Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ?? - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-23, 09:08   #1291
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

A qq,wrocilam.Oj dziewczeta troche zaniedbalam forum i moja kochana Monisiemam nadzieje skarbie ze wybaczysz...ale to wszystko uwierzcie z braku czasu.Wiadomosc o q-switchu mialam juz jakis czas temu ze nadal czekaja,takze i ja czekam.Przez "chwile" zapomnialam o dziarce,moze poprostu powoli sie do nie przyzwyczajam,albo nie patrze na nia tak czesto,bo i po co?Ehz...A jak u was moje robaczki samopoczucie?Pozdrawiam i sciskam.
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 09:08   #1292
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez vea82 Pokaż wiadomość
A qq,wrocilam.Oj dziewczeta troche zaniedbalam forum i moja kochana Monisiemam nadzieje skarbie ze wybaczysz...ale to wszystko uwierzcie z braku czasu.Wiadomosc o q-switchu mialam juz jakis czas temu ze nadal czekaja,takze i ja czekam.Przez "chwile" zapomnialam o dziarce,moze poprostu powoli sie do nie przyzwyczajam,albo nie patrze na nia tak czesto,bo i po co?Ehz...A jak u was moje robaczki samopoczucie?Pozdrawiam i sciskam.
o Jezuśku tłuściuchny a któż to się odezwał
No nie wiem czy ja ci wybaczę... zaczęłam się już zastanawiać czy ty mnie jakoby nadal kochasz ale nieistotne, widzisz jak tu nas denerwują na topicu jakaś mądralina ledwie dowód dostała a przyszła i się wymądrza aleśmy ją z papryczką sprowadziły nieco do parteru więc natenczas sytuacja opanowana
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 07:55   #1293
sylweryna
Raczkowanie
 
Avatar sylweryna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 152
GG do sylweryna
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Dobrze że ktoś dzielnie stoi na straży naszego wątku
__________________
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".
sylweryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 08:29   #1294
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

a pewno,czuwam
Sylwi-co u Ciebie słychać słonko?
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 09:42   #1295
sylweryna
Raczkowanie
 
Avatar sylweryna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 152
GG do sylweryna
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Ach, leci powoli. Smaruję, smaruję i czekam na cud Powoli to zaczyna wyglądać przyzwoicie, ale bywa, że nie wiadomo dlaczego blizna robi się czerwona i wypukła i cała zabawa od początku aby znowu trochę przybladła..... Moja skóra chyba się nie nadaje na takie eksperymenty. Ale walczę i nie poddaję się
__________________
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".
sylweryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 14:42   #1296
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez sylweryna Pokaż wiadomość
Ach, leci powoli. Smaruję, smaruję i czekam na cud Powoli to zaczyna wyglądać przyzwoicie, ale bywa, że nie wiadomo dlaczego blizna robi się czerwona i wypukła i cała zabawa od początku aby znowu trochę przybladła..... Moja skóra chyba się nie nadaje na takie eksperymenty. Ale walczę i nie poddaję się
kochana no to super cieszę się.
A tymi przypadkami to się nie martw,też tak mam, że czasami to jest wszystko jakies bardziej zaognione i nie wiadomo w sumie skąd

mi się wszystko nieźle goi i nie jest bardzo czerwone.zrobię na dniach zdjęcie to wam pokażę
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 09:45   #1297
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

CZesc DZIEWCZYNY!W KWIETNIU IDE NA PIERWSZY ZABIEG Q-SWITCH.DRUGI BEDZIE ZA JAKIES 4-6 TYGODNI,JAK MYSLICIE CZY LATEM BEDE MOGLA SPOKOJNIE CHODZIC W KROTKIM REKAWKU?(CZY NIE BEDZIE MOJE RAMIE OPUCHNIETE ITP..?)CZY BEDE MUSIALA ZAKRYWAC MOJE RAMIE BLUZECZKA?TATUAZ MAM W KOLO RAMIENIA..POWIEDZIAL MI LEKARZ ZE BEDA TRZY ZABIEGI CIEKAWE JAK TO BEDZIE WYGLADAC?WIEM ZE TO SIE SPORO CZASU GOI..ALE CIEKAWE JAK TO WYGLADA PO Q-SWITCH?BOJE SIE LATA....CZY NIE BEDE MUSIALA SIE UKRYWAC?MOZE NIE BEDZIE TAK ZLE?JAK MYSLICIE?MOZE KTOS JUZ USUWAL Q-SWITCH?NAPISZCIE JAK TO WYGLADA...
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 09:45   #1298
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

CZesc DZIEWCZYNY!W KWIETNIU IDE NA PIERWSZY ZABIEG Q-SWITCH.DRUGI BEDZIE ZA JAKIES 4-6 TYGODNI,JAK MYSLICIE CZY LATEM BEDE MOGLA SPOKOJNIE CHODZIC W KROTKIM REKAWKU?(CZY NIE BEDZIE MOJE RAMIE OPUCHNIETE ITP..?)CZY BEDE MUSIALA ZAKRYWAC MOJE RAMIE BLUZECZKA?TATUAZ MAM W KOLO RAMIENIA..POWIEDZIAL MI LEKARZ ZE BEDA TRZY ZABIEGI CIEKAWE JAK TO BEDZIE WYGLADAC?WIEM ZE TO SIE SPORO CZASU GOI..ALE CIEKAWE JAK TO WYGLADA PO Q-SWITCH?BOJE SIE LATA....CZY NIE BEDE MUSIALA SIE UKRYWAC?MOZE NIE BEDZIE TAK ZLE?JAK MYSLICIE?MOZE KTOS JUZ USUWAL Q-SWITCH?NAPISZCIE JAK TO WYGLADA...
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 10:01   #1299
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

CZesc DZIEWCZYNY!W KWIETNIU IDE NA PIERWSZY ZABIEG Q-SWITCH.DRUGI BEDZIE ZA JAKIES 4-6 TYGODNI,JAK MYSLICIE CZY LATEM BEDE MOGLA SPOKOJNIE CHODZIC W KROTKIM REKAWKU?(CZY NIE BEDZIE MOJE RAMIE OPUCHNIETE ITP..?)CZY BEDE MUSIALA ZAKRYWAC MOJE RAMIE BLUZECZKA?TATUAZ MAM W KOLO RAMIENIA..POWIEDZIAL MI LEKARZ ZE BEDA TRZY ZABIEGI CIEKAWE JAK TO BEDZIE WYGLADAC?WIEM ZE TO SIE SPORO CZASU GOI..ALE CIEKAWE JAK TO WYGLADA PO Q-SWITCH?BOJE SIE LATA....CZY NIE BEDE MUSIALA SIE UKRYWAC?MOZE NIE BEDZIE TAK ZLE?JAK MYSLICIE?MOZE KTOS JUZ USUWAL Q-SWITCH?NAPISZCIE JAK TO WYGLADA...
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 10:06   #1300
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Po co wysylasz az 3 posty?????

To juz Twoja sprawa czy bedziesz to zaslaniac czy nie. Po zabiegu robi sie ranka a wiadomo ze zadnych uszkodzen skory nie wolno wystawiac na dzialanie promieni UV. Po calkowitym usunieciu nie nalezy opalac tego miejca przez conajmniej pol roku bo moga sie zrobic przebarwienia.
W tylko 3 zabiegi to ja bym nie wierzyla ale nic nie wiadomo.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 16:34   #1301
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Zgadzam sie z aneczka ze nie sadze aby na 3 zabiegach sie skonczylo...Chyba ze Twoja skora zareaguje bardzo dobrze i juz przy pierwszym zabiegu wylezie sporo barwnika,ale to jak wiadomo jest sprawa indywidualna.Ja swojej skory nie opalam juz przez rok,bo tyle tez minelo od pierwszego zabiegu.
Mysle ze najwiecej informacji uzyskasz od lekarza,ktory bedzie wykonywal zabieg.Zadaj te pytania jemu.
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 10:06   #1302
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Dzieki Za Odpowiedz!niechcaco Wysłały Mi Sie Trzy Posty...sorki..ja Nie Mam Zamiaru Opalac Ramienia Latem..tylko Chodziło Mi Czy Spokojnie Bede Mogła Chodzic Z Odkrytym Ramieniem Np.wieczorem Lub W Ciagu Dnia?ciekawa Bylam Czy Trzeba Bedzie Mimo Wszystkiego Zasłaniac Ramie Np.po Zabiegu Bandazem?wiecie Jak To Jest Latem Jakies Impprezy Wypady Nie Chce Za Kazdym Razem Zasłaniac Mojego Ramienia,coz Jak Bedzie Taka Potrzeba To Zasłonie Tylk Chcialam Wiedziec Od Was Jak To Jest....co Do Mojego Tatuazu To Macie Racje Ze To Zalezy Od Kazdego Indywidualnie Ale Moj Tatuaz Nie Był Na Poprawce I Jest Bardzo Blady,kiedys Zadrapalam Sie Niechcaco Delikatnie I Zrobil Sie Strupek A Pod Strupkiem Zero Barwnika Po Tym Sadze Ze Moj Tatuaz Jest Płytki...lekarz Stwierdzil Ze Beda Trz Zabiegi Oby Tak Było Bo Przyjezdzam Tylko Na Pol Roku I Na Wiecej Zabiegów To Chyba Mi By Czasu Nie Starczyło.lekarz O Tym Wie I Powiedzial Ze Pol Roku Zupełnie Wystarczy No Zobaczymy....
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 23:09   #1303
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

witam wszytskich mam pytanko czy ktos z was byl w kutnie woncu udalo misie prace znalesc i teraz bedzie mnie stac usunac moja glupote z lewej łopatki ehh widze xze chiwlaicie szczecinek niestesty jestesm z zabrza to miasto kolo katowic i 10 godizn w jedna strone zlekasz kawelek mam :P:P napiszcie jesli ktos byl w Kutnie lub w Warszawie na q-svitchu pozdrawiam
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 09:13   #1304
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

w Warszawie nie ma q-switcha jeszcze,z tego co wiem
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 12:14   #1305
zohar
Przyczajenie
 
Avatar zohar
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
GG do zohar
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Pavlo, ja jestem po 2 zabiegach w Kutnie, numer do kliniki 024 3557796, mile panie z recepcji udziela Ci wszelkich informacji. Ja jestem troche zdezorientowana- po 1 zabiegu bylo pieknie, wyszlo duzo barwnika a po 2 wydaje mi sie ze niewiele sie zmienilo.. Ale to wszystko sa bardzo indywidualne kwestie..pzdr
__________________
Born to dive- forced to work..
zohar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 13:12   #1306
agunianiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 30
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Hej wszystkim, mam na Imie Agnieszka i właśnie zaczynam się orientować co i jak w sprawie usuniecia tatuazu, Jaka metode polecacie? Ile kosztuje taki zabig w Kutnie? Pozdrawiam.
agunianiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 13:18   #1307
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Agnieszka cennik jest na stronie kliniki:
czarny 10x10cm- 400 zl
kolorowy 10x10cm- 600 zl
zabiegow moze byc nawet i 10.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 13:21   #1308
agunianiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 30
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

nie wiem na co sie zdecydowac, czy wogole sie decydowac? Czy laser? Czy to wypelnianie?
agunianiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 14:23   #1309
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Laser q-switch,to jest chyba najlepsze rozwiazanie.
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 14:40   #1310
Nola-Nola
Raczkowanie
 
Avatar Nola-Nola
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 42
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witam Wszystkich, widzę że wątek jest coraz bardziej popularny . U mnie po dwóch zabiegach jest super, ale uprzedzam że ja już miałam dosyć odbarwiony po elektrokoagulacji. Skóra jest gładka i po dwóch tygodniach powraca do normalnego kolorytu. teraz jak przykryłam pudrem to leciutko przebijał , także polecam tą metodę( q-switch). Przede wszystkim dlatego, że moja skóra jest nie naruszona, nie ma strupów a tylko sam barwnik jest odbarwiany. Z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej i weselej, dziwnie tak, bo po 11 latach ma się wrażenie jakby się go miało od zawsze, a teraz tak znika i juz go nie będzie . Pozdrawiam
Nola-Nola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 14:47   #1311
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Nola a mozesz mi napisac jaka moca mialas robione te zabiegi??

Wydaje mi sie ze ten laser co maja w Szecinie to jest cos innego niz ten w Kutnie. W poprzednim poscie napisalas ze nie potrzeba zadnego znieczulenia bo nie boli... hmm jak nie boli to na pewno nie jest to samo.

A Ty Zohar wiesz jaka moca mialas robione??

Edytowane przez aneczka8
Czas edycji: 2007-01-31 o 17:31
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 11:13   #1312
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

czesc Nola nola.Piszesz ze mialas wczesniej juz tatuaz odbarwiony i ze po drugim zabiegu skora wyglada dobrze...a mozesz napisac jaki tatuaz uswasz?jakiej wielkosci?i w ktorym miejscu?jestem ciekawa..a i ile jeszcze mniejwiecej bedziesz miala tych zabiegow?czy za kazdy zabieg q-switch płaci sie 400zl?czy np.po drugim zabiegu jest juz taniej?gdzies czytalam albo mi sie wydawało ze ktos płacił za pierwszy zabieg 400zl a pozniej mniej?Odpisz Nola-Nola.Dziekuje bardzo.
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 12:07   #1313
Nola-Nola
Raczkowanie
 
Avatar Nola-Nola
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 42
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witam, ja mam usuwaną różyczkę z ramienia- 7cm wysoką i ok.3,5- 4 cm szeroką. Moc q-switcha 1064. Kolor pierwotnie był czarny, ale potem już był jakby niebieski jak przyszłam na pierwszy zabieg ( pod wpływem czasu i poprzednich zabiegów- 1996 r. - wykonanie tatoo; 2001-2003 r. - zabiegi elektrokoagulacji; 2003-XI.2006 r. - przerwa). Pierwszy zabieg 400zł, drugi 100zł. Robione w odstępach 6tyg. Teraz idę około 22ego lutego. Klinka laser studio dla przypomnienia w Szczecinie. Teraz bede mieć trzeci zabieg i po nim ocenię czy kolejny będzie potrzebny, bo odbarwienia są znaczące. Pozdrawiam
Nola-Nola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 16:12   #1314
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

nie o taka moc mi chodzilo bo to nie jest moc ale dzieki.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 19:57   #1315
zohar
Przyczajenie
 
Avatar zohar
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
GG do zohar
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Aneczka, ja za drugim razem mialam moc na 6 lub 7 ustawiona ale glowy za to nie dam i chociaz bolalo mniej niz za pierwszym razem to pan doktor powiedzial ze nie mozna mocniej zeby nie spalic skory i ze z kazdym kolejnym zabiegiem bedzie mocniej, powiedzial tez ze jak sie dobrze goi to mozna czesciej niz co 6 tygodni przyjezdzac ale nie wczesniej niz po czterech.Ucieszylam sie bo u mnie po tygodniu wszystko wyglada pieknie a jak chyba wszystkim na tym forum chcialabym BARDZO pozbyc sie juz tej "ozdoby" pzdr
__________________
Born to dive- forced to work..
zohar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 09:38   #1316
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Dzieki Nola-Nola!Ja mam to samo tatuaz był wczesniej czarny a teraz to juz jest niebieski nie mialam wczesniej zadnych robionych zabiegow ale nie bylam na poprawce i moj tatuaz ma juz 5 lat(sa to ciernie wokól reki cieniowane teraz juz tych cieni nie ma i jest miedzy liniami biala skora)....teraz kolor jest bardzo słaby.Lekarz u mnie stwierdzil ze beda trzy zabiegi tatuaz nie jest duzy mysle ze sie na trzech skonczy??zobaczymy?co do ceny to tak samo 400zl za zabieg ale nie wiem jak nastepny?orietuje sie ktos?prosze napiszcie to dla mnie wazne bo nie wiem na jaka sume mam sie przygotowac?Jak by za kazdy zabieg trzeba było placic 400zl a byly by np.5 to 2000tys to kupe kasy ciekawe jak to jest????nie wiem czy pisac do centrum takie pytanie ile za nastepny zabieg?wolałabym usLyszec od kogos kto we Wrocławiu na Jaracza usuwal....prosze kogokolwiek o odpowiedz z gory dziekuje!.
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 13:55   #1317
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

cały czas śledzę watek proszę dziewczyny, które usuwają w Kutnie q-switchem o foteczki tunia9@interia.pl . pisałam do P. doktora i mówił że nie ma po tym bliznpozdrawiam
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 21:03   #1318
atka55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 95
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

witajcie!
dłuuuugo mnie nie było....cały czas śledzę wątek,w moim przypadku raczej będe musiała żyć z tym wzorem,zadna metoda mojego nie usunie

pozdrawiam was kochane,dzielne dziewczynki i chłopaki
atka55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 09:08   #1319
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

atka dlaczego nie usunie?? metoda którą usuwa bedede w Krakowie na pewno by Ci usunela.ta metoda usuwa każdy tatuaż
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 21:47   #1320
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez hmresign Pokaż wiadomość
atka dlaczego nie usunie?? metoda którą usuwa bedede w Krakowie na pewno by Ci usunela.ta metoda usuwa każdy tatuaż
widzialam zdjecia bedede (przy okazji dzieki za przeslanie! ) i wyglada to obiecujaco! choc nie wiem jak z bliznami.... ale sam barwnik zniknal!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.