Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-06, 12:55   #2941
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Dziewczyny jestem w szpitalu. Pojechalam rano na ktg i cos bylo nie tak z tetnem i mnie zostawili. Teraz podobno juz jest ok. Pojawily sie skurcze ale takie ze moge chodzic takze przemierzam kilometry po korytarzu Narazie czekam do 16ej bo wczesniej jadlam. Bedzie proba oksytocynowa zeby cos tam sprawdzic. Lekarz podejmie wtedy decyzje co dalej. Czy wywolujemy czy cc czy wracam do domu. Choc mam nadzieje ze juz jednak to bedzie dzisiaj, bo to dzisiaj jest 06.06.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 12:58   #2942
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Sola to mocne żeby wszystko było dobrze i żeby akcja jeszcze dzisiaj się rozkrecila ale by było jakbyś sobie wywrozyla tego 6.06

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 13:03   #2943
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Pater super, że już jesteś w domku

Sola
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 13:05   #2944
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Sola za szybką akcję i żeby z tętnem było ok Oby udało się dzisiaj urodzić
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 13:07   #2945
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Sola, mocne !

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 13:20   #2946
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Sola, trzymam mocne żeby to jednak było dzisiaj
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 13:38   #2947
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Dzisiaj nawet na forum nie mam weny niech to się już skończy bo ocipieje. Noc nie przespana, położyłam się o 21 i dopiero przed 2 jako tako pospałam
Rano udało mi się zawlec tyłek do laboratorium, przynajmniej tę morfologię mieć z głowy.
Teraz próbuje się zmobilizować do obiadu ale też średnio mi wychodzi

Sola
duże kciuki
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 13:47   #2948
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Wlasnie leze znowu pod ktg. Poki co jest ok. Czekam Kamilla naCiebie chyba raczej nie wroce do domu, ale na oficjalne wiesci jeszcze czekam
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 13:48   #2949
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Ja myślałam dziś z rana pójść do laboratorium ale tak mi się nie chciało no i ostatecznie w poniedziałek dopiero chyba pójdę. Dodatkowo w poniedziałek mam zamiar zmienić przychodnię na tą do której zapisze małą i od razu do lekarza się zarejestrować bo zwariuję. Od jakiegoś czasu mam takie uczucie chłodu w gardle. Nie zawsze. Teraz np. jest strasznie ciepło, wszamałam gorący obiadek a w gardle jak bym sobie lodu napchała Okropne to uczucie i takie denerwujące. Mam nadzieję że to nic poważnego

No i posprzątałam ale padnięta jestem niesamowicie
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 14:15   #2950
majkela12
Zadomowienie
 
Avatar majkela12
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 656
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Dzisiaj 06.06 czyli mój termin ... a ja dalej w dwupaku i już po pierwszym falstarcie
2 tygodnie temu pędziłam do szpitala rodzić bo takie miałam skurcze i się okazało, że szyjka pozamykana a skurcze przeszły na rugi dzień ale swoje musiałam odleżeć i 3 dni spędziłam na patologii

Dzisiaj byłam na ktg ale dalej cisza ... tzn jakieś tam małe skurczyki są szyjka się wyprostowała ... no i w nocy też coś tam pobolewało, ale to jeszcze nie poród
za skurczybyki

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
Wczoraj spytałam Kubusia czy chciałby żeby siostrzyczka już się urodziła, żeby już wyszła z brzucha to powiedział, że jeszcze może tam dłuuuugo posiedzieć
Za to Adaś dzisiaj sam do brzucha mówi: siostro wychodź już. Zaczęliśmy mu tłumaczyć, że też czekamy na siostrę, a syn na koniec dodał, że uparta jest skoro wszyscy czekają a ona w brzuchu siedzi

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Kakusia i Blue i Sola i Kamila i mamusie które chcą już rodzić dziś 06.06 polecam tą datę jako dzień urodziń.
Swoją 18tkę miałam 06.06.2006 Matko kiedy to było
Wszystkiego najlepszego:simprez a:

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
Ale tak na poważnie to u nas nic nie gotowe, bo raz, że nie wiem kiedy urodzę, a chcę mieć wszystko świeże i czyste, a dwa, że ja z Młodą będę musiała przenieść się do Kubusia do pokoju, a on i jego zabawki pójdą do salonu i tam będzie spał z tż. Tak więc trochę to wszystko będzie zakręcone, ale narysowałam nawet tż co i gdzie ma stać więc mam nadzieję, że to ogarnie Jakby ktoś do nas przyszedł to tylko po moim brzuchu by poznał, że tu lada dzień jakiś nowy członek rodziny się pojawi
Mój tż by nie ogarnął, dlatego sama się morduję a dla Twojego

Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
Hej, hej
Ja jeszcze nie rodzę Tylko nie miałam kiedy do Was zajrzeć...wczoraj po burzy przez 2 godziny prądu nie było, a później Iza co chwilę się budziła, więc wieczór z głowy Nocka tez koszmarna, oczywiście mała spała z nami, ale ostatnio jakoś mi się lepiej z nią spało, bo przestała się do mnie przyklejać i miałam więcej miejsca.Ale dzisiaj to jakaś tragedia, w ogóle nie mogłam sobie znaleźć miejsca, wszystko mnie bolało i o 1 obudziłam się ze zdrętwiałymi nogami, koszmarnym bólem miednicy, spojenia łonowego i pleców I postanowiłam przenieść się do Izy skoro łóżko wolne stało no i jakoś dotrwałam do rana, chociaż ból jakoś bardzo nie odpuścił A dzisiaj już zaliczyłyśmy spacer i shopping (w biedronce ), Iza śpi to mogę Was trochę nadrobić
Współczuję nocki Dzisiaj masz już za sobą w takim razie 1s

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko z takim pytaniem, bo już nie wiem co robić. Od paru dni wyskoczyło mi jakieś uczulenie, krostki takie podskórne są w sumie na całym ciele, ale swędzą tylko te na rękach i brzuchu. Brzuch jest najgorszy, szczególnie dołem, pod pępkiem. Swędzi przeokropnie i jak podrapie to robią się takie czerwone plamy Jak byłam u ginki, to mówiła, że to może być alergiczne, albo taka wysypka ciążowa, kazała pić wapno i smarować się pudrem w płynie. Miało pomóc, ale zamiast być lepiej, to z dnia na dzień jest coraz gorzej... Najgorzej jest w nocy, bo przez to swędzenie nie mogę spać, ani leżeć na boku, bo jest jeszcze gorzej. Myślicie, że powinnam jechać na pogotowie z tym, czy jeszcze kontaktować się z ginką? Bo to już jest nie do zniesienia i żadnej poprawy nie widać
Z opisu wygląda to jak pokrzywka. Współczuję

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Hejka Dzisiaj nareszcie zrobiłam te ostatnie badania, bo wybierałam sie już 3 dzień i wybrać się nie mogłam Odebrałam też wynik GBS i na szczęście jest ujemny


Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w szpitalu. Pojechalam rano na ktg i cos bylo nie tak z tetnem i mnie zostawili. Teraz podobno juz jest ok. Pojawily sie skurcze ale takie ze moge chodzic takze przemierzam kilometry po korytarzu Narazie czekam do 16ej bo wczesniej jadlam. Bedzie proba oksytocynowa zeby cos tam sprawdzic. Lekarz podejmie wtedy decyzje co dalej. Czy wywolujemy czy cc czy wracam do domu. Choc mam nadzieje ze juz jednak to bedzie dzisiaj, bo to dzisiaj jest 06.06.
A se wykrakałaś kra kra
Mocne i aby akcja sama się rozwinęła, bez cc
-------------------------
Zostały mi tylko, albo aż dwa okna, ale prasowanie tych gównianych firanek mnie to jest tak jak się kupuje badziewie. Dzisiaj jest dzień do
__________________
majkela12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 14:20   #2951
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w szpitalu. Pojechalam rano na ktg i cos bylo nie tak z tetnem i mnie zostawili.
ojej... Sola , mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i dziś pochwalisz się maleństwem


Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Choc mam nadzieje ze juz jednak to bedzie dzisiaj, bo to dzisiaj jest 06.06.
my też mamy taką nadzieję

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
. Czekam Kamilla naCiebie
Sola, Osz Ty, widzę, że działasz na wiele frontów! jeszcze niedawno umawiałaś się ze mną na 6.06
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 14:25   #2952
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Bogini na Ciebie tez czekam i na Majkele, ale jej chyba dzisiaj nie pasuje. Wlasnie robie kolejny km na korytarzu. Prawdopodobnie bedzie porod dzisiaj chyba ze proba oksytocynowa bedzie miec zly wplyw na dziecko w zwiazku z cukrzyca to wtedy przerywamy i czekamy a jak bedzie w ogole zle to cc
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 14:34   #2953
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Bogini na Ciebie tez czekam i na Majkele, ale jej chyba dzisiaj nie pasuje. Wlasnie robie kolejny km na korytarzu. Prawdopodobnie bedzie porod dzisiaj chyba ze proba oksytocynowa bedzie miec zly wplyw na dziecko w zwiazku z cukrzyca to wtedy przerywamy i czekamy a jak bedzie w ogole zle to cc
Sola trzymam kciuki Byłoby fantastycznie jakby to było dzisiaj
a Twój tżet będzie z Tobą?

mam nadzieję, że cukrzyca nie będzie miała dziś żadnego znaczenia i nie pokrzyżuje porodowych planów

namawiam mojego szanownego synka żeby też się ruszył, ale bezskutecznie - śpi sobie w najlepsze

stresujące są te Wasze porody....
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 15:04   #2954
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Chciałam Wam ogromnie podziękować za dobre słowa i gratulacje

A teraz opis:

W poniedziałek o 4 rano obudziły mnie skurcze, ale to Wam pisałam i jak wiecie przechodziły, później znowu się pojawiały i tak nie wiedziałam o co chodzi. Dzień wcześniej zaczął odchodzić mi czop, a po skurczach odchodziły coraz to większe kawałki. Ale jeśli skurcze przechodziły to doszłam do wniosku, że to po prostu jakieś przepowiadacze się w końcu zaczęły.
Ugotowałam obiad, pojechałam z mężem pozałatwiać sprawy w banku, w między czasie oczywiście jakieś skurcze się nieregularne pojawiały
Tak minął cały dzień, wieczorem wzięłam kolejną już kąpiel i skurcze zaczynały być regularne, mąż zapisywał wszystko na kartce, a jak zaczęłam plamić stwierdziliśmy, że jedziemy sprawdzić bo to może już to ale byłam pewna, że wrócę do domu
Spokojnie zebraliśmy się i pojechaliśmy bo mimo, że skurcze były regularne, co 5-7 min. to na prawdę myślałam, że te do porodu powinny być mocniejsze. Pod porodówką jeszcze posiedziałam w aucie, czy oby się nie rozejdzie po kościach, no ale w końcu poszłam było około 22.
Położna wstępnie mnie zbadała i okazało się , że mam 5 cm rozwarcia i mówi, że zaczęłam rodzić i w idealnej chwili przyjechałam
Wypełniliśmy papiery, trwało to na prawdę ponad godzinę. Okazało się, że jedna z położnych pochodzi z moich terenów, więc już był temat do rozmów i bardzo się dziwiły, że z takim rozwarciem i skurczami ja się dalej uśmiecham
Skierowali nas na rodzinną salę porodową była już 23. Tam podpięli mnie pod pierwsze w życiu KTG. Położna była bardzo fajna, skurcze nasilały się, ale mały chyba źle wchodził w kanał, bo kazała mi się położyć na lewym boku i dopiero wtedy się zaczęło... Mąż był blady, podawał wodę, ale ja przeżywałam wszystko w sobie, cały czas zamknięte oczy i nic mnie nie interesowało, dopiero wtedy odeszły mi wody. Zauważyłam, że zaczęli przygotowywać kącik dla dziecka, położna wezwała lekarza i wiedziałam, że to już nie długo pokazała mi jaką pozycję przyjmować do parcia, mąż podpierał mi głowę, ale miałam krótkie skurcze parte, na jednym dawałam tylko dwa razy złapać powietrze i przeć, a przydało by się jeszcze raz, położna dopingowała, robiła wszystko żeby zachować krocze, ale sama czułam, że nie dam rady, że główka wychodzi, ale zaraz się chowa. Na jednym ze skurczy mnie nacięła, poczułam tylko lekkie zaszczypanie i wyszła główka i zaraz całe ciałko wylądowało mi na brzuchu i zaczęło płakać była 1:01
Potem to już tylko urodzić łożysko, ale ustały skurcze więc podali mi zastrzyk z oksytocyną i szycie, nie bolące, ale nieprzyjemne, zresztą wtedy już było mi wszystko jedno Cały czas mnie trzęsło, chyba z nerwów...
Leżeliśmy na tej sali 2 godziny, przygasili nam światło i mogliśmy podziwiać naszego synka, który przyssał się do piersi i patrzył na nas
Piękne chwile
Później kazali mi wstać i przejść na salę i tu zaczęły się schody, bo nawet na siedząco mdlałam, nikt nie wiedział dlaczego bo straciłam bardzo mało krwi, przewieźli mnie więc na wózku, wstając z niego na łóżko znowu zemdlałam, na drugi dzień to sami, tylko leżąc było dobrze. Troche to utrudniało opiekę przy małym, który był cały czas przy mnie, ale położne i pielęgniarki przychodziły i mi go podawały.
Okazało się że miałam niskie ciśnienie, mało hemoglobiny i byłam osłabiona, więc na drugi dzień po południu dali mi kroplówkę na wzmocnienie i było już dużo lepiej!

Przyznam się, że bałam się porodu, wyobrażałam sobie męczarnie i katusze, a poród to jest bardzo intymne przeżycie, w które trzeba się wsłuchać i kierować ciałem, a wszystko będzie dobrze

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Bogini na Ciebie tez czekam i na Majkele, ale jej chyba dzisiaj nie pasuje. Wlasnie robie kolejny km na korytarzu. Prawdopodobnie bedzie porod dzisiaj chyba ze proba oksytocynowa bedzie miec zly wplyw na dziecko w zwiazku z cukrzyca to wtedy przerywamy i czekamy a jak bedzie w ogole zle to cc
Trzymam kciuki
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 15:19   #2955
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Pater piękny opis oczywiście znowu się popłakałam boziu jak ja bym chciała doświadczyć takiego pięknego porodu

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 15:26   #2956
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Sola ja musze teraz spasowac, bo wszyscy, doslownie wszyscy wyjezdzaja na weekend. Przyszly tydzien moj lekarz ma urlop wiec moj najblizszy wolny termin to 16.06:-D

Edytowane przez kamilla123
Czas edycji: 2014-06-06 o 15:27
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 16:20   #2957
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Pater, piękny opis porodu też już chciałabym móc to przeżyć

Właśnie biore kąpiel, może skurcze sie rozkręca, bo niby cały dzień się pojawiają, ale bardzo nieregularne.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 17:06   #2958
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Dziewczyny trzymajcie mnie bo mnie zaraz szlak jadny trafi. Narobiłam się dziś jak osioł żeby łóżeczko do wysprzątanego pokoju już wstawić. I co ??? szwagier jeszcze nie powyciągał ich rzeczy z łóżeczka bo ... Czasu nie miał No i dzwonił do mego małża że dzisiaj nie zabierze
No cholera jasna w ubiegły weekend się umawiali i on przez caluśki tydzień czasu nie miał. A tam w środku tylko pościel wsadzona jest.
Aż mnie głowa z nerwów rozbolała. A małż ma na to wy....... Dla niego to nie problem przecież
Wiedziałam że ak będzie
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014


Edytowane przez beat@
Czas edycji: 2014-06-06 o 17:07
beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 17:19   #2959
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie mnie bo mnie zaraz szlak jadny trafi. Narobiłam się dziś jak osioł żeby łóżeczko do wysprzątanego pokoju już wstawić. I co ??? szwagier jeszcze nie powyciągał ich rzeczy z łóżeczka bo ... Czasu nie miał No i dzwonił do mego małża że dzisiaj nie zabierze
No cholera jasna w ubiegły weekend się umawiali i on przez caluśki tydzień czasu nie miał. A tam w środku tylko pościel wsadzona jest.
Aż mnie głowa z nerwów rozbolała. A małż ma na to wy....... Dla niego to nie problem przecież
Wiedziałam że ak będzie
Beata na Twoim miejscu po takich akcjach zamówiłabym łóżeczko przez internet nie oglądając się na nikogo - zobacz np takie: http://allegro.pl/ikea-lozeczko-dzie...226397709.html koszt nie jest ogromny a nam się świetnie sprawdziło przy pierwszym, syn teraz też z niego będzie korzystał. Nie denerwuj się, bo nerwy nic nie pomogą tylko weź sprawy w swoje ręce


dziewczyny które GBSa miały jakiegokolwiek pozytywnego - wczoraj w szpitalu dowiedziałam się, że nawet jak mam wynik "wyhodowano nieliczne" to MUSZĘ dostać antybiotyk - jak jest to świństwo to jest i się nie dyskutuje czy jedna pałeczka czy miliony a nie lekarze ginekolodzy kombinują, że jest mała ilość to nie trzeba itp itd - ja tak zostałam poinformowana przez swoją lekarkę, a tu proszę czego się dowiedzieć można.
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 17:26   #2960
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Maya mam drugie łóżeczko u rodziców. Powiedziałam przed chwilą jaśnie panu żeby mi tamto przywiózł bo ja nie będę czekać bo w takim tempie to ja trafię do szpitala i z niego wyjdę, to się słowem nie odezwał.
A mnie nerwy tak roznoszą że aż mi się płakać chce. Z tych nerwów to sama całe łóżko przesunęłam na swoje miejsce łącznie z dwoma cholernymi pufami. A on się mnie zapytał czy mi pomóc jak już sobie sama dałam radę.
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 17:59   #2961
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki witam się jako mama
Dziś wyszliśmy już ze szpitala, jesteśmy w domku i cały czas nie mogę w to uwierzyć, że mamy synka!
Opiszę wszystko jak znajdę trochę czasu Ale mogę Was pocieszyć było lepiej jak się spodziewałam, na prawdę wszystko jest do wytrzymania bez grama znieczulenia, po prostu trzeba iść i urodzić!

Ogromnie gratuluję pozostałym mamom i życzę powodzenia tym, które mają to piękne wydarzenie jeszcze przed sobą!

Berenika proszę dopisz na pierwszą stronę: Kacperek 53cm, 10 pkt. i sn
Pater gratulacje !!!!

pochwal się pociechą

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

dziś tak śpimy


Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 18:22   #2962
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Ramona jejciu jak słodko sobie śpi nie mogę się napatrzeć
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 18:24   #2963
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Pater, piękny opis porodu też już chciałabym móc to przeżyć

Właśnie biore kąpiel, może skurcze sie rozkręca, bo niby cały dzień się pojawiają, ale bardzo nieregularne.
I jak tam? Rozkręciło się? trzymam kciuki żeby szybko poszło

beat@ mnie by też szlag trafił, więc wcale Ci się nie dziwię, ja bym chyba zamówiła to z ikei jak pisze Maya albo wzięła to od rodziców bo ileż można?!

My zaraz zaczniemy akcję kąpiel trzymajcie kciuki żeby sprawnie poszło
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 18:55   #2964
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Dzisiaj 06.06 czyli mój termin ... a ja dalej w dwupaku i już po pierwszym falstarcie
na rozkręcenie akcji!!

Sola mam nadzieję, że dzisiaj Ci się uda!!

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Zostały mi tylko, albo aż dwa okna, ale prasowanie tych gównianych firanek mnie to jest tak jak się kupuje badziewie. Dzisiaj jest dzień do
Współczuję też mam gówniane firanki, które słabo się prasują, ale tym razem powieszę wilgotne, bo ponoć wtedy najlepiej się rozprostowują. Ciekawe, czy to prawda

pater Piękny opis!! Tak właśnie wyobrażam sobie mój poród


Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Właśnie biore kąpiel, może skurcze sie rozkręca, bo niby cały dzień się pojawiają, ale bardzo nieregularne.
Daj znać jak skurczybyki, ja trzymam

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie mnie bo mnie zaraz szlak jadny trafi. Narobiłam się dziś jak osioł żeby łóżeczko do wysprzątanego pokoju już wstawić. I co ??? szwagier jeszcze nie powyciągał ich rzeczy z łóżeczka bo ... Czasu nie miał
O matkoooo Olej go, tak jak radzą dziewczyny i weź łóżeczko od rodziców. Łaski bez

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
[/COLOR]dziś tak śpimy


Rozpływam się

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
My zaraz zaczniemy akcję kąpiel trzymajcie kciuki żeby sprawnie poszło
NO STRESS

Jadę jutro na weekend do Lublina, więc pewnie nie będę dostępna, odwiedzę eweden i małą Adę, już nie mogę się doczekać Wezmę też torbę do szpitala, może akurat wrócę już z Emilką
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 19:00   #2965
TroppoSensibile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 215
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Dziewczyny info od Kakusi:

"O 13:50 przyszła na świat Wikusia, 3150 g i 54 cm szczęścia na porodówkę zsostaliśmy przyjęci o 10:15 i kroplówka. I jak po 11 zaczęły się skurcze tak poszło migiem! 10 min parcia! I rodziłam w wannie".


Moje gratulacjeeeee a ja witam Wiktorkę
TroppoSensibile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 19:04   #2966
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cześć dziewczyny
Witam się wieczornie, po cięższym dniu.
Borys popłakiwał a ja razem z nim... chyba jakiś baby blues mi się włączył
Słucham sobie ulubionej muzyki na poprawę humoru i patrzę na w końcu błogi sen mojego synka
Jutro spacer, mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo już tak tęsknię za spacerem na świeżym powietrzu

Dziewczyny pocieszę Was. Po porodzie obrzęki nóg, uczucie ciężkości odeszło w zapomnienie- co prawda są inne dolegliwości, ale to nieważne!
Do tego nie ma się już takiego wilczego apetytu, i można w końcu spać na brzuchu

Sola trzymam kciuki, za sprawny i piękny poród oby był cudownym przeżyciem dla Was
Ramona Cudowna
Beat Ja też bym olała sprawę tego łóżeczka! Nie to nie, ile można czekać... jak masz możliwość olej to i załatw sobie inne
A my już mamy tydzień
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 19:04   #2967
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Kakusia GRATULACJE !!!!!!
Witamy Wikusię !!!
Kolejny super poród, tak trzymać !!!
P.S. Chyba mamy wyjątkowy wątek jeśli chodzi o sn

Edytowane przez poziomkka
Czas edycji: 2014-06-06 o 19:06
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 19:27   #2968
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Kakusia gratulację tak czułam, że jesteś już po

Ramona śliczna jest Zosia

Sola czekamy na dobre wieści

ja też chce już urodzić
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 19:35   #2969
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Kakusia GRATULACJE !!!!!!
Witamy Wikusię !!!
Kolejny super poród, tak trzymać !!!
P.S. Chyba mamy wyjątkowy wątek jeśli chodzi o sn
Kakusia Gratulacje!


ja też chcę tak szybko!
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 19:48   #2970
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Kakusia GRATULACJE !!!
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-14 13:10:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.