Życie po zyciu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-14, 23:02   #1
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria

Życie po zyciu


Jak w tytule, zastanawia mnie czy wierzycie w zycie po zyciu? Jakkolwiek to rozumieć-niebo, reinkarnacja... wierzycie? Jakie są wasze przymyślenia na ten temat??

Ja sama przyznam szczerze nie wiem co myśleć, jak religia mówi powinnam wierzyć w niebo ale to nie takie łatwe. Nie wiem co myślec i przyznam że ciekawi mnie jak zapatruja sie na to inni.


__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 23:27   #2
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Życie po zyciu

nie wierze w reinkarnacje, jakos ciezko mi uwierzyc ze bylam np kiedys kotem...
wierze ze istnieje takie miejsce gdzie po smierci trafiaja dobrzy ludzie, niekoniecznie Ci ktorzy wierza w Boga, chodza do kosciola, modla sie...
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 23:33   #3
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Życie po zyciu

Ja wierzę w niebo, pieklo, czysciec..., a to przede wszystkim, ze trudno mi uwierzyc, ze czlowiek sobie zyje zyje a potem nic, glucha cisza. Mysle, ze mi poprostu wygodniej i latwiej wierzyc niz nie wierzyc.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 00:04   #4
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Życie po zyciu

Wierzę w niebo, gdzieś nasze dusze muszę się przecież podziać

Ale w reinkarnacje także Niektóre dziwne sytuacje zmuszają mnie do dłuższych przemyśleń na ten temat...
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 00:27   #5
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Życie po zyciu

ja juz sam nie wiem, co to bedzie, jak sie skonczy ale wole wierzyc w niebo, bo katechetka powiedziala: "seks jest tylko zaliczka tej przyjemnosci, jaka bedziemy odczuwac w niebie"
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 07:45   #6
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Życie po zyciu

w nic nie wierze, poprostu nie mam pojecia co bedzie. dowiem sie jak umre, po co mi to wiedziec wczesniej...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 08:43   #7
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Życie po zyciu

Zycie po zyciu? Wierze, ale niekoniecznie w niebo i pieklo. Wierze, ze gdy umre obudzę sie tyle, ze w innym ciele bez swiadomosci życia poprzedniego. Nie zastanawialam sie nad tym czy te nastepne zycie to bedzie np. komar, bo mysle, ze skoro raz urodzilam sie czlowiekiem to drugi raz tez.
Taka moja pierwsza opcja. Druga- umieram i mnie nie ma. Znikam po prostu.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 08:48   #8
martucha_1
Raczkowanie
 
Avatar martucha_1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Życie po zyciu

Demetria, ja też nie wiem w co wierzyć. Po prostu nie mam pojęcia...
martucha_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 09:05   #9
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Życie po zyciu

Dla zainteresowanych krakowianek:

26 kwietnia, godz. 18 prelekcja o reinkarnacji w hotelu europejskim WSTEP WOLNY niestety bardzo chcialabym isc a nie moge, moze ktoras z zainteresowanych wizazanek sie wybierze a potem zda relacje pozdrawiam

a wiecie ze w kosciele katolickim reinkarnacja byla uznawana cos do XV/XVI w?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 09:09   #10
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Życie po zyciu

ja wierze i w niebo, i w pieklo, i w reinkarnacje. Wszystko to mozna ze soba pogodzic.... a wierze bo mam doswiadczenia ktore zmuszaja mnie do takiego a nie innego myslenia na te tematy
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 09:15   #11
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Życie po zyciu

Ja nie jestem chrześcijanką więc w czyściec, niebo i piekło nie wierzę. Wierzę w reinkarnację, ale ne taka jak w religiach wschodu gdzie następne wcielenie jest zależne od karmy, ale w to, że istnienie ludzkie jest niekończącym się łancuchem wcieleń (ludzkich tylko i wyłączne).
Hmm...teraz w większość z Nas obchodzi święta Wielkanocne, ten temat bardzo pasuje do czasu.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 09:32   #12
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Życie po zyciu

Cytat:
Napisane przez kasia5558
ja wierze i w niebo, i w pieklo, i w reinkarnacje. Wszystko to mozna ze soba pogodzic.... a wierze bo mam doswiadczenia ktore zmuszaja mnie do takiego a nie innego myslenia na te tematy
Może podzielisz się tymi doświadczeniami? Ja osobiście jestem bardzo ciekawa.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 09:48   #13
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Życie po zyciu

wiesz, sa to bardzo osobiste doswiadczenia ktorych wolalabym nie wyglaszac na forum. w kazdym razie jako dziecko mialam sen, ktory wielokrotnie sie powtarzal i potem znalam informacje o ktorych jako 4letnia dziewczynka nie moglam sie dowiedziec, nie ogladalam tv, czytac nie umialam a mowilam b. dziwne rzeczy, opowiadalam o wojnie. Jak pisalam sa to b. osobiste przezycia, znalam szczegoly np. munduru zolnierzy itp. Ten sen pamietam do dzis i uwierz mi ze takie rzeczy dziecku sie nie snia.
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 10:36   #14
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Życie po zyciu

Ja wierzę mimo wszystko w niebo,w to że po śmierci następuje spotkanie z Bogiem i z naszymi bliskimi którzy odeszli,ale sa ludzie którzy twierdzą że po śmierci jest nicość i to mnie przeraża
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 11:39   #15
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Życie po zyciu

Ja także wierzę w niebo, czyściek i piekło. Pewnie dlatego, że zostałam wychowana w takiej religi. Raczej cięzko jest mi sobie wyobrazic, że mogłabym być jakimiś kotem.
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 11:45   #16
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Życie po zyciu

nie wierze. I czasem mnie to przeraza ze nie wierze, wiec o tym nie mysle.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 11:48   #17
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: Życie po zyciu

Jestem wychowana w wierze katolickiej, wierzę w niebo, czyściec, piekło. Po prostu czuję, że jest jakiś większy sens tego życia obecnego, że to byłoby zbyt łatwe i dziwne umrzeć i 'skończyć się'? No właśnie, nawet nie wiem, jak to wyrazić.
Natomiast(swoją drogą)nie dość, że pojęcia nie mam jak 'tam' na górze jest, to trudno mi sobie coś wyobrazić na temat tego 'nieba'. Nie widzę w tym(zastanawianiu się) głębszego sensu, choć czasem napadają mnie różne refleksje, bo wiem, że i tak nic nie wymyślę.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 11:54   #18
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Życie po zyciu

Mimo, że wiara nakazuje wierzyc.... jakos trudno mi to pojąć i raczej nie wierzę, że po śmierci "coś jest". Poprostu śmierć to jeden wielki niekończący się SEN
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 12:13   #19
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Życie po zyciu

W ŻYCIE PO ŻYCIU wierzę, i owszem. Nie uznaję natomiast pojęcia nieba i piekła, czy czyśćca - stricte chrześcijańskiego pojęcia. Tym bardziej denerwuje mnie straszenie piekłem i obietnice niebiańskich rozkoszy (akurat ta przenośnia kojarzy mi się z ziemskimi przyjemnościami )

Wierzę natomiast w reinkarnację, choć niekoniecznie w tą bardziej drastyczną wersję "zwierzęcolubną".
Niemożliwym mi się wydaje, żeby człowiek po śmirci znikał ot tak. Jednak dusza, czy jakkolwiek to nazwać, to jest energia. Człowiek jest energią (może wzorem Ghostbusters nazwiemy to ektoplazmą? ), ktora krąży we wszechświecie.

O obu teoriach - niebiańsko-piekielnej i reinkarnacji wiem sporo. Interesuję się takimi zagadkami, swego czasu zajmowało mnie to bardzo mocno.
Skłoniłam się ku reinkarnacji i właściwie na każdym kroku tylko się utwierdzam w przekonaniu, że "dusza" człowieka wędruje, doświadcza i korzysta z tego-czy to w pozytywnym, czy negatywnym sensie.

Ps. Wierzę też w karmę, nauturalnie
siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 12:14   #20
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Życie po zyciu

widze że dużo osób ma taki problem jak ja nie wiem w co wierzyć czasami wydaje mi się że jest niebo czyściec piekło czasami że jest reinkarnacja czasami że może nic poprostu później nie będzie a czasami mam wrażenie jakby całe to moje życie było dłuuugim snem i sie nagle obudze i sie okaże ż jestem kimś innym, komu tylko sie coś sniło
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 12:31   #21
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Życie po zyciu

Wierze w niebo,czysciec i pieklo.
W niebo -miejsce gdzie bedzie wiele swiatlosci,gdzie bede mogla przebywac z innymi i patrzec na Boga.Czasami mysle sobie,ze to niebo bedzie wygladalo jak ten swiat tutaj,tyle ze o wiele piekniejszy,zywy,bez nienawisci,bez smierci,nieszczesc.
Pieklo - miejsce,gdzie ludzie nie beda mogli odczuwac obecnosci Boga ze wzgledu na wlasny wybor.I tylko tym,a moze az tym bedzie ich bol.
Wierze tez w Boga,ktory jest milosierdziem,a nie bezlitosnym sedzia.

Cytat:
Napisane przez kasia5558
Dla zainteresowanych krakowianek:

26 kwietnia, godz. 18 prelekcja o reinkarnacji w hotelu europejskim WSTEP WOLNY niestety bardzo chcialabym isc a nie moge, moze ktoras z zainteresowanych wizazanek sie wybierze a potem zda relacje pozdrawiam

a wiecie ze w kosciele katolickim reinkarnacja byla uznawana cos do XV/XVI w?
Z tym spotkaniem bylabym ostrozna.Ostatnio duzo podobnych spotkan w tym stylu i miejscu organizuje Misja Czaiitanii albo organizacje z nia zwiazane.
Nie sadze tez,zeby reinkarnacja byla uznawana.To cos zupelnie obcego chrzescijanstwu.Z tego co sie orientuje,nauki chrzescijanskie byly konsekwentne od poczatku jesli chodzi o rzeczy ostateczne.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 13:32   #22
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Życie po zyciu

nie wierzę. w duszę też nie wierzę.
przeraża mnie to,że wraz ze śmiercią ktoś znika.

ale czy mogę zmusić się do czegoś?
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 13:42   #23
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Życie po zyciu

nie wierze w niebo i pieklo....dla mnie to jakas hmmm...no ok to nie ten temat

wierze jednak w reinkarnacje. Wierze w to, ze po smierci bedzie nam dane jeszcze raz przezyc zycie niekoniecznie popelniajac bledy ktore popelniamy teraz

Stad moim zdaniem mamy tyle razy "de ża wi " heh....
taka jest moja opinia
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 13:43   #24
sheee
Raczkowanie
 
Avatar sheee
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 49
Dot.: Życie po zyciu

A ja w nic nie wierze ...czy coś trace...??myślę,że nie Staram się być dobrym człowiekiem i to wszystko-jestem szczęśliwa...tylko nie wiem dlaczego, ale spotykam się z dużym niezrozumieniem ze strony 'katolików' nie chceć tutaj uogólniać-ale kiedy pada dyskusja na temat wiary to wszyscy nagle jak to określają chcą mnie 'nawracać', śmieszy mnie to
pozdrowienia dla wsyzstkich ludków
__________________
Odchudzam się
sheee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:30   #25
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Życie po zyciu

A ja wierze w niebo i piekło . Tyle że wydaje mi się że te dwa miejsca określają jedynei stan duszy. Gdy człowiek jest dobry "idzie do nieba" czyli jego dusza jest spokojna , czuwa nad najblizszymi a "piekło" to dusza krząta się po świecie , straszy innych prosi o modlitwy w jej intencji by mogła zaznać spokoju.
Natomiast nie mam zdania co do reikarnacji.
Bo z jednej strony może to być sposób na naprawienie zła z poprzedniego życia , ale z drugiej strony w takim wypadku nie należy żałować osob cierpiąch bo oni pokutują za poprzednie zycie.
Wiem że po życiu jest napewno coś. Nieważne czy odrodzenie w postaci kota , czy jako aniołek na pięknej łące , póki jestem tu , na ziemi i żyje, chce żyć i być dobrym człowiekiem i nikogo nie krzywdzić.
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 12:39   #26
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Życie po zyciu

Cytat:
Napisane przez Sophie86
Z tym spotkaniem bylabym ostrozna.Ostatnio duzo podobnych spotkan w tym stylu i miejscu organizuje Misja Czaiitanii albo organizacje z nia zwiazane.
Nie sadze tez,zeby reinkarnacja byla uznawana.To cos zupelnie obcego chrzescijanstwu.Z tego co sie orientuje,nauki chrzescijanskie byly konsekwentne od poczatku jesli chodzi o rzeczy ostateczne.
No raczej nie byly. A sw. Tomasz, sw. Augustyn, nauka o predestynacji, lasce? to wszystko sie zmienialo. Podobnie z reinkarnacja i np. kwestia czy mozna po smierci spalic swoje cialo (kiedys jesli poddano cialo kremacji dusza nie mogla zostac zbawiona, teraz kremacja jest dopuszczalna). Dla mnie generalnie kwestie religijne nie sa prawami ustalanymi przez czlowieka, kazdy ma je w sobie i sam we wlasnym sumieniu powinien je rozwazyc - bo i jak moge zmienic swoje myslenie z dnia na dzien jesli tak zarzadzi kosciol (w sensie instytucji i mowie tu ogolnie, nie tylko o katolickim).

Co do tego spotkania to rzeczywiscie zaniepokoilas mnie :/ ale i tak bym poszla, przeciez mnie chyba nie porwa?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:33   #27
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Życie po zyciu

Jeśli chodzi o kremację - nie wyobrażam sobie innego rozwiązania!! Tzn. w swoim wypadku. Wolę dać się spopielić, niż drżeć teraz na myśl, że przez 30 lat moje rozkładające się i gnijące ciało miało by być zżerane przez robale... Błeeee (sorki za drastyczny opis, ale fakt pozostaje faktem).
siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:46   #28
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Życie po zyciu

W zycie po zyciu wierze... i w to, ze moja dusza zyla w innych wcieleniach... i ze kiedys przejdzie do nastepnego. I niekoniecznie w kota choc ten ma 7 zyc... tez niezle ... ale ludzka dusza nie moglaby ponownie narodzic sie w kocie ...
nie wierze w pieklo i niebo (jako miejsca do ktorych potem trafiamy) bo to akurat dla mnie czysta abstrakcja...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:54   #29
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Życie po zyciu

Cytat:
Napisane przez kasia5558
No raczej nie byly. A sw. Tomasz, sw. Augustyn, nauka o predestynacji, lasce? to wszystko sie zmienialo. Podobnie z reinkarnacja i np. kwestia czy mozna po smierci spalic swoje cialo (kiedys jesli poddano cialo kremacji dusza nie mogla zostac zbawiona, teraz kremacja jest dopuszczalna).

Co do tego spotkania to rzeczywiscie zaniepokoilas mnie :/ ale i tak bym poszla, przeciez mnie chyba nie porwa?
Mi bardziej chodzilo o konsekwencje jesli chodzi o zycie wieczne niebo,pieklo,czysciec wynikajace z Biblii.To i inne podstawowe prawdy wiary nigdy nie zmienialy sie w sposob tak drastyczny,zwalszcza kiedy ani w tradycji ani w Biblii nie ma nic o reinkarnacji.
Jasne,ze pisarze chrzescijanscy mieli swoje poglady,mnniej lub bardziej roznorodne- zmienialy sie z uplywem czasu,ale mimo wszystko zawsze koncentrowaly sie wokol tej prawdy o zyciu po smierci.Jesli chodzi o kremacje czy podobne zagadnienia - na pewno to byly zalecenia(nie dogmaty)wynikajace z norm kulturowych czy tez pojecia "niemozliwego".

Co do spotkania - pierwsze "wyklady" z reguly wydaja sie niezobowiazujace-a ja prostu wole ostrzec.Na wszelki wypadek
A poki co zawsze jesli chcesz wysluchac cos o innych religiach -warto sprawdzac grafik wykladow uj dla kulturoznawstwa.Wiem,ze maja wyklady tematyczne jesli chodzi o filozofie i religie wschodu,prowadza kompetentni ludzie.I na pewno nikt nikogo nie porywa
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:54   #30
patrycjaaP
Rozeznanie
 
Avatar patrycjaaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 729
Dot.: Życie po zyciu

Cytat:
Napisane przez demetria
Jak w tytule, zastanawia mnie czy wierzycie w zycie po zyciu? Jakkolwiek to rozumieć-niebo, reinkarnacja... wierzycie? Jakie są wasze przymyślenia na ten temat??

Ja sama przyznam szczerze nie wiem co myśleć, jak religia mówi powinnam wierzyć w niebo ale to nie takie łatwe. Nie wiem co myślec i przyznam że ciekawi mnie jak zapatruja sie na to inni.


Hmm.. ja mam już w podświadomość myśl że śmierć bedzie końcem.. i sama sobie mówie " zmartwychwstane jak Bóg przepowiedział" ale jakoś trudno mit o przyjąć.. A taka moja dygresja to gdy marnuje czas ciągle powtarzam " życie mi ucieka co ja tutaj robie?" np. na lekcjach moi znajomi potrafią przewidzieć kiedy to wypowiem
__________________
PatrycjaaP

powracam!
patrycjaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.