Mamusie Majowe 2015 ! - część 4 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-28, 19:01   #2461
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Nie wiem czy zęby czy co ale takiego dnia jak dziś to jeszczw nie było. Od 11 nie spala a rano tylkk 20 minut drzemki. Ciągle na rękach wyla już ze zmęczenia ale w żaden sposób nie dało się jej uśpić. Ja już z nią płakałam. O 18.30 ja umylam . Dałam cyca przy suszarce bo jeść też cały dzień nie chciała. Zasnęła to poszłam szybko coś zjeść po 20 minutach obudziła się z mega płaczem a ona mi naprawdę rzadko placze. Tetaz niby śpi a ja leżę obok niej i glaszcze tule szumie bo co chwilę płacze.

Ja ze zmęczenia już ledwo widzę bo noc też była fatalna.

I z jednej strony płacze nad nią bo mi jej żal z drugiej nad sobą bo nie wiem jak jej pomoc a z trzeciej nachodzą mnie takie myśli ze co ja głupia rycze skoro sama świadomie się w to wpakował am a potem rycze bo jak ja mogę tak myśleć
__________________
Oliwia 18.05.2015

Edytowane przez truskawkaxx
Czas edycji: 2015-09-28 o 19:04
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:03   #2462
Anol
Rozeznanie
 
Avatar Anol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ww/DE
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez jagodowa07 Pokaż wiadomość
Gratulacje!!



O dokładnie, może nie tyle co mnie to denerwuje, ale nakarmienie małego w jakimś obcym miejscu, lub gdzieś gdzie są inni ludzie, nawet chodzący obok tż(!) to graniczy z cudem, kręci się rozgląda, gada, smieje się, weźmie dwa łyki i zabawa, jak w restauracji przy kawie rozmowa rozprasza się dosłownie wszystkim, nawet w domu jak sami jesteśmy, wystarczy że kot gdzieś przejdzie Przykrywam pieluchą, ale na dźwięki nie wiele to działa, no ale chyba się najada



Wszystkiego najlepszego i dużo miłości!



Nie, raz próbowałam wodę z butelki dać to mu zupełnie nie szło i zrezygnowałam.
O tak, karmienie to akrobacje :/

A do picia daje herbatkę koperkową lub wodę, zwłaszcza teraz jak dostaje warzywka.
__________________
27.06.2013 r.

Oliwia 18.05.2015

Anol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:15   #2463
Madeleine05
Zadomowienie
 
Avatar Madeleine05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 243
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Dziś z mężem świętujemy 2 rocznicę ślubu
Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Dziękujemy bardzo

Jaki rozmiar bucików kupujecie ?
Gratulacje! My też we wrześniu mieliśmy drugą

K ma teraz rozmiar 17

Patrzcie jakie cudo mi przyszło z Ali:

SDC17367.JPG
Madeleine05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:18   #2464
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Dziewczynki nie odzywam się bo nie mam sił...wczoraj wieczorem zwijałam się z bólu strasznie bolał mnie lewy jajnik nadal mam okres ale niewiem co to było a od rana mnie mdli jestem osłabiona sciska żołądek i zalewa mnie potem tak jakbym miała jakąś jelitówke ale nie mam żadnego srania ehh niewiem co to wzięłam Ranigast trochę przeszło i znowu teraz pije rumianek...

Oliwce bardzo podoba się w spacerówce patrzy na wszystko i się rozgląda😀

Wczoraj nawlekłam jej pościel ale jednak schowałam ją ponownie bo ja mam taką większą która zajęła całe łóżeczko a Oliwcia w niej utonęła...wiec bałam się ją tym nakryć... Niewiem już chyba ten śpiworek kupie bo pod kocykiem to chyba za chłodno......

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:20   #2465
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Hania to super, że Twoja córcia też zadowolona A przypomnij mi, ile ona ma lat?

My kp, na razie nic do picia nie daję.

SzaraMyszka
wszystkiego naj z okazji rocznicy

Truskawka
współczuję... może jutro do pediatry idźcie jak się nie poprawi Ale mam nadzieję, że noc będzie już ok.
__________________

scotasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:22   #2466
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez niunia1303 Pokaż wiadomość
Dziewczynki nie odzywam się bo nie mam sił...wczoraj wieczorem zwijałam się z bólu strasznie bolał mnie lewy jajnik nadal mam okres ale niewiem co to było a od rana mnie mdli jestem osłabiona sciska żołądek i zalewa mnie potem tak jakbym miała jakąś jelitówke ale nie mam żadnego srania ehh niewiem co to wzięłam Ranigast trochę przeszło i znowu teraz pije rumianek...

Oliwce bardzo podoba się w spacerówce patrzy na wszystko i się rozgląda😀

Wczoraj nawlekłam jej pościel ale jednak schowałam ją ponownie bo ja mam taką większą która zajęła całe łóżeczko a Oliwcia w niej utonęła...wiec bałam się ją tym nakryć... Niewiem już chyba ten śpiworek kupie bo pod kocykiem to chyba za chłodno......

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
Zawsze kołderkę możesz zawinąć pod materac a małą zsunąć tak by nóżki były przy szczebelkach.

Ma ktoś spacerówkę kubełkową i wozi dziecko???
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:23   #2467
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Miałyśmy swojego czasu w miarę uregulowane wszystko. W nocy spala 6 do 8 h za dnia drzemka co około 1.5 godziny a ostatnio jest totalny chaos. Noce są straszne nawet nie wiem jak często je mam wrażenie że budzi się ciągle. Nawet nie próbuje jej odkładać bo nie spalabym już chyba nic. Za dnia nie chce zasnąć albo zasypiam po walce.

Jak miała 3 miesiące to wydawało mi się ze wszystko powoli idzie kuchnia lepszemu. A teraz jestem załamana. Z dnia na dzień jest gorzej. Czuję że nad rym nie panuje zupełnie. Nie wiem co mam robić
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 19:24   #2468
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Dziś z mężem świętujemy 2 rocznicę ślubu
Najlepszego dla was

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:25   #2469
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Miałyśmy swojego czasu w miarę uregulowane wszystko. W nocy spala 6 do 8 h za dnia drzemka co około 1.5 godziny a ostatnio jest totalny chaos. Noce są straszne nawet nie wiem jak często je mam wrażenie że budzi się ciągle. Nawet nie próbuje jej odkładać bo nie spalabym już chyba nic. Za dnia nie chce zasnąć albo zasypiam po walce.

Jak miała 3 miesiące to wydawało mi się ze wszystko powoli idzie kuchnia lepszemu. A teraz jestem załamana. Z dnia na dzień jest gorzej. Czuję że nad rym nie panuje zupełnie. Nie wiem co mam robić
to minie
do niedawna miałam tak samo.
nagle w sobotę jak ręką odjął.
wiem, że Ci ciężko i że łatwo mi mówić, ale sama niedawno płakałam, a teraz wróciło moje dziecię.
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:25   #2470
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Hania to super, że Twoja córcia też zadowolona A przypomnij mi, ile ona ma lat?

My kp, na razie nic do picia nie daję.

SzaraMyszka
wszystkiego naj z okazji rocznicy

Truskawka
współczuję... może jutro do pediatry idźcie jak się nie poprawi Ale mam nadzieję, że noc będzie już ok.
Jak nie mi nie to się przejdę ale kataru gorączki brak. Ja już naprawdę nie wiem co się z nią dzieje.
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:27   #2471
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Miałyśmy swojego czasu w miarę uregulowane wszystko. W nocy spala 6 do 8 h za dnia drzemka co około 1.5 godziny a ostatnio jest totalny chaos. Noce są straszne nawet nie wiem jak często je mam wrażenie że budzi się ciągle. Nawet nie próbuje jej odkładać bo nie spalabym już chyba nic. Za dnia nie chce zasnąć albo zasypiam po walce.

Jak miała 3 miesiące to wydawało mi się ze wszystko powoli idzie kuchnia lepszemu. A teraz jestem załamana. Z dnia na dzień jest gorzej. Czuję że nad rym nie panuje zupełnie. Nie wiem co mam robić
Mi sie wydaje, że częściowo tobie nerwy siadają a mała to czuje. Idź do wanny weź ciepłą kąpiel zrelaksuj się.
Moje dziecko nie je pod godzinami i nawet nie patrzę na zegarek. Zrelaksuj się.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 19:34   #2472
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Truskawka
U nas tez bylo uregulowane I od miesiaca totalny chaos, w dzien jak spala raz 3 godz I raz 1 godz tak teraz np 2, 3 razy po 20 min. Nocki z 3 karmien nawet do 9 + lulanie pomiedzy. Ale widocznie tak musi byc, ze I gorszy czas. Cierpliwosci I spokoju, w koncu minie.
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:35   #2473
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, że częściowo tobie nerwy siadają a mała to czuje. Idź do wanny weź ciepłą kąpiel zrelaksuj się.
Moje dziecko nie je pod godzinami i nawet nie patrzę na zegarek. Zrelaksuj się.
Nerwy to mi dziasiaj siadly już ze zmęczenia a źle się dzieje od około 2 tygodniu i to z dnia na dzień gorzej.

A co do jedzenia za dnia dalej je średnio co 3h ale noce spala już ładnie a śpi fatalnie. Nawet nie źle a fatalnie. Dziś w nocy budziła się co 40 minut albo płakała przez sen .

Jakbym miała pewność zw to zeby. .. Ale nie mam tej pewności
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:36   #2474
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Zawsze kołderkę możesz zawinąć pod materac a małą zsunąć tak by nóżki były przy szczebelkach.

Ma ktoś spacerówkę kubełkową i wozi dziecko???
Też tak myślałam ale za bardzo się boję narazie poczekam z tą kołderką...


Oliwcia zjadła dziś ziemniaczka ze szpinakiem i dołożyłam jej jeszcze pietruszkę...smakowało

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:43   #2475
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Truskawka - weź kąpiel i gleboki oddech i uspokuj sie. Dziecko to nie zaprogramowanu robot, wszystko moze zmienić sie z dnia na dzień i nie możesz od niej wymagać żeby każdego dnia zachowywała się wg schematu... Wrzuć na luz, doceniaj kazda fsjna chwile i szybko zapominaj kazda gorszą i pomyśl ze ona Oliwka jest malutka i sama nie rozumie co sir dzieje, sama sobie nie pomoże, jedyne co możesz to daj jej swoja bliskość, swój spokój i uśmiech, tul ja i śpiewaj jej... Wiem, ze bywa trudno ale kto jak nie Ty?

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Niunia - ja tez się balam kolderki ale Lena od 2 mc tak śpi i radzi sobie świetnie a wcale nie ma nóg przy szczebelkach (no chyba ze spi w poprzek :P )

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Agnes - właśnie przyszła paczka od Ciebie... Kurier o malo mi dziecka nie obudził Od kiedy oni o tej porze jezdza?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:43   #2476
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Truskawka - weź kąpiel i gleboki oddech i uspokuj sie. Dziecko to nie zaprogramowanu robot, wszystko moze zmienić sie z dnia na dzień i nie możesz od niej wymagać żeby każdego dnia zachowywała się wg schematu... Wrzuć na luz, doceniaj kazda fsjna chwile i szybko zapominaj kazda gorszą i pomyśl ze ona Oliwka jest malutka i sama nie rozumie co sir dzieje, sama sobie nie pomoże, jedyne co możesz to daj jej swoja bliskość, swój spokój i uśmiech, tul ja i śpiewaj jej... Wiem, ze bywa trudno ale kto jak nie Ty?

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Niunia - ja tez się balam kolderki ale Lena od 2 mc tak śpi i radzi sobie świetnie a wcale nie ma nóg przy szczebelkach (no chyba ze spi w poprzek :P )
Popieram.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:48   #2477
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Truskawka - weź kąpiel i gleboki oddech i uspokuj sie. Dziecko to nie zaprogramowanu robot, wszystko moze zmienić sie z dnia na dzień i nie możesz od niej wymagać żeby każdego dnia zachowywała się wg schematu... Wrzuć na luz, doceniaj kazda fsjna chwile i szybko zapominaj kazda gorszą i pomyśl ze ona Oliwka jest malutka i sama nie rozumie co sir dzieje, sama sobie nie pomoże, jedyne co możesz to daj jej swoja bliskość, swój spokój i uśmiech, tul ja i śpiewaj jej... Wiem, ze bywa trudno ale kto jak nie Ty?

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Niunia - ja tez się balam kolderki ale Lena od 2 mc tak śpi i radzi sobie świetnie a wcale nie ma nóg przy szczebelkach (no chyba ze spi w poprzek )

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Agnes - właśnie przyszła paczka od Ciebie... Kurier o malo mi dziecka nie obudził Od kiedy oni o tej porze jezdza?
A jaki masz rozmiar kołderki??

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:48   #2478
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Co innego zmiana schematu czy jego brak a co innego jak widzę że ona jest nieszczwsliwa, marudna, płacze i nie wiem jak jej.pomóc.

Nie chce iść spać nie musi nie wymagam tego. Ale W zamian mam płacz i ciągle na rękach bo zmęczona i nie da się nigdzie odłożyć.

Ciężko to przyjąć z uśmiechem na ustach i się nie przejmować.

A przez ten chaos ja mam po prostu wrażenie że to ja gdzieś popełniłam błąd.
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:50   #2479
jagodowa07
Zadomowienie
 
Avatar jagodowa07
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Nerwy to mi dziasiaj siadly już ze zmęczenia a źle się dzieje od około 2 tygodniu i to z dnia na dzień gorzej.

A co do jedzenia za dnia dalej je średnio co 3h ale noce spala już ładnie a śpi fatalnie. Nawet nie źle a fatalnie. Dziś w nocy budziła się co 40 minut albo płakała przez sen .

Jakbym miała pewność zw to zeby. .. Ale nie mam tej pewności
Truskawka, współczuję ale musisz wyluzować, tak jak dziewczyny piszą dziecko to mały człowiek, nie da się tak by funkcjonowało wg schematu, niestety. Z dnia na dzień może się coś zmienić, przestawić, jedna dłuższa drzemka zamieni się w 3 krótkie z płaczem i co zrobisz Może to jakiś skok, ile ma Oliwka? takie gorsze dni się zdarzają każdemu.
A ta słaba noc, może to za dużo wrażeń, basen? Dziecku też może się coś śnić, przeżywa to co wydarzyło się w dzień? Jedne dzieci sa bardziej wrażliwe, inne mniej, i w nocy przeżywają to co widziały/ słyszały w dzień?
Z Tymkiem raz jak byliśmy przypadkiem na koncercie - co prawda było w parku i daleko od sceny, ale w nocy budził się kilka razy z mega płaczem - nie wiem od czego, ale podejrzewam że dużo ludzi, hałas i tak odreagował, mimo że sam spacer i muzyka bardzo mu się podobało, humor dopisywał i nie wyglądał jakby czegoś się bał
__________________
Tymek

Edytowane przez jagodowa07
Czas edycji: 2015-09-28 o 19:51
jagodowa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 19:52   #2480
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Co innego zmiana schematu czy jego brak a co innego jak widzę że ona jest nieszczwsliwa, marudna, płacze i nie wiem jak jej.pomóc.

Nie chce iść spać nie musi nie wymagam tego. Ale W zamian mam płacz i ciągle na rękach bo zmęczona i nie da się nigdzie odłożyć.

Ciężko to przyjąć z uśmiechem na ustach i się nie przejmować.

A przez ten chaos ja mam po prostu wrażenie że to ja gdzieś popełniłam błąd.
Mój nie lubi bujaka, maty, leżenia i jak nie śpi to jest na rękach a naljepiej jak podskakuje jak sprężynka. Serio trzeba wyluzować cho,c czasami wysiadamy. Nie robisz nic źle dzieci tak mają.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:58   #2481
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Co innego zmiana schematu czy jego brak a co innego jak widzę że ona jest nieszczwsliwa, marudna, płacze i nie wiem jak jej.pomóc.

Nie chce iść spać nie musi nie wymagam tego. Ale W zamian mam płacz i ciągle na rękach bo zmęczona i nie da się nigdzie odłożyć.

Ciężko to przyjąć z uśmiechem na ustach i się nie przejmować.

A przez ten chaos ja mam po prostu wrażenie że to ja gdzieś popełniłam błąd.
Truskawka współczuję chciałabym jakoś pomöc ale myślę że tak jak dziewczyny piszą teraz jest gorszy okres ale on minie napewno i znowu będzie super każda z nas to musi przeżyć i już trzeba zebrać siły bo niestety nasze maleństwa nie powiedzą nam co im dolega a powodów jest miliony nie łam się

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:00   #2482
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Idę spać póki ona śpi. To mi pomoże spojrzeć na wszystko z innej perspektywy
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:10   #2483
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Idę spać póki ona śpi. To mi pomoże spojrzeć na wszystko z innej perspektywy
Idź, idź- jutro będzie lepiej
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:11   #2484
Anol
Rozeznanie
 
Avatar Anol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ww/DE
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez niunia1303 Pokaż wiadomość
Też tak myślałam ale za bardzo się boję narazie poczekam z tą kołderką...


Oliwcia zjadła dziś ziemniaczka ze szpinakiem i dołożyłam jej jeszcze pietruszkę...smakowało

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
A w czym śpi Oliwka? Moja w pajacu i przykrywam poszewka a wcześniej pieluchą flanelową. Jak przykryje czymś grubszym to się poci. Teraz coraz chłodniej i zastanawiam się nad kocykiem minky bo kołdra to raczej za grube.
Śpiworek też muszę kupić.

Truskawka mi się wydaje że u ciebie nadal trwa skok aż tak strasznie nie miałam bo u mnie głównie wieczorami był problem ale już 2 czy 3 dzień jest spokój i normalne drzemki ma bez płaczu, dzisiaj nawet zjadła wiecej. U ciebie też lada chwila minie przetrwaj!! A potem ciesz się 2-3 tygodniami spokoju przed kolejnym skokiem
__________________
27.06.2013 r.

Oliwia 18.05.2015

Anol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:15   #2485
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Dobranoc

Na pewno ma gorszy okres, tak jak każdy z nas



Kupiłam dzis Lence szczeniaczka z fp uzywke i nie działa mu ucho ale widzę ze młodej sie podoba...

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Niunia - ja mam standardowa wielkość do łóżeczka 120x60... Na szerokość zajmuje cale łóżeczko a na długość ma chyba 90... Nie pamiętam dokladnie...
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:22   #2486
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Anol ja właśnie zamówiłam sobie kocyk minky, myślę, że będzie ok do przykrywania na noc

Truskawka
ja tylko dodam, że sama nie dawno miałam podobnie. Zwalam to na skok, teraz (tfu, tfu) znów jest ok, więc głowa do góry. Najważniejsze, że mamy zdrowe maluchy!
__________________

scotasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:24   #2487
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Szara wszystkiego naj


Dziewczynki dawala ktoras maluchowi juz sloiczki z ryba?

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:27   #2488
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez Anol Pokaż wiadomość
A w czym śpi Oliwka? Moja w pajacu i przykrywam poszewka a wcześniej pieluchą flanelową. Jak przykryje czymś grubszym to się poci. Teraz coraz chłodniej i zastanawiam się nad kocykiem minky bo kołdra to raczej za grube.
Śpiworek też muszę kupić.

Truskawka mi się wydaje że u ciebie nadal trwa skok aż tak strasznie nie miałam bo u mnie głównie wieczorami był problem ale już 2 czy 3 dzień jest spokój i normalne drzemki ma bez płaczu, dzisiaj nawet zjadła wiecej. U ciebie też lada chwila minie przetrwaj!! A potem ciesz się 2-3 tygodniami spokoju przed kolejnym skokiem
Oliwcia śpi w śpiochach i body długi rękaw no i jak narazie przykryta kocykiem...

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Dobranoc

Na pewno ma gorszy okres, tak jak każdy z nas



Kupiłam dzis Lence szczeniaczka z fp uzywke i nie działa mu ucho ale widzę ze młodej sie podoba...

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Niunia - ja mam standardowa wielkość do łóżeczka 120x60... Na szerokość zajmuje cale łóżeczko a na długość ma chyba 90... Nie pamiętam dokladnie...
No to ja też mam taką i wydaje mi się ogromna

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:43   #2489
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Dziewczyny dziękuję za życzenia

Tak świętujemy że małżonek chrapanie obok
Kuzynki się zrzuciły i chciały nam zbudować bilet na weekend ale stwierdziliśmy ze gdzieś w PL pojedzie za te pieniądze tylko teraz gdzie? Może Kraków?
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:46   #2490
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

No mi się tez wydawała ale nie żałuję decyzji Lenka sobie radzi nawet jak się przekręca, czasem się odkopie ale i tak więcej jest przykryta niż jak miała kocyk...

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Szara - zalezy co lubicie, Kraków jest piękny ale to jednak miasto, moze Karkonosze? sa piękne o tej porze roku ...
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-30 07:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.