żenujace jak dla mnie ale zapytam.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 21:58   #31
madzias833
Raczkowanie
 
Avatar madzias833
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 117
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

Hej dziewczyny
Dziekujemy Wam barddzo za wszystkie odpowiedzi
Bardzo uspokoilyscie moja Goche, naprawde, wlasnie skonczylysmy czytac wszystkie wypowiedzi
Ona myslala ze to odosobniony przypadek a jednak wiele osob ma ten problem
Pozdrawiamy Was serdecznie
madzias833 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 22:24   #32
tao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: dania
Wiadomości: 140
GG do tao
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

Hej,

Ja nie widze w tym nic dziwnego. Mój mąż i ja śpimy oddzielnie, bo ja się nie wysypiam. Śpię bardzo lekko i wybudza mnie ze snu nawet jego pociąganie nosem! Czasmi śpimy razem, szczególnie jak nocujemy w obcym miejscu no i różnie to bywa. Jedynie co moge poradzić Twojej przyjaciółce to taki poranny rytuał, który my mamy. Prawie codziennie rano któreś z nas przychodzi do drugiego i leżymy przytuleni przez jakiś czas, robimy to też czasami przed snem. Nie brakuje międzynami bliskości, wręcz przeciwnie. Polecam
tao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:39   #33
madzias833
Raczkowanie
 
Avatar madzias833
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 117
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

Dziekujemy za odpowiedzi i rady
pozdrawiamy)
madzias833 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 17:10   #34
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

a ja po prostu często się budzę i kręce i nie dosć, że ja (z racji, że to rzadka i dosc nowa sytuacja) sie budze, chbya z podświadomego przejęcia to jeszcze budze tż. Mówie o sytuacjach np podzas wyjazdu bo tak na codzien to nie nocujemy razem
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 17:36   #35
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

A cóż w tym żenującego? Rozumiem, może to być mały problem, ale myślę, że koleżanka powinna zrozumieć TŻa.

Ja, dawniej, miałam tak, że nie mogłam przy nikim spać, bo się dusiłam. I to dosłownie... Gdy była cisza i słyszałam oddech drugiej osoby, to mój mózg jakby rozkazywał płucom zrównać mój oddech z tym drugim. Ale, że faceci maja większa pojemność płuc i oddychaja nieco wolniej, to ja się po prostu dusiłam. Już nie mówiać o tym, że nie skupiałam się na tym, aby zasnąc, ale by zrównać te oddechy. I nie mogłam tego powstrzymać! To było straszne dziwne i dośc problematyczne, ale na szczęście już mi minęło. Teraz bardzo lubię spać z moim TŻ, choć przyznam, że nie zawsze leżymy wtuleni. Zazwyczaj wciskam się w ścianę i tak usypiam.

Jak widać takie problemy sie zdarzają, ale nie należy ich traktować jako jakiegos wyrachowania czy egoizmu drugiej osoby. Koleżanka chyba będzie musiała się z tym pogodzić, choć rozumiem, że może nie byc łatwo
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 17:49   #36
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

miałam tak samo, Tz bardzo chciał, żebym u niego nocowała, ja się migałam, jak mogłam, bo nie mogłam spać z zarzuconą na mnie ręką/nogą 2-metrowego chłopa i też mu było przykro, a ja byłam w kropce :/ Zamieszkaliśmy razem i okazało się, że łóżko 200x180 + osobne kołdry i poduszki rozwiązały problem


aha i wg mnie dość istotne jest to, czy ona mieszka sama, bo jeśli z rodziną, to również bym się nie paliła do witania o poranku teściówki w szlafroku

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2009-01-17 o 17:51
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 18:03   #37
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

Nie ma w tym nic zenujacego. Ja nie lubie sie obudzic w nocy i nie miec mozliwosci ruchu, bo ktos mnie oplata
Wtulenie sie we mnie na lyzeczke i delikatne objecie reka jest jeszcze ok, ale oplatanie-nie!!
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 20:31   #38
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 953
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

O Boże... a ja myślałam ze jakaś upośledzona jestem. Na początku szlag mnie trafiał. Niewygodnie, gorąco, za wysoko, za nisko, kołdre mi zabiera aaaaaaa... Na szczęście wypracowaliśmy metode spania na łyżeczki w której ja mam przestrzeń przed sobą i moge sobie kompać nóżkami, mam swój róg kołdry itp a on sie z tyłu przytula.
Powodzenia wszystkim niiewyspanym
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:25   #39
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

A może on jeszcze nie spał z żadną dziewczyna i po prostu nie jest do tego przyzwyczajony.Nie wiem takie mam odczucia.
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 01:51   #40
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

Ja znowu wiem jak to jest, tez nie bardzo umiem z kims spac, a tym bardziej na niewielkim lozku! TZ przyjerzdza teraz dosc czesto na noc i spimy razem (wczesniej nigdy z chlopakiem nie spalam bo mama nie godzila sie na to) i po prostu ani ja ani on nie jestemy wyspani. Lubie sie przytulic przed snem do niego i tak zasypiac, to mi nie przeszkadza, ale obydwaj wiercimy sie w nocy i jest nie wygodnie. Moze to kwestia przyzwyczajenia do spania we dwoje, bo jak pisalam ja nie spalam z nikim w nocy (chyba ze kolezanka jak zostala na noc) ani on nie sypial w taki sposob z nikim.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 09:31   #41
madzias833
Raczkowanie
 
Avatar madzias833
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 117
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
A może on jeszcze nie spał z żadną dziewczyna i po prostu nie jest do tego przyzwyczajony.Nie wiem takie mam odczucia.
Tak, nie mieszkal nigdy z zadna i nie mial okazji przyzwyczaic sie do spania we dwojke, tez mysle ze to w tym tkwi problem
madzias833 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 12:08   #42
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

hmm... to w sumie dosc powszechny problem. moze nie w takiej drastycznej wersji jak tu, ale wielokrotnie czytalam o tym, ze SEN jest bardziej intymna czynnoscia niz SEKS. moze wydawac sie dziwne, ale po glebszej refleksji chyba wiekszosc z nas stwierdzi podobnie..

osobiscie uwielbiam zasypiac w meskich ramionach i przez całą noc kleic sie do pleców tzta. on.. nie za bardzo... najsmieszniejsze jest to, ze zawsze czeka az zasne, po czym najdelikatniej jak tylko potrafi odsuwa sie na drugi skraj łóżka i potrafi tak kilka razy w ciągu nocy (kiedy sie budze, albo tulę przez sen). potrzebuje przestrzeni, ja to rozumiem.. ale gdyby odmowil mi wspolnego spania, to byloby mi przykro... w przyszlosci na bank beda 2 kołderki. ale na pewno nie osobne lozko.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:10   #43
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: żenujace jak dla mnie ale zapytam..

Cytat:
Napisane przez FridaKahlo Pokaż wiadomość
Gdy była cisza i słyszałam oddech drugiej osoby, to mój mózg jakby rozkazywał płucom zrównać mój oddech z tym drugim. Ale, że faceci maja większa pojemność płuc i oddychaja nieco wolniej, to ja się po prostu dusiłam. Już nie mówiać o tym, że nie skupiałam się na tym, aby zasnąc, ale by zrównać te oddechy. I nie mogłam tego powstrzymać! To było straszne dziwne i dośc problematyczne
przepraszam za post pod postem, ale miałam identycznie niezwykle męczące!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.