Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (WSIiZ) - wszystkie kierunki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-26, 16:26   #91
33aneczka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Hej dziewczyny wybiera sie ktos z was w tym roku na WSIZ na zdrowie publiczne na mgr?? zaoczne... podobno spotkanie organizacyjne ma sie odbyc 30 pazdziernika.. orientujecie sie moze w jakis stancjach w rzeszowie na weekendy aby przekimac?
33aneczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:31   #92
33aneczka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Heeej) ja wybieram sie na mgr na zdrowie publiczne)

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

heeej ja wybieram sie na zdrowie publiczne mgr zaocznie
33aneczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 17:38   #93
yull
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z krzesł przed komputerem
Wiadomości: 9
WSiZ Rzeszów

Cześć.
Za dwa lata mam zamiar rozpocząć studia wyższe na tej uczelni w Rzeszowie na kierunku dziennikarstwa. Mam kilka pytań do osób, które tam studiują:

*zaocznie:
- jaka wysokość opłat?
- jak w ogóle wygląda Wasz dzień?

*dziennie
- jaka jest średnia wysokość stypendium? wiem, że jest to zalezy do wielu czynników, ale tak chcę po prostu wiedziec, bo ja będę wynajmowała w mieście mieszkanie, ponieważ moje miejsce zamieszkania jest oddalone do Rzeszowa o 170 km
- czy warsztaty naprawdę są takie interesujące jak mówią? chcę magisterkę robić na kierunku dziennikarstwa sportowego i chciałabym wiedziec, czy uczelnia da możliwości rozwoju w tym kierunku już na licencjacie?

Ogólnie podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze studiowaniem tego kierunku na WSiZ-ie
__________________
yull.
yull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 19:02   #94
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: WSiZ Rzeszów

Odradzam. Znam osoby które tam studiują i które uczą i raczej nie mają dobrej opinii. Zresztą w Rzeszowie ta szkoła uchodzi za mocno kiepską uczelnię + jest połączona z małym liceum. Nie lepiej uniwerek?
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 20:59   #95
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: WSiZ Rzeszów

a czemu przyszła dziennikarko używasz takiego dziwnego zwrotu "na kierunku dziennikarstwa"? to coś jak: "lubię robić zakupy w sklepie Biedronki" "na kierunku dziennikarstwo" lepiej brzmi

wysokość opłat jest podana na stronie uczelni, zajrzyj na nią.

stypendium socjalne możesz dostać na dziennych jak i na zaocznych, z tym że na dziennych będzie dodatek "z tytułu zamieszkania w domu studenckim lub na stancji". a średnia kwota chyba wiele Ci nie powie, im twój dochód na osobę w rodzinie jest mniejszy od 780 zł (około, dokładna kwota na str uczelni) tym dostajesz więcej stypendium.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 22:11   #96
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: WSiZ Rzeszów

http://kandydaci.wsiz.rzeszow.pl/pl/...tacyjna/czesne tu masz wszystko rozpisane na temat czesnego.
http://kandydaci.wsiz.rzeszow.pl/pl/...acja-spoleczna a tutaj ogólnie mały zarys kierunku.
Koleżanka studiuje dziennikarstwo i jest zadowolona. robi to co lubi.
Również studiuję na tej cytuję "mocno kiepskiej uczelni" z tym, że inny kierunek i jestem bardzo zadowolona.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 13:38   #97
angelaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: WSiZ Rzeszów

Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak najeżdżają na tą uczelnię. Zawsze mi się podobała, szłam tam z sercem w gardle, ale okazało się, że dobrze wybrałam. Jest w miarę droga, ale stypendia są fajne i z tego, co wiem to ponad połowa studentów ma przyznane jakieś stypendium. Na co muszę zwrócić uwagę - nie wiem jak na dziennikarstwie dokładnie, ale generalnie większość zajęć odbywa się w Kielnarowej, jest wsizobus darmowy, który wozi studentów. Irytujące to jest bo przed zapisaniem się nigdzie tej informacji nie znajdziesz.
Na zaocznych zjazdy wyglądają tak: zajęcia od 7:45 przez dwie godziny, 5 minut przerwy, znów zajęcia, 5 minut przerwy, zajęcia, raz na dzień jest 30 minut przerwy... I tak średnio do 18-19. W niedzielę jest gorzej - zajęcia np. 2h, godzina przerwy, 2h zajęć, 30 minut przerwy, 2h zajęć, 2h przerwy... W sumie pół dnia siedzisz w tej wsi i się gapisz w niebo przez szklany sufit i słuchasz cholernych papug na korytarzu.
Generalnie przygotuj swojego kompa na studiowanie tam. To uczelnia informatyczna, więc masę jakichś portali, czatów, forum, e-learningów, cuda na kiju ogólnie i wszystko musisz ogarniać. :P Ale jest fajnie wyposażona, w każdej sali rzutnik, mikrofon, itd itp. Poza tym większość wykładowców wysyła wykłady na meila, więc dużo nei trzeba pisać na wykładach, możesz zająć się słuchaniem.
angelaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 21:36   #98
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: WSiZ Rzeszów

Co do Kielnarowej to zależy od kierunku, ja mam np raz w tygodniu. I raczej nie mam dłuższych przerw między zajęciami
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 14:39   #99
angelaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: WSiZ Rzeszów

Cytat:
Napisane przez Sylvviiaa Pokaż wiadomość
Co do Kielnarowej to zależy od kierunku, ja mam np raz w tygodniu. I raczej nie mam dłuższych przerw między zajęciami
Moja wypowiedź tyczy się trybu ZAOCZNEGO, czyli zjazdów dwa razy w miesiącu na sobotę i niedzielę.
angelaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 13:54   #100
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

ma ktoś jeszcze jakieś informacje odnośnie dziennikarstwa?
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 15:07   #101
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Odp: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

A co byś chciała wiedzieć?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 15:50   #102
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Odp: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

O, super, że ktoś się znalazł. Mam parę pytań, będę wdzięczna jeśli na nie odpowiesz
1) Jak sprawa z organizacją szkoły, załatwianiem spraw, nie ma problemu?
2) Czy ciężko zalicza się egzaminy? Jacy są wykładowcy?
3) Słyszałam, że są oddzielne kampusy? Studenci dziennikarstwa do nich jeżdżą? Jeśli tak to jak często i jak sprawa z dojazdem?
4) Praktyka i teoria. Na co kładzie się nacisk?
5) Przedmioty. Są stricte dziennikarskie czy odbiegają od kierunku? Czytałam coś o prawie i mnie to przeraża. Czy raczej to nic trudnego?
6) Jaki jest poziom? Czy jest b. ciężko?

Jeśli chciałabyś podzielić się dodatkowymi informacjami będę wdzięczna. Może jakieś ciekawostki lub ostrzeżenia?
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 22:58   #103
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Odp: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Sylvia byłabym bardzo wdzięczna jakbyś odpisała, mi, jako przyszłej studentce na pewno się to przyda. Zrobiłabyś mi ogromną przysługę
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 07:26   #104
gcovalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Odp: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

1. Organizacja na uczelni jest jak najbardziej odpowiednia, nie ma w tej kwestii zadnych problemow. Wiekszosc rzeczy mozna tez zalatwiac mailowo z wykladowcami
2.zalezy na kogo trafisz, generalnie jesli jestes inteligentna to nie bedziesz miec zadnych problemow pozatym spora czesc wykladowcow to praktycy a nie teoretycy wiec mozna wiele od nich uzyskac
3. Jest kampus w Kielnarowej, jezdzi tam autubus uczelniany ja na kampus jezdzilam na 4 i 5 semestrze raz w tygodniu, bo mielismy wf i jeszcze inne zajecia dodane w tym dniu po prostu zeby nie jezdzic tam i z powroten
4.zdecydowanie praktyka, co jest fantastyczne a dzieki np. Rekacji radia czy magazynu studenckiego mozna cwicxyc swoj warsztat dodatkowo
5. Oprocz stricte przedmiotow dziennikarskich jak na kazdym kierunku studiow sa przedmioty ogolne tj. Socjologia, filozofia, etyka, podstawy prawa czy ekonomii, ale nie jest to cos czego nie da sie nauczyc
6.nie jest ciezko studiuje sie bardzo przyjemnie i czesto kreatywnie spedza czas jesli dziala sie w kolach naukowych, robi rozmaite projekty etc.

Jakbys miala jeszcze jakies pytania to pisz
gcovalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 12:25   #105
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Odp: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Dziękuję gcovalska
1)A czy socjologia, etyka czy filozofia, ekonomia czy te podstawy to wybierane przedmioty, tzn. czy wybieram tylko jeden z nich? Jeżeli tak to pomiędzy którymi mam wybór, a pomiędzy którymi nie I który najlepiej wg Ciebie jest wybrać. Wiesz byłam na prawie już i to był całkowity błąd, dlatego wystraszyłam się tych przedmiotów prawniczych.
2) Jak ze sprawą budynku? Mieści się tam jakaś stołówka, są blisko uczelni jakieś sklepy?
3) WF jest na pierwszym roku? W ogóle byłabym wdzięczna jakbyś podrzuciła jakiś link z przedmiotami na Wslizie. Zajęcia zajmują całe dnie czy raczej plan jest elastyczny?

Dzięki piękne, jakbym sobie coś przypomniała będę pisać
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 12:34   #106
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Odp: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Miałam pytac koleżankę z dziennikarstwa, ale już wszystko zostało powiedziane.
Ja studiuję na innym kierunku, ale na 1 pytanie odpowiem Ci:
2) Zarówno w Rzeszowie jak i w Kielnarowej jest miejsce gdzie można zjeść. W Rzeszowie jest bar gdzie są stoliki i głównie cieple dania http://www.wsiz.rzeszow.pl/pl/Strony....aspx?AID=1642 oraz tzw. bar szybkiej obsługi/sklepik piętro wyżej (tam również jest kanapa gdzie można usiąść)
Jeśli chodzi o Kielnarową to w budynku jest sklepik (+ przed nim kanapy) oraz oddzielny budynek - restauracja. http://www.kielnarowa.wsiz.pl/galeri...toczeniem.html
Odnośnie 1) to wydaje mi się, ze każdy przedmiot jest na semestr. Przynajmniej ja tak miałam.
__________________

Edytowane przez Sylvviiaa
Czas edycji: 2013-05-04 o 12:35
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 12:45   #107
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Odp: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Dzięki wielkie Sylvia, czekam na dalsze odpowiedzi Jakby coś mnie jeszcze dręczyło będę pisać
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 21:19   #108
gcovalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

1)A czy socjologia, etyka czy filozofia, ekonomia czy te podstawy to wybierane przedmioty, tzn. czy wybieram tylko jeden z nich? Jeżeli tak to pomiędzy którymi mam wybór, a pomiędzy którymi nie I który najlepiej wg Ciebie jest wybrać. Wiesz byłam na prawie już i to był całkowity błąd, dlatego wystraszyłam się tych przedmiotów prawniczych.
2) Jak ze sprawą budynku? Mieści się tam jakaś stołówka, są blisko uczelni jakieś sklepy?
3) WF jest na pierwszym roku? W ogóle byłabym wdzięczna jakbyś podrzuciła jakiś link z przedmiotami na Wslizie. Zajęcia zajmują całe dnie czy raczej plan jest elastyczny?

Ja jestem już absolwentką WSIiZ-u i wiem, że poprzednim rocznikom wprowadzali jakieś zmiany w przedmiotach, ale socjologia i filozofia były obowiązkowe, a wybór był pomiędzy etyką a psychologią (za mojej kadencji przynajmniej i jeśli dalej taki obowiązuję, to już radzę Ci wybrać etykę, bo psychologia była mega nudna i prowadzona przez gościa z UJ, który no cóż inną formę ma prowadzenia zajęć/zaliczenia/formy kontaktu niż wykładowcy WSIiZowi).
WF był na drugim roku bodajże – rany już nie pamiętam, ale generalnie jest bajtowo – zazwyczaj się grało, w co chciało – wspólna była rozgrzewka, a potem w zależności w co grali ludzie na danym sektorze hali to można było się dołączyć po prostu 
Link do planu zajęć: http://wsiz.rzeszow.pl/pl/kierunki_s...stwo_i_ks.aspx
Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz
gcovalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 10:25   #109
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

To znowu ja Teraz mam pytanie o wszystkie szczegóły o kierunku turystyka i rekreacja. Jak to wszystko tam wygląda, jak z obozami, zaliczeniami, kampusem itp, itp
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 09:38   #110
ZuziaDudu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
WSiZ Rzeszów Kosmetologia

Witam, jeżeli zakładam wątek, który już był to przepraszam. Jestem nowa i jeszcze nie bardzo się orientuję co i jak na forum.
Interesuje mnie WSiZ w Rzeszowie. Buszowałam troszkę w internecie, przeglądałam różne fora. Zastanawiam się teraz skąd tyle negatywnych opinii o tej szkole? Chciałabym wybrać się tam na kosmetologie, jednak teraz mam ogromne obawy, że to nie jest najwłaściwszy wybór.
Dlatego zwracam się do Was studiujące Forumowiczki o pomoc! Czy tam faktycznie jest tak źle? Czy to zwykły stereotyp panujący w środowisku, że uczelnia prywatna to zapłacę i mam zdane, nie musząc wcale się uczyć?
ZuziaDudu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 14:07   #111
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: WSiZ Rzeszów Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez ZuziaDudu Pokaż wiadomość
Witam, jeżeli zakładam wątek, który już był to przepraszam. Jestem nowa i jeszcze nie bardzo się orientuję co i jak na forum.
Interesuje mnie WSiZ w Rzeszowie. Buszowałam troszkę w internecie, przeglądałam różne fora. Zastanawiam się teraz skąd tyle negatywnych opinii o tej szkole? Chciałabym wybrać się tam na kosmetologie, jednak teraz mam ogromne obawy, że to nie jest najwłaściwszy wybór.
Dlatego zwracam się do Was studiujące Forumowiczki o pomoc! Czy tam faktycznie jest tak źle? Czy to zwykły stereotyp panujący w środowisku, że uczelnia prywatna to zapłacę i mam zdane, nie musząc wcale się uczyć?
obawiam się ze dużo jest prawdy w tych negatywnych opiniach na temat tej szkoły, siostra mojej przyjaciółki studiowała na uzupełniających kosmetologie i pluła sobie w twarz, ze poszła własnie tam. Licencjat robiła w Krk na uczelni państwowej i stwierdziła ze to jednak niebo a ziemia, w RZ, co z tego ze uczelnia nowoczesna, skoro tylko patrzą jak wysępić kasę od studenta. Miala w dodatku wyznaczona jakaś różnice programowa, ponieważ WSIiZ stwierdził, ze nie realizowała go na licencjacie, wiec musi nadrobić, prawda była taka ze materiał był identyczny tylko przedmioty inaczej się nazywały. A sprobuj sie tylko u nich z czesnym spóźnić, to Cie skreśla, miała jakaś taka sytuacje ze zawsze spóźniała kilka dni czesne, w efekcie rosły odsetki, na koniec miesiąca nie opłaciła odsetek i ja skreślili, musiała pisać podania o reaktywacje i oczywiście płacić także ciekawie tam na pewno jest, nie pozwalają się nudzic a i zajęcia miała ciągle pod Rzeszowem w Kielnarowej (campus uczelni jest trochę na odludziu, w zimie jest ciężko dojechać, nawet uczelniany autobus miał czasem problem, żeby pokonać zaspy śniegu. Jeśli chodzi o naukę, to trudno mi tu się wypowiadać na ten temat. Wiem tylko ze dziewczyna obroniła się w terminie i od prawie dwóch lat pracuje w zawodzie.
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 15:13   #112
ZuziaDudu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: WSiZ Rzeszów Kosmetologia

Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź. Właśnie duża część opinii brzmi jak Twoja. Chociaż nie powiem, spotykam się i z dobrymi stąd moje wątpliwości dotyczące wyboru ich szkoły.
ZuziaDudu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 14:33   #113
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Wybiera sie ktos na kosmetologię zaocznie w tym roku? albo jest tu ktos, kto zechcialby troche opowiedziec o tym kierunku w formie zaoczniej? Czy sie oplaca, czy da rade sie czegos nauczyc?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 16:25   #114
polish0girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: WSiZ Rzeszów Kosmetologia

ja również zastanawiam się nad WSIZ w Rszeszowie ale martwią mnie te dojazdy na Kielnarową. Nie wiem też w jakim miejscu najlepiej byłoby szukać mieszkania :/ Jak ktoś mógłby udzielić informacji na ten temat byłabym wdzięczna
polish0girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 13:56   #115
ZuziaDudu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: WSiZ Rzeszów Kosmetologia

Gdzieś się doczytałam, że jeździ autobus ze szkoły do Kielnarowej
ZuziaDudu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 21:21   #116
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
wsiz rzeszów- kosmetologia 2013/2014

cześć
czy któraś z Was wybiera się na kosmetologię dzienną na wsiz rzeszów??
założyłam ten wątek abyśmy mogły się troche zapoznać przed rozpoczęciem roku akademickiego serdecznie zapraszam do przyłączenia się do wątku
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 16:29   #117
daria05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 126
Dot.: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

witam, ja też mam pyt odnośnie tego wątku
studiuję na urz i chciałam też zrobić finanse na prz zaocznie, ale tam są zajęcia co tydz a z dziennymi na urz bym po prostu nie wyrobiła
Jak myślicie, decydować się na wsiz czy zaczekać dwa lata aż skończe urz i iść na politechnike? Podobno politechnika ma większą renomę niż wsiz
daria05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 13:13   #118
CzekoladowaOwieczka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: WSiZ Rzeszów Kosmetologia

Ja również przez długi czas zastanawiałam się nad wyborem tej uczelni I także niepokoiło mnie to, że trzeba dojeżdżać do Kielnarowej i te nie zawsze pochlebne komentarze. Mimo wszystko starałam się o przyjęcie i przyjęta zostałam, więc na własne oczy przekonam się jak jest naprawdę W dziale rekrutacji dowiedziałam się że są też właśnie specjalne busy tej uczelni które przewożą studentów- mam nadzieję że nie będzie z tym problemu.
CzekoladowaOwieczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 09:04   #119
makeupbella
Przyczajenie
 
Avatar makeupbella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 16
Dot.: wsiz rzeszów- kosmetologia 2013/2014

Wybieram się jeśli to jeszcze aktualne
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579968
makeupbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:19   #120
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: wsiz rzeszów- kosmetologia 2013/2014

niestety z mojej strony juz nieaktualne, jednak wybieram się na inny kierunek studiów na inną uczelnię. Ale może inne dziewczyny tam się wybierające jeszcze się przyłącza
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-20 18:24:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.