ślub jako wydarzenie na facebooku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 14:02   #1
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135

ślub jako wydarzenie na facebooku


Jak w temacie
Dziś natrafiłam na wydarzenie dotyczące ślubu na facebooku "Ślub X & Y " założony przez przyszłą Pannę Młodą, z dokładną datą i godziną uroczystości (ślubnej , w USC, nie wesela). Co sądzicie o takim pomyśle informowania znajomych o ślubie?
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:10   #2
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Jak dla mnie to głupota. O ile jeszcze zmianę statusu na ' w związku', 'wolny', 'w związku małżeńskim' mogę zrozumieć o tyle zakładanie specjalnego wydarzenia o tym, żeby poinformować znajomych- nie rozumiem. Zero prywatności. Przecież znajomi dostają zaproszenia i nie muszą być o tym informowani na fb. Chęć pochwalenia się, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ja jestem na nie. Ludzie za poważnie traktują tego fb, takie mam wrażenie.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:32   #3
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

nie rozumiem takiego zachowania, dla mnie to zwykły kicz.
Ślub to poważne wydarzenie, najważniejsze w życiu (tak przynajmniej ja myślę) i zapowiadanie go na fb kojarzy mi się z mało ważnym wydarzeniem, zupełnie jakby napisać na fb "idę dziś na piwo z kumpelą klub X o godzinie oo.oo" - trochę chore.


Taka naszła moda, że pewne wartości tracą na wartości

Mam u siebie na fb teraz koleżankę, która czekała na oświadczyny od swojego ukochanego jakieś 8 lat, teraz ostatnio dał jej pierścionek i bidna od tego czasu daje same zdjęcia gdzie w roli głównej jest jej pierścionek właśnie... rozłożona łapa i pierścionek (który jest tak mały , ze prawie go ni widać) .....czekała tyle czasu w niepewności, to teraz musi się pochwalić światu, że jednak dostała pierścionek

Edytowane przez katarzyniak
Czas edycji: 2012-08-13 o 14:33
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:35   #4
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Nie rozumiem tego. Informacje na temat ślubu znajomi czy rodzina mają na zaproszeniach, więc zakładanie wydarzenia na fb to dla mnie dziecinada.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:36   #5
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Mi się podoba taka forma informacji o slubie,potem nie ma problemu że ktoś nie wiedział a chciał przyjść i złożyć życzenia.Nie trzeba w takim wypadku wysyłać zaproszeń na sam slub,nikt nie jest zobowiązany do przyjścia.
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:54   #6
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Ja jestem za tradycją,czyli zwykłe zaproszenia dawane z łapy do łapy i tyle...niedługo na tym fb będą wrzucać newsy z nocy poślubnej...
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:55   #7
Alejka13
Zadomowienie
 
Avatar Alejka13
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 158
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Blobby, racja
Alejka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 15:20   #8
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Wg informowanie o ślubie na fb/nk jest ok Żyjemy w XXI wieku, więc można trochę odejść od tradycji. Wiadomo, że zaproszenia na ślub i wesele daje się osobiście lub wysyła pocztą Z niektórymi znajomymi mam kontakt tylko na fb, nie znam adresu zamieszkania itd. i w takim wypadku informacja na fb jest fajnym rozwiązaniem Kto będzie chciał to przyjdzie, nikt przecież nikogo nie zmusza. Można zrobić wydarzenie, a można wstawić zdjęcie w formie zawiadomienia.
I nawet jeżeli ktoś się tym chwali to co w tym złego? W takim razie nie powinno być nas na tym forum, bo przecież się chwalimy, że bierzemy ślub Chcę się podzielić radością z innymi to się dzielę Po coś ten facebook istnieje...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:17   #9
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

jesli to dodatek do tradycyjnych zaproszen - to jestem za. Sledze taka strone znajomej pomimo ze nie jestem zaproszona - ale to tez kopalnia pomyslow dla siebie - no i zwykla ciekawosc
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:30   #10
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

jestem za zwlaszcza ze mozna na wydarzenie zaprosic tylko znajomych i zrobic je prywatne (nikt go wiecej nie zobaczy). jest wtedy dobra forma potwierdzenia kto przyjdzie a kto nie.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:39   #11
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Dokładnie- mamy XXI wiek i nigdy nie byłam za tym, żeby kurczowo trzymać się tradycji. Osoby, które będą zaproszone na przyjęcie dostaną pisemne zaproszenia, natomiast do reszty znajomych i rodziny zadzwonię lub napiszę, żeby mogli wpaść na ślub. Być może do niektórych napiszę na FB. Nie widzę w tym nic nietaktownego, po to mam tam konto, żeby się komunikować. Nie utworzę jednak ogólnodostępnego "wydarzenia", bo nie chcę przypadkowych gapiów na ślubie
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 18:46   #12
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

poza tym to jest dobry sposob na zaproszenie osob tylko na slub bez wesela.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:53   #13
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Nie widze problemu - zaprasza na slub.
Zaloze sie, ze goscie wlasciwi dostali normalne zaproszenia na slub i wesele.

To wydarzenie na FB to tylko gdyby ktos inny chcial przyjsc, moze zlozyc zyczenia.

Nie oburza mnie to, nie dziwi.


Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Mam u siebie na fb teraz koleżankę, która czekała na oświadczyny od swojego ukochanego jakieś 8 lat, teraz ostatnio dał jej pierścionek i bidna od tego czasu daje same zdjęcia gdzie w roli głównej jest jej pierścionek
No czekala, to sie teraz swoim szczesciem chwali


Ja mialam znajoma, ktora po oswiadczynach mowi do mnie 'to bedzie takie nasze wydarzenie, nie chcemy robic z tego szol, to zostanie miedzy nami'

Na drugi dzien na fejsbuku pierdyliard zdjec tegoz pierscionka, zmiana statusu, 6 statusow odnosnie i jeszcze kilka zdjec.

To mnie rozwalilo
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:56   #14
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

ja sie nie dziwie ze dziewczyny chca sie pochwalic, zwlaszcza jak czekala 8 lat na to
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:22   #15
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Ja jednakowoż uważam, że nie jest to żadna forma zapraszania znajomych a ot informacja że takowa impreza się odbywa, ja widzę często wydarzenia pt. Ognisko u X, parapetówa u Y.
I powiem szczerze że mi to zwisa, dynda i powiewa. Chce PMka sobie zakładać wydarzenie i dzielić się radością w ten sposób- dla mnie luzik.
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:32   #16
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Wg informowanie o ślubie na fb/nk jest ok Żyjemy w XXI wieku, więc można trochę odejść od tradycji. Wiadomo, że zaproszenia na ślub i wesele daje się osobiście lub wysyła pocztą Z niektórymi znajomymi mam kontakt tylko na fb, nie znam adresu zamieszkania itd. i w takim wypadku informacja na fb jest fajnym rozwiązaniem Kto będzie chciał to przyjdzie, nikt przecież nikogo nie zmusza. Można zrobić wydarzenie, a można wstawić zdjęcie w formie zawiadomienia.
I nawet jeżeli ktoś się tym chwali to co w tym złego? W takim razie nie powinno być nas na tym forum, bo przecież się chwalimy, że bierzemy ślub Chcę się podzielić radością z innymi to się dzielę Po coś ten facebook istnieje...
Popieram Cię, moja forumowa koleżanko
Ja też nie widzę w tym nic złego. Tak jak napisała poznanianka, jak chcę się dzielić ze światem swoim szczęściem to się dzielę i nic innym do tego. Mamy XXI wiek i technologia się rozwija, nie trzeba zawsze i wszędzie kurczowo trzymać się tylko tradycji.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 22:54   #17
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

a właśnie ja sama nie moge jakoś sie do tego ustosunkować
niby fajnie, łatwo poinformować dalszych znajomych o ślubie ... ale z drugiej strony skoro są tak dalsi że nie podejdziemy do nich z zaproszeniem/powiadomieniem to czy naprawde chcemy ich na ślubie
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 16:23   #18
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

My wręczaliśmy zaproszenia tradycyjnie, ale oprócz tego założyliśmy stronę internetową, na której zamieszczone są mapki dojazdu, informacje o hotelach, godzinach, itd. Według mnie to szalenie przydatna sprawa. No i strona jest urocza. Podawaliśmy adres do strony przy rozdawaniu zaproszeń.

Aczkolwiek słyszałam o przypadku (może to taka miejska legenda), że dziewczyna obraziła się na koleżankę, że nie przyszła na jej ślub, a zaproszenie na ten ślub wysłała jej przez fb. :brzyda l:
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 07:36   #19
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Jak komuś się nie podoba, że ktoś na fb dodaje statusy, zdjęcia, czy zakłada wydarzenia, to może od razu zlikwidować tam konto i mieć święty spokój ?
Ja co prawda taka wylewna nie jestem, aby ustawiać statusy i informować na bieżąco wszystkich, co dzieje się w moim życiu.... Ale kiedy moi znajomi coś tam dodają, to nie przeszkadza mi to. Jeżeli ktoś taką drogą chce powiadomic znajomych o ślubie, to przecież ma do tego prawo.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 12:05   #20
myszeczka87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 1 012
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
a właśnie ja sama nie moge jakoś sie do tego ustosunkować
niby fajnie, łatwo poinformować dalszych znajomych o ślubie ... ale z drugiej strony skoro są tak dalsi że nie podejdziemy do nich z zaproszeniem/powiadomieniem to czy naprawde chcemy ich na ślubie
Tylko jak np ktoś ma znajomych, których nie zna obecnie adresu zamieszkania albo ktoś przebywa za granicą, to takie zaproszenie tylko na ślub (do Kościoła, albo do USC) przez FB lub NK jest akceptowane osobiście przeze mnie

To takie niezobowiązujące, niż wysłanie zaproszenia na ślub.

Ja zaproszenia na ślub i wesele daje osobiście Rodzinie i Przyjaciołom, a na NK zamieszczę zaproszenia/zawiadomienia na ślub (tylko do Kościoła) dla ludzi (dalszych znajomych), którzy mają ochotę i czas przyjść do Kościoła-bo ich na Wesele zapraszać nie będę...

Mi by było miło gdyby ktoś zamieścił notkę, że tego i tego dnia o tej godzinie bierze ślub i zaprasza np do Kościoła. Wolę coś takiego niż to, że koleżanka nie zaprosiła mnie nawet ustnie żebym mogła złożyć jej życzenia...Bo np zapomniała...
myszeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 14:34   #21
123daria
Przyczajenie
 
Avatar 123daria
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 27
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Mam mieszane uczucie do fb, niby mamy XXI wiek ale zaproszenie na fb jest taki bezosobowe - na zasadzie nie cchiało mi sie Was poinformować że mam wesele to macie info i wpadajcie. Sama nie wiem jak bym się czuła gdyby ktoś mnie tak zaprosił, wolałąbym już indywidualną wiadomość nawet na fb
123daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 14:48   #22
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Jeszcze niech porozsyła zaproszenia ślubne do rodziny przez facebooka.

Nie widzę sensu zakładania takiego wydarzenia, chyba, że w celu pochwalenia się. Chociaż ja wolałabym się chwalić jakimiś ładnymi zdjęciami już po ślubie i weselu.
Przecież najbliżsi i ci trochę dalsi znajomi/rodzina na pewno wiedzą o ślubie i kto zechce to przyjdzie złożyć życzenia.

No, ale co kto uważa za słuszne... ja tam się nie wtrącam. Jeśli młodym to nie przeszkadza, to okej.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 19:14   #23
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

A mi się taki motyw podoba (oczywiście jako dodatek do tradycyjnych zaproszeń) - można zaprosić na sam ślub szerokie grono znajomych.

Sama widziałam utworzone na FB takie wydarzenie. Przyszli Państwo Młodzi zgrabnie i dowcipnie opisali gdzie i kiedy będą się pobierać i serdecznie zaprosili do uczestniczenia w ich uroczystości. Oczywiście zaproszenie skierowane do określonej grupy osób.

Miło spojrzeć, że ludzie czasem używają FB w taki pozytywny sposób, a nie do wstawiania milionów sweet foci, opisów samopoczucia po imprezie czy osiągnieć w gierkach .
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 13:48   #24
myszeczka87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 1 012
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
A mi się taki motyw podoba (oczywiście jako dodatek do tradycyjnych zaproszeń) - można zaprosić na sam ślub szerokie grono znajomych.

Sama widziałam utworzone na FB takie wydarzenie. Przyszli Państwo Młodzi zgrabnie i dowcipnie opisali gdzie i kiedy będą się pobierać i serdecznie zaprosili do uczestniczenia w ich uroczystości. Oczywiście zaproszenie skierowane do określonej grupy osób.

Miło spojrzeć, że ludzie czasem używają FB w taki pozytywny sposób, a nie do wstawiania milionów sweet foci, opisów samopoczucia po imprezie czy osiągnieć w gierkach .
Zgadzam się z tym powyżej, nie mam fb ale jak koleżanka pokazuje mi na swoim koncie co tam się dzieje, to normalnie mnie to w ogóle nie bawi..Miliony sweet foci z dziubkiem, zdjęcia dzieci w różnych dziwnych pozach....Tragedia...Nie żałuję, że mnie tam nie ma
myszeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:30   #25
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Ja myślę, że zaproszenia swoją drogą - odwiedzi się rodzinę i znajomych, fajna sprawa, na pewno z tego nie zrezygnujemy, ale nie widzę nic złego w tym, żeby dodatkowo założyć prywatne wydarzenie na fb. Tak, jak napisała gramwzielone - na sam ślub można zaprosić więcej gości
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 12:12   #26
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Dajcie spokój, wiadomo, że WSZYSTKICH znajomych (i z uczelni i z pracy i z liceum itd itd), choćby byli przenajfajniejsi, nie zaprosi się na wesele, bo będzie ich więcej niż rodziny
Można wydrukować dwa razy więcej zaproszeń niż pierwotnie (część na ślub i wesele oraz część na sam ślub), a później poświęcić pierdyliard godzin na umawianie się na kawę z każdym, komu chce się wręczyć zaproszenie na sam ślub, ale o niebo wygodniej jest zrobić event na facebooku. Ja mam zamiar tak właśnie to rozegrać
Jeśli ktoś nas nie lubi i mu nie zależy, to nie przyjdzie choćby dostał zaproszenie w koronkowej kopercie
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 22:46   #27
fioletowa
Raczkowanie
 
Avatar fioletowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 287
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Dajcie spokój, wiadomo, że WSZYSTKICH znajomych (i z uczelni i z pracy i z liceum itd itd), choćby byli przenajfajniejsi, nie zaprosi się na wesele, bo będzie ich więcej niż rodziny
Można wydrukować dwa razy więcej zaproszeń niż pierwotnie (część na ślub i wesele oraz część na sam ślub), a później poświęcić pierdyliard godzin na umawianie się na kawę z każdym, komu chce się wręczyć zaproszenie na sam ślub, ale o niebo wygodniej jest zrobić event na facebooku. Ja mam zamiar tak właśnie to rozegrać
Jeśli ktoś nas nie lubi i mu nie zależy, to nie przyjdzie choćby dostał zaproszenie w koronkowej kopercie
Całkowicie popieram
__________________
Poznanie: 20.03 2010
Razem od: 15.08.2010
Zaręczeni: 05.08.2011
Ślub: 11.05.2013
fioletowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 08:11   #28
judkaaa
Rozeznanie
 
Avatar judkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 902
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Dajcie spokój, wiadomo, że WSZYSTKICH znajomych (i z uczelni i z pracy i z liceum itd itd), choćby byli przenajfajniejsi, nie zaprosi się na wesele, bo będzie ich więcej niż rodziny
Można wydrukować dwa razy więcej zaproszeń niż pierwotnie (część na ślub i wesele oraz część na sam ślub), a później poświęcić pierdyliard godzin na umawianie się na kawę z każdym, komu chce się wręczyć zaproszenie na sam ślub, ale o niebo wygodniej jest zrobić event na facebooku. Ja mam zamiar tak właśnie to rozegrać
Jeśli ktoś nas nie lubi i mu nie zależy, to nie przyjdzie choćby dostał zaproszenie w koronkowej kopercie
Jeszcze nawet nie rozmawiałam z TŻ o tego typu "zaproszeniu", ale stosunek do tego mam taki sam, jak Ty!
__________________
ślub: 20.07.13
dwie kreseczki: 05.07.2014
judkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 11:07   #29
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Dajcie spokój, wiadomo, że WSZYSTKICH znajomych (i z uczelni i z pracy i z liceum itd itd), choćby byli przenajfajniejsi, nie zaprosi się na wesele, bo będzie ich więcej niż rodziny
Można wydrukować dwa razy więcej zaproszeń niż pierwotnie (część na ślub i wesele oraz część na sam ślub), a później poświęcić pierdyliard godzin na umawianie się na kawę z każdym, komu chce się wręczyć zaproszenie na sam ślub, ale o niebo wygodniej jest zrobić event na facebooku. Ja mam zamiar tak właśnie to rozegrać
Jeśli ktoś nas nie lubi i mu nie zależy, to nie przyjdzie choćby dostał zaproszenie w koronkowej kopercie
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:10   #30
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: ślub jako wydarzenie na facebooku

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Dajcie spokój, wiadomo, że WSZYSTKICH znajomych (i z uczelni i z pracy i z liceum itd itd), choćby byli przenajfajniejsi, nie zaprosi się na wesele, bo będzie ich więcej niż rodziny
Można wydrukować dwa razy więcej zaproszeń niż pierwotnie (część na ślub i wesele oraz część na sam ślub), a później poświęcić pierdyliard godzin na umawianie się na kawę z każdym, komu chce się wręczyć zaproszenie na sam ślub, ale o niebo wygodniej jest zrobić event na facebooku. Ja mam zamiar tak właśnie to rozegrać
Jeśli ktoś nas nie lubi i mu nie zależy, to nie przyjdzie choćby dostał zaproszenie w koronkowej kopercie
Jezeli ktoś ma blisko do kościoła albo urzędu i ma ten dzień wolny to na pewno się zjawi by złożyć gratulacje parze młodych,bez względu na to czy lubi bardzo czy tylko trochę.Ja nie mam zamiaru lecieć do kogoś tylko na ślub ,tracić 4 tys tylko po to żeby złożyć komuś gratulacje,nawet jakbym bardzo kogoś lubiła tio tylko na ślub nie przyjdę ponosząc takie koszty
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.