problem z tlusta cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-27, 11:25   #1
kobietka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
GG do kobietka22

problem z tlusta cera


Witam! Mam problem z tlusta skora na plecach, dekolcie, ramionach. Na twrzy cere tez mam tlusta ale tu sobie jakos radze. Natomiast jesli chodzi o tamte partie to niestety przegrywam walke. Do pielegnacji tych parti uzywam mydla z peelingiem Dove, potem wcieram balsam z aloesem, ale to nic nie daje. Ciagle powstaje nowe pryszcze ta tych partiach, czasami jest ich dosc sporo ze nie wypada pokazac sie w bluzce z krotkim rekawem bo bedzie je widac. A moze ja cos robie zle, poradzcie cos .
kobietka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 14:24   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: problem z tlusta cera

Hm, skąd ja to znam... A teraz przyatakowaly dodatkowo... [img]icons/icon9.gif[/img]

Moim zdaniem lepiej używaj na plecki preparatow do tlustej cery, zelik plus tonik, czasem maseczka, aaa, kremik oczywiście też... Jak już zdarzy Ci się rozdrapać krostkę, to na to Tormentiol. ale generalnie terapia jak dla twarzy. [img]icons/icon7.gif[/img]

Aaa, przekop archiwum, wpisują c w wyszukiwarkę interesujący cię tremat, np. "plecy", na pewno duuużo znajdziesz, bo już było kilka takich wątkow...

No i proponuje wybrać sie do dermatologa. [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.