Co ostatnio sobie uszyłyście? - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 19:19   #1981
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez kociczek Pokaż wiadomość
Trzecia i ostatnia sukienka weselna. I znowu TZ-owe zdjęcia

jesuuuuu Kobieto!!!! nie draznij mnie! ;-) masz taka figurę, ze aż mnie ściska na myśl o moim tłuszczu!!

ale do rzeczy. Kiecka piękna, na Tobie leży cudnie (to pewnie przez ta fugure). normalnie jestem zachwycona!! cudeńko!!
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 07:11   #1982
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez kociczek Pokaż wiadomość
Trzecia i ostatnia sukienka weselna. I znowu TZ-owe zdjęcia
No pięknie! Kolorek mój ulubiony, krój idealny dla Twojej super smukłej figurki no i wielkie brawa za całokształt Pięknie wyszła
Cytat:
Napisane przez pieknykoniec Pokaż wiadomość
Ja wczoraj uszyłam torebkę... W rękach więc pewnie długo nie pożyje...chociaż i tak noszę tylko telefon i portfel więc może troszkę...
Sympatyczna. Masz maszynę do szycia? Jeśli tak to próbuj szyć na maszynie a w rękach ewentualnie wykańczaj detale
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 08:48   #1983
pieknykoniec
Rozeznanie
 
Avatar pieknykoniec
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 782
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

No właśnie nie mam...
pieknykoniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 08:59   #1984
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

To trzeba kupić choćby używaną i zacząć przygodę z szyciem A może ktoś w rodzinie ma starą maszynę i pożyczy??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 09:05   #1985
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez pieknykoniec Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam...
ja mam jakieś dwie stare. dodam, ze bardzo stare ale elektryczne, ponoć sprawne .
odziedziczyłamje w spadku, chętnie oddam za dziękuje nawet sęk w ciężkie więc problem z transportem na odległośc..

sorki za OT
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:45   #1986
pieknykoniec
Rozeznanie
 
Avatar pieknykoniec
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 782
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

A wiecie... muszę sprawdzić czy na strychu nie ma po dziadku maszyny... takiej starej na pedał,bo wiem, że działała Ale to dopiero za 2tygodnie jak pojadę do babci ;P
Ale dzięki dziewczyny
pieknykoniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 04:18   #1987
piwnaaa
Przyczajenie
 
Avatar piwnaaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Talking Jak ukryć szew na spódniczce??

Witam wszystkich

Mam trochę nietypowe pytanie do Was i poszę o pomoc. Uszyłam niedawno sama spódniczkę z falbankami. Troszkę nie przemyślałam wszystkiego i niektóre łączenia między falbankami wyszły mi w nieodpowienich miejscach Za pomocą czego byście to ukryły? Myślałam o koronce czy kokardkach ale nie wiem czy to ładnie by wyglądało. Napiszcie co o tym sądzicie

P.S. Na zdjęciu trochę tego nie widać ale normalnie jest to bardzo widoczne.
piwnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 07:45   #1988
kapciuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tutaj ;-)
Wiadomości: 137
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cisza tu jakaś nastała....pewnie wszyscy się wakacjują i brak czasu na szycie.
Kociczku pięknie jak zawsze no i figura do pozazdroszczenia
Ostatnio uszyłam takie to nietoperki dla znajomej, podobno świetnie sprawdzają się w upały.
Chciałam Wam pokazać też moje firanki,które maja tysiące możliwości upięcia i ktoś kiedyś zapytał gdzie mieszczę te wszystkie firanki,bo za każdym razem mam inne w oknach.A to wciąż te same ot i cała tajemnica.

Zapomniałam o zdjęciu mojej "córki" - sukienka na wesele
__________________
sama.....nie znaczy samotna

Edytowane przez kapciuszek
Czas edycji: 2010-08-10 o 18:53
kapciuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:59   #1989
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez kapciuszek Pokaż wiadomość
Cisza tu jakaś nastała....pewnie wszyscy się wakacjują i brak czasu na szycie.
Kociczku pięknie jak zawsze no i figura do pozazdroszczenia
Ostatnio uszyłam takie to nietoperki dla znajomej, podobno świetnie sprawdzają się w upały.
Chciałam Wam pokazać też moje firanki,które maja tysiące możliwości upięcia i ktoś kiedyś zapytał gdzie mieszczę te wszystkie firanki,bo za każdym razem mam inne w oknach.A to wciąż te same ot i cała tajemnica.
Świetne bluzeczki

Cytat:
Napisane przez piwnaaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Mam trochę nietypowe pytanie do Was i poszę o pomoc. Uszyłam niedawno sama spódniczkę z falbankami. Troszkę nie przemyślałam wszystkiego i niektóre łączenia między falbankami wyszły mi w nieodpowienich miejscach Za pomocą czego byście to ukryły? Myślałam o koronce czy kokardkach ale nie wiem czy to ładnie by wyglądało. Napiszcie co o tym sądzicie

P.S. Na zdjęciu trochę tego nie widać ale normalnie jest to bardzo widoczne.
hehe, pasek na biodra :P 2 kokardki z tego samego materiału, albo np wstążki satynowej czy coś w jednolitym kolorze i będzie ok
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 15:08   #1990
Lenzzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Witam !!! Jestem nowa na tym forum i też troszkę szyję przeglądałam to forum i podziwiałam wszystkie kreacje. Tak się naoglądałam, że musiałam szybko coś uszyć)) Jestem samoukiem jeśli chodzi o szycie dlatego proszę o wyrozumiałość. Załączam zdjęcie mojego fartuszka kuchennego i rękawic jakie uszyłam ze starego obrusu
Lenzzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 10:03   #1991
szarobure
Zadomowienie
 
Avatar szarobure
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 118
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez kapciuszek Pokaż wiadomość
Cisza tu jakaś nastała....pewnie wszyscy się wakacjują i brak czasu na szycie.
Kociczku pięknie jak zawsze no i figura do pozazdroszczenia
Ostatnio uszyłam takie to nietoperki dla znajomej, podobno świetnie sprawdzają się w upały.
Chciałam Wam pokazać też moje firanki,które maja tysiące możliwości upięcia i ktoś kiedyś zapytał gdzie mieszczę te wszystkie firanki,bo za każdym razem mam inne w oknach.A to wciąż te same ot i cała tajemnica.

Zapomniałam o zdjęciu mojej "córki" - sukienka na wesele
Super te bluzeczki Firanki ciekawe a mała dama elegancka
__________________
Moje zapiski i twórcze zapędy
http://papillon-motylkowo.blogspot.com
Moje zbiory
https://pl.pinterest.com/rubinek
szarobure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 11:56   #1992
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez kapciuszek Pokaż wiadomość
Cisza tu jakaś nastała....pewnie wszyscy się wakacjują i brak czasu na szycie.

Ostatnio uszyłam takie to nietoperki dla znajomej, podobno świetnie sprawdzają się w upały.

ehh jedni wakacjują a inni giną w tumanach pyłku robiąc remont i żałujac tych pięknych czasów kiedy mogli szyc ;-)

ale mam pytanie odnośnie tych nietoperków - powiedz no mi jak Ty wszywasz te gumeczki?
Bo ja cholere ;-) nie radze sobie z tym, moze to trzeba miec specjalne cos w maszynie?
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 15:05   #1993
kapciuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tutaj ;-)
Wiadomości: 137
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
ehh jedni wakacjują a inni giną w tumanach pyłku robiąc remont i żałujac tych pięknych czasów kiedy mogli szyc ;-)

ale mam pytanie odnośnie tych nietoperków - powiedz no mi jak Ty wszywasz te gumeczki?
Bo ja cholere ;-) nie radze sobie z tym, moze to trzeba miec specjalne cos w maszynie?

Biedna Wiśnia...niekończące się remonty-wiem coś o tym, ale jak będziesz miała pięknie,gdy skończycie
Gumeczki mam za szpulki, wszywam zwykłą stopką i zygzakiem tak aby nie szyć po gumce. Na koniec ściągam na odpowiednią długość, zawiązuję i po sprawie. Prościzna
Dasz radę, Ty taka fachura krawiectwa!
__________________
sama.....nie znaczy samotna
kapciuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 15:08   #1994
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
ehh jedni wakacjują a inni giną w tumanach pyłku robiąc remont i żałujac tych pięknych czasów kiedy mogli szyc ;-)

ale mam pytanie odnośnie tych nietoperków - powiedz no mi jak Ty wszywasz te gumeczki?
Bo ja cholere ;-) nie radze sobie z tym, moze to trzeba miec specjalne cos w maszynie?
Nie ja robiłam, ale odpowiem - najlepiej chyba zrobić tunelik na gumkę, ściągnąc ja troche zeby się pomarszczyło i tyle :P
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:16   #1995
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez kapciuszek Pokaż wiadomość
Biedna Wiśnia...niekończące się remonty-wiem coś o tym, ale jak będziesz miała pięknie,gdy skończycie
Gumeczki mam za szpulki, wszywam zwykłą stopką i zygzakiem tak aby nie szyć po gumce. Na koniec ściągam na odpowiednią długość, zawiązuję i po sprawie. Prościzna
Dasz radę, Ty taka fachura krawiectwa!

hmmm to musze wyprobowac ta metode. bo zawsze mni zniechecaly wykroje, ktore mialy takie gumeczki... ale pora sie przelamac....

i mam nadzieje, ze nie padne w trakcie remontu bo inaczej efekt koncowy po moze mi umknąc. cały problem pojawil sie w tym, ze trzeba bylo wyburzyc sciane miedzy wc a lazienka zeby zrobic jedno porzadne pomieszczenie.... no i zaczely sie schody, ktore na razie nie chca sie skonczyc i niby moglabym szyc ale jakos nie mam i weny i sily i do tego czasem przydaje sie przy ciezkiej pracy TZ'ta i znajomego fachowac

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;21370525]Nie ja robiłam, ale odpowiem - najlepiej chyba zrobić tunelik na gumkę, ściągnąc ja troche zeby się pomarszczyło i tyle :P[/QUOTE]

no tunelik to znana opcja do wszycia gumki. ale nie zawsze dobrze sie prezentuje ;-)
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:23   #1996
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Ja sobie kupiłam stopkę do wszywania sznurka z założeniem, że nada się tez do gumeczek, bo panuję uszyć kieckę z takimi gumkowymi marszczeniami Mam nadzieję, że się uda...

Tylko muszę skończyć to co zaczełam najpierw.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:24   #1997
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

a wiem, jest taka stopka. daj znac czy sie nadaje, to moze sie skusze
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:26   #1998
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Hehehe, specjalnie dla Ciebie moge przeprowadzić test "na sucho" na kawałku gumki i materiału
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:28   #1999
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

nie, nie ma takiej potrzeby
i tak nie szyje na razie, a do tego nie mam planow jeszcze na wszywanie takich gumek, pytam z ciekawosci zeby miec wiedze na przyszlosc. więc spokojnie mogę poczekac
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:32   #2000
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Tzn. z organoleptycznego zbadania tej stopki wygląda mi, że nada się do tego celu naprawdę nieźle, bo na takie rowki prowadzące gumkę pod stopka, a z przodu taki metalowy bajer do odpowiedniego trzymania gumki przed wszyciem, więc wydaje mi się, że się to to sprawdzi Testować będę najwcześniej za kilka tygodni, bo narazie to mam przez sobą wyzwanie uszycia kiecki z szyfonu na "zamówienie" i mam nadzieję... że wybrnę z tego.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:35   #2001
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

spokojnie dasz rade
wierze w Ciebie, a ja moge poczekac te kilka tygodni
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:40   #2002
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Uszyłam 2 bluzki z szyfonu i okazało się, że uwierzyło we mnie więcej osób W tym koleżanka, która niedługo bierze ślub i wymarzyła sobie konkretną kieckę na poprawiny...

I powiem Wam jedną śmieszną rzecz Czasami mnie wkurza, że tam krzywo wykończyłam, czy że stebnówka nie jest idealnie prosta i równa, ale jak w weekend byłam na zakupach i pooglądałam ciuchy z sieciówek, to uświadomiłam sobie, że te moje "niedociągnięcia" to jest mały pikuś w porównaniu do tego co oferują w sklepach za grubą kasę...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:45   #2003
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

dokładnie, płacisz grubą kase za to co mogłabyś uszyć sama o to lepiej... nie mówię, ze nic nie kupuję ale czasem wole uszyć, zwłaszcza, ze to lubię
a z ta wiara jest tak, ze najczęściej nie doceniamy siebie, tak wie uwierz przynajmniej, ze my tu wierzymy w Twoje zdolnosci
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 15:13   #2004
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
I powiem Wam jedną śmieszną rzecz Czasami mnie wkurza, że tam krzywo wykończyłam, czy że stebnówka nie jest idealnie prosta i równa, ale jak w weekend byłam na zakupach i pooglądałam ciuchy z sieciówek, to uświadomiłam sobie, że te moje "niedociągnięcia" to jest mały pikuś w porównaniu do tego co oferują w sklepach za grubą kasę...
dokładnie ale ja myślę, że swoje to po prostu znamy na wylot i wiemy gdzie coś nie tak... a sklepowe pomimo że wcale nie lepsze to jakoś tak inaczej się na to patrzy - bo wszyscy w tym chodzą ;P
Ja myślę, że nawet jak coś nie jest idealnie to i tak ludzie na to nie zwrócą uwagi - bo teraz już mało osób sobie coś szyje i z założenia się wychodzi, że to ze sklepu :P
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 07:33   #2005
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

A ile razy poprawiałam szycie po tzw. wziętych krawcowych, które cenią się naprawdę wysoko to już nie wspomnę.I to takie duperelki , bo w tej chęci zarobienia nie chciało się pani użyć miary.Mnie krzywy szew doprowadza do frustracji i to też jest chore , niestety.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 12:39   #2006
gosiaz13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 57
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
a wiem, jest taka stopka. daj znac czy sie nadaje, to moze sie skusze
Wisnia, stopkę mogę polecać, niedawno szyłam bluzke i własnie kupiłam pierwszy raz gumkę na szpulce i z tą stopka super działa. Wcześniej używałam gumek na metry i nie było to takie fajne, bo były za grube do stopki i w ogóle nie bardzo ściagały . Także polecam , wypróbowane!!! I bardzo ułatwia pracę, bo przynajmniej prosto się te gumki wszywa. Ja szyję naprężając i jest OK.
gosiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 16:42   #2007
kapciuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tutaj ;-)
Wiadomości: 137
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
A ile razy poprawiałam szycie po tzw. wziętych krawcowych, które cenią się naprawdę wysoko to już nie wspomnę.I to takie duperelki , bo w tej chęci zarobienia nie chciało się pani użyć miary.Mnie krzywy szew doprowadza do frustracji i to też jest chore , niestety.

To jest nas dwie pruję i szyję do skutku
__________________
sama.....nie znaczy samotna
kapciuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 17:27   #2008
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

hej - no ja z tych, co się wakacjowali, ale podsumowując stan konta po tych wakacjach stwierdzam, że za rok robię remont w urlopie, przynajmniej będzie jakiś ślad. I nie, żebym się gdzieś rozbijała po zagranicach, tydzień w polskich górach.....ech, ale się od pracy porządnie odpoczęło.
Teraz nic mi się nie chce - szyć też nie, ale mam jeszcze jedną sukienkę uszytą przed urlopem, to jak się zmobilizuję do jej uprasowania, to wrzucę fotkę.
betty_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 18:36   #2009
wildkoyote
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Witam,
czy któraś z was wie może gdzie w Krakowie można nabić oczka do gorsetu?
Czytałam poprzednie wypowiedzi na temat takiego małego sprytnego urządzenia z Lidla ale boje się ze to się nie sprawdzi przy mocno naciągniętym materiale.
Prosze o pomoc.
pozdrawiam
wildkoyote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 19:04   #2010
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez wildkoyote Pokaż wiadomość
Witam,
czy któraś z was wie może gdzie w Krakowie można nabić oczka do gorsetu?
Czytałam poprzednie wypowiedzi na temat takiego małego sprytnego urządzenia z Lidla ale boje się ze to się nie sprawdzi przy mocno naciągniętym materiale.
Prosze o pomoc.
pozdrawiam
Mam takie coś i faktycznie jest to do celów raczej ozdobnych :P
a gdzie nabić oczka mozna to nie wiem, a byłaś w jakims zakładzie krawieckim? a może gdzies gdzie suknie ślubne szyją :P tylko pytanie czy będzie im się chciało coś takiego Tobie robic
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-24 16:01:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.