Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-10-09, 14:44   #3451
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 380
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ja tu siê d³u¿szy czas temu pyta³am czy jest jaka¶ wiza¿anka, która robi na ciê¿arówki, a dzi¶ mogê z czystym sumieniem powiedzieæ, ¿e od wczoraj jestem oficjalnie kierowc± z kategori± C teraz zbieram pieni±dze na C+E
__________________
Baba za kierownic± - 09.11.2009 zda³am prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 15:01   #3452
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Poka¿ wiadomo¶æ
illegale szkoda, ¿e siê nie uda³o Nie zdaæ na ³uku, to ¿aden wstyd Sporo osób na nim oblewa, ja na przyk³ad moje 2 egzaminy.
Ja na ka¿dym z moich 3 egzaminów mia³am ten ³uk po lewej, zaraz obok górki, du¿o osób na niego narzeka³o, ¿e niby s³upki siê myl±. Nie wiem, dla mnie by³ jak ka¿dy inny.
No a z dojazdem do naszego rybnickiego WORDu to faktycznie klocki teraz s± niez³e, bo przystanek jest tam zamkniêty z powodu remontu drogi.
Co do egzaminatora p. Remigiusza, to dobrze trafi³a¶ 2 moje znajome mia³y go na swoich egzaminach i pozytywnie o nim mówi³y
A do jakiej OSK chodzi³a¶?
No a terminy niestety odleg³e :/ ja te¿ musia³am 2 miesi±ce czekaæ. Pora¿ka...ale dzwoñ i maltretuj te babki codziennie, czêsto siê co¶ zwalnia, najlepiej z rana dzwoniæ do nich
No dojazd tragiczny, ale jak siê przesz³am kawa³ek to mi z³o¶æ przynajmniej przesz³a : D
A do osk chodzi³am do Czerwionki... nie daleko mieszkam. A Ty? Polecisz mo¿e jaki¶? Bo nie wiem gdzie sobie jazdy dokupiæ :<

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez DJ Guciek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tu siê d³u¿szy czas temu pyta³am czy jest jaka¶ wiza¿anka, która robi na ciê¿arówki, a dzi¶ mogê z czystym sumieniem powiedzieæ, ¿e od wczoraj jestem oficjalnie kierowc± z kategori± C teraz zbieram pieni±dze na C+E
wow! GRATULACJE !
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 15:04   #3453
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale robisz w siedleckim Jacku, czy w Soko³owie jest oddzia³? Zapisujê siê we wtorek, oczywi¶cie podzielê siê terminem
W Soko³owie jest oddzia³ i z Soko³owa doje¿d¿amy do Siedlec. Masz jakies opinie o WORDZIE Siedleckim? Gdzie czêsto oblewaj± albo za co siê czepiaj± czêsto?
kinia00sokp jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 16:20   #3454
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Poka¿ wiadomo¶æ
W Soko³owie jest oddzia³ i z Soko³owa doje¿d¿amy do Siedlec. Masz jakies opinie o WORDZIE Siedleckim? Gdzie czêsto oblewaj± albo za co siê czepiaj± czêsto?
S³ysza³am, ¿e ³uk jest jaki¶ krzywy i trzeba ruszaæ jak pod górkê.
A poza tym, to s³ynny pan Zbieæ
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 17:12   #3455
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez illegale Poka¿ wiadomo¶æ
No dojazd tragiczny, ale jak siê przesz³am kawa³ek to mi z³o¶æ przynajmniej przesz³a : D
A do osk chodzi³am do Czerwionki... nie daleko mieszkam. A Ty? Polecisz mo¿e jaki¶? Bo nie wiem gdzie sobie jazdy dokupiæ :<[COLOR="Silver"]
ja chodzi³am do k2 w Rybniku, siedziba na ul. Ko¶ciuszki. Polecam!
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 18:35   #3456
201609081836
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 8 180
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

a ja mam pytanko jak np. przypuscmy bede miec egzamin w listopadzie a nie zdam i nastepny trafi sie na styczen to juz nowe przepisy beda mnie obowiazywac?czy jak to jest? ale jestem wkurzona wlasnie wlasciciel zadzwonil ze jutro odwoluje mi jazde juz kilka razy tak bylo bo nagle sobie przypominaja o egzaminie to musze zwalniac szlag mnie trafi w takim tepie to do zimy sie nie wyrobie masakra podobno jakas dziewczyna jutro ma egzamin i nagle zadzwonila o jazde ale to wkurzajace jak ja sie zapisze to nie ma co nigdy nie zapomnie ze mam egzamin nie wiem jak mozna byc takim ...brak slow zawsze ja musze ustepowac
201609081836 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 18:43   #3457
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Poka¿ wiadomo¶æ
S³ysza³am, ¿e ³uk jest jaki¶ krzywy i trzeba ruszaæ jak pod górkê.
A poza tym, to s³ynny pan Zbieæ
A co z tym panem?

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam pytanko jak np. przypuscmy bede miec egzamin w listopadzie a nie zdam i nastepny trafi sie na styczen to juz nowe przepisy beda mnie obowiazywac?czy jak to jest? ale jestem wkurzona wlasnie wlasciciel zadzwonil ze jutro odwoluje mi jazde juz kilka razy tak bylo bo nagle sobie przypominaja o egzaminie to musze zwalniac szlag mnie trafi w takim tepie to do zimy sie nie wyrobie masakra podobno jakas dziewczyna jutro ma egzamin i nagle zadzwonila o jazde ale to wkurzajace jak ja sie zapisze to nie ma co nigdy nie zapomnie ze mam egzamin nie wiem jak mozna byc takim ...brak slow zawsze ja musze ustepowac
Tzn tak. Jak nie zdasz w listopadzie to od chyba 11 lutego przepisy nowe sa i one obowiazuja kazdego. Lecz jesli zdasz teorie to juz ja bedziesz miala na pol roku i nowej powtarzac nie bedziesz musiala.
kinia00sokp jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 18:49   #3458
201609081836
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 8 180
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Poka¿ wiadomo¶æ

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------



Tzn tak. Jak nie zdasz w listopadzie to od chyba 11 lutego przepisy nowe sa i one obowiazuja kazdego. Lecz jesli zdasz teorie to juz ja bedziesz miala na pol roku i nowej powtarzac nie bedziesz musiala.
przynajmniej od lutegodo tego czasu powinno sie udac chociaz w takim zolwim tempie to nic nie ma pewnego ale gdyby sie udalo teorie zdac zawsze to jakis pozytyw, jazde zaczelam 28 sierpnia a juz pazdziernik a dopiero mam 18,5h tez tak dlugo mialyscie czy tylko u mnie tak?
201609081836 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 19:55   #3459
kiya09
Raczkowanie
 
Avatar kiya09
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Poka¿ wiadomo¶æ
przynajmniej od lutegodo tego czasu powinno sie udac chociaz w takim zolwim tempie to nic nie ma pewnego ale gdyby sie udalo teorie zdac zawsze to jakis pozytyw, jazde zaczelam 28 sierpnia a juz pazdziernik a dopiero mam 18,5h tez tak dlugo mialyscie czy tylko u mnie tak?
Mój kurs tra³ miesi±c, ale mia³am mo¿liwo¶æ aby szybciej skoñczyæ. Na przyk³ad wiem, ¿e niektórzy mieli kurs i trwa³ on oko³o 2,3 tygodnie. Tylko ja musia³am czekaæ na skoñczenie 18, bo inaczej nie mog³abym przyst±piæ do egzaminu. Moja kole¿anka robi w innej szkó³ce ni¿ ja robi³a i te¿ ci±gle jej przesuwa jazdy, niektórzy maja du¿o ludzi i po prostu bior± wci±¿ nowych kursantów a ich kursy trwaj± d³ugo bo siê nie wyrabiaj±. Ja mam ju¿ prawko a ona nawet nie wyje¼dzi³a po³owy godzin.

Edytowane przez kiya09
Czas edycji: 2011-10-09 o 19:56
kiya09 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 20:08   #3460
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Poka¿ wiadomo¶æ
przynajmniej od lutegodo tego czasu powinno sie udac chociaz w takim zolwim tempie to nic nie ma pewnego ale gdyby sie udalo teorie zdac zawsze to jakis pozytyw, jazde zaczelam 28 sierpnia a juz pazdziernik a dopiero mam 18,5h tez tak dlugo mialyscie czy tylko u mnie tak?
Ja mam dopiero 14, a jazdy mam od 1 wrze¶nia.
Ale ja mam urodziny dopiero w polowie listopada i dlatego to tak ci±gne. Instruktor mi mowil ze chcial ze mna juz w polowie pazdziernika miec wyjezdzone ale ja czekam...

Mi on nie przeklada nic. Czasem jemu naprawde cos sie wydarzy i odwola ale wtedy to wpisuje mnie tego samego dnia albo na drugi dzien.
kinia00sokp jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 20:22   #3461
qwetr
Raczkowanie
 
Avatar qwetr
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: krk
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Poka¿ wiadomo¶æ
a czy orientujecie siê ile czeka siê w Krakowie na egzamin?
kto tam zdawa³?
Ja na pierwszy egzamin czeka³am w Krakowie na Balickiej 25 dni, teraz na drugi czekam 20.
Z tego co siê orientujê, to chyba teraz krócej czeka siê na Nowohuckiej, chyba ¿e akurat moim znajomym siê uda³o z szybszymi terminami w³a¶nie tam .
qwetr jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 14:11   #3462
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Poka¿ wiadomo¶æ
ja chodzi³am do k2 w Rybniku, siedziba na ul. Ko¶ciuszki. Polecam!
Aha, dziêki : )) A na jakich samochodach je¼dzi³a¶? : ) Mam nadziejê, ¿e szybko ustal± mi te jazdy, bo chcê to mieæ jak najszybciej z g³owy... Du¿o tam maj± kursantów?






A w ogóle jak to jest, je¶li chce sobie dokupiæ jazdy w innym osk to co mam mieæ ze sob±? Dowód wystarczy?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 14:46   #3463
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

ja mam jazdy trzy razy w tygodniu po 2 h, a w ostatnim tygodniu dodatkowo w sobotê i tak zajmie mi to miesi±c
jestem po 4 je¼dzie i masakra
niby wszystko dobrze robiê ale d³ugo mi to zajmuje a to trzeba wszystko szybko szybko
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 16:04   #3464
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam jazdy trzy razy w tygodniu po 2 h, a w ostatnim tygodniu dodatkowo w sobotê i tak zajmie mi to miesi±c
jestem po 4 je¼dzie i masakra
niby wszystko dobrze robiê ale d³ugo mi to zajmuje a to trzeba wszystko szybko szybko
Nabierzesz wprawy i bêdzie ok. Ja mia³am tak samo
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 16:15   #3465
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

mam nadziejê
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 17:46   #3466
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez illegale Poka¿ wiadomo¶æ
Aha, dziêki : )) A na jakich samochodach je¼dzi³a¶? : ) Mam nadziejê, ¿e szybko ustal± mi te jazdy, bo chcê to mieæ jak najszybciej z g³owy... Du¿o tam maj± kursantów?
A w ogóle jak to jest, je¶li chce sobie dokupiæ jazdy w innym osk to co mam mieæ ze sob±? Dowód wystarczy?
kursantów jest dosyæ du¿o, ale jak pójdziesz do biura ok. 2 tygodnie przed egzaminem i poprosisz o nr telefonu do jednego z instruktorów,to my¶lê, ¿e bez problemu umówisz siê na te dni i godziny co by¶ chcia³a. Tylko musia³aby¶ wcze¶niej to ju¿ za³atwiaæ, mi instruktor kaza³ siê tak na ok. 10 dni przed przypomnieæ Je¼dzi³am na toyocie yaris 5-biegowej. Maj±40 z³ za 1 godzinê dodatkow±.

A ¿adnego dowodu nie potrzebujesz na dodatkowe jazdy, tak mi siê wydaje, ja nigdy nic nie bra³am. W razie czego na internecie znajd¼ sobie ich stronê i zadzwoñ tam i siê dopytaj
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 18:52   #3467
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Poka¿ wiadomo¶æ
A co z tym panem?

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------



Tzn tak. Jak nie zdasz w listopadzie to od chyba 11 lutego przepisy nowe sa i one obowiazuja kazdego. Lecz jesli zdasz teorie to juz ja bedziesz miala na pol roku i nowej powtarzac nie bedziesz musiala.
Ponoæ wredny, czepialski i krzyczy (moja przyjació³ka, ktora je¼dzi³a u tego samego I. co ja, dzisiaj zda³a w³a¶nie u Zbiecia )
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 18:55   #3468
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

By³am dzisiaj z cieniaskiem w warsztacie bo tylnia wycieraczka nie chodzi³a i nie dzia³a³o ogrzewanie tylniej szyby ale bardzo mi³y pan naprawi³ mi to w 15 minut Zosta³a jeszcze naprawa recznego hamulca i gotowe Zamówi³am ju¿ sobie na allegro listek tak na pocz±tek i naklejkê "Jadê na luzie wyprzedzaj na dwójce"
__________________



Edytowane przez kasia1480
Czas edycji: 2011-10-10 o 18:56
kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 19:02   #3469
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Poka¿ wiadomo¶æ
By³am dzisiaj z cieniaskiem w warsztacie bo tylnia wycieraczka nie chodzi³a i nie dzia³a³o ogrzewanie tylniej szyby ale bardzo mi³y pan naprawi³ mi to w 15 minut Zosta³a jeszcze naprawa recznego hamulca i gotowe Zamówi³am ju¿ sobie na allegro listek tak na pocz±tek i naklejkê "Jadê na luzie wyprzedzaj na dwójce"
A na co Ci ten listek?
Obowi±zkowy nie jest lepiej siê wyposa¿yæ w naklejki za z³e parkowanie
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark
Gruffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 19:10   #3470
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Poka¿ wiadomo¶æ
Ponoæ wredny, czepialski i krzyczy (moja przyjació³ka, ktora je¼dzi³a u tego samego I. co ja, dzisiaj zda³a w³a¶nie u Zbiecia )
Oj nie dobrze, nie dobrze...
kinia00sokp jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 19:33   #3471
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomo¶ci: 2 886
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Witam po d³u¿szej przerwie. Dziewczyny mnie tu na w±tku zmotywowa³y; zda³am wewnêtrzny iiiii.....mia³am dzi¶ pierwsze 2h. W sumie fajnie. Przed siê niepotrzebnie nakrêci³am.
Pierwsza my¶l to: za du¿o tego wszystkiego na raz. Ale ju¿ by³am na mie¶cie wiêc chyba nie jest ¼le. W ¶rodê i pi±tek kolejne potyczki
Instruktor by³ zadowolony z jazdy na placu; namie¶cie nie by³o ju¿ tak dobrze- stwierdzi³,¿e robiê wszystko odwrotnie...ups.
__________________
Krzy¶ 19.02.2016 r.

Ma³gosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 19:33   #3472
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Gruffi Poka¿ wiadomo¶æ
A na co Ci ten listek?
Obowi±zkowy nie jest lepiej siê wyposa¿yæ w naklejki za z³e parkowanie
¯eby inni kierowcy byli wyrozumiali, ostro¿ni, mo¿e mniej chamscy a nie tylko tr±bi±, maj± dziwna minê jak siê na mnie gapi± przy wyprzedzaniu bo oni pêdz± 90 przy ograniczeniu do 50 ostatnio mia³am tak± sytuacjê... a ja dopiero co zaczê³am jezdzic od 3 dni bez L na dachu i staram siê jezdziæ przepisowo a inni kierowcy tego nie rozumiej±
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 19:44   #3473
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez badzia987 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam po d³u¿szej przerwie. Dziewczyny mnie tu na w±tku zmotywowa³y; zda³am wewnêtrzny iiiii.....mia³am dzi¶ pierwsze 2h. W sumie fajnie. Przed siê niepotrzebnie nakrêci³am.
Pierwsza my¶l to: za du¿o tego wszystkiego na raz. Ale ju¿ by³am na mie¶cie wiêc chyba nie jest ¼le. W ¶rodê i pi±tek kolejne potyczki
Instruktor by³ zadowolony z jazdy na placu; namie¶cie nie by³o ju¿ tak dobrze- stwierdzi³,¿e robiê wszystko odwrotnie...ups.
jejciu to tak jak ja
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 19:47   #3474
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Poka¿ wiadomo¶æ
kursantów jest dosyæ du¿o, ale jak pójdziesz do biura ok. 2 tygodnie przed egzaminem i poprosisz o nr telefonu do jednego z instruktorów,to my¶lê, ¿e bez problemu umówisz siê na te dni i godziny co by¶ chcia³a. Tylko musia³aby¶ wcze¶niej to ju¿ za³atwiaæ, mi instruktor kaza³ siê tak na ok. 10 dni przed przypomnieæ Je¼dzi³am na toyocie yaris 5-biegowej. Maj±40 z³ za 1 godzinê dodatkow±.

A ¿adnego dowodu nie potrzebujesz na dodatkowe jazdy, tak mi siê wydaje, ja nigdy nic nie bra³am. W razie czego na internecie znajd¼ sobie ich stronê i zadzwoñ tam i siê dopytaj
dziêki! : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 19:50   #3475
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez badzia987 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam po d³u¿szej przerwie. Dziewczyny mnie tu na w±tku zmotywowa³y; zda³am wewnêtrzny iiiii.....mia³am dzi¶ pierwsze 2h. W sumie fajnie. Przed siê niepotrzebnie nakrêci³am.
Pierwsza my¶l to: za du¿o tego wszystkiego na raz. Ale ju¿ by³am na mie¶cie wiêc chyba nie jest ¼le. W ¶rodê i pi±tek kolejne potyczki
Instruktor by³ zadowolony z jazdy na placu; namie¶cie nie by³o ju¿ tak dobrze- stwierdzi³,¿e robiê wszystko odwrotnie...ups.
No, gratulacje
Z ka¿d± kolejn± jazd± bêdzie coraz lepiej ;P Zawsze po d³u¿szej przerwie na pierwszych jazdach myli siê i w ogóle, ale na kolejnych ju¿ coraz to ³atwiej ograniaæ , tak¿e nie ma co siê przejmowaæ
Fajnie, ¿e nie zrezygnowa³a¶ z tego, tylko kroczysz do przodu

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Poka¿ wiadomo¶æ
¯eby inni kierowcy byli wyrozumiali, ostro¿ni, mo¿e mniej chamscy a nie tylko tr±bi±, maj± dziwna minê jak siê na mnie gapi± przy wyprzedzaniu bo oni pêdz± 90 przy ograniczeniu do 50 ostatnio mia³am tak± sytuacjê... a ja dopiero co zaczê³am jezdzic od 3 dni bez L na dachu i staram siê jezdziæ przepisowo a inni kierowcy tego nie rozumiej±
Mo¿e i tak, ale ¿eby w³a¶nie nie by³o te¿ tak, ¿e aaa widz± zielony listek to bêd± siê wpychaæ, bo oni przecie¿ zd±¿± przed niedo¶wiadczonym kierowc± itd. ale mogê siê myliæ
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark
Gruffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 20:01   #3476
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

A no w³a¶nie, ja siê bojê ¿e kierowcy bêd± te listki traktowaæ jak eLki, i wyznawaæ filozofiê ¿e najlepiej mieæ je z ty³u
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 20:03   #3477
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Gruffi Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e i tak, ale ¿eby w³a¶nie nie by³o te¿ tak, ¿e aaa widz± zielony listek to bêd± siê wpychaæ, bo oni przecie¿ zd±¿± przed niedo¶wiadczonym kierowc± itd. ale mogê siê myliæ
a no z tym te¿ masz racje jedni bêd± mnie z tym li¶ciem tolerowaæ i bêd± wyrozumiali np. przy zmianie pasa, a innym w³±czy siê agresor
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 21:07   #3478
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Mam do Was pytanko. Czy mogê mieæ egzamin w dniu 18 urodzin? Czy dopiero nastêpnego dnia? Ka¿dy inaczej mówi.
A drugie pytanie, to czy musia³y¶cie dawaæ swój dowód przy zapisie na egzamin?
kinia00sokp jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 21:57   #3479
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Nastêpnego dnia. Nie mozna mieæ w tym samym dniu co ma siê urodziny. Co do drugiego pytania to mnie zapisywa³ w³a¶ciciel osk, to nie wiem.
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark
Gruffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-10, 22:29   #3480
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

1. Przynajmniej jeden dzieñ po urodzinach.
2. Nie trzeba mieæ dowodu, ja siê zapisywa³am i okaza³am paszport
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.