Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 13:43   #31
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Rozmowy w toku teraz są tak głupawe, że jak trafię przypadkowo, to przełączam. Kiedyś był odcinek o antykoncepcji i jakiś facet gadał: ,,mówiłem żeby założyła szpiralke'' , dno dno dno. Można też trafić na głupie odcinki typu mam różowego konia i różowe paznokcie.

W pamiętnikach z wakacji przerażała mnie durnota bohaterów, puszczalscy faceci i dziewczyny, zachowujący się jak barany, którzy nic nie widzieli, drący mordy jak bydło.

Programy śniadaniowe podnoszą mi ciśnienie, szczególnie w TVN, gdzie pokazują coraz to nowsze gwiazdy nie wiadomo skąd.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:53   #32
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Dla mnie hitem był ten odcinek http://www.youtube.com/watch?feature...4y23p_gRQ&NR=1 , Jezu . Ja to czasem obejrzę dla beki jak nie mam co robić, ale w życiu nie brałabym tego na serio, że to takie "życiowe"
To był najlepszy odcinek ze wszystkich. Ale to zrozumie tylko ten, kto włączył sobie to do obiadu, nie przywiązując zbytnio uwagi i nagle słyszy "mięsny jez, mięsny jeż". Myślałam, że się uduszę. Później Niekryty Krytyk miał to ocenić, ale chyba nie wyczuł klimatu.
Mnie dziwi, że niektórych te historie wzruszają i płaczą....
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:02   #33
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Robia takie programy na jakie jest zapotrzebowanie - proste, nie trzeba mozgu wysilac, mozna po robocie ogladac i nie stresowac sie.

Te wszystkie Sedzie, x factory.. to przeciez format kupiony. Wiec jak widac - sprawdza sie i na swiecie.

Ja mam kilka takich grzeszkow, odmozdzaczy, ktore ogladam, a nawet mojego facet wciagnelam (on oglada i sie wstydzi heh)

The Jeremy Kyle Show - najwieksza patologia - najczestsze tematy - zdardzilas k... mnie, pod pociag sie poloze... Test na warigrafie, badania DNA itp. Uwielbiam, akurat do porannej kawy

Cheaters - od lat! Polecam - konfrontancje i udajacy troske prowadzacy - precious!

Bridezillas -

Come Dine with Me - to chyba nawet w PL jest pod jakims innym tytulem

Ramsay's kitchen nightmares - tez chyba ktos podobny program ma w PL

60 minutes screwover tzn makeover - czyli jak 'odstawic' chalupe w 60 minut

...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:12   #34
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Jerrego Springera nic nie pobije
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:22   #35
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

"No jakie fu.ck, no nas**ło się trochę"
Jeżeli kogoś to autentycznie bawi, to wątpię w ludzi, bez jaj.

Telewizje śniadaniowe - ok, lekkie, łatwe, płytkie, acz przyjemne, czasem można się obśmiać z jakiejś celebritis, co dziecię w mleku z piersi kąpie i tyle.

Te wszystkie superniańki, Gesslerowe, perfekcyjne panie domu, co na akord sprzątają zasyfiałe chaty - tu szczerze nie rozumiem popularności, ale ok - może ktoś sobie coś podpatrzy.

Drzyzga, wszystkie polsatowskie i tvnowskie paradokumenty z amatorami dorabiającymi do etatów w fabryce to prawdziwa porażka.
Podobne zdanie mam na temat Uwagi, programu Jaworowicz i innych interwencyjnych - czy one naprawdę komuś pomagają? Częściej są stronnicze, nieobiektywne i nastawione na tanią sensację.

Żeby obejrzeć dobre dokumenty, to trzeba szturmować festiwale i przeglądy.
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:36   #36
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Jerrego Springera nic nie pobije
Prawda.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
"No jakie fu.ck, no nas**ło się trochę"
Jeżeli kogoś to autentycznie bawi, to wątpię w ludzi, bez jaj.

Telewizje śniadaniowe - ok, lekkie, łatwe, płytkie, acz przyjemne, czasem można się obśmiać z jakiejś celebritis, co dziecię w mleku z piersi kąpie i tyle.
Widzisz, ja wątpię w ludzi, widząc że ich bawi telewizja śniadaniowa. Co kto lubi...
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:49   #37
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ostatnio trafiłam na to:

http://www.youtube.com/watch?v=I2VIEwbIETg

Do dzisiaj nie mogę się otrząsnąć

I zaczęłam podejrzewać, że to chyba celowy spisek mający na celu ogłupienie naszego społeczeństwa, bo wiadomo, głupi we wszystko uwierzy i wszystko kupi... Mamy być społeczeństwem debili czy co

Jak ludzie mogą w takim czymś grać w zamian za chyba wakacje za granicą Nie wiem, ile musieliby mi zapłacić, żebym takie coś zagrała. Za ile byście w tym wystąpiły?

Jak ja mam dziecko wychować na świecie, gdzie takie idiotyzmy ktoś emituje?
na gumtree widziałam ogłoszenia o szukaniu statystów

a telewizja, niestety, jest denna (choc podobno tv we Włoszech i USA bije naszą na głowę pod względem głupoty), ale masz rację ja najchętniej mojego przyszłego dzieciaka pozbawiłabym dostepu do tv i w dużej mierze do neta i gier, ale jak się biedny odnajdzie w szkole,to nie wiem

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Bridezillas -



...
to mi się podobało ale uważam, że akurat to było fajne porównać sobie jak wygladaja przygotowania do wesela w USA i PL
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 14:54   #38
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
S
Nie, nie, nie wierzę...
Zaskakuje mnie fakt, że kontynuują nakręcanie tej ciotodramy.
Ludzie to oglądają dla beki (a może nie?) zwiększając oglądalność.
Mnie głupota męczy, wolę poczytać książkę.

pamiętników z wakacji w tym sezonie już nie będzie, ale luz zastąpi je bardzo podobny format.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Robia takie programy na jakie jest zapotrzebowanie - proste, nie trzeba mozgu wysilac, mozna po robocie ogladac i nie stresowac sie.

Te wszystkie Sedzie, x factory.. to przeciez format kupiony. Wiec jak widac - sprawdza sie i na swiecie.

dokładnie.



i tu nie chodzi o upadek telewizji a raczej o zmniejszenie się ludzkiego organu służącego do myślenia.

bo rachunek tu jest bardzo prosty coś się ogląda ( a ogląda to społeczeństwo ) to zostaje na antenie. i żadnej większej filozofii tu nie ma.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:55   #39
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

do zenujacych programow telewizyjnych dorzuce jeszcze w-11, detektywow i malanowskiego nie moge zniesc ich, jak i innych Ann Marii, pamietnikow... itd. tak dretwe aktorstwo i scenariusze, ze obraza moja inteligiencje



(zeby tylko teraz nie bylo, ze wywyzszam sie ponad ludzi, ktorym sie to podoba)
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:57   #40
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość


to mi się podobało ale uważam, że akurat to było fajne porównać sobie jak wygladaja przygotowania do wesela w USA i PL
O tak... Jeśli ktoś twierdzi, że u nas kobiety gloryfikują tę uroczystość to niech sobie obejrzy ten program
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:00   #41
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów
Dlatego właśnie ja i mój mąż w pełni świadomie i dobrowolnie zrezygnowaliśmy z posiadania telewizora
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 15:01   #42
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
O tak... Jeśli ktoś twierdzi, że u nas kobiety gloryfikują tę uroczystość to niech sobie obejrzy ten program

I dodatkowo jesli ktoś ma kompleksy na punkcie wagi, bo niektóre z tych panien młodych wkładały takie sukienki z których dosłownie wylewały się gorsetem
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:05   #43
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez sensiblee Pokaż wiadomość
Całkiem możliwe, bo np. ten sam aktor grał w Ukryta Prawda, Milion w Minutę i Surowi Rodzice TVN po prostu sobie jaja z nas robi.

ale akurat "Pamiętniki z wakacji" są świetne, mnie nie ogłupiają za to poprawia mi ten program humor Trudne Sprawy i Ukryta Prawda także oglądam, bo czasem są ciekawe odcinki

Za to "Rozmowy w Toku" tak się popsuły, kiedyś były ciekawe tematy, poruszające historie a teraz to także sami aktorzy tam grają
Nawet nie wiem co to Ukryta Prawda . A ja lubiłam Ugotowanych bo się w miarę autentyczni wydawali...
Ale może mam jakąś wyższą tolerancje, bo 'ustawiłam' sobie limit - jak jest sezon na tego typu seriale (wakacje, wiadomo - nie ma) oglądam jeden odcinek tygodniowo. W trakcie emisji.

Nie ogarniam jak kogoś może bawić oglądanie 'trudnych spraw' dla śmiechu.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:08   #44
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

rzadko oglądam tv.

telewizja była przeze mnie mocniej eksploatowana ostatnio, w trakcie Olimpiady tzn. oglądałam na Eurosporcie, nie na naszej publicznej.
lubię takie rzeczy oglądać, zakochałam się zwłaszcza w gimnastyce artystycznej (taniec ze wstążką ).

na BBC oglądnęłam chyba już wszystkie serie Podróży Jonathana Dimbleby'ego, fajna była zwłaszcza o Rosji.

na Fox Life swego czasu oglądałam Simpsonów.

na Tvn Turbo lubię Parszywą Dwudziestkę, chociaż mnie często przeraża

Cytat:
Napisane przez asta9126 Pokaż wiadomość

Teraz jak już coś oglądam to teleturnieje (Jeden z dziesięciu jest genialny w swej prostocie i nie generuje sztucznych emocji)
też lubię od lat taki sam
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:17   #45
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem co to Ukryta Prawda .
To na TVNie leci, raz oglądałam, nieco wyższy poziom niż te polsatowskie szmiry.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:20   #46
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
To na TVNie leci, raz oglądałam, nieco wyższy poziom niż te polsatowskie szmiry.
... choc nadal jak i polsatowskie produkcje to docu soap- telenowela dokumentalna (jak gdzies wyczytalam)
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:06   #47
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Jak dobrze, że od 3 lat nie mam telewizora.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:14   #48
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Nikt jednak nie zmusza do ogladania takich programow - sa jeszcze inne kanaly gdzie mozna obejrzec program dokumentalny.

Dla kazdego sie cos znajdzie.

Mnie to 'telewizje muzyczne' rozwalaja na lopaty - od lat z dala omijam mtv itp. Czasem kerrang wlacze, ale glownie gdy leca jakies 'starsze' kawalki, bo tej 'nowej' muzyki to ja strawic nie moge i tylko mi sie zawsze na usta cisnie 'rock is dead'. Czasem chce zobaczyc czy moze pojawil sie jakis nowy, interesujacy zespol, ale niestety...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:19   #49
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
W pamiętnikach z wakacji przerażała mnie durnota bohaterów, puszczalscy faceci i dziewczyny, zachowujący się jak barany, którzy nic nie widzieli, drący mordy jak bydło.

Programy śniadaniowe podnoszą mi ciśnienie, szczególnie w TVN, gdzie pokazują coraz to nowsze gwiazdy nie wiadomo skąd.
o to, to, to. Czasem nawet dla beki próbowałam oglądać ale męczyły mnie te wrzaski. Ludzie w tych programach w ogóle nie rozmawiają! Każde zdanie wypowiadają podniesionym tonem, w dodatku są chamidłami np. zamiast poprosić sąsiadów o ściszenie muzyki (tak zachowałby się normalny człowiek) od razu wstają na równe nogi, i lecą do nich z mordą i pięściami krzycząc głownie "co to ma być gówniarze" - nawet nie mówiąc o co chodzi

śniadaniówka, mogłaby być dużo lepsza gdyby zamiast na ilość postawili na jakość. Zamiast zapraszać 50 gwiazdeczek do opowiadania głupot na 20 różnych tematów (na każdy temat poświęcone 5minut ) mogliby zaprosić mniej gości i rzadziej zmieniać tematykę. Wywiady byłyby dłuższe więc być może coś by z nich wynikało. Ale być może się łudzę...
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 16:41   #50
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Jak ja się cieszę,że od 4 lat nie mam TV w domu i ani ja, ani moje córy, ani goście nie oglądają tego syfu tam puszczanego.Ufff
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:44   #51
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Nikt jednak nie zmusza do ogladania takich programow - sa jeszcze inne kanaly gdzie mozna obejrzec program dokumentalny.

Dla kazdego sie cos znajdzie.


Mnie to 'telewizje muzyczne' rozwalaja na lopaty - od lat z dala omijam mtv itp. Czasem kerrang wlacze, ale glownie gdy leca jakies 'starsze' kawalki, bo tej 'nowej' muzyki to ja strawic nie moge i tylko mi sie zawsze na usta cisnie 'rock is dead'. Czasem chce zobaczyc czy moze pojawil sie jakis nowy, interesujacy zespol, ale niestety...


viva polska i mtv to też niezła szmira, pamiętam jeszcze dawne czasy, gdy na vivie niemieckiej (nie było polskiej) i mtv leciała muzyka
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:48   #52
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Oglądam te odmóżdżacze
Chociaż wkurzam się zawsze, ciśnienie mi skacze niesamowicie
Sądy też oglądam, jeszcze rodzinny przełknę, ale u Wesołowskiej zawsze jest nieoczekiwany zwrot akcji, zawsze się pojawia nagle jakiś nieodkryty wcześniej świadek koronny, w "talent show" każdy ma ze sobą jakąś ckliwą historię
Gesslerową po długiej przerwie zaczęłam znowu oglądać, lubię, nawet pomimo przeistoczenia się tej pani w eksperta od wszystkiego
Telewizja śniadaniowa sprawia, że odechciewa mi się śniadania, nuda, goście z dupy wzięci i żarty prowadzących takie że łohoho kiedyś jeszcze oglądałam nowy dzień z Polsat News, ale teraz i to mnie denerwuje.

Niemniej jednak mam "swoje" programy:
- Różowa Pantera, Tom&Jerry, Łebski Harry wspomnienie dzieciństwa, o niektórych z tych bajek już zdążyłam zapomnieć
- Zbrodnie niedoskonałe
- Dyżur
- Dokumenty, całkiem w miarę ich jest, np. Culture X, Sekrety dawnych budowli, teraz też leci jakiś cykl o najzimniejszych/ najgorętszych/ najsuchszych itd. miejscach na ziemi
- Kiepscy
- CSI. Przekolorowane, ale i tak patrzę
- Z archiwum policji.
- Najwspanialszy pies Ameryki

Rozmowy w toku też zawsze lubiłam, ale odkąd dowiedziałam się, że i tam piszą scenariusz, mój świat się zawalił
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:57   #53
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
śniadaniówka, mogłaby być dużo lepsza gdyby zamiast na ilość postawili na jakość. Zamiast zapraszać 50 gwiazdeczek do opowiadania głupot na 20 różnych tematów (na każdy temat poświęcone 5minut ) mogliby zaprosić mniej gości i rzadziej zmieniać tematykę. Wywiady byłyby dłuższe więc być może coś by z nich wynikało. Ale być może się łudzę...
Właśnie takie było kiedyś PnŚ jeden temat na cały program (z resztą stąd chyba tytuł "Pytanie na śniadanie" a przynajmniej tak mi się kojarzyło ) ogólnie już bardzo dawno nie oglądałam tv z rana, ciekawa jestem jak się trzyma Kawa czy herbata

W przyszłości też nie chcę mieć telewizji w domu, ale telewizor i dvd byłyby ok
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 17:00   #54
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość

Jak ja mam dziecko wychować na świecie, gdzie takie idiotyzmy ktoś emituje?
Bez telewizora w domu
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 17:09   #55
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
No i kliknęłam. Załamałam się do reszty



Zgadzam się. Jak można z muzycznej telewizji zrobić taki shit
Ja tam nie sprawdzam tego linka
Jeszcze bardziej mnie krew zaleje....

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Jerrego Springera nic nie pobije
FUCK To jeszcze leci w tv ? Pamiętam jak oglądałam to jak byłam jeszcze w 1 lub 2 klasie gimnazjum.

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie ja i mój mąż w pełni świadomie i dobrowolnie zrezygnowaliśmy z posiadania telewizora
Zazdroszczę. Mój Tż nie wyobraża sobie życia, bez telewizora.


Teraz rozbawił mnie ten nowy proglam z M.Gessler.
Polska to na serio strasznie zacofany kraj.
No cóż na łatwiznę łatwo się idzie, ściągając pomysły które realizują za granicą. Dodając do tego że do tej pory nie mogę pojąć kto wcisnął tam Gessler Czy u nas w kraju nie ma innych kucharzy ?
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.



Edytowane przez GagaFace
Czas edycji: 2012-08-13 o 17:16
GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 17:20   #56
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość


viva polska i mtv to też niezła szmira, pamiętam jeszcze dawne czasy, gdy na vivie niemieckiej (nie było polskiej) i mtv leciała muzyka
Dokladnie. Tez pamietam, stara jestem...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:33   #57
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Bez telewizora w domu
Cały dzień mam telewizor wyłączony. Ledwo mignie włączona telewizja, mała się gapi jak zahipnotyzowana. Dziecko do drugiego roku życia w ogóle telewizji oglądać nie powinno i ja się tego trzymam.
Nie będę dzieciaka od noworodka ogłupiała, dość jest tych odmóżdżaczy dla dzieci i dorosłych teraz.

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Teraz rozbawił mnie ten nowy proglam z M.Gessler.
Polska to na serio strasznie zacofany kraj.
No cóż na łatwiznę łatwo się idzie, ściągając pomysły które realizują za granicą. Dodając do tego że do tej pory nie mogę pojąć kto wcisnął tam Gessler Czy u nas w kraju nie ma innych kucharzy ?
Magda Gessler nie jest kucharzem, ona jest kreatorką smaku
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:44   #58
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
=
Teraz rozbawił mnie ten nowy proglam z M.Gessler.
Polska to na serio strasznie zacofany kraj.
No cóż na łatwiznę łatwo się idzie, ściągając pomysły które realizują za granicą. Dodając do tego że do tej pory nie mogę pojąć kto wcisnął tam Gessler Czy u nas w kraju nie ma innych kucharzy ?
zacofany kraj bo?

pomysłu się nie ściąga a kupuje się zagraniczny format/licencję na której robiony jest program.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:01   #59
Ale ze mnie romantyczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 292
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Nigdy nie potrafiłam zrozumieć dlaczego niektórzy mówią często o odmóżdżaniu . Ja tam zawsze jestem skłonna do refleksji i lubię zastanawiać się głęboko, nawet jak leci głupi program.

Edytowane przez Ale ze mnie romantyczka
Czas edycji: 2012-08-13 o 19:04
Ale ze mnie romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:16   #60
Devojce
Raczkowanie
 
Avatar Devojce
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 272
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

I dlatego, tak jak kilka tu osób, nie mam telewizora i w przyszłości, gdy będę miała dzieci, również nie planuję zakupu. Nigdy bym nie pozwoliła, aby moje dziecko takie głupoty oglądało.
Czasami oglądam teleexpress, ale online.
Kiedy jade na jakiś czas do domu rodzinnego, to się załamuję, ponieważ tam niemalże ciągle jest włączony telewizor i programy typu: pierwsza miłość, trudne sprawy. Naprawdę nie rozumiem jak to można oglądać Jedy co mogę obejrzeć to 1 z 10

Życie bez telewizora jest przyjemniejsze

Edytowane przez Devojce
Czas edycji: 2012-08-13 o 19:18
Devojce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-17 09:37:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.