Miłośniczki Zary - część XLVII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-17, 20:34   #1321
teja1
Zakorzenienie
 
Avatar teja1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 977
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez kikikaka5 Pokaż wiadomość
Czy większość byłych to jakieś psychole
Miałam kiedyś takiego, który chciał wysadzić budynek, w którym pracowałam ( bo zbyt duzo czasu tam spędzałam) Groził moim znajomym ze studiów, bo podwozili mnie z jednego budynku do drugiego(znajdującego się na drugim końcu miasta) Ale hitem było gdy z nim zerwałam : wywiózł mnie za miasto i pozamykał drzwi od środka - darł się na zmianę z płaczem.
Uwalniałam się od niego dobrych kilka miesięcy. Nachodził moje przyjaciólki i rodziców. Odczepił się gdy dostał ode mnie porządnie w pysk ...

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



Przeżyłam, a poprzedził to jakiś wariacki slalom między innymi samochodami wąskim wiaduktem ponad 100km/h. Wtedy naprawdę się bałam... Od tego momentu zero kontaktu z mojej strony. Po 9 latach napisał do mnie i mnie za to co wtedy wyprawiał przepraszał
__________________
gonię kreski po ekranie...
teja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 20:37   #1322
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Przeżyłam, a poprzedził to jakiś wariacki slalom między innymi samochodami wąskim wiaduktem ponad 100km/h. Wtedy naprawdę się bałam... Od tego momentu zero kontaktu z mojej strony. Po 9 latach napisał do mnie i mnie za to co wtedy wyprawiał przepraszał
A wiesz, że ten mój też mnie przeprosił Przeprosiny wplótł między życzenia świąteczne
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 20:37   #1323
teja1
Zakorzenienie
 
Avatar teja1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 977
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Szczerze bym Ci współczuła, gdybyś spotykała się z moim byłym



Jak widać łączy nas nie tylko Zara
Uwierz mi, że ja Tobie również, chociaż powaliło mu sie w głowie jak byliśmy razem drugi rok, wcześniej było ok, tym bardziej, że wcześniej się kumplowaliśmy kilka lat.
__________________
gonię kreski po ekranie...
teja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 20:40   #1324
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Uwierz mi, że ja Tobie również, chociaż powaliło mu sie w głowie jak byliśmy razem drugi rok, wcześniej było ok, tym bardziej, że wcześniej się kumplowaliśmy kilka lat.
Mój też jakoś po dwóch latach zaczął pokazywać tą swoją bardziej, że tak to nazwę, szaloną stronę Choć może wcześniej dawał jakieś oznaki, a ja głupia tego nie widziałam Ważnym jest, że się od niego uwolniłam.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 20:45   #1325
teja1
Zakorzenienie
 
Avatar teja1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 977
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Tak czy siak, jak Wy wszystkie bardzo się cieszę, że zakończyłam ten związek i jestem bardzo szczęśliwa od 10lat z moim obecnym Tż, chociaż były i gorsze chwile, ale nawet jak byłam niewyobrażalnie zła, zanim zamieszkaliśmy razem i kazałam mu się do mnie nie odzywać po kilku godzinach mi przechodziło, bo jestem mega żywiołem i potrafię poszaleć, myślałam o tym wszystkim na chłodno, próbowałam sobie wyobrazić, że go nie ma i zaczynałam tęsknić jak głupia... Teraz każdy problem rozwiązujemy na bieżąco i obiektywnie, chociaż ja dalej potrafię sobie pokrzyczeć
__________________
gonię kreski po ekranie...
teja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 20:50   #1326
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Tak czy siak, jak Wy wszystkie bardzo się cieszę, że zakończyłam ten związek i jestem bardzo szczęśliwa od 10lat z moim obecnym Tż, chociaż były i gorsze chwile, ale nawet jak byłam niewyobrażalnie zła, zanim zamieszkaliśmy razem i kazałam mu się do mnie nie odzywać po kilku godzinach mi przechodziło, bo jestem mega żywiołem i potrafię poszaleć, myślałam o tym wszystkim na chłodno, próbowałam sobie wyobrazić, że go nie ma i zaczynałam tęsknić jak głupia... Teraz każdy problem rozwiązujemy na bieżąco i obiektywnie, chociaż ja dalej potrafię sobie pokrzyczeć


---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Przeżyłam, a poprzedził to jakiś wariacki slalom między innymi samochodami wąskim wiaduktem ponad 100km/h. Wtedy naprawdę się bałam... Od tego momentu zero kontaktu z mojej strony. Po 9 latach napisał do mnie i mnie za to co wtedy wyprawiał przepraszał
Masakra
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 21:00   #1327
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Dziewczyny, uciekam się wykąpać, poczytam troszkę i idę spać
Dobrej nocki Wam życzę
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 21:04   #1328
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Sikam.... Ze śmiechu. My chyba wszystkie... Miałyśmy tego samego EX...
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 21:08   #1329
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Mój też jakoś po dwóch latach zaczął pokazywać tą swoją bardziej, że tak to nazwę, szaloną stronę Choć może wcześniej dawał jakieś oznaki, a ja głupia tego nie widziałam Ważnym jest, że się od niego uwolniłam.
sprawdź szufladkę
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 21:10   #1330
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uciekam się wykąpać, poczytam troszkę i idę spać
Dobrej nocki Wam życzę
Kolorowych

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Sikam.... Ze śmiechu. My chyba wszystkie... Miałyśmy tego samego EX...
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 21:41   #1331
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
chcę chcę
Słabo widać, ale proszę.
Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
nie dziś wygenerowała mi się potrzeba nowego telefonu.....samsung 5 i musze go kupić
ach te potrzeby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140925_144626.jpg (93,2 KB, 133 załadowań)
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 21:46   #1332
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

byłam dzisiaj w Mng i już wszystko przygotowane pod wyprzedaż, czyżby jutro ruszali?

Edytowane przez Kamila96
Czas edycji: 2014-12-17 o 21:55
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 21:48   #1333
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Dzisiaj wystartowała wyprz w Simple. Kupujecie coś?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 21:59   #1334
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja przy moim zmarnowałam nieco mniej, bo 5 lat, ale i tak uważam, że to i tak o kilka lat za długo. Mój były był strasznie zaborczy i potwornie zazdrosny! On koleżanki mógł mieć, ja kolegów już nie Pamiętam, gdy raz po koncercie poszliśmy ze znajomymi do pubu na piwo. Oczywiście wiedział, jak zamierzam spędzić wieczór, ale usilnie chciał wiedzieć, o której będę z powrotem Na odczepnego powiedziałam, że po 22:00 Od godziny 21:30 rozpoczął wydzwanianie do mnie, na telefon domowy. Kiedy o 00:30 wykonał kolejny telefon, moja mama wkurzona zadzwoniła do mnie na komórkę, że ten debil im spać nie daje. Szybko oddzwoniłam do niego, bo myślałam, że się cosik stało, a on powiedział mi tylko do słuchawki: "miałaś być po 22:00" i..się rozłączył Jak sobie o tym przypomnę, to do teraz śmiać mi się chce
Teraz pewnie pojawią się pytania, dlaczego nie dzwonił na komórkę. A więc uważał, że komórki karmią guza mózgu, dlatego żeby mnie przed nim uchronić dzwonił wiecznie na domowy
Żal po naszym rozstaniu trwał u mojego tak, jak u Twojego Wpadł z jakąś laską, ale zaraz mnie o tym poinformował twierdząc, że on tak właśnie chciał, najpierw dziecko, a potem ślub, a ja bym mu tego nie dała Ale najlepsze, gdy napisał mi, że dziecko nazwał na cześć Archanioła Gabriela Że też tej dziewczynie już wtedy nie zapaliła się ostrzegawcza lampeczka
Kasę też wiecznie ode mnie pożyczał, bo zawsze nie miał jakoś drobnych Hitem i tak było, gdy zabrał mnie na urodzinową pizzę i gdy zobaczył rachunek za jedzenie i wino, powiedział, że musimy koszta policzyć na pół
Mój pierwszy był taki zaborczy. Bosh co ja z nim przeżyłam, masakra. Robił mi sceny na środku miasta, obracał się na pięcie, szedł w drugą stronę a ja wzruszyłam tylko ramionami i poszłam w drugą. Za chwilę mnie wołał, przepraszał. Innego dnia po kłótni pobiegł do domu ( mieszkał niedaleko ) i przyniósł wszystkie prezenty ode mnie i je porozrzucał przed klatką, pod oknem. Albo jak szliśmy obok np. robot drogowych i robotnicy zwracali na mnie uwagę to startował do nich ( a był bardzo szczupły ), chciał ich bić, wyzywał a to takie koksy były, że połamaliby go na 10 kawałków jednym ruchem. Aż się wkurzyłam i powiedziałam mu, że się porywa z motyką na słońce. Znów była obraza

Byłam też kilka miesięcy z kolesiem, którego matka była dewotką do sześcianu i jak mnie zobaczyła, to powiedziała, że widzi we mnie diabła. A jak pierwszy raz u niego spałam to rano przeżyłam istny horror. Mój ex miał mocno rozwalone kolano i pod strupem miał taką gęstą, białawą ropę, którą w nocy wytarł o prześcieradło. Wyobraźcie sobie rano jakie były teksty, że go sprowadzam na złą drogę. A jak sobie zrobił tatoo na ramieniu ( osobiście z nim poszłam do salonu ) to wyrzuciła go z domu na kilka dni, bo stwierdziła, że jest naznaczony przez diabła. Jak z nim skończyłam, to biedny tak się załamał, że nie zaliczył roku na studiach. Zadzwoniła do mnie raz, że ona chce abyśmy do siebie wrócili, bo jej SYN tak mocno cierpi. Po kilku latach dowiedziałam się od niego samego ( napisał mi na FB), że hajtnął się z jakąś laską, która wpadła w złe towarzystwo i przeszła na satanizm i jakieś tam robili czarne msze i pili kocią krew. W sumie jakbym z nim była to też zostałabym satanistką

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2014-12-17 o 22:03
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 22:06   #1335
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Mój pierwszy był taki zaborczy. Bosh co ja z nim przeżyłam, masakra. Robił mi sceny na środku miasta, obracał się na pięcie, szedł w drugą stronę a ja wzruszyłam tylko ramionami i poszłam w drugą. Za chwilę mnie wołał, przepraszał. Innego dnia po kłótni pobiegł do domu ( mieszkał niedaleko ) i przyniósł wszystkie prezenty ode mnie i je porozrzucał przed klatką, pod oknem. Albo jak szliśmy obok np. robot drogowych i robotnicy zwracali na mnie uwagę to startował do nich ( a był bardzo szczupły ), chciał ich bić, wyzywał a to takie koksy były, że połamaliby go na 10 kawałków jednym ruchem. Aż się wkurzyłam i powiedziałam mu, że się porywa z motyką na słońce. Znów była obraza

Byłam też kilka miesięcy z kolesiem, którego matka była dewotką do sześcianu i jak mnie zobaczyła, to powiedziała, że widzi we mnie diabła. A jak pierwszy raz u niego spałam to rano przeżyłam istny horror. Mój ex miał mocno rozwalone kolano i pod strupem miał taką gęstą, białawą ropę, którą w nocy wytarł o prześcieradło. Wyobraźcie sobie rano jakie były teksty, że go sprowadzam na złą drogę. A jak sobie zrobił tatoo na ramieniu ( osobiście z nim poszłam do salonu ) to wyrzuciła go z domu na kilka dni, bo stwierdziła, że jest naznaczony przez diabła. Jak z nim skończyłam, to biedny tak się załamał, że nie zaliczył roku na studiach. Zadzwoniła do mnie raz, że ona chce abyśmy do siebie wrócili, bo jej SYN tak mocno cierpi. Po kilku latach dowiedziałam się od niego samego ( napisał mi na FB), że hajtnął się z jakąś laską, która wpadła w złe towarzystwo i przeszła na satanizm i jakieś tam robili czarne msze i pili kocią krew. W sumie jakbym z nim była to też zostałabym satanistką

Ale się uśmiałam Swoją drogą nienawidzę gwizdających/zaczepiających kolesi z budowy
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 22:07   #1336
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Ale się uśmiałam Swoją drogą nienawidzę gwizdających/zaczepiających kolesi z budowy
No ale takie coś się olewa, nie zwraca uwagi, a nie robi problemu na środku drogi...
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 22:11   #1337
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
No ale takie coś się olewa, nie zwraca uwagi, a nie robi problemu na środku drogi...

Dokładnie
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 22:13   #1338
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Najadłam się pistacji... Będę gruba
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 22:16   #1339
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Słabo widać, ale proszę.

ach te potrzeby
Faaajny, wygenerowałaś mi kolejną potrzebę

Cytat:
Napisane przez Kamila96 Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w Mng i już wszystko przygotowane pod wyprzedaż, czyżby jutro ruszali?
Wszystko na to wskazuje, za 40 minut się dowiemy

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dzisiaj wystartowała wyprz w Simple. Kupujecie coś?
Ja nie, to co chcę jeszcze dla mnie za drogie
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 22:22   #1340
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Najadłam się pistacji... Będę gruba
E tam, jak utyjesz, to schudniesz . Jak zdrówko?
Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Faaajny, wygenerowałaś mi kolejną potrzebę
Naprawdę fajny

Ech to simple i dla mnie drogie jeszcze
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 22:42   #1341
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Sikam.... Ze śmiechu. My chyba wszystkie... Miałyśmy tego samego EX...
spijcie spokojnie, teraz ja z nim jestem .
Dziewczyny jak widzicie, że coś jest nie tak, uciekajcie póki czas, szkoda życia!
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...

Edytowane przez olaola1
Czas edycji: 2014-12-18 o 09:42
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 23:03   #1342
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

W Mango i Massimo Dutti zaczęły się wyprzedaże
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 23:10   #1343
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
spijcie spokojnie, teraz ja z nim jestem .
Dziewczyny jak widzicie, że coś jest nie tak, uciekajcie póki czas, szkoda życia!
A co to jest 300 złotych na dziecko? To chyba na same rachunki a gdzie ubrać, nakarmić, opłacić zajęcia dodatkowe, wycieczki? Powodzenia
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 23:18   #1344
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Kamila96 Pokaż wiadomość
W Mango i Massimo Dutti zaczęły się wyprzedaże
Rozpłaczę się, tak chciałam granatowe woski z massimo dutti i wykupili wszystko, taka jestem złaaaaa
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 23:20   #1345
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Rozpłaczę się, tak chciałam granatowe woski z massimo dutti i wykupili wszystko, taka jestem złaaaaa
ja dzisiaj oddałam czarne, bardzo odstawały w łydkach. te z Mng są zdecydowanie lepsze
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 23:25   #1346
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Dziewczyny błagam jak będzie któraś jutro w Massimo i będzie tak miła to proszę o zakup mi woski granatowe r. 36 , pieniądze przelewam od razu, tak mi na nich zależało a nie wiedziałam że dziś zaczyna się wyprz., gdyby jakimś cudem czarne 36 się trafiły to też chcę

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamila96 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj oddałam czarne, bardzo odstawały w łydkach. te z Mng są zdecydowanie lepsze
A które z Mng masz?
Ja teraz nie mierzyłam w Mango bo z poprzednich kolekcji mi żadne nie leżały a te z Massimo były idealne

Edytowane przez martitkaa
Czas edycji: 2014-12-17 o 23:27
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 23:29   #1347
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam jak będzie któraś jutro w Massimo i będzie tak miła to proszę o zakup mi woski granatowe r. 36 , pieniądze przelewam od razu, tak mi na nich zależało a nie wiedziałam że dziś zaczyna się wyprz., gdyby jakimś cudem czarne 36 się trafiły to też chcę

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------



A które z Mng masz?
Ja teraz nie mierzyłam w Mango bo z poprzednich kolekcji mi żadne nie leżały a te z Massimo były idealne
dzisiaj kupiłam bordową Belle 3, a jutro do mnie przyjdzie czarna Bella 4.
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 23:32   #1348
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Rozpłaczę się, tak chciałam granatowe woski z massimo dutti i wykupili wszystko, taka jestem złaaaaa

Już od kilku dni były tylko 42 i 44
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 23:34   #1349
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Za mną jest próba samobójcza faceta, który się we mnie zakochał będąc moim najlepszym kumplem.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 23:45   #1350
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Już od kilku dni były tylko 42 i 44
Niemożliwe, jeszcze dziś sprawdzałam i były

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamila96 Pokaż wiadomość
dzisiaj kupiłam bordową Belle 3, a jutro do mnie przyjdzie czarna Bella 4.

Strasznie mało rzeczy przecenili w Mng. dobrze że niektóre MH udało mi się upolować z kodem
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 20:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.