Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-12, 10:27   #4231
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
USG sutka
cytologia
krew

Jak byłam młodsza zlecano mi tylko krew.

W sumie najbardziej interesowały mnie hormony, bo cytologia, USG, krzepliwość są dla mnie oczywiste.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 10:28   #4232
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Mam astygmatyzm, niestety.

Nie, nie, do VE no way! O ile już, to pójdę do normalnego okulisty

Nosze biofinity (jakoś tak) toric (tez mam astygmatyzm) w trybie miesięcznym. 2x op 3 szt to koszt mniej więcej 67zl za op + płyn 20zl optifree. Nie powiem dokładnie,bo kupuje na necie według wyszukiwarki cenowej i czasami odbiór osobisty. Czasem wysyłka. To są moje koszty raz na 3 miesiące. Moimi pierwszymi soczewkami były air optix. I niestety, łzawiły mi oczy np w kinie. Myślałam, ze to normalne i żyłam tak 5 lat te co kupuje teraz wychodzą taniej, ale wszystko jest kwestia indywidualnego doboru. Soczewki jednodniowe są droższe, ale nie kupujesz płynu. U mnie się nie sprawdzily


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 10:31   #4233
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
co masz zbadac? na pewno androgeny. bo widzisz najwazniejsze roznice w tabletkach wcale nie leza w postaci estrogenu a własnie tego drugiego składniku-sztucznego progesteronu.on ma rózne nazwy rozne składy chemiczne a przez to roznie działa.Chocby pod wzgledem antyandrogennym.(tyle wiem) A moze ty własnie masz androgeny idealne i wcale ich "przy okazji "zbijac nie potrzebujesz.bo kiedys tabletki odstawisz a one na duzy % ci odbiją.

I tak wiem jakie sa kolejki na oddziale gin-endo, jak równiez znam poradnie gin -endo w promieniu 200km od mojego domu. Chociaz szukałam po całej Polsce.W poradni byłam srednio raz na 1,5 miesiaca na oddziale pare razy.Przez dobrych pare lat i nadal sie kwalifikuje ale mam dosc.
Bo kiedys ktos mi przepisał tabletki bez badan.I nie jestem odosobnionym przypadkiem jest nas pełno Historie moje dokładne i innych dziewczyn poznanych w poradni i na oddziale zajeły by tutaj dobrych pare stron.

Pamietacie Diane 35? (moze nadal jest nie wiem) jak pamietacie albo słyszałyscie o niej to wszyscy wiedza ze to tabletki anty. a tak naprawde jest wpisana jako lek antyandrogenny. działanie anty ma niejako jako efekt uboczny. nie zapomne jak przez cienkie scianki poczekalni słyszałam jak dziewczyna chciała tabletki bo ma "nieregularny okres" lekarz od razu zaproponował jej własnie diane.ja sobie do dzis pluje w brode ze im tam nie wlazłam z butami i nie wydarłam sie chocby po to zeby w tej dziewczynie zasiac ziarno niepewnosci
dlatego po czesci tak sie uzewnetrzniam tutaj.
Dziękuję Ci za tak obszerną i konkretną odpowiedź. Porozmawiam o tym z ginekologiem następnym razem.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 10:35   #4234
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Kiedy i gdzie warto kupić profesjonalne okulary przeciwsłoneczne ? Mam jedne RayBany. Fever czy jakoś tak. I to jest jedyny model, w których normalnie wyglądam. Niestety maja 7 lat swoje przeżyły


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 11:49   #4235
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Próbuję zapuścić sobie brwi, żeby były grubsze przy "spadku" (kiedyś były, ale wydepilowałam je tam), ale za nic nie mogę. Te nowe, które mi rosną, zadzierają się, idą do góry :/ Nie da się ich naprostować grzebyczkiem. Po prostu tak rosną. Jaka może być tego przyczyna? Co mogę z tym zrobić?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 11:50   #4236
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Mam astygmatyzm, niestety.

Nie, nie, do VE no way! O ile już, to pójdę do normalnego okulisty

Po soczewki to do optometrysty, nie okulisty
Imho mozesz miec problem z soczewkami, skoro juz teraz musisz 3 razy dziennie zakrapiac oczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 11:52   #4237
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
W sumie najbardziej interesowały mnie hormony, bo cytologia, USG, krzepliwość są dla mnie oczywiste.
Jak żyję nie robiono mi badań hormonów przed przepisaniem tabletek. Ani w Polsce ani za granicą. Nawet jak wprost pytałam, czy może byłoby to dobrym pomysłem.

Powiedziano mi, że badania hormonalne robi się wyłącznie, jak jest podejrzenie, że istnieje jakiś problem (nieregularne miesiączki, zbyt mocne owłosienie, itp.).
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-12, 12:09   #4238
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Czy buty z zamszu da się "rozchodzić" tak jak skórzane? Ogólnie to mam szerokie stopy i problem z kupnem butów ;/ Niedawno kupiłam skórzane botki, które na początku były również ciasnawe, jeednak zaryzykowałam, zaczęłam nosić i rozchodziły się tak, że teraz są dla mnie wręcz za luźne... Teraz na przecenie znalazłam chyba nawet ten sam model ale w wersji z zamszu, również są troche przyciasne, podobają mi się, ale obawiam się czy one również rozejdą się tak jak skórzane?
Ja kupowałam jakieś w Auchanie za 50zł, więc podejrzewam, że to nie jest prawdziwy zamsz i się rozeszły
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 12:37   #4239
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Próbuję zapuścić sobie brwi, żeby były grubsze przy "spadku" (kiedyś były, ale wydepilowałam je tam), ale za nic nie mogę. Te nowe, które mi rosną, zadzierają się, idą do góry :/ Nie da się ich naprostować grzebyczkiem. Po prostu tak rosną. Jaka może być tego przyczyna? Co mogę z tym zrobić?


Co w ogóle robisz żeby zapuścić brwi? Ja niestety jestem ofiarę durnej depilacji i musze rysowac praktycznie brwi od nowa :/
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 12:43   #4240
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
W sumie najbardziej interesowały mnie hormony, bo cytologia, USG, krzepliwość są dla mnie oczywiste.
Jedyne co pamiętam, że mi z hormonów robili to testosteron bo miałam ciut za wysoki. Ale jak tak bardzo jesteście ciekawe to za kilka dni jak wrócę do domu mogę przejrzeć komplet tych badań i Wam wypisać szczegółowo co ja miałam robione
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 13:35   #4241
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

ja robiłam DHEA-S., SHBG, androstendion, testosteron, 17-hydroksyprogesteron, estradiol, prolaktyna, krzepliwość, próby wątrobowe, ale ja mam zespół policystycznych jajników na który bierze się tabsy, żeby obniżyć hormony.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-12, 13:39   #4242
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Dziewczyny pomóżcie. Płatność na konto zrobiona w środę o 20:00. Możliwe że jeszcze nie przeszła na konto tej osoby? Niestety nie wiem jaki bank
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 13:44   #4243
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Płatność na konto zrobiona w środę o 20:00. Możliwe że jeszcze nie przeszła na konto tej osoby? Niestety nie wiem jaki bank
Jeśli to zwykły przelew Elixir, to jest to niemożliwe - sesje są zbyt często. Albo przelew jest bardziej skomplikowany (np. zza granicy), albo nie został zlecony, albo z jakichś powodów ktoryś z banków go wstrzymał.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 14:31   #4244
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;70855176]Jedyne co pamiętam, że mi z hormonów robili to testosteron bo miałam ciut za wysoki. Ale jak tak bardzo jesteście ciekawe to za kilka dni jak wrócę do domu mogę przejrzeć komplet tych badań i Wam wypisać szczegółowo co ja miałam robione [/QUOTE]

Ja bym była mega wdzięczna, bo zaczynam rozważać opcję tabletek, ale bez badań to nic do ust nie wezmę.

A znacie jakieś miejsce z rzetelnymi informacjami dot. brania tabletek i wpływu na organizm, bo chciałabym jednak się porządnie dokształcić zanim wyląduję u ginekologa, bo niestety nic nie gwarantuje, że będzie to sensowny lekarz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 14:34   #4245
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Co w ogóle robisz żeby zapuścić brwi? Ja niestety jestem ofiarę durnej depilacji i musze rysowac praktycznie brwi od nowa :/
A stosowałaś jakieś popularne środki do wzrostu rzęs na brwi? Słyszałam, że to pomaga. Moja mama to testowała, bo wyszły jej brwi po leczeniu, ale ma tylko cieniutki pasek i nic nie pomaga na to. (teraz będę miała próbkę realash to zobaczymy). Permanentny makijaż jej odradzam, bo mama ma problem z chwytaniem barwnika i boję się, że wyszłoby to jeszcze gorzej, niż jest teraz (mama na co dzień używa cienia, bo nie lubi farbek, ja jej robię co ok 2 tygodnie hennę, która wychodzi średnio).
Uwaga, moja własna teoria spiskowa: odkąd robię demakijaż oczu olejkami to mam ładniejsze rzęsy. Dłuższe, mimo że nie ciemniejsze, to gęstsze. Na brwi wpływu nie zauważyłam, ale ogólnie mam ładne, tylko jasne. Najchętniej używam oleju ze słodkich migdałów. Od 3 miesięcy mam składniki na balsam myjący na bazie olejów i chyba jutro ukręcę
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 15:15   #4246
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Próbuję zapuścić sobie brwi, żeby były grubsze przy "spadku" (kiedyś były, ale wydepilowałam je tam), ale za nic nie mogę. Te nowe, które mi rosną, zadzierają się, idą do góry :/ Nie da się ich naprostować grzebyczkiem. Po prostu tak rosną. Jaka może być tego przyczyna? Co mogę z tym zrobić?
Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Co w ogóle robisz żeby zapuścić brwi? Ja niestety jestem ofiarę durnej depilacji i musze rysowac praktycznie brwi od nowa :/
Mi ogólnie brwi rosną szybko i gęsto, ale od czasu wydepilowania, to we wspomnianym miejscu rosną właśnie w górę. Od niedawna smaruję też olejkiem rycynowy.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 16:31   #4247
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja bym była mega wdzięczna, bo zaczynam rozważać opcję tabletek, ale bez badań to nic do ust nie wezmę.

A znacie jakieś miejsce z rzetelnymi informacjami dot. brania tabletek i wpływu na organizm, bo chciałabym jednak się porządnie dokształcić zanim wyląduję u ginekologa, bo niestety nic nie gwarantuje, że będzie to sensowny lekarz
wpływ na organizm masz opisany w każdej ulotce dołączonej do tabsów tj. rozległa lista możliwych skutków ubocznych
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 17:17   #4248
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A stosowałaś jakieś popularne środki do wzrostu rzęs na brwi? Słyszałam, że to pomaga. Moja mama to testowała, bo wyszły jej brwi po leczeniu, ale ma tylko cieniutki pasek i nic nie pomaga na to. (teraz będę miała próbkę realash to zobaczymy). Permanentny makijaż jej odradzam, bo mama ma problem z chwytaniem barwnika i boję się, że wyszłoby to jeszcze gorzej, niż jest teraz (mama na co dzień używa cienia, bo nie lubi farbek, ja jej robię co ok 2 tygodnie hennę, która wychodzi średnio).
Uwaga, moja własna teoria spiskowa: odkąd robię demakijaż oczu olejkami to mam ładniejsze rzęsy. Dłuższe, mimo że nie ciemniejsze, to gęstsze. Na brwi wpływu nie zauważyłam, ale ogólnie mam ładne, tylko jasne. Najchętniej używam oleju ze słodkich migdałów. Od 3 miesięcy mam składniki na balsam myjący na bazie olejów i chyba jutro ukręcę
Coś w tym jest bo też zaobserwowałam poprawę moich rzęs odkąd zaczęłam "się myć" olejem kokosowym Także i na włosy na głowie i na twarzy oleje się dobrze sprawdzają
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 18:07   #4249
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
wpływ na organizm masz opisany w każdej ulotce dołączonej do tabsów tj. rozległa lista możliwych skutków ubocznych
Sęk w tym że żadnych nie biorę i w sumie to nie wiem jakie się teraz bierze, jaka generacja etc. A lekarz to mi tylko Chce wypisać, a nie mi pomóc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-12, 18:33   #4250
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Sęk w tym że żadnych nie biorę i w sumie to nie wiem jakie się teraz bierze, jaka generacja etc. A lekarz to mi tylko Chce wypisać, a nie mi pomóc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja brałam yasminelle, yasmin, teraz jeanine. Przykładowa ulotka http://bazalekow.info/jeanine-5909991018016
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 19:54   #4251
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

FACEBOOK

Polubiłam czyjeś zdjęcie. Czy dostanę powiadomienie że ktoś inny też je polubił? Czy tylko gdy wystawi ktoś komentarz?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 20:13   #4252
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
FACEBOOK

Polubiłam czyjeś zdjęcie. Czy dostanę powiadomienie że ktoś inny też je polubił? Czy tylko gdy wystawi ktoś komentarz?
jeśli tylko polubisz to nie dostajesz żadnych powiadomień.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 20:33   #4253
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Dziewczyny, jakie fryzury nosicie zimą? Ogólnie bardzo lubię układać włosy w jakieś ładne fale, fajnie je zaczesywać, ale zimą niestety nie robię żadnej z tych rzeczy, bo po zdjęciu czapki fryzura zwyczajnie nie wygląda dobrze. Czapkę noszę od listopada, więc już naprawdę powoli mam dość tej nudy na swojej głowie. Macie jakieś pomysły na fryzurę, która przetrwa czapkę i szalik?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 20:45   #4254
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

W życiu nie słyszałam o dobieraniu tabletek anty na bazie wyników hormonalnych. A gina mam dobrego, na badaniach nie oszczędza, sprawdza mi naprawdę wiele rzeczy, wiec nie chce mi się wierzyć, że nie korzystałby z tej metody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 21:17   #4255
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie fryzury nosicie zimą? Ogólnie bardzo lubię układać włosy w jakieś ładne fale, fajnie je zaczesywać, ale zimą niestety nie robię żadnej z tych rzeczy, bo po zdjęciu czapki fryzura zwyczajnie nie wygląda dobrze. Czapkę noszę od listopada, więc już naprawdę powoli mam dość tej nudy na swojej głowie. Macie jakieś pomysły na fryzurę, która przetrwa czapkę i szalik?
zimą często robię różne wariacje na temat warkoczy i kłosów ostatnio moim ulubionym jest wersja gdzie na czubku głowy włosy są lekko podniesione (lekko natapirowane) i warkocz zaczyna się praktycznie od samej góry. i zaplatam włosy do samego dołu, albo tylko do linii karku i tam robie mały koczek. dobrze trzyma się pod czapką a w razie potrzeby można szybko naprawić wypadające kosmyki za pomocą wsuwek.

nie myślałaś może o zrobieniu szybkiej fryzury w pracy, po zdjęciu czapki? ja tak robiłam jakiś czas temu. przyjeżdżałam ok 5 min wcześniej niż zwykle i w łazience upinałam włosy jak chciałam.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 21:58   #4256
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
soczewki kontaktowe


Mam zespół suchego oka, zakraplam oczy 3 razy dziennie. Nie noszę okularów na stałe, używam ich do telewizji, do komputera, ogólnie do dali (komputer niby blisko, ale w okularach lepiej widzę cyferki i literki). Ale generalnie jestem krótkowidzem.

Ostatnio bardziej mi dokucza wzrok, zauważam, że gorzej widzę, ale zastanawiam się nad soczewkami. Jestem laikiem, nie znam się zupełnie. Zanim się zdecyduję, pójdę do okulisty itd. zapytam Was, zapewne są tu jakieś użytkowniczki soczewek

Czy możecie mi podpowiedzieć: czy przy moich suchych oczach to może być jakiś duży problem, czy po prostu będę musiała bardziej o oczy dbać i częściej je nawilżać?
Czy koszt miesięczny używania soczewek to kwestia kilkudziesięciu złotych czy więcej?

Dziękuję
Zależy czy chciałabyś nosić soczewki miesięczne, czy na przykład do wymiany codziennej. Ja swoje miesięczne kupuję tanio w necie, ale przy problemach z oczami z pewnością lepiej zainwestować w takie "daily", które wyrzucasz po jednym dniu. Koszt to około 50 zł na all.
Mam też problem z suchością, ciągle zakraplam krople nawilżające, jednak na co dzień do okularów nie chciałabym wracać.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 22:35   #4257
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Ja noszę tylko rozpuszczone włosy, to się nie wypowiem. Dla mnie wyprostowanie prostownicą = zrobienie fryzury
Ale piękne warkocze podziwiam
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 11:04   #4258
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Pytałam na wątku biedronkowym, ale nikt mi nie odpowiedział: czy są u Was duże mydła w kostce te po 150 g? Szukałam ostatnio w 3 biedronkach i nie ma nigdzie i nie wiem, czy akurat miałam pecha czy wycofali z oferty?
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 11:31   #4259
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Kiedy i gdzie warto kupić profesjonalne okulary przeciwsłoneczne ? Mam jedne RayBany. Fever czy jakoś tak. I to jest jedyny model, w których normalnie wyglądam. Niestety maja 7 lat swoje przeżyły


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Up


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 11:43   #4260
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Wymyśliłam sobie, że chciałabym taką bransoletkę sznurkową ala te z Lilou. Tam mi się nic nie podoba. Jaki sklep ma takie w swojej ofercie i będą dobre jakościowo? Yes i Kruka też przejrzałam.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-26 21:53:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.