Do ołtarza..... jak ???? z kim??? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-17, 13:06   #91
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Dla mnie to troszke dziwne z tym ojcem prowadzacym do oltarza. jesli mlodzi przed slubem sie nie widza i dopiero przed oltarzem dochodzi do spotkania to jak najbardziej. nie wyobrazsam sobie jednak, ze mlody przyjezdza do domu panny mlodej, tam jest blogoslawienstwo, potem moze zdjecia (w moim przypadku nie do pomyslenia, ze zdjecia mozna zrobic przed slubem), a potem przed kosciolem mlodzi sie rozchodza i zajmuja "pozycje startowe".

w moim przypadku bylo tak:
pan mlody przyjechal z rodzicami i siostrami do mnie do domu. ja ubieralam sie u gory w moim pokoju. nikt mnie wczesniej nie widzial oprocz mojej soistry, ktora pomagala mi przy ubiorze. gdy wszyscy byli juz przygotowani, tata poszedl po mnie do gory i sprowadzil mnie do mojego przyszlego meza. przy najblizszej rodzinie mialo miejsce "przekazanie mnie mojemu mezowi". moj tatulek skierowal kilka ujmujacych i bardzo osobistych slow w kierunku mojego TŻ po czym mialo miejsce blogoslawienstwo. nastepnie pojechalismy razem do kosciola. przed progiem czekalizmy wspolnie na ksiedza, ktory nas bardzo milo przywital i poprowadzil nas wspolnie przed oltarz. DO OŁTARZA SZLISMY RAZEM!! to moim zdaniem jest bardzo wazne i bardzo wymowne.

to mojego taty jestem rowniez bardzo przywiazana i dlatego nie chcialam odbierac mu tego zaszczytu przekazania mojej reki mojemu przyszlemu mezowi. uwazam, ze przekazanie reki mlodemu w moim domu rodzinnym bylo najwlasciwszym miejscem na ten gest.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 14:30   #92
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: z tata do oltarza....

Cytat:
Napisane przez Rumianek:-) Pokaż wiadomość
Elu, nie ma Mszy skróconej i normalnej.
moze źle to ujęłam... msza.... nabożeństwo
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 16:27   #93
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: z tata do oltarza....

[1=1d36bece409c03b7a589597 7e3eaa07c69f6d3f6_6423717 1b1711;2909887]moze źle to ujęłam... msza.... nabożeństwo[/QUOTE]
jest wersja skrocona moj kuzyn mial
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 18:43   #94
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: z tata do oltarza....

może potocznie tak się określa jak zwał tak zwal, wiedzą wszyscy o co chodzi
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 07:24   #95
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

sorki za off topic ale nie mogłam się poiwstrzymać

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
w moim przypadku nie do pomyslenia, ze zdjecia mozna zrobic przed slubem
lepiej przed ślubem jesli ceremonia zaczyna się np o 17-tej lub pozniej niż po ślubie i kazać gościom czekać na siebie pod lokalem albo opuszczać gości w trakcie przyjęcia.

poza tym w większości zgadzam się z benioką
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 10:57   #96
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
sorki za off topic ale nie mogłam się poiwstrzymać



lepiej przed ślubem jesli ceremonia zaczyna się np o 17-tej lub pozniej niż po ślubie i kazać gościom czekać na siebie pod lokalem albo opuszczać gości w trakcie przyjęcia.
no wlasnie....niby tak...wiem, ze w wiekszosci miast polskich sluby so dopiero po poludniu, mozna nawet powiedzizec, ze pod wieczor. u nas na slasku jest calkiem inaczej. zgodnie z tradycja slub powinien zostac zawarty jeszcze przed poludniem (nie wiem niestety dlaczego taka tradyscja istnieje). mysmy mieli slub na 13 i to juz bylo pozno!!!!
w plener pojechalismy ok 16 na 2h. nikt z gosci sie nie obrazil, poniewaz wszystkie wesela tak wygladaja. p drugie przeciez nie zostawiamy gosci samych, sa nasi rodzice, a to przeciez rowniez oni sa gospodarzami, noi sa jeszcze swiadkowie, wiec wodki nie zabraknie

moze, gdbym maial slub na 17 czy 18 mialabym innezdanie na temat "pleneru przedslubnego", nie wiem...
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 11:42   #97
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Dla mnie to troszke dziwne z tym ojcem prowadzacym do oltarza. jesli mlodzi przed slubem sie nie widza i dopiero przed oltarzem dochodzi do spotkania to jak najbardziej. nie wyobrazsam sobie jednak, ze mlody przyjezdza do domu panny mlodej, tam jest blogoslawienstwo, potem moze zdjecia (w moim przypadku nie do pomyslenia, ze zdjecia mozna zrobic przed slubem), a potem przed kosciolem mlodzi sie rozchodza i zajmuja "pozycje startowe".

w moim przypadku bylo tak:
pan mlody przyjechal z rodzicami i siostrami do mnie do domu. ja ubieralam sie u gory w moim pokoju. nikt mnie wczesniej nie widzial oprocz mojej soistry, ktora pomagala mi przy ubiorze. gdy wszyscy byli juz przygotowani, tata poszedl po mnie do gory i sprowadzil mnie do mojego przyszlego meza. przy najblizszej rodzinie mialo miejsce "przekazanie mnie mojemu mezowi". moj tatulek skierowal kilka ujmujacych i bardzo osobistych slow w kierunku mojego TŻ po czym mialo miejsce blogoslawienstwo. nastepnie pojechalismy razem do kosciola. przed progiem czekalizmy wspolnie na ksiedza, ktory nas bardzo milo przywital i poprowadzil nas wspolnie przed oltarz. DO OŁTARZA SZLISMY RAZEM!! to moim zdaniem jest bardzo wazne i bardzo wymowne.

to mojego taty jestem rowniez bardzo przywiazana i dlatego nie chcialam odbierac mu tego zaszczytu przekazania mojej reki mojemu przyszlemu mezowi. uwazam, ze przekazanie reki mlodemu w moim domu rodzinnym bylo najwlasciwszym miejscem na ten gest.

Bienioka bardzo mi sie podoba Twoj pomysl zejscia ze schodow, to takie piekne i eleganckie...szkoda, ze mieszkam w bloku i mam mieszkanko dosc ciasne, bo zorganizowalabym na pewno tak samo. Licze na Twoje opisy slubu, bo za kazdym razem mnie zaskakujesz, a juz w ogole obejrzalabym Twoj film ze slubu, bo na pewno jest sliczny (a propos...jestem w trakcie poszukiwania fajnego kamerzysty...z calej Polski, czy masz jakies ciekawe namiary? jesli mozesz przeslij mi na moj adres, zeby nie robic reklamy marticia@interia.pl).
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 13:29   #98
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Licze na Twoje opisy slubu, bo za kazdym razem mnie zaskakujesz, a juz w ogole obejrzalabym Twoj film ze slubu, bo na pewno jest sliczny (a propos...jestem w trakcie poszukiwania fajnego kamerzysty...z calej Polski, czy masz jakies ciekawe namiary?

dzieki - az sie zarumienilam. nie musisz przeciez wcale zrezygnowac z przekazania twojej reki przyszlemu mezowi w domu. nie musi to byc przeciez pompatyczne zejscie poschodach.
moze tata po prostu wyprowadzic cie z pokoju w ktorym bedziesz sie ubierala, albo nawet mozesz wyjsc sama (jesli metraz mieszkania na to nie pozwala, jak bedziesz juz w pokoju w ktorym beda wszyscy na ciebie czekac i przede wszystkim twoj TZ podasz reke tacice, a on przekarze ja twojemu mezowy - bedzie to rowniez bardzo wymowny gest.

a propos kamerzysty...milo mi, ze chetnie zobaczylabys moja DVD ze slubu. jest bardzo fajna, bez jakistam sztucznych spacerow po parku i pseudo gażetow operatorskich, jednak....no wlasnie....
nie jest to moj montaż marzen. fajnie nam sie to oglada, poniewaz sami bralismy w tym wszystkim udzial, znamy wszystkich ludzi. jesli masz duuuuze wymogi artystyczne pod wzgledem filmu nie polece ci naszego kamerzysty. oczywiscie szczerze mowiac masz film jest najlepszym pod wzgledem montazowym jaki kiedykolwiek widzielismy (a widzielismy sporo) jednak....nie oklamujmy sie, wszystkie filmy ze slubu sa jakies takie beznadziejne i kiczowate - ups mam chyba dosc wysokie wymagania

niestety z reka na sercu nie moge ci polecic ani jednego kamerzysty, wybacz ;(
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 15:17   #99
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
wszystkie filmy ze slubu sa jakies takie beznadziejne i kiczowate - ups (

Tak niestety jest. Ja niby większych zastrzeżeń do swojego nie mam. Wstawki typu: stukające się kieliszki, sztuczne róże są, ale może 3-4 razy. to i tak nie dużo w porównaniu z innymi oglądanymi filmami choc dla mnie mogłoby ich nie być wogóle. Ale rekompensują je inne fajne rzeczy: kawałek wspomnień na koniec jak w starym kinie, mówiący Jan Paweł II podczas ślubu, kilka fajnych podkladow muzycznych, nieoklepanych-niektóre bezwarunkowo sobie zażyczyłam. Aczkolwiek... gdybym ja tę płytę montowała zrobiłabym jeszcze inaczej . Moi teściowie takie nagranie oglądali po raz pierwszy (pozytywne wrażenia).... nie wiem jak sie u nich w takim razie filmy nagrywa.
Za kamerzystę zaplacilismy 500zł: do 3 rano, 2 x VHS, DVD na 2 cd., więc i tak nie mam co narzekać, bo ogladałam dużo droższe produkcje, a jakość...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 15:17   #100
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
dzieki - az sie zarumienilam. nie musisz przeciez wcale zrezygnowac z przekazania twojej reki przyszlemu mezowi w domu. nie musi to byc przeciez pompatyczne zejscie poschodach.
moze tata po prostu wyprowadzic cie z pokoju w ktorym bedziesz sie ubierala, albo nawet mozesz wyjsc sama (jesli metraz mieszkania na to nie pozwala, jak bedziesz juz w pokoju w ktorym beda wszyscy na ciebie czekac i przede wszystkim twoj TZ podasz reke tacice, a on przekarze ja twojemu mezowy - bedzie to rowniez bardzo wymowny gest.

a propos kamerzysty...milo mi, ze chetnie zobaczylabys moja DVD ze slubu. jest bardzo fajna, bez jakistam sztucznych spacerow po parku i pseudo gażetow operatorskich, jednak....no wlasnie....
nie jest to moj montaż marzen. fajnie nam sie to oglada, poniewaz sami bralismy w tym wszystkim udzial, znamy wszystkich ludzi. jesli masz duuuuze wymogi artystyczne pod wzgledem filmu nie polece ci naszego kamerzysty. oczywiscie szczerze mowiac masz film jest najlepszym pod wzgledem montazowym jaki kiedykolwiek widzielismy (a widzielismy sporo) jednak....nie oklamujmy sie, wszystkie filmy ze slubu sa jakies takie beznadziejne i kiczowate - ups mam chyba dosc wysokie wymagania

niestety z reka na sercu nie moge ci polecic ani jednego kamerzysty, wybacz ;(
Co do tych wymagan nie jestem lepsza...i znalazlam fajnego, bez kiczowatosci, tylko, ze bierze 5000 zl. Ale mysle, ze kredyt zaciagne, a bede go miala...w koncu to tylkor az w zyciu... A z tatusiem sprobujemy to jakos zorganizowac, podobaja mi sie takie gesty
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 15:32   #101
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

[1=1d36bece409c03b7a589597 7e3eaa07c69f6d3f6_6423717 1b1711;2916245]
Tak niestety jest. Ja niby większych zastrzeżeń do swojego nie mam. Wstawki typu: stukające się kieliszki, sztuczne róże są, ale może 3-4 razy. to i tak nie dużo w porównaniu z innymi oglądanymi filmami choc dla mnie mogłoby ich nie być wogóle. Ale rekompensują je inne fajne rzeczy: kawałek wspomnień na koniec jak w starym kinie, mówiący Jan Paweł II podczas ślubu, kilka fajnych podkladow muzycznych, nieoklepanych-niektóre bezwarunkowo sobie zażyczyłam. Aczkolwiek... gdybym ja tę płytę montowała zrobiłabym jeszcze inaczej . Moi teściowie takie nagranie oglądali po raz pierwszy (pozytywne wrażenia).... nie wiem jak sie u nich w takim razie filmy nagrywa.
Za kamerzystę zaplacilismy 500zł: do 3 rano, 2 x VHS, DVD na 2 cd., więc i tak nie mam co narzekać, bo ogladałam dużo droższe produkcje, a jakość... [/quote]


Elu, to az sie zawstydzilam, Ty zaplacilas 500 zl a ja tu wyskoczylam z 5000 zl...czy ja jestem rozrzutna? z ciekawosci az zadzwonie do tego studia, bo moze to caly tydzien krecenia filmu z jakimis specjanymi wstawkami?
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 15:51   #102
agusnik
Raczkowanie
 
Avatar agusnik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
GG do agusnik
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

5000 zl uwazam,ze to stawka wygorowana!!! Jak sama szukalam kamerzysty i dzwonilam do kilku, by porownac stawki to maksymalnie chciali 1800zl (calodniowe filmowanie, czyli: przygotowanie, blogoslawienstwo, kosciol, plener i zabawa do oczepin)
agusnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 07:56   #103
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Do ołtarza szłam razem ze swoim mężem i ksiądz nas prowadził. Nie za bardzo mi się podoba jak ojciec prowadzi do ołtarza a pan młody na nią czeka
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 09:44   #104
-Moniczka-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 70
GG do -Moniczka-
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

przeczytałam cały wątek z zaprtym tchem i nieraz ani nie dwa leciały mi łzy ogromne jak grochy
do ślubu mam jeszcze daleko jestem narazie na etapie zaręczy (które bedą w święta), ale od dziecka wyobrażam sobie ten dzien. szczegół po szczególe!!!
o zwyczaju prowadzenia panny młodej do ołtarza przed ślubem dowiedziałąm sie niedawno mojej przyjaciółki siostra tak włąsnie zrobiła i bardzo spodobał mi sie ten pomysł. rózne opinie były w tym wątku z jednymi sie zgadzam z innymi mniej ale uważam ze taki dzien jest tylko raz w zyciu i powinien być dokładnie taki jak sobie młodzi zazyczą. prowadzenie przez ojca do ołtarza... może to i amerykanski zwyczaj który lekko zaltuje show, ale jak jedna z dziewczyn napisąłm " nie zamieni tego wzruszenia na inne" jestem bardzo związana i moim tatkiem i mysle ze bedzie bardzo wzrószony gdy go o to poprosze
a co do tego czy młodzi sie widzą przed ślubem czy nie .. to nie zwracam na to uwagi zreszta w moim przypadku i tak bedzie to raczej niemożliwe zebyśmy sie nie zobaczyli - mieszkamy w jednej klatce i dzieli nas tylko jedno piętro
jednym słowem wspaniały temat jestem tak tym podbudowana, fabntastyczny pomysł i ja na swoim slubie tez go zrealizuje pozdrawiam serdecznie
-Moniczka- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 10:30   #105
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Cześć dziewczynki.
Ja planuje swój ślub na maj Postanowiłam przystąpic do waszego forum i podzielić się z wami swoimi przemyśleniami pomysłami i doświadczeniami. To forum to wspaniały pomysł skarbnica nieocenionej wiedzy. Siedze czytam i naprawde sie z waszych doświadczeń wiele ucze.

Ja również chciałabym zeby to moj tata mnie poprowadziła do ołtarza. Może troszke zalatuje to filmowym show ale ma to dla mnie naprawde symboliczny wyraz. Przedstawia oddanie corki przez ojca przyszlemu mezowi, zaczynajace sie wspolne nowe zycie od tej chwili "rozstajemy" sie ze stara rodzina i budujemy swoja wlasna, mam tylko nadzieje ze tata sie zgodzi
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 10:41   #106
agusnik
Raczkowanie
 
Avatar agusnik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
GG do agusnik
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

-Moniczka- to nie tylko amerykanski zwyczaj!!! Moj slub odbyl sie we Francji i w Polsce. We Francji podobnie zwyczajem jest,ze ojciec prowadzi panne mlada. Pan mlody zkolei wchodzi z mama. I tak najpierw szli oni potem moja mama z moim juz teraz tesciem, nastepnie ja z tata i na koncu swiadkowie.
Moja suknia po przyjezdzie do Francji byla skrzetnie pilnowana, by nikt jej nie zobaczyl. Widziala ja tylko moja mama, siostra i tesciowa (ale tesciowa tylko na zdieciu). W dniu slubu mimo, iz bylismy wszyscy w jednym domu czyli i moi i meza rodzice plus rodzenstwo, maz nie widzial mnie w sukni, az do momentu kiedy to wyszlam z tata przed dom, gdzie czekala na nas wieksza czesc gosci. Wtedy to maz ujrzal mnie pierwszy raz w calej okazalosci hihi
Uwazam,ze slub ma byc najpiekniejszym dniem w zyciu Mlodej Pary i dlatego nalezy go tak zorganizowac, by wlasnie taki pozostal w ich pamiecil!!!
Dlatego jesli Mloda Para,zyczy sobie,by wlasnie tak wygladalo ich wejscie do kosciola, to wszyscy powinni to uszanowac.To ich DZIEN!!!
My na szczescie mielismy wspanialego ksiedza, ktory powiedzial,ze mamy zrobic jak uwazamy to nasz dzien! A i rodzina, znajomi nie byli w zaden sposob zbulwersowani....
POzdrawiam -Moniczka- i zycze owocnych i spokojnych przygotowan!!!
agusnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 17:37   #107
kici
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Ja sobie wymyśliłam, że zaprowadzi mnie do ołtarza tata, ale zebyśmy sie nie widzieli z narzeczonym wcześniej błogosławieństwo będzie tuż po tym odprowadzeniu przed nabożeństwem w kościele.
kici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:31   #108
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Tata prowadzący Panią Młodą do Ołtarza

marzy mi sie żeby mój tatuś zaprowadził mnie do ołtarza, a przy ołtarzu oddał mnie Panu Młodemu. Ale jak to dobrze zorganizować? Chciałabym żeby goście wszyscy już siedzieli w kościele, a pan młody stał przy ołtarzu, a ja dopiero z tatą bym chciała przejść tą drogę. Ale jak? Jak dotrze tam Pan Młody? jak to zorganizować? czy ktoś spotkał sie z takim pomysłem?
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:37   #109
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Tata prowadzący Panią Młodą do Ołtarza

Cytat:
Napisane przez oliczka Pokaż wiadomość
marzy mi sie żeby mój tatuś zaprowadził mnie do ołtarza, a przy ołtarzu oddał mnie Panu Młodemu. Ale jak to dobrze zorganizować? Chciałabym żeby goście wszyscy już siedzieli w kościele, a pan młody stał przy ołtarzu, a ja dopiero z tatą bym chciała przejść tą drogę. Ale jak? Jak dotrze tam Pan Młody? jak to zorganizować? czy ktoś spotkał sie z takim pomysłem?
oliczka też właśnie tak chcę i jak narazie to mysle zeby nie kombinować poprostu Młody przyjezdza po mnie jedziemy razem i dalej to wiadomo on idzie do kościoła a razem z tatusiem zostaje przed, potem on prowadzi mnie do ołtarza . Mi sie wydaje ze nie koniecznie musi być tak ze młody z młoda nie moga sie widzieć, raczej sądze ze chodzi o symboliczne oddanie corki
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 19:42   #110
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Tata prowadzący Panią Młodą do Ołtarza

ojej, jak mi miło że Ty też tak chcesz!! Ja samochodem przyjade razem z panem młodym, wiec mnie też chodzi o symbolike, ale nie mogę sobie wyobrazić tego jak goście wejdą do kościoła, to co? pan młody z nimi i przed ołtarz? a my z tatą czekamy przed i potem wchodzimy? nie będzie to głupio wyglądało, że pan młody sam zapycha pod ołtarz?
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:47   #111
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Tata prowadzący Panią Młodą do Ołtarza

tak szczerze mówiąc to jak byśmy nie zrobili to i tak nigdy wszystkim sie nie bedzie podobało zawsze sie znajdzie ktoś kto bedzie krytykował, dlatego postanowiłam sie nie przejmować
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 20:03   #112
Brzuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Tata prowadzący Panią Młodą do Ołtarza

Ja nawet o czymś takim nie marzę, bo mój tatuś kilkanaście lat temu zmarł. W ogóle to boję się, że akurat w ten dzień będzie mi go baaaaardzo ale to baaaaaaardzo brakować
Ale gdyby żył to też bym planowała taką ceremonię.
Trzymam za Was kciuki dziewczyny.
Brzuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 20:11   #113
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Tata prowadzący Panią Młodą do Ołtarza

ale będzie przy tobie, i patrzyć też będzie z góry, na pewno będziesz to czuć.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:35   #114
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Tata prowadzący Panią Młodą do Ołtarza

Brzuszku może Twój tatuś nie poprowadzi Cie do ołtarza, ale za to i w dniu ślubu i przez całe Twoje życie będzie Ci Aniołem Stróżem

byłam kiedyś na ślubie gdzie tata prowadził Panią Młodą do ołtarza, wyglądało to tak że wiadomo orkiestra już sobie grała wszedł Pan Młody i świadkowie, a po chwili, powolnym dostojnym krokiem weszła Pani Młoda z tatą pod rękę. cudownie i wzruszająco to wyglądało

oczywiscie też tak chcę
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:43   #115
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Tata prowadzący Panią Młodą do Ołtarza

tez mam zamiar zaangażować tatusia i wymyśliłam sobie, żeby Młody wszedł do Kościoła tymi drzwiami z przodu, co księża wchodzą.
Ksiedza tez wypada o tym poinformowac, to sie wtedy zapytam, co On na to.
Był kiedyś o tym wątek i dziewczyny opisywały też opcję, że najpierw wchodzi Młoda i tatuś, potem (w drugiej parze) mama Młodej i tata Młodego, a w trzeciej - Młody ze swoja mamą.
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:49   #116
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

własnie też tak myśle jak kasiakkk, żeby pan młody wszedł drzwami jak księża i wyszedł nimi z księdzem. Potem muzyczka i ja z tatusiem powolnym krokiem przed ołtarz.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 23:15   #117
kici
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Mam taki plan żeby poczekać z tatą u organisty na górze. Z góry zaobserwować najlepszy moment na wejscie, a dzieki temu nie bedziemy się rzucać w oczy wchodzącym do kościoła. Powodzenia w waszych planach.
kici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 13:03   #118
blanka2207
Raczkowanie
 
Avatar blanka2207
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
GG do blanka2207 Send a message via Skype™ to blanka2207
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Słuchajcie tak sobie przejrzałam wątek i postanowilam napisać, moze mi pomożecie Pytanie nie jest może sciśle związane z kwestią prowadzenia do ołtarza ale .......
Moi rodzice są w trakcie rozwodu, ja nie mam kontaktu z ojcem czy mimo wszystko powinnam Go zaprosić na wesele
__________________
2009 rokiem podróżowania
blanka2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 07:48   #119
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Oczywiście ze tak!! To jest przecież Twoj tata
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 10:40   #120
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Do ołtarza..... jak ???? z kim???

Cytat:
Napisane przez mary lu Pokaż wiadomość
Oczywiście ze tak!! To jest przecież Twoj tata
W tym przypadku tez bym zaprosiła.Ale np mama mojego narzeczonego jest po rozwodzie 23 lata i My już "tego Pana" nie zapraszamy, mój partner nie widział go tyle lat, nic ich nigdy nie łączyło nawet go nie pamieta z młodości.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.