Mamusie Majowe 2015 ! - część 4 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-12, 08:21   #481
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Baelka gratki. Tosia tez dzis konczy 4 miesiace

Baset wiem co czujesz, tydzien temu prawie zlamalam palec od stopy. Dopiero dzis wyglada ok
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 08:23   #482
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
Nadzieja tak samo klatka brzuch, u nas tez plecy wiec nasze chlopaki to samo przechodza. Moj do tego strasznie chrypi i noce cos mamy fatalne

Dzien dobry!!

Michas dzis 5 msc konczy
Buziak dla 5 miesięcznego Michałka

Ech w sumie to nie wiem ale plecy u nas chyba nie. Najbardziej brzuch i klatka.
Kurcze ciesze się, że w końcu wiem o co chodzi! bo przecież można było kota dostać. Temperatura i nie wiadomo skąd. Ja to jeszcze pewna że to zęby, bo wszystko na to wskazywało... A tu proszę...

Biedny, z tą chrypka
Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Tylko kiedy?? A to dopiero 3 dzień

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

dla Michałka

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------




Wszystko łeeee i łeeee. Bujaczek łeeee, łóżeczko łeeee ręce łeee, cycek łeeee usypianie łeeee. Samolot na chwile i potem zaś łeee Widze że śpiąca no ale po co spać skoro można ryczeć łeeee. Dobrze że noce przesypia
Nie kiedy, ale trzeba wierzyć że jak najszybciej
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 08:24   #483
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

ja mam manie sprzątania. codziennie kurze, co drugi dzień podłogi w salonie. a codziennie w kuchni.
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 08:40   #484
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Tak, w biedronce się poryczałam... Mianowicie. Chodze sobie, oglądam duperelki i widzę małżeństwo w moim wieku z wózkiem. A w wózku malutkie niemowle, maksymalnie miało 10 dni... I spało sobie. Odchodziłam od kasy to słyszałam, że zaczęło płakać. Przed oczami stanął mi spzital, patologia i te ciągłe płacze noworodków za ścianą (nasz oddział przylegał do oddziału noworodkowego). Staneły mi łzy bo płakało tak jak moja Tosia pierwszej nocy gdy nie mogłam jej uspokoić. Wyszłysmy do samochodu, pakujemy się i widzę, że matka idzie z tym dzieckiem płaczącym , prowadzi je w wózku i tak płąkało, nie, ono nie płakało tylko wrzeszczało. Przypomnijcie sobie jak płakały np. z głodu lub kolki wasze maluszki jak miały pare tygodni czy dni. Ono tak wrzeszczało aż ochrypło. Miałam ochotę podbiec, wziąc je na ręcę i utulić. O teraz nawet jak to pisze to łzy mi lecą, jak przypomina mi się ten płacz. A ta matka tylko bujała je w wózku,nie wzieła na ręce ani nic. Potem przyszedł mąż, zaczął ją poganiac, włożył dziecko ciagle płaczące do auta a ona poszła odprowadzić wóżek. Gdy wracała sobie powolnym krokiem mając ręce w kieszeni ja odjeżdząłam bo nie mogłam przesłuchac tego płaczu...

Nie znam ludzi, nie wiem kim są ani czemu tak postąpiła ale nie mogę o tym zapomnieć.... Może miała powód? Nie wiem ale wróciły najgorsze wspomnienia ze szpitala. I zrozumiałam, że mam uraz na psychice nie z powodu porodu tylko samego pobytu w szpitalu... I płącz tego dziecka, taki rozdizerający. Mam ochotę iść i przytulć moją Tosiuchnę...

Cały czas przed oczami mam tę malutką, czerwoną od płaczu buziulkę i te trzesące się raczki uniesione do góry. Boże znów ryczę
Na Twoim miejscu tez bym sie chyba poryczala albo zwrocila ludzia uwage.
Od kiedy mam Oliwie zwracam uwage na bardzo duzo rzeczy/sytuacji na ktore przed ciaza nie zwracalam.
Ale chyba nawet kobieta ktora jest bezdzietna nie przeszlaby obojetnie.
Jak slysze placz z dolu mojej chrzesnicy to ryczec mi sie chce i najchetniej wzielabym Ja do siebie

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Tak wgl to witam sie rana

O 8 bylismy u proboszcza zalatwic juz ostatnie sprawy slubne.
Teraz w sumie tylko spowiedz za tydzien.

Chyba dostane @ ciesze sie bo wypadala mi dzien przed slubem

Aa no i w srode na 18 mam fryzure probna.Ciekawe jak wyjdzie
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 08:55   #485
baelka
Rozeznanie
 
Avatar baelka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 850
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Baelka gratki. Tosia tez dzis konczy 4 miesiace

Baset wiem co czujesz, tydzien temu prawie zlamalam palec od stopy. Dopiero dzis wyglada ok
Buziaki dla Tosi
I dla Michasia
baelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 09:24   #486
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Obcinajac Michasiowi paznokcie go rozkrwawilam juz cale body we krwi bo nie idzie tego zatamowac:/
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 09:34   #487
jagodowa07
Zadomowienie
 
Avatar jagodowa07
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
U nas chyba kryzys laktacyjny... Albo mojemu synkowi aie zoladek powiekszyl bo doi obie piersi i sie czwsciej budzi w nocy




Ja mialam ciemne meble i tez codziennie, a tak naprawde to co godzine powinnam:p nigdy wiecej:p teraz mamy bialw z ikea i nic nie widac



Wyglada super, ale na ciemnych meblach naprawde widac kurz, wiec zalezy jak bardzo chce ci siw sprzatac




Ja tez ja tez!!! Szarosc o biel kocham!!




Ja te


Ro ja jestem zla matka bo czasami jak idziemt z tz i naly placze to odchosze i udaje ze nie slysze oczywiscie jak wiem zw placze bez powodu, ew. Zw chce spac a nie chce spac etc. Jak placze tak ze widze E cos mu jest to wtedy wezme na rece, ale z drugiej strony rozumiem, ze czasami nie ma jak zlagodzic placU. Czesto wracam z placAcym michalkiem ze spaceru i nie moge go wziac na rece bo 1. Za ciezko mi po 2. Jest zimno, wieje etc... Jak jest glodny a nie mam jak go nalarmic to tez wole jak najszybciej znalezc miejsce do karmienia, wiec go nie wyjmuje.. Na mnie placz dziecka nie dziala az tak czasami jak michas placze a ja cos robie to najpierw skoncze i dopiero ide. Nie zostawiam go na wyplakanie, ale tez nie lece ... Chyba ze to jest tak przerazliwy placz jakby co sie dzialo...




Ja mam




Tampony! Nie wyobrazam sobie zycia be nich!



Rozpakowac?! Najtrudniej wlozyc do niej brudne naczynia



Moje tak samo... Kiepska noc ma dzis
Ja też pokarmu mam jakby mniej mały je o wiele częściej i dłużej na cycku wisi, po godzinie, półtorej już zaczyna być głodny gdzie wcześniej wytrzymywał spokojnie prawie 3 godziny

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Hej, moje dziecko zrobiło mi niespodziankę i spało do 7 po czym obudził mnie swoimi plujkami w niani
Temperatura (tfu tfu odpukać) spadła całkowicie i wrócił mój bejbulek na dobre. Ale zęba Kuźwa nowego nie widzę... cholera przereklamowane to

Zaraz będę ojca budzić niech się młodziencem zajmie a ja idę dospac

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Crumble zapełniać zmywarkę staram się na bieżąco, bo nie znoszę brudnych naczyń w zasięgu mojego wzroku

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Kurde nie wyjdzie mi ten niecny plan i jednak będę musiała wstać... Bo stary nieprzytomny
Ja też uzupełniam zmywarkę na bieżąco, tzn wszystko co brudne tam wrzucam, potem z rozpakowaniem gorzej - ale tak czy inaczej zmywarka to cud, uwielbiam


Mimi, Baelka za 4 miesiące I Crumble 5!
Jak ten czas leci!

A do nas dziś przyjeżdżają teściowie, lecę sprzątać kuchnie, tzn. załaduję zmywarkę
__________________
Tymek
jagodowa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 09:59   #488
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

czestuje kawa i kruchym ze sliwkami i budyniem. To na te skonczone 4 i 5mies
Czyli tez odradzacie ye kolory _ w sumie z mebli to tylko stol w salonie i jadalni no i jakas polka pod telewizor. Bardziej obawiam sie tych ciemnych schodow bo cala klatka jesy otwarta no i co ja mam teraz zrobic do brazowych okien i drzwi jak mamy duzy salon polaczony z jadalnia i wejsciem do kuchni,

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

To straszne z tymi placzacymi dzieciaczkami, przykro sie slyszy i patrzy na takie sytuacje,

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Tez mam jakby mmiej pokarmu tej nocy obudzil mi sie 4x a przez dzien tez czesciej cyca chce, nie wiem czy po prostu juz wiecej pptrzebuje czy co, a cyce mam jakby tam kompletna pustynia byla.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Zmywarka ? Mamy od kilku lat a jezzvze ani razu do niej nie zapakowalam garow zwykle myje recznie

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Ladna dzis pogoda, biore M. Na miasto jedziemy z moja mama na zakupy
A za tydz jedziemy na sesje
__________________
Synuś Mamusi
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 10:13   #489
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Hej mamcie U nas nocki nadal kiepskie wczoraj próbowałam przesunąć kąpiel na później i położyłam małą o 9 z nadzieją że dłużej pośpimy. Nic z tego, pobudki, co dwie godziny, od 4 co godzinę i o 7 pobudka... Chciałam po 6 miesiącach zacząć wprowadzać stałe pokarmy ale zaczynam jak skończy 5 bo przy tak częstym karmieniu nie wyrabiam. Weszłam dziś na wagę i kolejne 2 kg w dół. Nie pamiętam kiedy ważyłam 50 kg... masakra.
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 10:20   #490
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Ja właśnie pije wiec również częstuję

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

No i dla Maksymka. Milenka za 5 dni kończy 4 m-ce
Oliwka za 6 dni kończy 4 miesiące

Ja spijam już druga kawkę młoda śpi w bujaku a jak wstanie dostanie marcheweczke zobaczymy czy tym razem jej zasmakuje bardziej

A potem jedziemy do rodziców w odwiedziny

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
Nadzieja tak samo klatka brzuch, u nas tez plecy wiec nasze chlopaki to samo przechodza. Moj do tego strasznie chrypi i noce cos mamy fatalne

Dzien dobry!!

Michas dzis 5 msc konczy
Gratki dla Michasia

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 10:21   #491
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
Był. Ale dziś nie chciał z nim jechać wczoraj mu mówił żeby sam jechał. To przyjechał o 4 rano pod dom i dzwoni żeby tz wstal bo samemu mu się nie chce.
Fajnie ze byl durny ten szwagier!





Brawa dla Michalka za 5 miesiac-ale ten czas zapitala
Gratki dla Maksymka i Tosi za 4 mieszki

Baset z Wami w lozku tez níe chce?

Szara zaraz minie u nas skoku nie ma a tez wszystko be :/



Madeleine nie mam pojecia jak Ci pomoc bo ja nie wiem co to bezsennosc. U mnie wrecz odwrotnie mimo ze noce przesypiam do zazwyczaj 6 rano



Lily z myciem podlogi tez mam problem bo mam mopa do dupy :/ musze sobie zakupic jakiegos ale nie wiem jakiego? Moze ktoras poleci cos?
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 10:25   #492
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Baelka, mimi



U nas noc niezla aczkolwiek od 5 bylo kopanie po plecach taty i wlazenie mamie na głowę... Po 7 godzinka snu i nawijjka sie wlaczyla



Dzid mloda zjadła 1/3 sloiczka jabluszka i nawet sliniaka nie zabrudzila Z takim smakiem zajadala od tatusia



Czy wadze dzieci tez się boją dzwieku blendera, miksera, odkurzacza? Bo mojej to nigdy nie ruszało a ostatnio podkowka i taki smutny ryk jakby jej matke i ojca gazeta zabili



Niunia Za marchewkę



Crumble ojej Az mnie zabolalol...
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 10:25   #493
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

zazdroszcze Wam.

ja znów sama, mimo, że tż w domu.
ledwo widzę na oczy. powieka mi spuchła i boli, chyba jęczmień mi wychodzi. jak pech to pech. mam dość. jestem przemęczona... tż się poddaje przy usypianiu małej w dzień bo mu ryczy... nigdzie dawno nie byłam. z mężem nie wyjdziemy bo nie mamy z kim Małej zostawić... spacery uskuteczniam sama, po sklepach nie pochodzę bo mała z automatu się budzi.

jakoś mi smutno.
musiałam się pożalić...

Dorka no nie :/

Monisia ja przy Małej moge robić wszystko. ale na odkurzacz ostatnio dziwnie patrzyła...

macie może mopy parowe?
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24

Edytowane przez Baset
Czas edycji: 2015-09-12 o 10:28
Baset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 10:27   #494
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Dorka ja kupiłam ostatnio mopa fajnego z viledy... Nie pamiętam teraZ jaki model a zaraz wyjezdzamy do moich dziadków to nie sprawdzę teraz
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 10:27   #495
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Wy macie jakby mniej mleka a ja jakby więcej
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 10:35   #496
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4


Cytat:
Napisane przez Madeleine05 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Nie chcę zapeszać, ale cieszę się okropnie, bo młoda już drugą noc spała bez jedzenia od 20-21 do 6:30
Za to ja spać nie mogę. Dzisiaj dwie godziny mi się udało przespać Znacie coś dobrego na bezsenność? Jestem wykończona, a to już trwa ze dwa tygodnie
Bezsenność wiem cod o tym!! Niestety!! Ale nie mam rad... Najgorzej jak znaczne o czymś myśleć przed snem umysł galopuje i nie mas spania
Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Ja juz wymiękam
Szara u Nas nie ma prawie w ogóle spania w dzień już od poniedziałku. W nocy śpi więc z rana mała bawi się i jest ok a potem im dalej w las ona coraz bardziej zmęczona ją próbuje ją uspac i wieczorem wczoraj to już był taki ryk i tylko na ręce ( co ją jej w ogóle nie nosze). W końcu tz wsadzil ją do wózka i zaczął nią tyrpac o próg (co tez tego nie robię) i usnela na 10 min i znowu ryk!! Jeść też wieczorem nie chciała. No ale koniec końców zasnęła w lozeczku.

Ale nie załamuje się jak tak czytam Was to u Nas te skoki nie najgorsze- nie marudzi całymi dniami!! Tylko spokój może Nas uratować
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 10:46   #497
karol_ak
Raczkowanie
 
Avatar karol_ak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 307
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

hej

a ja siedzę dzisiaj sama z dwójką eh w salonie jest już jak po bitwie
nakarmię dzieciarnie i spróbuję ich na spacer wyciągnąć

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Crumble! Gdzie Michaś ma ta wysypke?? Bo u nas na brzuchu i klatce piersiowej się pojawiła.
Nie sądzę że to reakcja pokarmowa, bo nic nowego od tygodnia nie dostał.
Kurde jak wygląda wysypka po 3 dniowce?
tak właśnie
czerwono-różowe plamki na skórze brzucha i klatce, na buzi nie powinno go wysypać

Cytat:
Napisane przez Madeleine05 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Nie chcę zapeszać, ale cieszę się okropnie, bo młoda już drugą noc spała bez jedzenia od 20-21 do 6:30
Za to ja spać nie mogę. Dzisiaj dwie godziny mi się udało przespać Znacie coś dobrego na bezsenność? Jestem wykończona, a to już trwa ze dwa tygodnie
zazdroszczę jakie mleko dajesz ? kurcze mój to się w nocy co 3 godz budzi

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
Obcinajac Michasiowi paznokcie go rozkrwawilam juz cale body we krwi bo nie idzie tego zatamowac:/
oj przeżycie straszne, ostatnio ucięłam tak palec starszemu ...


dla wszystkich starzejących się dzieciaczków !

Wojtek się w końcu przekręcił na brzuszek, ale nie powtórzył tego wyczynu jeszcze
karol_ak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 11:08   #498
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Ja prdl dzwoniłam do położnej i stwierdziła że może to też być różyczka. więcej do niej nie dzwonie, bo tylko mi miesza w głowie
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 11:11   #499
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez karol_ak Pokaż wiadomość
hej

a ja siedzę dzisiaj sama z dwójką eh w salonie jest już jak po bitwie
nakarmię dzieciarnie i spróbuję ich na spacer wyciągnąć



tak właśnie
czerwono-różowe plamki na skórze brzucha i klatce, na buzi nie powinno go wysypać



zazdroszczę jakie mleko dajesz ? kurcze mój to się w nocy co 3 godz budzi



oj przeżycie straszne, ostatnio ucięłam tak palec starszemu ...


dla wszystkich starzejących się dzieciaczków !

Wojtek się w końcu przekręcił na brzuszek, ale nie powtórzył tego wyczynu jeszcze
Gratki dla Wojtusia

Oliwka też jak przekrecałam się raz to potem przez dwa dni nic a teraz z nią walczę bo ona ciągle chce na brzuszek a po jedzeniu są rzygi

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 11:20   #500
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

dla Tosi i Maksymka i dla Michalka (pieknie brzmi 5 miesiecy )

Szara, skok minie chociaz wiem, ze te dni wleka sie jakby czas stal w miejscu :/ masz o tyle dobrze, ze w nocy spi. Ja dwa tygodnie mialam łeeee łeee w dzien i w nocy
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 11:40   #501
Madeleine05
Zadomowienie
 
Avatar Madeleine05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 243
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość


Bezsenność wiem cod o tym!! Niestety!! Ale nie mam rad... Najgorzej jak znaczne o czymś myśleć przed snem umysł galopuje i nie mas spania
Masakra. Człowiek najpierw się w nocy umęczy, przewracając się z boku na bok, a później w dzień bo chodzi jak zombie Byłam w aptece, babka powiedziała, że to może niedobór magnezu i dała mi ten magnez na sen, a oprócz tego persen. Zobaczymy czy pomoże.

Cytat:
Napisane przez karol_ak Pokaż wiadomość
hej

zazdroszczę jakie mleko dajesz ? kurcze mój to się w nocy co 3 godz budzi
Bebiko Do tej pory budziła się pomiędzy 3-5 rano na jedzenie. A ostatnie karmienie przed snem ma między 19-21.
Madeleine05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 12:01   #502
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Dla Tosi i Maksymka buziaki !

Z tym paluszkiem to Michas chwile zaplakal i juz.. Az sie dziwie :O ale kreia duzo ubrudzil

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Ja prdl dzwoniłam do położnej i stwierdziła że może to też być różyczka. więcej do niej nie dzwonie, bo tylko mi miesza w głowie
:O co jeszcze wymysli? My idziemy wlasnie na kontrole bo on ten glosik taki dziwny ma
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 12:23   #503
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Nie wiem co jeszcze i nie chce wiedzieć, dlatego już do niej nie zadzwonię.
A jak długo wy już macie ta wysypke?? Bo się zastanawiam ile to może trwać.

Daj znać co powie lekarz
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 13:20   #504
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
dla Tosi i Maksymka i dla Michalka (pieknie brzmi 5 miesiecy )

Szara, skok minie chociaz wiem, ze te dni wleka sie jakby czas stal w miejscu :/ masz o tyle dobrze, ze w nocy spi. Ja dwa tygodnie mialam łeeee łeee w dzien i w nocy

Nawet mnie nie strasz że to może trwać 2 tygodnie
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 13:22   #505
majaa86
Zadomowienie
 
Avatar majaa86
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 277
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś z Was ciemną podłogę/meble lub schody ??? Np. Ciemny brąz lub ciemniejsze ?
ja mam drzwi wenge, płytki w korytarzu ciemny orzech i orzech na meblach..oraz dodatki czarnego na meblach..kurz siada ale na wszystkim siada..także jak kto woli..wiadomo,że na białym tak nie znać..

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Helolll
Co ru taki ruch z rana?

Z tym placzacym malenstwem w wozku to masakra ale moze miala jakis powod moze np wiedziala ze jest glodne i go nie wyciagala tylko do domu wyracala tylko z drugiej strony mowisz ze jej sie nie spieszylo

Co do sprzatania to ja sie bardzo opuscilam... A naczynia zmywa tz a podlgi to nie pamietam kiedy mylamale to dlatego ze nie mam dobrego mopa

Moje dziecko weszlo na wyzszy level marudzenia jak chce na rece albo zeby ktos sie nim zajal i potrafi stekac przez 15 minut takim eeeeeeee eeeeeęe
a mój pręży się i stęka..myślałam,że ma problemy brzuszkowe dalej..ale kiedy pcha kupę to pcha a tak to stęka bo już mu się coś nie podoba..

Nadzieja, Crumble zdrówka dla maluszków!

Loluska zazdroszczę wagi..w ogóle to chyba ja tylko pasztet zostałam pośró Was chudzilców..waże duużo ponad 60 i waga stoi i jestem załamana..to to słodkie chyba..od wczoraj stop słodkiemu..ehh

Dzisiaj z rana zaliczyłam kaufland,kupiłam 2 paki pampkow, w biedrze ostatnie chusteczki z pudełkiem i w sumie tyle..chciałam rajstopki ale rozmiary od 86 były..u was są mniejsze?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Nadzieja jak cenowo wychodzą pampki i słoiczki w DE ? bo mam męzula w pracy i nie wiem czy się opyla coś kupować tam czy nie?

Zapomniałam..u nas 1 nocka w łóżeczku i pospał bez przerwy od 19,30 do 4,20..szok..potem troszke szalal ale zasnal tym razem z mama w łózku i pospalismy do 7,10 jak ja bym tak chciala codziennie..a nie pobudki o 5,20...
__________________
Noszę serce Twoje przy sobie...Noszę je w moim sercu...

<3 Karolek<3 Moje Serduszko <3

Edytowane przez majaa86
Czas edycji: 2015-09-12 o 13:23
majaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 13:30   #506
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Uwierzycie mi jak powiem, że moje dziecko pełza dookoła własnej osi?? wziął się cwaniak na rękach uniósł i dupsko z nogami przesuwal...właśnie 360 st zaliczył w 30 sekund

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Maja Cenowo zależy od firmy sloiczki to między 50 a 90 centów. Nooo tak do 1 EUR.
A pampersy pampers kolo 100 sztuk w Angebocie to nawet 18 euro
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 13:33   #507
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Uwierzycie mi jak powiem, że moje dziecko pełza dookoła własnej osi?? wziął się cwaniak na rękach uniósł i dupsko z nogami przesuwal...właśnie 360 st zaliczył w 30 sekund

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Maja Cenowo zależy od firmy sloiczki to między 50 a 90 centów. Nooo tak do 1 EUR.
A pampersy pampers kolo 100 sztuk w Angebocie to nawet 18 euro

to wcale nie tanio...
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 13:34   #508
majaa86
Zadomowienie
 
Avatar majaa86
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 277
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Uwierzycie mi jak powiem, że moje dziecko pełza dookoła własnej osi?? wziął się cwaniak na rękach uniósł i dupsko z nogami przesuwal...właśnie 360 st zaliczył w 30 sekund

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Maja Cenowo zależy od firmy sloiczki to między 50 a 90 centów. Nooo tak do 1 EUR.
A pampersy pampers kolo 100 sztuk w Angebocie to nawet 18 euro
wierzę, moje tez sie unosi ale jeszcze tak nie szaleje, bo on w ogole duzo na brzuszku nie lubi niestety..

yhym czyli sie nie oplaca..ok to juz wiem dzieki
__________________
Noszę serce Twoje przy sobie...Noszę je w moim sercu...

<3 Karolek<3 Moje Serduszko <3
majaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 13:47   #509
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Nie wiem co jeszcze i nie chce wiedzieć, dlatego już do niej nie zadzwonię.
A jak długo wy już macie ta wysypke?? Bo się zastanawiam ile to może trwać.

Daj znać co powie lekarz

U nas wysypka znika i trwala 2 dni chyba lekarka potwierdzila ze to trzydniowka byla, a chrypka bo w czasie temperatury mu sie wysuszyla sluzowka i dlatego, za malo pil... No a wlasnie od kilku dni w nocy czesciej wstaje bo moze mu sie pic chce

Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Nawet mnie nie strasz że to może trwać 2 tygodnie
U nas ten skok 14-19 tygodni to trwal ze trzy tygodnie :|

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Uwierzycie mi jak powiem, że moje dziecko pełza dookoła własnej osi?? wziął się cwaniak na rękach uniósł i dupsko z nogami przesuwal...właśnie 360 st zaliczył w 30 sekund

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Maja Cenowo zależy od firmy sloiczki to między 50 a 90 centów. Nooo tak do 1 EUR.
A pampersy pampers kolo 100 sztuk w Angebocie to nawet 18 euro

tobie zawsze uwierze, bo Kacper jest nieobliczalny :p ja ostatnio Michalka odlozylam na plecy, wracam a on nie dosc ze na brzuchu, na podlodze, to jeszcze z glowa w druga strone zaluje ze nie widzialam tego dzis za to odlozylam go na drzemke przychodze bo cos jeczal a on ma koldre na glowe nalozona i rusza raczkami wiecie jak to zabawkie wyglada, co?

Jedziemy do ikea

Pierozkowa- super to body w chmurki, czemu ja nigdy nie widze takich rzeczy w hm :/ ani wasow, ani chmurek czy to online?
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 14:02   #510
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

U nas skok 12 tygodnia był straszny. A ten mija jakoś spokojnie. Tylko w nocy i wieczorami gorzej ciut śpi. Więcej się budzi.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

No ale w poniedziałek 17 tydzień i od wtorku 18 zaczynamy to może wszystko przed nami :-P
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-30 07:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.