Świece zapachowe - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 11:19   #1171
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Wczorajszy wieczór umilało mi Christmas Eve i po raz kolejny dziwią mnie skojarzenia innych ze świętami. To bliżej nieokreślona mieszanka owocowa, fajna, owszem, ale żeby miała cokolwiek wspólnego z Wigilią? Nieee...

Teraz u mnie na tapecie Chocolate Bunnies, zauważam, że jednak faktycznie czuć je trochę sztucznością. Ma to jednak swój urok - to jak czekolada uformowana w figurki a nie szlachetna, droga tabliczka

Na marginesie, na przykładzie innego sklepu internetowego zauważyłam, że system Płatności.pl działa z pewnego rodzaju opóźnieniem. Bez sensu, bo sklep nie dostaje cynku od razu po tym, gdy system przechwyci płatność (jak np. w Płacę z Allegro), tylko gdy program jakoś to sobie przemieli.
Tym sposobem faktycznie płatność kartą czy poinformowanie o chęci odbioru za pobraniem trafi do sklepu prędzej. To wyjaśnia jak to się stało, że zarekomendowana przeze mnie Babeczka z Jagodami trafiła do kogoś innego. Zapewne kogoś czytającego wątek.

Teraz będę linkować okazje dopiero gdy sama otrzymam paczkę
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2012-11-13 o 11:25
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 11:31   #1172
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Na marginesie, na przykładzie innego sklepu internetowego zauważyłam, że system Płatności.pl działa z pewnego rodzaju opóźnieniem. Bez sensu, bo sklep nie dostaje cynku od razu po tym, gdy system przechwyci płatność (jak np. w Płacę z Allegro), tylko gdy program jakoś to sobie przemieli.
Tym sposobem faktycznie płatność kartą czy poinformowanie o chęci odbioru za pobraniem trafi do sklepu prędzej. To wyjaśnia jak to się stało, że zarekomendowana przeze mnie Babeczka z Jagodami trafiła do kogoś innego. Zapewne kogoś czytającego wątek.

Teraz będę linkować okazje dopiero gdy sama otrzymam paczkę
Przyznać się która Mnie proszę wykreślić z listy, bo ja słodziaków nie lubię
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 11:35   #1173
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Świece zapachowe

ja nawet nie wiem o co chodzi, wiec to tez nie ja, a w ogole jeszcze nie zamawialam woskow w necie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 11:56   #1174
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wczorajszy wieczór umilało mi Christmas Eve i po raz kolejny dziwią mnie skojarzenia innych ze świętami. To bliżej nieokreślona mieszanka owocowa, fajna, owszem, ale żeby miała cokolwiek wspólnego z Wigilią? Nieee...

Teraz u mnie na tapecie Chocolate Bunnies, zauważam, że jednak faktycznie czuć je trochę sztucznością. Ma to jednak swój urok - to jak czekolada uformowana w figurki a nie szlachetna, droga tabliczka

Na marginesie, na przykładzie innego sklepu internetowego zauważyłam, że system Płatności.pl działa z pewnego rodzaju opóźnieniem. Bez sensu, bo sklep nie dostaje cynku od razu po tym, gdy system przechwyci płatność (jak np. w Płacę z Allegro), tylko gdy program jakoś to sobie przemieli.
Tym sposobem faktycznie płatność kartą czy poinformowanie o chęci odbioru za pobraniem trafi do sklepu prędzej. To wyjaśnia jak to się stało, że zarekomendowana przeze mnie Babeczka z Jagodami trafiła do kogoś innego. Zapewne kogoś czytającego wątek.

Teraz będę linkować okazje dopiero gdy sama otrzymam paczkę
Możliwe, że bym capnela na zapas gdybym zobaczyła na czas to jedni z moich ulubienców, choc ostatnio mam juz nowego faworyta - Chocolate Layer Cake

Swoja drogą jest to mozliwe co piszesz. Ale tez w mojej opinii nie ma w tym niczyjej winy, bo w wątku pisałas, że juz zamówiene zrobilas, o ile dobrze sobie przypominam .

Natomiast płatność karta tez nie zawsze szybko przechodzi. Mi sie zdarzało czekać, kiedys nawet kilkanaście godzin.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2012-11-13 o 12:03
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 11:57   #1175
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Przyznać się która Mnie proszę wykreślić z listy, bo ja słodziaków nie lubię
Hihi, będzim bić

No, mi kobieta z Zapachu Domu przez telefon nawijała, że "tamta druga pani zapłaciła kartą i była o sekundy szybsza".
Na pewno żałuję, że się tak stało, ale po prostu nie sądziłam, że wypadki mogłyby się tak potoczyć. Ciężko mówić tu "winie"kupujących. Bo przecież ani ja nie chciałam zrzec się świecy, ani ktoś inny nie chciał mi jej zabrać.

Trudno. Wierzę, że jeszcze czeka na mnie niejedna pięknie pachnąca świeca w okazyjnej cenie



Łaziłam właśnie trochę po amerykańskiej stronie YC i zahaczyłam wzrokiem o recenzje Banana Cream Cake. Jedna babka dała 2 na 5 gwiazdek, napisała, że używa świec YC od 10 lat i ta jest mega słaba więc ona nie poleca. Poza tym pachnie jej starym, bananowym peelingiem Wyobraźcie sobie, że YC to skomentowało i napisało, że im przykro i co prawda świece różnią się mocą, ale im zależy na satysfakcji klienta więc oni proszą o zwrot do najbliższego sklepu albo odesłanie prosto do nich, a w zamian proponują jakąkolwiek inną świecę, jaką tylko babka sobie wybierze.

Super. Chciałabym widzieć jak to wyglądałoby u nas w Polandii Już widzę jak sklep po przeczytaniu, że wosk Nature's Paintbrush mi śmierdzi a duża świeca Vanille Satin jest dla mnie zbyt świeżuchowata, oferuje wybranie czegoś, co spodoba mi się bardziej
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2012-11-13 o 12:08
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 12:04   #1176
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Świece zapachowe

Reakcja YC wspaniała. Ciekawe kiedy w naszym kraju tak to będzie wyglądać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 12:07   #1177
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Reakcja YC wspaniała. Ciekawe kiedy w naszym kraju tak to będzie wyglądać.
o to juz dlugi temat na inny watek
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 12:08   #1178
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Reakcja YC wspaniała. Ciekawe kiedy w naszym kraju tak to będzie wyglądać.
ja bym na to nie liczyla w najblizszym czasie...a szkoda...nasi 'przedsiebiorcy' musza sie jeszcze wiele uczyc
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 12:10   #1179
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Świece zapachowe

ale z tym woskiem dalej nie kapuje, myslalam, ze sie zamawia, gdzies zapisane jak to w sklepach interenetowych i czeka sie na wplate czy wysyla za pobranie, a nie kto pierwszy ten lepszy

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ja bym na to nie liczyla w najblizszym czasie...a szkoda...nasi 'przedsiebiorcy' musza sie jeszcze wiele uczyc
nooo, u nas zysk jest najwazniejszy niz dobro klienta

choc zdarzyly mi sie sytauacje, ze jednak mozna zwrocic honor

wiec nie jest źle
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 12:13   #1180
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
ale z tym woskiem dalej nie kapuje, myslalam, ze sie zamawia, gdzies zapisane jak to w sklepach interenetowych i czeka sie na wplate czy wysyla za pobranie, a nie kto pierwszy ten lepszy
no wlasnie ja tez doczytalam wlasnie szczegoly i nie rozumiem jak system moze sprzedac jedna rzecz 2 osobom...no chyba, ze oni recznie wprowadzaja zamowienia
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 12:18   #1181
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

No można, można. Zapach Domu funkcjonuje najwyraźniej w dwóch czasoprzestrzeniach


Ameryka to w ogóle kraina konsumpcjonizmu, sprzedający wiedzą, że dbanie o klientelę to ich być, albo nie być.

YC ma super promocje (solidne typu "buy 1 get 2", lojalnościówki oraz inne - a nie jak nasze biedne -25% na dwa zapachy). Na amerykańskiej stronie uruchamiają regularny konkurs na recenzje zapachów, można zgarnąć 100 dolców na zakupy.

Jak u nas to wygląda, same doskonale wiemy.
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2012-11-13 o 12:23
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 12:26   #1182
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Przyznać się która Mnie proszę wykreślić z listy, bo ja słodziaków nie lubię
Ja też nie bardzo

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

U mnie dziś świąteczna babeczka. Kupiłam 3 sztuki i chyba polecą w świat. Tzn. jedną dam na prezent, jedną pocięłam a trzecia będzie czekać na kogoś. Jak dla nas za słodkie.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 13:29   #1183
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Łaziłam właśnie trochę po amerykańskiej stronie YC i zahaczyłam wzrokiem o recenzje Banana Cream Cake. Jedna babka dała 2 na 5 gwiazdek, napisała, że używa świec YC od 10 lat i ta jest mega słaba więc ona nie poleca. Poza tym pachnie jej starym, bananowym peelingiem Wyobraźcie sobie, że YC to skomentowało i napisało, że im przykro i co prawda świece różnią się mocą, ale im zależy na satysfakcji klienta więc oni proszą o zwrot do najbliższego sklepu albo odesłanie prosto do nich, a w zamian proponują jakąkolwiek inną świecę, jaką tylko babka sobie wybierze.

Super. Chciałabym widzieć jak to wyglądałoby u nas w Polandii Już widzę jak sklep po przeczytaniu, że wosk Nature's Paintbrush mi śmierdzi a duża świeca Vanille Satin jest dla mnie zbyt świeżuchowata, oferuje wybranie czegoś, co spodoba mi się bardziej
Bo w USA w ogóle jest takie prawo, że możesz sobie wszystko oddać do sklepu, jak ci coś nie pasi, bez podania przyczyny. I oddają całą kasę. Gdzieś ostatnio czytałam, że nawet jak ci jogurt nie posmakuje, to możesz go odnieść z powrotem do sklepu
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 13:38   #1184
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Świece zapachowe

Dziś przyszły do mnie świąteczne nowości

Teraz tylko czekam na serię świec dla mężczyzn i świecę 2x4 *__*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7018 (Large).jpg (101,4 KB, 59 załadowań)
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 14:09   #1185
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Bo w USA w ogóle jest takie prawo, że możesz sobie wszystko oddać do sklepu, jak ci coś nie pasi, bez podania przyczyny. I oddają całą kasę. Gdzieś ostatnio czytałam, że nawet jak ci jogurt nie posmakuje, to możesz go odnieść z powrotem do sklepu
Bardzo możliwe, choć to też na pewno zależy od stanu, bo u nich jest burdel z prawodawstwem i w różnych stanach to inaczej wygląda.
Widziałam też nieraz w programach TV, że ludzie piszą list do producenta jeśli jakiś produkt im smakował a firma przesyła kupony zniżkowe na kolejne.
Rewela

Czy orientuje się ktoś jakie zapachy będą w promocjach w grudniu? Na fb była drobna wzmianka, że -25% mają być Cherries on Snow. Co jeszcze?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 15:03   #1186
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Bo w USA w ogóle jest takie prawo, że możesz sobie wszystko oddać do sklepu, jak ci coś nie pasi, bez podania przyczyny. I oddają całą kasę. Gdzieś ostatnio czytałam, że nawet jak ci jogurt nie posmakuje, to możesz go odnieść z powrotem do sklepu

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, choć to też na pewno zależy od stanu, bo u nich jest burdel z prawodawstwem i w różnych stanach to inaczej wygląda.
Widziałam też nieraz w programach TV, że ludzie piszą list do producenta jeśli jakiś produkt im smakował a firma przesyła kupony zniżkowe na kolejne.
Rewela

Czy orientuje się ktoś jakie zapachy będą w promocjach w grudniu? Na fb była drobna wzmianka, że -25% mają być Cherries on Snow. Co jeszcze?
fajnie maja w tych Stanach

z mojej sciagi wynika, ze Christmas Rose, Cheries on Snow i Christmas Tree (tylko roza mnie interesuje, za to bardzo)

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Dziś przyszły do mnie świąteczne nowości

Teraz tylko czekam na serię świec dla mężczyzn i świecę 2x4 *__*
wow, ale zimowo
to ja bardzo prosze o recenzje zimowej rozy (czytalam, ze jest bardzo intensywna) i Winter Wonderland (tam jest ponoc mieta z eukaliptusem - tez to zamawiam)


a czy ktos kupowal na bibelotach? maja bardzo duzy wybor zapachow (ceny jak wszedzie plus 11zl przesylka) - zastanawiam sie nad samplerami...tylko powiedzcie prosze czy one sa tak malo intensywne? czy warto je brac, czy nie bardzo?

(Endżi, oni maja jagodzianke, ale w samplu wlasnie)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 15:17   #1187
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
fajnie maja w tych Stanach
American dream
Cytat:
z mojej sciagi wynika, ze Christmas Rose, Cheries on Snow i Christmas Tree (tylko roza mnie interesuje, za to bardzo)
O, to dziękuję za cynk, portfel mi odpocznie

Tak się kurczę zastanawiam czy oni zdążą z tą dostawą My Favorite Things i uzupełnieniem listopadowej przeceny do końca listopada. Chciałabym capnąć Kociaka i Spiced Orange (skoro tak ładnie tym drugim kusicie ) za jednym zamachem i jeszcze z drobnym upustem. Pomarańczę niesamowicie wymiotło. To pozwala sądzić, że faktycznie ładna

Za namiar na Jagodziankę też bardzo dziękuję.
Ogólnie to mi bardzo miło, że pamiętacie o tej mojej chcicy i cierpliwie znosicie jojczenie po stracie Kochane jesteście.


Jednak trochę się zbiesiłam, wolę duże pojemności, są wygodniejsze i w ogóle pasujące do mojej zachłanności Perfumy też zawsze wolę jak największe pojemności, bo nie żal mi ich używać i nie mam takiego wrażenia, że mi się zaraz skończą
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2012-11-13 o 15:19
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 16:00   #1188
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad samplerami...tylko powiedzcie prosze czy one sa tak malo intensywne? czy warto je brac, czy nie bardzo?

(Endżi, oni maja jagodzianke, ale w samplu wlasnie)
mi sample pachną słabo w stosunku do swiec,co jest w sumie logiczne, bo sa mniejsze , ja mialam jeden co prawie w ogole nie pachniał, ale to moze taki zapach był :/

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Pomarańczę niesamowicie wymiotło. To pozwala sądzić, że faktycznie ładna
Pomarańcza jest super boska Naprawde coca cola o smaku pomarańczowym Pic niezdrowo, ale choc zapalic sobie będzie można
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 16:20   #1189
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
mi sample pachną słabo w stosunku do swiec,co jest w sumie logiczne, bo sa mniejsze , ja mialam jeden co prawie w ogole nie pachniał, ale to moze taki zapach był :/

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------



Pomarańcza jest super boska Naprawde coca cola o smaku pomarańczowym Pic niezdrowo, ale choc zapalic sobie będzie można
no ale sample sa chyba robione z tego samego wosku (tak na zdrowy rozum i logike/prostote produkcji), tylko sa mniejsze i pala sie krocej, wiec czemu pachna mniej intensywnie tego wlasnie nie pojmuje ale takie opinie czytalam

a jaki zapach byl taki niewyczuwalny? pamietasz?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 16:40   #1190
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
no ale sample sa chyba robione z tego samego wosku (tak na zdrowy rozum i logike/prostote produkcji), tylko sa mniejsze i pala sie krocej, wiec czemu pachna mniej intensywnie tego wlasnie nie pojmuje ale takie opinie czytalam

a jaki zapach byl taki niewyczuwalny? pamietasz?
Nie mam pojęcia z czego to wynika, wydawały mi się słabsze w porównaniu do duzej swiecy. Może jednak cos tam mieszają w recepturach.

Jaki był tak slabo wyczuwalny to nie pamietam, ale możliwe ze jakis swiateczny - wtedy większosc bralam swiatecznych, bo to grudzien był
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 16:52   #1191
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Świece zapachowe

ja po ciężkich bojach, okropnych nieprzyjemnościach, ale i rekompensacie czekam na wysyłkę zamówienia:
WOSK CHRISTMAS EVE - 1 SZT
WOSK SOFT BLANKET - 5 SZT
WOSK HAPPY CHRISTMAS - 1 SZT
WOSK WHITE CHRISTMAS - 1 SZT
WOSK SPARKLING SNOW - 1 SZT

i mysle czy nie kliknąć znowu kilku świątecznych
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 16:54   #1192
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
ja po ciężkich bojach, okropnych nieprzyjemnościach, ale i rekompensacie czekam na wysyłkę zamówienia:
WOSK CHRISTMAS EVE - 1 SZT
WOSK SOFT BLANKET - 5 SZT
WOSK HAPPY CHRISTMAS - 1 SZT
WOSK WHITE CHRISTMAS - 1 SZT
WOSK SPARKLING SNOW - 1 SZT

i mysle czy nie kliknąć znowu kilku świątecznych
a co sie stalo?

Na swiat zapachów brałas? Widze wlasnie ze Soft Blanket jest Taki piękny on, ze wszyscy go biorą?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 17:00   #1193
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
a co sie stalo?

Na swiat zapachów brałas? Widze wlasnie ze Soft Blanket jest Taki piękny on, ze wszyscy go biorą?
a długa i żmudna historia ze światem zapachów.. ale ładnie mnie przeprosili i wyciągną konsekwencje od pewnej ich sprzedawczyni

dla mnie soft blanket jest najlepszy
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 17:13   #1194
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość

dla mnie soft blanket jest najlepszy
A jak to sie na do fluffy towels? podobne czy całkiem inne?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 17:20   #1195
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
a długa i żmudna historia ze światem zapachów.. ale ładnie mnie przeprosili i wyciągną konsekwencje od pewnej ich sprzedawczyni

dla mnie soft blanket jest najlepszy
wyciagna albo i nie, ale ladnie z ich strony, ze tak powiedzieli

u mnie number one to clean cotton na razie

dzis palilam fruit fusion - przyjemny, owocowy, szalu nie ma

to ja sie przy okazji na kokai poskarze...zamowilam kilka flaszek, wplacilam i po kilku dniach zadzwonilam czemu nie mam ich jeszcze...okazalo sie, ze sprzedali mi cos, czego nie maja! mialy byc za 10-12 dni, wiec mieli oddac kase i zrealizowac zamowienie jak dostana zapachy...ale przez 3 tygodnie byla cisza, ostatnio napisalam i pan mi odpisal, ze zwroca mi pieniadze na konto...noz q(*&^&%^$ mac łaski mi nie robia, ze po 3 tygodniach mi kase oddadza o realizacji zamowienia cisza...i dumam nad paragrafami co z tym zrobic bo ewidentnie nie fair sa (mieli moje ok. 500zl) przez 3 tygodnie!), bardzo mi sie to nie podoba to tak a propos hamerykanskiego podejscia do klienta
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 17:22   #1196
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Dziś przyszły do mnie świąteczne nowości
Mmm, czekam na relacje!

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
a czy ktos kupowal na bibelotach? maja bardzo duzy wybor zapachow (ceny jak wszedzie plus 11zl przesylka) - zastanawiam sie nad samplerami...tylko powiedzcie prosze czy one sa tak malo intensywne? czy warto je brac, czy nie bardzo?
Palę sampler spiced orange (woski wykupione i raczej ich w tym miesiącu w zapachdomu nie bedzie) i jest bardzo intensywna.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 17:25   #1197
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość


Palę sampler spiced orange (woski wykupione i raczej ich w tym miesiącu w zapachdomu nie bedzie) i jest bardzo intensywna.
milo to czytac (widac nie wszystkie sample sa malo intensywne) dziekuje
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 17:38   #1198
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Mmm, czekam na relacje!


Palę sampler spiced orange (woski wykupione i raczej ich w tym miesiącu w zapachdomu nie bedzie) i jest bardzo intensywna.

A tak sobie mysle, moze to zalezy tez od wieku świeczki? Substancje zapachowe tez pewnie mają jakas trwalość i z wiekiem moze moga słabnac?

tzn. może swieze swieczki beda pachniec mocniej od tych sprzed kilku sezonów? (tak sobie rozmyslam :P )
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 17:45   #1199
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Świece zapachowe

do mnie dolecialo kolejne zamowienie, glownie ze swiatecznymi zapachami
wpadlam jak sliwka w kompot i juz wciagnelam moja mame i 2 kumpele
kochaaaaam te woski
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 17:47   #1200
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A tak sobie mysle, moze to zalezy tez od wieku świeczki? Substancje zapachowe tez pewnie mają jakas trwalość i z wiekiem moze moga słabnac?

tzn. może swieze swieczki beda pachniec mocniej od tych sprzed kilku sezonów? (tak sobie rozmyslam :P )
swiezosc to i na wosku sie moze odbic...chyba

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
do mnie dolecialo kolejne zamowienie, glownie ze swiatecznymi zapachami
wpadlam jak sliwka w kompot i juz wciagnelam moja mame i 2 kumpele
kochaaaaam te woski
oj wciaga, wciaga i to bardzo
chwal sie zakupami
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.