Dobry Fryzjer - Opole i okolice - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-06, 16:32   #511
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

A którego fryzjera konkretnie polecasz?
Słyszałam że w Solarisie w L'orealu jest jakiś fajny fryzjer - chyba Łukasz no ale pewności nie mam :/ Mi zależy na tym by zasugerowano mi odpowiedni kolor oraz fryzurę, a nie aby fryzjer pytał mnie co ma zrobić. No i aby też słuchał klenta klienta co mu się podoba a co nie wchodzi w grę.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 12:31   #512
alexandra1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Ja osobiście byłam u Sylwii i Dawida i oboje mogę polecić ale z tego co widziałam to reszta też sobie świetnie radzi. Widziałam na FB, że mają terraz promocję na koloryzację bo mają nowego fryzjera, może warto skorzystać ale jeżeli wolisz sprawdzonych to pytaj o tą dwójkę. Pozdrawiam
alexandra1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:49   #513
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez stokrotka170 Pokaż wiadomość
CZy ktos moze napisac opinie o salonie fryzjerskim KAMELEON? to jest ulica bodajze domanskiego, naprzeciwko jednostki wojskowej.
Moja mam tam chodzi. W sumie nic specjalnego. Ona jest zawsze zadowlona. Ja niestety nie, Strzygła mnie dziewczyna młodsza niż ja albo w moim wieku. Miała góra 21 lat. Zostałam krzywo obcięta, a fryzjerka sprawdzała 3 razy czy jest dobrze. Tanio na pewno nie jest. Pracują na kosmetykach Goldwell czy jakoś tak :p
Sama pani Grażyna dość ładnie obcina, ja byłam u niej raz i były ok, chociaż moim włosom nikt nie dogodzi :p
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 20:15   #514
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja z takim zapytaniem: który salon w Opolu pracuje na farbach Goldwell Colorance
Kameleon na domańskiego na pewno pracuje na goldwellu, sama miałam robiony tam colorance
Najlepiej umówić się do pani Grażyny.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 20:46   #515
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

a Łukasz z Solarisa podobno otworzył swój własny zakład nie wiecie gdzie?
Jeszcze pytanko ten salon L'oral-a w Solarisie jakie ma ceny za koloryzjację, cięcie ?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 22:36   #516
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez kulla Pokaż wiadomość
A czy ktokolwiek wie, gdzie się podział Radosław z Figaro?
znajdziesz go kawałek dalej, na Kołłątaja -> "Gallant's"
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 19:29   #517
Ania_op
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
a Łukasz z Solarisa podobno otworzył swój własny zakład nie wiecie gdzie?
Jeszcze pytanko ten salon L'oral-a w Solarisie jakie ma ceny za koloryzjację, cięcie ?

Podziwiam za odwagę co do Łukasza,tam był jeszcze inny fryzjer ale przeszedł gdzieś do Kaskady ponoć jest tam jakiś salon.Łukasz skaszanił mi i kolor i cięcie,osobiście nie polecam
Ania_op jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 16:24   #518
przecinkowa
Przyczajenie
 
Avatar przecinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
a Łukasz z Solarisa podobno otworzył swój własny zakład nie wiecie gdzie?
Jeszcze pytanko ten salon L'oral-a w Solarisie jakie ma ceny za koloryzjację, cięcie ?

Ja za ścięcie z pasemkami płacę 156 zł - mam włosy do ramion. Chodze tam do Kasi i generalnie jestem zadowolona, ale wiecie jak to jest wciąż szukam ideału
przecinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 20:30   #519
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

No tak - a ideałów podobno nie ma. Ale jakieś wyczucie taki " fachowiec" powinien mieć. Mieć wizję co do tego co komu by pasowało- i przedyskutować ją z klientką.
Nie wiem jeszcze co do tego Łukasza - słyszałam że jest niezły i tyle. Swojego zdania na jego temat jeszcze nie posiadam. Widzę że nikt nie wypowiada się o Manufakturze- nikt nie był w tym salonie?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:19   #520
biba123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Czy slyszal ktos o p. Kasi z manufaqtury? moze ma juz ktos o niej jakies zdanie?
biba123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 13:15   #521
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Poszukuję fryzjera, który zrobi mi fryzurę ślubną. Kochane proszę polećcie kogoś z sprawdzonego źródła.
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 19:28   #522
alexandra1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Sprawdź sobie KokiLoki na ZWMie, na fb mają zdjęcia fryzur ślubnych.
alexandra1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:44   #523
201611220859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 211
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

A ja poszukuję fryzjera, który dobiera indywidualne strzyżenie dla danej osoby i sam ma wyczucie i wizję względem fryzury klientki. Przy okazji pracuje na dobrych kosmetykach.

Poszukałam trochę w sieci i znalazłam pana Mirka kiedyś z Benefisu, teraz Manufaqtury, ale mam problem - nie dostanę się tam ze względu na to, że to 1 piętro (jestem niepełnosprawna), no i nieco za drogo.

Nie oczekuję, że dobrą fryzurę zrobi mi ktoś, kto wycenia swą usługę nisko, ale zdaję sobie sprawę, że lokalizacja w centrum musi się odbić na klientach salonu, tak jak w przypadku Manufaqtury - u. Krakowska, ścisłe centrum (Czynsz kosztuje).

Nie jest dla mnie problemem dojazd do okolic Opola, mówię o całym Opolu także. Jestem otwarta na propozycje i bardzo Was proszę o rady, gdzie się wybrać?

Nie jestem także skierowana na to, że muszę wybrać kogoś na dniach, także nie patrzcie, że post nieaktualny
Piszcie sugestie

Z góry dzięki

Edytowane przez 201611220859
Czas edycji: 2012-06-18 o 11:45
201611220859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 10:37   #524
drago_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Witaj Sunflower!
Jeśli szukasz dobrego fryzjera mieszczącego się na parterze to proponuję enklave na ozimskiej. Strzyże naprawde dobrze, ale nie licz na pierwszy termin jaki Ci wyznaczy-pewnie go odwoła bo "dziecka w szpitalu". Strzyżenie i koloryzacja naprawdę na bardzo dobrym poziomie ale ta himeryczność ehhh...
Na parterze czyli bez schodów jest fryzjer na kościuszki 35 Laurent ,ale jak tam wygląda strzyżenie nie mam pojęcia. Tam nie ma już tej samej ekipy, która była obok starki(ta sama właścicielka).
Sama wybieram się do manufaqtury nad orbisem. Zapytam się czy by Cię chłopaki nie wnieśli-chyba że to dla Ciebie upokarzające. Powiem Ci czy jestem zadowolona.
Pozdrawiam
drago_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 10:51   #525
201611220859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 211
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez drago_s Pokaż wiadomość
Witaj Sunflower!
Jeśli szukasz dobrego fryzjera mieszczącego się na parterze to proponuję enklave na ozimskiej. Strzyże naprawde dobrze, ale nie licz na pierwszy termin jaki Ci wyznaczy-pewnie go odwoła bo "dziecka w szpitalu". Strzyżenie i koloryzacja naprawdę na bardzo dobrym poziomie ale ta himeryczność ehhh...
Na parterze czyli bez schodów jest fryzjer na kościuszki 35 Laurent ,ale jak tam wygląda strzyżenie nie mam pojęcia. Tam nie ma już tej samej ekipy, która była obok starki(ta sama właścicielka).
Sama wybieram się do manufaqtury nad orbisem. Zapytam się czy by Cię chłopaki nie wnieśli-chyba że to dla Ciebie upokarzające. Powiem Ci czy jestem zadowolona.
Pozdrawiam
Hej
Dzięki za odpowiedź, bardzo pomocna
Mówisz, że w Enclavie farbnięcie + strzyżenie ok, tylko z fochami? A do kogo by się najlepiej było umówić? Czy tam jeden fryzjer jest?

Jeśli chodzi o wnoszenie mnie do Manufaqtury, to dziękuję - nie pytaj, ewentualnie wnieść mnie może mój TŻ Pytając o dostęp mam na myśli to, że obecnie ja mogę w godzinach do popołudnia się umówić i sama sobie wejść, a z TŻ-tem tylko w sobotę lub pod wieczór... Wolę samodzielność, ale jak coś, to On by mi pomógł
Byłabym tylko wdzięczna, gdybyś zerknęła dla mnie, czy aby na pewno nie ma tam windy, bo ktoś mi ostatnio mówił, że tam chyba jakaś stara winda jest... Ciekawe
Także z zdaj relację ze swojej wizyty, jak odczucia i w ogóle

Również pozdrawiam

Edytowane przez 201611220859
Czas edycji: 2012-07-16 o 10:52
201611220859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 11:13   #526
drago_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

biba123 byłaś u P. Kasi?
Jaka jest?
Właśnie jestem do Niej umówiona na jutro. Trzymajcie kciuki ehhh...
Czy chodzenie do fryzjera musi być "taaaaakim" przeżyciem, wyolbrzymiam wiem ehhh.
drago_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 08:49   #527
biba123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez drago_s Pokaż wiadomość
biba123 byłaś u P. Kasi?
Jaka jest?
Właśnie jestem do Niej umówiona na jutro. Trzymajcie kciuki ehhh...
Czy chodzenie do fryzjera musi być "taaaaakim" przeżyciem, wyolbrzymiam wiem ehhh.
Bylam i jestem zadowolona. w sumie poprawiala mi kolor ktory wczeszniej spiprzyla mi inna fryzjerka no i wyszlo ok. zauwazylam tez ze dziewczyny ktore tam pracuja bardzo fajnie wspolpracuja i radza sie jadna drugiej. jestem zadowolona i na pewno jeszcze tam zajrze.
biba123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 20:07   #528
drago_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Hej Dziewczyny!
Byłam dziś u P. Kasi i musze przyznać, że jestem mile zaskoczona!
Po pierwsze, wysłuchała co chcę a czego nie; po drugie, sama powiedziała co zrobi i o dziwo zrobiła to! Dlaczego o dziwo bo fryzjerzy, ogólnie mówiąc, mają zazwyczaj ciężkie nożyczki i tną 2 cm a wychodzi 5))
Podsumowując, mam nowego fryzjera!!!
Co zrobiła fryzjerka? Poprosiłam, by nie ścinała moich długich włosów, ale nadała im troszkę życia. Jestem zachwycona. Pani Kasia słucha, sugeruje i robi to co obiecuje.
Pozdrawiam)
Sunflower! Nie widziałam tam windy:-(
drago_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 20:18   #529
201611220859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 211
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez drago_s Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Byłam dziś u P. Kasi i musze przyznać, że jestem mile zaskoczona!
Po pierwsze, wysłuchała co chcę a czego nie; po drugie, sama powiedziała co zrobi i o dziwo zrobiła to! Dlaczego o dziwo bo fryzjerzy, ogólnie mówiąc, mają zazwyczaj ciężkie nożyczki i tną 2 cm a wychodzi 5))
Podsumowując, mam nowego fryzjera!!!
Co zrobiła fryzjerka? Poprosiłam, by nie ścinała moich długich włosów, ale nadała im troszkę życia. Jestem zachwycona. Pani Kasia słucha, sugeruje i robi to co obiecuje.
Super, że jesteś zadowolona!
A ile zapłaciłaś za to ścięcie? (czy robiłaś coś jeszcze?

Cytat:
Napisane przez drago_s Pokaż wiadomość
Sunflower! Nie widziałam tam windy:-(
Dziękuję, że zerknęłaś
A powtórzę się, do tej Enklavy do kogo najlepiej się umówić? I masz może jakiś nr telefonu aktualny?
201611220859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 22:34   #530
pjharve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Hej. Zamierzam przefarbować włosy z ciemnego blondu na jasny. Zastanawiam się pomiędzy manufaqtura i metamorfozą. Który salon polecacie i jakiego fryzjera ?
pjharve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 13:25   #531
ladylicious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Post Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Hej !
Planuję zrobić sobie keratynowe trwałe prostowanie włosów + koloryzacja w Opolu. Pytałam już w Manufaqturze na Krakowskiej i w Loreal w Solarisie. Wiem, że robią to również w Euphorii, ale po mojej pierwszej wizycie w tym salonie omijam go szerokim łukiem.
Czy któraś z Nas ma doświadczenie z tym zabiegiem i może dać rekomendacje dla jakiegoś salonu fryzjerskiego?Zrobić trwałe prostowanie a zrobić trwałe prostowanie DOBRZE to różnica...
Bardzo proszę o jakieś informację, mam poczucie, że idąc do niesprawdzonego fryzjera na 6 godzin siedzenia w fotelu, ryzykuję 500 zł i jakość moich włosów
Pozdrawiam
ladylicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 06:26   #532
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez ladylicious Pokaż wiadomość
Hej !
Planuję zrobić sobie keratynowe trwałe prostowanie włosów + koloryzacja w Opolu. Pytałam już w Manufaqturze na Krakowskiej i w Loreal w Solarisie. Wiem, że robią to również w Euphorii, ale po mojej pierwszej wizycie w tym salonie omijam go szerokim łukiem.
Czy któraś z Nas ma doświadczenie z tym zabiegiem i może dać rekomendacje dla jakiegoś salonu fryzjerskiego?Zrobić trwałe prostowanie a zrobić trwałe prostowanie DOBRZE to różnica...
Bardzo proszę o jakieś informację, mam poczucie, że idąc do niesprawdzonego fryzjera na 6 godzin siedzenia w fotelu, ryzykuję 500 zł i jakość moich włosów
Pozdrawiam
Widziałam w lovely look teraz promocję na keratynowe prostowanie włosów za 299 zł, ale niekoniecznie polecam ten salon Co prawda nie miałam styczności z tym zabiegiem, w kazdym bądź razie nie mam miłych wrażeń po jedynej wizycie w tym salonie, bo wyszłam z niego z nowymi pasemkami z 1,5 cm od głowy, więc w gratisie jakby odrost

No ale może źle trafiłam. Chciałam Cię tylko poinformować o promocji )
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...

Edytowane przez magda2109
Czas edycji: 2012-08-31 o 06:29
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 16:12   #533
aviv
Raczkowanie
 
Avatar aviv
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Ja chodzę do Łukasza, pracował kiedyś w L'oreal w Solarisie a teraz ma swój salon Hair Division na Piastowskiej 2/3. Pomiędzy restauracją Starka, a hotelem Piast. Polecam, jest bardzo dobry, świetnie potrafi dobrac fryzurę. Dla mnie to jest właśnie opolski diamencik
aviv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 19:59   #534
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez aviv Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Łukasza, pracował kiedyś w L'oreal w Solarisie a teraz ma swój salon Hair Division na Piastowskiej 2/3. Pomiędzy restauracją Starka, a hotelem Piast. Polecam, jest bardzo dobry, świetnie potrafi dobrac fryzurę. Dla mnie to jest właśnie opolski diamencik
I przy okazji jaki przystojny :x
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 21:02   #535
Marzena_U
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Witam! Od dłuższego czasu korzystam z usług różnych salonów fryzjerskich szukając najbardziej odpowiedniego dla mnie. Ponieważ słyszałam, że salon Beaty Berendowicz jest jednym z najlepszych w Opolu, postanowiłam się tam wybrać. Już na początku byłam bardzo mile i uprzejmie przywitana przez personel - wielki plus dla firmy, która zrobiła dobre wrażenie na wejściu! Przedstawiłam Pani swój problem oraz oczekiwania, które (wydawało mi się) - były bardzo dobrze zrozumiane! Ze względu na moje włosy "trudne" w pielęgnacji i układaniu - nie chciałam wielkiej metamorfozy, lecz delikatnego wyrównania postrzępionych końcówek. W trakcie usługi dałam się namówić na prosty i bardzo krótki (3-minutowy) "Rytuał Kerastase", który miał znacznie poprawić wygląd moich włosów, dodając im objętości (za cenę 85 zł)! Z racji zwyczajnej (wręcz banalnej) fryzury (tj. wyrównanie końcówek prostym cięciem oraz nałożeniu na włosy kosmetyku na 3 minuty i spłukaniu go, po czym wysuszeniu i zwyczajnemu wymodelowaniu na okrągłą szczotkę) - moja wizyta w salonie była bardzo krótka. Niestety, kiedy usługa była skończona, nie zauważyłam za bardzo efektu "podniesionych włosów", (były takie, jak zwykle układają mi się przy troszkę krótszej długości), może jedynie tyle, że bardziej się błyszczały i ładnie pachniały. Jednak Pani fryzjerka już po wysuszeniu widziała "wielką odmianę", którą bardzo się zachwycała (?). Kiedy przyszło do płacenia - rachunek wynosił 160 zł (samo strzyżenie, a właściwie "podcięcie" kosztowało mnie 75 zł)! Fryzura nie była bardzo zła, ale nie robiła też wielkiego wrażenia w stosunku do tego, z czym przyszłam początkowo oraz do tego, o ile pieniążków uszczupliła mój portfel. Dodatkowe zdziwienie przeżyłam, kiedy już w domu weszłam na stronę internetową salonu i zobaczyłam, że usługa "Rytuał Kerastase" (podstawowa - jak to określiła Pani fryzjerka) kosztuje od 60 zł (podczas gdy ja, na dość krótkich włosach zapłaciłam 85 zł), do tego salon reklamuje na swojej stronie zniżki 20% dla osób z aktualną legitymacją studencką! Czy ktoś mnie w ogóle zapytał o to, czy posiadam legitymację?! Lub czy podoba mi się fryzura? Albo czy chociaż Pani fryzjerka pokazała mi po wszystkim lustro, żebym mogła obejrzeć fryzurę w całej okazałości (łącznie z tyłem)? Otóż nie, dlatego zapłaciłam 160 zł, podczas gdy mając legitymację - mogłam zaoszczędzić 32 zł (uważam, że nie jest to mało szczególnie, gdy klient jest pierwszy raz, a jego poziom zadowolenia jest średni)! Niestety pracownicy (pomimo swojej uprzejmości) nie informują klientów o promocjach i rabatach więc jeśli ktoś wcześniej nie sprawdzi tego na stronie lub sam nie zapyta - na pewno zostanie "oskubany"! Dlatego po części czuję się oszukana i zażenowana. Mam nauczkę na przyszłość i teraz wiem, że na pewno już nigdy nie skorzystam z usług tego salonu. Jest to jednak MOJA opinia, może inni klienci odnieśli inne wrażenia po wizycie w tym salonie?? Z wszystkich salonów w Opolu, (w których byłam) gorąco polecam Salon Fryzjerski KokiLoki prowadzony przez Panią Kasię Pawłowską (ul. Grota Roweckiego 2c). Właścicielka jest równie miłą i sympatyczną osobą, która oddaje swojej pracy całe serce, jest bardzo dokładna i szczegółowa, a do tego ma doskonały zmysł pod względem doboru fryzury do danej osoby! W salonie panuje miła atmosfera, każdy klient jest wysłuchany, otrzymuje poradę, profesjonalny masaż głowy przy myciu włosów i co najważniejsze - ceny wcale NIE SĄ wygórowane! Jedyny minus jest taki, że trzeba wcześniej umówić się na usługę, ale duża ilość klientów też chyba o czymś świadczy?! Naprawdę warto, gorąco polecam!
Marzena_U jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 16:34   #536
modotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Enklawa salon fryzjerski na Ozimskiej.Byłam u tych ludzi nie raz.Polecam Bartka lub Łukasza.Chociaż ten pierwszy ma już spore doświadczenie. Nie mam nudy na głowie, Bartek zawsze wymyśli coś nowego.Kasiu prosiłaś o nr,- 774423944
modotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 17:41   #537
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Co to za p.Kasia?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 18:33   #538
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

czyli polecacie Enklave i Hair Division?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:48   #539
aviv
Raczkowanie
 
Avatar aviv
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez aviv Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Łukasza, pracował kiedyś w L'oreal w Solarisie a teraz ma swój salon Hair Division na Piastowskiej 2/3. Pomiędzy restauracją Starka, a hotelem Piast. Polecam, jest bardzo dobry, świetnie potrafi dobrac fryzurę. Dla mnie to jest właśnie opolski diamencik
.
aviv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 17:26   #540
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-11 22:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.