Dziwne "urazy" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-28, 21:12   #1
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Talking

Dziwne "urazy"


Do założenia tego wątku zainspirowało mnie wczorajsze zdarzenie. Przerabiałam sobie płaszcz irchowy, ręcznie. Ircha w miarę cienka, ale igła wchodzi jak w kamień, więc pomagałam sobie kombinerkami przy wyciąganiu igły, a wbijalam ją działając siłą własnych mięsni I jakoś tak zagapiłam się na tv akurat przy wbijaniu i nagle igla zjechała i wbiła mi się w sam środek paznokcia Nie "pod", tylko w sam środek tej płytki, od góry. Paluch mi zczerwieniał i pulsował jak w kreskówach I tak się zastanawiam, czy tylko ja mam pecha do takich dziwacznych urazów [kiedyś w nocy chciałam wyciągnąć poduszkę spod głowy, ale wymsknęła mi się i uderzyłam się pięścią w czoło ]. Pamiętam jeszcze z podstawówki, że miałam koleżankę, ktora tez tak nieszczęśliwie się "uszkodziła", a mianowicie, wchodząc w łazience na zamknięty kibel, chcąc dostać cos z półki, spadła i wbiła sobie w pośladek taki haczyk, ktory był w ścianie Cóz za niefart
A jak jest z Wami?
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:28   #2
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Dziwne "urazy"

Dzis prostując sobie grzywke, zasłoniłam sobie lustro i wyprostowałam sobie...razem z trzema palcami... Jak rozmawialam kiedys z siostrą walnelam sie z calych sil smyczą psa, a mam taką twardą (taka chowana 5 metrową)... Jak spalam nie wiem jakim sposobem zachaczylam palcem o kolczyki na uchu (takie niewielkie kółka) i pociągnęłam je z całej siły i myslalam ze mi ucho odpadnie... poza tym wiele razy uderzam w nocy głową o ścianę....
Aha jeszcze nad łóżkiem mam korkową tablice. Kiedys nie mogłam sie ułożyc i jakos spod spodu podbilam tę tablice i na mnie spadła razem z książkami na półce obok....
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:31   #3
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Dziwne "urazy"

Ja ogolnie to jestem nieudacznik Ale jakos nie moge sobie przypomniec sytuacji z terazniejszosci, pamietam z dziecinstwa...jak bylam mlodsza to skakalam przy wannie i mama mowila "Madziu nie skacz bo wybijesz sobie zabka" a Madzia nie posluchala...i co sie stalo? Wybila sobie zabka
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:35   #4
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Dziwne "urazy"

Oj, coś czuję, że szykuje się nowy świetny wątek
Moje "przypadki urazowe" wynikają z czystego łakomstwa: notorycznie przygryzam sobie język pałaszując jakieś przysmaki oraz oparzam się wrzątkiem, łapczywie pijąc kawę/herbatę/kisiel.

Raz złamałam sobie palec u nogi, kiedy w dziecinnym szale kopnęłam ... swojego narzeczonego Dzięki Bogu do lekarza poszłam po kilku tygodniach, kiedy palec sam się zrósł - inaczej groziło mi zapakowanie nogi w gips...
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:36   #5
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Dziwne "urazy"

kiedys biegnac do kuchni(do garow ) wyrzucilo mnie na zakrecie i przyrżnelam z calej sily malym palcem u nogi w otwarte skrzydlo drzwiowe.
przez tydzien nie moglam stanac na stopie
mozliwe ze kosc pekla
notorycznie mam obite stopy, lokcie i dlonie - zaliczam wszytskie futryny
ostatnio zahaczylam moim wyhodowanym paznokciem o material!!! i polowe mi urwalo
o waleniu glowa w rozne rzeczy nie wspomne
ogolem - jak bylam mlodsza wiecznie chodzilam zabandazowana i zaplastrowana
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:36   #6
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Dziwne "urazy"

Oooo to temat dla mnie

Łóżko mam takie rozkładane, jakby rozkładany duży fotel, który ma drewniane oparcia (Boże jak to się fachowo nazywa, chodzi mi o to takie, gdzie się opiera ręce, nie plecy ). Jak się rozkłada, to "oparcia" są na wysokości mojej głowy. Jak w nocy śpię to wciskam głowę pod "oparcie", śni mi się coś i podnoszę głowę centralnie do góry Zawsze ucierpi albo czoło albo nos.

Rok temu w zimie, poszłam z TŻ na sanki, zjeżdżaliśmy po raz pierwszy , na jednych sankach, on z przodu, ja za nim. Jedziemy, jedziemy, nagle on spada na bok, a ja jadę dalej, bo nie widziałam niebezpieczeństwa (zasłaniał mi plecami i nie raczył powiedzieć: Uwaga ) No i zaryłam twarzą w twardy, zbity śnieg, pojechałam kawałek i przejechałam policzkiem po betonie.
Skończyło się podbitym okiem i zdartą skórą na połowie twarzy. Do dzisiaj gdy jest strasznie gorąco, albo wyjde spod prysznica albo płaczę, to pod okiem mam czerwone plamy
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:38   #7
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Dziwne "urazy"

Kiedys jezdzilam na łyżwach po zamarznietym stawie na dzialce u moich rodzicow i tak sie zagapilam, ze wpadlam do przerebli (na szczescie sie zaklinowalam, bo lyzwy ciagnely w dol, a staw jest poglebiany i ma 6 m)

Ciagle uderzam sie w glowe w szafki, zeby bylo smiesznie, zawsze wtedy na te szafki krzycze, albo im oddaje (taki jakis dziwny odruch bezwarunkowy)
W liceum w zadnej klasie nie cwiczylam na wf, bo co roku jakos we wrzesniu na pierwszej lekcji lapalam jakas kontuzje (np.gralam w kosza, kolezanka podstawila mi haka i noga mi sie zepsula) (nie robilam tego specjalnie)
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 21:40   #8
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Dziwne "urazy"

Cytat:
Napisane przez awia
ostatnio zahaczylam moim wyhodowanym paznokciem o material!!! i polowe mi urwalo
to musiało boleć..
Z pazkokciami, jak już pisalam, miałam przygodę wczoraj, w ogóle igła pod paznokciem to "w moim klubie norma" bo dużo szyję. Ale kiedyś pamiętam, że leżałam sobie w nocy i coś czuje nagle, że paznokieć od nogi drapie mnie w drugą nogę. Niewiele myśląc urwałam go, potem patrze rano, a tu pół pazura nie ma [bo to ten maultki był ] i zaczęło bolec jak diabli
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:42   #9
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Dziwne "urazy"

mi to się ciągle coś przydarza. Jakiś czas temu stałam sobie w mojej uczelni i wgapiałam się w szklaną gablotkę gdzie był plan zajęć, upadła mi czapka a ja odruchowo się schyliłam i zahaczyłam czołem o tę gablotkę. Oczywiście zaczęłam sie śmiać do siebie a połowa ludzi co tam była razem ze mną. mi to zawsze mówili, że ja to na prostej drodze bym się wywaliła i tak też jest, a do tego zawsze wywinę orła w momencie kiedy zależy mi, żeby nic takiego się nie stało. Bezsnesu, przecież ja nie zabraniam sobie czasem się wywalić ale na litość boską, czy nie mogę tego zrobić, jak np. idę po bułki do sklepu a nie jak lecę na egzamin, albo ważne spotknie
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:42   #10
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Dziwne "urazy"

Cytat:
Napisane przez Impersona
Ciagle uderzam sie w glowe w szafki, zeby bylo smiesznie, zawsze wtedy na te szafki krzycze, albo im oddaje (taki jakis dziwny odruch bezwarunkowy)
Tak szafki i drzwi często na ludzi wchodzą, skąd ja to znam
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:46   #11
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Dziwne "urazy"

ojj, bylo ich troche chociazby jakis tydz temu schodzilam w nocy po schodach, bo strasznie zachcialo mi sie pic, a zeby rodzicow nie pobudzic nie zapalalam swiatla. Zeszlam juz na dol, gdy nagle jak dluga wywalilam sie o ... mojego psa lezacego przy samych schodach nie wiem kto sie bardziej przestraszyl - ja, ktora poleciala na leb na szyje, czy biedny psiunio, na ktorego sie wywalilam

kiedys schodzilam tez w nocy po schodach (ach, te moje nocne wyprawy ) i weszlam w kaktusa, ktorego mama bardzo inteligentnie ustawila na samym srodku schodow chyba nie musze mowic, ile zajelo mi wyciaganie kolcow

a jeszcze jedna przygoda, chociaz nie moja, ale naprawde moim zdaniem rozbrajajaca moj byly w trakcie meczu koszykowki wkurzyl sie na cos i z calej sily przywalil piescia w materac oparty o sciane, a ze to kickboxer, to cios ma mocny i walnal tak niefortunnie, ze zlamal sobie kosc srodrecza i 2 palce glupota ludzka nie zna granic wiem, wiem, nie powinno sie smiac z cudzego nieszczescia, ale chyba taki cel ma wlasnie ten watek
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 21:46   #12
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Dziwne "urazy"

Miałam piękne długie paznokcie.Pomalowałam je sobie ,lakier już wysychał,więc postanowiłam rozłożyć sofę (do snu),ale ostrożnie...Złapałam delikatnie za brzeg i pociągnęłam - palce mi się ześlizgnęły...i zerwałam trzy paznokcie.Nie złamałam,tylko właśnie zerwałam - na szczęście jedynie do połowy.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:46   #13
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Dziwne "urazy"

Ja w wieku 3 lat zahaczylam zebami o zlew w kuchni i zostawilam w srodku 4 zabki (weszlam na puszke z farba ktora stala przy zlewie i owa puszka niefortunnie sie odsunela )
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:47   #14
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Dziwne "urazy"

Cytat:
Napisane przez Chezzy
Tak szafki i drzwi często na ludzi wchodzą, skąd ja to znam
Oj tak Jak byłam mala, miałam jeszcze meblościanke w pokoju, taka starą i wyjmowałam ciuchy z szafki i taka zla byłam na cos/kogoś, że zamknęłam z całej sily drzwi od owej szafki, a one nie zamknęly się, tylko tak odbiły się i spadly mi na stopę
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:49   #15
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Dziwne "urazy"

ja kiedys w szkolna gablote co zrobilam?
wlazłam, oczywiscie
bo przeciez wystaje na cale 10 cm
a potem czlowiek wyglada, jak ofiara przemocy w rodzinie.....
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:51   #16
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Dziwne "urazy"

Wieczorem w wakacje wracalam w klapkach japonkach od siostry bylo ciemno,szlam chodnikiem a ulica byla rozkopana,a na chodnik rzucone wielkie kostki brukowe z ulicy ,oczywiscie tak przygrzalam w jedna z nich ze w dwoch miejscach klapek japonek sie urwal ja ja myslam ze zwariuje z bolu i tak do samego domu skakalam na jednej nodze!Kiedys sama nie wiem jak to zrobilam przytrzasnelam sobie drzwiami ucho.No i ktoregos pieknego dnia chcialm siegnac cos z przystawki na szafie -klucz byl wlozony w drzwi od szafy a ze mi sie nie chvialo isc po krzeselko to wpadlam na genialny pomysl ze stane na tym kluczu jedna noga i szybo siegne co mi mi potrzebne i tym o to sposobem klucz sie zlamal i wbil mi sie w noge Ooo i jeszcze jeden uraz nie calkiem niezaplanowany,wziela mnie glupawka i chcialam udac ze mdleje i zeby moj byly tż (wtedy obecny)w roli bohatera mnie zlapal-czego nie zrobil i wyladowalm na ziemi uderzajac o szafke i w ten sposb wszytskie podobne do tego glupie pomysly same przy okazji wybily sie z glowy!hmm jak cos jeszcze mi sie przypomni to dopisze,ale ogolnie cale zycie chodze po obijana!
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:51   #17
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Dziwne "urazy"

Ja się kiedyś głupio oparzyłam. Smażyłam naleśniki, stałam przy kuchence, a że jest to dla mnie nudna robota, to co chwilę się odwracałam, z kimś tam rozmawiałam, czy się wierciłam, mniejsza z tym. I t w pewnym momencie, mając odwrócona głowę, złapałam rączkę od patelni ale za to metalowe... Ale wrzeszczałam Na szczęście nie było to poważne oparzenie.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:53   #18
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Dziwne "urazy"

no jeszcze jedno... ogladalam tv i wchodze sobie do kuchni niczego nie swiadoma, ze pies nasz na srodku i zajada papau z miski, nie widzialam bo na tv patrzylam i nagle...dupppp... potknelam sie o niego i przlecialam przez psa na podłogę....a pies wogole niczym sie nie przejął, jadł dalej....

Acha i dzis piorąc ręcznie bluzeczke chlapnełam sobie wodą z płynem do prania dwa razy.... i to prosto w oko jedno i to samo...
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:55   #19
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Dziwne "urazy"

Cytat:
Napisane przez Impersona
Ciagle uderzam sie w glowe w szafki, zeby bylo smiesznie, zawsze wtedy na te szafki krzycze, albo im oddaje (taki jakis dziwny odruch bezwarunkowy)
Ja nie tyle udarzam się w szafki, co w sufit (nie, nie jestem taka wysoka). Mam pokój na jakby poddaszu i i z jednej jego strony jest dość niski skos... Moja głowa już nie ma do niego siły

Jeszcze przypomniał mi się niemiły uraz z dzieciństwa. Huśtałam się na huśtawce, w domu (była zawieszona tradycyjnie zamiast drzwi w futrynach ) i spadłam na brodę. Do dzisiaj mam małą bliznę.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 21:55   #20
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Dziwne "urazy"

Kiedyś wybiegałam z klatki schodowej i mi się drzwi nie otworzyły (nie nacisnęłam na klamkę ), walnęłam głową w te drzwi tak mocno, że aż usiadłam

Upadki na prostej drodze, zderzenia z innymi osobami i tego typu rzeczy to u mnie norma
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:57   #21
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: Dziwne "urazy"

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
mi to się ciągle coś przydarza.(...)mi to zawsze mówili, że ja to na prostej drodze bym się wywaliła i tak też jest, a do tego zawsze wywinę orła w momencie kiedy zależy mi, żeby nic takiego się nie stało.
Mi też. Co do prostej drogi to kiedyś właśnie ta takiej właśnie drodze skręciłam kostkę i nadwyrężyłam udo w jednym momencie. Po tym fakcie nie wiedziałam z bólu na którą nogę utykać.
Często w nocy, jak miałam jeszcze starą wersalkę, uderzałam nosem o ścianę. Raz oparzyłam nogę o kaloryfer w śnie, a nie wiedziałam skąd wzięło MISIĘ oparzenie (dopiero później się zorientowałam).Wiele innych drobnych urazów też było, jak przypomnę sobię, to napiszę.
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:58   #22
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Dziwne "urazy"

Aaa jeszcze mi sie przypomnialo zeszloroczne zdarzenie Wracalm z wynikow kolokwium ze statystyki brrr i bylam tak podeksytowana tym ze zdalam ze weszlam w szybe (obok szklanych drzwi byla szklana sciana ) Pierwszy raz w zyciu leciala mi krew z nosa, ale za to tak ze czerwono bylo w promieniu 2 metrow ode mnie Teraz sie z tego smieje, ale wtedy to bylo traumatyczne przezycie. Wracalam z nosem 2 razy wiekszym niz normalnie
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:59   #23
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Dziwne "urazy"

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Upadki na prostej drodze, zderzenia z innymi osobami i tego typu rzeczy to u mnie norma
Tymi upadkami przypomniałaś mi o czymś jeszcze, nieprzyjemnym zbytnio dla mnie Podczas mojej Pierwszej Komunii, na obchodzie wokół ołtarza ze świecami byłam taka oszołomiona, że potknęłam się o klęczniki dla ministrantów Na szczęście zrobiłam jakiś taki manewr, że nie upadłam całowicie, tylko lekko się potknęłam. Nie chcę mówić, co by było, gdybym przewróciła się z tą świeczką na podłogę...
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:00   #24
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dziwne "urazy"

Mojego kuzyna w środku lutego ugryzła w dłon pszczoła to dopiero pech.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:11   #25
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Dziwne "urazy"

Podczas sprzątania wycierałam podłogę za łóżkiem w pokoju syna.Żeby się dostać w zakamarki ,wcisnęłam głowę między parapet i górę łóżka(stoi pod oknem).Po chwili zorientowałam się,że nie mogę wyjąć głowy.Zaklinowałam się !Nikogo nie było w domu.Śmiech pusty mnie ogarnąłUwolniłam się po dobrych paru minutach i kilkunastu manewrach łepetyną
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:15   #26
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Dziwne "urazy"

Cytat:
Napisane przez Momo
Podczas sprzątania wycierałam podłogę za łóżkiem w pokoju syna.Żeby się dostać w zakamarki ,wcisnęłam głowę między parapet i górę łóżka(stoi pod oknem).Po chwili zorientowałam się,że nie mogę wyjąć głowy.Zaklinowałam się !Nikogo nie było w domu.Śmiech pusty mnie ogarnąłUwolniłam się po dobrych paru minutach i kilkunastu manewrach łepetyną
hehe corka sasiadow (11 letnia) wlozyla kiedys glowe w szczebelki od balkonu (nie wiem jakim cudem) ale wyjac juz nie mogla i nie obylo sie bez wzywania strazakow...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:20   #27
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Dziwne "urazy"

Przypomniało mi się jeszcze kilka takich sytuacji

1. Schodząc kiedyś ze schodów, kopnęłam nauczyciela i oboje z nich zlecieliśmy Szczęściarz miał lepiej, bo wylądował na mnie, a ja na ziemi Dziwnie to musiało wyglądać Do dziś nie wiem, jak to się stało

2. Szłam tak zamyślona, że wlazłam prosto na latarnię i jeszcze krzyknęłam "Uważaj jak chodzisz" Dopiero później zauważyłam, ze to była latarnia

3. Idąć w stronę hamaka (chciałam się w nim pobujać) jakimś dziwnym trafrm skręciłam i wlazłam do oczka wodnego Szłam zapatrzona w okładkę gazety i nie zauważyłam, że skręciłam

4. Niedawno chciałam zatanczyć na rurze (), rura nie była przymocowana i wylądowałam na ziemi dodam, ze ta rura ozywiście na mnie spadła i miałam wielkie limo
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:28   #28
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Dziwne "urazy"

O matko, Loviso, mnie by mozna wziąc na jakis wzorzec osoby tego wątku

To co mi sie przypomniało:

Jak miałam jakies 3 latka uderzyłam głową w futryne, biegłam i nie wyhamowałam... Centralnie po srodku głowy, na czole, przy włosach. Tego akurat nie pamietam, za to pamietam powtorke z rozrywki...
Miałam moze 4 latka, biegłam za wujkiem jakims, wujek wszedł do pokoju, dzrwi sie za nim zamknęły, wiec wybrałam nie dzrwi tylko futryne. Chyba nie musze mówic ze głowa ucierpiała w tym samym miejscu
Blizna wyraza dziś moją indywidualność

Notorycznie łamie paznokcie:
Prawego kciuka, jak otwieram lodówke.
Prawego eee, co by sie nie cenzuralnie nie wyrażac powiem ze tego najdłuzszego :P No więc, łamie go zamykając okno w kuchni. ZAWSZE. I nie to, że zahacze czy cos. Po prostu tak mocno uderzam o rączke.

Najczesciej kicham zaraz po wytuszowaniu rzęs. Kończy sie misiem koalą

Zdarzenie z pierwszej lepszej komedii, wchodzę po schodach do klatki. Zima. Na schodach lód. Razem ze mna kolezanka. Wchodząc 'łapie poślizg', odzyskuje równowage, bo łapie kolezanke, gdy tylko puszczam i daje kroka BACH!

Radośnie zbiegałam po schodach na klatce (miałam moze 7 lat) i tak mi sie nogi poplątały ze spadłam z całego półpietra, no sturlałam się, tak sie przestraszyłam ze ktos na mnie pokrzyczy ( ), że szybko z miejsca zdarzenia uciekłam, oczywiscie nikomu o niczym nie mówiąc.


Robiłam kiedys z kolegą takie lizaki z cukru na patelni, nie moglismy sie doczekac, az ostygną i kolega sprawdził palcem czy jeszcze ciepłe. Oparzył sie, tak ze prawie płakał, ale ja mu nie wierzyłam... Więc postanowiłam sama sprawdzic i tez wsadziłam palec. Bąbel jak malowany. A jak bolało



__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:33   #29
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Dziwne "urazy"

Cytat:
Napisane przez Carrie
Jak miałam jakies 3 latka uderzyłam głową w futryne, biegłam i nie wyhamowałam...
Miałam podobne zderzenie, tyle, że z drzwiami balkonowymi Wybiłam szybę kolanem, fragment szkla wyciąl mi na nim kawałek skóry w kształcie trójkacika
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:37   #30
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Dziwne "urazy"

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
2. Szłam tak zamyślona, że wlazłam prosto na latarnię i jeszcze krzyknęłam "Uważaj jak chodzisz"
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.