Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 11:52   #1
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462

Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis


Zapraszamy do komentowania TYLKO w tym wątku prac w konkursie Vobis - stylizacje notebooka Vivienne Tam.

Link do wątku z ocenami prac konkursowych.


Prosimy tutaj o komentowanie prac, ich detali.
Dyskusje o redakcji, jury, zasadach itp. nie są tutaj tolerowane. Jeśli koniecznie chcesz się o tym wypowiedzieć, załóż swój wątek.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-18 o 15:45
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:08   #2
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

1,3,5 , przy czym 5 jest dla mnie najbardziej pasujaca do tego sprzętu, i ogólnie jest boska!

Co prawda współczuję przyszłej laureatce przejść z wygranym notebookiem w serwisie gwarancyjnym tej firmy, ale to temat na inny czas Darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy podobnież I absolutnie nie życzę tych przejść, bo takiej katorgi nikomu się nie życzy
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:25   #3
lucina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Większość zdjęć to jakieś nieporozumienie. 1, 3 i 5 tak, sama wybrałam 5, jest moim zdaniem najlepsza. Kilka prac nie spełnia nawet podstawowych zasad określonych w regulaminie: gdzie stylizacja ubioru, stylizacja fryzury i makijażu? Nie wspominając już o nawiązaniu do notebooka. Może organizatorom chodziło o pokazanie kontrastu między kilkoma pracami pięknymi, a większością beznadziejnych - żeby łatwiej było wybrać - ale nie sądziłam, że o to chodzi. Prace dobierane chyba na chybił trafił. Ogólnie, bardzo nieprofesjonalne podejście do konkursu przez organizatorów.
lucina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:45   #4
aliona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

jak dla mnie faktycznie 5 bardzo fajna ale niestety wg mnie sam Photoshop. Część prac faktycznie trochę jakby nie na temat ale ogólnie podobają mi sie wszystkie "na czerwono"
aliona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:51   #5
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

1,3,4 Profesjonalnie i z fantazją
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:52   #6
aldi2005
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Zgadzam sie calkowicie z Lucina. Propozycja 6, 8, 10 i 12 calkowicie niezgodna z konkursem i jak dla mnie rowniez z regulaminem Gdzie sa tam jakiekolwiek stylizacje ???? 2, 4, 7, 9, 11 i reszta do przelkniecia. Jedynie 1, 3 i 5 zgodne sa z tematyka konkursu. Jest tam pelna stylizacja ubioru, makijazu i fryzury, z nawiazaniem do notebooka.
Jestem ciekawa, na jakiej zasadzie wybierane sa prace????? ale pewnie sie nie dowiem, bo to "tajemnica handlowa" . Ktos albo jest slepy, albo po prostu najzwyczajniej w swiecie, jak to ma miejsce w PL, do konkursu zostaly wybrane znajome i znajome znajomych..... ŻYCIE !!
aldi2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:01   #7
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

w końcu konkurs, w którym zagłosowałam na więcej niż dwie prace
wybrałam 3,5,17,18,19
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 13:23   #8
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Cytat:
Napisane przez aliona Pokaż wiadomość
jak dla mnie faktycznie 5 bardzo fajna ale niestety wg mnie sam Photoshop.
Podzielam odczucie, aczkolwiek bardzo ciekawa propozycja, idealnie wstrzelona w temat.
Zagłosowałam na 1, 3 oraz 17. Piękne prace z genialnym pomysłem .
levante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:30   #9
biankapianka
Raczkowanie
 
Avatar biankapianka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

moim zdaniem każda praca jest na temat, nigdzie nie było, że warunkiem jest bezpośrednie nawiązanie do laptopa, chodziło o inspirację, skojarzenie. Poza tym, proszono by w stylizacji zadbać o każdy szczegó jak ubiór, włosy, makijaż, a więc ktoś poddający się stylizacji nie musiał na siłe wykonywać wszytskich elementów, mógł jakiś jedynie zaakcentować etc.. No i brano pod uwagę poprawność wypełnienia maili, a z tym pewnie też niektórzy mogli mieć problem. 5 bardzo fajna.
biankapianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:42   #10
aldi2005
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Ale jak dla mnie KAZDY SZCZEGOL, oznacza, ze ma byc wystylizowany i makijaz, i fryzura, i ubior....
aldi2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:13   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Cytat:
Napisane przez lucina Pokaż wiadomość
Większość zdjęć to jakieś nieporozumienie. 1, 3 i 5 tak, sama wybrałam 5, jest moim zdaniem najlepsza. Kilka prac nie spełnia nawet podstawowych zasad określonych w regulaminie: gdzie stylizacja ubioru, stylizacja fryzury i makijażu? Nie wspominając już o nawiązaniu do notebooka. Może organizatorom chodziło o pokazanie kontrastu między kilkoma pracami pięknymi, a większością beznadziejnych - żeby łatwiej było wybrać - ale nie sądziłam, że o to chodzi. Prace dobierane chyba na chybił trafił. Ogólnie, bardzo nieprofesjonalne podejście do konkursu przez organizatorów.
Cytat:
Napisane przez aldi2005 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie calkowicie z Lucina. Propozycja 6, 8, 10 i 12 calkowicie niezgodna z konkursem i jak dla mnie rowniez z regulaminem Gdzie sa tam jakiekolwiek stylizacje ???? 2, 4, 7, 9, 11 i reszta do przelkniecia. Jedynie 1, 3 i 5 zgodne sa z tematyka konkursu. Jest tam pelna stylizacja ubioru, makijazu i fryzury, z nawiazaniem do notebooka.
Jestem ciekawa, na jakiej zasadzie wybierane sa prace????? ale pewnie sie nie dowiem, bo to "tajemnica handlowa" . Ktos albo jest slepy, albo po prostu najzwyczajniej w swiecie, jak to ma miejsce w PL, do konkursu zostaly wybrane znajome i znajome znajomych..... ŻYCIE !!
Drogie Panie - chyba się zapominacie !!! Czyżby urażona duma, bo nie ma tu Waszych prac??? Jeśli masz jakiś dowód, że wybierając prace komisja manipulowała albo doszło do kumoterstwa - proszę o DOWODY!!!
Nie życzę sobie takich komentarzy.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 14:23   #12
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Cytat:
Napisane przez lucina Pokaż wiadomość
Większość zdjęć to jakieś nieporozumienie. 1, 3 i 5 tak, sama wybrałam 5, jest moim zdaniem najlepsza. Kilka prac nie spełnia nawet podstawowych zasad określonych w regulaminie: gdzie stylizacja ubioru, stylizacja fryzury i makijażu? Nie wspominając już o nawiązaniu do notebooka. Może organizatorom chodziło o pokazanie kontrastu między kilkoma pracami pięknymi, a większością beznadziejnych - żeby łatwiej było wybrać - ale nie sądziłam, że o to chodzi. Prace dobierane chyba na chybił trafił. Ogólnie, bardzo nieprofesjonalne podejście do konkursu przez organizatorów.
Cytat:
Napisane przez aldi2005 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie calkowicie z Lucina. Propozycja 6, 8, 10 i 12 calkowicie niezgodna z konkursem i jak dla mnie rowniez z regulaminem Gdzie sa tam jakiekolwiek stylizacje ???? 2, 4, 7, 9, 11 i reszta do przelkniecia. Jedynie 1, 3 i 5 zgodne sa z tematyka konkursu. Jest tam pelna stylizacja ubioru, makijazu i fryzury, z nawiazaniem do notebooka.
Jestem ciekawa, na jakiej zasadzie wybierane sa prace????? ale pewnie sie nie dowiem, bo to "tajemnica handlowa" . Ktos albo jest slepy, albo po prostu najzwyczajniej w swiecie, jak to ma miejsce w PL, do konkursu zostaly wybrane znajome i znajome znajomych..... ŻYCIE !!
no ja się nie dziwię, że się zgadzasz sama ze sobą
3 pkt karne. następny wyskok skończy się banem stałym...
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obrazek 1.png
Wyświetleń: 46
Rozmiar:  21,2 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:38   #13
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Cytat:
Napisane przez lucina Pokaż wiadomość
Większość zdjęć to jakieś nieporozumienie. 1, 3 i 5 tak, sama wybrałam 5, jest moim zdaniem najlepsza. Kilka prac nie spełnia nawet podstawowych zasad określonych w regulaminie: gdzie stylizacja ubioru, stylizacja fryzury i makijażu? Nie wspominając już o nawiązaniu do notebooka. Może organizatorom chodziło o pokazanie kontrastu między kilkoma pracami pięknymi, a większością beznadziejnych - żeby łatwiej było wybrać - ale nie sądziłam, że o to chodzi. Prace dobierane chyba na chybił trafił. Ogólnie, bardzo nieprofesjonalne podejście do konkursu przez organizatorów.
Wiedziałam,że zaraz pojawi się ktoś świeżo zarejestrowany,kto będzie zarzucał podobne rzeczy...
Nie wiem tylko czy zdajecie sobie sprawę,że pisanie w ten sposób i wychwalanie jakiejś pracy działa tak naprawdę odwrotnie.
Post pełen jadu powoduje,że wcale się nie chce głosować na pracę wychwalaną.Tu akurat praca nr.5,na którą na początku chciałam zagłosować..

Cytat:
Napisane przez aldi2005 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie calkowicie z Lucina. Propozycja 6, 8, 10 i 12 calkowicie niezgodna z konkursem i jak dla mnie rowniez z regulaminem Gdzie sa tam jakiekolwiek stylizacje ???? 2, 4, 7, 9, 11 i reszta do przelkniecia. Jedynie 1, 3 i 5 zgodne sa z tematyka konkursu. Jest tam pelna stylizacja ubioru, makijazu i fryzury, z nawiazaniem do notebooka.
Jestem ciekawa, na jakiej zasadzie wybierane sa prace????? ale pewnie sie nie dowiem, bo to "tajemnica handlowa" . Ktos albo jest slepy, albo po prostu najzwyczajniej w swiecie, jak to ma miejsce w PL, do konkursu zostaly wybrane znajome i znajome znajomych..... ŻYCIE !!
A mnie akurat 6 i 12 się podobają i zaliczyłam je do prac,na które być może zagłosuję.
Bo narazie z głosowaniem się wstrzymuję.Jak zawsze zrobię to pod koniec.

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
no ja się nie dziwię, że się zgadzasz sama ze sobą
HA!
Wiedziałam!
Mogę zostać wróżką
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:49   #14
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Zagłosowałam na pracę numer 4,najlepiej oddaje klimat tematu konkursowego.

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Bo narazie z głosowaniem się wstrzymuję.Jak zawsze zrobię to pod koniec.
A ja tym razem zagłosowałam od razu, bo wiem, że i tak bym zdania nie zmieniła.
Praca numer 4 wpadła mi w oko jeszcze w miniaturce, lubię skromną elegancję z charakterkiem.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:49   #15
aldi2005
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
no ja się nie dziwię, że się zgadzasz sama ze sobą
3 pkt karne. następny wyskok skończy się banem stałym...

Co to ma znaczyc?? Myslisz, ze Lucina i aldi2005, to ta sama osoba ??? :O To sa jakiej jaja!!
aldi2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:50   #16
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zagłosowałam na pracę numer 4,najlepiej oddaje klimat tematu konkursowego.
Fresuś,ja od wczoraj kombinuję jak wysłać Ci PW

Przepraszam za OT ale inaczej nie mogłam przekazać tej wiadomości.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:50   #17
aldi2005
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

A poza tym chyba forum jest do wyrazania swoich opinii ?! co mamy tu popadac tylko w zachwyt, skoro polowa prac jest beznadziejna ?? A gdzie wolnosc slowa ??!!
aldi2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:52   #18
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Cytat:
Napisane przez aldi2005 Pokaż wiadomość
Co to ma znaczyc?? Myslisz, ze Lucina i aldi2005, to ta sama osoba ??? :O To sa jakiej jaja!!
A masz jakiś pomysł jak można mieć takie samo IP?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:54   #19
aldi2005
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

HA!
Wiedziałam!
Mogę zostać wróżką[/quote]


No to chyba nedzna wrozka z Ciebie
aldi2005 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 14:55   #20
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Cytat:
Napisane przez aldi2005 Pokaż wiadomość
A poza tym chyba forum jest do wyrazania swoich opinii ?! co mamy tu popadac tylko w zachwyt, skoro polowa prac jest beznadziejna ?? A gdzie wolnosc slowa ??!!
To jest TYLKO Twoje zdanie.
Bo moim zdaniem jest tutaj wiele bardzo fajnych prac i na pewno zagłosuję na więcej niż 1 pracę.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez aldi2005 Pokaż wiadomość


No to chyba nedzna wrozka z Ciebie
Ja twierdzę wprost przeciwnie-wyborna
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:56   #21
aldi2005
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Wyobraz sobie, ze wiem. A wiesz co to znaczy miec net podzielony na kilka mieszkan??
aldi2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:00   #22
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Cytat:
Napisane przez aldi2005 Pokaż wiadomość
Wyobraz sobie, ze wiem. A wiesz co to znaczy miec net podzielony na kilka mieszkan??
NIe.Ja dopiero dziś się urwałam z choinki

Jasne,że rozumiem ale sama przyznasz,że w tej sytuacji byłoby to dość dziwne.
Całkiem przypadkowo macie z sąsiadką takie same zdanie odnośnie prac i całkiem przypadkiem obie zarejestrowałyście się dziś i całkiem przypadkiem obie zaczęłyście się udzielać na Wizażu od tego wątku..
No niby możliwe.W końcu zbiegi okoliczności się zdarzają...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:06   #23
aldi2005
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

To teraz mamy jasnosc w temacie IP i podwojnej osobowosci hahaha

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
NIe.Ja dopiero dziś się urwałam z choinki

Jasne,że rozumiem ale sama przyznasz,że w tej sytuacji byłoby to dość dziwne.
Całkiem przypadkowo macie z sąsiadką takie same zdanie odnośnie prac i całkiem przypadkiem obie zarejestrowałyście się dziś i całkiem przypadkiem obie zaczęłyście się udzielać na Wizażu od tego wątku..
No niby możliwe.W końcu zbiegi okoliczności się zdarzają...

Po 1 prace ogladalysmy razem i mamy podobne zdanie na ich temat, zreszta kazda wyrazila to w swoim komentarzu... Po 2 kto powiedzial, ze zarejestrowalysmy sie dzis?? A po 3 jaki to niby ma byc zbieg okolicznosci ? obejrzalysmy, skomentowalysmy i tyle...
Chesz sie doszukiwac dziury w calym, prosze bardzo, ale z pewnoscia nie naszym kosztem !!

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

I zakonczmy ta dziwna polemike, ktora i tak do niczego nie prowadzi...
aldi2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:12   #24
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Cytat:
Napisane przez aldi2005 Pokaż wiadomość
To teraz mamy jasnosc w temacie IP i podwojnej osobowosci hahaha

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------




Po 1 prace ogladalysmy razem i mamy podobne zdanie na ich temat, zreszta kazda wyrazila to w swoim komentarzu... Po 2 kto powiedzial, ze zarejestrowalysmy sie dzis?? A po 3 jaki to niby ma byc zbieg okolicznosci ? obejrzalysmy, skomentowalysmy i tyle...
Chesz sie doszukiwac dziury w calym, prosze bardzo, ale z pewnoscia nie naszym kosztem !!

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

I zakonczmy ta dziwna polemike, ktora i tak do niczego nie prowadzi...
Rzeczywiście.
Z mojej strony więc koniec OT.
Co system wykrył-to wykrył...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:21   #25
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Trolle pożegnane, proszę nie reagować na ich klony (bo będą na pewno, już dały raz czadu w konkursie pazurkowym) - będę wycinać ich wypowiedzi z wątku.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:24   #26
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

A ja bym chciała wszystkim pogratulować dostania się do drugiego etapu
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:49   #27
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Jak dla mnie 3 i 20
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:51   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Ja zagłosowałam na 3, świetna stylizacja, bardzo mi się spodobała
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:55   #29
nikavisage
Przyczajenie
 
Avatar nikavisage
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Smile Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

Ja również gratuluję 2 etapu! Moim zdaniem to już sukces. Taka prośba żeby dowartościować uczestników 2 etapu jeszcze bardziej może szefostwo napisałoby ile prac nadesłano na konkurs bo sądzę że duuuużo w końcu nagroda całkiem całkiem
Mnie osobiście podoba się praca nr 1 jak brałabym udział to miałam podobny pomysł tylko na mniejszą skalę. Niestety brak czasu... ciągłe zabieganie... jedyna rzecz jaka mi w tej pracy przeszkadza(może czepiam się do szczegółu ale diabeł tkwi w szczególe) to lewa noga modelki i kolano prawej- można je było trochu potraktować fluidem albo w ps trochu "przypudrować" strasznie przykuwa to moją uwagę
przyznam się że chciałam wysłać jakieś zdjęcia na ten konkurs i miałam jedne jeszcze nie publikowane ale doszłam do wniosku że są na za niskim poziomie na ten konkurs ale może nie będę skromna mogłam je wysłać na pewno bym nie wygrała ale może znalazłabym się w zaszczytnej 20
a wy co sądzicie o mojej pracy?
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_644C.jpg
Wyświetleń: 82
Rozmiar:  29,1 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez nikavisage
Czas edycji: 2009-03-18 o 17:42
nikavisage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 16:42   #30
koraaga
Przyczajenie
 
Avatar koraaga
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu=o)
Wiadomości: 12
Dot.: Komentarze: stylizacje Vivienne Tam z Vobis

ale chyba liczy się też komentarz- nie samo zdjęcie, nie wszyscy mają w zasięgu ręki profesjonalną wizażystkę, fotografa i studio, co miejscami widać

Edytowane przez koraaga
Czas edycji: 2009-03-18 o 18:39
koraaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.