Asequrella - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 17:58   #31
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Asequrella

Wybacz, ale wiekszosc z nas tutaj, na tym wątku tylko "głośno" myśli, nie atakuj nas, że jesteśmy puste! Bo jak narazie 2 z nas to kupiły, a reszta tylko rozkminia co to jest itp.!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 18:41   #32
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: Asequrella

Wystarczy dobry patrtner a nie będzie potrzebna asequrela ani zeń szeń .
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 18:50   #33
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Asequrella

Mnie w tej całej aseqrelli interesuje tylko kwestia ochrony wątroby.
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 19:02   #34
Malinawawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 50
Dot.: Asequrella

ja również zastanawiam się nad kupnem tych tabletek.
od moich antykoncepcyjcnych bardzo przytyłam ;/ i spadło mi libido (

pytając o te tabletki w innym wątku dostawałam odpowiedzi żeby zmieniać tabletki az w końcu trafi się na te najlepsze. ale ile ja mam próbować? a skąd mogę wiedzieć czy trafie czy nie? nie chce się bawić w królika doświadczalnego.
ta asequrella byłaby dla mnie najlepszym rozwiązaniem... więc jak ktoś już to bierze to bardzo proszę o podzielenie się opinią
Malinawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 19:12   #35
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez bambalina Pokaż wiadomość
Walnijcie wy się laski w te łby! kolejny "suplement diety" za którym stoi potężna machina marketingowa, która chce wam wcisnąć, że znikną wasze wszystkie bolączki po anty.
Każdy lek ma działania niepożądane, a jak ich nie chcecie mieć to go nie bierzcie, ale k... jak jesteście tak puste i dacie sobie wcisnąć, że przed wszystkim co się wiąże z antykoncepcją doustną ochroni was żeń- szeń w rozcieńczeniu 1:1000000000000000 to sorry ale wymiękam...
no comment;///
Wszystko co jest suplementem diety to szajs i radzę sobie to zapamiętać raz na zawsze!

Przyszła Pani Doktor
uspokój się może i przystopuj trochę droga "Przyszła Pani Doktor", nie rozumiem dlaczego odpowiadasz na spokojne wypowiedzi agresją.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez miczka21 Pokaż wiadomość
Wystarczy dobry patrtner a nie będzie potrzebna asequrela ani zeń szeń .
hehe dobry partner ochroni nam wątrobę i zmniejszy skutki uboczne tabsów (w co akurat nie wierzę)?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 20:00   #36
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Asequrella

Bez kitu niech ktoś tą panią uspokoi.
Dokładnie mnie też interesuje ochrona wątroby - jeśli coś by miało być przy okazji to fajnie.
Ale zastanawiam się czy to nie obciąży wątroby dodatkowo.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 20:49   #37
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez miczka21 Pokaż wiadomość
Wystarczy dobry patrtner a nie będzie potrzebna asequrela ani zeń szeń .
Jasne, bo dobry parter zakłóci na pewno brak libido przy tabletkach

wypowiedzi "przyszłej pani doktor" nie skomentuję.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 23:09   #38
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Asequrella

Ja też jestem ciekawa tej nowinki

A co do "przyszłej pani doktor" to mam nadzieję nigdy do pani nie trafić...
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 08:26   #39
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: Asequrella

kat123 pisząc to miałam na myśli tylko libido o wątrobie zapomniałam widocznie .
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 08:57   #40
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez bambalina Pokaż wiadomość
walnijcie wy się laski w te łby! Kolejny "suplement diety" za którym stoi potężna machina marketingowa, która chce wam wcisnąć, że znikną wasze wszystkie bolączki po anty.
Każdy lek ma działania niepożądane, a jak ich nie chcecie mieć to go nie bierzcie, ale k... Jak jesteście tak puste i dacie sobie wcisnąć, że przed wszystkim co się wiąże z antykoncepcją doustną ochroni was żeń- szeń w rozcieńczeniu 1:1000000000000000 to sorry ale wymiękam...
No comment;///
wszystko co jest suplementem diety to szajs i radzę sobie to zapamiętać raz na zawsze!

Przyszła pani doktor
porozmawiamy jak bedziesz pania doktor
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 11:58   #41
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Asequrella

Szczerze?
Jeżeli efekt placebo za 10 zł ma sprawić że będę wulkanem seksu to czemu nie

Ale ja nadal skaczę wokół tej wątroby
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 12:12   #42
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Szczerze?
Jeżeli efekt placebo za 10 zł ma sprawić że będę wulkanem seksu to czemu nie
Dokładniej o tym samym pomyślałam dziś :p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:26   #43
meg_007
Raczkowanie
 
Avatar meg_007
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Rz/Krk
Wiadomości: 324
Dot.: Asequrella

ja rowniez wyprobuje, co do skladu - ziola uwielbiam i sadze ze czasem, dobrze dobrane, moga zdzialac wiele wiecej niz ta cala chemia
zaszkodzic raczej nie powinny a moze akurat pomoga kilku kobietkom problemem jest tylko dostepnosc w 3 aptekach nie mieli ale bede szukac do skutku
__________________

Studia


my <3
meg_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:42   #44
alkarola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Asequrella

Ja wypowiedziałam sie na temat tego suplementu na innym formum, więc przekleje:

Ja przeanalizowałam skład tego suplementu diety... Według mojej wiedzy będzie miał następujące działanie:
- mniszek lekarski (popularny mlecz) - pobudza łaknienie, działa żółciopędnie i żółciotwórczo - jak nie macie apetytu to powinno pomóc,
- żeń-szeń - rzeczywiście podniesie poziom energii, bo jest adaptogenem, tylko czy ta dawka wystarczy??
- imbir - będzie działał przeciwwymiotnie, a także jako że jest to przyprawa, będzie powodował, że będziecie miały lepszy apetyt
- ostryż, czyli kurkuma, to kolejna przyprawa i pewnie wiecie jak będzie działać - pobudza wydzielanie soków żołądkowych i żółci, a co za tym idzie zwiększa apetyt,
- zielona herbata - dobry i skuteczny przeciwutleniacz, może fajnie działać i skutecznie wymiatać wolne rodniki...
- witamina B6 dodana po to żeby preparat mógł byc suplementem diety, działa dobrze na zwiększenie wchłaniania magnezu, ogólnie dobrze wpływa na układ nerwowy.
Zapraszam do apteki, ponieważ nabijecie kasę nie tylko Aflofarmowi, ale też nam - farmaceutom. A moja rada jest taka, że jeżeli antykoncepcja hormonalna aż tak źle na was działa to powinnyście zmienić tabletki na inne - wybór jest ogromny, albo zmienić metodę.
Pozdrawiam i smacznego

Jestem farmaceutką i co nieco znam się na ziołach. Osobiście uważam, że działają i to niektóre bardzo silnie i widocznie (np. tabletki przeczyszczające, glikozydy nasercowe, paklitaksel), ale to nie temat o tym...

Dziewczyny, jeżeli chcecie coś osłonowego na wątrobę to weźcie sobie jakieś tabletki z ortopestu (Silybum marianum), np. Sylimarol. Możecie zastosować popularny Hepatil, np ten z witaminami. Możecie też sięgnąć po Essentiale lub jego Aflofarmowski odpowednik Esseliv.

Co do wypowiedzi przyszłej Pani doktor, to jej poziom jest żenujący, choć niektóre stwierdzenia są prawdziwe, jak opisałam w poście powyżej, a stwierdzenie przyszła Pani Doktor też świadczy o tobie... najpierw zdobądź tytuł lekarza, a później porozmawiamy na temat doktoratu.
alkarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:14   #45
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez alkarola Pokaż wiadomość
Ja wypowiedziałam sie na temat tego suplementu na innym formum, więc przekleje:

Ja przeanalizowałam skład tego suplementu diety... Według mojej wiedzy będzie miał następujące działanie:
- mniszek lekarski (popularny mlecz) - pobudza łaknienie, działa żółciopędnie i żółciotwórczo - jak nie macie apetytu to powinno pomóc,
- żeń-szeń - rzeczywiście podniesie poziom energii, bo jest adaptogenem, tylko czy ta dawka wystarczy??
- imbir - będzie działał przeciwwymiotnie, a także jako że jest to przyprawa, będzie powodował, że będziecie miały lepszy apetyt
- ostryż, czyli kurkuma, to kolejna przyprawa i pewnie wiecie jak będzie działać - pobudza wydzielanie soków żołądkowych i żółci, a co za tym idzie zwiększa apetyt,
- zielona herbata - dobry i skuteczny przeciwutleniacz, może fajnie działać i skutecznie wymiatać wolne rodniki...
- witamina B6 dodana po to żeby preparat mógł byc suplementem diety, działa dobrze na zwiększenie wchłaniania magnezu, ogólnie dobrze wpływa na układ nerwowy.
Zapraszam do apteki, ponieważ nabijecie kasę nie tylko Aflofarmowi, ale też nam - farmaceutom. A moja rada jest taka, że jeżeli antykoncepcja hormonalna aż tak źle na was działa to powinnyście zmienić tabletki na inne - wybór jest ogromny, albo zmienić metodę.
Pozdrawiam i smacznego

Jestem farmaceutką i co nieco znam się na ziołach. Osobiście uważam, że działają i to niektóre bardzo silnie i widocznie (np. tabletki przeczyszczające, glikozydy nasercowe, paklitaksel), ale to nie temat o tym...

Dziewczyny, jeżeli chcecie coś osłonowego na wątrobę to weźcie sobie jakieś tabletki z ortopestu (Silybum marianum), np. Sylimarol. Możecie zastosować popularny Hepatil, np ten z witaminami. Możecie też sięgnąć po Essentiale lub jego Aflofarmowski odpowednik Esseliv.

Co do wypowiedzi przyszłej Pani doktor, to jej poziom jest żenujący, choć niektóre stwierdzenia są prawdziwe, jak opisałam w poście powyżej, a stwierdzenie przyszła Pani Doktor też świadczy o tobie... najpierw zdobądź tytuł lekarza, a później porozmawiamy na temat doktoratu.
Z tego co mi wiadomo imbir ma więcej właściwości niż wymieniłaś, i sądzę że te inne zioła również.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:42   #46
alkarola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Asequrella

Wypisałam główne działanie. Z surowcami roślinnymi jest tak, że każdy z nich ma dużą ilość substancji czynnych, zazwyczaj są flawonoidy, garbniki, jakieś śluzy, często olejki, barwniki, jak B-karoten, fenolokwasy, cukry i sole mineralne... Każdy ze składników odpowiada za inne działanie, ale według mnie akurat ten skład nie jest dobrany właściwie, ja bym polecała mieszankę o działaniu jak opisane w tym suplemencie ale o składzie:
żeń-szeń - niech będzie, tak jak pisałam jest adaptogenem i wpłynie na zwiększenie energii,
pokrzywa - ta to przynajmniej zadziała moczopędnie, a przez to usunie nadmiar wody z organizmu, dodatkowo polepszy wygląd włosów, skóry i paznokci
karczoch - tak jak pisałam ma działanie regenerujące na wątrobę, na pewno lepsze niż mniszek i kurkuma
Utrzymanie wagi ciała przy źle dobranej terapii hormonalnej nie jest proste, ponieważ tycie po tabletkach anty nie do końca zależy od tego, że się więcej je, a jest to efekt uboczny działania hormonów. W takim przypadku ciężko zaradzić zieloną herbatą, skuteczniej jest dobrać inne tabletki, a na te właściwe można trafić dopiero po kilku a może i kilkunastu preparatach niestety...
na dobre działanie układu nerwowego niech będzie ta witamina B6, chociaż pewnie lepiej byłoby stosować B complex, tylko po co?? Tutaj wit. B6 jest tylko po to aby preparat mógł być suplementem diety...
Osłonowo na żoładek i tak w tej Asequrelli nic nie dziala, bo co znaczy osłonowo na żołądek?? czy pobudzanie wydzielania soku żoładkowego jest działaniem osłonowym?? To już chyba lepiej wziąć ranitydynę...
Pewnie nie byłoby można zastosować tych składników w suplemencie diety, bo te zioła maja udowodnione działanie farmakologiczne i musiałby być lekiem...
Pozdrawiam
alkarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 07:44   #47
EdytkaMc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Asequrella

przyszla Pani doktor ciekawe z jakiej uczelni a ja przyszla Pani inzynier ale poki nie mam tytulu to sie za duzo nie wypowiadam bo trzeba doswiadczenia i tez troche kultury jak bedziesz taka dla pacjentow to POWODZENIA!
mysle ze ziolowy lek mozna sprobowac przez miesiac i sprawdzic tyle ze nie ma nigdzie moze zamowic w aptece internetowej?
EdytkaMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:07   #48
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Asequrella

alkarola troche mnie zmartwilas, myslalam ze faktycznielek jest czegos wart.
moze polecisz jakies inne tabletki?
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 14:54   #49
alkarola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Asequrella

Ja bym polecałą Essentaile Forte/ Esseliv albo Hepatilvit. Essentiale kiedys było na receptę i jest lekiem, czyli ma udowodnione działanie. Hepatilvvit jest suplementem, ale robionym przez Plive (Teve) Krakow, czyli b. dobrą firmę famraceutyczną i na pewno jest w tym to co piszą.
alkarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 06:45   #50
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Asequrella

i jakie to ma dzialanie, na co to wplywa?
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 21:04   #51
gosha2504
Raczkowanie
 
Avatar gosha2504
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Prudnik/Opole
Wiadomości: 337
GG do gosha2504 Send a message via Skype™ to gosha2504
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
i jakie to ma dzialanie, na co to wplywa?
Wskazania: Wspomagająco w przewlekłych chorobach wątroby o różnej przyczynie oraz w stanach po uszkodzeniach wątroby spowodowanych alkoholem, substancjami toksycznymi, niektórymi lekami i innymi czynnikami. Wspomagająco w zapobieganiu nawrotom kamicy żółciowej i leczeniu zaburzeń czynnościowych dróg żółciowych.
__________________
W związku, od 26.12.2006r. <3

„Nie ma kobiet brzydkich, są tylko leniwe"
I cel (osiągnięty): 69,5 --> 60,0
II cel: 60-59-58-57-56-55
gosha2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 22:07   #52
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Asequrella

dziewczyny, jeżeli chodzi o wątrobę to ja naprawdę polecam essentiale forte; mi już jedno opakowanie odciążyło znacznie wątrobę. Chyba, że to aseqcośtam naprawdę działałoby kompleksowo, to ok, ale jeżeli komuś chodzi głównie o wątrobę to zdecydowanie polecam
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 07:47   #53
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Asequrella

a mozecie poradzic cos na libido i wode w organizmie?
bylam w aptece to mnie farmaceutka zapewniala ze skad jest swietny i naprawde warto.
ale skoro takie swietny i wogole to dlaczego na rynku z takich suplementow jest tylko 1?!
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 08:55   #54
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
a mozecie poradzic cos na libido i wode w organizmie?
bylam w aptece to mnie farmaceutka zapewniala ze skad jest swietny i naprawde warto.
ale skoro takie swietny i wogole to dlaczego na rynku z takich suplementow jest tylko 1?!
zmianę tabletek
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 09:05   #55
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Asequrella

nie mam zadnych skutkow ubocznych. ale chciala bym zobaczyc czy moze byc lepiej.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 10:01   #56
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Asequrella

nie kombinuj
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 11:06   #57
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Asequrella

nie kombinuje, szukam czegos o dzialaniu asequreli
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 07:39   #58
alkarola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Asequrella

Asequrella Ci na libido nie pomoże, wg mnie dostaniesz "energetycznego kopa" po żeń-szeniu, ale nie od razu. A co do aptekarzy, którzy twierdzą, że skład jest rewelacjny, to tutaj chodzi o biznes, przecież nie powie że produkt, który jest reklamowany w tv jest beznadziejny, bo by nie sprzedała tego...
alkarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 07:56   #59
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Reklama?
Szukałaś osób, które to stosowały. Znalazłam więc wypowiedź dziewczyny z innego forum, a Ty posądzasz mnie o reklamę? Zastanów się, czego oczekujesz - pytasz, kto stosował, a gdy się taka znajdzie jest be, bo reklama.
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:49   #60
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez alkarola Pokaż wiadomość
Asequrella Ci na libido nie pomoże, wg mnie dostaniesz "energetycznego kopa" po żeń-szeniu, ale nie od razu. A co do aptekarzy, którzy twierdzą, że skład jest rewelacjny, to tutaj chodzi o biznes, przecież nie powie że produkt, który jest reklamowany w tv jest beznadziejny, bo by nie sprzedała tego...
tak mi sie wlanis wydawalo po przeczytaniu wlasciwosci ziol.
wielkie dzieki
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-29 17:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.