Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 12:13   #3631
ladylukier
Wtajemniczenie
 
Avatar ladylukier
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 004
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

no to można się spotkać już na polu Miejsce w namiocie się znajdzie
__________________
http://www.prawieogarniam.pl/

05.05. Golden Oreo
26.03. Moja przygoda z bieganiem
22.02. Neoguri - zupka chińska na wypasie
ladylukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 15:26   #3632
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
ja mialam jechac z rzeszowa juz bylam ugadana z kims z forumale jednak w tym roku nie ma pociagow woodstockowych z Rzeszowa musialabym jechac do krak. i z krak dalej, wiec za duzo zachodu. Jeszcze u zapytam moze wy wiecie jak sie zgubi orginal dyplomu licencjata (wiem zenada jak mozna zgubic na miescie takie co) ale wracajac do tematu to tzrzeba sie zglosic do uczelni czy odpisy wystarcza gdybym chciala kontynuowac magisterke? bo ztego co czytalam i tak ogginalu nie dadza co najwyzej duplikat
Może znalazca się trafi kulturalny i zwróci dyplom do uczelni. Choć znając ludzi to tylko niewielkiej grupce chciałoby się fatygować. W każdym razie za jakiś czas warto zapytać.
Ja kiedyś znalazłam piterek w którym było kilka złotych i karta kredytowa to odniosłam do oddziału banku
Swoją drogą zgubiłaś też kopie? Ja zapisując się na magisterke dawałąm właśnie jedną z kopii i suplement do dyplomu. Oryginały zatrzymałam

Edytowane przez Villayla
Czas edycji: 2012-08-01 o 15:31
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 16:52   #3633
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

clemence To Ty jesteś sportsmenka widzę
Samemu się fajnie ćwiczy wtedy, kiedy naprawdę chce się coć tymi ćwiczeniami osiągnąć Bo tak dla rozrywki to w grupie lepiej, śmieszniej Ale jak ktoś się za Tobą wlecze, a Ty jesteś przed nim kilometr to już nie jest fajnie


Dziołchy, czy może wiecie coś na temat wyjazdu z Uniwersytetu Wrocławskiego a dokładniej " Campus Akademicki w Międzyzdrojach" ? Bo dostałam z uniwerku wiadomość o tym już 3 razy i kurcze, cena jest niewysoka jak na tydzień, a oferują sporo rozrywek... Ale nigdy o takich wyjazdach nic nie słyszałam i nie byłam na takim, więc nie wiem co o tym myśleć. Czy to rzeczywiście fajna zabawa czy strata czasu.
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:10   #3634
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez asinka547 Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny! Jak Was tak czytam, to jakbym siebie słyszała.
Pozytywna dziewczyna jestem, mam mnóstwo energii , uwielbiam wyjazdy, wypady, a tu wakacje w pełni a ja siedzę w domu.
Przyjechałam za Tżetem do Warszawy, zakochana po uszy, skończył się okres całkowitego zapatrzenia w siebie i co? Rozglądam się na boki i zdaje sobie sprawę, że prócz chłopaka, nie mam nikogo w tej stolicy.
Czasem mam ochotę siąść i się pobeczeć. 22 lata, czas na szaleństwa a ja w wakacje siedzę w domu i gotuję obiady.
Oj też tak miałam, tylko, że na dodatek zakończył mi się związek i tak teraz bliższej duszy w stolicy brak. A na szaleństwo to ja bym się chętnie pisała
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 11:03   #3635
goska4112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 36
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Jest ktos z Olsztyna?? Mam 23 lata. Szukam przyjaciółki.
goska4112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 11:46   #3636
candiess
Zakorzenienie
 
Avatar candiess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5 660
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez goska4112 Pokaż wiadomość
Jest ktos z Olsztyna?? Mam 23 lata. Szukam przyjaciółki.
Napisałam PW
__________________




candiess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:46   #3637
goska4112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 36
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

To moj nr gg cos nie moge odp na pv 39659897
goska4112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 19:50   #3638
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość
clemence To Ty jesteś sportsmenka widzę
Samemu się fajnie ćwiczy wtedy, kiedy naprawdę chce się coć tymi ćwiczeniami osiągnąć Bo tak dla rozrywki to w grupie lepiej, śmieszniej Ale jak ktoś się za Tobą wlecze, a Ty jesteś przed nim kilometr to już nie jest fajnie


Dziołchy, czy może wiecie coś na temat wyjazdu z Uniwersytetu Wrocławskiego a dokładniej " Campus Akademicki w Międzyzdrojach" ? Bo dostałam z uniwerku wiadomość o tym już 3 razy i kurcze, cena jest niewysoka jak na tydzień, a oferują sporo rozrywek... Ale nigdy o takich wyjazdach nic nie słyszałam i nie byłam na takim, więc nie wiem co o tym myśleć. Czy to rzeczywiście fajna zabawa czy strata czasu.
Hehe no tak można powiedzieć
Ja niestetyy słabo się z kimś skupiam,za dużo gadam.A tak to jestem 'na robocie'
Haha :P wtedy są efekty.Ja też z programami lubie cwiczyc,wtedy nic do nikogo nie moge mowic<lol2> a słysze co gadaja

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Tak jeszcze sie do wypowiedzi sonnewampire odniosę :
"to zalezy jak kto definiuje przyjazn, ja tam uwazam ze nie musze widziec tej osoby praktycznie codziennie, mozemy spotkac sie raz na miesiac zawsze jest o czym pogadac, a nawet milczenie jest ciekawe"

Ze właśnie ja tego strasznie nie lubię. Tzn nie muszę się z kimś wydywać 24 na dobę,ale jednak to jest fajnie,że ktoś wpada znienacka np na ciacho bo jej sie nudzi.Albo dzwoni i pyta czy nie pojde z nia do sklepu bo cos.
A tak jak czekam miesiac na spotkanie,a kontaktuje sie prawie raz na dwa tygodnie to no coz,siła rzeczy nie biore czesto pod uwagę tej osoby w wielu sprawach.
Pojawia sie mysl,ze gdzie mogę z kimś pojść ,to nie mysle o tej osobie..bo zwyczajnie za mało mam z nią wspólnego,wręcz jej nie znam.A ciężko kogoś poznać po paru spotkaniach.Tu na rok spotkasz sie z kims zaledwie 12 razy!
Nawet i 20 czy więcej daje słaby wynik.
Żeby zbudować silną znajomość trzeba się często widywać,wtłoczyć' kogoś w swoje życie.Kontakty szczątkowe niestety powodują wg mnie to,że potem się o kimś zapomina,bop znajdują się lepsi znajomi ,którzy mają dla Ciebie więcej czasu..
jeszcze kwestia osoby,bo są ludzie,którzy potrzebują znajopmych raz w miesiącu kiedy to oni mają czas,bo inaczej pracują np .
Ale myślę,że wtedy druga osoba będzie niezadowolona,że kontakt jest zbyt rzadki..
A juz ze milczenie jest ciekawe to dla mnie wogóle odpada:P
Jak mówiłam ,a nawet mówią eksperci,żeby zbudować z kimś silne relacje jest potrzebna czyjaś mimika,słyszenie głosu,reakcje.. już nie mówię o wspólnych wspomnieniach bo w sumie to najbardziej buduje.
Jezeli jest ich mało.. to siłą rzeczy często się rozpadają przyjaźnie.. Nawet teraz mówią,że przez pracę ludzie się rozstają..

WG mnie to co napisałam jest prawdą,ale są ludzie którzy mają inne potrzeby

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Heh i znowu szczątkowe wpisy się pojawiają :P
i ja pytam- jak to ma zachęcić do kontaktu..jak w sumie nie wiadomo do kogo się pisze i jaki ktoś jest?
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:35   #3639
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Hehe no tak można powiedzieć
Ja niestetyy słabo się z kimś skupiam,za dużo gadam.A tak to jestem 'na robocie'
Haha :P wtedy są efekty.Ja też z programami lubie cwiczyc,wtedy nic do nikogo nie moge mowic<lol2> a słysze co gadaja

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Tak jeszcze sie do wypowiedzi sonnewampire odniosę :
"to zalezy jak kto definiuje przyjazn, ja tam uwazam ze nie musze widziec tej osoby praktycznie codziennie, mozemy spotkac sie raz na miesiac zawsze jest o czym pogadac, a nawet milczenie jest ciekawe"

Ze właśnie ja tego strasznie nie lubię. Tzn nie muszę się z kimś wydywać 24 na dobę,ale jednak to jest fajnie,że ktoś wpada znienacka np na ciacho bo jej sie nudzi.Albo dzwoni i pyta czy nie pojde z nia do sklepu bo cos.
A tak jak czekam miesiac na spotkanie,a kontaktuje sie prawie raz na dwa tygodnie to no coz,siła rzeczy nie biore czesto pod uwagę tej osoby w wielu sprawach.
Pojawia sie mysl,ze gdzie mogę z kimś pojść ,to nie mysle o tej osobie..bo zwyczajnie za mało mam z nią wspólnego,wręcz jej nie znam.A ciężko kogoś poznać po paru spotkaniach.Tu na rok spotkasz sie z kims zaledwie 12 razy!
Nawet i 20 czy więcej daje słaby wynik.
Żeby zbudować silną znajomość trzeba się często widywać,wtłoczyć' kogoś w swoje życie.Kontakty szczątkowe niestety powodują wg mnie to,że potem się o kimś zapomina,bop znajdują się lepsi znajomi ,którzy mają dla Ciebie więcej czasu..
jeszcze kwestia osoby,bo są ludzie,którzy potrzebują znajopmych raz w miesiącu kiedy to oni mają czas,bo inaczej pracują np .
Ale myślę,że wtedy druga osoba będzie niezadowolona,że kontakt jest zbyt rzadki..
A juz ze milczenie jest ciekawe to dla mnie wogóle odpada:P
Jak mówiłam ,a nawet mówią eksperci,żeby zbudować z kimś silne relacje jest potrzebna czyjaś mimika,słyszenie głosu,reakcje.. już nie mówię o wspólnych wspomnieniach bo w sumie to najbardziej buduje.
Jezeli jest ich mało.. to siłą rzeczy często się rozpadają przyjaźnie.. Nawet teraz mówią,że przez pracę ludzie się rozstają..

WG mnie to co napisałam jest prawdą,ale są ludzie którzy mają inne potrzeby

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Heh i znowu szczątkowe wpisy się pojawiają :P
i ja pytam- jak to ma zachęcić do kontaktu..jak w sumie nie wiadomo do kogo się pisze i jaki ktoś jest?
wiesz co musze przyznac ci racje owszem taka przyjazn moze byc warta no ale jakbym miala spotykac kogos 2 razy do roku to masakranawet nie wiadomo co sie dzieje u tej osoby bo fb czy tel to nie to samo, ale naprawde mile sa takie spotkania spontaniczne typu wpadam czy dzwonie idziemy gdzies tak no to zbieraj sie kurcze nie mam weny
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:44   #3640
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Ze właśnie ja tego strasznie nie lubię. Tzn nie muszę się z kimś wydywać 24 na dobę,ale jednak to jest fajnie,że ktoś wpada znienacka np na ciacho bo jej sie nudzi.Albo dzwoni i pyta czy nie pojde z nia do sklepu bo cos.
A tak jak czekam miesiac na spotkanie,a kontaktuje sie prawie raz na dwa tygodnie to no coz,siła rzeczy nie biore czesto pod uwagę tej osoby w wielu sprawach.
Pojawia sie mysl,ze gdzie mogę z kimś pojść ,to nie mysle o tej osobie..bo zwyczajnie za mało mam z nią wspólnego,wręcz jej nie znam.A ciężko kogoś poznać po paru spotkaniach.Tu na rok spotkasz sie z kims zaledwie 12 razy!
Nawet i 20 czy więcej daje słaby wynik.
Żeby zbudować silną znajomość trzeba się często widywać,wtłoczyć' kogoś w swoje życie.Kontakty szczątkowe niestety powodują wg mnie to,że potem się o kimś zapomina,bop znajdują się lepsi znajomi ,którzy mają dla Ciebie więcej czasu..
jeszcze kwestia osoby,bo są ludzie,którzy potrzebują znajopmych raz w miesiącu kiedy to oni mają czas,bo inaczej pracują np .
Ale myślę,że wtedy druga osoba będzie niezadowolona,że kontakt jest zbyt rzadki..
A juz ze milczenie jest ciekawe to dla mnie wogóle odpada:P
Jak mówiłam ,a nawet mówią eksperci,żeby zbudować z kimś silne relacje jest potrzebna czyjaś mimika,słyszenie głosu,reakcje.. już nie mówię o wspólnych wspomnieniach bo w sumie to najbardziej buduje.
Jezeli jest ich mało.. to siłą rzeczy często się rozpadają przyjaźnie.. Nawet teraz mówią,że przez pracę ludzie się rozstają..

WG mnie to co napisałam jest prawdą,ale są ludzie którzy mają inne potrzeby
Dokładnie tak Kurczę, widzę, że masz takie samo podejście do przyjaźni jak ja Czyli traktujesz to poważnie, jako coś nieodłącznego i potrzebnego. Bo niektórzy z mojego otoczenia się z tego śmieją, nie biorą w ogóle przyjaźni jako coś ważnego w życiu, ale tylko jako dodatek, żeby mieć czasem z kim się napić A ja uważam, że to naprawdę potrzebne człowiekowi, mieć zaufaną osobę, w każdej chwili, w dobrych i złych sytuacjach Do której możesz zadzwonić i powiedzieć "zabiłem kogoś", a ona zapyta "gdzie go zakopiemy?"
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 21:23   #3641
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość
Do której możesz zadzwonić i powiedzieć "zabiłem kogoś", a ona zapyta "gdzie go zakopiemy?"
A po jakimś czasie "oby nas wsadzili do tej samej celi"
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 21:46   #3642
makaveliaaa
Przyczajenie
 
Avatar makaveliaaa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

ja tez się dołączam :P
Mam 22 lata i szukam przyjaciółki/koleżanki z okolic Radomia .
Pozdrawiam ;***
makaveliaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 22:20   #3643
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Częstochowa, zapraszam do kontaktu
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 06:26   #3644
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez Villayla Pokaż wiadomość
A po jakimś czasie "oby nas wsadzili do tej samej celi"
malo prawdopodobne, a z tym dodatkiem macie racje, czesto tak jest ze jak misio wyjedzie to wtedy sobie przypominaja o istnieniu przyjaciolki, a wtedy ona juz jest raczej tylko znajoma, jakby sie tak zastanowic to tak naprawde malo jest takich prawdziwych przyjazni, a moze to kwestia tego ze kiedys bylo latwiej, chodzilo sie zarzem do szkoly, czy mieszkalo niedaleko siebie i codziennie sie widywalo, spedzalo fajnie czas albo po prostu lazilo bez celu, spedzalo sie ze soba wiele godzin a na koniec przy pozegnaiu stalo sie jeszcze dodatkowe godziny i nie moglo nagadac
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 09:58   #3645
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

jestem tu nowa, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w swoje szeregi jestem tu z tego samego powodu, co wy szukam przyjażnie, takiej prawdziwej lojalnej i na zawsze. może w internecie się uda? znam tyle par, które się poznały przez internet, to może się uda z przyjażnią.

Na pomysł żeby szukac przyjażniw necie wpadłam zupełnie przyapdkiem. |Myślałam sobie że mamy tyle stron do poznawnia miłości, ten strasznie reklamowany e-darling.pl, sympatia.pl. fotka.pl i mnóstwo innych, mam mnóstwo for, chtaroomów, wirtualnych biur matrymonialnych, mamy wreszcie mnóstwo ogłoszeń w style "Pan bez nałogós pozna Panią w wieku...itd." dlaczego nie mam ani jednej takiej strony do znalezienia przyjaciela? dlaczego nie ma biur przyjacialnych ?

Napiszcice czy którejś z was udało się znależć internetową przyajciółkę
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 13:28   #3646
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
wiesz co musze przyznac ci racje owszem taka przyjazn moze byc warta no ale jakbym miala spotykac kogos 2 razy do roku to masakranawet nie wiadomo co sie dzieje u tej osoby bo fb czy tel to nie to samo, ale naprawde mile sa takie spotkania spontaniczne typu wpadam czy dzwonie idziemy gdzies tak no to zbieraj sie kurcze nie mam weny
Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Kurczę, widzę, że masz takie samo podejście do przyjaźni jak ja Czyli traktujesz to poważnie, jako coś nieodłącznego i potrzebnego. Bo niektórzy z mojego otoczenia się z tego śmieją, nie biorą w ogóle przyjaźni jako coś ważnego w życiu, ale tylko jako dodatek, żeby mieć czasem z kim się napić A ja uważam, że to naprawdę potrzebne człowiekowi, mieć zaufaną osobę, w każdej chwili, w dobrych i złych sytuacjach Do której możesz zadzwonić i powiedzieć "zabiłem kogoś", a ona zapyta "gdzie go zakopiemy?"
Cytat:
Napisane przez Villayla Pokaż wiadomość
A po jakimś czasie "oby nas wsadzili do tej samej celi"
A widzisz
tylko wlasnie ja sie troche boje,ze wiele osob za bardzo jest zajeta wlasnymi ambicjami,co jest dziś "na topie". Moja praca,moj chlopak,moja rodzina, moje hobby i gdzies na końcu pojawia sie szansa ze MOZE
się spotka ze znajomymi.
No coz,ja jesytem osoba,którą napędzają ludzie.Przy sukcesie chętnie się komuś pochwalę i z nim będę się cieszyła,jak płaczę to chcę się komuś wyżalić,jak mam czas (a ja mam zawsze czas dla znajomych,bo jak mówiłam jest to mój system napędzający :P )to z kimś się wybioorę.
Po prostu razem raźniej.Nie rozumiem agresji w stosunku do innych na ulicy itd itd. Wiadomo,że czasem trzeba zwrócić uwagę ,ale jak siedzę w tramwaju i widzę dwie kłócące się kobiety o bzdurę to krew mnie zalewa :/ Ja jestem strasznie przyjacielska,raczej mi nudno bez ludzi
Są rzeczy,które robię sama,bo w końcu książkę ciężko czytać razem
ale ogólnie nie lubię siedzieć sama:P
Tez mam wymagający charakter,bo lubię konkretne osoby.Jak coś obiecuję to spełniam,albo jak się nie udaje to przepraszam i staram się błąd naprawić.
Niestety wiekszosc obiecuje i zapomina.Mnie to wkurza.
No coz,taka jestem,mnie nawet tak rodzice wychowali,ze jak cos zaczynam to to mam skonczyc a nie zostawiac na pozniej, a na pozniej sie tyle spraw zbiera,ze w koncu nie nadążam. :P
sonnewampire wlasnie to jest super,ze masz kogos na kim mozesz polegac.Ze chcesz gdzies wyjsc i wiesz ze zadzwonisz do niej,a ona zadzwoni do Ciebie.A nie ,ze znajomość na pół gwizdka i nie wiadomo o co dokładnie chodzi..
agusia814 to potem się nie dziwię,że na koniec takie osoby nie mają nikogo. Przecież nie da się np kogoś kochać 'na niby'.Tak samo jest z przyjaźnią.Nie da się mieć kogoś na 5 minut.Często dziś tak jest,nie rozumiem tego.Ale potem widać,że jak ktoś ma problem to nawet nie ma się do kogo zwrócić jak przyjdzie co do czego..

tak tak haha zakopmy

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
malo prawdopodobne, a z tym dodatkiem macie racje, czesto tak jest ze jak misio wyjedzie to wtedy sobie przypominaja o istnieniu przyjaciolki, a wtedy ona juz jest raczej tylko znajoma, jakby sie tak zastanowic to tak naprawde malo jest takich prawdziwych przyjazni, a moze to kwestia tego ze kiedys bylo latwiej, chodzilo sie zarzem do szkoly, czy mieszkalo niedaleko siebie i codziennie sie widywalo, spedzalo fajnie czas albo po prostu lazilo bez celu, spedzalo sie ze soba wiele godzin a na koniec przy pozegnaiu stalo sie jeszcze dodatkowe godziny i nie moglo nagadac
No wlasnie tak.Ale widac- trzeba sie postarac i juz wiekszosc odpuszcza.Dla mnie to smutne,bo ZAWSZE trzeba się o coś starać,nie odpuszczać,szczególnie jak chcemy mieć bliskich ludzi.
Ale dziś jest promowanie wszystkiego "na łatwo" ,to się myśli,że i łatwizna być w związku i mieć znajomych.
Niestety tak to nie działa
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 13:45   #3647
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Clemence... ty faktycznie musisz lubić mówić co wiadomość to niemal filozoficzny esej sobie nie wyobrażam jak nażywo nadajesz!
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 16:00   #3648
Kasiulka37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 24
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Hej dziewczeta a jest moze ktos z Tarnowa i okolic?
Kasiulka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 16:14   #3649
Niestabilnie_stabilna
Przyczajenie
 
Avatar Niestabilnie_stabilna
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cześć ;-) Szczecin, mam 20 lat i jestem raczej normalna Jak coś to moje gg: 7701290.
Niestabilnie_stabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 16:35   #3650
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez Villayla Pokaż wiadomość
Clemence... ty faktycznie musisz lubić mówić co wiadomość to niemal filozoficzny esej sobie nie wyobrażam jak nażywo nadajesz!
Staram się pisać przemyślane rzeczy
A prawda,lubię sporo mówić jak mam okazję,ale różnie to bywa.
I odpowiadać każdemu,nie lubię jak ktoś mnie ignoruje,więc ja również tak nie robię
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 16:44   #3651
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez Villayla Pokaż wiadomość
Clemence... ty faktycznie musisz lubić mówić co wiadomość to niemal filozoficzny esej sobie nie wyobrażam jak nażywo nadajesz!
przynajmniej fajnie sie czyta jak na niby rozmowy o dupie marynie bo trosze powaznie

Clemence ta masz calkowita racje, i z ta ignorancja tez , ale jak widac ze swieca takich ludzi szukac ale nie ma co tracic nadziei w koncu ona umiera ostatnia. Ale znow mamy lakoniczne posty chyba tego sie nie zmieni.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 19:28   #3652
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
przynajmniej fajnie sie czyta jak na niby rozmowy o dupie marynie bo trosze powaznie

Clemence ta masz calkowita racje, i z ta ignorancja tez , ale jak widac ze swieca takich ludzi szukac ale nie ma co tracic nadziei w koncu ona umiera ostatnia. Ale znow mamy lakoniczne posty chyba tego sie nie zmieni.
Dzieki miło .,ze ktoś mnie docenia

Szkoda właśnie.
Ja nic z tych postów nie wyczytuję imię mało mówi o człowieku ,wiek coś prędzej,miasto też średnio..
No cóż,ale takie osoby trochę same są sobie winne jak się nikt nie odzywa..
Bo nawet nie wiadomo jaka grupa ludzi ma się do Ciebie odezwać. Czy rockowcy czy Bieberowcy czy pływacy czy spokojne osoby.. :P
No ale to czyjaś sprawa,żeby pośród postów ktoś Cię odnalazł
Jak ktoś dobrze radzi a drugi nie korzysta z tego to na siłę nie ma co :P

No to może porozmawiajmy o tych wyjazdach.Wybieracie się zagranicę ?może nad Polskie morze,lub w gory?
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 19:59   #3653
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

hmm miasto w sumie troche mowi, z tego co widac to wybiera sie osoby z danego wojew.a najlepiej miasta
ale stanowczo wole rockowe klimaty od biberowych
a co do wakacji to ja juz chyba pisalam na razie plany a co wypali to sie zobaczy a ja u was?
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 21:51   #3654
Fuzelka
Rozeznanie
 
Avatar Fuzelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa / Płock
Wiadomości: 982
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
a co do wakacji to ja juz chyba pisalam na razie plany a co wypali to sie zobaczy a ja u was?
Chyba polskie morze... Miałam plan pojechać w góry i wyskoczyć na jakieś 2 dni do spa, albo na jakieś termy, ale nie chce mi się łazić po górach, a poza tym taka przyjemność by nieco nadwyrężyła moją kieszeń
__________________
Dziewczyny na Politechniki!

Think positively
Exercise daily
Eat healthy
Work hard
Stay strong
Worry less
Dance more
Love often
Be happy
Fuzelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 10:51   #3655
Klaudyjka007
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyjka007
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 104
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Jest tu może ktoś z Bydgoszczy lub okolic? Przydałaby się jakaś towarzyszka na wakacyjne voyage- rowerek, spacer, albo po prostu kawka
__________________
Kochać i być kochanym to tak jak z obu stron grzało nas słońce
Klaudyjka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 12:32   #3656
gadzia17
Rozeznanie
 
Avatar gadzia17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 904
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Witam i się dołączam
Szukam przyjaciółki najlepiej z Krakowa
Studiuje mechanikę i trochę ciężko znaleźć mi koleżankę na wydziale pełnym chłopaków
__________________
Nie daj narodzić się paranoi..

21

gadzia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 17:23   #3657
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez Niestabilnie_stabilna Pokaż wiadomość
Cześć ;-) Szczecin, mam 20 lat i jestem raczej normalna Jak coś to moje gg: 7701290.
Łojej, po Twoim nicku to już się waham


Co do wakacji to ja jadę na Majorkę, potem wybieram się na Hawaje i wstąpię pewnie do LA, zrobić sobie fotkę z "Hollywood" w tle i takie tam ...
A tak poważnie to nie mam kasy i siedzę w domu oglądając tylko zdjęcia Majorki

Chciałabym pojechać chociaż nad morze na kilka dni, bo to trochę taniej wyniesie niż zagranica [chociaż różnie bywa ] , ale nawet nie mam z kim ...
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 19:05   #3658
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość
Łojej, po Twoim nicku to już się waham


Co do wakacji to ja jadę na Majorkę, potem wybieram się na Hawaje i wstąpię pewnie do LA, zrobić sobie fotkę z "Hollywood" w tle i takie tam ...
A tak poważnie to nie mam kasy i siedzę w domu oglądając tylko zdjęcia Majorki

Chciałabym pojechać chociaż nad morze na kilka dni, bo to trochę taniej wyniesie niż zagranica [chociaż różnie bywa ] , ale nawet nie mam z kim ...
tez bym chciala do LA i do londyny posluchac zarabistego akcentu tyle ze nie ma za co, a i z kim pewnie tez nie chyba ze bym komus postawila to wtedy nie trzeba by ich namawiac
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 19:09   #3659
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość
Chciałabym pojechać chociaż nad morze na kilka dni, bo to trochę taniej wyniesie niż zagranica [chociaż różnie bywa ] , ale nawet nie mam z kim ...
Mając w perspektywie pole namiotowe może wyjść naprawdę tanio. Ja niegdyś prawie dwa tygodnie koło Władysławowa przetrwałam za 350zł plus bilety i to były dobre wakacje.
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 10:11   #3660
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
tez bym chciala do LA i do londyny posluchac zarabistego akcentu tyle ze nie ma za co, a i z kim pewnie tez nie chyba ze bym komus postawila to wtedy nie trzeba by ich namawiac
jeśłi chcesz posłuchać zarąbistego akcentu zawsze możesz obejrzec jakiś serial brytyski w oryginale. Polecam "Coupling" przezabawny
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-01 22:04:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.