Filtry UV a makijaż - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 16:21   #931
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sandija
Sylwiani, mnie powalil efekt Color ID Lancome'a - mat totalny, aż prawie niezdrowy
Fajnie unormalnia też paszczę Pure Light Diorskin
ale ty tylko na avence?
dzięki Sandijka, jesteś szybka jak błyskawica
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 16:26   #932
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczynki, kupilam najtanszy (bo na probe ) i jedyny w sklepie puder sypki Manhattan, Pure Mat Loose Powder . On jest bezowy. Niestety moja twarz po nim nie rozni sie niczym jak po skrobii.... dalej jest biala. Na dodatek widac mi teraz wszystkie zmarszczki, nawet te o ktorych nie wiedzialam ze mam

Mam go na podkladzie, wiec jutro sprobuje od razu na filterek Avenki i zobacze czy to pomoze. Jesli nie, to szubienica. Ja juz nie wiem czym sie wymalowac, zeby zmatowic tlusta Avenke a przy okazji nie byc biala jak trup´po skrobii.

Doradzcie cos... Czy istnieje jakis podklad, ktory moge wsmarowac palcem i ktory zmatuje mi ta tlusta emulsje?
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 16:31   #933
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Dziewczynki, kupilam najtanszy (bo na probe ) i jedyny w sklepie puder sypki Manhattan, Pure Mat Loose Powder . On jest bezowy. Niestety moja twarz po nim nie rozni sie niczym jak po skrobii.... dalej jest biala. Na dodatek widac mi teraz wszystkie zmarszczki, nawet te o ktorych nie wiedzialam ze mam

Mam go na podkladzie, wiec jutro sprobuje od razu na filterek Avenki i zobacze czy to pomoze. Jesli nie, to szubienica. Ja juz nie wiem czym sie wymalowac, zeby zmatowic tlusta Avenke a przy okazji nie byc biala jak trup´po skrobii.

Doradzcie cos... Czy istnieje jakis podklad, ktory moge wsmarowac palcem i ktory zmatuje mi ta tlusta emulsje?
zobacz wyżej
ja używam brązującego spodka sephory i dużego pędzla i nie jestem blada
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 16:39   #934
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Smile Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani
zobacz wyżej
ja używam brązującego spodka sephory i dużego pędzla i nie jestem blada
Ale ja sie boje tych brazujacych i rozy itp. NIe wiem czy bym potrafila to jakos nalozyc na pysiaka. Wyobrazam sobie siebie z brazowymi kolkami-plackami na bialej od skrobii twarzy Jak taka wymalowana porcelanowa lala

Ehhh.., czytam to KWC i czytam, szukam...
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 17:17   #935
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Dziewczynki, kupilam najtanszy (bo na probe ) i jedyny w sklepie puder sypki Manhattan, Pure Mat Loose Powder . On jest bezowy. Niestety moja twarz po nim nie rozni sie niczym jak po skrobii.... dalej jest biala. Na dodatek widac mi teraz wszystkie zmarszczki, nawet te o ktorych nie wiedzialam ze mam

Mam go na podkladzie, wiec jutro sprobuje od razu na filterek Avenki i zobacze czy to pomoze. Jesli nie, to szubienica. Ja juz nie wiem czym sie wymalowac, zeby zmatowic tlusta Avenke a przy okazji nie byc biala jak trup´po skrobii.

Doradzcie cos... Czy istnieje jakis podklad, ktory moge wsmarowac palcem i ktory zmatuje mi ta tlusta emulsje?
szczęściara jesteś wbrew pozorom - mi wszystkie sypkie barwione pudry robią aż sztucznie brzoskwiniową skórę

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Ale ja sie boje tych brazujacych i rozy itp. NIe wiem czy bym potrafila to jakos nalozyc na pysiaka. Wyobrazam sobie siebie z brazowymi kolkami-plackami na bialej od skrobii twarzy Jak taka wymalowana porcelanowa lala

Ehhh.., czytam to KWC i czytam, szukam...
Trzeba poćwiczyć ja też nie mam najszczęśliwszych łap do takich delikatnych spraw ale mam największy pędzel i spodek - z sephory. Pędzlem kręcę chwilę po pudrze i tylko przytykam do buzi do kawałek. No i najlepiej wyjść z założenia, że lepiej za mało niż za dużo - nałóż jedną "cienką" warstwę, spójrz w lustro w dziennym świetle i dopraw jakby była potrzeba. Ewentualnie zaakcentuj już tylko kości policzkowe i skronie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 17:17   #936
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

Sylwiani, ja jestem błyskawica z opóźnieniem - ale odpisałam

Na jakiej avence? w lato jakbym nałożyła avenkę i podkład, to później musiałabym się leczyć z zapchania chyba tydzień.
Jak muszę wyglądać dorośle (bo dojrzale to ja chyba do setki nie będę ), to paćkam
się podkładem - nie wypada, żebym pokazywała się podczas spotkań służbowych z gołą twarzą. No to destabilizuję radosnie, kiedy muszę

Ale te podkładziki matują wszystkie filtry jak leci, sprawdzałam.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 17:43   #937
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja mam Avenke 50+ w emulsji. Ponoc ma nie zapychac.

A nie boicie sie, ze podklad smarowany na filtrze oslabi jego dzialanie? Ja smaruje wszystko paluchami i wsmarowujac podklad boje sie o Avenke.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 17:49   #938
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

Podkład nakładany na filtr z Parsolem osłabia go.
W ogole nakładanie podkładu osłabia filtr.
Na co dzień nie nakładam podkładu, bo mam ładną cerę, samoopalacz wystarcza. Ale niekiedy muszę i wtedy się destabilizuję, trudno. Nie dajmy się zwariować
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 17:55   #939
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Filtry UV a makijaż

No to ja takiego problemu nie mam bo Avene nie ma Parsolu (wlasnie tylko dlatego to kupilam).

A wiec moge uzywac co chce na moja Avenke. Mam tylko jeden podklad, ktorego przestalam uzywac, bo on jakis taki tlusty jest, no a teraz na Avence to jeden wielki blysk.

Szukam czegos matujacego, co nie sprawi, ze bede sie czula jak sztucznej masce.

Gdyby nie moje plamy, to zrezygnowalabym z podkladow....
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 18:20   #940
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Weronisu a nie możesz nakładać punktowo, tylko na przebarwienia, korektora?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 18:28   #941
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax
Weronisu a nie możesz nakładać punktowo, tylko na przebarwienia, korektora?
Mam ich dosc sporo, ale powiedzmy, ze byloby to wykonalne.

Tylko co z tym paskudnym blyszczeniem sie po nalozeniu filtra? Ja musze to jakos zmatowic
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 18:41   #942
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Mam ich dosc sporo, ale powiedzmy, ze byloby to wykonalne.

Tylko co z tym paskudnym blyszczeniem sie po nalozeniu filtra? Ja musze to jakos zmatowic
Pisałaś, że matowiłaś się skrobią, tylko jaką ziemniaczaną czy kukurydzianą?
Kukurydziana mniej pobiela i nie daje efektu płaskiej twarzy, i mniej wysusza.
Poza tym może za dużo Ci się jej nabrało na pędzel? Ja zawsze po nabraniu, stukam pędzlem w denko pudełka od pudru.

Wart wypróbowania jest też jedwabny puder do ciała Dr. Hauschka. Ja go używam z powodzeniem, zamiast skrobi. Jest biały, ale twarz tylko minimalnie pobiela, prawie niewidocznie.

Niestety musisz uzbroić się w cierpliwość. Dobranie dobrego dla siebie zestawu => filtr + ustrojstwo do matowienia, wymaga trochę wysiłku i niestety pieniędzy, ale naprawdę warto, za parę miesięcy skóra odpłaci się lepszą kondycją.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 18:51   #943
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Filtry UV a makijaż

A próbowałaś skrobii, ale kukurydzianej? jest zupełnie inna od ziemniaczanki. Można też stosować różne inne mąki np. z tapioki. Albo puder jedwabny Haushki? Dziewczyny go zachwalają. Trzeba próbowac niestety, tym bardziej, że dopiero zaczynasz i się nie zrażaj

Edit: Contax mnie wyprzedziła, ale jej wiadomość dopiero teraz mi się pokazała
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 19:08   #944
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Filtry UV a makijaż

In_ThE_ShAdOwS i Contax dziekuje za rady.

Tak, ja mam make ziemniaczana.

Zobacze co zrobi jutro ten moj tani puder sypki. Zastanawiam sie czy mozna do niego dosypac cynamonu? Bo ktos pisal, ze dosypuje tego do skrobii, zeby przyciemnic kolor. Wiec moze ja bym dosypala do sypkiego pudru? Mozna tak?


No a jesli to nie podziala, to kupie make kukurydziana, a jesli ona nie pomoze to bede po kolei kupowac podklady matujace, az trafie na ten wlasciwy.

To moj pierwszy dzien i mimo problemow nie zrazam sie Mam nadzieje, ze to sie nie zmieni, ze nadal bede cierpliwa, bo ja po prostu musze doprowadzic twarz do porzadnego wygladu. Musze uzywac kwasow i filtrow, no i poki co musze sie czyms malowac.


Duzo mi pomaga obecnosc na forum. Jak czytam o Waszych doswiadczeniach i problemach z filtrami, kwasami i innymi kosmetykami, to mi tez latwiej wszystko zniesc
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 19:15   #945
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Filtry UV a makijaż

ja mieszam skrobie z cynamonem, efekty całkiem całkie, ale trzeb dobrze rozprowadzic pędzłem, żeby nie mieć tych kropeczek od cynamonu. Myśle, że możesz spróbować, ale nie od razu do całego pudru, tylko trochę go odsyp. zawsze możeszrozjaśnic, czy przyciemnić
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 19:18   #946
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Filtry UV a makijaż

No to jutro zaczne mieszac Jutro opisze efekty, bo juz dzis ide sie zmywac, a nie malowac Musze jeszcze zdazyc przed meczem. Chce lezec przed TV czysta, pachnaca i z Effaclarem na buzce

Zobaczymy co zrobi ze mna jutro cynamon
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 21:17   #947
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Weronisia
No to jutro zaczne mieszac Jutro opisze efekty, bo juz dzis ide sie zmywac, a nie malowac Musze jeszcze zdazyc przed meczem. Chce lezec przed TV czysta, pachnaca i z Effaclarem na buzce

Zobaczymy co zrobi ze mna jutro cynamon
Nooo tak, dzisiaj cała Kolonia i nie tylko leży przed TV Choć zapewne nie wszyscy z effaclarem
Z podkładów, które sprawdzają się na emulsji Avene i nie zapychają - IsaDora Sheer to Cover. Wymaga jeszcze "domatowienia" skrobią albo pudrem, ale bardzo ładnie wygląda
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 21:33   #948
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dobraa dołączam się do potoku pytań W którym momencie nakładacie na twarz korektor? Po przyskrobiowaniu/przypudrowaniu filtra, czy na tłusty krem, a dopiero na to skrobia/puder ?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 21:51   #949
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sandija
Sylwiani, ja jestem błyskawica z opóźnieniem - ale odpisałam

Na jakiej avence? w lato jakbym nałożyła avenkę i podkład, to później musiałabym się leczyć z zapchania chyba tydzień.
Jak muszę wyglądać dorośle (bo dojrzale to ja chyba do setki nie będę ), to paćkam
się podkładem - nie wypada, żebym pokazywała się podczas spotkań służbowych z gołą twarzą. No to destabilizuję radosnie, kiedy muszę

Ale te podkładziki matują wszystkie filtry jak leci, sprawdzałam.
to pomyśl co ja mam powiedziec, o 30 urodzinach już dawno zapomniała, trójka dzieci na karku (obecnie jedynie 2, bo jeden, ten z aviatarka na wakacjach) no i spacer z dziećmi i oślepianie wszystkich filtrem
czy któryś z tych dozwolonych podkładów matuje filtry? pryszczy się już pozbyłam (prawie zupełnie ), ale te przebarwienia
dziś użyłam biodermy 40/400ml na twarz, na wierzch cieniutko biodermę ar, ale musiałam odrobinę skrobią, ale efekt był niezły (na co dzień, bo od święta avenka, mi tam po niej nic nie jest, tylko ta cena )
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 21:58   #950
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez beoneself
Dobraa dołączam się do potoku pytań W którym momencie nakładacie na twarz korektor? Po przyskrobiowaniu/przypudrowaniu filtra, czy na tłusty krem, a dopiero na to skrobia/puder ?
ja zawsze korektor kładę przed przyskrobiowaniem. Kiedyś robiłam po, ale skrobia mnie "drapała" po twarzy robiącz zaczerwienienia. W dodatku korektor nałozny na troche tłusty filtr według mnie lepiej się rozprowadza.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 22:01   #951
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Filtry UV a makijaż

I nie wychodzi Ci po jakimś czasie ten korektor na wierzch, nie waży się ani nic? Kiedyś sobie radosna i zadowolona wyszłam z domu, po godzinie patrzę do lusterka i szok - policzki w dziwnych mazach
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 22:15   #952
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Filtry UV a makijaż

Na szczęście nie. Tylko trochę się rozmazuje po wzmożony wysiłku fizycznym typu 2 godzinne bieganie w słońcu ale tak to jest ok nie robię poprawek.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 22:25   #953
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez beoneself
Dobraa dołączam się do potoku pytań W którym momencie nakładacie na twarz korektor? Po przyskrobiowaniu/przypudrowaniu filtra, czy na tłusty krem, a dopiero na to skrobia/puder ?
na filtr-na skrobii robi się z niego grudkowate ciasto
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 08:24   #954
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sandija
Sylwiani, ja jestem błyskawica z opóźnieniem - ale odpisałam

Na jakiej avence? w lato jakbym nałożyła avenkę i podkład, to później musiałabym się leczyć z zapchania chyba tydzień.
Jak muszę wyglądać dorośle (bo dojrzale to ja chyba do setki nie będę ), to paćkam
się podkładem - nie wypada, żebym pokazywała się podczas spotkań służbowych z gołą twarzą. No to destabilizuję radosnie, kiedy muszę

Ale te podkładziki matują wszystkie filtry jak leci, sprawdzałam.
ala aqua-laita nie matuje

inne tak, bo próbowałam na avence(wzięłam próbkę z sephory) i było super, byłam pod wrażeniem, bo mogłam odstawić puder
ale mój ulubiony filtr to avenka więc dzięki
jak tylko stan konta pozwoli...
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 14:18   #955
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry UV a makijaż

Weronisiu, ja tu już kiedyś wspominałam o podkładzie Givenchy Teint Miroir Mat - świetnie matuje filtry, tylko do suchej cery nie za bardzo, bo nawet trochę wysusza.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2099
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 15:16   #956
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Filtry UV a makijaż

Justa przeczytalam recenzje, nawet pochlebne, ale on ma filtr, a ja nie moge podkladu z filtrem
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 15:46   #957
midori
Raczkowanie
 
Avatar midori
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 283
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hej,
a czy myślałyście kiedyś nad uzywaniem pudrów mineralnych na filtr?
Znalazłam jeden na Allegro, składu w opisie podanego nie było, jedynie napisane, że jest to produkt beztalkowy. Napisałam sprzedającej maila z zapytaniem o cały skład.
Ale cos mi sie wydaje, że tak dobrze nie ma i będzie zawierał inne wrogie Parsolowi substancje.

Tutaj: http://www.pinezka.pl/content/view/399/92/ wyczytałam, że:

Stosunkowo nowym produktem na rynku kosmetycznym są tzw. pudry mineralne, produkowane wyłącznie z naturalnych minerałów - takich jak mika (mica), dwutlenek tytanu (titanium dioxide), tlenki cynku i żelaza (zinc and iron oxides), bez dodatku konserwantów.

Gdzie indziej znalazłam informację, że puder taki zawiera:
Kaolin Clay, Mica (CI 77019) albo: Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491).

Podane substancje (o mice wiem ) należą do zakazanych? Bo coś mi się wydaje, że i te tlenki nie były najmilej widziane.

I jeszcze jedno: czy jest jakaś "hierarchia destabilizacji"? Czy np. mika jest mniej niebezpieczna od talku i jakoś przejdzie, czy nie całkiem? Bo widziałam, że w wątku o podkładach i pudrach niegryzących się z filtrami polecany jest hauschka z miką...

Edytowane przez midori
Czas edycji: 2006-07-05 o 16:06
midori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 18:35   #958
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Midori destabilizująco działa także Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491).

Z tego co wiem to nie ma czegoś takiego jak "hierarchia destabilizacji".
Puder rozświetlający Hauschki jest bez talku i poleceny jest jako tzw. mniejsze zło.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 18:49   #959
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax
Midori destabilizująco działa także Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491).

Z tego co wiem to nie ma czegoś takiego jak "hierarchia destabilizacji".
Puder rozświetlający Hauschki jest bez miki i poleceny jest jako tzw. mniejsze zło.
A ja myślałam, że on jest beztalkowy, za to z miką...?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 18:53   #960
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez joasiak1
A ja myślałam, że on jest beztalkowy, za to z miką...?
Tak bez talku, ale z miką. Cóś mi się pokręciło.

Skład: Manihot Esculenta, Serica, Mica, Solum Diatomeae, Silica, Anthyllis Vulneraria, Hamamelis Virginiana, Camellia Sinensis, Parfum, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, Coumarin*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Eugenol*, Farnesol*, Evernia Prunastri*, CI 77491, CI 77492, CI 77499.
*Bestandteil natürlicher ätherischer Öle
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.