Kosmetyki przeciwzmarszczkowe w młodym wieku - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 22:51   #91
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

zwykle z tego co mi sie wydaje mozna znalezc kremy z wysokim filtrem uvb, natomiast drogeryjne generalnie maja chyba nizsza ochrone przeciw uva...
z tanszych aptecznych jest Iwostin, w miare tani jest tez klorane spf 50+ (30cos zł/75ml)
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 09:17   #92
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Z fotostabilnych filtrów z drogerii: l'oreal, garnier, nivea
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 10:49   #93
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

To dobrze, bo ja lubię Garniera.Iwostin ma moja mama, stosuje taki krem na noc, bardzo tłusty, raz się nim posmarowałam to myślałam, że zbzikuję Nie wątpię, że to są dobre kremy, ale czy z Iwostinu były by takie wchłaniające się błyskawicznie jak Garnier?Bo mam wrażenie, że są dosyć treściwe i ciężkie...
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 10:06   #94
winston1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Witam, chcialem sie czegos dowiedziec na temat walki z zmarszczkami mimicznymi. Pisze w tym temacie poniewaz nie chce zakladac nowego... Przedstawiona jest tutaj profilaktyka, ale niestety moja dziewczyna ma 20 lat i mozna powiedziec ze w ciagu miesiaca pojawily sie jej liczne i wyrazne zmarszczki mimiczne na czole no i nie wiadomo w sumie jaka jest tego przyczyna bo nie pali, do solarium tez nie chodzi, jak sie opala to tylko w lecie i takze uzywajac mocnych filtrow. Czy moglibyscie poradzic cos zeby z tym walczyc?? jakie kremy zastosowac? czy kupowac jakies konkretniejsze czy poprzestac na czyms innym, zalezy nam na tym zeby to jakos dzialalo a nie tylko bylo to wyrzucanie pieniedzy w bloto. Prosze o jakas rade bo nie moge patrzec jak jest jej przykro z tego powodu, ze cos takiego ma miejsce tak szybko i w krotkim czasie... Pozdrawiam
winston1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 10:50   #95
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Winston, najpierw trzeba zastanowić się cym spowodowane jest tak nagłe pogorszenie stanu cery - w ciągu miesiąca piszesz. najnbardziej prawdopodobna przyczyna jest wysuszenie skóry (zima, wiatr, mróż, ogrzewanie), więc moze wystarczy przywrócic jej odpowiedni stopień nawilzenia i będzie po sprawie. Dobrze by było sięgnąć po treściwy krem regenerujaco0odzywczy na noc, nie zaszkosdzi tez lekki peeling z kwasami AHA albo PHA. Niech Twoja dziewczyna nie boi siegnan po preparatyu z retinolem, witamina a. Od siebie polecam: Roc Ox, Active C (LRP), Redermic (LRP), SVR (peeling z kwasami), LIerc - Nightpeel (tez peeling z kwasam), Vichy Myokine, SVR (coz tam z alpha w nazwie)
Do łykania - omega 3 lub olej z ogórecznika.

Jesli to nie pomoze trzeba by było zrobic badania hormonalne, takze hormony tarczycy
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 11:42   #96
winston1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

No dzieki wielkie za rade, mozliwe jest ze ma na to wplyw pogoda i powietrze, bo jest ono w mieszkaniu faktycznie suche... Dzieki za rade z kremami, ale czy sa tylko takie drogie dostepne ?? bo 80 \-90 zl to sporo jak sie nie zarabia.. No a ten krem regenerujaco-odzywczy to jaki np? No i czy te filtry to jakies specjalne produkty, czy poprostu jakies kremy do opalania? ( jak sie zblaznilem tym pytaniem to sorry) :P
winston1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 11:46   #97
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Cytat:
Napisane przez winston1987 Pokaż wiadomość
No dzieki wielkie za rade, mozliwe jest ze ma na to wplyw pogoda i powietrze, bo jest ono w mieszkaniu faktycznie suche... Dzieki za rade z kremami, ale czy sa tylko takie drogie dostepne ?? bo 80 \-90 zl to sporo jak sie nie zarabia.. No a ten krem regenerujaco-odzywczy to jaki np? No i czy te filtry to jakies specjalne produkty, czy poprostu jakies kremy do opalania? ( jak sie zblaznilem tym pytaniem to sorry) :P
Filtry to kremy do opalania - zwłąszcza te z firmy Avene są bardzo odzywcze i naprawde polecane dla cer suchych/ odwodnionych.

Krem regenerujacy - co tylko sobie zechcecie. Jest wątek skłądowy - można tam wpisac skład do analizy jak nie jesteście pewnie czy warto zainwestować.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 11:49   #98
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Przepraszam, że takie pytanie zadam, ale czemu dziewczyna sama napisać nie może?To są sprawy raczej kobiece i myślę, że skoro sama ma ten problem to niech poszperać na tym forum... Swoją drogą podziwiam Cię, że tu piszesz, i że takimi sprawami się interesujesz, pozazdrościć Twojej dziewczynie
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 12:00   #99
winston1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Cytat:
ale czemu dziewczyna sama napisać nie może?
No akurat jest na zajeciach, a ja siedze przed kompem :P

Cytat:
To są sprawy raczej kobiece i myślę, że skoro sama ma ten problem to niech poszperać na tym forum...
No nie przecze ze tak nie jest, no i z pewnoscia cos przegladala, tylko nie koniecznie na tym forum, a ja na takie trafilem wiec pisze

Cytat:
Swoją drogą podziwiam Cię, że tu piszesz, i że takimi sprawami się interesujesz, pozazdrościć Twojej dziewczynie
No widocznie taka moja koncepcja zwiazku. Trzeba sobie wzajemnie pomagac, dziekuje za mile slowa.
winston1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 12:06   #100
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Proszę
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 13:14   #101
lou salome
Raczkowanie
 
Avatar lou salome
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Breslau
Wiadomości: 47
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

A ja mam takie pytanie - otoz ostatnio korzystajac z oferty standu pewnej firmy w pasazu handlowym zrobilam sobie badanie cery - kolokwialnie mowiac wsadzalo sie twarz w takie mini-solarium (z wygladu), komputer robil zdjecia skory, a nastepnie hostessa (wybaczcie, ale powatpiewam z wiadomych wzgledow w to, ze byla to jakas kosmetolog czy osoba o wiedzy szerszej niz 2h szkolenie) przy pomocy wskazowek generowanych przez komputer analizowala moja skore i procz nierownosci (roszerzone pory, grudki na lini zuchwy) moglam poogladac sobie w n-krotnym zblizeniu swoja skore pod oczami. Bylam przerazona. Siatka zmarszczek. Mam 21 lat, od 8 roku zycia czynnie uprawiam sport, jestem na diecie niskoweglowodanowej, od 14 roku zycia nie jem bialego pieczywa i staram sie unikac slodyczy, dieta bogata w warzywa, bialko dobrego pochodzenia, pije ok 3litrow wody mineralnej o dobrym stopniu zmineralizowania dziennie... i zmarszczki! Doslownie nie moglam uwierzyc. Hostessa owa poradzila mi krem przeciwzmarszczkowy dla skory +25... Mowiac szczerze wierze w te wszystkie zabobony odnosnie rozleniwiajacej sie i przyzwyczajajacej do okreslonych kosmetykow skory - boje sie, ze gdy bede faktycznie kremow przeciwzmarszczkowych potrzebowala, one zwyczajnie nie beda juz na mnie dzialac.

Co robic? Kupic faktycznie cos przeciwzmarszczkowego - jesli tak to co? Jak silne? A moze nawilzac? Od niedzieli stosuje Antheliosa spf40 i wklepuje go nieco pod oczy rowniez, ale zauwazylam, ze lzawia...

To juz nie jest kwestia "boze, mam 19 lat, moze powinnam cos sobie zaczac aplikowac", ale "mam 21 lat i mam zmarszczki" - zgrrroza!!

Pomocy...!
__________________
i smutno patrzy zza kubańskich kart marna uwodzicielka cudzych mężów...

wątek kosmetyczny: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=224390
lou salome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 14:10   #102
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

a ja mam takie pytanie: czy krople juvit z wit c, które na biochemii poleca się jako tańszy zamiennik flavo-c to takie krople do picia dla dzieci? bo zapytałam w dwóch aptekach o 'krople juvit z wit c' i farmaceutka pokazała mi takie krople do picia z lwem na opakowaniu... a skoro to to samo - mozna stosować takie krople n twarz?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 15:18   #103
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Można. Ja kiedyś stosowałam. Niestety strasznie się lepi.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 17:55   #104
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

ale jeśli stosuje się go doustnie,to czy po posmarowaniu nim skóry nie będzie jakochś niespodzianek? jaki ma skład, oprócz wit c oczywiście? no i czy faktycznie da się nim zastąpic flavo c?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 07:54   #105
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ale jeśli stosuje się go doustnie,to czy po posmarowaniu nim skóry nie będzie jakochś niespodzianek? jaki ma skład, oprócz wit c oczywiście? no i czy faktycznie da się nim zastąpic flavo c?
Ma w sobie glicerynę, która akurat mnie zapycha*. Z tego powodu jak tylko dostałam wit. C w proszku, to go odstawiłam i zaczęłam kręcić własne sera. Bardzo to polecam.

Dokładny skład przepisany z opakowania: kwas askorbinowy 100 mg, werserian disodowy 0,5 mg, gliceryna 86% do 1 ml.

*To, co zapycha moje pory, niekoniecznie musi robić to samo z twoimi . To należy już samemu sprawdzić. Juvit wcale nie jest drogi, jak ci nie podejdzie na twarzy, to zawsze go możesz zjeść.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 09:13   #106
malna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Mam podobny problem co lou salome, chociaż już 23 lata (korzystam z wyszukiwarki, po prostu nie znalazłam bliższego wątku i podpinam się tutaj) Okolice oczu bez zmarszczek (tam mam inny problem, cienie, ale o to mniejsza ), natomiast na czole już w y r a ź n e zmarszczki. Proszę, doradźcie jakieś konkretne preparaty, z góry dziękuję.
malna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 09:39   #107
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Cytat:
Napisane przez malna Pokaż wiadomość
Mam podobny problem co lou salome, chociaż już 23 lata (korzystam z wyszukiwarki, po prostu nie znalazłam bliższego wątku i podpinam się tutaj) Okolice oczu bez zmarszczek (tam mam inny problem, cienie, ale o to mniejsza ), natomiast na czole już w y r a ź n e zmarszczki. Proszę, doradźcie jakieś konkretne preparaty, z góry dziękuję.
Nie obawaij sie sięgnąć po serum z wit C, albo krem z wit C i kwasem hialuronowym (np. redermic). Mysle ze warto by bylo zastosowac retinaldehyd (np Ystheal)
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 11:17   #108
malna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Dzięki serdeczne. Poszukałam trochę i na Ystheal już się zdecydowałam. Co do wit C waham się między redermic a Flavo - C Forte. Wciąż jestem otwarta na sugestie.
malna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 13:17   #109
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Cytat:
Napisane przez malna Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne. Poszukałam trochę i na Ystheal już się zdecydowałam. Co do wit C waham się między redermic a Flavo - C Forte. Wciąż jestem otwarta na sugestie.
Zacznij od mniejszego stezenia - wit C moze lekko szczypac.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 22:32   #110
iza1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 29
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Moja mama ma serum Falvo C 15% czy to nie za duże stężenie jak na 19 latkę? Nic mi się nie stanie jak będę go używać hehe ?
iza1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 06:56   #111
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Cytat:
Napisane przez iza1001 Pokaż wiadomość
Moja mama ma serum Falvo C 15% czy to nie za duże stężenie jak na 19 latkę? Nic mi się nie stanie jak będę go używać hehe ?

Jeżeli masz wrażliwą skórę to może na początku Cie podrażniac,dlatego przygode z wit C cerom wrazliwym zaleca sie zaczynać od nizszych stezen
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 11:18   #112
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Cytat:
Napisane przez iza1001 Pokaż wiadomość
Moja mama ma serum Falvo C 15% czy to nie za duże stężenie jak na 19 latkę? Nic mi się nie stanie jak będę go używać hehe ?
Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Jeżeli masz wrażliwą skórę to może na początku Cie podrażniac,dlatego przygode z wit C cerom wrazliwym zaleca sie zaczynać od nizszych stezen
Zgadzam się z Iziaczkiem. Jak na początek to za duże stężenie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 15:46   #113
malna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

A no właśnie. Ja się w końcu zdecydowałam na redermic, no i Ystheal, czyli tak, jak od początku polecała L_V.
Mam w związku z tym jeszcze jedno pytanie, chociaż już troszkę OT - skoro zakupiłam redermic XL, to czy sprawę filtru i nawilżania mam już załatwioną? Nie mam tu chyba wysokich wymagań jako miastowa domatorka. ;-)
W razie gdyby była potrzeba, zastanawiałam się nad SVR i LRP (nie pamiętam w tej chwili konkretnie, ale łatwo znajdę, jeśli uznacie je za przydatne dla mnie )
malna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 19:43   #114
lou salome
Raczkowanie
 
Avatar lou salome
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Breslau
Wiadomości: 47
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Oglądałam dziś serum Flavo-c 8% - zacząc od tego, czy skierować się raczej w stronę Redermica? Bardzo się martwię o moją skórę pod oczami....
Póki co kupiłam krem trufle + kawior pod oczy z Bielendy, miał dobre recenzje, ale siateczka zmarszczek jak jest tak była choć mażę się nim już tydzień, a to raczej płyciutkie ubytki i powinien już coś chyba z nimi zrobić?

Ech...
__________________
i smutno patrzy zza kubańskich kart marna uwodzicielka cudzych mężów...

wątek kosmetyczny: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=224390
lou salome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 12:03   #115
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

podbijam, bo może ktoś ma jakieś nowe pomysły i spostrzeżenia

najbardziej mnie interesuje walka z pierwszymi zmarszczkami wokół oczu...
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 16:28   #116
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

ja postanowiłam niedawno zacząć swoją przygodę z wit c i kupiłam krople Juvit. Boże, co to za okropna maż!!! dwa razy posmarowałam sobie nimi twarz, tak ok 16.00 , o 18.00 przetarłam twarz tonikiem a wacik był dosłownie czarny od różnego rodaju pyłków, niteczek, i tym podobnych zanieczyszczeń przyciąganych przez superlepką warstwę Juvitu na mojej twarzy.... czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam... na szczęście kosztował mnie jakieś 6,70 i teraz smaruję nim dłonie (wit c ma chyba właściwości wybielające?) . teraz się zastanawiam nad jakimś innym specyfikiem do twarzy z tą wit. co mogłybyscie mi polecić? Flavo c czy może jakiś krem?po Juvicie nie miałam uczulenia ale u mnie dwa dni to za mało by wykluczyć ryzyko alergii toteż boję się że Flavo c mogłoby mnie podrażnić...(mam bardzo wrażliwą, alergiczna skórę i wiele kosmetyków jest poza moim zasięgiem...) ale chciałabym już (20 lat) zacząć profilaktykę.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 17:19   #117
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

znane mi opcje z wit.C to:

flavo c
serum z biochemii urody
serum samodzielnie robione na bazie półproduktów z mazideł
active c
redermic
podobno iwostin ma tez cos z wit. C ale nie wiem już jak jest z jej trwałościa w tym kremie.
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 18:21   #118
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

witam Was
możecie mi cos poradzić na zmarszczkę przy ustach ? :P bo ta zmarszczka śmiechowa bardzo mnie denerwuje. mam 20 lat, no o po jednej stronie ust własnie taka dość wyraźną zmarche ;] kupić jakiś krem przeciw zmarczka mimicznym, czy jak sobie z nią poradzić ? najlepiej jeszcze jakbyscie podały nazwe takowych kremów/ maści bo sie na tym w ogole nie znam ;]
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 18:58   #119
winston1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

siema to znowu ja pisze... jednak okazuje sie ze kremy nawilzajace nie wiele daja i trzeba siegnac po cos mocniejszego.... ktory z tych kremow co polecaliscie jest najlepszy?*
Roc Ox
Active C (LaRoche Posay)
Redermic (LaRoche Posay)
Myokine

chyba ze sa jeszcze jakies inne dobre, a w podobnych cenach, tylko zeby one faktycznie dzialaly :P Co do tych kremow wypada jeszcze stosowac zeby efekt byl dobry.... *chodzi o zmarszczki mimiczne glownie na czole.. Prosze o pomoc. PZDR..wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Verdana, Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 11px; line-height: normal } p { margin: 0px; }

Edytowane przez winston1987
Czas edycji: 2008-04-13 o 19:55
winston1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:48   #120
winston1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: 19latka a krem przeciwzmarszczkowy

Czy ktos moze odpowiedziec na moje pytanie?? Bylbym bardzo wdzieczny.
winston1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-23 10:06:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.