Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-04, 07:43   #811
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 08:57   #812
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Ja np. wolałabym nie zmuszać się do korzystania z karty ŚKUP dopóki nie zostanie dopracowana - nie podoba mi się idea jej odbijania przy wejściu jak i wyjściu - dla mnie to jest chore i już, jednak nie wiem czy słyszeliście, ale KZK GOP likwiduje bilety okresowe papierowe - jak kwartalne, a także te godzinne, i kilkudniowe ;/;/
Nie podoba mi się to.
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 12:22   #813
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2016-03-04 o 12:24
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 14:40   #814
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
też mnie to denerwuje, a zwłaszcza to że pasażerowie nie będę mieć wyboru - i będę musieli używać karty, to jest chore i już, zwłaszcza że system nie działa tak jak powinien
a wiesz może kiedy mają zamiar zlikwidować miesięczne?
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 15:07   #815
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

" Związek już zdecydował, że od 1 maja tego roku nie będzie można kupić niektórych papierowych biletów na okaziciela. Chodzi o bilety 24-godzinne, 48-godzinne, pięciodniowe, siedmiodniowe, 14-dniowe oraz imienne kwartalne. "

A robią to dlatego :

" Aby nie stracić unijnej dotacji na system ŚKUP, KZK musi do końca roku wydać 150 tys. kart. "
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 17:25   #816
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Wystarczy ze raz przylozysz i zobaczysz info jak napisałaś, że wyjście nie zostało odnotowane. Zniknie i pokaże się info o ilości dostępnych przejazdów

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Zrobiłam tak dziś w 2 autobusach i zadziałało i wszystko się zgadza

Natomiast przy wyjściu nie udaje mi się podbić karty. Za każdym razem pisze "przyłóż kartę" więc przykładam, a tam dalej "przyłóż kartę" i nic. Czy to tak ma być?

Obsługa tego kasownika jest zupełnie nieintuicyjna. O wszystko muszę pytać na forum bo w kzkgop nie wiedzieli o co chodzi z tym "wyjście nie zostało odnotowane".
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 14:55   #817
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 18:33   #818
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Jakieś fajne miejsce na kawę w okolicy rynku? Poza Małym Kredensem bo tam rzadko można znaleźć miejsce w godzinach wieczornych...

PS. może ktoś wie czy Zza kulisami jeszcze funkcjonuje?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 18:38   #819
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Jakieś fajne miejsce na kawę w okolicy rynku? Poza Małym Kredensem bo tam rzadko można znaleźć miejsce w godzinach wieczornych...

PS. może ktoś wie czy Zza kulisami jeszcze funkcjonuje?
Cafe Kattowitz, ul św Jana, zaraz koło Rynku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 18:41   #820
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Cafe Kattowitz, ul św Jana, zaraz koło Rynku
Hm, a oni na rynku nie mają teraz jakiegoś punktu swojego? Bo ostatnio przechodząc obok pawilonów z kwiatami coś takiego widziałam...
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 18:55   #821
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Hm, a oni na rynku nie mają teraz jakiegoś punktu swojego? Bo ostatnio przechodząc obok pawilonów z kwiatami coś takiego widziałam...
Tam jest Cafe Chopin czy coś takiego. Polecam Kattowitz

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 19:28   #822
-mała-
Raczkowanie
 
Avatar -mała-
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk ;)
Wiadomości: 248
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Hej Dziewczyny

widzę, że dobrze trafiłam, bo piszecie o kawiarniach i właśnie mam pytanie ich dotyczące: gdzie mogę zabrać koleżanki na smaczne ciacho i kawę ewentualnie obiad? Niedługo mam urodziny i nie chce mi się organizować czegoś specjalnego. Mam ochotę zabrać 3 kumpele do jakiegoś fajnego lokalu z miłą atmosferą.

Dzięki za pomoc
-mała- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 19:31   #823
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Ja ostatnio pytałam o Kredens - podobno jedzenie pycha, ciasta pycha -to wiem na pewno kawa, herbata, drineczki i spoko klimat
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 19:32   #824
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przepraszam, że się wetnę w rozmowę. Rzadko się udzielam, raczej podczytuję, ale zaintrygował mnie temat KZKGopu. Nie interesują mnie żadne ŚKUPy, jestem szczęśliwą posiadaczką któregoś już z rzędu papierowego biletu kwartalnego i ceniłam sobie fakt, że kupuję raz i zapominam na kolejne 90 dni niezależnie ile jeżdżę i gdzie jeżdżę. Czy podkreślone oznacza, że od kwietnia nie będę miała już takiej możliwości? (idę w międzyczasie oczywiście coś poszukać, się zdenerowałam). Tzn. ja wiedziałam, że to z czasem wedzie na całego, ale sądziłam, że warunkiem będzie usystematyzowanie tego po okresie próbnym i naprawiawieniu niedociągnięć

Edit:

Dobra, już doczytałam, jestem wściekła

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2016-03-07 o 19:36
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 19:38   #825
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wetnę w rozmowę. Rzadko się udzielam, raczej podczytuję, ale zaintrygował mnie temat KZKGopu. Nie interesują mnie żadne ŚKUPy, jestem szczęśliwą posiadaczką któregoś już z rzędu papierowego biletu kwartalnego i ceniłam sobie fakt, że kupuję raz i zapominam na kolejne 90 dni niezależnie ile jeżdżę i gdzie jeżdżę. Czy podkreślone oznacza, że od kwietnia nie będę miała już takiej możliwości? (idę w międzyczasie oczywiście coś poszukać, się zdenerowałam). Tzn. ja wiedziałam, że to z czasem wedzie na całego, ale sądziłam, że warunkiem będzie usystematyzowanie tego po okresie próbnym i naprawiawieniu niedociągnięć

Edit:

Dobra, już doczytałam, jestem wściekła
Ja nie widzę problemu, kupujesz bilet, aktywujesz go w POKu i zapominasz na 90 dni. W dodatku kupujesz go taniej, niż to papierowe cudo. W czym problem?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 19:43   #826
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja nie widzę problemu, kupujesz bilet, aktywujesz go w POKu i zapominasz na 90 dni. W dodatku kupujesz go taniej, niż to papierowe cudo. W czym problem?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
W odbijaniu karty przy każdym wejściu / wyjściu. Jest to niewygodne, nieporęczne i mało tego, jest to dla mnie wręcz gwarancja, że ją zgubię.
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 19:49   #827
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
W odbijaniu karty przy każdym wejściu / wyjściu. Jest to niewygodne, nieporęczne i mało tego, jest to dla mnie wręcz gwarancja, że ją zgubię.
Nikt Ci nie każe tego robić. Zmuszone są do tego osoby, które 1) w przypadku rejestrowania wejścia kupiły bilet z ograniczoną liczbą przejazdów, 2) w przypadku rejestrowania wyjścia chcą zaoszczędzić przy zakupie następnego biletu. Jak nie interesuje Cię żadna oszczędność to kupujesz standardowy kwartalny, aktywujesz go od razu w POKu i wciąż masz taniej niż ten bilecik. Czy nadal uważasz, że ŚKUP to guano?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 20:13   #828
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Nikt Ci nie każe tego robić. Zmuszone są do tego osoby, które 1) w przypadku rejestrowania wejścia kupiły bilet z ograniczoną liczbą przejazdów, 2) w przypadku rejestrowania wyjścia chcą zaoszczędzić przy zakupie następnego biletu. Jak nie interesuje Cię żadna oszczędność to kupujesz standardowy kwartalny, aktywujesz go od razu w POKu i wciąż masz taniej niż ten bilecik. Czy nadal uważasz, że ŚKUP to guano?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Świetna wiadomość Przeszperałam Internety i faktycznie, jest tak, jak piszesz. Zauważ, że nie napisałam że ŚKUP to guano, moje obawy wynikają raczej z tego, że jestem totalnie lewa jeśli chodzi o jakieś nowoczesne technologie i w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych stracę po prostu niepotrzebnie nerwy i czas.
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 20:57   #829
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Kurde, zamówiłabym sobie tego SKUPa ale nie bywam w żadnej z lokalizacji gdzie można go odebrać... Kompletnie mi nie po drodze...

Swoją drogą, jak już jadę autobusem, kupuję bilet przez telefon. Mam jakąśtam apke i tam wyklikuje wszystko. Takie bilety zostaną czy też są do likwidacji i będzie tylko i wyłącznie ŚKUP?
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 21:26   #830
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio pytałam o Kredens - podobno jedzenie pycha, ciasta pycha -to wiem na pewno kawa, herbata, drineczki i spoko klimat
no tak tylko dużo ludzi, albo ja tak trafiam, że miejsca brak ;/
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 22:45   #831
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 22:55   #832
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Oprócz poleconego tutaj Caffe Kattowitz, lubię też Fanaberię. Aczkolwiek to stosunkowo specyficzne miejsce.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 02:05   #833
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Masz rację! Sorry za wprowadzenie w błąd
W sumie trochę śmiechlam, czy coś u nas może być normalne?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 07:30   #834
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 16:08   #835
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Szczerze mówiąc, to ja się nawet cieszyłam na wieść o tym, że zamierzają wprowadzić coś takiego, tylko że to było dawno. Ale w miarę tego, jak czytam ile z tym problemów, obserwuję ludzi w autobusach w tym kłótnie pasażerów z kontrolerami, to ja dziękuję bardzo. Weszłam sobie na stronę, żeby coś poczytać na ten temat, ale nawet to mnie przerosło. Wszystkie te zasady wydają mi się skomplikowane. Wiadomo, człowiek się przyzwyczai do wszystkiego, tylko czemu nie można czegoś uprościć, tylko zawsze na odwrót i droga przez mękę. Już widzę jak moja mama pogina z tą kartą do pracy.
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 16:11   #836
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to ja się nawet cieszyłam na wieść o tym, że zamierzają wprowadzić coś takiego, tylko że to było dawno. Ale w miarę tego, jak czytam ile z tym problemów, obserwuję ludzi w autobusach w tym kłótnie pasażerów z kontrolerami, to ja dziękuję bardzo. Weszłam sobie na stronę, żeby coś poczytać na ten temat, ale nawet to mnie przerosło. Wszystkie te zasady wydają mi się skomplikowane. Wiadomo, człowiek się przyzwyczai do wszystkiego, tylko czemu nie można czegoś uprościć, tylko zawsze na odwrót i droga przez mękę. Już widzę jak moja mama pogina z tą kartą do pracy.
A co myślicie o jakiejś petycji? Zmuszanie ludzi do wyjmowania biletu non stop i tłumaczenie tego warunkami taryfy (a te znów... Statystyka haha) to jest jakiś kompromitujący żart

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 16:38   #837
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A co myślicie o jakiejś petycji? Zmuszanie ludzi do wyjmowania biletu non stop i tłumaczenie tego warunkami taryfy (a te znów... Statystyka haha) to jest jakiś kompromitujący żart

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Nom, zwłaszcza u mnie na przystanku, gdzie jest tłum ludzi różnego pokroju, że się tak wyrażę, uśmiecha mi się otwieranie portfela i wyjmowanie biletu. Już nie mówiąc o napierającym tłumie, który bije się o wolne siedzenia

Druga sprawa, o ile likwidowanie papierowych biletów miesięcznych jestem w stanie zrozumieć, w teorii przynajmniej (chociaż przy okazji rozliczania pita dowiedziałam się, że biletu elektronicznego nie będzie można odliczyć, bo musi być bilet okresowy imienny na określoną kwotę - nie jakaś karta i bezimienne wydruki doładowania, nie żadne imienne faktury i tak dalej - chyba, że ktoś wie jak to obejść, to chętnie się dowiem tak na przyszłość; jak nie to niech im będzie, i tak będzie tańszy), to nie widzę żadnej logiki, oprócz argumentu pieniądza ze strony miasta oczywiście, w likwidowaniu biletów 24, 48-godzinnych itd. Rozumiem, że jak teraz ktoś będzie chciał do mnie przyjechać na łikend, będzie musiał wyrobić sobie kartę?
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 16:51   #838
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Nom, zwłaszcza u mnie na przystanku, gdzie jest tłum ludzi różnego pokroju, że się tak wyrażę, uśmiecha mi się otwieranie portfela i wyjmowanie biletu. Już nie mówiąc o napierającym tłumie, który bije się o wolne siedzenia

Druga sprawa, o ile likwidowanie papierowych biletów miesięcznych jestem w stanie zrozumieć, w teorii przynajmniej (chociaż przy okazji rozliczania pita dowiedziałam się, że biletu elektronicznego nie będzie można odliczyć, bo musi być bilet okresowy imienny na określoną kwotę - nie jakaś karta i bezimienne wydruki doładowania, nie żadne imienne faktury i tak dalej - chyba, że ktoś wie jak to obejść, to chętnie się dowiem tak na przyszłość; jak nie to niech im będzie, i tak będzie tańszy), to nie widzę żadnej logiki, oprócz argumentu pieniądza ze strony miasta oczywiście, w likwidowaniu biletów 24, 48-godzinnych itd. Rozumiem, że jak teraz ktoś będzie chciał do mnie przyjechać na łikend, będzie musiał wyrobić sobie kartę?
Mi tam się ŚKUP podoba, ale ja lubię nowości, mieć wszystko na kartach itp. Poza tym wyrobię sobie kartę, będę doładowywać co jakiś czas na parę złotych i nie będzie problemu z szukaniem sklepu z biletami.
Tak samo nie narzekam na KZK GOP, bo jeździłam trochę komunikacją we Wrocławiu i było źle...
Może będzie dało się kartę odbijać w portfelu/bocznej kieszeni torebki/kieszeni kurtki, tak jak ski-passy czy karty płatnicze zbliżeniowe. Wypróbuję przy okazji.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 18:26   #839
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A co myślicie o jakiejś petycji? Zmuszanie ludzi do wyjmowania biletu non stop i tłumaczenie tego warunkami taryfy (a te znów... Statystyka haha) to jest jakiś kompromitujący żart

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Coś mi mówi, że taka petycja mogłaby wzbudzić w zarządzie kzkgop jedynie uśmiech politowania.
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 20:00   #840
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Katowice i okolice - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2016-03-08 o 20:05
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-23 12:54:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.