Komentarze: konkurs manicure Konad - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 13:04   #121
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
[..]
To proszę się w końcu zdecydować czy jest to konkurs na manicure czyli kształt, technika, zdobienie czy tylko na zdobienie bo ja już się pogubiłam.
[..]
Z punktu widzenia zwykłej osoby oceniającej- patrzę na całość czyli na kształt, manicure, zdobienia (na technice się nie znam, więc nie oceniam bo i tak nie odróżnię) i uwzględniam też tematykę konkursu.
Ale gdyby było na przykład jasno sprecyzowane "proszę oceniać tylko zdobienia, a nie kształt" to bym się dostosowała i tak zrobiła .



Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
nie no co sie tutaj wyprawia i nie reaguje !! zostałam obrażona moja duma narodowa i wszystko zostało obrażone !!!

nawołuje adminów o wyciągnięcie konsekwencji !!!

to niedopuszczalne!
Monicoor jeśli któryś post Cię obraził to wciśnij "zły post"
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2009-02-28 o 13:05
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:05   #122
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Czy mówiąc o Polakach alkoholicy, nieroby, o Amerykanach grubasy, o anglikach flegmatycy o szkotach centusie też dostanę BANa?
Czy po prostu BANy są rozdawane pod konte sympatii/ niesympatii Modów?
Tak, jak Mod kogoś nie lubi to go banuje dla zabawy. I później chwali się innym Modom, kogo się ostatnio "załatwiło"...

Jesteś już wystarczająco długo na Wizazu, aby móc się zorientować, na jakiej zasadzie przyznawane sa punkty karne i bany.

Paula dostała bana za to, że po usunięciu jej pracy z konkursu wyskoczyła z tymi "betonami", a jest to recydywa, bo Paula miala już wcześniej bana stałego. Dlatego jako recydywistka traktowana jest bardziej surowo.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:06   #123
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Smile Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Jejku dziewczyny opanujcie się! przecież to nie jest konkurs o milion dolarów a niektóre z Was tak go przeżywają, że aż strach wyrazić swoją opinię żeby nie dostać ochrzanu. Osoby wrażliwe na krytykę nie powinny brać udziału w konkursach gdzie prace będą komentowane na bieżąco przez różnych ludzi profesjonalistów czy nie. Ja nie brałam udziału w tym konkursie bo nawet o nim nie wiedziałam ale szczerze powiedziawszy to bardzo liczę się właśnie z oceną laików a nie profesjonalistów bo profesjonalistka nie przyjdzie do mnie żeby sobie zrobić paznokcie, a raz zawiedziona klientka nie wróci więcej..
Szkoda, że wycofałaś się z konkursu bo zrobiłaś ładne zdobienie i to powinno być oceniane.
Aha jeszcze jedno i nie pomyśl sobie że się Ciebie czepiam bo tak wcale nie jest ale profesjonalistka nigdy nie pozwoli sobie na to aby wystawić niedopracowane paznokcie tzn źle wypiłowane, o brzydkim kształcie i z odrostami.
Poza tym jak profesjonalistka chce aby ją oceniano to zgłasza się do konkursów organizowanych przez profesjonalistów to jest pisma branżowe itp bo tam będą ją oceniali profesjonaliści
Ale to tylko moje zdanie i mam nadzieję że nikogo nie uraziłam
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:07   #124
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Przeczytałam i odniosłam wrażenie, że właśnie to cię najbardziej uraziło.
To jest konkurs, czego się spodziewałaś? Że konkurentki będą głaskały się po głowie?

Na temat Pauli miałam okazję ustosunkować się przy jej pierwszym banie stałym. Nie zmieniłam zdania w tej kwestii.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:14   #125
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Wystartowałam w konkursie i chciałam zagarnąć od razu wszystkie nagrody za 1 2 i 3 miejsce, no ale nietstye ktoś powiedział że są brzydkie i się obraziłam. I idę sobie kupić czystej i upić się z żalu że nie wygrałam Konada w którego posiadaniu juz i tak jestem Miała to być ZABAWA i była do momentu kiedy zaczęły się jakieś akcje z usuwaniem pracy, oskarżaniem że się zdradziło czyja praca jest czyja. Matko Boża! Czy te prace to jakieś tajne akta IPNu że mają być aż tak strzeżone? A niby dlaczego prace miały być anonimowe? Czy to kto je robił wpłynęło by w jakikolwiek sposób na głosowanie?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:16   #126
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Wystartowałam w konkursie i chciałam zagarnąć od razu wszystkie nagrody za 1 2 i 3 miejsce, no ale nietstye ktoś powiedział że są brzydkie i się obraziłam. I idę sobie kupić czystej i upić się z żalu że nie wygrałam Konada w którego posiadaniu juz i tak jestem Miała to być ZABAWA i była do momentu kiedy zaczęły się jakieś akcje z usuwaniem pracy, oskarżaniem że się zdradziło czyja praca jest czyja. Matko Boża! Czy te prace to jakieś tajne akta IPNu że mają być aż tak strzeżone? A niby dlaczego prace miały być anonimowe? Czy to kto je robił wpłynęło by w jakikolwiek sposób na głosowanie?

rada: wyluzuj dziewczyno bo to smieszne i zenujace sie robi....za Twoja przyczyna m.in
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:21   #127
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
rada: wyluzuj dziewczyno bo to smieszne i zenujace sie robi....za Twoja przyczyna m.in

Dokładnie tak a szkoda żebyś dostała niepotrzebnego bana
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 13:23   #128
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Matko Boża! Czy te prace to jakieś tajne akta IPNu że mają być aż tak strzeżone? A niby dlaczego prace miały być anonimowe? Czy to kto je robił wpłynęło by w jakikolwiek sposób na głosowanie?
Nie ośmieszaj się...
Chyba to logiczne, dlaczego prace miały być anonimowe.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:31   #129
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

To się robi po prostu żałosne. Normalnie sekta Pani Pauliny została poproszona o wzięcie w obronę szarej eminencji tipsów w Krakowie

Co do osoby, która została zbanowana ponownie - moim zdaniem już wcześniej należał się jej kolejny stały ban. Miałam wątpliwą przyjemność prowadzić z tą osobą dyskusję, i tak antypatycznej i niemilej wizażanki, przekonanej o swojej wielkości i wspaniałości nie spotkałam, więc od momentu skasowania jej pracy spodziewałam się szopki, ale nie aż takiej.


To nie jest konkurs 'profesjonalny'. Jury w tym przypadku składa się ze zwykłych wizażanek, które oceniaja walory estetyczne i dopasowanie do tematyki. Pani P.P. podała na otwartym forum numer swojej pracy - w każdym konkursie anonimowym praca zostalaby za to wycofana. Takie postępowanie może nawet doprowadzić do stwierdzenia, że Pani P.P. mogła robić tego typu przekręty w innych konkursach, ale nie o tym temat.
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:39   #130
gula1708
Rozeznanie
 
Avatar gula1708
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 663
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

eh dziewczyny to sie porobiło...

Ja osobiście też nie zorbiłabym sobie szpiców lub tez paznokci o długosci hmm "ponad przeciętnej" ALE nie onzacza to, że skoro ja bym sobie czegos takiego nie zrobiła, to nie moge juz na to zagłosować . To jest przecież KONKURS a nie to w czym miałybysmy isć do pracy,szkoły czy jeszcze gdzieś indziej. Mimo, iż nie brałam w nim udziału bo po prostu paznokciami sie nie zajmuję to pierwsze co zrobiłam zanim zagłosowałam to zapoznałam się z regulaminem oraz przeczytałam ze ZROZUMIENIEM temat konkursu. Bo maja to być paznokcie karnawałowe oraz konkursowe. Rozumiem dziewczyny, którym nie podobaja się długie szpice i przesadna ilosc ozdób bo mnie tez sie to nie podoba jeżeli miałabym nosic to na co dzień, ale przeciez nie o to tu chodzi tylko o ocenienie pomysłu i wykonania paznokcia takie jakie sobie dana uczesniczka wymysliła.
Rozumiem też złośc i smutek dziewczyn, które siedziały nad paznokciami po kilka godzin chcą pokazac cała swoja wiedzę jaką nabyły na różnego rodzaju (drogich zapewne) szkoleniach i latach ćwiczeń a w zamian uzyskuja komentarze, że "o Boże w życiu bym sobie takich nie zrobiła" albo "wyglądają jak pazury czarownicy". Ja tez bym sobie takich nie zrobiła ale troche wyrozumiałości dziewczyny, przecież nikt nam nie każe takich robić, to jest KONKURS.
Myślę ze aby na przyszłośc unikąc takich sytuacji trzeba po prostu dzieliń konkursy na te dla profeslonalistek i dla "laiczek"
Sama zagłosowałam na bodajże 6 prac, na te "szpiczaste" także bo wyobrażam sobie ile to musiało wysiłku niektore dziewczyny kosztować a na konkurs moim zdaniem jak najbardziej pasują.
Uff, ale sie rozpisałam.... mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam bo nie było to moim zamiarem. Starałam sie jak najlepiej zrozumię cobie strony i wyrazic moje zdanie na ten temat.
Pozdrawiam
__________________

Mój haft krzyżykowy

south beach

cel I: 5 z przodu - osiągnięty
cel II: 55 kg -
cel III: 52-53 kg -
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...48c82197f3.png

gula1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:57   #131
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Takie postępowanie może nawet doprowadzić do stwierdzenia, że Pani P.P. mogła robić tego typu przekręty w innych konkursach, ale nie o tym temat.
Jeszcze tylko jedna sprawa, o którą mnie poprosiła Pani P.P:
Pani P.P prosiła by przekazać że: "jeszcze pół słowa a pani P.P. pociągnie do odpowiedzialności za tego typu oszczerstwa i że pani P.P. nie brała do tej pory udziału w konkursikach dla dzieci, w których prace oceniają laicy - tylko profesjonalne jury."

Tyle na ten temat.
Życzę powodzenia wszystkim uczestniczkom i mam nadzieję że kolejne dziewczyny, które są na prowadzeniu nie zostaną zdyskwalifikowane bo przyznały się na spowiedzi że ich paznokcie to nr. X.

__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 14:07   #132
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Dobra, miałam się nie wypowiadać, ale już po prostu mi witki opadły.
Więc tak:
Moja praca to numer 6

Tak, tak, te ohydne szpony, które dziewczyny siedzące w branży paznokciowej traktują nie jako paznokcie a jako małe dzieła sztuki.
Paranoją jest fakt że większość prac jest wrzuconych tutaj nie przez stałe użytkowniczki a nowo zalogowane osoby.
Tym samym proszę aby moja praca, praca nr.6 została usunięta, gdyż po 1 nie odpowiada mi atmosfera zawiści i zazdrości (przez co świetna praca Pauli została usunięta- czy zestaw Konad jest aż tak porządany żeby robić takie świństwa?) w tymże "konkursie"
A po 2 Paula, Anick88, Frau, Acik i chyba jeszcze kilka innych dziewczyn widziało po za forum moje paznokcie, a także widziały je moje koleżanki ze studiów, moja mam i tata, mój TŻt, brat i kilka innych osób czyli nie została zachowana anonimowość i jeśli któraś z wyżej wymienionych osób wejdzie na wizaż i zagłosuje na moje paznokcie będzie oznaczać że sama się o nie prosiłam.

Dziękuję bardzo za udział w takim konkursie i dziwię się że dziewczyny z Konada akceptują taki stan rzeczy.


Właśnie z takich i innych powodów nie miałabym ochoty na żadne konkursy
Omijam je szeeeerokim łukiem
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:12   #133
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Zastanawiałam się czy zabierać głos,czy nie-ale jednak chciałabym napisać coś od siebie:
Mnie się szpice nie podobają.Jestem raczej minimalistką i w ogóle jestem dość trudna-jeżeli coś mi się podoba,to znaczy,że mogłabym to nosić.
Za to doceniam pracę i wysiłek,bo wiem,ze jest to trudne do wykonania.
Dla mnie zresztą w ogóle paznokcie to "czarna magia" więc jestem pełna podziwu dla osób,które zajmują się tym na co dzień.

Jednak muszę się zgodzić z Byliczką,że konkurs przerodził się w jakiś koszmar...:usuwanie prac,skarżenie,donoszenie itd.
Z tego co zauważyłam,forum na stronie Pauli nie jest dostępne dla wszystkich,tylko dla zalogowanych użytkowników,więc ktoś musiał zadać sobie trochę trudu-zakładać konta,śledzić posty i potem dać znać tutaj...
I się zastanawiam,czy w takim razie nie powinno się pośledzić pozostałych osób,bo może ktoś gdzieś na gg też napisał,że brał udział w konkursie...?
Według mnie zaszło to troszkę za daleko.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:27   #134
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko jedna sprawa, o którą mnie poprosiła Pani P.P:
Pani P.P prosiła by przekazać że: "jeszcze pół słowa a pani P.P. pociągnie do odpowiedzialności za tego typu oszczerstwa i że pani P.P. nie brała do tej pory udziału w konkursikach dla dzieci, w których prace oceniają laicy - tylko profesjonalne jury."
i wszystko jasne: "uderz w stół..." [a jednak brała udział w tym konkursiku ]

Zastanawia mnie tylko jedno... czyżby klientami owej pani byli sami profesjonaliści? Jeśli ktoś ośmiesza swoich klientów (nawet tych potencjalnych), ośmiesza przede wszystkim siebie.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Jednak muszę się zgodzić z Byliczką,że konkurs przerodził się w jakiś koszmar...:usuwanie prac,skarżenie,donoszenie itd.
Z tego co zauważyłam,forum na stronie Pauli nie jest dostępne dla wszystkich,tylko dla zalogowanych użytkowników,więc ktoś musiał zadać sobie trochę trudu-zakładać konta,śledzić posty i potem dać znać tutaj...
I się zastanawiam,czy w takim razie nie powinno się pośledzić pozostałych osób,bo może ktoś gdzieś na gg też napisał,że brał udział w konkursie...?
Według mnie zaszło to troszkę za daleko.
Ale przecież to nic nowego! Przy okazji wcześniejszych konkusrów było podobnie. Zapytaj chociażby Agabil.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:36   #135
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość


Ale przecież to nic nowego! Przy okazji wcześniejszych konkusrów było podobnie. Zapytaj chociażby Agabil.
Masz na myśli,że podczas poprzednich konkursów,też było donoszenie na uczestników konkursu?

Ja byłam zawsze fanką konkursów na Wizażu.Nigdy nie brałam w żadnym udziału ale śledziłam je z zapartym tchem,ale szczerze mówiąc,nie pamiętam takich sytuacji....
Nie upieram się jednak,że takich sytuacji nie było-bo mogły mi wylecieć z głowy.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:40   #136
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Jednak muszę się zgodzić z Byliczką,że konkurs przerodził się w jakiś koszmar...:usuwanie prac,skarżenie,donoszenie itd.
Z tego co zauważyłam,forum na stronie Pauli nie jest dostępne dla wszystkich,tylko dla zalogowanych użytkowników,więc ktoś musiał zadać sobie trochę trudu-zakładać konta,śledzić posty i potem dać znać tutaj...
Ale to już chyba Paula powinna dochodzić kto był tym lisem w kurniku?
Bo szczerze wątpię, żeby osoba postronna, która weszła tu tylko zagłosować, zadała sobie tyle trudu, żeby szukać w necie jakiegoś haka na uczestniczki konkursu.
To zapewne robota stałego bywalca strony Pauli
__________________




Edytowane przez Fresa
Czas edycji: 2009-02-28 o 14:41
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:46   #137
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ale to już chyba Paula powinna dochodzić kto był tym lisem w kurniku?
Bo szczerze wątpię, żeby osoba postronna, która weszła tu tylko zagłosować, zadała sobie tyle trudu, żeby szukać w necie jakiegoś haka na uczestniczki konkursu.
To zapewne robota stałego bywalca strony Pauli
Albo bywalca,albo i kogos,kto zalogował się na jej forum dlatego,że szukał "czegokolwiek".
Konkursy powinny przebiegać w innej atmosferze i z zasadami "fair play" natomiast takie skarżenie i podkładanie "świń" jest strasznie dziecinne.Byleby tylko zdyskwalifikować innych.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:53   #138
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Albo bywalca,albo i kogos,kto zalogował się na jej forum dlatego,że szukał "czegokolwiek".
Konkursy powinny przebiegać w innej atmosferze i z zasadami "fair play" natomiast takie skarżenie i podkładanie "świń" jest strasznie dziecinne.Byleby tylko zdyskwalifikować innych.
No tak... pytanie tylko skąd osoba postronna, że akurat Paula bierze w tym konkursie udział? dlatego moim zdaniem palce w tym maczał ktoś, kto wiedział czego i gdzie szukać, jeśli już.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:56   #139
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Mnie ciekawi tylko jedno. Dlaczego praca Pauli została zdyskwalifikowana, jeżeli na Wizażu ani słowem nie wspomniała, że należy ona do niej. Regulamin Wizażu i konkursu odbywającego się na Wizażu obowiązuje zdaje się jedynie w ich obrębie, nie stanowi żadnego prawa międzynarodowego, więc czemu wypowiedź na zupełnie innym forum uznawana jest za naruszenie regulaminu obowiązującego na Wizażu? To paranoja!
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 14:56   #140
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No tak... pytanie tylko skąd osoba postronna, że akurat Paula bierze w tym konkursie udział? dlatego moim zdaniem palce w tym maczał ktoś, kto wiedział czego i gdzie szukać, jeśli już.
..tylko kurcze dlaczego?
Po co?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:57   #141
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez gula1708 Pokaż wiadomość
To jest przecież KONKURS a nie to w czym miałybysmy isć do pracy,szkoły czy jeszcze gdzieś indziej. Mimo, iż nie brałam w nim udziału bo po prostu paznokciami sie nie zajmuję to pierwsze co zrobiłam zanim zagłosowałam to zapoznałam się z regulaminem oraz przeczytałam ze ZROZUMIENIEM temat konkursu. Bo maja to być paznokcie karnawałowe oraz konkursowe. Rozumiem dziewczyny, którym nie podobaja się długie szpice i przesadna ilosc ozdób bo mnie tez sie to nie podoba jeżeli miałabym nosic to na co dzień, ale przeciez nie o to tu chodzi tylko o ocenienie pomysłu i wykonania paznokcia takie jakie sobie dana uczesniczka wymysliła.
Rozumiem też złośc i smutek dziewczyn, które siedziały nad paznokciami po kilka godzin chcą pokazac cała swoja wiedzę jaką nabyły na różnego rodzaju (drogich zapewne) szkoleniach i latach ćwiczeń a w zamian uzyskuja komentarze, że "o Boże w życiu bym sobie takich nie zrobiła" albo "wyglądają jak pazury czarownicy". Ja tez bym sobie takich nie zrobiła ale troche wyrozumiałości dziewczyny, przecież nikt nam nie każe takich robić, to jest KONKURS.
Myślę ze aby na przyszłośc unikąc takich sytuacji trzeba po prostu dzieliń konkursy na te dla profeslonalistek i dla "laiczek"
Sama zagłosowałam na bodajże 6 prac, na te "szpiczaste" także bo wyobrażam sobie ile to musiało wysiłku niektore dziewczyny kosztować a na konkurs moim zdaniem jak najbardziej pasują.
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:59   #142
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez ipsylonka Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi tylko jedno. Dlaczego praca Pauli została zdyskwalifikowana, jeżeli na Wizażu ani słowem nie wspomniała, że należy ona do niej. Regulamin Wizażu i konkursu odbywającego się na Wizażu obowiązuje zdaje się jedynie w ich obrębie, nie stanowi żadnego prawa międzynarodowego, więc czemu wypowiedź na zupełnie innym forum uznawana jest za naruszenie regulaminu obowiązującego na Wizażu? To paranoja!
Żeby głosowanie przebiegało uczciwie i głosowano nie na osoby, ale na prace



Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
..tylko kurcze dlaczego?
Po co?
Tego to już nie wiem
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 15:02   #143
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez ipsylonka Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi tylko jedno. Dlaczego praca Pauli została zdyskwalifikowana, jeżeli na Wizażu ani słowem nie wspomniała, że należy ona do niej. Regulamin Wizażu i konkursu odbywającego się na Wizażu obowiązuje zdaje się jedynie w ich obrębie, nie stanowi żadnego prawa międzynarodowego, więc czemu wypowiedź na zupełnie innym forum uznawana jest za naruszenie regulaminu obowiązującego na Wizażu? To paranoja!
Mi się wydaje, że jeśli praca ma być anonimowa to nigdzie nie powinna być ujawniana i nie powinno się o niej publicznie rozmawiać tzn (chodzi o net)
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 15:05   #144
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Żeby głosowanie przebiegało uczciwie i głosowano nie na osoby, ale na prace
Ale temu regulaminowi nie podlega forum Pauli. Równie dobrze można by dyskwalifikować prace za to, że klientka, której paznokcie biorą udział w konkursie wiedziała kto je jej robił. W dodatku może jeszcze ośmieliła się komuś do tego przyznać i jeszcze ktoś wiedział! I może, nie daj boże, zagłosował!

Taaak. I z pewnością, wszyscy, którzy oddali głosy na pracę Pauli zrobili to dlatego, że to ona jest jej autorką, bo w końcu paznokcie przez nią wykonywane wizualnie same w sobie wartości nie przedstawiają żadnej.

EDIT:
Cytat:
Napisane przez Agusia_pa2 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że jeśli praca ma być anonimowa to nigdzie nie powinna być ujawniana i nie powinno się o niej publicznie rozmawiać tzn (chodzi o net)
Regulamin Wizażu obowiązuje na Wizażu, nie w całym internecie.

Edytowane przez ipsylonka
Czas edycji: 2009-02-28 o 15:14
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 15:11   #145
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez ipsylonka Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi tylko jedno. Dlaczego praca Pauli została zdyskwalifikowana, jeżeli na Wizażu ani słowem nie wspomniała, że należy ona do niej. Regulamin Wizażu i konkursu odbywającego się na Wizażu obowiązuje zdaje się jedynie w ich obrębie, nie stanowi żadnego prawa międzynarodowego, więc czemu wypowiedź na zupełnie innym forum uznawana jest za naruszenie regulaminu obowiązującego na Wizażu? To paranoja!
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Żeby głosowanie przebiegało uczciwie i głosowano nie na osoby, ale na prace
No tak,ale to prywatne forum(chodzi mi o forum Pauli),gdzie nie wszyscy mają dostęp.
Nawet jeżeli ktoś zaprzeczy-to przecież wiadomo,że każdy uczestnik konkursu(zarówno paznokciowego jak i makijażowego) zdradził komuś,że bierze udział w konkursie.
A może ktoś w modelkach w konkursie makijażowym rozpoznał swoją koleżankę?
W takiej sytuacji chyba można napisać na forum,że to czyjaś tam znajoma i wśród swoich znajomych rozpowiada,żeby głosować na taką i taka pracę?
Czyli co,wszystkich dyskwalifikować?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ipsylonka Pokaż wiadomość
Ale temu regulaminowi nie podlega forum Pauli. Równie dobrze można by dyskwalifikować prace za to, że klientka, której paznokcie biorą udział w konkursie wiedziała, kto je jej robił. W dodatku może jeszcze ośmieliła się komuś do tego przyznać i jeszcze ktoś wiedział! I może, nie daj boże, zagłosował!
No właśnie..?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 15:15   #146
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez ipsylonka Pokaż wiadomość

Regulamin Wizażu obowiązuje na Wizażu, nie w całym internecie.
No tak.

Ale regulamin konkursu manicure Konad zobowiązuje do przestrzegania zasad jego uczestniczki bez względu na to czy są na Wizażu, w Polsce w Anglii czy na Księżycu...
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 15:17   #147
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

ech,szkoda,że z takiego fajnego konkursu wynikł skandal.
trzeba mieć twarde j..a,żeby stadko kobiet utrzymać w ryzach.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 15:25   #148
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ech,szkoda,że z takiego fajnego konkursu wynikł skandal.
trzeba mieć twarde j..a,żeby stadko kobiet utrzymać w ryzach.
Oj trzeba, studiowałam na sfeminizowanym kierunku i też się cyrki działy.
Cóż, właśnie obcięłam paznokcie, więc nie skoczę w wolne miejsca

Nr 6 - udana karnawałowa stylizacja. Ale niestety, długość i kształt odpada u mnie w przedbiegach, co poradzę na to, że nawet na scenę mi się nie podoba mimo bardzo fajnego wzorku...

Przykro mi, że się nie znam. W końcu jury składa się z użytkowniczek, a nie profesjonalistów.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 15:31   #149
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No tak.

Ale regulamin konkursu manicure Konad zobowiązuje do przestrzegania zasad jego uczestniczki bez względu na to czy są na Wizażu, w Polsce w Anglii czy na Księżycu...
O ile dobrze pamiętam, w regulaminie była mowa o tym, że praca zgłaszana do konkursu nie mogła być nigdzie wcześniej opublikowana, tak? I nie była. I zgadzam się, że regulamin obowiązuje każdego, bez względu na szerokość i długość geograficzną, ale przyznanie się do bycia autorką którejś pracy w zamkniętym gronie osób, poza wątkiem dotyczącym konkursu, czy nawet całym Wizażem nie jest jego naruszeniem.
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 15:37   #150
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez ipsylonka Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam, w regulaminie była mowa o tym, że praca zgłaszana do konkursu nie mogła być nigdzie wcześniej opublikowana, tak? I nie była. I zgadzam się, że regulamin obowiązuje każdego, bez względu na szerokość i długość geograficzną, ale przyznanie się do bycia autorką którejś pracy w zamkniętym gronie osób, poza wątkiem dotyczącym konkursu, czy nawet całym Wizażem nie jest jego naruszeniem.
Ojej... ale z tymi pretensjami to do tego lisa w takim razie, skoro było to zamknięte grono (ta sprawa jest kolejnym przykładem na to jak to w internecie nikomu nie można ufać).
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.