A'propos w Katowicach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-02, 17:03   #1
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875

A'propos w Katowicach


Mam prośbę do Katowiczanek
Chce się wybrać do drogerii a'propos z czystej ciekawości i tez ze wzgledu na szafe joko i liczne promocje
Na ich stronie było napisane ze w Katowicach drogeria mieści sie na Kochanowskiego 2. I teraz nie wiem gdize to jest w centrum czy gdzieś indziej??
Jesli któraś mogłaby mi wytłumaczyć na jakim osiedlu albo koło jakiej ulicy to byłabym bardzo wdzieczna bo moja orientacja w terenie jest bardzo kiepska mimo ze mieszkam w Katowicach 18 lat
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 17:14   #2
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: A'propos w Katowicach

Satine Kochanowskiego jest właściwie w centrum-jest to jedna z ulic "otaczających" plac Miarki, pomiędzy Kościuszki i Plebiscytową,tak jakby przechodzi później w Wita Stwosza (tam,gdzie salon Erisa jest).Jeśli dobrze kojarzę to ta,na której jest też Rossman.Mam nadzieję,że znajdziesz tą drogerię, nie miałam pojęcia,że jakaś tam jest.To jakaś nowa drogeria?Są jakieś ciekawe promocje?
Pozdrawiam
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 21:38   #3
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: A'propos w Katowicach

O ile dobrze pamiętam, to A'propos jest naprzeciwko kina Rialto, wystarczy przejść przez ulicę. Obok jest knajpka z jedzeniem i jeszcze jakiś sklep.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 23:23   #4
Karola0885
Raczkowanie
 
Avatar Karola0885
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 301
GG do Karola0885
Dot.: A'propos w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
O ile dobrze pamiętam, to A'propos jest naprzeciwko kina Rialto, wystarczy przejść przez ulicę. Obok jest knajpka z jedzeniem i jeszcze jakiś sklep.

Dokładnie tak ale z tego co pamiętam to nie ma tam szafy joko ale dawno tam nie byłam więc możesz sprawdzić. Sporo kosmetyków Joko mają w drogerii w Ślązaku (I piętro zaraz po prawej stronie)
Karola0885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 01:44   #5
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: A'propos w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
O ile dobrze pamiętam, to A'propos jest naprzeciwko kina Rialto, wystarczy przejść przez ulicę. Obok jest knajpka z jedzeniem i jeszcze jakiś sklep.

Dokładnie obok jest restauracja egipska i pizzeria Siciliana. Jeśli nie wiesz, gdzie jest Rialto- wystarczy iść od Rynku w stronę placu Miarki cały czas lewą stroną i zaraz za mostem kolejowym jest a'propos.
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 05:44   #6
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: A'propos w Katowicach

Dziękuje dziewczyny Wiem gdzie jest Rialto więc chyba aż tak źle ze mną nie jest
Jutro mam zamiar się tam wybrać
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 05:47   #7
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: A'propos w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Karola0885
Dokładnie tak ale z tego co pamiętam to nie ma tam szafy joko ale dawno tam nie byłam więc możesz sprawdzić. Sporo kosmetyków Joko mają w drogerii w Ślązaku (I piętro zaraz po prawej stronie)
szczerze mówiąc to nie wiem czy jest bo jeszcze tam nie byłam. Na ich stronie są informacje o tym jakie szafy mają no i podobno szafa Joko jest
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-03, 05:49   #8
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: A'propos w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Martulaaa
Satine Kochanowskiego jest właściwie w centrum-jest to jedna z ulic "otaczających" plac Miarki, pomiędzy Kościuszki i Plebiscytową,tak jakby przechodzi później w Wita Stwosza (tam,gdzie salon Erisa jest).Jeśli dobrze kojarzę to ta,na której jest też Rossman.Mam nadzieję,że znajdziesz tą drogerię, nie miałam pojęcia,że jakaś tam jest.To jakaś nowa drogeria?Są jakieś ciekawe promocje?
Pozdrawiam
Na stronie www.drogeriaam.com.pl jest informacja o promocjach i produktach jakie mają w sklepie. Wejdź w zakładkę promocje.
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.