zonaty facet - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 14:37   #61
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: zonaty facet

Jak masz 20 lat to sobie poczekaj jeszcze i poszukaj kogoś w swoim wieku .. za 10 lat Ci się juz on nie będzie podobać , a jego dzieci Ci wydrapią oczy , nie mowie o jego żonie ... pomyśl trochę co będzie za kilka lat.

Szkoda nerwów , szkoda życia, szkoda czasu.

Teraz może myślisz ze będziesz szczęśliwa , ale za parę lat tak nie będzie!
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 14:50   #62
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: zonaty facet

Może Ciebie nie interesują zasady moralne, ale musi Cię interesować zdanie tego pana... czy on w jakis sposób okazał Ci swoje zainteresowanie? Bo jesli nie, to znaczy, że interesuje się żoną i dziećmi i możliwe, że nie ma ochoty ich zdradzac... W ogóle skad go znasz i jakie stosunki was łączą?

Ja miałam kiedys taką sytuację, tyle, że nie zakochałam się, tylko mi się facet podobał... i był to małżonek mojej nauczycielki matematyki w liceum... on się zawsze do mnie usmiechał, nawet sam mi mowił dzien dobry ale nigdy by mi do głowy nie wpadło, żeby podrywać ż,onatego faceta, dlatego sobie wzdychałam do niego tylko a jego żona i tak była cholernie zazdrosna i w pewnym momencie zabroniła mi nawet odpowiadać mu dzień dobry ;p jak teraz o tym pomyslę, to smieszne to bylo ;-)
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 15:19   #63
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: zonaty facet

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
A jak ty sobie wyobrażasz związek z żonatym, podwójnie dzieciatym facetem?
Że rzuci wszystko i pobiegnie do Ciebie po łące z bukietem rumianków?
Boskie

Ciebie zasady moralne nie obchodzą, twojego lovelasa najwyraźniej również skoro zdradza żonę. Życzę ci żebyś trafiła na równie niemoralnego męża, żeby cię zdradzał z byle cizią i żeby nie widział w tym nic złego, bo przecież hormony w nim buzowały I tak to będziecie tworzyć wspaniałą rodzinkę, oby bez niewinnych dzieci.


Przydałby się tutaj również link do wątku, w którym dziewczyna, która odbiła faceta innej, opowiadała jak tamta kobieta ją teraz prześladuje za to że wlazła z buciorami w ich rodzinę. Smsy z pogróżkami, głuche telefony, napaść w ciemnym zaułku... Nigdy nie wiadomo co może wstąpić w zdradzaną żonę.
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 16:18   #64
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: zonaty facet

Ale ja tu czegos nie rozumiem... gdzie autorka napisała, że ma z nim romans? Bo ja tu widzę tylko jej 2 posty, z których wynika, że jest zakochana w jakims żonatym facecie, że kolana jej miekną na jego widok i tyle... a tu uzytkowniczki ciągle piszą o jakichs zdradach i romansach. Moze to tylko mlodziencze zauroczenie lub fascynacja?

Ale nie zgodze się, że zaden facet nie rzuci żony i dzieci dla mlodszej... znam wiele przypadkow, gdzie mężczyzni rzucali swoje zony dla mlodszych... ja znam z 3 takie przypadki jeden rzucil zone i dziecko dla 22 latki jeden dla 25latki(chociaz ten to akurat musial bo zrobil jej dziecko) i jeden dla 24-latki... nawet jest kilka przykladow z show-bussinesu z tego co wiem to Jozefowicz rzucil swoja zone dla Nataszki, ktora jest mlodsza o 18 lat

Edytowane przez ladyinblack90
Czas edycji: 2010-11-13 o 16:26
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 16:57   #65
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: zonaty facet

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
Ale ja tu czegos nie rozumiem... gdzie autorka napisała, że ma z nim romans? Bo ja tu widzę tylko jej 2 posty, z których wynika, że jest zakochana w jakims żonatym facecie, że kolana jej miekną na jego widok i tyle... a tu uzytkowniczki ciągle piszą o jakichs zdradach i romansach. Moze to tylko mlodziencze zauroczenie lub fascynacja?

Ale nie zgodze się, że zaden facet nie rzuci żony i dzieci dla mlodszej... znam wiele przypadkow, gdzie mężczyzni rzucali swoje zony dla mlodszych... ja znam z 3 takie przypadki jeden rzucil zone i dziecko dla 22 latki jeden dla 25latki(chociaz ten to akurat musial bo zrobil jej dziecko) i jeden dla 24-latki... nawet jest kilka przykladow z show-bussinesu z tego co wiem to Jozefowicz rzucil swoja zone dla Nataszki, ktora jest mlodsza o 18 lat
no właśnie w tym problem 1/2 postów tutaj to pytanie o relacje jakie między nimi są (druga to obrzucanie błotem ), a autorka walnęła 2 posty i na razie milczy.

Ja wierzę, że facet może rzucić swoją żonę np dla mnieale potem równie dobrze może rzucić mnie dla młodszej. i to jest jeden z wielu powodów dla których nie wchodziłabym w taki związek.
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 17:07   #66
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: zonaty facet

A ja wierzę (a przynajmniej mam nadzieję) że los jest sprawiedliwy i (jeżeli faktycznie się z nim bzykasz) za x lat gdy będziesz miała męża, dzieci twój mąż pozna jakąś chętną 20-latkę.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 17:54   #67
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: zonaty facet

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
Ale nie zgodze się, że zaden facet nie rzuci żony i dzieci dla mlodszej...
Ja też się z tym nie zgodzę, chodzi mi bardziej o to, że istnieje małe prawdopodobieństwo, że ten mężczyzna jest w niej zakochany i dla niej weźmie rozwód. Małe, ale nie żadne.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 18:03   #68
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: zonaty facet

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Poproś żeby Cię adoptował.
Cytat:
Napisane przez monaa01 Pokaż wiadomość
bzykaj się z nim do woli (póki On może)
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Twój sukces zależy od tego czy jesteś ładna czy nie
Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Że rzuci wszystko i pobiegnie do Ciebie po łące z bukietem rumianków?
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Ale jej to, że krzywdzi , nie obchodzi, ona ma teraz "miętkie" kolana i "trulove".
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dlatego na męża należy wybierać sobie mężczyznę z mózgiem, który nie jest bezwolna lalą, którą pierwsza lepsza siksa zabiera z półki jak masło Tesco.
nie moge z Wami
Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Możesz nie wierzyć, ale nie każdy był w takiej sytuacji. Nie powiem, że moje koleżanki miały brzydkich facetów, ale to byli ich faceci, więc dla mnie byli może i przystojni, ale aseksualni. To coś jak z dziewczyną (zakładam, że jesteś hetero) potrafisz powiedzieć, że jest ładna, ale nie chcesz z nią sypiać, bo cię nie kręci.
chyba przystojnych? albo nie rozumiem zdania. starszych?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 19:41   #69
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: zonaty facet

ja tylko powiem, ze zycie jest przewrotne
czesto to, co robimy potem wraca do nas..jesli wiesz co mam na mysli
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 18:51   #70
malimilk
Raczkowanie
 
Avatar malimilk
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 60
Dot.: zonaty facet

uuuu to grubo :/ kurcze jestem mlodsza od Ciebie ale w życiu by mi taki pomysł nie wpadł do głowy aby odbijać faceta żonie Nie powiem .. czasem facet kolo 40-stki jest seksowny ale zeby wchodzic z nim w zwiazek .. o nie. Przejdzie Ci
malimilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 21:59   #71
Łobuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 44
Dot.: zonaty facet

Odezwała się kobieca solidarność, którym w większości się wydaje, że ich mężczyźni w związku są szczęśliwi, jak by złapali pana Boga za nogi. Na szczęście tylko matkę ma się jedną. Dzieci nie są tu żadną kartą przetargową, jeżeli tylko facet jest odpowiedzialny, a głupia baba nie okaże się zawziętą i złośliwą jędzą.
Istnieje tylko jedna generalna, złota dewiza...
Łobuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 22:16   #72
malimilk
Raczkowanie
 
Avatar malimilk
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 60
Dot.: zonaty facet

Jeżeli facet nie jest szczesliwy w związku z żoną to ok .. niech biorą rozwod itd. i wtedy hulaj dusza niech sie łapie za 20-stki .. ale jezeli nadal sa malzenstwem to zadna panna nie powinna sie wpychac .. jak kocha to poczeka .. do rozwodu zeby nie bylo to ja nikomu rozwodu nie zycze ale niestety to czeste zjawisko ..
malimilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 22:18   #73
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: zonaty facet

Cytat:
Napisane przez Łobuz Pokaż wiadomość
Odezwała się kobieca solidarność, którym w większości się wydaje, że ich mężczyźni w związku są szczęśliwi, jak by złapali pana Boga za nogi. Na szczęście tylko matkę ma się jedną. Dzieci nie są tu żadną kartą przetargową, jeżeli tylko facet jest odpowiedzialny, a głupia baba nie okaże się zawziętą i złośliwą jędzą.
Istnieje tylko jedna generalna, złota dewiza...
Że co?
Jeżeli facet jest odpowiedzialny, to nie romansuje z 20latkami w momencie gdy ma żonę.
Nie chce być z żoną, to niech ją zostawi, a nie gra na dwa fronty, bo to jest żałosne.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.