Ubrania dla metali:] - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 11:25   #1711
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do Was dziewczęta o paski z ćwiekami i pieszczochy - gdzie kupujecie? Niestety na tyle ile ja sobie tego kupiłam wszystko okazywało się być shitem, który po miesiącu nadawał się do wyrzucenia... Już podczas zakupu wiedziałam, że fajerwerków nie będzie bo to liche było, ale nie kupowałam tańszych z wyboru, a dlatego że nic porządnego nie spotkałam. W końcu lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. No ale wreszcie chciałbym mieć porządny naćwiekowany pasek, który mi wytrzyma dłużej, będzie porządny i ogólnie kól. Tak samo pieszczocha. Tak więc proszę o namiary
Zawszę kupuję paski z ćwiekami i pieszczochy w sklepach muzycznych lub internetowym rockmetalshopie. Narazie nie narzekam na trwałość i jakość zakupionych rzeczy.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:59   #1712
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Ubrania dla metali:]

www.bunkier.com - Tam maja fajne rzeczy i dobre jakosciowo.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 13:21   #1713
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość

Natomiast kabaretki i spodenki to kicz zamierzony, założyłam to tylko do zdjęcia. Na ulicę też bałabym się w tym wyjść, chociaż na imprezę... kto wie
a ja nie wiem co wy chcecie, ale mi się bardzo podobają kabaretki i szorty badz inne porwane rajstopy do tego. ale tylko czarne, nie trawię innych kolorów spodenek. nie wiem co w tym dziwnego, żeby na ulicę nie wyjsc
__________________
violent inside,
beautiful and
evil...
Caution!
This person is a drummer!
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 00:29   #1714
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Zawszę kupuję paski z ćwiekami i pieszczochy w sklepach muzycznych lub internetowym rockmetalshopie. Narazie nie narzekam na trwałość i jakość zakupionych rzeczy.
Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
www.bunkier.com - Tam maja fajne rzeczy i dobre jakosciowo.

Dzięki - oba sklepy znam, ale jeszcze nic nie zamawiałam, bo nie miałam znikąd porady czy warto czy też nie Ale skoro polecacie to skorzystam.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 16:05   #1715
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Ubrania dla metali:]

Moja luźna interpretacja gotyku lat '80, chociaż tapira na głowie brak, no i tak jakoś skromnie, bez żadnych dodatków. Inspirowane głównie Eldrithem i Siouxsie Sioux.
A ile ja się z tymi rękawami męczyłam... jak się zacznie pruć to mnie cholera strzeli.

(to tak, coby wątek uratować...)

Będę wdzięczna za zdjęcia stylu w wydaniu męskim. Dla kolejnych inspiracji.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!

Edytowane przez Agatin-K
Czas edycji: 2011-10-18 o 09:12
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 17:18   #1716
LilySerpent100
Zadomowienie
 
Avatar LilySerpent100
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 233
Dot.: Ubrania dla metali:]

Pff...Ja sama jestem metalówą. Ii...cóż, ośmielę się sądzić że nie ubiór jest najważniejszy...Ale owszem, ubieram się na czarno, noszę glany i skórę, pieszczochę jakąś.Tyle.
__________________
xo!

[aniolek1]352688[/aniolek1]
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-352688 klik


Edytowane przez LilySerpent100
Czas edycji: 2009-10-10 o 17:02
LilySerpent100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 18:28   #1717
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: Ubrania dla metali:]

____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 18:14
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 19:28   #1718
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Ubrania dla metali:]

typowy strój na metala..
mimo to i tak ktoś tak ubrany wygląda ciekawiej, niż cała nijaka masówka na ulicach mniejszych miast..

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2009-10-11 o 19:30
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 17:09   #1719
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

jak sie ciesze, ze watek nadal zyje
mam kryzys ubraniowy... nie chce wygladac ani jak metal ani jak swieta dziewica ani jak bog wie co
cokolwiek zaloze czuje sie wpisana w jakis schemat

dzien dobry

no dobra, widz,e ze zyje to za duzo powiedziane, ze 30 postow na rok
a szkoda, brakuje mi pomyslow DJADKJGU, trafiala w moj gust.

savathus .. moj ex jakis czas temu wspominal czasy liceum - dlugie wlosy, czarne dzisny, czarne glany, czarna koszulka i obowiazkowo kostka.. ale ile tak mozna

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-10-14 o 17:14
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 14:45   #1720
saura
Raczkowanie
 
Avatar saura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 199
Dot.: Ubrania dla metali:]

witam na tym wątku
ja już w sumie wyrosłam z mhrocznego ubierania się.
ale dalej preferuję kolor czarny, czerwony i zielony.
ostatnio kupiłam sobie glany 14tki nie chciałam dłuższych, a te są nawet wygodne.
a ogólnie to chodzę w adidasach.. nie przepadam za szpilkami, aczkolwiek bardzo mi się podobają.
w gimnazjum byłam jedyną metalówą.. oczywiście tępiono mnie za to ale ja nic sobie z tego nie robiłam. ubieralam się inaczej. cóż na osiedlu wołali za mna "Ty Szatan za Tobą idzie"
oto pare fotek jak się kiedyś ubierałam .

1. rok 2006 jak byłam jeszcze szczupła. topik mi się podobał, gdzieś na jakiejś giełdzie znalazłam
2. z tego roku, wrzesień w drodze na Blind Guardian do Płocka . moje ukochane szturmówki, które obecnie mi spadają z tyłka. i koszulka zakupiona na Knock Out Festival
3. to co wyżej. wtedy ważyłam jeszcze troszkę więcej kg niż teraz.
4. zdjęcie z niedzieli. szturmówki mojego chłopaka + bluzka na ramiączkach zakupiona gdzieś na jakiejś wiosce
5. moj ukochany kaszkiet i bluza chyba z reportera
saura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 14:47   #1721
saura
Raczkowanie
 
Avatar saura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 199
Dot.: Ubrania dla metali:]

na trzecim zdjęciu w mojej ukochanej kurtce moro zakupionej na woodstocku chyba w 2005 roku
saura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 16:42   #1722
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Ubrania dla metali:]

Wybacza, ale dl amnie to nijak na 'metalowy' styl nie wyglada. A to w moro, to jak z hip-klopowego teledysku bardziej. Bez obrazy, zeby nie bylo.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 18:25   #1723
saura
Raczkowanie
 
Avatar saura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 199
Dot.: Ubrania dla metali:]

Chaos Girl co uważasz za metalowy styl?
Dla Ciebie to nie musi wyglądać na metalowy styl.
a moro jest w subkulturze metalowej odkąd pamiętam.
zwłaszcza wśród wykonawców death metalu, grind core'u.
ja nie słucham tylko delikatnej muzyki typu gotyk. a w moro nie ubierze się dziewcze słuchające gotyku
basistka z zespołu mojego chłopaka również preferuje spodnie, bluzki, kurtki moro, a ona swój wiek ma i wie jak wygląda dawny styl metalowy
bo to co było prezentowane na pierwsztych stronach nijak ma mi się do metalowego stylu.
to raczej styl emo, styl puncków, styl gotycki

ja ubieram się na luzie. tak bym siędobrze czuła to się liczy
i raczej preferuję oldschool

http://www.thmag.us/mahavatar.gif mahavatar - kobitka na wokalu w moro spodniach
saura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 18:36   #1724
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

ale grindcorowcy to nie sa na ogol delikatne niewiescie mimozy, ale kawal chlopow
staralysmy sie tutaj, pozniej na watku styl kobiecy i rockowy stworzyc cos co :
1 nie bedzie zmuszalo nas do bycia babochlopem i posiadania wspolnej szafy ze swoim chlopakiem
2 pozwoli dwudziestoparo i trzydziestolatkom nadal podkreslac swoje preferencje muzyczne bez glanow, i innych ubran, na ktore juz nie moga patrzec

gotyku nienawidze, tak samo jak grindcoru ... ok gotykiem gardze (grube piejace koguty wcisniete w za male balowe suknie, tematyka - on mnie nie kocha), od grindcoru dostaje migreny (chociaz podziwiam, ze mozna tak wymiotowac caly koncert )

jednak nie dajmy sie zwariowac i badzmy kobietami
ja zbyt dlugo chodzilam w bojowkach, patrolowce i magnumach, zeby uznac to za cos interesujacego i nadajacego sie na stroj dla niewiasty, ktora chce dobrze wygladac

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-11-13 o 18:41
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:07   #1725
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez saura Pokaż wiadomość
witam na tym wątku
ja już w sumie wyrosłam z mhrocznego ubierania się.
ale dalej preferuję kolor czarny, czerwony i zielony.
ostatnio kupiłam sobie glany 14tki nie chciałam dłuższych, a te są nawet wygodne.
a ogólnie to chodzę w adidasach.. nie przepadam za szpilkami, aczkolwiek bardzo mi się podobają.
w gimnazjum byłam jedyną metalówą.. oczywiście tępiono mnie za to ale ja nic sobie z tego nie robiłam. ubieralam się inaczej. cóż na osiedlu wołali za mna "Ty Szatan za Tobą idzie"
oto pare fotek jak się kiedyś ubierałam .

1. rok 2006 jak byłam jeszcze szczupła. topik mi się podobał, gdzieś na jakiejś giełdzie znalazłam
2. z tego roku, wrzesień w drodze na Blind Guardian do Płocka . moje ukochane szturmówki, które obecnie mi spadają z tyłka. i koszulka zakupiona na Knock Out Festival
3. to co wyżej. wtedy ważyłam jeszcze troszkę więcej kg niż teraz.
4. zdjęcie z niedzieli. szturmówki mojego chłopaka + bluzka na ramiączkach zakupiona gdzieś na jakiejś wiosce
5. moj ukochany kaszkiet i bluza chyba z reportera
abstrahując od tematu- masz piękne dłonie

Szczerze mówiąc zupełnie nie rozumiem z jakiego powodu za Tobą jacyś blokersi tak wołali. Nigdy bym nie pomyślała o Tobie "w ten sposób", a mieszkam od 17 lat na dresiarskim (no powiedzmy w 65%) warszawskim osiedlu.
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.



Edytowane przez Dewjani
Czas edycji: 2009-11-13 o 19:12
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:23   #1726
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
gotyku nienawidze, tak samo jak grindcoru ... ok gotykiem gardze (grube piejace koguty wcisniete w za male balowe suknie, tematyka - on mnie nie kocha), od grindcoru dostaje migreny (chociaz podziwiam, ze mozna tak wymiotowac caly koncert )

Genialnie to ujęłaś, podpisuję się pod tym wszystkimi odnóżami.
Miło widzieć jeden z moich ulubionych wątków znowu na górze.
__________________
pull me down again
and guide me into pain
...


dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:45   #1727
saura
Raczkowanie
 
Avatar saura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 199
Dot.: Ubrania dla metali:]

pushit hehe od grindu rzeczywiście głowa może boleć.
gotyk... hm w sumie czasami mi się zdarzy słuchać.. ale to raczej gotyk metal
ja czekam kiedy znowu schudnę.. wtedy znowu zacznę ubierać się jak kobieta. tzn znowu zaczynam. uwielbiam dekolty tym bardziej, że jest u mnei co pokazać na koncertach jak się przepycham pod scenę to słyszę "ale cycki" śmiać mi się chce.

uwielbiam spodnie moro. i nie mówię, że inni mają też uwielbiać w sumie w moim rodzinnym mieście widziałam mało dziewczyn w spodniach moro... ja sama teraz raczej noszę albo czarne albo zielone szturmówki. jak miałam te 17 lat to nosiłam bialoczarne moro ale wyrosłam.
a tą kurtkę lubię - wspomnienia. no i w sumie jest wygodna i nie odkrywa nerek nieznoszę bluzek, kurtek które odkrywają nerki

a i nie dzielę szafy z chłopakiem ja mam swoje ciuchy

glany ... hm chciałam sobie inne buty na zimę kupić.. ale jak patrzylam na te kozaki z cienką podeszwą to mi się zimno robiło
mam już jedne. ale zimno mi w stopę jest jak dłużej stoje na przystanku.
strasznie oficerki mi się podobają.
a glany kupiłam... dobre na deszcz, na zime (te są troszkę ocieplane od środka) no i koncerty gdy czsami idę pod scenę poskakać.
a tak to ciągle w adidasach chodzę. a w lecie sandaly,japonki.
zastanawiałam się nad kupnem butów na wysokim obcasie (szpilki)... ale czasami prawa albo lewa noga mi ucieka w bok dlatego też wolę na płaskiej podeszwie buty.

pushit mi się bardzo podoba styl Angeli Gossow. niby śpiewa (growluje) w death metalowym zespole (Arch Enemy). ale ma boską figurę i świetnie podkreśla swoją kobiecość
http://www.angelagossow.com/gallery/...1250679442.jpg
http://www.angelagossow.com/gallery/...4646f1a48a.jpg
http://www.angelagossow.com/gallery/...petition_3.jpg
http://www.angelagossow.com/gallery/...chEnemy179.jpg
http://www.angelagossow.com/gallery/...rchshoot12.jpg


Dewjani kiedyś tak sie ubierałam. zupełnie na czarno, koszulki z róznymi zespołami. jakieś pentagramy itd to są dosyc stare zdjęcia bo jedno jest z 2002 roku, jedno z 2003, 2004 i 2006
ja w moich dłoniach nie widzę nic pieknego

życzę wam dobrej nocy jutro wcześnie do pracy trzeba wstać

Edytowane przez saura
Czas edycji: 2009-11-13 o 19:47
saura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:46   #1728
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez pushit
grube piejace koguty wcisniete w za male balowe suknie, tematyka - on mnie nie kocha
(ad. gotyku)

Wypraszam sobie - grube piejące koguty i kwoki to gothic/symphonic metal. Nie chcę 'uczyć ojca dzieci robić' ale ani Sisters of Mercy, ani Fields of the Nephilim, Bauhaus czy inne w pełnym tego słowa gotyckie zespoły w tą kategorię się nie mieszczą
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:54   #1729
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

ja mam sprane i niemal dziurawe na tylku city camo (to sa wlasnie bialo szaro czarne), glownie nie po to zeby maskowac, ale odroznic antyterrorkę
czarne tez jakies mam w wersji swatu (zeby nie bylo jedne i drugie to biodrowki kupione w damksim sklepie)
no i mundury, ale tego na ulice nie nosilam

glany zamienilam na magnumy - stopy chca w czyms odpoczac po tygodniu w szpilach

angele bardzo lubie, ale na jakims rozdaniu nagrod kerrang wygladala przy cristinie, ktora dla odmiany spiewac nie umie jak pajac http://www3.pictures.gi.zimbio.com/K...wmAX4FdM6l.jpg 2006
ale coz, moj idol wyskoczyl w 2009 w japonkach i blekitnym garniturze w zolta krate (i nawet mial paznokcie u nog pomalowane na zielono)

jesli masz duzy biust, to zapraszam tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358303


agatin, ale dzis nikt fieldsow nie zna , a na haslo gotyk slysze within temptation, closterkeller i najtfisha no to jade schematem
ale hardware kupilam tylko ze wzgledu na te epizodyczna rolke mccoya
a ze sisters of mercy to gotyk.. to ja nawet nie wiedzialam, choc lubie

swoja droga ktoregos dnia zauwazylam to Xiberia i ledwo sie opanowalam zeby zapytac

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-11-13 o 20:00
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 19:55   #1730
saura
Raczkowanie
 
Avatar saura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 199
Dot.: Ubrania dla metali:]

a i dodam jeszcze jedno
Liv Kristine z Theathre of Tradegy na początku kariery była duża (ah ten jej anielski głos).
teraz taka laska się zrobiła że nic tylko jej pozazdrościć
tak samo Maja Konarska z Moonlight też swego czasu była duuuuża a też potem fajna laska się z niej zrobiła.
ja tam jak slucham jakiegoś zespołu to nie dla wyglądu wykonawców, ale dla muzyki
i raczej muzycznie się nie ograniczam. no wiadomo, nie przepadam za tym co leci w radiach typu RMF FM, eska itd.
ale to mi też nie przeszkadza. w pracy musze tego sluchać... :/ dlatego staram się taką muzykę akceptować

i z tego co mój tata internetowy tłumaczył jest duża różnica między Gotykiem a gotyk metalem i zgadzam się z Agatin
saura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:03   #1731
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

sarah jezebel deva (jak mozna sie tak nazwac) jest wzorowa gotka
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:38   #1732
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
agatin, ale dzis nikt fieldsow nie zna , a na haslo gotyk slysze within temptation, closterkeller i najtfisha no to jade schematem
ale hardware kupilam tylko ze wzgledu na te epizodyczna rolke mccoya
a ze sisters of mercy to gotyk.. to ja nawet nie wiedzialam, choc lubie

swoja droga ktoregos dnia zauwazylam to Xiberia i ledwo sie opanowalam zeby zapytac
Oj, znają i Fieldsów, i Siostry, i Bauhausa, i Alien Sex Fiend, nie jest tak źle a Closterkeller mimo wszystko będę bronić - mimo epizodu najtłyszowo-atrosisowego to naprawdę dobry zespół i stoję murem za nimi
Sisters uważa się za klasykę gatunku ja właśnie gotyku będę bronić ze względu na kapele goth, deathrock i coldwave z lat '80 i '90, to, co się zaś teraz wyprawia - te wszystkie HIM, Nightwish itp. - nawet się nie wypowiem.
(szkoda, że w Hardware MacCoy miał tak małą rolę, i nawet go dobrze nie było widać...)
Zaś Xiberia to właśnie od FoTN

Zaś a'propos tematu, coby nie było, że offtop robimy - jako, że ładne i zgrabne kozaczki mi się roztentego, no, a na zgrabne i ładne Martensy mam za szczupły portfel, to kupiłam sobie takie ot, zwykłe glany, stuningowałam grubą, intensywnie niebieską sznurówką i w sumie nie narzekam. Stopy mi obtarły, waży cholerstwo z kilogram, ale czuję się w nich... bezpiecznie
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:48   #1733
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

ja kiedys kupilam boxery bodajze, grindersy,,, i cos mi sie dzialo ze sciegnem byly tak ciezkie... po 1km okolo dostawalam okropnego bolu na gorze stopy, gora po boku i nie moglam jej wyprostowac ..

ale to te na mega wysokiej podeszwie (jak na glany)

bylo widac jego oczy jak sprzedawal mosesowi glowe marka
ale ojcowie gotyku to troche inna bajka, fieldsi, bo ja znow slyszalam, ze ich sie uwaza za prekursorow (choc widze, ze wikipedia ma na ten temat inne zdanie) , to byl cyber punk, a nie wiktorianska anglia i wampiry anne rice

mam pewnego ortodoksyjnego kolege, ktorego dziewczyna musi nosic koronki, pseudo gorsety, czyli te marszczace sie topiki sznurowane, dlugie spodnice i glany.. i co przyprowadzi, to glupszą
moze stad moja alergia
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 21:46   #1734
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Ubrania dla metali:]

Zeby nie bylo, ze mam cos do moro. Po prostu te zdjecie mi sie tak zkojarzylo. Sama do tej pory nosze kurtalke moro wlasnie, kupiona juz dosc dawno (bodajze 5, czy 6 lat temu) w Polsce. Bojowki tez lubie, ale takie dopasowane.
Do tego nadwaga nie oznacza, ze nie kozna sie ubierac kobieco, tylko od razu worki na ziemniaki nakladac.
Co do metalu, to lubie tylko heavy metal oraz metale szlachetne-srebro i biale zloto
Moj klimat to troche inne rytmy.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 22:06   #1735
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

a ja sobie wlasnie czytam o "rockowych" perfumach i juz zglupialam..
z tego co sie orientuje, to prawie kazda z nas slucha innego gatunku
a i tak pozniej zostaniemy bezczelnie wrzucone do jednego wora (po ziemniakach)

ja mam gorzej - wole platynę, srebro po paru mcach wyglada jak aluminium u mnie
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 13:57   #1736
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Ubrania dla metali:]

Drogie upodobania.
Srebro wyglada jak aluminium-tzn jak?
Rockowe perfumy Jak by to mialo jakis zwiazek jedno z drugim.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:00   #1737
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

no rzekomo ma maja byc dekadenckie nawet kilka watkow o tym jest na wizazu

srebro sie wyciera, rysuje, matowieje, jest bardzo miekkie, stad podatne na uszkodzenia
po krotkim czasie u mnie jest matowe i brzydkie
kazde czyszczenie to rysowanie - matowieje bardziej
po latach jednak sztuczna bizuteria trzyma sie nieporownywalnie lepiej od mojej srebrnej, ktorej wiekszosc po prostu wyrzucilam
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:13   #1738
saura
Raczkowanie
 
Avatar saura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 199
Dot.: Ubrania dla metali:]

chaos ja na heavy się wychowałam i tęsknię za jakimiś heavy metalowymi koncertami
i jak kupowałam te szturmówki to były dopasowane teraz hm wiszą mam jedne damskie fajne szturmowki czarne, ale hm muszę schudnąć do 58 kg. może się uda jeszcze z 6 kg
saura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:45   #1739
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Ubrania dla metali:]

Ja mam glownie srebrna bizuterie i na sczescie, ma sie dobrze. Ostatnio tylko zgniotlam lekko swoj ulubiony pierscionek. Niestety do mojej obecnej pracy lepiej srebrnych ozdob na palce nie nakladac. Na szczescie wyprostowanie mojego pierscienia nie bedzie trudne.
Saura, 58kg-kiedys tyle wazylam. Nawet nie tak dawno. Jakies dwa lata temu.
Tu gdzie mieszkam sa knajpki, gdzie graja rockowa muzyke na zywo. Czasem jakas i metalowa sie trafi.
Ja za to wybieram sie niebawem na inny koncert-Last Resort.
Czekam tez na Motorhead (chociaz to chyba nie jest heavy metal). Zawsze grali w okolicach, jak nie mialam mozliwosci wubrania sie na ich koncert. Teraz jak moge jechac, to kapela nie zjawia sie
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:53   #1740
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

prawdziwi heavy metalowcy sa coraz starsi, a ich koncerty coraz mniej heavy (oczywiscie ci, ktorzy w ogole jeszcze zyja )
ja wole koncerty nu metalowe..
bo
a) fani sie myją przed koncertem, tego samego dnia, a nie w tym samym miesiacu
b) maja na tyle mozgu, zeby nie isc w glanach, bo mozna komus zlamac nos, szczeke
c) sa kulturalni

oczywiscie nie wszyscy, ale troche koncertow sobie obwąchałam i pare osob na mnie wylądowalo (w takich chwilach mozna zakochac sie w czlowieku, ktory raczyl kopnac cie w wtarz adidasem,a nie obitym metalem glanem)
co najgorsze mam znajomego muzyka, ktory stwierdzil to samo - na "prawdziwe" metalowe koncerty nie jade, bo bedzie smierdziec

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-11-14 o 14:57
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.