Studniówka 2008 część II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-13, 09:07   #2791
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Dsc ja jeszcze nie czy maluje sie sama czy nie. Wolalbym znalesc jakas dobra makijazystke, 100dniowka w piatek a ja zadnej zaklepanej nie mam wiec nie wiem jak to bedzie.


Przypominam sie ze swoja sukienka. Postaram sie dzis upolowac brazowe butki bez paluszkow na obcasie, albo najlepiej ze srebrnym czyms, lub czarno srebrne, mam z zeszlego roku torebke czarna ze srebrna klamerka Chociaz mi cos czarny nie pasuje do brazu Ale złoto odpada.

JAA.JPGtył1.JPG
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 09:16   #2792
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
Studniówka już dzisiaj ... a ja nie mam w ogóle ochoty na nią iść :/ w dodatku rozchorowałam się... fryzjer na 13, co z makijażem to jeszcze sama nie wiem...koleżanka miała dać znać, ale chyba zapomniała a wy malujecie się same?
Ja tez mam dzisiaj studniówke ... i tez na 13 do fryzjera ale nie mam zadnego pomyslu na fryzure .. a co do makijazu ja sie maluje sama .. a ty wez sobie jakis coldrex albo cos i ciepla herbatke i sie kuruj i baw sie dobrze
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 09:26   #2793
Jogi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lubin, woj.dolnosląskie niedaleko Legnicy godzina od wrocławia
Wiadomości: 20
GG do Jogi89
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez shacka Pokaż wiadomość
Dsc ja jeszcze nie czy maluje sie sama czy nie. Wolalbym znalesc jakas dobra makijazystke, 100dniowka w piatek a ja zadnej zaklepanej nie mam wiec nie wiem jak to bedzie.


Przypominam sie ze swoja sukienka. Postaram sie dzis upolowac brazowe butki bez paluszkow na obcasie, albo najlepiej ze srebrnym czyms, lub czarno srebrne, mam z zeszlego roku torebke czarna ze srebrna klamerka Chociaz mi cos czarny nie pasuje do brazu Ale złoto odpada.

Załącznik 1265347Załącznik 1265348
złote zdecydowanie nie;p masz ta brozke sliczną w tonacji srebra wiec nie ebdzie pasowac a sukienka bardzo mi sie podoba tył jest super i naparwde fajnie w niej wyglądasz masz figure dziewczyno a tak do konca nie widaac ona jest długa czy krótka// ja bym proponowałam jak bedziesz miała czarna torebke no to wiadomo najlepiej czarne butki no ale do tej sukienki fajnie by pasowały brązowe a biorac pod uwage ze torebke masz tylko chwile bo wiadomo ze nei tanczysz z torebka:p ja proponuje brązowe z paluszkeim bedzie git
__________________
matura:
polski R
angielski R
wos R
historia R

studniówka 25.01.2008
Jogi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 09:40   #2794
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Studniówka 2008 część II

shacka Fotki kiecki jeszcze NIE wklejałam bo jej nie posiadam Szyje się u krawcowej. W piątek mam mieć 2gą przymiarkę. Więc jak tlyko będzie gotowa to od razu wkleje ją tutaj


DSC nie martw się niczym I nie denerwuj się. Dobrze będzie. A jak TŻt??
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 09:42   #2795
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Czekam z niecierpliwoscia Byliczko

Jogi jest do ziemi, musze miec wyzsze buty zeby sie po ziemi nie targala Nie jestem zadowolona jakos bardzo z niej ale jest ok
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 09:55   #2796
lula6
Raczkowanie
 
Avatar lula6
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Thumbs up Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość

Ja dziś kupiłam buty... Baaardzo wysokie

byliczka, masz piekne buty! chcialam kupic sobie identyczne, jednak dla mnie byly zbyt wysokie... swietny wybor!
lula6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:06   #2797
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Studniówka 2008 część II

A to jak ja wyglądałam na studniówce sorki za jakość ( bo z telefonu ) i w dodatku o 6 rano robione zdjęcie ( po studniówce )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00038.JPG (28,3 KB, 393 załadowań)
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 10:10   #2798
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Studniówka 2008 część II

O rany, dziewczyny moja 100dniówka już dziś A wczoraj zasnęłam nad książką (w makijażu!) i się obudziłam o 1 w nocy! Ale byłam wściekła, dziś mogłam mieć zapuchnięte oczy Ale wszystko jest ok wrzucę zdjęcia po 100dniówce! życzę udanej zabawy wizażankom, które też dziś mają bal
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:19   #2799
vorka
Raczkowanie
 
Avatar vorka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 129
Dot.: Studniówka 2008 część II

ja tez mam dzisiaj studniowke...
i wlasnie ide sie kapac, potem malowac paznokcie, potem przyjade do domu, makijaz, ubiore sie, porobie zdjecia i jade na studniowke, a jutro wam powklejam jakies...

jeszcze ta podwiazke musze kupic ;p
__________________
Anioł nigdy nie upada.
Diabeł upada i nie wstaje.
Człowiek upada i wstaje.


vorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:24   #2800
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: Studniówka 2008 część II

Hej dziewczyny moja studniówka już za dwa tygodnie i mam pewien problem, co do dodatków. Moja sukienka jest bardzo prosta , z podwyższonym stanem , bez zadnych dodatków,falbanek, przypinek czy innych upiększeń a jej kolor jest bardzo podobny do sukienki Ollllcii z poparzedniej strony- taki troszke łososiowy - i w tym włąsnie problem -jaki kolor dodatków ? szala/bolerka, a przede wsyztskim butów no i biżuterii ? Dodam, że ma bardzo duży dekolt sięgający aż do 'przedziałka', dlatego mocnym akcentem powinien być nasyzjnik, ale nie mam pojęcia jaki ? Myślalam o dodatkach w kolorze brązu , starego złota ? Czarny chyba byłby zbyt ciężki ... Mam nadzieję,że mi pomożecie
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:33   #2801
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
DSC nie martw się niczym I nie denerwuj się. Dobrze będzie. A jak TŻt??
A ide kolegą na studniówkę niestety...i może też dlatego mam taki humor i w ogóle zero ochoty iść :/ TŻ zostaje w domu ...
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 10:37   #2802
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez fistaszkowa Pokaż wiadomość
Dodam, że ma bardzo duży dekolt sięgający aż do 'przedziałka' dlatego mocnym akcentem powinien być nasyzjnik, ale nie mam pojęcia jaki ?
Jesli chodzi ci o taki dekolt to ja mam taki wydluzony naszyjnik w ksztalcie litery Y
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41.JPG (14,9 KB, 212 załadowań)
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:55   #2803
LinKa_w
Przyczajenie
 
Avatar LinKa_w
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PisZ :-)
Wiadomości: 13
GG do LinKa_w
Dot.: Studniówka 2008 część II

Heee no i już po... było hmm nawet w miare u nas większość miała kiecki z odkrytymi plecami pełno czerni, brązu i czerwieni haha były 2 rodzaje identycznych kiecek i miały je po 3 dziewczyny hehe, to chyba było niemiłe uczucie... Heee słyszałyście o czymś takim jak stres przed studniówką? Bo ja nie, ale wczoraj się na własnej skórze przekonałam... godzinę przed wyjściem beczałam że wszystko mi się nie podoba TŻ przyszedł i zaczął mnie pocieszać, ale nic, aż mi mama dała tabletkę na uspokojenie potem wskoczyłam w ciuszki i było już okay ( tylko makijaż do poprawki, pierwszy raz byłam taka bezradna aż mi teraz głupio:| ) a moje kiecka zrobiła furorę postaram sie niedługo o zdjęcia
LinKa_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:17   #2804
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Studniówka 2008 część II

A ja sie strasznie pokłociłam z tżetem i jestem wśiekła . Sama niewiem czy jesteśmy ze sobą czy nie . Nieodzywamy się oboje do siebie . Mam nadzieję, że go nie stracę .. i co kasa wpłacona za Niego i będę zmuszona w ostateczności szukać kolegi ... ale coś czuje że i tak nie będe w nastroju .. po 1.5 roku sie rozstać ?? jestem załamana .

A co do Triumpha to już go nie lubię , bo nie mieli żadnego stanika wczoraj z miseczką D :P Ale w H&M widziałam fajny staniczek wiązany na szyję do mojej sykienki będzie pasował
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:18   #2805
PaoDeAcucar89
Raczkowanie
 
Avatar PaoDeAcucar89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 128
Dot.: Studniówka 2008 część II

łał....to była najlepsza impreza mojego życia chociaz ne bawiłam się dużo z partnerem (świnia ze mnie ale miałam tylu innych znajomych),dzisiaj mam pęcherze na nogach od tańca i ogolnie lipnie sie chodzi...za to wspomnienia ojojojoj było cudownie,parę reczy mnie przez chwilę niezadowoliło ale co tam...Nie wyglądałam jakos cudownie i specjalnie ale g... mnie to obchodzi - bardzo dobrze się bawiłam....;p;p;p
PaoDeAcucar89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:21   #2806
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
A ja sie strasznie pokłociłam z tżetem i jestem wśiekła . Sama niewiem czy jesteśmy ze sobą czy nie . Nieodzywamy się oboje do siebie . Mam nadzieję, że go nie stracę .. i co kasa wpłacona za Niego i będę zmuszona w ostateczności szukać kolegi ... ale coś czuje że i tak nie będe w nastroju .. po 1.5 roku sie rozstać ?? jestem załamana .

A co do Triumpha to już go nie lubię , bo nie mieli żadnego stanika wczoraj z miseczką D :P Ale w H&M widziałam fajny staniczek wiązany na szyję do mojej sykienki będzie pasował
Też sie czasem z TŻ tak kłoce ze sie do siebie nie odzywamy, odezwij sie pierwsza jak ci bardzo zalezy, a jak jestes w stanie to sama poczekaj...
Ja jakbym była na twoim miejscu to bym sie chyba juz az tak nie przejmowała, a to dlatego ze juz raz sie rozstalismy po roku z kawałkiem i wrocilismy do siebie. Jeśli bysmy znowu sie rozstali to trudno... tak ma byc i juz. Taka jest kolej rzeczy, ze ludzie czasem sie rozstaja...na poczatku jest tragedia a potem tylko lepiej
Ale kłótnia naprawde nie musi oznaczać konca... Takie kłotnie własnie bardzo zblizaja do siebie... nawet te bardzo mocne
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:24   #2807
gochab1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Studniówka 2008 część II

no i juz po....ehh tyle zachodu za zleciało nie wiadomo kiedy... szkoda bo zabawa byla super. Polonez w pierwszej parze wyszedl bezbłędnie butki ktore obtary mnie dzien wcześniej bo kilku eksperymentach nadały sie na całą noc fryzura jeszcze na glowie) hehehe
gochab1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:28   #2808
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez kasia_lempicka Pokaż wiadomość
Właśnie jeśli chodzi o desenie to idealnie są subtelne i się nie gryzą. On ma naturalne włosy w jasnym blondzie. Myślałam, że jeśli będzie to oryginalny, rzucający się w oczy krawat, np. połyskujący, jasny srebrny, albo takiż biały (tak gangstersko) to czerń będzie dobrym tłem...
Mój TŻ w tamtym roku miał czarna koszule w takie delikatne paseczki i do tego jasny krawat i wygladal przebosko
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:28   #2809
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Studniówka 2008 część II

Dołączam do tego miłego grona Dziś też czeka mnie studniówka w roli osoby towarzyszącej I tak właśnie sie zastanawiam jaki makijaż .. co możecie mi polecić do czerwonej sukienki i czarno-srebrnych dodatków?
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 11:32   #2810
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
Ale w H&M widziałam fajny staniczek wiązany na szyję do mojej sykienki będzie pasował
ooo,to w takim razie musze sie wybrac do h&m ,bo tez taki stanik potrzebuje A jak wygladal ten stanik? Byl usztywniany i czy push-up czy zwykly?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:43   #2811
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Też sie czasem z TŻ tak kłoce ze sie do siebie nie odzywamy, odezwij sie pierwsza jak ci bardzo zalezy, a jak jestes w stanie to sama poczekaj...
Ja jakbym była na twoim miejscu to bym sie chyba juz az tak nie przejmowała, a to dlatego ze juz raz sie rozstalismy po roku z kawałkiem i wrocilismy do siebie. Jeśli bysmy znowu sie rozstali to trudno... tak ma byc i juz. Taka jest kolej rzeczy, ze ludzie czasem sie rozstaja...na poczatku jest tragedia a potem tylko lepiej
Ale kłótnia naprawde nie musi oznaczać konca... Takie kłotnie własnie bardzo zblizaja do siebie... nawet te bardzo mocne
Dziękuję Ci za miłe słowa Odezwę się pierwszą może namówię go na spotkanie dzisiaj . Tylko że w ostatnim czasie to nie pierwsza nasza kłótnia .. Ale oby było szczesliwe zakonczenie

mysiamysia Ja patrzałam na staniki zwykłe bez push upu bo nie potrzebuję ,choć lekko usztywniane i czarne ale chyba z push upem nie byłotakich na szyje .
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:43   #2812
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Studniówka 2008 część II

oj dziewczynki nabroiłam miałam zaproszonego jednego partnera, jednak nie bardzo chciałam z nim iść, ponieważ, później zaczęłam spotykać sie z kimś innym. Tak więc tego kogos innego zaprosiłam.. Miałam już odmówić pierwszego, ale spotkałam jego brata: "*** tak się cieszy że idzie z Tobą na studniówke.." Teraz nie wiem, ważniejsze, żebym się dobrze bawiła, czy też szla z tym, którego zaprosiłam pierwszego..

Wczoraj byłam na 18tce, nie przesiedziałam żadnego kawałka. Zastanawiam się juz czy nie powiedzieć że idę sama.. Bo przynajmniej bym się wybawiła, z moimi można poszaleć

Kiecka kupiona - czarna w kratkę z ogromną czerwoną kokardą, a butki Zara (11 cm )
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:52   #2813
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Studniówka 2008 część II

przejrzałam kilka stron tego wątku i muszę stwierdzić, że shacka ma najpiękniejsza sukienkę!!!
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:52   #2814
PaoDeAcucar89
Raczkowanie
 
Avatar PaoDeAcucar89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 128
Dot.: Studniówka 2008 część II

Ja jednej rzeczy załuję,że nie poszłam sama bo ja uwielbiam byc wolna itp...mogłabym bez skrupółow bawić sie z kim i kiedy tylko zechcę ale było ok..
PaoDeAcucar89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:52   #2815
BlackAngeell
Zadomowienie
 
Avatar BlackAngeell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domku^
Wiadomości: 1 770
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez kittyyy1 Pokaż wiadomość
Kiecka kupiona - czarna w kratkę z ogromną czerwoną kokardą, a butki Zara (11 cm )

poka poka poka....pochwla sie ^^
__________________


"kobita nie kuń. nie musi być pikna. pikne kunie sie w stajni trzyma. kobita, panie, musi być, no, rasowa"



mój mały kramik <3
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post12701007

ZDAŁAM!

Szumacher za kierownicą
BlackAngeell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 12:00   #2816
lideczka1312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 122
Dot.: Studniówka 2008 część II

śnieżka_ ja posiadam takie makijaże Ten drugi wykonała jedna z naszych utalentowanych wizażanek Mam jak go się robi krok po kroku wdł mnie jest prześliczny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31.jpg (31,8 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cOczy.jpg (108,4 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nouby.jpg (15,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tania_Shazia_F1c.jpg (61,3 KB, 36 załadowań)
lideczka1312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 12:01   #2817
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: Studniówka 2008 część II

ja mam swa studniowke juz dzis. czuje lekki stres bo nie wiem jak bedzie: fajnie czy dretwo fryzura juz jest na szczescie wyszlo wszystko ok jeszcze tylko makijaz i mozna bedzie wychodzic. mam nadzieje ze bedzie super i nie bede zalowac ze poszlam na studniowke)
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 12:02   #2818
Jogi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lubin, woj.dolnosląskie niedaleko Legnicy godzina od wrocławia
Wiadomości: 20
GG do Jogi89
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez kittyyy1 Pokaż wiadomość
oj dziewczynki nabroiłam miałam zaproszonego jednego partnera, jednak nie bardzo chciałam z nim iść, ponieważ, później zaczęłam spotykać sie z kimś innym. Tak więc tego kogos innego zaprosiłam.. Miałam już odmówić pierwszego, ale spotkałam jego brata: "*** tak się cieszy że idzie z Tobą na studniówke.." Teraz nie wiem, ważniejsze, żebym się dobrze bawiła, czy też szla z tym, którego zaprosiłam pierwszego..

Wczoraj byłam na 18tce, nie przesiedziałam żadnego kawałka. Zastanawiam się juz czy nie powiedzieć że idę sama.. Bo przynajmniej bym się wybawiła, z moimi można poszaleć

Kiecka kupiona - czarna w kratkę z ogromną czerwoną kokardą, a butki Zara (11 cm )
heh kurde takei sytuacje są durne:/ ja przed półmetkiem najpierw zaprosiłam mojego dobrego kumpla ale pozniej tez kogos spotkałam no i zdecydowałam sie odmówic no ale kolega niestety nie przyjał tego dobrze kontakt sie urwał i juz;/ ale jakos nie odczuwam tego braku moze to nie była tak wazna osoba a z kolega z którym w koncu poszłam do dzis sie super kumpluje ja mysle ze to twoja studniówka i masz sie bawic dobrze rozegraj to tylko kto jest dla ciebie wazniejszy no i z kim bedziesz sie lepiej bawić
__________________
matura:
polski R
angielski R
wos R
historia R

studniówka 25.01.2008
Jogi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 12:13   #2819
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Studniówka 2008 część II

wklejajcie fotki ze studniówek te dziewczynki które juz miały to naprawde na pomaga...
shacka śliczna sukienka a ta koronka cudo bedzie cie wyróżniała...sama taką mierzyłam na tandecie ale za duża była powiedzcie mi gdzie moge dostać te husteczki dax`a w krakowie bo nie moge ich znaleźć?
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 12:13   #2820
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez BlackAngeell Pokaż wiadomość
poka poka poka....pochwla sie ^^
nie mam jak zrobic zdjęć, ale w środe przyjdzie mój telefon, więc chociaż telefonem zrobię kupię biżzuu i wstawię cały zestaw ;D

Cytat:
Napisane przez PaoDeAcucar89 Pokaż wiadomość
Ja jednej rzeczy załuję,że nie poszłam sama bo ja uwielbiam byc wolna itp...mogłabym bez skrupółow bawić sie z kim i kiedy tylko zechcę ale było ok..
dokładnie
Cytat:
Napisane przez Jogi89 Pokaż wiadomość
heh kurde takei sytuacje są durne:/ ja przed półmetkiem najpierw zaprosiłam mojego dobrego kumpla ale pozniej tez kogos spotkałam no i zdecydowałam sie odmówic no ale kolega niestety nie przyjał tego dobrze kontakt sie urwał i juz;/ ale jakos nie odczuwam tego braku moze to nie była tak wazna osoba a z kolega z którym w koncu poszłam do dzis sie super kumpluje ja mysle ze to twoja studniówka i masz sie bawic dobrze rozegraj to tylko kto jest dla ciebie wazniejszy no i z kim bedziesz sie lepiej bawić
no to dobrze że sama tak nie zrobiłam jestem wielkiej KROPIE :/ yh, malo czasu juz zostało..
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.