odwołany ślub na 3 tygodnie przed.. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 18:42   #271
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez niunia290585 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Pewnie bardzo skrytykujecie to co napiszę.....
Rozmawiałam z nim baaardzo długo i powiedział mi,że naprawdę szczerze mnie kocha i nie miał i nie ma nikogo poza mną.... Mówi,ze się pogubił i żałuje swojego zachowania.... Twierdzi, ze dopadł go jakiś przedślubny kryzys..... Ze nie chce tracić tego, co był między nami i tak naprawdę nie chce odwoływać ślubu.....
Dziewczyny ja mu wierzę.....
Co do ślubu to jeszcze nie wiem jak postąpię... Wszyscy u mnie w rodzinie wiedzą i dali mi wolną rękę... kazali samej zdecydować....
Wiem tylko jedno,że chcę mu dać jeszcze szansę, bo naprawdę nie wiem czy można przekreślić 5 naprawdę pieknych lat, które nijak mają się do ostatnich kilku tygodni......
Może warto spróbować, żeby później nie żałować.....
nigdy w zyciu bym mu ponownie nie zaufala. ale to Twoje zycie.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 18:55   #272
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Jak dla mnie dziewczyna ma słabą samoocenę, skoro brnie dalej w ten związek
(co ja zrobię jak zostanę sama, co ludzie powiedzą itp.)
A po ślubie będzie rozwód, albo kolejne wątki że ją zdradza i źle traktuje.
Życie to nie bajka, ślub tutaj nic nie zmieni - a na pewno nie jego.

Moje 2 kuzynki też miały podobne sytuacje (niedojrzali faceci, plus ciąża ) - teraz zostały same z dziećmi, a po mężach ani śladu.
No, ale czasem taka jest mentalność niektórych, szczególnie na wsi - często to widzę, lepiej być mężatką (nieważne że bije i pije) niż być samotną matką i samą.


Smutne, ale prawdziwe..
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2011-08-08 o 18:59
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 18:59   #273
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie dziewczyna ma słabą samoocenę, skoro brnie dalej w ten związek
(co ja zrobię jak zostanę sama, co ludzie powiedzą itp.
)
A po ślubie będzie rozwód, albo kolejne wątki że ją zdradza i źle traktuje.
Życie to nie bajka, ślub tutaj nic nie zmieni - a na pewno nie jego.
Smutne, ale prawdziwe..
Ciekawe, co Autorka zrobi, gdy typek przed ołtarzem powie NIE? Wstyd na całą wieś Rozwód podobnie. Co ludzie powiedzą? Lepiej siedzieć cicho i zachowywać pozory szczęśliwej małżonki, a wcześniej przeszczęśliwej przyszłej panny młodej
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 19:33   #274
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

W życiu bym się nie wiązała z takim kimś...

Autorko, przed chwilą sama pisałaś o nim cham, dupek i egoista. Jesteś pewna, że chcesz wejść w związek małżeński z hmm... mężczyzną, który jest chamem, dupkiem i egoistą?

No ale to Twoje życie.
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 20:46   #275
laguna500
Przyczajenie
 
Avatar laguna500
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 27
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Ja np. pewnie wybaczyłabym TŻ-towi wszystkie tego typu błędy. Może bym tego żałowała, ale ja jestem przekonana o sile naszej miłości, która przetrwała np. już nie jeden mój błąd. I mówię tu o rozstaniu, zdradzie... mojej zdradzie, właściwie to nie jednej... a jednak miłość trafiła mi się i to w młodym wieku bardzo dojrzała, bardzo cierpliwa. Dlatego życzę Ci dużo szczęścia i wierzę, że wszystko się poukłada a facet po prostu dostał przedślubnego szoku. To chyba trochę jak z depresją poporodową u kobiety, która nie może odnaleźć się w nowej roli. On pewnie też przeraził się ile może teraz między wami się zmienić. Do tego naobserwował się jak ludzie się po ślubie traktują, że opadają zachwyty i motylki i martwi się, że was czeka to samo. Przekonaj go że nie musi tak być i to od was zależy jak ułożycie sobie małżeństwo, czy wciąż będziecie zabierać się na romantyczne spacery, sprawiać niespodzianki w postaci śniadań do łóżka lub cukierków upakowanych do torebki/torby na dokumenty gdy on będzie szedł do pracy itp. Także rozmawiajcie, rozmawiajcie jak najwięcej. Nie przekreślaj tych 5 lat absolutnie. Gdyby Cię nie kochał, nie decydowałby się jednak na ślub. A on kocha tylko jest pewnie przytłoczony. Może wyjątkowo potrzebuje Twojego wsparcia w tej sytuacji? Postaraj się być wyrozumiała dla niego i jego obaw, ale też naciskaj na to by otworzył się bardziej przed Tobą i szczerze aż do bólu wyjawił może jakieś ukryte powody dla których od początku nie podzielił się z Tobą swoimi lękami, tylko chował głowę w piasek przez taki długi czas. To jest raczej niepokojące bardziej niż to że chciał odwoływać ślub. Bo to znaczy że nie do końca potraficie gadać ze sobą. A ja sądzę, ze to jest podstawa każdego związku. Rozmowa i jeszcze raz rozmowa.
Szczęścia życzę!
laguna500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 20:48   #276
niunia290585
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 50
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Przepraszam,że tak długo nie pisałam, ale nie miałam dostępu do internetu przez weekend;/

A więc tak jak niektóre z Was przypuszczają ślub będzie..
Wiem, że nie powinnam być taka łatwowierna i słaba, ale taka już jestem..
U narzeczonego zmiana o 360 stopni, angażuje się i w ogóle przejmuje wszystkim...
Wiem, że to co robił w ostatnim czasie to było straszne świństwo ,ale może czasem warto wybaczać...
Teraz czeka mnie załatwianie wszystkiego, bo przez ostanie akcje przygotowania stanęły w martwym punkcie... Więc nagle zebrało się mnóstwo rzeczy do załatwienia, a czasu coraz mniej...
Trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało..


Na pewno będę pisać jeszcze co i jak, i na pewno o wrażeniach ze ślubu też...
Dziękuję Wam za to, że w najgorszym momencie mogłam się wygadać..
Pozdrawiam
niunia290585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 20:57   #277
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez niunia290585 Pokaż wiadomość
Przepraszam,że tak długo nie pisałam, ale nie miałam dostępu do internetu przez weekend;/

A więc tak jak niektóre z Was przypuszczają ślub będzie..
Wiem, że nie powinnam być taka łatwowierna i słaba, ale taka już jestem..
U narzeczonego zmiana o 360 stopni, angażuje się i w ogóle przejmuje wszystkim...
Wiem, że to co robił w ostatnim czasie to było straszne świństwo ,ale może czasem warto wybaczać...
Teraz czeka mnie załatwianie wszystkiego, bo przez ostanie akcje przygotowania stanęły w martwym punkcie... Więc nagle zebrało się mnóstwo rzeczy do załatwienia, a czasu coraz mniej...
Trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało..


Na pewno będę pisać jeszcze co i jak, i na pewno o wrażeniach ze ślubu też...
Dziękuję Wam za to, że w najgorszym momencie mogłam się wygadać..
Pozdrawiam
Ciebie? To raczej nie świadczy o jego zaangażowaniu. Twoje życie,Twoja sprawa obyś nie żałowała wybaczenia mu tej akcji.
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 21:09   #278
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez niunia290585 Pokaż wiadomość
Przepraszam,że tak długo nie pisałam, ale nie miałam dostępu do internetu przez weekend;/

A więc tak jak niektóre z Was przypuszczają ślub będzie..
Wiem, że nie powinnam być taka łatwowierna i słaba, ale taka już jestem..
U narzeczonego zmiana o 360 stopni, angażuje się i w ogóle przejmuje wszystkim...
Wiem, że to co robił w ostatnim czasie to było straszne świństwo ,ale może czasem warto wybaczać...
Teraz czeka mnie załatwianie wszystkiego, bo przez ostanie akcje przygotowania stanęły w martwym punkcie... Więc nagle zebrało się mnóstwo rzeczy do załatwienia, a czasu coraz mniej...
Trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało..


Na pewno będę pisać jeszcze co i jak, i na pewno o wrażeniach ze ślubu też...
Dziękuję Wam za to, że w najgorszym momencie mogłam się wygadać..
Pozdrawiam
to nie zmienił się za bardzo


Autorko, jeśli on faktycznie zmienił zdanie i to był tylko chwilowy kryzys, to nie pozwól na siebie wszystkiego zrzucić tylko niech on to zaangażowanie okaże również czynami, nie tylko słownie.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 21:13   #279
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

dokładnie... dlaczego to TY masz wszystko na glowie? Ty zalatwialas, potem Ty odwolywalas, teraz znowu Ty bedziesz zalatwiac? szczerze mowiac nie rozumiem Cie.

ale mam nadzieje, ze wiesz co robisz i ze nawet przez chwile nie bedziesz zalowala swoje decyzji. powodzenia!
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 21:27   #280
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Niunia trzymam kciuki za Was, aby się wszystko ułożyło.
Tak to w życiu bywa, że czasem człowiek się pogubi..zarówno chłopak jak i dziewczyna.
Rób tak jak Cię intuicja prowadzi.
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 19:02   #281
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
to nie zmienił się za bardzo


Autorko, jeśli on faktycznie zmienił zdanie i to był tylko chwilowy kryzys, to nie pozwól na siebie wszystkiego zrzucić tylko niech on to zaangażowanie okaże również czynami, nie tylko słownie.
...i wracamy do punktu wyjścia

Podziwiam Autorkę za stalowe nerwy i bezgraniczne zaufanie - ja po takiej akcji szczerze bym się obawiała czy szanowny narzeczony nie odwróci się na pięcie i nie ucieknie w ostatniej chwili sprzed ołtarza, serio... W ogóle to wieje mi desperacją a nie wielką miłością....
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 19:35   #282
AgusiekT
Raczkowanie
 
Avatar AgusiekT
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
W ogóle to wieje mi desperacją a nie wielką miłością....
Otóż to...

Poza desperacją dostrzegam jeszcze paniczny wręcz strach przed tym "co ludzie powiedzą". Sama mieszkam w małej miejscowości, ale nigdy w życiu opinia mojego otoczenia nie jest ważniejsza od mojego własnego szczęścia. A po tym co ona przeżyła z tym chłoptasiem ja bym drugi raz zaufać nie potrafiła, jego zachowanie względem niej było chamskie, egoistyczne i infantylne, a tak się zakochany facet nie zachowuje, i dla mnie to jasne jak słońce. No, ale ja patrzę na całą sytuację tylko przez pryzmat tego, co na ten temat napisała Autorka, więc może czegoś nie wiem...

W każdym razie szczęścia życzę
__________________
Zaręczeni: 17.08.2010
Koniec staropanieństwa: 17.09.2011
Maria: 03.11.2012
AgusiekT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 20:42   #283
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

A ja tam się cieszę, że się wszystko ułożyło i w to, że TŻ autorki ucieknie sprzed ołtarza nie wierzę

POWODZENIA!!!!

(i po cichu mogę powiedzieć "a nie mówiłam" )
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 23:04   #284
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

przeczytalam caly wątek. wiem, ze tonący brzytwy się chwyta i dlatego nikogo nie potepiam. sama bylam w podobnym zwiazku (na odleglosc) i tez facet z dnia na dzien zaczal miec mniej czasu itd.... związek się rozpadł i teraz bardzo sie z tego ciesze(planuje slub z innym) ale wiem co autorka czula bo czulam sie wtedy podobnie, natomiast co chciałam powiedziec-trzeba miec odrobine godnosci i szacunku do samej siebie. ja powiedzialam swojemu facetowi ze ma tydzien na zalatwienie przepustki i przyjechanie. przyjechal z drugiego konca polski. ale spoznil sie kilka minut i to ostatecznie przesadzilo ze nie warto bylo mu poswiecac mojego czasu i osoby.oczywiscie wciskal mi kit, że nikogo nie ma i tylko mnie kocha ale choc wtedy myslałam, że go kocham to powiedzialam mu ze nie chce go wiecej na oczy widziec nigdy w zyciu. rozstanie przezylam Bardzo bolesnie ale dzieki temu teraz jestem silniejszą osobą.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 07:49   #285
justynka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 202
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
przeczytalam caly wątek. wiem, ze tonący brzytwy się chwyta i dlatego nikogo nie potepiam. sama bylam w podobnym zwiazku (na odleglosc) i tez facet z dnia na dzien zaczal miec mniej czasu itd.... związek się rozpadł i teraz bardzo sie z tego ciesze(planuje slub z innym) ale wiem co autorka czula bo czulam sie wtedy podobnie, natomiast co chciałam powiedziec-trzeba miec odrobine godnosci i szacunku do samej siebie. ja powiedzialam swojemu facetowi ze ma tydzien na zalatwienie przepustki i przyjechanie. przyjechal z drugiego konca polski. ale spoznil sie kilka minut i to ostatecznie przesadzilo ze nie warto bylo mu poswiecac mojego czasu i osoby.oczywiscie wciskal mi kit, że nikogo nie ma i tylko mnie kocha ale choc wtedy myslałam, że go kocham to powiedzialam mu ze nie chce go wiecej na oczy widziec nigdy w zyciu. rozstanie przezylam Bardzo bolesnie ale dzieki temu teraz jestem silniejszą osobą.
:// nie bardzo rozumiem czemu to przesądzxiło skoro jechał z drugiego końca Polski? Więc miał kawał drogi do przejechania. Rozumiem, że pewnie już wiedziałaś, że chcesz mu tylko oznajmi na żywo, że to koniec, ale podejście, że się spóźnił przesądziło do końca jest co najmniej dziwne:/
justynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 07:54   #286
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez justynka1989 Pokaż wiadomość
ale podejście, że się spóźnił przesądziło do końca jest co najmniej dziwne:/
też właśnie zastanawiałam się nad tym jak czytałam posta
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 08:19   #287
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez justynka1989 Pokaż wiadomość
:// nie bardzo rozumiem czemu to przesądzxiło skoro jechał z drugiego końca Polski? Więc miał kawał drogi do przejechania. Rozumiem, że pewnie już wiedziałaś, że chcesz mu tylko oznajmi na żywo, że to koniec, ale podejście, że się spóźnił przesądziło do końca jest co najmniej dziwne:/
Jak ktoś na siłę szuka powodu do rozstania, to jak widać go sobie znajdzie
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 08:42   #288
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez AgusiekT Pokaż wiadomość
Otóż to...

jego zachowanie względem niej było chamskie, egoistyczne i infantylne, a tak się zakochany facet nie zachowuje
mało tego zakochany, ale tak nie zachowuje się dojrzały facet gotowy do roli męża i ojca. Domniemam, że oświadczyny i planowanie ślubu są ze strony faceta takim potwierdzeniem owej gotowości. No chyba, że się mylę i żyję w różowej krainie kucyków Pony
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 15:20   #289
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
spoznil sie kilka minut i to ostatecznie przesadzilo ze nie warto bylo mu poswiecac mojego czasu i osoby.
Jak człowiek chce się rozstać i na siłę szuka powodu, to go zawsze znajdzie. Rozumiem, że jakby mu zależało, to w przypadku korków/opóźnienia pociągu/awarii auta, itd. itp. wyciągnął latający dywan lub wynajął helikopter, by być na czas co do minuty?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 16:03   #290
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
ja powiedzialam swojemu facetowi ze ma tydzien na zalatwienie przepustki i przyjechanie. przyjechal z drugiego konca polski. ale spoznil sie kilka minut i to ostatecznie przesadzilo ze nie warto bylo mu poswiecac mojego czasu i osoby.oczywiscie wciskal mi kit, że nikogo nie ma i tylko mnie kocha ale choc wtedy myslałam, że go kocham to powiedzialam mu ze nie chce go wiecej na oczy widziec nigdy w zyciu. rozstanie przezylam Bardzo bolesnie ale dzieki temu teraz jestem silniejszą osobą.

Ale mu współczuję... Ciebie Leciał pół Polski, by się z Tobą zobaczyć, a Ty go kopnęłaś w dupę za to, że spóźnił się kilka minut? Albo to prowokacja, albo... albo nie wiem co
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 16:32   #291
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez laguna500 Pokaż wiadomość
Do tego naobserwował się jak ludzie się po ślubie traktują, że opadają zachwyty i motylki i martwi się, że was czeka to samo.
Bo miłość i małżeństwo NIE POLEGAJĄ na stałych zachwytach, motylkach w brzuchu itp. Jeśli ktoś tak uważa to jest po prostu niedojrzały i naiwny.

Ja w życiu nie zdecydowałabym się na małżeństwo z kimś, kto pokazał taki poziom nieodpowiedzialności i niedojrzałości. Może za bardzo się jednak spieszycie? Małżeństwo powinno być świadomą i dojrzałą decyzją dwojga dojrzałych ludzi. Ostatnie wydarzenia pokazały, że Twój wybranek jeszcze do takiej decyzji nie dojrzał. Czy w takim wypadku uda Wam się stworzyć trwałe i szczęśliwe małżeństwo, zbudowane na solidnym fundamencie? Życzę Wam tego, ale szczerze mówiąc, trochę w to wątpię.

A potem się dziwić, że w Polsce rośnie plaga rozwodów...

Życzę Ci szczęścia, oczywiście, ale na Twoim miejscu jeszcze bym się zastanowiła. Nie chodzi o to, żeby przekreślać 5 lat związku. Przecież ślub można przełożyć na późniejszy termin. Powinnaś dać mu jakiś czas, żeby zobaczyć czy rzeczywiście się zmienił, dojrzał, czy teraz SZCZERZE mu zależy, czy to było tylko chwilowe niedomaganie z jego strony.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 19:03   #292
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Ale mu współczuję... Ciebie Leciał pół Polski, by się z Tobą zobaczyć, a Ty go kopnęłaś w dupę za to, że spóźnił się kilka minut? Albo to prowokacja, albo... albo nie wiem co
Podejrzewam, że facet się więcej po tej akcji nie odezwał i darował sobie wszelkie "starania" o odzyskanie dziewczyny.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 19:47   #293
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że facet się więcej po tej akcji nie odezwał i darował sobie wszelkie "starania" o odzyskanie dziewczyny.
Pewnie tak. O ile to prawda. "Everybody lies"
A wyobraźmy sobie sytuację: On biegnie jej na powitanie, a ona na to "Won! Nie chcę cię znać! Spóźniłeś się 17 minut i 39 sekund! Nie jesteś wart moich uczuć, nie okazałeś mi szacunku!" Nie no, komedia. A biorąc pod uwagę, że autorka tego posta już się nie udziela uważam, że jednak to była prowokacja. Powiem nawet, że całkiem udana
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 22:35   #294
gatka_84
Zadomowienie
 
Avatar gatka_84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 429
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Ja na miejscu autorki po tym co zrobił jej facet bardzo bałabym się dnia ślubu, że np. nie pojawi się w kościele bo mu coś odwali.... (czego oczywiście nie życze)
gatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 03:01   #295
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Pewnie tak. O ile to prawda. "Everybody lies"
A wyobraźmy sobie sytuację: On biegnie jej na powitanie, a ona na to "Won! Nie chcę cię znać! Spóźniłeś się 17 minut i 39 sekund! Nie jesteś wart moich uczuć, nie okazałeś mi szacunku!" Nie no, komedia. A biorąc pod uwagę, że autorka tego posta już się nie udziela uważam, że jednak to była prowokacja. Powiem nawet, że całkiem udana
Eee... To jest kilkanaście minut. Dziewczyna napisała, że "kilka"
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 08:31   #296
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

dobra zostawmy tą prowokatorkę
Ciekawe co u naszej autorki. Ja sama mam ślub za dwa dni....i oboje z narzeczonym latamy jak w ukropie
Zastanawiam się czy jej narzeczony też wziął się do roboty...?
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 17:38   #297
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Żałuję, że tak późno wpadłam na ten wątek
Strasznie przeżycia miałaś, niunia. Współczuję Ci naprawdę tego, co musiałaś przejść przez te dni. Oczywiście każdy ma swoje zdanie, uczucia i robi co zechce, ale...
Ja na Twoim miejscu przede wszystkim nie dałabym się tak łatwo przeprosić. Nie wiem, może pominęłam jakąś wypowiedź, ale z tego co zrozumiałam za to wszystko nawet kwiatków nie dostałaś?

Ja bym go pognała już od początku, jak tylko powiedział, że nie chce ślubu. Cóż, rozumiem Ciebie, ale też wiem doskonale, że nie ma rzeczy, których nie da się przejść i związków, których nie da się nie zapomnieć.
Teraz jedyne co pozostaje, to życzyć Wam udanego dnia pojutrze. Oby już nie wywinął żadnego numeru...
Czekamy na relację
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 22:00   #298
niunia290585
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 50
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cześć dziewczyny! Strasznie się boję i ciągle mam wątpliwości czy dobrze zrobiłam tak łatwo wybaczając....
Nie mogę o tym zapomnieć ....
Zostało zaledwie półtora dnia, a moje obawy z każdym dniem coraz większe...
Żałuje trochę,że jednak nie przełożyłam ślubu ...
Mam jednak nadzieję,że będzie dobrze...
Jutro czeka mnie jeszcze trochę pracy i w sobotę Wielki Dzień....

Życie jest dziwne... W moim przypadku każda decyzja byłaby po części zła...

Odezwę się po wszystkim! Trzymajcie kciuki:
niunia290585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 22:17   #299
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez niunia290585 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Strasznie się boję i ciągle mam wątpliwości czy dobrze zrobiłam tak łatwo wybaczając....
Nie mogę o tym zapomnieć ....
Zostało zaledwie półtora dnia, a moje obawy z każdym dniem coraz większe...
Żałuje trochę,że jednak nie przełożyłam ślubu ...
Mam jednak nadzieję,że będzie dobrze...
Jutro czeka mnie jeszcze trochę pracy i w sobotę Wielki Dzień....

Życie jest dziwne... W moim przypadku każda decyzja byłaby po części zła...

Odezwę się po wszystkim! Trzymajcie kciuki:
Dlaczego nie odpowiesz na pytania dziewczyn?? jak on się teraz zachowuje po tym?? pomaga ci ? wspiera cie??Trzymam kciuki żebyś nie żałowała...

Pozdrawiam
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 23:22   #300
aszkim
Rozeznanie
 
Avatar aszkim
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Islandia
Wiadomości: 744
Dot.: odwołany ślub na 3 tygodnie przed..

Cytat:
Napisane przez niunia290585 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Strasznie się boję i ciągle mam wątpliwości czy dobrze zrobiłam tak łatwo wybaczając....
Nie mogę o tym zapomnieć ....
Zostało zaledwie półtora dnia, a moje obawy z każdym dniem coraz większe...
Żałuje trochę,że jednak nie przełożyłam ślubu ...
Mam jednak nadzieję,że będzie dobrze...
Jutro czeka mnie jeszcze trochę pracy i w sobotę Wielki Dzień....

Życie jest dziwne... W moim przypadku każda decyzja byłaby po części zła...

Odezwę się po wszystkim! Trzymajcie kciuki:
Mysle ze po czesci Cie rozumie.Nic dziwnego ze teraz to ty sie wachasz po tym wszystkim co Cie w ostatnim czasie spotkalo.Nam nie pozostaje nic innego jak zyczyc wszystkiego dobrego i zeby wam sie ulozylo.Powodzenia
__________________
02.04.14 brwi (3 raz)
29.04.14 piersi mentor 325cc plus profile+ plastyka powiek

aszkim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 16:40:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.