Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-24, 17:04   #2401
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Sex w wielkim mieście"
A co mi tam
marago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:37   #2402
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Obejrzałam dzisiaj tak zachwalany Mechanik. Daje mu 9/10.
Film ciekawie zrobiony, ale trochę nudny.
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 23:32   #2403
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Elitarni - widział ktoś? warto obejrzec?
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 02:44   #2404
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Zeitgeist - jak dla mnie super
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 09:33   #2405
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Angielska robota - podobno thriller (dobrze, że napisali..). Ogólnie uwielbiam filmy o napadach na bank, czy w ogóle o okradaniu kogoś, bo można zrobić tak zakręcony film, że nawet po obejrzeniu końcówki nie do końca wiadomo o co chodzi za to tutaj..rozczarowanie. No po prostu taki sobie filmik. Napięcia żadnego nie było. Może dlatego, że film opowiada o napadzie z 1971 roku (swoją drogą - podobno legendarny, ja pierwsze słyszę ). No ale dla Jasona Stathama.. 4/10


(+ Green Street Hooligans po raz nie wiadomo który )
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 18:07   #2406
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
"Sex w wielkim mieście"
A co mi tam
I jak wrażenia?
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 18:36   #2407
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Księżniczka na lodzie - 5/10 Po pierwsze to nie wiem skąd oni wzięli tą księżniczke. Film średni, o marzeniach i walce. Da sie obejrzeć ale szału nie było.


Tam gdzie Ty - 5/10 Film o dawaniu drugiej szansy pierwszej miłości. W tym momencie ogólnie mam dość miłości i może dlatego mnie nie wciągnął.
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 20:30   #2408
Beather
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: White Chocolate Heaven
Wiadomości: 122
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ostatnio zakochałam się w filmie P.S Kocham Cię, jak dla mnie rewelacyjny , kapitalny itd.
__________________
There's so many different worlds
So many different suns
And we have just one world
But we live in different ones
Beather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 20:40   #2409
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomości: 2 746
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Beather Pokaż wiadomość
Ostatnio zakochałam się w filmie P.S Kocham Cię, jak dla mnie rewelacyjny , kapitalny itd.
Masz racje...widziałam go jakiś czas temu...świetny
A osatanio oglądałam Skarb Narodów.
__________________
"Tam Gdzie Nie Ma Nic,Wszystko Się Zaczyna (...)"

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."
samanta00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 21:56   #2410
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
"p.s. kocham Cię"- pół filmu przeryczałam nie na moje nerwy
właśnie oglądałam ten film wczoraj. Szczerze mówiąc zaskoczył mnie, nie spodziewałam się po komedii romantycznej takiego przebiegu sprawy. I to wielki plus bo nie był tak do końca przewidywalny. Co prawda nie poryczałam się, ale film całkiem niezły. 8/10

Rozmowy nocą (2008)
Trochę się rozczarowałam tym filmem. Nie był zły jak niektóre polskie komedie romantyczne, ale rewelacyjny też nie był. Podobał mi się Dorociński. Rozśmieszył mnie wątek Matyldy udającej, że jest w ciąży...przegięcie. 7/10

Happy wkręt (2007)
Nawet mnie ta bajka rozśmieszyła. Podobała mi się. 8/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 21:56   #2411
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Gdyby jutra nie było. Mam Bollywoodzki ciąg. Może dlatego, że idzie ciemno i zimno, aż ma się ochotę na trochę barw.

Bardzo polubiłam Preity Zintę ( tak się odmienia?). Widziałam ją już przedtem w kilku produkcjach ale tutaj mnie ujęła.
Kilka godzin oglądania opłaciło się - urok zadziałał. Melodramatyczne uczucia także na mnie zadziałały, był oczywiście i Szaruk- m. in. w zadziwiającej, świeżej i zaskakującej wersji Pretty woman, połączenie z codziennością zachodniego miasta- w tym wypadku N Jorku o wiele berdziej udane niż w Czasem słońce, czasem deszcz.
Zadziwiająca była też dla mnie lekkość tego filmu, optymizm. Humor też był lekki, uwspółcześniony, bez nachalnych prostych wstawek, i było go dużo.
Numery taneczne- lepiej wplecione w akcję, w ogóle jestem na tak.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 23:48   #2412
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Doomsday - fabuła banalna czyli szukamy leku na śmiercionośnego wirusa dla ostatnich ocalałych z wielkiej pandemii. Ale zdecydowanie bardziej interesujące są miejsca akcji, które przemierzamy wraz z główną bohaterką, oczywiście dzielną i nieustraszoną. Tu twórcy wyraźnie dali się ponieść wyobraźni, co dało nawet oryginalny efekt. Oryginalny ale niekoniecznie fajny, bo w tym przypadku próby połączenia filmu akcji z s-f wyszły dość nieudolnie przez co film stracił wiarygodność. Stosunkowo brutalny, akcja toczy się szybko, trup ściele się gęsto, czyli dla fanów gatunku. 4/10

Happening - ciężki, infantylny gniot, doprawiony pseudonaukowym bełkotem, i słabo zakamuflowanym instruktażem "jak Amerykanie powinni zachowywać się, gdy nastąpi atak terrorystyczny" (choć tematyka nie nawiązywała do tego), z całkiem przyzwoitą obsadą. Niektóre sceny były tak rozpaczliwie bzdurne, że aż wyglądało to na parodie gatunku.
1/10.

The eye - bardzo mile mnie zaskoczył. Utrzymany w klimacie softhorrorku familijnego (bo horrorem nazwać tego nie da rady), ładnie zmontowany, przewidywalny dopiero od połowy, pozbawiony łzawych wątków miłosnych i innych takich, z umiejętnie stopniowanym napięciem. Udało się uniknąć schematu: "teraz jest scena w której na 100% nic się nie stanie a w tej to na 100% coś będzie".
Alba zagrała bardzo przyzwoicie.
5,5/10
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 00:05   #2413
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Nieznajomi" (The Strangers; 2008)

Po trailerze sądziłam, że to będzie dobry film i poszłam do kina niezrażona niską oceną na Filmwebie. I nie zawiodłam się Film naprawdę trzyma w napięciu i chociaż za każdym razem wiedziałam, że zaraz coś się stanie, to i tak się bałam. Naprawdę dobry thriller Ocena: 8/10.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 08:01   #2414
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

WALL.E - bardzo zawiodły mnie dwie rzeczy - dubbing który znów niepotrzebnie zmieniał sens wypowiedzi albo zupełnie go odbierał (caution - baczność?!!) i przede wszystkim bezpłciowe zakończenie. reszta jest na zmianę zabawna, urocza albo jedno i drugie.
8/10 - ocena jest lekko zawyżona, ale to wina uroku osobistego pana protagonisty.

Spokojny człowiek -
+8/10 - nie spodziewałem się zbyt wiele po komediodramacie z plakatem na którym łysiejący facet trzyma dynamit, na dodatek sprzedawanym w kioskach po 19 złotych i cieszę się, że nie dowiadywałem się o tym filmie niczego więcej. jest zadziwiająco dobry, praktycznie bezbłędnie skonstruowany, zagrany zdecydowanie powyżej oczekiwań, no i mocno łamie głowę.

Ruchomy zamek Hauru - +8/10 - jak zwykle pięknie, magicznie i kolorowo. i nie przeszkadzało mi nawet to, że Hauru miał twarz kobiety, obcisłe spodnie i nosił kolczyki (:

Prawdziwy Romans - +9/10 - scenariusz, muzyka, Drexl, Alabama, Alabama, Alabama, Alabama..
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 10:11   #2415
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Opactwo Northanger" - film oparty na ksiazce J.Austen. moja ocena pewnie nie jest obiektywna - 9/10 - bo po prostu uwielbiam takie klimaty
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 12:48   #2416
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ogród Luizy (czekalam i sie doczekalam) - Dorocinski jak zwykle pokazal klase Uwielbiam tego aktora! Bardzo mi sie film podobal (oby wiecej takich)
Swoja droga, przepraszam jesli pytanie juz padlo : czy zna ktos jakies filmy o tzw zakazanej milosc jak np . Sara, Ogrod Luizy?? (niekoniecznie polskie)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 17:51   #2417
dommiii_
Raczkowanie
 
Avatar dommiii_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 265
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Skazani na shawshank . Bardzo fajny film . Polecam!
dommiii_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 20:01   #2418
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ogród Luizy
wiecej sie spodziewalam po tym filmie (wiecej romansu)zaczne od tego co mnie irytowalo
Glowna bohaterka i jej schizowanie-pobudzenie ruchowe i te bajkowe opowiastki .Rozumiem,ze byla chora ale to co pozniej sie dzialo bylo przez to naciagane,bo gdyby ona byla w lepszym stanie historia bylaby bardziej wiarygodna.
Jak juz wspomnialam brakowalo mi romansu
A podobalo mi sie zakonczenie,text o ludziach hamburgerach , jej fryzura w koncowej scenie,no i Dorocinski jak zawsze dobry
6/10
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 21:42   #2419
Adieu003
Raczkowanie
 
Avatar Adieu003
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Nie zadzieraj z fryzjerem"
Idąc na ten film, byłam zupełnie nieprzygotowana, nie wiedziałam czego mogę się po nim spodziewać. Film dobry dla tych, którzy lubią humor w stylu "Borata", chociaż dla mnie o niebo lepszy od wspomnianego. Jak na ten typ komedii przystało, należy na wszystko patrzeć z przymrużeniem oka. Śmiechu na pewno co nie miara Chyba polecam.
8/10

"P.S. Kocham Cię"
Za długi- to raz, trochę monotonny- to dwa. Nie wiem, w którym miejscu można się tu doszukać komedii, a osoby polecające mi go, tak właśnie ten film określiły... Dramat, obyczaj.. owszem.. ale komedia chyba nie za bardzo. Wyciskacz łez? Nie dla każdego, ale momentami ściska coś za serce. Nie najgorszy, ale też nie fenomenalny. Istotne jest to, że trudno rozgryźć co się stanie w dalszej fabule filmu. Przynajmniej mi było trudno, choć może jestem mało spostrzegawcza
6/10

"Dziewczyna z Jersey"
Ściągnęłam, dowiedziawszy się, że gra tam Ben Affleck. Uwielbiam tego aktora, jest boski Ryczałam na tym filmie jak bóbr. Tym razem się zgodzę, że to typ: komedia + dramat. Nie potrafię obiektywnie ocenić tego filmu, bo dla mnie każdy, w którym gra Ben jest po prostu świetny. Warto też wspomnieć o Jennifer Lopez i Liv Tyler, które są znakomitymi aktorkami. Moja subiektywna ocena:
10/10

"Przebudzenie"
Poszłam na niego z nastawieniem, że co chwila będę zamykać oczy, a tu o dziwo, nawet sceny, w którym kroili głównego aktora (Christensen Hayden) nie były na tyle drastyczne, żeby mnie skłonić do odwrócenia twarzy od ekranu. Trzeba przyznać, że film złamał konwencję, był inny, ja przynajmniej nigdy podobnego nie oglądałam. Nie żałuję, że na niego poszłam, choć prawdę mówiąc spodziewałam się po nim dreszczy, albo milczenia po seansie (robię tak, gdy film naprawdę mną wstrząśnie).
7/10

"Jumper"
Polecam. Ciekawy, chociaż przyznam, że nie przepadam za tego typu filmami, ale on ma coś w sobie. Hayden Christensen tym razem mi zaimponował, sama nie wiem czemu wcześniej za nim nie przepadałam. Świetna gra aktorska, a i prezencja godna podziwu Ocena nieco zaniżona ze względu na typowo przygodówkę, za którą, jak wspomniałam, nie przepadam.
6/10


A teraz wybieram się na "Jaja w tropikach". Czy ktoś może mi go polecić?
__________________
'Ostatnie echo jest ciszą
to miejsce
gdzie kończy się Twoje spojrzenie'
Adieu003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 23:10   #2420
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Adieu003 Pokaż wiadomość
Hayden Christensen (...) sama nie wiem czemu wcześniej za nim nie przepadałam. Świetna gra aktorska, a i prezencja godna podziwu
Moze dlatego, ze cegla pustak ma lepszy warsztat od tego pana Uwazam ze nazywnie go aktorem to przesada Ale tego filmu nie widzialem akurat, wiec moze jestem zbyt surowy...

Employee of the Month - Komedia, amerykanska, glupawa, srednio smieszna, do obejrzenia gdy sie nudzi, jakies 4-5/10 w porywach.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 23:19   #2421
Adieu003
Raczkowanie
 
Avatar Adieu003
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Moze dlatego, ze cegla pustak ma lepszy warsztat od tego pana Uwazam ze nazywnie go aktorem to przesada Ale tego filmu nie widzialem akurat, wiec moze jestem zbyt surowy...
Po części się zgodzę. Kompletnie nie rozumiałam dlaczego wciąż tylko słychać och.. ach... gdy on pojawia się na scenie... Dla mnie on niczego konkretnego sobą nie reprezentował, a jednak urzekł mnie w tym filmie, dlatego polecam, może zmienisz zdanie tak samo jak ja Wiem, że jeden film nie czyni aktora- dobrym aktorem... Ale to tylko moje prywatne zdanie, ja się nie znam, oceniam tylko moje subiektywne doznania
__________________
'Ostatnie echo jest ciszą
to miejsce
gdzie kończy się Twoje spojrzenie'
Adieu003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 00:04   #2422
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Pachnidło"
Obejrzałam po przeczytaniu książki. Film jest dobrze nakręcony, gra aktorów bardzo dobra (w szczególności główny bohater), jednak odnoszę wrażenie, że bez przeczytania książki nie wiedziałabym do końca o co tam chodzi. Grenouille na ekranie wywołał u mnie inne emocje (np. współczucie, zrozumienie) niż podczas lektury. Uważam, że film jest dopełnieniem książki, razem z nią nabiera głębszego sensu. Ponieważ podobał mi się, dałabym 8/10 na pewno obejrzę ponownie
__________________


ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 07:53   #2423
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

nie zadzieraj z fryzjerem-fajowy usmiałam sie co nie miara
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 09:07   #2424
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez ma_linka Pokaż wiadomość
"Pachnidło"
Obejrzałam po przeczytaniu książki. Film jest dobrze nakręcony, gra aktorów bardzo dobra (w szczególności główny bohater), jednak odnoszę wrażenie, że bez przeczytania książki nie wiedziałabym do końca o co tam chodzi. Grenouille na ekranie wywołał u mnie inne emocje (np. współczucie, zrozumienie) niż podczas lektury. Uważam, że film jest dopełnieniem książki, razem z nią nabiera głębszego sensu. Ponieważ podobał mi się, dałabym 8/10 na pewno obejrzę ponownie
W pełni się zgadzam z Twoją opinią
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 10:30   #2425
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ja oglądałam Pachnidło już 3 razy i za każdym razem odkrywam go na nowo, nie chodzi nawet o fabułę, bo znam ja przecież na pamięć (książkę też czytałam), ale o nastrój, sposób pokazania morderczej obsesji, wizualizacja zmysłu węchu, muzyka, ujęcia ... no i Bez Whishaw - cudowny w tej roli. A ostatnio oglądałam film Ktoś całkiem obcy - nawet fajny, trzymający w umiarkowanym napięciu, dosyć zaskakujący, polecam i daję 8/10.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 10:47   #2426
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

9 i pół tygodnia Sama fabuła taka sobie,ale sceny erotyczne wspaniałe.Uwielbiam takie oglądać - bez kopulujących narządów,a pełne pasji.

7/10
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 17:02   #2427
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Dziewczyny z drużyny 3 - 5/10 Trzecia część, oklepana fabuła, praktycznie te same wątki, plus za role Hayden Panettiere i więcje muzyki.
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 18:12   #2428
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Kiedy mezczyzna kocha kobiete

wiem, ze jestem lekko opozniona ale dopiero wczoraj mialam okazje obejrzec ten film, znakomita rola meg ryan jak i andiego garcii urzekla mnie rowniez rola starszej corki, lezalam zawinieta w nalesnik i zaplakana jak i oczarowana andym garcia jak mezczyzna w tym filmie - jego zachowanie, spojrzenia - byly niesamowite

9/10
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 18:21   #2429
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Bliżej/Closer - coś w sobie ma, że bardzo przyjemnie się go ogląda. I do tego Jude Law, w nieco 'ciapowatej' wersji. 8/10
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 19:07   #2430
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Bliżej/Closer - coś w sobie ma, że bardzo przyjemnie się go ogląda. I do tego Jude Law, w nieco 'ciapowatej' wersji. 8/10
Mi oglądało się tem film wyjątkowo boleśnie i intensywnie... Bo jest zaprzeczeniem tytułu.
Ostatnie słowo, które bym użyła wobec Bliżej- to słowo przyjemny...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.