Komentarze: konkurs manicure Konad - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 11:48   #181
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

bardzo proszę o wyjaśnienie dlaczego praca nr 23 była edytowana? nie tylko ja zauważyłam, że zdjęcie zostało zmienione
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 11:56   #182
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

ignorowanie polecen moderatora - off top
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-01 o 13:27
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:17   #183
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

anick88 ale przecież nikt nie miał żadnych problemów z tym, że w konkursie brały udział również instruktorki - więc nie wiem skąd Twoje uwagi na ten temat, a konkretnie ta:
Cytat:
moje pytanie do redakcji brzmi:
wiecie kto wysyla prace?macie podane nazwiska? to czemu umieszczacie prace doswiadczonych profesjonalistek na rowni z praca dorotki z Zasciankowa? czemu nie bylo adnotacji, ze instruktorki nie moga brac udzialu?? to jest oczywista oczywistosc!w KAZDYM konkursie jest takie zastrzezenie! kazdy konkurs jest dla instruktorek/amatorek i nie ma problemu.
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:22   #184
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Question Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Właśnie.... trochę dziwna jest ta edycja zdjęć nr 23 dlaczego zostały edytowane??
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:24   #185
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

ignorowanie polecen moderatora
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-01 o 13:23
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:32   #186
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Zagłosowałam na prece nr: 18, 19, 26 i 30, bo ewidentnie kojarzą mi się z szalonym karnawałem.

Praca nr 18 ma superzdobienie, które przywodzi mi na myśl barokowy przepych i uwielbiane przeze mnie intrygi dworskie.

19, 26 i 30 kojarzą mi się z szalonym, długim karnawałem w Rio de Janeiro.

Sama bym się na coś takiego nie odważyła, ale prace bardzo mi się podobają.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:43   #187
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Dobrze przeczuwałam, że będą jakieś "problemy" z tym konkursem i nie wzięłam w nim udziału.

Ja głosowałam chyba 3 dni temu na takie prace:
nr 13
nr 17
nr 19
i wycofaną parcę nr 21

Brałam pod uwage uzycie zestawu Konad oraz zdobienie karnawałowe (zamiennie).
Zgadzam się z dziewczynami, iż poziom konkursu jest zaskakująco niski. Spodziewałam sie czegoś innego po pracach.
Oby w przyszłości nie bylo już podobnych problemów...
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 12:58   #188
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

mi się najbardziej podoba praca nr 19-szpicki rewelacja
jeszcze chyba ze 2 prace są poprawnie wykonane i całkiem fajne
a co do reszty nie będę się wypowiadać bo nie chcę nikogo obrazić
ale poziom mizerniutki
pozdrawiam
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 13:12   #189
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Złosiu ja mam pytanie odnośnie zabanowanych dziewczyn-Pauli i Byliczki:
Prosiłeś o to,żeby dyskusje na ten temat się skończyły.
I stąd moje pytanie-może głupie ale naprawdę nie wiem-czy tylko w tym wątku,czy w ogóle na Wizażu?
Pytam,ponieważ dziwnie się czuję czytając na innych wątkach o dziewczynach,które nie mogą się obronić.To dość nie w porządku...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 13:28   #190
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Złosiu ja mam pytanie odnośnie zabanowanych dziewczyn-Pauli i Byliczki:
Prosiłeś o to,żeby dyskusje na ten temat się skończyły.
I stąd moje pytanie-może głupie ale naprawdę nie wiem-czy tylko w tym wątku,czy w ogóle na Wizażu?
Pytam,ponieważ dziwnie się czuję czytając na innych wątkach o dziewczynach,które nie mogą się obronić.To dość nie w porządku...
Jest to wątek konkursowy. Do dyskusji tego typu zawsze służyło forum techniczne.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Właśnie.... trochę dziwna jest ta edycja zdjęć nr 23 dlaczego zostały edytowane??
bylo edytowane przez pomylke, mialem usunac prace numer 24, a pomylkowo usunalem prace nr 23 i potem ja przywrocilem do konkursu.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
zlosiu, jesli uwazasz za stosowne edytuj moje "wspomnienie" o tej pani.

natomiast serdecznie prosze o wklejenie pozostalej czesci postu, poza tymi dwiema linijkami.

argument jest bardzo prosty.

caly post byl ocena prac konkursowych. solidna oraz obiektywna. nie napisalam numeru prac, ktore neguje oraz pochwalam, wiec nie moglam ni jak wplynac na decyzje uczestniczek.

jednak chcialabym moc wyrazic swoje zdanie. jesli moge to sama go edytuje usuwajac WZMIANKE na temat TEJ pani.

cala reszta wiadomosci bylo tylko i wylacznie na temat mojego postrzegania konkursu.
wysoce niesprawiedliwe jest, ze posty oceniajace szpice jako szpetne nie zostaly usunieta, zas moj w ktorym dokladnie wytlumaczylam roznice miedzy pracami zostal usuniety w calosci.

inaczej.. bo wydaje mi sie, ze dalsza polemika chyba nie ma sensu.
jesli zamieszcze wiadomosc w moim prywatnym watku, to bedzie wg ciebie dalej zlamie regulaminu?
tutaj dyskusje o roznicy pomiedzy instruktorkami a amatorkami sa traktowane jako niezwiazane z tematem watku; poniewaz jest to off-top i ostrzegalem o usuwaniu off-topow, tego typu tresci sa traktowane jako ignorowanie polecen moderatora

sugeruje zaloz osobny watek na Pazurkowym i tam - w zgodzie z regulaminem - mozesz dywagowac na dowolne tematy.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 13:29   #191
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Jest to wątek konkursowy. Do dyskusji tego typu zawsze służyło forum techniczne.
No tak,dlatego rozumiem Twoją prośbę sprzed kilkunastu postów.
Jednak ponieważ mam wątpliwości to postanowiłam napisać tutaj,nawiązując do poprzedniego Twojego postu.
Mam naprawdę założyć nowy wątek na technicznym?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 13:45   #192
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

anick88 to jest konkurs dla użytkowników forum, czyli dla wszystkich. W konkursach w. biorą udział zarówno amatorki jaki profesjonaliści. I nie zawsze wygrywają profesjonaliści - patrz poprzednie konkursy.
Administracja zna dane osobowe uczestników konkursu.
Owszem obywatel ma do tego prawo, tak jak administrator forum ma prawo do tego, żeby nie zgodzić się do używania tego forum do rozgrywek prawniczych. Jego podwórko i on tu rządzi.
Każdy ocenia wg. swojego gustu. Jeśli swojej pracy ktoś poświęcił 5 minut i wszystkim się podoba to trzeba ją zdyskwalifikować, bo za krótko? I co z tego, że ktoś poświęcił pracy 5h jak ona kiepsko wygląda? Oceniają użytkownicy, a ich ocena jest subiektywna. Większość nie bierze pod uwagę tego ile ktoś pracy włożył w daną pracę, ale jak prezentuje się w całości. Dlaczego oczekujecie, że będzie oceniało profesjonalne jury, kiedy konkurs jest amatorski?
Owszem używacie (wy stylistki) oliwki, ale rzadko się zauważa żeby oliwka ściekała z rąk.

I tak naprawdę nie rozumiem agresji osób zajmujących się profesjonalnie stylizacją paznokci. Panie macie niepowtarzalną okazję poznać gust waszych potencjalnych klientek. Większość Pań nie chce mieć wymyślnych szponów (bo jakiego innego można słowa użyć? paznokcie w kształcie pół stożka?) nawet jeśli wybiera się na szałową imprezę karnawałową.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Proszę o usunięcie tej wiadomości. Sama jej nie będę usuwać
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 13:56   #193
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad


Aha dziękuję
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 14:17   #194
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość

I tak naprawdę nie rozumiem agresji osób zajmujących się profesjonalnie stylizacją paznokci. Panie macie niepowtarzalną okazję poznać gust waszych potencjalnych klientek. Większość Pań nie chce mieć wymyślnych szponów (bo jakiego innego można słowa użyć? paznokcie w kształcie pół stożka?) nawet jeśli wybiera się na szałową imprezę karnawałową.

konkurs jest fakultatywny - jak ktos chce bierze udział, jak ktos ma ochote glosuje, wstawiamy to co sie nam podoba i na takie prace głosujemy nie trzeba bezmyslnie isc za nawoływaniem silnych jednostek, kazdy w zgodzie ze sobą moze "kozystac " z konkursu, to zabawa a nie III wojna swiatowa.
ja nie napadam agresywnie na nikogo a uwazam sie za stylistke, znam gust klientek, i traktowanie wątku jako okazja do poznania gustów to dla mnie smieszny wręcz pomysł i mysle ze niektózy umarliby ze zgorszenia gdyby ktos za kare kazał oglądac im mistrzostwa nailart...
ja głosuje na 2 prace amatorską 11 i profesjonalną 18
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 14:37   #195
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

choć zaznaczyłam pracę szponów i różyczek,to osobiście nie zgodziłabym się na założenie sobie takich paznokietków.
osobiście gustuję w stylowym frenczu,to praca na ktorą zagłosowałam przykuła mój wzrok.

kazdy ma inną technikę oceny.ja oceniłam pomysł,wykonanie i efekt końcowy.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 14:49   #196
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Oddałam więcej niż 1 głos, ale najbardziej przypadła mi się praca 23, takie paznokcie chętnie nosiłabym podczas karnawału. Uwielbiam ten odcienie błękitu
Zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy doszukują się jakiś głębszych ideologii patrząc na wyniki głosowania. Przecież to tylko paznokcie Jeśli ktoś nie zagłosował na - tak wychwalane i podziwiane za czaso- i pracochłonność wykonania - długie/szpicowate, bogato ozdobione, wymuskane paznokcie to znaczy że jest konserwatywny, mało przebojowy i nie potrafi docenić pracy? Dla mnie odpowiedź jest prosta, jeśli ktoś pisze, że takie paznokcie mu się nie podobają to tak jest. Ot, kwestia gustu. Mam prawo głosować pod kątem paznokci, które chciałabym widzieć na swoich dłoniach. Większości nie chciałabym, tak samo jak na karnawałową imprezę nie założyłabym sukni na kole i z gorsetem ani nie uczesała włosów w błyszczące od lakieru i brokatu sztywne loki. Fakt, że temat konkursu brzmi "karnawałowy manicure" nie znaczy, że takie paznokcie nagle mi się spodobają, niezależnie czy patrzę na zdjęcia czy też wyobrażam sobie takie bogate zdobienie na własnych dłoniach.
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 14:58   #197
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Czytam ten wątek i szczerze powiedziawszy jestem zniesmaczona, żeby nie użyć innych słów. I czuję się 'lekko' urażona.

Piszecie ze poziom jest strasznie/dramatycznie/masakrycznie etc niski.
Więc powinno się pojawić pytanie co to znaczy ze poziom jest wysoki?
jakie powinny być prace by spełniły wasze wyobrażenia?


a prace, jak to prace na konkurs, są różne. Każdy miał inną wizję karnałowego zdobienia. I chyba o to w tym chodzi?
gdyby miały być jednakowe to tytuł konkursu by brzmiał np 'french manicure'.


Ja mam na oku kilka prac, ale z głosowaniem jeszcze poczekam
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:04   #198
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
skoro tak to juz calkowicie na temat.
wspolczuje konadowi, ze wizaz tak negatywnie wplynie na jego wizerunek.

i trzymam kciuki za jedyna w tym konkursie prace ktora nadaje sie do pokazania. wszystkie inne to prace na poziomie "prace pseudostylistek" .przykre.

czy Twoim zdaniem paznokcie naturalne pokazane w konkursie też są dziełami pseudostylistek?
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:20   #199
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Ależ ja się pytałam, czy twoim zdaniem paznokcie naturalne wystawione w konkursie są dziełem pseudostylistek?
A poza tym to było pytanie retoryczne.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 15:23   #200
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

nie moge oceniac profesjonlizmu ich wykonania. prosze nie zadawac takich pytan, bo sa niezgodne z regulaminem.

zglaszam kolejn zly post.
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 16:09   #201
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Weźcie dziewczyny skończcie już z tym jadem.

W konkursie biorą udział różne prace, zarówno prace bardzo amatorskie osób, które same robią sobie manicure i się z tego cieszą, jeśli wyjdzie im coś ciekawego oraz prace osób, które zajmują się tym zawodowo. To miłe połączenie i wcale niekoniecznie trzeba to rozdzielać, bo głosują tu również osoby zarówno znające się profesjonalnie na stylistyce paznokci jak i te, które takiego przygotowania nie mają.

Każdy też ocenia wg siebie: jeśli ja np. lubię ekstra strojne suknie na karnawał, błyszczącą biżuterię i mocny dymny makijaż oczu, to już ekstrawaganckie paznokcie tonące w brokacie i kolorach to będzie zbyt dużo i wybiorę dla siebie chociażby i french'a. A jeśli na bal karnawałowy (np. bardzo elegancki) nałożę śliczną bakłażanową, gładką i długą suknię wieczorową, usta pociągnę delikatną pomadką, to paznokcie mogą być też bardziej pokazowe i ozdobne i wtedy nie będzie niczego za dużo, a w sam raz.

Dlatego myślę, że taka rozpiętość różnych stylistycznie prac w danym temacie jest dobra, bo każdy głosujący wybierze sobie taką, która mu najbardziej pasuje i się najbardziej podoba.

Dodam jeszcze, że to nieładnie ośmieszać słabsze prace. Mało konstruktywne. Natomiast wskazanie dlaczego dana praca nie jest dobra może być bardzo pomocna dla autorki. Tak samo tylko w drugą stronę - miłe jest publiczne pochwalenie prac dobrych
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 16:25   #202
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
konkurs jest fakultatywny - jak ktos chce bierze udział, jak ktos ma ochote glosuje, wstawiamy to co sie nam podoba i na takie prace głosujemy nie trzeba bezmyslnie isc za nawoływaniem silnych jednostek, kazdy w zgodzie ze sobą moze "kozystac " z konkursu, to zabawa a nie III wojna swiatowa.
ja nie napadam agresywnie na nikogo a uwazam sie za stylistke, znam gust klientek, i traktowanie wątku jako okazja do poznania gustów to dla mnie smieszny wręcz pomysł i mysle ze niektózy umarliby ze zgorszenia gdyby ktos za kare kazał oglądac im mistrzostwa nailart...
ja głosuje na 2 prace amatorską 11 i profesjonalną 18
Odniosłam się do wypowiedzi wcześniejszych. Miałam na myśli to, że konkurs oceniają osoby niekoniecznie interesujące się paznokciami i lepiej potraktować taki konkurs jak ocenę gustu potencjalnych klientek niż oczekiwać fachowego jury.
Dla mnie to EOT
------------------------------------------------------------------------------------

Wracam do głównego tematu czyli...

Czy już pisałam, że głosowałam na nr 18
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 16:29   #203
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
ja nie napadam agresywnie na nikogo a uwazam sie za stylistke, znam gust klientek, i traktowanie wątku jako okazja do poznania gustów to dla mnie smieszny wręcz pomysł i mysle ze niektózy umarliby ze zgorszenia gdyby ktos za kare kazał oglądac im mistrzostwa nailart...
ja głosuje na 2 prace amatorską 11 i profesjonalną 18
nie znam sie, nie mialam pojecia o firmie konad, a paznokcie robi mi wlasnie stylistka. i mam nadzieje ze ona nie ma tak pogardliwego podejscia do mojego gustu
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 17:00   #204
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Cool Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

A ja nadal czekam na odpowiedź któregoś Admina w sprawie granicy między złośliwością dozwoloną a niedozwoloną. Doczekam się?

Pytam w kontekście konkursu, choć konflikty na Wizażu zdarzają się tez przy innych okazjach. Pozostanę przy przykładzie pazurkowym, bo na tym forum spędzam najwięcej czasu. To, że większość Polek preferuje frencha jest wiadomym nie od dziś. Ja sama do tej grupy należę Wiele stylistek narzeka, że są już potwornie znudzone robieniem tego zdobienia i tym jak mało klientek chce spróbować odmiany. To, że Paulina (i nie tylko ona) nazywała te ostatnie betonami miało miejsce już wcześniej, ale zdarzało się o wiele (!!!) rzadziej niż komentarze na temat zwolenniczek długich paznokci, szczególnie szpiców. Mało który był inteligentnie złośliwy, wiele natomiast ograniczało się do stwierdzeń, że takie paznokcie lubią tylko płytkie/głupie/niewykształcone/...

Czytając ten wątek czułam jak krew mnie zalewa, gdy niektóre Wizażanki wyśmiewały w wyjątkowo złośliwy sposób prace, które im się nie podobały. Zdrowa rywalizacja i zabawa poszły się, ekhm, kochać. Ale o ile te, które krytykowały nieprawidłową budowę sztucznych paznokci zostały mocno zbesztane, o tyle krytyka szpiców nie została ukarana. I naprawdę nie chodzi o gusta, ale wredne porównania. Co innego napisać: "O kurczę, nigdy nie zrobiłabym sobie takich paznokci!", co innego pisać o czarownicach i krogulcach. I nie uważam, żeby określenie beton było bardziej krzywdzące, niż czarownica....
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 18:46   #205
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Choć sama nie biorę udziału w konkursach, bo nie mam takich zdolności, jestem pełna podziwu dla osób, które potrafią robić takie cuda z paznokciami, zwłaszcza na własnych i to drugą ręką niż wiodącą. Szkoda, że nie zwróciłam wcześniej uwagi na ten konkurs, bo moja przyjaciółka ładnie zdobi amatorsko. Wcześniej nawet nie wiedziałam czym jest Konad. Wg mnie nieprzyjemne sytuacje w tym wątku nie powinny być powodem do zaprzestania robienia konkursów na Wizażu. Nawet jeśli nie są to konkursy z nagrodami, tylko tak po prostu. A tak na marginesie, to właśnie się zorientowałam, że śliczne różyczki na 18 są wypukłe, nie ma to jak refleks...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 19:08   #206
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
To, że większość Polek preferuje frencha jest wiadomym nie od dziś. Ja sama do tej grupy należę Wiele stylistek narzeka, że są już potwornie znudzone robieniem tego zdobienia i tym jak mało klientek chce spróbować odmiany..
ja dalam się namówić na french skośny i kątowy,a w miejscu łamania kąta pozwoliłam sobie nałożyć cyrkonie.
efekt był piękny
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 21:16   #207
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
A ja nadal czekam na odpowiedź któregoś Admina w sprawie granicy między złośliwością dozwoloną a niedozwoloną. Doczekam się?

Pytam w kontekście konkursu, choć konflikty na Wizażu zdarzają się tez przy innych okazjach. Pozostanę przy przykładzie pazurkowym, bo na tym forum spędzam najwięcej czasu. To, że większość Polek preferuje frencha jest wiadomym nie od dziś. Ja sama do tej grupy należę Wiele stylistek narzeka, że są już potwornie znudzone robieniem tego zdobienia i tym jak mało klientek chce spróbować odmiany. To, że Paulina (i nie tylko ona) nazywała te ostatnie betonami miało miejsce już wcześniej, ale zdarzało się o wiele (!!!) rzadziej niż komentarze na temat zwolenniczek długich paznokci, szczególnie szpiców. Mało który był inteligentnie złośliwy, wiele natomiast ograniczało się do stwierdzeń, że takie paznokcie lubią tylko płytkie/głupie/niewykształcone/...

Czytając ten wątek czułam jak krew mnie zalewa, gdy niektóre Wizażanki wyśmiewały w wyjątkowo złośliwy sposób prace, które im się nie podobały. Zdrowa rywalizacja i zabawa poszły się, ekhm, kochać. Ale o ile te, które krytykowały nieprawidłową budowę sztucznych paznokci zostały mocno zbesztane, o tyle krytyka szpiców nie została ukarana. I naprawdę nie chodzi o gusta, ale wredne porównania. Co innego napisać: "O kurczę, nigdy nie zrobiłabym sobie takich paznokci!", co innego pisać o czarownicach i krogulcach. I nie uważam, żeby określenie beton było bardziej krzywdzące, niż czarownica....
Zapewniam, że właśnie w tle sypią się punkty i bany dla osób, którym przekraczanie granic przychodziło na Pazurkowym aż nazbyt łatwo. Stworzymy fora miłe dla wszystkich, a nie tylko dla wybranej grupy klakierów.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 21:16   #208
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

A ja jestem ślepa:O Bo nie widzę tych prac...
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 21:27   #209
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Nie wiem dlaczego, ale Wasze forum paznokciowe, to wieczny kocioł wrogości i ataków Sama nie jestem specjalistką ani wielbicielką wyszukanych stylizacji paznokci, ale zawsze chylę czoła przed precyzją, jakością i ciekawym pomysłem. Nie ważne, czy to jest w moim guście - to jest kwestia pewnego dystansu. Dlaczego na tym forum Polki to betony, czarownice, kretynki itp....???
Niektóre z Was potrafią fantastycznie w sposób konstruktywny i kulturalny ocenić prace. Natomiast pewna grupa Użytkowników sieje tylko ferment i wzbudza negatywne emocje.

Regulamin tego konkursu jest prosty, ale dokładnie dotyczy wszystkich kwestii, które są istotne przy ocenie zbiorowej:
- praca in cognito (i nie ważne, czy dotyczy tego czy innego forum - po prostu jeśli można zidentyfikować autora, głosowanie jest nieuczciwe bo oceniamy pracę a nie autora);
- praca nie może być nigdzie wcześniej prezentowana - liczy się pierwszy efekt i zgodność tematyczna. Uczciwość wręcz wymagałaby przygotowania pracy pod ten konkretny konkurs, ale i tak nie jestem w stanie wyegzekwować tego punktu.

Niestety niektórzy wolą naginać regulamin do własnych potrzeb. A moim i admina zadaniem jest pilnowanie, aby rozstrzygnięcie tego konkursu było uczciwe i równe dla wszystkich uczestników - zawsze tak było i dotyczy to zarówno konkursów makijażowych jak i innych, w tym paznokciowy. Niestety presja konkursu niektórych przerosła
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 21:30   #210
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

butterfly
których prac? konkursowych?
są na górze
a tu masz linka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313982
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-03-01 o 21:31
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.