Facet wyjechał i nie odzywa sie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 13:20   #1
Viktra
Raczkowanie
 
Avatar Viktra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 169

Facet wyjechał i nie odzywa sie.


Prawie wcale sie nie odzywa. Raz dziennie zadzwoni, ewentualnie jeden sms i nic. To wyjazd z uczelni. Dzwonie do niego i pytam o co chodzi, a on z tekstem, ze dobrze sie bawi, ma impreze i moge sama sie kontaktowac, bo on pije z chłopakami na umór i czesto nie pamieta. Wczesniej nie chciał tam jechac, bo nie miał zadnych znajomych praktycznie, ale widocznie juz poznal i oszalał. Jestem zdzwiona jego zachowaniem! Wiadomo maja tam jakas prace itp, ale wydawało mi sie, ze bedzie chcial sie skontaktowac. Zrobiłam mu gorzkie zale przez tel zdenerwowałam sie jego zachowaniem, ale to byl moj blad, bo juz od rana pili cos i palili tez co nie co, wiec chyba nie ogarniał i mowił, ze czepiam sie. Zamiast odejsc od kolegów to rozmawiał przy nich, cieszyl sie ciagle i mowil, ze jest na wyjezdzie, chce sie bawic, nic zlego nie robi.

Przestałam sie odzywac po rozmowie tel. Nie odpisałam na smsa pozniejszego, on nic. Napisał w nocy, ze przeprasza, ze wczesniej sie nie odezwał i zebym sie nie zlosciła na niego. Tez nic nie odp. A dzis napisał, ze zostawia tel, zeby sie podładował i idzie robic. Zupełnie nie ogarnał ze przestałam sie do niego odzywac!! Nie wiem co o tym sadzic
__________________
Od 30.05 zero papierochów i napojów gazowanych!

Ćwiczę, bo lato
Viktra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:32   #2
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 396
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Cytat:
Napisane przez Viktra Pokaż wiadomość
Prawie wcale sie nie odzywa. Raz dziennie zadzwoni, ewentualnie jeden sms i nic. To wyjazd z uczelni. Dzwonie do niego i pytam o co chodzi, a on z tekstem, ze dobrze sie bawi, ma impreze i moge sama sie kontaktowac, bo on pije z chłopakami na umór i czesto nie pamieta. Wczesniej nie chciał tam jechac, bo nie miał zadnych znajomych praktycznie, ale widocznie juz poznal i oszalał. Jestem zdzwiona jego zachowaniem! Wiadomo maja tam jakas prace itp, ale wydawało mi sie, ze bedzie chcial sie skontaktowac. Zrobiłam mu gorzkie zale przez tel zdenerwowałam sie jego zachowaniem, ale to byl moj blad, bo juz od rana pili cos i palili tez co nie co, wiec chyba nie ogarniał i mowił, ze czepiam sie. Zamiast odejsc od kolegów to rozmawiał przy nich, cieszyl sie ciagle i mowil, ze jest na wyjezdzie, chce sie bawic, nic zlego nie robi.

Przestałam sie odzywac po rozmowie tel. Nie odpisałam na smsa pozniejszego, on nic. Napisał w nocy, ze przeprasza, ze wczesniej sie nie odezwał i zebym sie nie zlosciła na niego. Tez nic nie odp. A dzis napisał, ze zostawia tel, zeby sie podładował i idzie robic. Zupełnie nie ogarnał ze przestałam sie do niego odzywac!! Nie wiem co o tym sadzic

hmmm dziwne zachowanie tego Twojego TŻ. Wiesz ciężko powiedzieć czy mu zależy czy nie... Po prostu nie pisz, nie dzwoń przez jakiś czas do niego a jeśli koniecznie musisz to odpowiadaj zdawkowo na jego wiadomości/telefony. Przez ten czas zajmij się sobą basen, siłownia spotkania ze znajomymi, zakupy wypełnij sobie czas.

Edytowane przez Milka199
Czas edycji: 2012-05-22 o 13:33
Milka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:44   #3
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

może za bardzo się zjarał i rzeczywiście nie ogarnia?

Nie możesz nic zrobić, poza czekaniem - suszenie głowy gorzkimi żalami przez słuchawkę facetowi, który jest upity i zjarany niewiele da.
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:46   #4
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Dziwne jest Twoje zachowanie. Chłopak wyjechał z uczelni, nawet jeśli bawi się tam ze znajomymi, to chyba ma do tego prawo? I jak to nie odzywa się? Pisze do Ciebie, a ty siejesz panikę. I obrażasz się jak jakaś nastolatka, kiedy on Ci daje do zrozumienia, że dobrze się bawi - i co w tym złego, to, że robi to bez Ciebie? No kaman, trochę luzu, dziewczyno.
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:53   #5
Viktra
Raczkowanie
 
Avatar Viktra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 169
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Dziwne jest Twoje zachowanie. Chłopak wyjechał z uczelni, nawet jeśli bawi się tam ze znajomymi, to chyba ma do tego prawo? I jak to nie odzywa się? Pisze do Ciebie, a ty siejesz panikę. I obrażasz się jak jakaś nastolatka, kiedy on Ci daje do zrozumienia, że dobrze się bawi - i co w tym złego, to, że robi to bez Ciebie? No kaman, trochę luzu, dziewczyno.
Własnie o to mi chodziło ! Czyli przesadzam? Nic złego w tym, ze bede mnie tylko, ze sie mało odzywa, a moze ja sie zastanawiam co porabia? No dobra wyluzuje. Ale i tak nie wiem czy jest sens sie odzywac badz odpisywac jak on ciagle pijany?
__________________
Od 30.05 zero papierochów i napojów gazowanych!

Ćwiczę, bo lato
Viktra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:54   #6
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

No ja bym tego nie robiła, bo to i tak na dłuższą metę nie ma sensu ;p Zamiast tego wyjdź gdzieś ze znajomymi i sama się zabaw
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:58   #7
Viktra
Raczkowanie
 
Avatar Viktra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 169
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

A jak potem bedzie pretensja, ze mu nie odpisuje? :P
__________________
Od 30.05 zero papierochów i napojów gazowanych!

Ćwiczę, bo lato
Viktra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 14:07   #8
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

No to już jego problem
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:07   #9
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

A długo jestescie razem? wiesz co moj byly facet tez wyjechal na pol roku ze szkoly ale sie odzywal, wiadomo kontakt przez skype, jakies nieliczne smsy. Ale ja rozumialam. W koncu musi sie zaklimatyzowac, poznac ludzi, byc moze sie zachlysnal nowosciami itp. .. daj sobie czas i zobaczysz czy sobie raczy przypomniec o Tobie jak mu zalezy to sie otrzasnie
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:08   #10
BluePanda
Rozeznanie
 
Avatar BluePanda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 918
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Cytat:
Napisane przez Viktra Pokaż wiadomość
A jak potem bedzie pretensja, ze mu nie odpisuje? :P
A on Tobie nie może, a Ty mu musisz? Jesteście równi, a on równiejszy

Idź się baw, nie trać nerwów.
BluePanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:09   #11
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Właśnie, zwłaszcza że taki wyjazd uczelniany nie bedzie chyba trwał kilka miesięcy?
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 14:11   #12
Viktra
Raczkowanie
 
Avatar Viktra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 169
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
A długo jestescie razem? wiesz co moj byly facet tez wyjechal na pol roku ze szkoly ale sie odzywal, wiadomo kontakt przez skype, jakies nieliczne smsy. Ale ja rozumialam. W koncu musi sie zaklimatyzowac, poznac ludzi, byc moze sie zachlysnal nowosciami itp. .. daj sobie czas i zobaczysz czy sobie raczy przypomniec o Tobie jak mu zalezy to sie otrzasnie
To wyjazd na tydzien, widocznie cały tydzien zajmuje mu zachłystanie sie i picie, picie, palenie, koledzy. moze faktycznie jestem przewrazliwiona, bo normalnie mamy ciagle kontakt. Jestesmy razem 3 lata. To pierwszy jego wyjazd beze mnie z ludzmi z uczelni.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Właśnie, zwłaszcza że taki wyjazd uczelniany nie bedzie chyba trwał kilka miesięcy?
dokladnie tydzien, a jak sobie pomysle jak tulil sie i mowił, ze nie chce tam jechac i bedze tesknił to mnie irytacja łapie
__________________
Od 30.05 zero papierochów i napojów gazowanych!

Ćwiczę, bo lato
Viktra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:14   #13
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Oj tam oj tam. Moi jak wyjeżdżają też tak mają, jak wracają, to też tulą i są przesłodcy, ale w trakcie też niekoniecznie mamy ze sobą stały kontakt.

A tydzień to wiesz, zleci tak, że nawet nie zauważysz. A przez tydzień możesz nadrobić zaległości książkowe, filmowe i jakieś inne, na które zwykle możesz nie mieć czasu.
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e

Edytowane przez milionmalychkawalkow
Czas edycji: 2012-05-22 o 14:16
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:15   #14
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

O to daj spokoj tydzien to nie wiecznosc dziewczyno niech sobie odreaguje z kolegami, zapije sie, itp.. jak wroci to sie skonczy takie sielankowanie ja tam bym dala mu sie zresetowac, tym bardziej ze 3 lata jestescie ze soba to powinniscie znac sie jak lyse konie wiec chyba nie powinnas byc tam zazdrosna o jakies rzeczy
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:23   #15
Viktra
Raczkowanie
 
Avatar Viktra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 169
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
O to daj spokoj tydzien to nie wiecznosc dziewczyno niech sobie odreaguje z kolegami, zapije sie, itp.. jak wroci to sie skonczy takie sielankowanie ja tam bym dala mu sie zresetowac, tym bardziej ze 3 lata jestescie ze soba to powinniscie znac sie jak lyse konie wiec chyba nie powinnas byc tam zazdrosna o jakies rzeczy
Teraz zaczynam miec wyrzuty sumienia, ze w ogóle dzwonilam i zafundowalam mu te gorzkie żale Zazdrosna nie jestem, tylko tak dziwnie jak masz z kims kontakt codziennie i czesto, az tu nagle raz na dzien dzwoni na chwile i na tym koniec, to mam wrazenie, ze ma mnie w tyłku, bo wiecie jednak wysłanie smsa to kurcze minuta.
Teraz to juz sama nie ogarniam
__________________
Od 30.05 zero papierochów i napojów gazowanych!

Ćwiczę, bo lato
Viktra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 15:19   #16
maly_siwek
Raczkowanie
 
Avatar maly_siwek
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Jak dla mnie przesadzasz, daj mu trochę oddechu. Moim zdaniem telefon raz na dzień to w zupełności wystarczająco. Czy nawet ten sms, w końcu wyjazd jest krótki, uważam nawet, że dobrze robi takie odpoczęcie od siebie. O ile na co dzień nie przesadza z alkoholem i paleniem- nie widzę powodu by robić problem. Ty też się zabaw , a potem opowiedz mu jak fajnie spędziłaś czas, zamiast pretensji i żalów, że facet nie wisi na telefonie tylko pracuje i dobrze się bawi.

No i to nie jest powód, by karać go nie odpisywaniem tyle czasu, jak chłop przeprasza i chce normalnie pogadać o pogodzie. Przecież nie będzie błagać o wybaczenie za takie coś.
maly_siwek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 15:23   #17
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Daj mu się wyszaleć i się nie stresuj
Może w napływie imprez i jakiś tam zajęć zwyczajnie nie pamięta żeby zadzwonić?
Jak byłam na miesięcznym wyjeździe tez często nie pamiętałam żeby do chłopa odpisać albo zwyczajnie byłam zabiegana. Niby sms to chwila ale naprawdę nie zawsze sie pomyśli. A jesteśmy razem kilka lat i też zwykle mamy kontakt codziennie, choćby telefoniczno smsowy. Czasem tak bywa
__________________

Edytowane przez Millygirl
Czas edycji: 2012-05-22 o 15:24
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 15:41   #18
sheneedslove
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 680
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Wyjdę na bluszcza, ale ja wcale nie uważam, że przesadzasz.
15 min dziennie mógłby Ci poświęcić, dla Twojego własnego komfortu.
Nie wiem, co to za problem odejść z grupy na chwilę i porozmawiać na spokojnie i na osobności. Mam wrażenie, że Twój facet jakby się ze smyczy urwał- te wieczne imprezy. A co do odpowiedzi, że może zapomniał się do Ciebie odezwać... to ja nie mam pytań. Miałam juwenalia, szalałam całe 4 dni bez przerwy, ale zawsze pamiętałam, żeby się odezwać. I nie dopuściłam do tego, żeby mój facet musiał się martwić, co jest grane, że ja się nie odzywam.
sheneedslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 15:47   #19
Lana_Del_Rey
Raczkowanie
 
Avatar Lana_Del_Rey
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 111
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Cytat:
Napisane przez Viktra Pokaż wiadomość
Prawie wcale sie nie odzywa. Raz dziennie zadzwoni, ewentualnie jeden sms i nic. To wyjazd z uczelni. Dzwonie do niego i pytam o co chodzi, a on z tekstem, ze dobrze sie bawi, ma impreze i moge sama sie kontaktowac, bo on pije z chłopakami na umór i czesto nie pamieta. Wczesniej nie chciał tam jechac, bo nie miał zadnych znajomych praktycznie, ale widocznie juz poznal i oszalał. Jestem zdzwiona jego zachowaniem! Wiadomo maja tam jakas prace itp, ale wydawało mi sie, ze bedzie chcial sie skontaktowac. Zrobiłam mu gorzkie zale przez tel zdenerwowałam sie jego zachowaniem, ale to byl moj blad, bo juz od rana pili cos i palili tez co nie co, wiec chyba nie ogarniał i mowił, ze czepiam sie. Zamiast odejsc od kolegów to rozmawiał przy nich, cieszyl sie ciagle i mowil, ze jest na wyjezdzie, chce sie bawic, nic zlego nie robi.

Przestałam sie odzywac po rozmowie tel. Nie odpisałam na smsa pozniejszego, on nic. Napisał w nocy, ze przeprasza, ze wczesniej sie nie odezwał i zebym sie nie zlosciła na niego. Tez nic nie odp. A dzis napisał, ze zostawia tel, zeby sie podładował i idzie robic. Zupełnie nie ogarnał ze przestałam sie do niego odzywac!! Nie wiem co o tym sadzic
Jezusie drogi, ile on ma lat, 14?
Wiążesz jakąś przyszłość z tym człowiekiem?
Wykopałabym na zbity pysk takiego.
Jak zajdziesz w ciążę, to też wyjedzie się bawić, bo z Tobą nie można pójść się napić?

Edytowane przez Lana_Del_Rey
Czas edycji: 2012-05-22 o 15:49
Lana_Del_Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 15:50   #20
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Cytat:
Napisane przez Viktra Pokaż wiadomość
To wyjazd na tydzien, widocznie cały tydzien zajmuje mu zachłystanie sie i picie, picie, palenie, koledzy. moze faktycznie jestem przewrazliwiona, bo normalnie mamy ciagle kontakt. Jestesmy razem 3 lata. To pierwszy jego wyjazd beze mnie z ludzmi z uczelni.

ja.... TAK,PRZESADZASZ. gdyby to byl erazmus, wyjazd dluzszy - moglabym zrozumiec, ze sie wkurzasz i martwisz. ale tak? czesto masz takie bluszczowate zachowania?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 15:55   #21
Lana_Del_Rey
Raczkowanie
 
Avatar Lana_Del_Rey
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 111
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Też byłam pewna, że to Erazmus.
Ale facet i tak jest nie w porządku.
Jakby na prawdę kochał, to by wisiał na telefonie i pisał, że tęskni.
A tak wygląda to jakby w końcu urwał się z Twojego łańcucha...
Chyba, ze dziennie ma 20 smsów i 15 nieodebranych połaczeń jak jesteście razem.
Lana_Del_Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 16:12   #22
Viktra
Raczkowanie
 
Avatar Viktra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 169
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ja.... TAK,PRZESADZASZ. gdyby to byl erazmus, wyjazd dluzszy - moglabym zrozumiec, ze sie wkurzasz i martwisz. ale tak? czesto masz takie bluszczowate zachowania?
w ogóle nie mam bluszczowatych zachowan, przez 3 dni znosiłam to ze zadzwonił na minute nie pytajac nawet co u mnie, ale wkurzyłam sie potem, bo uwazam, ze jednak nie powinno tak byc jesli faktycznie mu zalezy.
po za tym umowilismy sie, ze telefon ran i sms wieczorem bedzie wporzadku, wiecej nie musi sie odzywac. tyle, ze skoczyło sie na szybkim telefonie rano na odczepnego!

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lana_Del_Rey Pokaż wiadomość
Też byłam pewna, że to Erazmus.
Ale facet i tak jest nie w porządku.
Jakby na prawdę kochał, to by wisiał na telefonie i pisał, że tęskni.
A tak wygląda to jakby w końcu urwał się z Twojego łańcucha...
Chyba, ze dziennie ma 20 smsów i 15 nieodebranych połaczeń jak jesteście razem.
Nie ma, nie jestem taka szalona
Na codzien odzywam sie, kilka smsów wymieniamy, czasem on zaczyna pisac, czasem ja, wszystko w normie, nie przeginam i lubie poczekac, az on napisze
No tak tylko ja go nie trzymałam nigdy na łancuszku!
__________________
Od 30.05 zero papierochów i napojów gazowanych!

Ćwiczę, bo lato

Edytowane przez Viktra
Czas edycji: 2012-05-22 o 16:15
Viktra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 17:35   #23
barszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok!
Wiadomości: 157
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Cytat:
Napisane przez Lana_Del_Rey Pokaż wiadomość
Jezusie drogi, ile on ma lat, 14?
Wiążesz jakąś przyszłość z tym człowiekiem?
Wykopałabym na zbity pysk takiego.
Jak zajdziesz w ciążę, to też wyjedzie się bawić, bo z Tobą nie można pójść się napić?
Popieram... Też bym się martwiła tak jak Ty, gdyby mój TŻ nagle zaczął szaleć i to w taki sposób. Ciekawe, jak będzie, gdy już wróci - czy wróci pod Twój pantofel i znowu będzie kochany i miły, czy nowe nawyki wejdą mu już w krew? Głupio się zachowuje, dokładnie jak pies spuszczony ze smyczy.
barszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 17:51   #24
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Cytat:
Napisane przez Lana_Del_Rey Pokaż wiadomość
Ale facet i tak jest nie w porządku.
Jakby na prawdę kochał, to by wisiał na telefonie i pisał, że tęskni.
Ty tak na poważnie?
Ja myślę, że facet jednak pojechał po pierwsze popracować, po drugie się pobawić w nowym towarzystwie (obstawiam I rok)...
Raczej ma co robić, niż wisieć na telefonie.
A ona gdyby naprawdę kochała, to by jej wystarczył jeden telefon od niego dziennie (po zrozumiałam, że raz dziennie dzwoni) i dałaby mu się wybawić


Cytat:
A tak wygląda to jakby w końcu urwał się z Twojego łańcucha...
To by mnie bardziej zaniepokoiło. I zastanowiłabym się nad sobą, będąc na miejscu Autorki. Czy przypadkiem chłopak się nie dusi będąc "na miejscu", skoro na wyjeździe szaleje...
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 18:26   #25
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

hah moj tez tak ma ...ze jak ma inne zajecia ciekawsze to o mnei zapomina...
I chce zerwac.
Tak byc nie powinno.\



zajmij sie soba
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-05-22 o 18:31
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 19:08   #26
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Ja bym Ci radziła nie odzywać się pierwsza. Wiem ,że ciężko będzie ,ale wytrzymaj. Facet po czasie się zorientuje ,że coś jest nie tak...
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 19:38   #27
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Chłopak wyjechał na TYDZIEŃ, dzowni raz dziennie, ewentualnie pisze sms i ma gorzkie żale, bo się "nie odzywa"?! Chłopak ma prawo do odrobiny wolności, bawi się, niech się bawi.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 21:40   #28
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Facet wyjechał i nie odzywa sie.

Dla mnie zdecydowanie przesadzasz. Na początku czytania myślałam, że to wyjazd na jakiś dłuższy okres niż TYDZIEŃ. Zajmij się w tym czasie sobą, a chłop jak zatęskni to się sam odezwie
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.