La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-02, 21:23   #61
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Contax, A nie odczuwałaś lekkiego pieczenia wokół oczu?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 21:31   #62
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Teraz w zasadzie już nie, bo nauczyłam się nakładać w okolicach oczu bardzo deliktanie. Ale jak jak się zapomnę i wsadzę paluch do oka to koszmar - fontanna łez. Ale ja mam tak ze wszystkimi filtrami - beznadziejny przypadek.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 11:02   #63
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Contax
Ja po AL mam tak samo nawilżoną skórę jak po mleczku do ciała czy emulsji SPF 50+ Avene. Nawet sama jestem zdziwiona, bo byłam przygotowana właśnie na lekkie przesuszenie przez alkohol w składzie. A tu niespodzinka piękna cera.
Mam tak samo . Cudowny jest moim zdaniem.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 03:37   #64
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Przez chwilę myślałam, że A-L przestał radzić sobie z nawilżeniem moich policzków, ale to jednak była zdecydowanie wina D-P.
A-L znów muszę się pozachwycać. Sprawdza się w upały koncertowo.
Po wczorajszej wycieczce rowerowej buzia wyglądała tak jak bezpośrednio po nałożeniu, czyli mat skrobi i gruba warstwa filtra na swoim miejscu.
Świetnie leży na twarzy, czuć wyraźnie jego grubą warstwę, jeśli się nie dotyka twarzy o ścieraniu czy znikaniu mowy nie ma.
Cały czas mam wrażenie dobrej ochrony.

Mimo, że spędzam masę czasu na zewnątrz opalenizny ani śladu.
No i do tego jego genialne właściwości tonująco-maskujące .
A-L + skrobia z odrobiną pudru wygląda na buzi jak najlepszy podkład.
Największa mu jednak chwała za to, że się nie błyszczy nawet w ekstremalnych warunkach. Latem, w czasie uprawiania sportów trudno myśleć o poprawkach na buzi. Przy A-L śmiało można oddać się aktywności fizycznej i o nic się nie martwić.
W dodatku całkowicie anty-wypryskowy!

Ale się nachwaliłam .

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-06-15 o 05:02
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 13:03   #65
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Contax
Ja po AL mam tak samo nawilżoną skórę jak po mleczku do ciała czy emulsji SPF 50+ Avene. Nawet sama jestem zdziwiona, bo byłam przygotowana właśnie na lekkie przesuszenie przez alkohol w składzie. A tu niespodzinka piękna cera.
Niestety, ale z wielkim bólem muszę to napisać.
Antek AL po stosowaniu prawie przez miesiąc zaczął mi podsuszać twarz, ale wadomo alkohol jest w składzie i jak widać dał o sobie znać. Po kilku godzinach od aplikacji, czyli około południa skóra całej twarzy mocno mnie piecze i robi się "za mała". Jednak nie da się oszukać wrażliwej cery.
Od strony estetycznej nadal jest bez zarzutu, ładnie tonuje i wyrównuje koloryt cery i razem z pudrem jedwabnym do ciała Hauschki tworzą doskonały tandem.
Dobrze, że jeszcze mamy avenki, które w ukojeniu cery są idealne i Hauschka też daje im radę bez problemu.

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2006-06-15 o 14:32
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 13:50   #66
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Contax
Niestety, ale z wielkim bólem muszę to napisać.
Antek AL po stosowaniu prawie przez miesiąc zaczął mi podsuszać twarz, ale wadomo alkohol jest w składzie i jak widać dał o sobie znać. Jednak nie da się oszukać wrażliwej cery.
Od strony estetycznej nadal jest bez zarzutu, ładnie tonuje i wyrównuje koloryt cery i razem z pudrem jedwabnym do ciała Hauschki tworzą doskonały tandem.
Dobrze, że jeszcze mamy avenki, które w ukojeniu cery są idealne i Hauschka też daje im radę bez problemu.
Mnie też jednakowo DP i AL lubią podsuszyć na policzkach, ale w końcu od czego mam mleczko Avene...? Więc rano, kiedy idę do ludzi, kładę LRP, a po południu reaplikuję Avene i jakoś się trzymam
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:08   #67
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Aqua Lait wyprobowalam jedynie, ale nie spodobal mi sie, ze wzgledu na gesta konsystencje. Na lato szukalam czegos lekkiego... No, i alkohol - nie moge uzywac filtrow z alkoholem, bo podraznia mi twarz.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 19:37   #68
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Contax
Niestety, ale z wielkim bólem muszę to napisać.
Antek AL po stosowaniu prawie przez miesiąc zaczął mi podsuszać twarz, ale wadomo alkohol jest w składzie i jak widać dał o sobie znać. Po kilku godzinach od aplikacji, czyli około południa skóra całej twarzy mocno mnie piecze i robi się "za mała". Jednak nie da się oszukać wrażliwej cery.
Contax, ja doszłam downiosku, że skóre wrazlwa mieszaną nalezy traktować różnymi filtrami, tzn. obeznie na strefę T i pod oczy/(ponieważ nie szczypie i nie piecze) nakładam spray Biodermy 50+, a na poliki i szyję spray Avene 40. I jak narazie jest to najlepiej spisujący się zestaw .
I każda częśc twarzy jest szczęśliwa .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:39   #69
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Paula07
Contax, ja doszłam downiosku, że skóre wrazlwa mieszaną nalezy traktować różnymi filtrami, tzn. obeznie na strefę T i pod oczy/(ponieważ nie szczypie i nie piecze) nakładam spray Biodermy 50+, a na poliki i szyję spray Avene 40. I jak narazie jest to najlepiej spisujący się zestaw .
I każda częśc twarzy jest szczęśliwa .
U mnie też taki zestaw ratunkowy działa świetnie -> avenka na poliki w razie czego.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:48   #70
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Paula07
Contax, ja doszłam downiosku, że skóre wrazlwa mieszaną nalezy traktować różnymi filtrami, tzn. obeznie na strefę T i pod oczy/(ponieważ nie szczypie i nie piecze) nakładam spray Biodermy 50+, a na poliki i szyję spray Avene 40. I jak narazie jest to najlepiej spisujący się zestaw .
I każda częśc twarzy jest szczęśliwa .
Wiesz i to jest słuszny wniosek - będę musiła Twój patent wypróbować.
Czytałam Twoją opinię o tym sprayu i straszną ochotę mam na niego. A nie wiesz przypadkiem, czy on ma ten sam skład co zeszłoroczny SPF 60.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:57   #71
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Contax
Wiesz i to jest słuszny wniosek - będę musiła Twój patent wypróbować.
Czytałam Twoją opinię o tym sprayu i straszną ochotę mam na niego. A nie wiesz przypadkiem, czy on ma ten sam skład co zeszłoroczny SPF 60.
Składy nowy i stary są na KWC.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 20:06   #72
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Paula07
Składy nowy i stary są na KWC.
Super, dzięki
Nie zaglądam ostatnio na KWC, bo nie kupuję już tylu komsetyków co kiedyś
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 17:26   #73
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Witajcie!
Uzywam A- L od pewnego czasu na twarz (cala) i szyje. Zawsze nakladalam grubasna przepisowa warstwe.... Tak sie zlozylo, ze pewnego dnia mialam przebywac wiecej na sloncu wiec posmarowalam sobie A-L pieprzyki na ciele. Po powrocie do domu okazalo sie ze nie tylko pieprzyki nie zaznaly slonca ale i skora wokol nich (najwidoczniej maznelo mi sie poza pieprzyki) )) Opalilam sie malo ogolnie, bo sie balam dluzej byc na sloncu bez calkowitej ochrony, ale bylo widac roznice......Za drugim razem wybieralismy sie na plaze, buzie, szyje i dekolt wysmarowalam cienka warstwa AL, pozostale partie ciala Garnierem 40. Nie bijcie mnie za opalanie sie Chodzi mi o to, ze ta cienka wartstwa swietnie mnie ochronila, zero oparzenia, w przeciwienstwie do kolezanki ktorej nie zdolalam namowic na filtry. Wiecej, wiem ze ryzykowalam ale chcialam zrobic taki experyment....moim zdaniem cienka warstwa, taka normalna stabilnego filtra calkowicie wystarczyla mi na 3 godziny pobytu na sloncu, obylo sie bez opalenia, wrocilam zadowolona. Od tej pory zaczelam cienko nakladac krem, dzieki temu skora sie mi nie dusi pod gruba warstwa, nie robia sie zadne niespodzianki, jak bywalo kiedys, przy czym czuje ze ochrona caly czas jest bardzo dobra. Co o tym myslicie? Zeby jednak nie nakladac na sile ilosci ktore do konca nie chca sie wchlonac, tylko potraktowac filtr bardziej normalnie, jak kazdy inny krem?
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 18:52   #74
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Biedronka26 myślę że to jednak nie jest dobry pomysł z nakładaniem mniejeszej ilości filtra.Pewnie jakaś ochorna jest ale nie pełna.Niech nasze profesjonalistki sie wypowiedzą.

Aqua Lait jest moim pierwszym w życiu filtrem
Nie mam porównania z innymi filtrami ale jestem ogólnie z niego zadowolona.
Mam tylko jeszcze problemy z nałożeniem 2 ml ale jest coraz lepiej.
Troszkę drażni mnie ten połysk.Matuję go skrobią ale źle się z tym czuję.
Wyczytałam z wątku Sandiji że następujące pudry się nie zgyzą z filtrami :

- puder sypki L'oreala Translucide
- jedwabny Hauschki
- rozświetlajacy (ale ma mikkę) Hauschki
- sypki Nu Skin
- sypki Lucidity EL

Dziewczyny które ich używały możecie podać ich porzybliżoną cenę i miejsce zakupu?

Będę bardzo wdzięczna
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 18:59   #75
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Akszeniga Hauschę kupisz na tej stronie http://www.biokosmetyki.com/index.ph...ow_by_category

EL Lucidity są Sephorach, GC i innych perfumeriach z kosmetykami selektywnymi
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 20:01   #76
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Smile Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Akszeinga
Wyczytałam z wątku Sandiji że następujące pudry się nie zgyzą z filtrami :

- puder sypki L'oreala Translucide
- jedwabny Hauschki
- rozświetlajacy (ale ma mikkę) Hauschki
- sypki Nu Skin
- sypki Lucidity EL

Dziewczyny które ich używały możecie podać ich porzybliżoną cenę i miejsce zakupu?

Będę bardzo wdzięczna
Ja opowiem swoje indywidualne spostrzezenia, bo poza rozswietlajacym Hauschki mialam z kazdym do czynienia:

- puder sypki L'oreala Translucide
Uzywalam go, kiedy jeszcze nie bylam filtromaniaczka, a wiec nie wiem jak sie zachowuje na filtrze. Kupilam go sobie specjalnie na studniowke i byl to moj pierwszy w zyciu puder, bo zawsze wolalam plynne fluidy. Dla mnie jest zbyt grubo zmielony - wole delikatne transparentne pudry. Widac go bylo na twarzy i wlazil w pory. Pozbylam sie go na targowisku.

- jedwabny Hauschki
Mam probke, bardzo dobrze matuje. Porownalabym go do Dry Flo, a skoro Dry Flo jest o wiele tansze, to po co przeplacac?

- sypki Nu Skin
Mam probke, puder jest swietny, bo nie zapycha, ale kolorystycznie nie odpowiada mi w ogole. Na dodatek ciemnieje w ciagu dnia. Nie matuje.

- sypki Lucidity EL
Mam kolor 02. To najlepszy puder jaki mialam. Ostatnio nie uzywam go codziennie, bo przeszlam na Avenki i kuleczki brazujace Art Deco, ale stanowi zawsze wykonczenie mojego wieczornego makijazu, bowiem wspaniale wygladza twarz a przy tym jest zupelnie niewidoczny. Jego minusem jest cena (o 130 jesli sie nie myle) i to, ze jest niewydajny (nie wiem, to moje pierwsze opakowanie)

Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 20:07   #77
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

czy Dry Flo bardzo się różni od zwykłej skrobi?

Do tej pory używałam tylko skrobi ale bardzo mnie bieli i chce zmienić na cos innego.
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 21:08   #78
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Dry Flo to skrobia modyfikowana, mozna sobie zamowic na mazidla.pl - moim zdaniem jest lepsza niz zwykla kukurydzianka
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 21:21   #79
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

W przyszłym miesiąu składam zamówienia na mazidłah na składniki do serum bo mama mi podkrada i szybko się konzy wię zamówię Dry Flo
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 06:38   #80
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Ja opowiem swoje indywidualne spostrzezenia, bo poza rozswietlajacym Hauschki mialam z kazdym do czynienia:

- puder sypki L'oreala Translucide
Uzywalam go, kiedy jeszcze nie bylam filtromaniaczka, a wiec nie wiem jak sie zachowuje na filtrze. Kupilam go sobie specjalnie na studniowke i byl to moj pierwszy w zyciu puder, bo zawsze wolalam plynne fluidy. Dla mnie jest zbyt grubo zmielony - wole delikatne transparentne pudry. Widac go bylo na twarzy i wlazil w pory. Pozbylam sie go na targowisku.

- jedwabny Hauschki
Mam probke, bardzo dobrze matuje. Porownalabym go do Dry Flo, a skoro Dry Flo jest o wiele tansze, to po co przeplacac?

- sypki Nu Skin
Mam probke, puder jest swietny, bo nie zapycha, ale kolorystycznie nie odpowiada mi w ogole. Na dodatek ciemnieje w ciagu dnia. Nie matuje.

- sypki Lucidity EL
Mam kolor 02. To najlepszy puder jaki mialam. Ostatnio nie uzywam go codziennie, bo przeszlam na Avenki i kuleczki brazujace Art Deco, ale stanowi zawsze wykonczenie mojego wieczornego makijazu, bowiem wspaniale wygladza twarz a przy tym jest zupelnie niewidoczny. Jego minusem jest cena (o 130 jesli sie nie myle) i to, ze jest niewydajny (nie wiem, to moje pierwsze opakowanie)

Podpisuję się pod twoimi pudrowymi spostrzeżeniami.

Dopisuję rozświetlający sypki Hauschki - mój ulubiony.
Mała pojemność, więc zmieszałam pół na pół z dry-flo.
Kolor neutralny, dopasowujący się do każdej karnacji, mat naturalny, niepłaski, długo utrzymujący się.
Puder świetnie nadaje cerze kolorku, nawet zmieszany z dry-flo, ładnie współpracuje ze wszystkimi filtrami, beztalkowy, lekki - nie zapycha porów.
Najlepszy z dotychczas przeze mnie stosowanych, bije na głowę górnopółkowce.

Iwonko jeśli pozwolisz to kopsnę twój post i wkleję do makijażowego.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 08:14   #81
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
- jedwabny Hauschki
Mam probke, bardzo dobrze matuje. Porownalabym go do Dry Flo, a skoro Dry Flo jest o wiele tansze, to po co przeplacac?

- sypki Nu Skin
Mam probke, puder jest swietny, bo nie zapycha, ale kolorystycznie nie odpowiada mi w ogole. Na dodatek ciemnieje w ciagu dnia. Nie matuje.

- sypki Lucidity EL
Mam kolor 02. To najlepszy puder jaki mialam. Ostatnio nie uzywam go codziennie, bo przeszlam na Avenki i kuleczki brazujace Art Deco, ale stanowi zawsze wykonczenie mojego wieczornego makijazu, bowiem wspaniale wygladza twarz a przy tym jest zupelnie niewidoczny. Jego minusem jest cena (o 130 jesli sie nie myle) i to, ze jest niewydajny (nie wiem, to moje pierwsze opakowanie)

Mnie jedwabny do ciała Hauschki nieraz potrafi przybielić, szczególnie nałożony na filterek, który pobiela, ale wówczas koloryt wyrównuję pudrerm rozświetlającym Hauschki . Ten ostatni bardzo ładnie matuje wszelkie filtry, wedug mnie tak samo dobrze jak jedwabny do ciała. Tylko jedna uwaga - ja mam suchą cerę, więc nie wiem czy też tak dobrze będzie zachowywał się na cerze tłustej. Ale tak czy inaczej wart jest swoich pieniędzy - ładnie rozprowadza się na filtrze, nie robi placków, i fliterek nie wyłazi spod niego. Tylko jest jedno "ale", według mnie nie rozświetla prawie wcale, ale nie kupiłam go dla tego efektu, więc nie stanowi to dla mnie wady.
Puder sypki Nu Skin bardzo ładnie matuje filtry, tylko niestety ten kolorek, który oferuje firma nie jest dla mnie. Powinni jednak rozszerzyć gamę kolorystyczną.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 16:01   #82
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Kate30
Iwonko jeśli pozwolisz to kopsnę twój post i wkleję do makijażowego.
Ok


Cytat:
Napisane przez Contax
Puder sypki Nu Skin bardzo ładnie matuje filtry, tylko niestety ten kolorek, który oferuje firma nie jest dla mnie. Powinni jednak rozszerzyć gamę kolorystyczną.
Powinni. Bo puder ogolnie bardzo mi sie spodobal, wydal mi sie taki... ekologiczny No i nie bylo zadnego zapchanego pora po nim. Po Lucidity cos tam malego zawsze wyskoczy.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 16:04   #83
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Rano i wieczorem używam wody termalne LRP.Zasyanawiam się czy moge jej też użyć w ciągu dnia na filtr AL zmatowiony skrobią czy mi raczej wszytsko spłynie ?
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 16:47   #84
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Akszeinga Dziekuje za rade, oczywiscie znam wszystkie przykazania dotyczace filtrow ale z roznych wzgledow czasem sie wylamuje i widze ze moja skora lepiej sie ma jak dam jej troche pooddychac nakladajac mniej filtra. Tam gdzie teraz mieszkam sa obecnie upaly i na buzie staram sie jednak nakladac duuuzo. Podpowiem Tobie ze ja uzywalam juz kilku roznych filtrow i moim zdaniem A-L jest rewelacyjny i pod wzgledem ochrony ale tez wzgledow upiekszajacych, jak wiesz pewnie nie swieci sie jak inny filtr i mniej tlusty i ogolnie naj naj (tylko na polska zime polecam emulsje Avene).
Co do matowienia, ja uzywam z powodzeniem tego pierwszego wymienionego przez Ciebie pudru Loreala, zmieszanego pol na pol ze skrobia, dzieki mieszance mozna kontrolowac kolor, a ten jest bardzo ladny zreszta brzoskwiniowy. Na golej skorze czy podkladzie ten puder nie wyglada zbyt dobrze ale na filtrze jest wspanialy, jakby specjalnie stworzony do tej roli. Polecam. Cena masakryczna, ja go kupowalam w Naturze za 66 zl, w Sephorze widzialam po 70....ale Nu skin jest jeszcze drozszy. Natomiast miesznka ze skrobia pozwala na podwojenie objetosci pudru. Zima uzywalam samej skrobii ale teraz latem nie chce byc pobielona wiec przerzucilam sie na puder. Pozdrawiam
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 03:22   #85
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Nie wiem co złego musiałby mi A-L zrobić, żebym go porzuciła. To pod względem trwałości niesamowity filtr. Wczoraj miałam naprawdę ciężki dzień - przygotowania przedwyjazdowe, a on siedział cichutko pod skrobią i wyglądał rewelacyjnie przez wiele godzin.
Traktuję go trochę jak podkład, przyskrobiowany (dry flo+ rozświetlający H) prezentuje się naprawdę przepięknie, maskuje co trzeba. Bez niego na twarzy czuję się goła.

Avenki obnażają całą prawdę o cerze, bioderma na buzi nie wygląda tak jak bym chciała, ale LRP - miodek.

Dalszych przesuszeń narazie nie zanotowałam.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 07:42   #86
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Akszeinga
Rano i wieczorem używam wody termalne LRP.Zasyanawiam się czy moge jej też użyć w ciągu dnia na filtr AL zmatowiony skrobią czy mi raczej wszytsko spłynie ?
Raczej nie powinno, ale jak nie sprawdzisz tego na swojej twarzy to się nie dowiesz
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 14:05   #87
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Kurrrrrczę mam na niego coraz większą ochotę... Przez Was ciągle mam ochotę na nowe filtry
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 14:48   #88
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez beoneself
Kurrrrrczę mam na niego coraz większą ochotę... Przez Was ciągle mam ochotę na nowe filtry
Jeżeli DP cię piecze to A-L będzie to robiło także, szczególnie w okolicach oczu, straszne I jeszcze to wałkowanie
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 15:00   #89
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

No to ochota mi się zmiejszyła) Konto oddycha z ulgą.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 17:31   #90
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Moje małe obserwacje na temat AL, jeśli ktoś już to opisał to przepraszam.Dzisiaj rano jak zwykle użyłam serum z wit.C ale nie nałożyłam filtr (tylko nie bić) Miałam dzisiaj obronę mojej pracy licencjackiej a że jeszcze nie za dobrze mi wychodzi skrobiowanie,nie użyłam go.W drodze powrotnej do domu przez 2 godziny jazdy autobusem strasznie się gotowałam.Jak przyszłam do domu zaraz umyłam twarz i nałożyłam filtr.I o widzę...jestem cała BIAŁA!!! Jeszcze mi się to nie przytrafiło,zawsze byłam ładnie beżowa.Więc domniemam że AL w połączeniu z serum daje ślizny kolorek a sam bieli.Ma ktoś podobnie?
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.