Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 17:36   #4051
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez maya_green Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ostatnio trochę się zaniedbałam, nie miałam czasu na ćwiczenia, a moja motywacja była niestety zerowa, ale postanowiłam wziąć się za siebie, bo przecież wakacje się zbliżają, a aż wstyd się pokazać w czymś innym niż worku na ziemniaki Już od pewnego czasu chodzi mi po głowie BBL, jednak nie mogłam nigdzie znaleźć filmików ani rozpiski treningu i mam do Was ogromną prośbę - mogłaby któraś z Was podesłać mi link na priv albo mail? Byłabym bardzo wdzięczna
Poszperaj na chomiku tam są filmiki, ale wcześniej musisz zapłacić. Dziewczyny chyba też jeszcze z czegoś innego ściagają bezpłatnie.
Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
no wlasnie bo chodzi o to ze za malo czasu mam i pomyslalam ze tak tez bedzie dobrze jak tylko high&tight bede cwiczyc... hmmm..a moze byscie cos polecily dziewczyny ktore z tych cwiczen z programu lift&shape sa najskuteczniejsze wg Was?? moze cos dobiore....
Ojj wątpię żeby po jednym ćwiczeniu osiągnęła jakieś efekty, które by Cie zadowalały. Może popróbuj jeszcze z BB lub Cardio Axe? Ewentualnie przejrzyj sobie ćwiczenia i zobacz które są takie bardziej na pupe. Oczywiście do tego dieta i powinno być ok
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:59   #4052
Monyyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 107
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej dziewczyny, chcę zacząć ćwiczyć BBL bo mam koszmarną pupę ale nie wiem, który program -slim&shape czy slim&lift . A może możecie mi polecić coś innego? Z boku nie wygląda ona tak źle. Moim zdaniem nie mam dużej pupy ale przez potężne uda jest takie wrażenie. Patrząc jednak wprost to jest bezkształtna i brak jej jędrności. I co zrobić z prawym pośladkiem, który jest...no właśnie? To jest tłuszcz? czy brak jędrności? czy jedno i drugie? Ten lewy jakoś wygląda ale prawy jest okropny! Szczególnie chodzi o tą "kreskę" pod pośladkiem.
Który program wybrać? I czy robić samo BBL czy dołożyć coś innego na pośladki jak Tamilee?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2689.jpg (22,8 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2697_001.jpg (27,1 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2691.jpg (31,0 KB, 97 załadowań)

Edytowane przez Monyyczka
Czas edycji: 2012-03-05 o 10:06
Monyyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:11   #4053
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Monyyczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chcę zacząć ćwiczyć BBL bo mam koszmarną pupę ale nie wiem, który program -slim&shape czy slim&lift . A może możecie mi polecić coś innego? Z boku nie wygląda ona tak źle. Moim zdaniem nie mam dużej pupy ale przez potężne uda jest takie wrażenie. Patrząc jednak wprost to jest bezkształtna i brak jej jędrności. I co zrobić z prawym pośladkiem, który jest...no właśnie? To jest tłuszcz? czy brak jędrności? czy jedno i drugie? Ten lewy jakoś wygląda ale prawy jest okropny!
Który program wybrać? I czy robić samo BBL czy dołożyć coś innego na pośladki jak Tamilee?
Masz ładnie zaokrąglaną pupę, jest ładnie odstająca, tylko widać że jest tłuszczyk. Ten prawy pośladek ma na dole jakieś wgłębienie? Widać je jeszcze na lewym pośladku, ale nie jest ono tak głębokie. Na początku bym zrobiła tekst ołówka i później wybrała program, tak na oko Tobie wybrałabym uniesienie i rzeźbienie lub wyszczuplenie i uniesienie. Jeśli chcesz możesz zacząć od BBL później przerzucić się na coś innego.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:15   #4054
Monyyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 107
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

nie wiem czy dobrze robię z tym ołówkiem, ale generalnie w żaden sposób mi się nie trzyma ani z jednej ani z drugiej strony. Wgłębienie pod lewym niewielkie jest a pod prawym to właściwie w ogóle, jakiś taki ...rozlazły jest?
Monyyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:29   #4055
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Monyyczka Pokaż wiadomość
nie wiem czy dobrze robię z tym ołówkiem, ale generalnie w żaden sposób mi się nie trzyma ani z jednej ani z drugiej strony. Wgłębienie pod lewym niewielkie jest a pod prawym to właściwie w ogóle, jakiś taki ...rozlazły jest?
Daję link do testu z ołówkiem
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1322769961
Sprawdź czy ołówek się trzyma czy wypada. Chciałabyś zmiejszyć pupę czy raczej ją unieść i wyrzeźbić? Te wgłębienia to nie wiem co to jest. Dietę jakąś trzymasz?
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:44   #4056
Monyyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 107
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Daję link do testu z ołówkiem
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1322769961
Sprawdź czy ołówek się trzyma czy wypada. Chciałabyś zmiejszyć pupę czy raczej ją unieść i wyrzeźbić? Te wgłębienia to nie wiem co to jest. Dietę jakąś trzymasz?
Dziękuję, miałam te skany ściągnięte i tak właśnie próbowałam robić, nic mi się nie trzyma ten ołówek Pupę chciałabym i zmniejszyć i ujędrnić, a unieść to nie wiem Dietę? Różnie bywa. Nie jem białego pieczywa, ziemniaków, białego ryżu, raczej wszystko razowe/pełnoziarniste, nietłusto, smażone bez panierek, staram się sporo warzyw, piję dużo zielonej herbaty/wody/ziół, żadnych słodkich napojów, ale niestety....słodycze czasem są silniejsze niż ja. To jedyny problem bo wydaje mi się, że odżywiam się dość prawidłowo. Ale od dziś 0 słodyczy
Monyyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:09   #4057
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Monyyczka Pokaż wiadomość
Dziękuję, miałam te skany ściągnięte i tak właśnie próbowałam robić, nic mi się nie trzyma ten ołówek Pupę chciałabym i zmniejszyć i ujędrnić, a unieść to nie wiem Dietę? Różnie bywa. Nie jem białego pieczywa, ziemniaków, białego ryżu, raczej wszystko razowe/pełnoziarniste, nietłusto, smażone bez panierek, staram się sporo warzyw, piję dużo zielonej herbaty/wody/ziół, żadnych słodkich napojów, ale niestety....słodycze czasem są silniejsze niż ja. To jedyny problem bo wydaje mi się, że odżywiam się dość prawidłowo. Ale od dziś 0 słodyczy
W takim razie proponuje program na wyszczuplenie i rzeźbienie(slim& shape). Warzywa jeśli jesz to najlepiej zielone, chleb żytni na zakwasie(choć jest drogi, ale za to pyszny). Jeśli nie możesz żyć bez słodyczy to nie musisz ich wykluczać od razu, ograniczyć je tylko. Ja nie jem słodyczy, żadnych jogurtów naturalnych, twarogów, sera żółtego, serka wiejskiego, białego pieczywa, ryżu, makaronu, żadnych tłustych ryb itd ale ja jeszcze ćwiczę do tego siłowo.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 12:53   #4058
Monyyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 107
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Asia dziękuję, spróbuję ten program
Monyyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 15:02   #4059
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
W takim razie proponuje program na wyszczuplenie i rzeźbienie(slim& shape). Warzywa jeśli jesz to najlepiej zielone, chleb żytni na zakwasie(choć jest drogi, ale za to pyszny). Jeśli nie możesz żyć bez słodyczy to nie musisz ich wykluczać od razu, ograniczyć je tylko. Ja nie jem słodyczy, żadnych jogurtów naturalnych, twarogów, sera żółtego, serka wiejskiego, białego pieczywa, ryżu, makaronu, żadnych tłustych ryb itd ale ja jeszcze ćwiczę do tego siłowo.
Asia , to co ty jesz ? Tak na prawdę jeśli możesz to napisz jakie produkty zjadasz wydawało mi się że jogurt jest dobry podczas diety bo poprawia przemianę materii , ryż również zamiast ziemniaków .
Odchudzam się i takie informacje bardzo mi się przydadzą . dzieki
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 15:21   #4060
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Monyyczka Pokaż wiadomość
Asia dziękuję, spróbuję ten program
Nie ma za co, może jeszcze inne dziewczyny się wypowiedzą ale wydaje mi się że ten program jest odpowiedni dla Ciebie.
Cytat:
Napisane przez questtttk Pokaż wiadomość
Asia , to co ty jesz ? Tak na prawdę jeśli możesz to napisz jakie produkty zjadasz wydawało mi się że jogurt jest dobry podczas diety bo poprawia przemianę materii , ryż również zamiast ziemniaków .
Odchudzam się i takie informacje bardzo mi się przydadzą . dzieki
Hehe jesteś następna która mnie o to pyta. Ryż i makaron jem razowy, kasza, kurczaka, schab, wołowina, indyk przyprawiam ziołami, z ryb to tuńczyk(choć bardzo rzadko) i mintaja, zielone warzywa(brokuły i fasolkę szparagową) polane oliwą z oliwek, migdały, orzechy włoskie, jajka, wafla ryżowe itd. Jak ćwiczysz? Ja robię jeszcze ćwiczenia siłowe i dlatego odłożyłam jogurty, serki i twarogi, bo jest to białko wolno wchłaniające się i może zalegać długo w żołądku po treningu, serek wiejski to zgubna laktoza dla kobiety. Moja mama jest na diecie i normalnie je te jogurty naturalne, tłuste ryby ale nie robi żadnych ćwiczeń ze względu na kolana.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:05   #4061
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dzięki , ja zapisałam się na siłownie, chcę trochę się odchudzić , więc bieżnie , orbitreki , przyrządy na nogi , brzuch itp itd mam nadzieje że będą efekty
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 08:09   #4062
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez questtttk Pokaż wiadomość
Dzięki , ja zapisałam się na siłownie, chcę trochę się odchudzić , więc bieżnie , orbitreki , przyrządy na nogi , brzuch itp itd mam nadzieje że będą efekty
Czyli też interwały? Będziesz miała styczność z jakimiś ciężarami? I zazdroszczę siłowni u mnie w mieście była dla kobiet ale jej już nie ma. Za to mam w piwnicy trochę sprzętu. Na wcześniejszych stronach wkleiłam rady dla osób trenujących siłowo, warto zajrzeć.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 11:43   #4063
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Czyli też interwały? Będziesz miała styczność z jakimiś ciężarami? I zazdroszczę siłowni u mnie w mieście była dla kobiet ale jej już nie ma. Za to mam w piwnicy trochę sprzętu. Na wcześniejszych stronach wkleiłam rady dla osób trenujących siłowo, warto zajrzeć.
na razie jest to początek mojej przygody z siłownią , chcę trochę wzmocnić kondycję - nie szaleję Ale jak poczuję że kondycja jest już dobra , to na pewno włączę interwały . I dzięki za rady co do treningu siłowego , przydadzą się
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:16   #4064
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Nie ma za co, może jeszcze inne dziewczyny się wypowiedzą ale wydaje mi się że ten program jest odpowiedni dla Ciebie.

Hehe jesteś następna która mnie o to pyta. Ryż i makaron jem razowy, kasza, kurczaka, schab, wołowina, indyk przyprawiam ziołami, z ryb to tuńczyk(choć bardzo rzadko) i mintaja, zielone warzywa(brokuły i fasolkę szparagową) polane oliwą z oliwek, migdały, orzechy włoskie, jajka, wafla ryżowe itd. Jak ćwiczysz? Ja robię jeszcze ćwiczenia siłowe i dlatego odłożyłam jogurty, serki i twarogi, bo jest to białko wolno wchłaniające się i może zalegać długo w żołądku po treningu, serek wiejski to zgubna laktoza dla kobiety. Moja mama jest na diecie i normalnie je te jogurty naturalne, tłuste ryby ale nie robi żadnych ćwiczeń ze względu na kolana.
Kurcze podziwiam, ja bym na tym długo nie pociągneła.A jak efekty, duże? Ja nie umiem sobie odmówić normalnego makaronu z dużą ilościa sera itd. Ale jakoś po mnie tego na szczęście nie widać, zapewne do czasu.

Cytat:
Napisane przez questtttk Pokaż wiadomość
na razie jest to początek mojej przygody z siłownią , chcę trochę wzmocnić kondycję - nie szaleję Ale jak poczuję że kondycja jest już dobra , to na pewno włączę interwały . I dzięki za rady co do treningu siłowego , przydadzą się
O to od razu życzę wytrwałości i zapału, bo do siłowni trzeba go mieć. Co ta zbliżająca się wiosna z nami kobietami robi
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 20:31   #4065
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dziewczyny proszę wyślijcie mi link, lub zestaw ćwiczeń, ponieważ nigdzie nie mogę tego znaleźć, na chomikuj zapłaciłam a ciągle wyskakują błędy, na youtubie tylko krótkie filmiki...

z góry dziękuję, byłabym wdzięczna, gdyby ktoś wysłał mi to na pocztę.. Klaudiad1991@wp.pl z góry dziękuje !
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 14:40   #4066
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Jakiś czas temu i ja pisałam, że zaczynam BBL No i ćwiczę już 2 tygodnie ale drugi tydzień postanowiłam zrobić taki sam jak pierwszy bo moja kondycja..a raczej jej brak nie pozwala mi na więcej..jutro dzień odpoczynku ale zamierzam za to pobiegać . Robię Lift & Shape i zobaczę jakie będą efekty Zmieniłam też sposób odżywiania. Od 2 tyg nie jem słodyczy (to jest wielki ból dla mnie bo je kocham) w sumie jestem szczupła i nie musiałabym sobie odmawiać...ale oczyszczenie się przyda no i nawet szczupłe osoby cellulit nie chcę zostawić w spokoju . Zakupiłam też wczoraj parownik i zamierzam go używać zamiast patelni z tłuszczem Warzywa też są dużo zdrowsze z parownika więc myślę, że dobrze zainwestowałam. Ciekawa jest tylko jak długo wytrzymam z moimi postanowieniami :P...
Myślę, też o dodawaniu ćwiczeń na brzuch bo w programie Lift & Shape jest ich tam zdecydowanie za mało, żeby spalić tłuszczyk. Na razie muszę jednak wypracować jako taką kondycję

Pozdrawiam wszystkie ćwiczące
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:29   #4067
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Będziesz zadowolona. Warzywa na parze są cudowne (ja się odzwyczaiłam od smażenia na patelni i już noskiem kręce. po 3 tygodniach BBL jestem zakochana i zadowolona w tych zestawch.. w tym tyg miałam mnóstwo egzaminów (codziennie przynajmniej jeden), a do tego goście, więc nie ukończyłam BBL, ale od przyszłego tygodnia ponownie robie BBL ale chyba na swój sposób... a mój tyłeczek.... <3 uwielbiam! kocham, dzięki BBL jest WSPANIAŁY... (uwielbiam stać przed lustrem i przyglądać się efektom BBL
Pozdrawiam!!
Najlepszego Kobietom!
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 16:25   #4068
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej dziewczyny! Mam jesczze pytanie do BBL kupowalyscie sobie te tasmy wszystkie i reszte sprzetu...zastanawiam sie czy bez tego mozna cwiczyc i uzyskac efekty?? Wiem probuje sobie ulatwic zycie ale nic na to nie poradze :P
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 19:10   #4069
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ech ja w weekend( właściwie jego początek) nadrabiałam stracony czas z BBL i dorobiłam się niezłych zakwasów, chyba za dużo chciałam na raz zrobić:P Ale cieszy mnie, że naprawdę widzę różnicę i czuję. Poza tym dzięki temu odpuszczam sobie małe grzeszki takie jak uwielbiany przeze mnie majonez czy batonik kokosowy.

A jak wam idzie z BBL?
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...

Edytowane przez besio
Czas edycji: 2012-03-10 o 19:11 Powód: dodanie
besio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 12:33   #4070
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam jesczze pytanie do BBL kupowalyscie sobie te tasmy wszystkie i reszte sprzetu...zastanawiam sie czy bez tego mozna cwiczyc i uzyskac efekty?? Wiem probuje sobie ulatwic zycie ale nic na to nie poradze :P
Ja ćwiczyłam bez taśmy, a dziewczyny kupowały zwykłą szeroką gumę i związywały ją. Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Ech ja w weekend( właściwie jego początek) nadrabiałam stracony czas z BBL i dorobiłam się niezłych zakwasów, chyba za dużo chciałam na raz zrobić:P Ale cieszy mnie, że naprawdę widzę różnicę i czuję. Poza tym dzięki temu odpuszczam sobie małe grzeszki takie jak uwielbiany przeze mnie majonez czy batonik kokosowy.

A jak wam idzie z BBL?
Ja miałam tygodniową przerwę, jutro planują Bum Bum . Zadowolona z efektów, pozdrawiam!
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 17:14   #4071
naughtynotnice0
Przyczajenie
 
Avatar naughtynotnice0
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 7
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

A wiec kolejna wiosna z BBL, w zeszlym roku rowniez zaczynalam w marcu,a i w tym nie bedzie inaczej Od jutra ponownie program slim&lift i czekam na efekty
naughtynotnice0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 18:00   #4072
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Kurcze podziwiam, ja bym na tym długo nie pociągneła.A jak efekty, duże? Ja nie umiem sobie odmówić normalnego makaronu z dużą ilościa sera itd. Ale jakoś po mnie tego na szczęście nie widać, zapewne do czasu.
Jak się chce mieć ładną sylwetkę, to czasami trzeba z czegoś zrezygnować. Wyrzuciłam wszystko, co jadłam a co było niezdrowe. Efekty? Na razie nie są duże, choć już 1kg w dół. Po mnie też nie widać, a wcześniej lubiłam sobie zjeść coś niezdrowego, wolę unikać za wczasu niż później mieć cellulit. Do tego ćwiczę siłowo i lepiej mi jeść białko szybko wchłaniające się.
Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Ech ja w weekend( właściwie jego początek) nadrabiałam stracony czas z BBL i dorobiłam się niezłych zakwasów, chyba za dużo chciałam na raz zrobić:P Ale cieszy mnie, że naprawdę widzę różnicę i czuję. Poza tym dzięki temu odpuszczam sobie małe grzeszki takie jak uwielbiany przeze mnie majonez czy batonik kokosowy.

A jak wam idzie z BBL?
Zrobiłaś więcej ćwiczeń niż było w programie BBL? Mierzyłaś się może? Zawsze przed rozpoczęciem diety/ćwiczeń mierze się, i po miesiącu sprawdzam ile mi ubyło cm w wybranych partiach ciała daje mi to niesamowitą motywacje aby działaś dalej.
Na razie ćwiczę BBL tylko raz w tygodniu, 2-3 dni na siłowni reszta to odpoczynek, aby nie spalać mięśni. Ćwiczę nad rozbudową mięśni pupy.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 19:19   #4073
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Jak się chce mieć ładną sylwetkę, to czasami trzeba z czegoś zrezygnować. Wyrzuciłam wszystko, co jadłam a co było niezdrowe. Efekty? Na razie nie są duże, choć już 1kg w dół. Po mnie też nie widać, a wcześniej lubiłam sobie zjeść coś niezdrowego, wolę unikać za wczasu niż później mieć cellulit. Do tego ćwiczę siłowo i lepiej mi jeść białko szybko wchłaniające się.

Zrobiłaś więcej ćwiczeń niż było w programie BBL? Mierzyłaś się może? Zawsze przed rozpoczęciem diety/ćwiczeń mierze się, i po miesiącu sprawdzam ile mi ubyło cm w wybranych partiach ciała daje mi to niesamowitą motywacje aby działaś dalej.
Na razie ćwiczę BBL tylko raz w tygodniu, 2-3 dni na siłowni reszta to odpoczynek, aby nie spalać mięśni. Ćwiczę nad rozbudową mięśni pupy.
Ja jakoś nie umiem sobie odmówić pewnych rzeczy, ale za to u mnie duże znaczenie ma picie wody. Bez 2 litrów nie wyobrażam sobie dnia.

Mierzyć się mierzyłam.Na początku w talii miałam 64, dziś mam 61, a w biodrach z 92 na 88 mi zeszło. Tylko,że to ostatnie to raczej z boczków, bo same pośladki jakby się powiększyły, a może to tylko wrażenie, bo są bardziej krągłe. BBL nie wykonywałam dokładnie jak w rozpisce, a teraz po prostu zmieniłam program. Poza tym przy mojej niechęci do ćwiczeń to i tak cud, że udaje mi się do czegokolwiek zmobilizować.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 22:44   #4074
kiniusia900102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej dziewczyny postanowilam też zmienić kształt mej pupy więc jestem . Programik już jest i jutro zaczynam z ostrym zapałem, wybrałam sobie opcję uniesienie i wyszczuplenie zależy mi najbardziej żeby też moje udka sie zmniejszyły więc chyba dobrze wybrałam? naczytałam się Waszych wypowiedzi i nie mogę się doczekać kiedy zacznę i efektów
kiniusia900102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:04   #4075
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez kiniusia900102 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny postanowilam też zmienić kształt mej pupy więc jestem . Programik już jest i jutro zaczynam z ostrym zapałem, wybrałam sobie opcję uniesienie i wyszczuplenie zależy mi najbardziej żeby też moje udka sie zmniejszyły więc chyba dobrze wybrałam? naczytałam się Waszych wypowiedzi i nie mogę się doczekać kiedy zacznę i efektów
Trzymam kciuki! Witamy i wspieramy zmęczonych Dla efektów - warto!
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:14   #4076
highblocks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Witam Dziewczyny!

Bardzo chciałabym zacząć te ćwiczenia
Czy może któraś mi podesłać ćwiczenia i rozpiskę?
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam !!
highblocks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:40   #4077
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

no i znow niewiem czy dobrze robie przy cwiczeniach z filmu Basics babka robi niektore cwiczenia na jedna strone tylko czy mi sie wydaje??
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:33   #4078
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
no i znow niewiem czy dobrze robie przy cwiczeniach z filmu Basics babka robi niektore cwiczenia na jedna strone tylko czy mi sie wydaje??
Tak ćwiczenia są pokazane tylko na jedną strone, więc trzeba to samo powtórzyć na drugą. A wszystko dlatego,że to takie wprowadzenie, bo potem całe treningi się na tym opierają, więc to wszystko po to, żeby zorientować się w podstawach. W każdym kolejnym filmiku wszystko jest już jak trzeba.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:29   #4079
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie umiem sobie odmówić pewnych rzeczy, ale za to u mnie duże znaczenie ma picie wody. Bez 2 litrów nie wyobrażam sobie dnia.

Mierzyć się mierzyłam.Na początku w talii miałam 64, dziś mam 61, a w biodrach z 92 na 88 mi zeszło. Tylko,że to ostatnie to raczej z boczków, bo same pośladki jakby się powiększyły, a może to tylko wrażenie, bo są bardziej krągłe. BBL nie wykonywałam dokładnie jak w rozpisce, a teraz po prostu zmieniłam program. Poza tym przy mojej niechęci do ćwiczeń to i tak cud, że udaje mi się do czegokolwiek zmobilizować.
Może to tak Ci się tylko wydaję, myślę że jakbyś musiała z czegoś zrezygnować to byś to zrobiła. Ja lubię chipsy Lays obojętnie jaki smak zrezygnowałam i wcale za nimi nie tęsknie. Dobrze że pijesz tyle wody, ja to uwielbiam herbatę.
Wow to gratuluję efektów ćwiczyłaś same BBL? Ładnie Ci wszystko pospadało. Ja też tak dokładnie nie realizowałam programu, brałam te ćwiczenia które mi najbardziej pasowały na pośladki. Życzę dalszych sukcesów. Może zrób zdjęcia swojej pupy i później będziesz miała porównanie, ja tak zrobiłam i zobaczę co będzie za miesiąc.
Cytat:
Napisane przez highblocks Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny!

Bardzo chciałabym zacząć te ćwiczenia
Czy może któraś mi podesłać ćwiczenia i rozpiskę?
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam !!
Wszystko o co pytasz jest na wątku, wystarczy poszukać.
Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
no i znow niewiem czy dobrze robie przy cwiczeniach z filmu Basics babka robi niektore cwiczenia na jedna strone tylko czy mi sie wydaje??
Ćwiczenia z basic? To raczej nie jest w żadnej rozpisce. To bardziej jako dodatek działa. Nie polecam ćwiczeń tylko na jedną stronę.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:13   #4080
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Może to tak Ci się tylko wydaję, myślę że jakbyś musiała z czegoś zrezygnować to byś to zrobiła. Ja lubię chipsy Lays obojętnie jaki smak zrezygnowałam i wcale za nimi nie tęsknie. Dobrze że pijesz tyle wody, ja to uwielbiam herbatę.
Wow to gratuluję efektów ćwiczyłaś same BBL? Ładnie Ci wszystko pospadało. Ja też tak dokładnie nie realizowałam programu, brałam te ćwiczenia które mi najbardziej pasowały na pośladki. Życzę dalszych sukcesów. Może zrób zdjęcia swojej pupy i później będziesz miała porównanie, ja tak zrobiłam i zobaczę co będzie za miesiąc.
Chipsy, fast food itd. nie jadam w ogóle i nie jest to problemem. Słodkie jadam na święta czy jakieś imieniny i wtedy sobie nie zabraniam. Ogólnie staram się uważać na to co jem, żeby było zdrowo tyle o ile. Natomiast bez makaronu i ogólnie węglowodanów nie funkcjonuje, bo nie mam energii.

Co do ćwiczeń robiłam sam BBL, ostatnio pokochałam TT na brzuch, choć to droga przez mękę u mnie. Ale odpuszczam sobie teraz trochę trening, bo nie chcę już mniej centymetrów. Przy moim wzroście i budowie to już by była przesada.

A u Ciebie jak jest w ogóle z BBL, dążysz do jakiś wymiarów czy po prostu ćwiczysz i zobaczysz co wyjdzie?
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.