Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-03, 12:39   #4921
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Zapraszam tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post36027758

Przy okazji - ja obecnie testuję nowość od Venity - turkus. Miałam jeszcze zieleń, a wcześniej niebieski. Coraz częściej zastanawiam się nad czerwienią... Ile można trzymać rozpoczętą tubkę farby? Bo moje LaStrady czekają. Wrzucam porównanie koloru, jakby kogoś zainteresował temat.1 niebieski, 2 turkus, 3, 4 zieleń
Turkus świetne masz te kolory ja obecnie szaleje z różem.
__________________
Heroes of the Storm
World of Warcraft
Diablo III

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10

Edytowane przez vixen89
Czas edycji: 2015-06-14 o 18:46
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 18:18   #4922
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

super ten turkus
sama sie nad nim zastanawiam
ile taka farba trzyma?
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-04, 09:59   #4923
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez coperfildo Pokaż wiadomość
super ten turkus
sama sie nad nim zastanawiam
ile taka farba trzyma?
To nie farba, tylko pianka koloryzująca Ale, trzeba przyznać, że efekty naprawdę spektakularne,w porównaniu z niektórymi farbami. Myślę, że trwałość standardowa - do 2 tyg znośny kolor. Wypłukuje się stopniowo do coraz jaśniejszego/pastelowego, w zależności jaki odcień był wyjściowy.
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 11:07   #4924
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dobra, dziewczyny, jest pytanie Chce miec czerwone wlosy. Normalnie farbuje je na czerwono drogeryjnymi farbami, ale efekt nie jest zbyt spektakularny. Totez kupilam farbe fryzjerska, dostepna chyba tylko w USA: L'oreal Hicolor Highlight w kolorze Red. Tyle ze nie przemyslalam do konca tej decyzji i sprawdzajac rozne fora doszlam do wniosku ze kolor Red jest dla mnie za zimny, zbyt jasny i wolalabym zeby wpadal w cieplejsze refleksy. Wiem, ze wiele osob miesza jedna tubke w odcieniu Red i jedna w Magenta i daje to moim zdaniem super efekt. No ale juz za pozno, ja mam dwie tubki red i kupno dodatkowej przez Ebay to kupa kasy.
Mam za to w domu tubke normalnej drogeryjnej farby, w odcieniu red chilli ktory jest duzo cieplejszy, bardziej bordowy.
No ale podobno nie wolno mieszac 2 roznych farb. Wiec co teraz moge zrobic?
Myslalam ze moze pofarbowanie najpierw tym Red a potem tym chilli, no ale nie wiem czy i jak to zadziala.

No wiec teraz mysle zeby sprobowac wszystkich tych sposobow na malych pasemkach wlosow: samo red, red zmieszany z chilli, najpierw red potem chilli i obczaic ktory efekt mi najbardziej podchodzi.

Jakies porady? :d
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 11:13   #4925
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Spróbuj na pasemku samego red i red zmieszanego z chili. Jedno na drugie nie ma żadnego sensu.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 17:20   #4926
palinkaxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Jaką farbą uzykam taki odcień? Myślałam o garnierze intensywny rubin

http://images5.fanpop.com/image/phot...17-384-580.jpg

http://i31.tinypic.com/rgxens.jpg
palinkaxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:43   #4927
redmermaid
Przyczajenie
 
Avatar redmermaid
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ufff, troszkę mnie nie było.
Dziewczyny, moje czerwone włosy stały się bardziej wiśniowe, albo i wiśniowo rude . Co myślicie o rozjaśnianiu? Nie chodzi mi tutaj o to, że rozjaśnianie niszczy włosy bla, bla. Myślicie, że jest jakaś szansa, że włosy staną się jaśniejsze. Chcę wrócić do jasnej czerwieni...
redmermaid jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 12:26   #4928
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez redmermaid Pokaż wiadomość
Ufff, troszkę mnie nie było.
Dziewczyny, moje czerwone włosy stały się bardziej wiśniowe, albo i wiśniowo rude . Co myślicie o rozjaśnianiu? Nie chodzi mi tutaj o to, że rozjaśnianie niszczy włosy bla, bla. Myślicie, że jest jakaś szansa, że włosy staną się jaśniejsze. Chcę wrócić do jasnej czerwieni...
O, widzisz, a ja z kolei taki efekt ciemnienia chcę uzyskać Jaka farba tak u Ciebie działa?
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:30   #4929
winnie25
Raczkowanie
 
Avatar winnie25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Leżajsk
Wiadomości: 163
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
Pragne Was powiadomic, ze od wtorku juz nie jestem czerwonowlosa, aktualnie miodowy (karmelowy) blond
Jak na razie to ciezko mi sie przyzwyczaic do tego koloru, mam wrazenie, ze jestem w nim niewidoczna ;P
Strasznie tesknie za czerwienia ale przewazylo babranie sie z tym kolorem, czeste odswiezanie, rozowe paznokcie po myciu wlosow itd, itd dobrze wiecie o co chodzi.

Ostatni raz farbowalam wlosy na czerwono chyba 2 miesiace temu. Od tamtej pory mylam wloski tylko szamponem przeciwlupezowym (nie oszczedzalam ich). W koncu kolor byl juz tak wyplukany, ze postanowilam zafarbowac na naturalny blond z joanny. Wyszedl miod
Ogolnie kolor jest ladny, cieply ale minie jeszcze troche czasu zanim sie z nim zaprzyjaznie.

Kiedys jeszcze wroce do czerwieni!
Pozdrawiam!

Ja przeszłam podobną metamorfozę z naprawdę mocnej czerwieni coś ala Rihanna red zeszłam w 2013 do rudości a następnie do miodowego blondu nosiłam się tak przez półtorej roku przy czym w pewnym momencie przestałam nawet farbować odrosty (mysi blond) i miałam takie totalnie niewiadomo co na głowie:P zdecydowałam się na przykrycie blondu szamponetką i chodzę sobie cała w niby naturalnym ciemnym blondzie niemniej jednak zawsze powtarzałam, że kiedyś wrócę do czerwieni i że to mój kolor bo najlepiej się w nim czuje i normalnie po dwóch latach czuje, że jestem znów gotowa na zabawę z czerwienią najlepszy kolor ever. Tylko tym razem od razu będę celowała w rubiny i chłodne odcienie czerwieni od razu odpuszczając sobie wszystki chilli i inne papryki:P
__________________
10.10.2015
winnie25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-01, 21:42   #4930
queelin
Przyczajenie
 
Avatar queelin
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej Kochane. Może ktoś tutaj jeszcze zagląda... mam pewne pytanie. Otóż nie farbowałam się jakiś rok czasu, mój kolor teraz to taki wypłukany rudy- na początku była to czerwień i chciałabym teraz ponownie się przefarbować tylko że na krwistą czerwień bo tamta była ciemna.
Z natury jestem ciemną blondynką. Chcę teraz pójść do fryzjera i rozjaśnić włosy a potem nałożyć na to farbę. Najprawdopodobniej będzie to firma Palette.

Mam do was pytanie - Czy na rozjaśnionych włosach kolor się spłucze szybko ? Myję włosy co 2 dni... nie wiem...
Ogółem czy myślicie, że krwista czerwień wyjdzie mi na rozjaśnionych włosach? Tutaj poniżej wstawię wam zdjęcie koloru którego oczekuje na moich włosach a zaraz obok mój kolor teraz.

1) Krwista czerwień: http://img.szafa.pl/ubrania/1/009458...wone-wlosy.jpg

2) Ja: http://speedy.sh/fcFhN/11696766-8064...43522812-n.jpg
queelin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-01, 23:07   #4931
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Jakkolwiek byś włosów nie rozjaśniła, farba drogeryjna raczej raczej nie da Ci takiego odcienia. Poczytaj sobie w pierwszym poście, tam są farby, nad którymi warto się zastanowić.
I owszem, to bardzo prawdopodobne, że farba będzie szybciej uciekać. Im bardziej rozjaśnione tym gorzej.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-02, 10:50   #4932
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Jakkolwiek byś włosów nie rozjaśniła, farba drogeryjna raczej raczej nie da Ci takiego odcienia. Poczytaj sobie w pierwszym poście, tam są farby, nad którymi warto się zastanowić.
I owszem, to bardzo prawdopodobne, że farba będzie szybciej uciekać. Im bardziej rozjaśnione tym gorzej.
Nic dodać, nic ująć.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 08:39   #4933
crala
Przyczajenie
 
Avatar crala
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Oświęcim/Bytom
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej czerwonowłose!

Od dwóch dni ja również zasilam kręgi czerwonowłosych. Przymierzałam się do tego od jakiegoś czasu i namiętnie czytałam to forum. Moja krótka historia "włosowa": moje naturalne włosy to ciemny blond, farbowany od ok 6-7 lat na granatową czerń. Kolor był ściągany u fryzjera (zszedł równomiernie i bardzo szybko co zdziwiło fryzjerki) i też u niego nakładany kolor czerwony, a dokładniej farba RR Line 5.66+6.66 (pół na pół) + oxy 6%. Przed zmianą koloru starałam się odżywić włosy i wprowadziłam też mycie ich za pomocą samej odżywki, żeby zobaczyć jak futerko zareaguje na takie traktowanie. Powiem szczerze, że efekt mnie zdziwił, włosy zgęstniały i były mega gładziutkie (zawsze gładkość na moich włosach szła w parze z lepkością, gdyż miałam problem z mocno przetłuszczającymi sie włosami). Myślałam, że odżywka spowoduje, że włosy będą przyklapnięte i będą się szybciej przetłuszczały, a tu zonk na plus

W załączniku zamieszczam zdjęcia. 1. i 2. to włosy w sztucznym świetle+flesz. Zdjęcia 3,4- w świetle naturalnym bez flesza. W rzeczywistości kolor jest mega bardziej nasycony i soczysty. Nie przeszkadza mi też, że w sztucznym świetle wpada trochę w rudość.

Teraz nie wiem za bardzo jaki toner wybrać. Chciałam z La Riche- Poppy red. Zastanawiam się jak wyjdzie na moich włosach, czy mi je przyciemni czy tylko wzmocni kolor. To samo mam z Venitą, mam numer 31 oraz 34. Na opakowaniu odpowiada mi lepiej odcień 34, ale kierując się Waszym doświadczeniem wiem, żeby za bardzo nie zwracać na to uwagi co jest na opakowaniu bo może wyjść zupełnie inaczej. 31 na opakowaniu wygląda mega ciemno jak dla mnie (co wg mnie nie ma nic wspólnego z Ognistym Wulkanem).

Przymierzam się też do kupna farby do następnego samodzielnego farbowania. Zastanawiam się nad Matrixem Sored SRR i Lecher Geneza 600. Patrzyłam na galerię i starałam się coś wybrać, ale szczerze powiedziawszy ciężko, bo ta sama farba daje różne odcienie u różnych dziewczyn i trochę zgłupiałam Na dzień dzisiejszy wołałabym chyba, żeby spłukiwała się do rudości, aczkolwiek jak byłaby różowa niespodzianka to nie załamałabym się

Pozdrawiam serdecznie

Edit:
Po przekopaniu internetów, doszłam do wniosku, że pozostanę na razie przy RR Line, ewentualnie spóbuję tego Matrixa. Wydaje mi się, że Lecher Geneza wychodzi w większości mega ciemno i buraczano.

I mam jeszcze pytanie czy któraś z Was używała farb i tonerów Elgon (Elgon I-Light toner oraz Elgon I-CARE odżywka koloryzująca)? Znalazłam u siebie w mieście sklep fryzjerski, gdzie mają tylko farby tej marki, ale nie rzuciło mi się w oczy, żeby któraś z dziewczyn ją opisywała. Toner lub tę odżywkę koloryzującą na pewno wypróbuję, ale fajnie byłoby usłyszeć opinię innych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150708_015.jpg (93,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150708_014.jpg (97,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150709_005.jpg (78,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150709_003.jpg (72,5 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez crala
Czas edycji: 2015-07-09 o 17:42 Powód: Dopisek
crala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 18:33   #4934
kiertolainen
Przyczajenie
 
Avatar kiertolainen
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 29
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Kurcze, nie wiedziałam, że szampony bez SLSów są tak trudne do zdobycia :< Dzisiaj mi się nie udało, ale kupiłam szampon z Naturii podkreślający odcienie rude, czerwone, kasztanowe. Znacie ten szampon?
http://images.sklepy24.pl/39985576/3...kasztanowe.jpg

Ciekawa jestem czy rzeczywiście jest taki odpowiedni, podzielę się z Wami informacjami wkrótce
kiertolainen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 17:59   #4935
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Alterra z granatem jest bez sls. Zresztą wszystkie Alterry.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 22:49   #4936
1985sloneczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Moze ktoras z Was, bawiacych sie czerwienia, potrafi mi podpowiedziec.... naturalnie jestem blondynka, mialam super kolor z drogeryjnej farby (czerwien) ale byla dostepna tylko w jednym hipermarkecie, i pech chcial ze jak w koncu udalo mi sie tam dotrzec to nie bylo ani jednej :/ wzielam inna czerwien, nie spodobal mi sie efekt, wiec natchnelo mnie na jasny braz, ale Maz wybieral kolor (nadal nie wiem czy na 100% wybral kolor czy pania na obrazku ) i padlo na kakao, ktore wyszlo niesamowicie ciemno :/ szukalam podpowiedzi w google i trafilam na allwaves 0,6 GP i ja kupilam, dzis polozylam z 9%oxy odrosty wyszly przepieknie, ale reszta to taki ni to sliwka, ni to braz z czerwona poswiata, za namowa-podpowiedzia kolezanki nalozylam raz jescze ten kolor na 9%oxy, ale nadal lipa - cboc wiecej czerwieni przeswituje. I teraz moje pytanie, co wg Was powinnam zrobic? Nastepnym razem znow 9%, czy pokusic sie o 12% czy je rozjasnic i dopiero nalozyc farbe raz jeszcze? Z gory dzieki za podpowiedzi

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
1985sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 04:25   #4937
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Alterra z granatem jest bez sls. Zresztą wszystkie Alterry.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Ale ma scs, który też jest mocnym detergentem
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 00:31   #4938
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

DZIEWCZYYYYYYYYYYYYYYNY!
Niby jestem weteranką czerwieni a nie mam pewnego przepisu na idealną czerwień A muszę w tym tygodniu taką osiągnąć! Teraz mam kolor: "wyblakły Majicontrast Red nałożony ponad miesiąc temu na brąz", oczywiście kilka cm odrostów wyszło dość oczowalnie a reszta raczej ciemno i hmm jakby lekko buraczkowo? W każdym razie teraz mam siano na głowie, ale u góry jaśniejsze, niżej ciemniejsze, jutro postaram się dodać lepsze zdjęcie. Chcę uzyskać coś takiego jak na zdjęciu, czyli głęboką, nie tak bardzo żarówiastą, czystą NIE RÓŻOWĄ czerwień, oczywiście najchętniej jednolitą... I teraz co?
Venita, La Strada, Allwaves - u mnie są różowe. Lecher Geneza - raz wyszedł fajnie, choć nie idealnie, drugi raz tak sobie. Majicontrast wyjdzie zbyt oczoje...ny i za jasny (przynajmniej w górnej części). Raz udało mi się uzyskać zbliżony do ideału kolor, ale to jest nie do powtórzenia, farbowałam włosy dwa razy w tym samym dniu jakąś dziką mieszanką dwóch odcieni Allwaves.
Czym mogę wyczarować taki kolor, w dodatku jednolity? Jakąś drogeryjną? Albo Majicontrast u góry z 3% a niżej z 6 albo 9? Nie umiem tak kombinować.. Heeeelp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1383565_557625910977586_412617341_n.jpg (40,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11823849_1039182309460143_1993611390_n.jpg (47,0 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2015-08-02 o 00:36
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 10:47   #4939
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez 1985sloneczko Pokaż wiadomość
Moze ktoras z Was, bawiacych sie czerwienia, potrafi mi podpowiedziec.... naturalnie jestem blondynka, mialam super kolor z drogeryjnej farby (czerwien) ale byla dostepna tylko w jednym hipermarkecie, i pech chcial ze jak w koncu udalo mi sie tam dotrzec to nie bylo ani jednej :/ wzielam inna czerwien, nie spodobal mi sie efekt, wiec natchnelo mnie na jasny braz, ale Maz wybieral kolor (nadal nie wiem czy na 100% wybral kolor czy pania na obrazku ) i padlo na kakao, ktore wyszlo niesamowicie ciemno :/ szukalam podpowiedzi w google i trafilam na allwaves 0,6 GP i ja kupilam, dzis polozylam z 9%oxy odrosty wyszly przepieknie, ale reszta to taki ni to sliwka, ni to braz z czerwona poswiata, za namowa-podpowiedzia kolezanki nalozylam raz jescze ten kolor na 9%oxy, ale nadal lipa - cboc wiecej czerwieni przeswituje. I teraz moje pytanie, co wg Was powinnam zrobic? Nastepnym razem znow 9%, czy pokusic sie o 12% czy je rozjasnic i dopiero nalozyc farbe raz jeszcze? Z gory dzieki za podpowiedzi

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
Farba farby nie rozjaśni. Dekoloryzacja albo rozjaśnienie.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 18:32   #4940
martinowa
Przyczajenie
 
Avatar martinowa
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Farbuję włosy na czerwono jakoś od 2010r. Miałam chwile zwątpienia, przechodziłam w blondy, brązy, czerń... ale wracałam do czerwieni za każdym razem. Tak czuję się najlepiej. Obecnie mam kolor czerwony bez przerwy ok. 2 lata. Przez ten czas <od 2010> przetestowałam WSZYSTKIE farby drogeryjne, jakie tylko wpadły mi w ręce, pianki, tonery i kilka farb fryzjerskich (przedostatnia CeCe gold red (?), coś takiego). Teraz już będę używała drugie opakowanie ByFama (Professional ByFama Color) odcień 7r i jestem bardzo zadowolona. Dzisiaj wykonam piąte farbowanie tą farbą, farbuję co 2 tygodnie, bo denerwuje mnie chociaż lekko wypłukany kolor, ale farba nie jest droga (daję 24zł za opakowanie) i używam wody 6 (stosunek 1:2 - zalecany).
Aaaaaa, powstał tu jeden wielki galimatias, ale mam nadzieję, że czytelny
Pozdrawiam wszystkie Czerwone!

Edit: piąte farbowanie, bo jedna tubka starcza mi na 2,5 farbowania (Przy trzecim otwarłam drugą)

Edytowane przez martinowa
Czas edycji: 2015-08-03 o 18:43
martinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:33   #4941
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Możesz pokazać jak u Ciebie wychodzi kolor tą farbą?
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 21:41   #4942
1985sloneczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

SceneQueene dzieki za odp jutro robie ostre ciecie i malo co wlosow bede miala na glowie, wiec nie ma po co juz rozjasniac ach nie moge sie juz doczekac jutra!! Mam nadzieje ze moja wizja artystyczna wyjdzie!

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
1985sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 23:40   #4943
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez 1985sloneczko Pokaż wiadomość
SceneQueene dzieki za odp jutro robie ostre ciecie i malo co wlosow bede miala na glowie, wiec nie ma po co juz rozjasniac ach nie moge sie juz doczekac jutra!! Mam nadzieje ze moja wizja artystyczna wyjdzie!

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
Koniecznie pochwal się efektem
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 23:41   #4944
martinowa
Przyczajenie
 
Avatar martinowa
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

jest dość ciemno, a na telefonie nie mogę wstawić z galerii, ale kolor jest naprawdę śliczny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14386415145921227759573.jpg (57,9 KB, 45 załadowań)
martinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 07:20   #4945
winnie25
Raczkowanie
 
Avatar winnie25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Leżajsk
Wiadomości: 163
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Mam tę farbę by fama w swoich zbiorach Używałam jej kiedyś ale była dla mnie za ciemna teraz w sumie bardziej mi się podoba Fajna tez jest farba scandic line 10.60. Polski producent, fajnie kryje i jest wydajna bardzo
__________________
10.10.2015

Edytowane przez winnie25
Czas edycji: 2015-08-04 o 07:28
winnie25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 13:14   #4946
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez 1985sloneczko Pokaż wiadomość
SceneQueene dzieki za odp jutro robie ostre ciecie i malo co wlosow bede miala na glowie, wiec nie ma po co juz rozjasniac ach nie moge sie juz doczekac jutra!! Mam nadzieje ze moja wizja artystyczna wyjdzie!

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
Nie ma sprawy. Trzymam kciuki!

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 17:37   #4947
1985sloneczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Udalo sie! jest super, a co najwazniejsze w koncu po 5latach znalazlam fryzjera w swojej okolicy godnego "zabawy" moimi wlosami taki fryzjer przez duze F

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
1985sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 11:30   #4948
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Super, cieszę się, bo takich to bardzo rzadko można spotkać :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 11:20   #4949
kiertolainen
Przyczajenie
 
Avatar kiertolainen
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 29
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Zmieniając temat: czego używacie do odświeżania koloru? Wiem, że pewnie było mnóstwo takich odpowiedzi, ale nie mam czasu przeglądać 100 stron tematu. Czytałam dużo o piankach z venity, ale znalazłam je w necie i one trzymają się 3-5 myć, więc jakoś mnie to nie przekonuje. Myślałam o tonerze, ale obawiam się efektu, jeśli włosy mam tylko trochę rozjaśniane (3 kąpiele rozjaśniające przed położeniem czerwieni). Czy toner dodany do odżywki czy czegoś zdoła odświeżyć kolor na takich włosach? Pamiętam jak kiedyś moja koleżanka nałożyła czerwony toner na odrosty ciemny blond i wyszedł zielonkawy.
kiertolainen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 14:22   #4950
83basia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Farbuję na nowo


Edytowane przez 83basia83
Czas edycji: 2015-08-13 o 14:24
83basia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.