najpopularniejsze i najbardziej lubiane - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 12:36   #31
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Takimi przebojami są wg mnie: Miracle, J'adore, Euphoria, Light Blue, Be Delicious i Coco Mademoiselle. Zwróćcie uwagę na to, że te najlepiej sprzedające się zapachy, które "pół Polski nosi" to są zapachy szeroko reklamowane w gazetach i czasopismach kobiecych, nic więc dziwnego, że dużo kobiet ich używa. Zastanawia mnie natomiast fenomen Słonika - notabene bardzo go lubię, ale przecież nie jest reklamowany, żadna z niego nowość, poza tym jest bardzo ciężki i charakterystyczny. Skąd więc to takie uwielbienie?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 12:48   #32
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To już bardziej wyjątkowe przez swą niepopularność są Obsession czy Tresor, bo zdecydowana większość mówi im na dzień dobry: nie.

Teraz możecie mnie zabić.
Kropko, ja Ciebie nie będę zabijać. szkoda mi rzeczywiście Tresora, już ma urobioną taką gębę.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:06   #33
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

A ja właśnie lubię Tresor. Miałam ogromną butlę Tresora i koleżanki z pracy często zachwycały się tym zapachem.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 21:23   #34
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Ja z kolei od wielu lat bardzo lubię ObssesionC.Kleina
.Zawsze mam flakonik tych perfum. I, podobnie jak Aggie125, wiele osób mnie pyta , czym pachnę. Nie by skrytykowac,lecz dowiedziec się, co to za wyrazisty, ale ładny zapach.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 18:50   #35
Santorio
Zadomowienie
 
Avatar Santorio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 271
GG do Santorio
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Ostatnio wszędzie Euphoria EDP, ale to bardzo miłe spotkania . Ten zapach z tego co wiem z relacji znajomych bardzo sie podoba. I nie jestem przekonany, czy to aby tylko wyjątkowo udana akcja marketingowa promocji tych perfum . Po prostu one w sobie mają to coś....
Santorio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 19:44   #36
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Tez wszedzie czuje Euphorie, ale wg najnowszego rangingu Douglasa najlepiej sprzedaje sie Ange ou dmeon. W Sephorze zreszta tez jest to bestseller nr 1. A ja nigdzie nie czuje, tylko na sobie. I dobrze;P
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 20:25   #37
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
...Zastanawia mnie natomiast fenomen Słonika - notabene bardzo go lubię, ale przecież nie jest reklamowany, żadna z niego nowość, poza tym jest bardzo ciężki i charakterystyczny. Skąd więc to takie uwielbienie?


Słonik bardzo ciężki toż to chucherko przy Coco, Opium, OI i innych korzennych zapachach A uwielbiam go tylko dlatego, ze mi się po prostu podoba. No żadna filozofia. i mam to szczęście, że mojej zbzikowanej skórze też Idealna harmonia. I przywołuje na myśl same miłe wspomnienia.
Wbrew pozorom Słonik jest naprawdę lekkim zapachem
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 20:39   #38
Soft1
Przyczajenie
 
Avatar Soft1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 26
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Zdziwiło mnie, ze tak dużo z was wymieniło Chance jako bardzo popularny zapach To moj ulubiony zapach i m.in wlasnie tez dlatego, ze od kad pamietam Chance wyczułam tylko od 1osoby oprocz mnie a naprawde mam wrazliwy nos i często brzydko mówiąc "wwwąchuje się" w otoczenie ;-)
Ja rozumiem dziewczyny i kobiety które starają sie unikać, nie nabywac tych baardzo popularnych zapachów. Wydaje mi się ze nie jest to snobizm. Moim zdanie zapachy popularne mozna podzielic jeszcze na 2 grupy:

- Popularne a raczej LUBIANE dlatego, ze naprawde sa ladne,subtelne nie męczące otoczenia lub są uniwersalne - kupowane są czesto przez kobiety nie dlatego ze jest to najnowszy krzyk mody i reklamuje go jakas slawna aktorka ale poprostu zwyczajnie sa ładne i wielu kobietom mogą przypaść do gustu Np Lacoste Pur Femme , nie czesto czuje ten zapach, nie jest masowow reklamowany i nie pachnie nim "pół Polski" ale jest popularny wśród kobiet i wiele bardzo go lubi

- Oraz drugie jak w piosence Kasy "Znan"e" z tego ze są znane ";-) czyli popularne dlatego ze to NOWOŚĆ i sa masowo wręcz nachalnie wypromowane przez reklamy telewizyjne, czasopisma, filmy, sławne osobistości. I wiele ludzi kupuje dlatego TEN konkretny zapach ze poprostu kazdy wie CO TO za zapach i ILE KOSZTUJE...naprawde sa to bardzo częste sytuacje najlepszym przykladem jest tu Chanel nr 5 o ktorych slyszal dosłownie kazdy. Bardzo wielu osobom ten zapach sie nie podoba ale wystarczy ze powiesz ze pachniesz "Chanel nr 5 " i czesto osoba która stwierdzila ze jest brzydki nagle zmienia zdanie jak tylko usłyszy ze to 5ntka.To przykre ale naprawde tak jest bardzo często. I właśnie ta druga grupa kobiet zaopatrująca się w takie rozpoznawane przez kazdego perfumy czesto nie kieruje sie wlasnym gustem , czesto nawet dany zapach moze jej sie nie podobac ale go kupi bo kazdy bedzie wieczal CZYM pachne i ZA ILE oraz kto sławny nosi ten zapach co ona...i wlasnie dlatego niekotre perfumy są wręcz KICZOWATE i "śmierdzą" naśladownictwem i pozerstwem.
Soft1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 10:29   #39
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Słonik bardzo ciężki toż to chucherko przy Coco, Opium, OI i innych korzennych zapachach


Moim skromnym zdaniem to najcięższy, najbardziej intensywny i najtrwalszy zapach jaki znam !
Żadne chucherko, tylko prawdziwy killer !
Może Twoja skóra ma na niego łagodzący wpływ ? Bo na mojej to aż szaleje - z kilometra go czuć
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:19   #40
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Mam swoją mini listę zapachów mega popularnych,na szczęście żaden jeszcze nie podbił mojego serca na tyle by go nabyć.

Euphoria (!) - wręcz epidemia Euphorii
Light Blue - gdy tylko okres letni się zaczyna...wiadomo czego się spodziewać

Be Delicious...
Touch of Pink - dwa czołowe zapachy polskich nastolatek

J'adore - nie znoszę
Amor Amor - razem z LB gigant podróbek i to niestety zbyt często kupowanych.

Angel - spotykam prawie codziennie,ciągnie się dłuuugim ogonkiem



Ktoś wspomniał o Envy Me nie spotkałam go nigdy na nikim oprócz siebie,ale faktycznie jest to zapach który może podobać się masom
Mimo to mam do niego słabość
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:39   #41
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Cytat:
Napisane przez Soft1 Pokaż wiadomość
Moim zdanie zapachy popularne mozna podzielic jeszcze na 2 grupy:
- Popularne a raczej LUBIANE dlatego, ze naprawde sa ladne,subtelne nie męczące otoczenia lub są uniwersalne - kupowane są czesto przez kobiety nie dlatego ze jest to najnowszy krzyk mody i reklamuje go jakas slawna aktorka ale poprostu zwyczajnie sa ładne i wielu kobietom mogą przypaść do gustu Np Lacoste Pur Femme , nie czesto czuje ten zapach, nie jest masowow reklamowany i nie pachnie nim "pół Polski" ale jest popularny wśród kobiet i wiele bardzo go lubi
Nie sądzę, żeby właściwe było określenie, że zapach X jest "po prostu ładny".
Dla mnie Lacoste PF jest nieładne. I co, masz ochotę mnie przekonywać, że się mylę?

Cytat:
- Oraz drugie jak w piosence Kasy "Znan"e" z tego ze są znane ";-) czyli popularne dlatego ze to NOWOŚĆ i sa masowo wręcz nachalnie wypromowane przez reklamy telewizyjne, czasopisma, filmy, sławne osobistości. I wiele ludzi kupuje dlatego TEN konkretny zapach ze poprostu kazdy wie CO TO za zapach i ILE KOSZTUJE...naprawde sa to bardzo częste sytuacje najlepszym przykladem jest tu Chanel nr 5 o ktorych slyszal dosłownie kazdy. Bardzo wielu osobom ten zapach sie nie podoba ale wystarczy ze powiesz ze pachniesz "Chanel nr 5 " i czesto osoba która stwierdzila ze jest brzydki nagle zmienia zdanie jak tylko usłyszy ze to 5ntka.To przykre ale naprawde tak jest bardzo często. I właśnie ta druga grupa kobiet zaopatrująca się w takie rozpoznawane przez kazdego perfumy czesto nie kieruje sie wlasnym gustem , czesto nawet dany zapach moze jej sie nie podobac ale go kupi bo kazdy bedzie wieczal CZYM pachne i ZA ILE oraz kto sławny nosi ten zapach co ona...i wlasnie dlatego niekotre perfumy są wręcz KICZOWATE i "śmierdzą" naśladownictwem i pozerstwem.
No cóż - przepraszam, ale Amerykę odkryłaś
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 18:16   #42
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Ja najcześciej czuję w swoim otoczeniu light blue, używają go dwie koleżanki ode mnie z grupy. Nieraz zdarza mi się wyniuchac też be delicious i słonika.
Moimi ulubionymi "popularniakami" są coco mademoiselle i euphoria, na którą ostrzę sobie już kły Coco będę jednak podiwiać z persprktywy osoba wachającej - są na mnie koszmarnie nietrwałe :-((( a tak sie już do mnie śmiały.
Angela czuję baaardzo rzadko, już częściej lolitkę.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 19:38   #43
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

zapachy Avon- Perceive, Celebre, Litlle Black Dress
Light Blue D & G (!!!)
Coco Mademoiselle
Be Delicious
Gucci Rush
i może trochę rzadziej Słonik Kenzo
Sa to zapachy, które często "wywąchuję" u innych (nie lubię Light Blue, Be Delicious, ani Gucci Rush).

Po częstotliwości spotkań z tymi zapachami (niestety- nie zawsze oryginały) twierdzę, że są to popularne zapachy. No, a jeśli ktoś używa to chyba lubi, więc tym samym są lubiane.
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 21:57   #44
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Najczescie wyczuwam nowe zapachy, ktore zmieniaja sie co sezon, (obecnie m.in. Burberry The Beat, Pretty Nina, Versace, Palazzo Fendi), Addict2 i.... niesmiertelne Light Blue.

Natomiast od wielu lat nie spotkalam nikogo, kto pachnialby Angelem i ostatnio dowiedzialam sie, ze to malo popularne perfumy, dlatego wycofuje sie je z moich okolicznych perfumerii.
Ogromnie mnie to zdziwilo, poniewaz ilekroc pachne Angelem, zbieram mase komplementow i wszyscy dopytuja sie, coz to za cudo.
Nie przecze, ze bardzo mnie ten brak popularnosci cieszy, choc zapewne teraz bede musiala sie dodatkowo nagimnastykowac, by zdobyc kolejny flakon, (na szczescie, przy ich wydajnosci, zdarza sie to raz, na kilka lat).
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 22:37   #45
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Napewno Amor Amor, Light Blue i Coco Mademoiselle. Obawiam sie, ze do takiego stanu rzeczy doprowadził fakt iż są to jedne z najczęściej podrabianych zapachów, przez co są bardziej przystępne dla większosci kobiet :/
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 07:44   #46
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość

Natomiast od wielu lat nie spotkalam nikogo, kto pachnialby Angelem i ostatnio dowiedzialam sie, ze to malo popularne perfumy, dlatego wycofuje sie je z moich okolicznych perfumerii.
Ogromnie mnie to zdziwilo, poniewaz ilekroc pachne Angelem, zbieram mase komplementow i wszyscy dopytuja sie, coz to za cudo.
Nie przecze, ze bardzo mnie ten brak popularnosci cieszy, choc zapewne teraz bede musiala sie dodatkowo nagimnastykowac, by zdobyc kolejny flakon, (na szczescie, przy ich wydajnosci, zdarza sie to raz, na kilka lat).

Katt, w takim razie masz szcescie ja jadac co rano metrem Angela wyczowam na co trzeciej wspolpasazerce co niestety skutecznie mnie zniechecilo od noszenia go w miejscach publicznych
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 10:18   #47
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

uff, na szczescie nie pachnę żadnym z wymienianych tu zapachów a wydawalo mi sie ze w mojej kolekcji nie ma niszowców,heh. no moze czasem Addict2 (mam mała próbeczke). Co do dyskusji to słonik i angel to dwa najmocniejsze i najbardziej charakterystyczne zapachy jakie znam. Najbardziej dziwi mnie to, ze słonik na kazdym pachnie prawie tak samo, jeden niuch i nawet nie trzeba sie zastanawiac co to,hmm dziwne...
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 10:58   #48
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Cytat:
Napisane przez Soft1 Pokaż wiadomość
Moim zdanie zapachy popularne mozna podzielic jeszcze na 2 grupy:

1)- Popularne a raczej LUBIANE dlatego, ze naprawde sa ladne,subtelne nie męczące otoczenia lub są uniwersalne - kupowane są czesto przez kobiety nie dlatego ze jest to najnowszy krzyk mody i reklamuje go jakas slawna aktorka ale poprostu zwyczajnie sa ładne i wielu kobietom mogą przypaść do gustu Np Lacoste Pur Femme , nie czesto czuje ten zapach, nie jest masowow reklamowany i nie pachnie nim "pół Polski" ale jest popularny wśród kobiet i wiele bardzo go lubi

2)- Oraz drugie jak w piosence Kasy "Znan"e" z tego ze są znane ";-) czyli popularne dlatego ze to NOWOŚĆ i sa masowo wręcz nachalnie wypromowane przez reklamy telewizyjne, czasopisma, filmy, sławne osobistości. I wiele ludzi kupuje dlatego TEN konkretny zapach ze poprostu kazdy wie CO TO za zapach i ILE KOSZTUJE...naprawde sa to bardzo częste sytuacje najlepszym przykladem jest tu Chanel nr 5 o ktorych slyszal dosłownie kazdy. Bardzo wielu osobom ten zapach sie nie podoba ale wystarczy ze powiesz ze pachniesz "Chanel nr 5 " i czesto osoba która stwierdzila ze jest brzydki nagle zmienia zdanie jak tylko usłyszy ze to 5ntka.To przykre ale naprawde tak jest bardzo często. I właśnie ta druga grupa kobiet zaopatrująca się w takie rozpoznawane przez kazdego perfumy czesto nie kieruje sie wlasnym gustem , czesto nawet dany zapach moze jej sie nie podobac ale go kupi bo kazdy bedzie wieczal CZYM pachne i ZA ILE oraz kto sławny nosi ten zapach co ona...i wlasnie dlatego niekotre perfumy są wręcz KICZOWATE i "śmierdzą" naśladownictwem i pozerstwem.
A JA SIE Z TYM PODZIALEM NIE ZGODZę.
1) ,LUBIANE dlatego, ze naprawde sa ladne,subtelne nie męczące otoczenia lub są uniwersalne - kupowane są czesto przez kobiety nie dlatego ze jest to najnowszy krzyk mody i reklamuje go jakas slawna aktorka ale poprostu zwyczajnie sa ładne i wielu kobietom mogą przypaść do gustu '' Moje zapachy - które ubóstwiam ponad wszystki inne - to tak się złożyło tez zapachy bardzo lubiane i popularne. Np: Amor Amor, Magnetism (Angel też uwielbiam - kiedyś nawet miałam i chętnie używałam. ) - to nie sa zapachy delikatne, subtelne, zdarza się że meczą otoczenie Ale ja uzywam bo sa takie właśnie MOJE. Są mocne, intensywne, a zarazem bardzo słodkie. I nic do rzeczy tu nie ma że używa je większość moich koleżanek.

2) co do punktu ,,2'' to nie znam nikogo kto by używał perfum tylko dlatego ze są rozpoznawalne . To sie tylko przekłada na podróbki! Bo to niestety jest ostatnio plaga. Uzywają takie panny Biesów i myślą że są rozpoznawalne - a skoro tak to po co przeplacać, wkońcu pachną przecież tym POPULARNYM i ZNANYM przez WSZYSTKICH Szanelem
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 07:39   #49
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

w zyciu nie chcialaoby mi sie zastanawiac nad tym
czy perfumy które mi sie podobaja
sa popularne czy nie

nie wyobrazam sobie rezygnowac z "mojego" zapachu
tylko dlatego ze pachnie nim "polowa nastolatek"

na mnie ten zapach jest własnie tylko "moj"
i zupelnie nie obchodzi mnie reszta swiata w tym wzgledzie
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 08:09   #50
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
w zyciu nie chcialaoby mi sie zastanawiac nad tym
czy perfumy które mi sie podobaja
sa popularne czy nie

nie wyobrazam sobie rezygnowac z "mojego" zapachu
tylko dlatego ze pachnie nim "polowa nastolatek"

na mnie ten zapach jest własnie tylko "moj"
i zupelnie nie obchodzi mnie reszta swiata w tym wzgledzie
popieram w 100%
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 09:27   #51
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Tak na szybko, zapachy nie wychodzące z mody, popularne, można powiedzieć, że zbyt popularne (nawet piękno w nadmiarze denerwuje). Bardzo wiele się powtórzy. Przy zapachach, które lubię pojawi się' +', przy zapachach, których nie lubię będzie '-'

Euphoria -
Słoń +
Light Blue -
Dune +
Code -
Zapachy Avonu ---------
Boss Femme -
Escada Magnetism +
Amor Amor(a jakże, pierwsze perfumy, do dziś mam sentyment, ale już nie kupię)+
Zielone herbata EA - (najbrzydsza zielona herbata z dostępnych)
NC Naomi Campbell -
Chanel Chance +
Chanel Coco Madmoiselle -
Cool Water -
Addict -
Organza + (ale nie dla mnie)
Miracle -
Insolence -
Lolita Lemppicka +
Babydoll+
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 13:43   #52
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Co tak wszyscy na to moje Light blue ? ;( A ja kocham ten zapach pomimo jego jak to nazywacie "przereklamowanej" popularnosci i pachnialabym nim nawet jako jedyna kobieta na swiecie Mój zapach i nie pisac mi tu wiecej tak
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:44   #53
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: najpopularniejsze i najbardziej lubiane

Cytat:
Napisane przez marta0055 Pokaż wiadomość
Co tak wszyscy na to moje Light blue ? ;( A ja kocham ten zapach pomimo jego jak to nazywacie "przereklamowanej" popularnosci i pachnialabym nim nawet jako jedyna kobieta na swiecie Mój zapach i nie pisac mi tu wiecej tak
buu a ja wlasnie czuję go na mieście bardzo często. ostatnio nawewt wchodzę do kumpeli i to samo

podobnie jest z euphorią, nie wiem co ma w sobie ale pól żeńskiej populacji tym pachnie
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 00:25   #54
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Lista perfum najbardziej lubianych

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
Tak sie szczesliwie sklada , ze uzywam tego co lubie- czyli tego mi sie podoba.Nie lubie np Angela ale nie dlatego,ze uzywa go sporo osob poprostu mnie..nie kreci
Niespecjalnie mam okazje wachac zbyt wiele damskich zapachow-gdyz wsrod mojego otoczenia wiekszosc to plec brzydka .
Smieszy mnie..(jesli to kogos oburza..trudno) miano :koneserek-ze wzgledu, ze uzywa zapachu ogolnie trudnodostepnego ! Jakby komus zalezalo na wyzszosci nad innymi z tego wzgledu , ze uslyszal ,przeczytal gdzies , ze to akurat jest zapach niszowy.. i nie bedzie znizal sie do uzywania np zapachu Diora, bo to pod publiczke zapaszek.. Nie bede cytowac definicji slowa koneserka-odsylam do slownika zainteresowanych.

Nie obchodzi,mnie z czyms komus kojarzy sie dany zapach- z brakiem stylu itd- moj zmysl powonienia go uwielbia i to ja lubie sobie sprawiac przyjemnosc a nie innym..Tak , tak egoizm
Zgadzam się z Tobą w 100%! Ja własnie z tego powodu "wykolegowałam się" z tego form. Perfumy kocham, ale strasznie irytowała nadęta atmosfera wielu dyskusji.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.