Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-30, 21:02   #2941
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
Również polecam te buciuki, mój Tż zakupił je niestety drożej (chyba za 299zł) i są On sam uważa, że to najlepszy zakup wyprzedaży a troszkę tego jednak było
Więc dziewczynki kupywać swoim Tż, nie oszczędzać na swoje bluzeczki




Cudowna!!!!

Ja bym bardzo była chętna na 36! Widziałam, że ktoś wcześniej się zgłosił, ale w razie czego pamiętaj o mnie

Dziewczynki jakby ktoś oddawał jeszcze mundunrkową 36 to pamiętajcie o mnie

Ja mam do oddania kurteczkę pikowaną czarną XS - pamiętacie, tą o którą tak walczyłam zdecydowałam się zostawić granatową zamawianą online bo jest duża różnica w rozmiarze. Ta czarna wypada mniejsza, ciągnie się w ramionkach. Jakby ktoś był chętny( możliwość odbioru w Wawie i przymierzenia) to piszcie kupowałam na osobny paragon za 199zł
kupiłam mężowi-spodobały mu się
Imaginebardzo dziękuje za linka
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:02   #2942
JewkaT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 68
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez eeddii Pokaż wiadomość
niestety mają, pracowałam tam kilka lat ale umowę miałam na czas określony i właśnie się skończyła (w trakcie macierzyńskiego).

kupiłam trochę rzeczy na tej wyprzedaży a teraz mam wyrzuty sumienia i zastanawiam się nad zwrotami ....a tyle rzeczy jeszcze bym chciała....życie....
Umowa na czas określony na kilka lat??? Rozważ ewentualne wystąpienie do sądu o ustalenie istnienia stosunku pracy (doczytałam, że umowa uległa rozwiązaniu). Nic Cię to nie kosztuje, a sądy pracy traktują odwołania pracowników ze zrozumieniem
Na to czy taka umowa jest ważna, ma wpływ to na ile miałaś zawartą umowę o pracę, jaki był charakter i kiedy umowa została zwarta. Poczytaj:
http://prawo.rp.pl/artykul/630545.html
http://kadry.infor.pl/kadry/indywidu...kreslony.html#
Jest to o tyle istotne, że jeżeli sąd pracy uzna, że Twoja umowa stanowiła próbę obejścia prawa i należy ją potraktować jak umowę zawartą na czas nieokreślony, to masz 3-miesięczny okres wypowiedzenia, a pracodawca musi podać przyczynę wypowiedzenia (np. likwidacja stanowiska pracy).

I jeszcze to:
http://www.krukkancelaria.pl/upload/artyku.pdf

PS Przepraszam za offtop

I to:
"W wyroku z dnia 7 października 2008 r., II PK 56/08, OSNP 2010, nr 5–6, poz. 61, SN stwierdził, że zakwestionowanie przez pracownika bezzasadnego przyjęcia przez pracodawcę rozwiązania się terminowej umowy o pracę, któremu towarzyszy natychmiastowe pozbawienie pracownika możliwości świadczenia pracy, powinno nastąpić w trybie właściwym dla zaskarżenia czynności pracodawcy bezprawnie rozwiązującego umowę o pracę (art. 58 w zw. z art. 264 § 2 k.p.)."

Edytowane przez JewkaT
Czas edycji: 2014-01-30 o 21:25
JewkaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:07   #2943
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
Również polecam te buciuki, mój Tż zakupił je niestety drożej (chyba za 299zł) i są On sam uważa, że to najlepszy zakup wyprzedaży a troszkę tego jednak było
Więc dziewczynki kupywać swoim Tż, nie oszczędzać na swoje bluzeczki



Cudowna!!!!

Ja bym bardzo była chętna na 36! Widziałam, że ktoś wcześniej się zgłosił, ale w razie czego pamiętaj o mnie

Dziewczynki jakby ktoś oddawał jeszcze mundunrkową 36 to pamiętajcie o mnie

Ja mam do oddania kurteczkę pikowaną czarną XS - pamiętacie, tą o którą tak walczyłam zdecydowałam się zostawić granatową zamawianą online bo jest duża różnica w rozmiarze. Ta czarna wypada mniejsza, ciągnie się w ramionkach. Jakby ktoś był chętny( możliwość odbioru w Wawie i przymierzenia) to piszcie kupowałam na osobny paragon za 199zł
Masz link może?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:11   #2944
Olasi
Rozeznanie
 
Avatar Olasi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 721
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Masz link może?
Nie wiem o który link pytasz więc wkleję dwa
tu jest link do bucików:
http://www.massimodutti.com/webapp/w...2BZ%2BSUWAKIEM
a Tu do tej kurteczki o której piszę:
http://www.massimodutti.com/webapp/w...KAMIZELK%C4%84
Olasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:12   #2945
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez cocos1 Pokaż wiadomość
kupiłam mężowi-spodobały mu się
Imaginebardzo dziękuje za linka
Proszę bardzo Mój tż chodzi w nich dumny jak paw.
Dziewczyny, mam trochę linków, które odświeżam w nadziei na dokładki, ale nie wiem czy wymianę linków przeniesiono do wątku zamkniętego.
Dzisiaj na allegro znalazłam koszulę mundurkową za 150 zł.
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:14   #2946
Marti179
Rozeznanie
 
Avatar Marti179
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 937
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Moja mundurkowa 36 już leci do jednej z wizażanek, sprawdziłam i ona pierwsza napisała do mnie priv w tej sprawie ...
Marti179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:15   #2947
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

moja 36 też jutro ;poleci do jednej z dziewczyn
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 21:16   #2948
Olasi
Rozeznanie
 
Avatar Olasi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 721
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez Marti179 Pokaż wiadomość
Moja mundurkowa 36 już leci do jednej z wizażanek, sprawdziłam i ona pierwsza napisała do mnie priv w tej sprawie ...
Trudno może ktoś jeszcze będzie miał ją na zbyciu
Olasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:17   #2949
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez eeddii Pokaż wiadomość
No to Cię przebiję....nie przedłużyli mi umowy w pracy bo miałam czelność zostać mamą...

Cytat:
Napisane przez Dorka83 Pokaż wiadomość
A normalnie jakie koszule w Massimo kupujesz? Ja nosze 70G i tracę nadzieje że zmieszczę się w 36
Oj wątpię
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:18   #2950
ALISZKA76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Witam wszystkie massimomaniaczki.Podczytu je Was kochane kobietki tak już napewno dłużej niż rok.Co prawda dopiero w tej wyprzedaży tak namiętnie wszystkie strony i wpisy.Tez dopiero zakumałam o co chodzi z tymi linkami .mój TŻ to odkrył i w następnej wyprzedaży będę wiedziała co zrobić. Wiem że chcecie nie ujawniać na forum głównym dorzutek towarów.To fak istnieje duża szansa że dzięki Wam inni kupują .Mnie dzięki Wam udało się kupić właśnie granatową koszulę z LE ,dziś dostałam ( 38 rozmiar) .Jest śliczna . i spodnie jedwabne w kwiatki.( też są ok) .Co fakt inni korzystają ,ale je nie jestem jakąś handlarą tylko zwyczajną kobietą która nie ma szans wyjść gdziekolwiek z domu ,a co mówić o galeriach handlowych ,bo mam 5 miesięczne dziecko i karmię je piersią .Nie wykupię wszystkiego ( a bardzo bym chciała) bo są inne ważniejsze wydatki .Dlatego dojrzałam do tego że wolę mieć 3 super rzeczy niż kilka nijakich szmatek z sieciówek.NIe udzielam się na forum bo niewiele mam czasu dla siebie ,ale bardzo Was polubiłam ,nieraz uśmiałam do łez z Waszych wypowiedzi .Mam nadzieje że wyprzedaż letnia da mi szanse zasłużyć na wejście do Waszego klubu i razem cieszyć sie z udanych łupów.
ALISZKA76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:18   #2951
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Hej
Dziewczyny chciałam wstawić linka w klubie, ale nie umiem. Widzę Wasze wiadomości z klubu czyli chyba jestem przyjęta, ale zaproszenia nie znalazłam i nie potwierdziłam nigdzie. Gdzie się spradza te zaproszenia?
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 21:18   #2952
eeddii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 181
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez JewkaT Pokaż wiadomość
Umowa na czas określony na kilka lat??? Rozważ ewentualne odwołanie do sądu (masz siedem dni na to). Nic Cię to nie kosztuje, a sądy pracy traktują odwołania pracowników ze zrozumieniem
Na to czy taka umowa jest ważna, ma wpływ to na ile miałaś zawartą umowę o pracę, jaki był charakter i kiedy umowa została zwarta. Poczytaj:
http://prawo.rp.pl/artykul/630545.html
http://kadry.infor.pl/kadry/indywidu...kreslony.html#
Jest to o tyle istotne, że jeżeli sąd pracy uzna, że Twoja umowa stanowiła próbę obejścia prawa i należy ją potraktować jak umowę zawartą na czas nieokreślony, to masz 3-miesięczny okres wypowiedzenia, a pracodawca musi podać przyczynę wypowiedzenia (np. likwidacja stanowiska pracy).

I jeszcze to:
http://www.krukkancelaria.pl/upload/artyku.pdf

PS Przepraszam za offtop
Baaaaardzo dziękuję za pomoc. Napiszę Ci na priv bo nie chcę wątku moimi problemami zaśmiecać.
eeddii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:20   #2953
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Lena, bardzo dziękuję za pamięć, cierpliwie czekam na wymiary
Jasne Liczę na to,że jutro kurier wpadnie

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez eeddii Pokaż wiadomość
Bardzo Wam serdecznie dziękuję za słowa otuchy teraz jeszcze czekam aż TŻ przytuli.
My też tulimy Teraz nie myśl o pracy
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:22   #2954
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez ALISZKA76 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie massimomaniaczki.Podczytu je Was kochane kobietki tak już napewno dłużej niż rok.Co prawda dopiero w tej wyprzedaży tak namiętnie wszystkie strony i wpisy.Tez dopiero zakumałam o co chodzi z tymi linkami .mój TŻ to odkrył i w następnej wyprzedaży będę wiedziała co zrobić. Wiem że chcecie nie ujawniać na forum głównym dorzutek towarów.To fak istnieje duża szansa że dzięki Wam inni kupują .Mnie dzięki Wam udało się kupić właśnie granatową koszulę z LE ,dziś dostałam ( 38 rozmiar) .Jest śliczna . i spodnie jedwabne w kwiatki.( też są ok) .Co fakt inni korzystają ,ale je nie jestem jakąś handlarą tylko zwyczajną kobietą która nie ma szans wyjść gdziekolwiek z domu ,a co mówić o galeriach handlowych ,bo mam 5 miesięczne dziecko i karmię je piersią .Nie wykupię wszystkiego ( a bardzo bym chciała) bo są inne ważniejsze wydatki .Dlatego dojrzałam do tego że wolę mieć 3 super rzeczy niż kilka nijakich szmatek z sieciówek.NIe udzielam się na forum bo niewiele mam czasu dla siebie ,ale bardzo Was polubiłam ,nieraz uśmiałam do łez z Waszych wypowiedzi .Mam nadzieje że wyprzedaż letnia da mi szanse zasłużyć na wejście do Waszego klubu i razem cieszyć sie z udanych łupów.
Super, że jesteś zadowolona z koszuli
Pisz do nas w wolnych chwilach, zwłaszcza jak się MDmowe rzeczy sprawują i co polecasz
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:23   #2955
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
One takie sztywne będą już na zawsze?
Z czasem trochę zmiękną
Cytat:
Napisane przez justys_1 Pokaż wiadomość
Dziś zrobiłam objazdówkę po Katowicach (zaliczyłam MD w Silesii i Galerii Katowickiej). Jeśli ktoś poluje na zegarki to wszystkie przecenione modele są dostępne w cenie ...uwaga...199 PLN. W Galerii jest więcej biżuterii, torebek i rzeczy z wyprzedaży ale....
Jak byłam w Silesii to była dostawa (kurier mówił. że jest 14 pudeł a pudła naprawdę dużeeee). Zapytałam sie więc czy to już nowa kolekcja, a ona mi na to, że jest tam dużo zwrotów, które będą wykładać na sklep. Kazała mi przyjść za 2 godzinki to już powinno coś być (nie czekałam). Jak ktoś jest z Katowic to może podjechać a nóż się coś trafi. Pani mówiła także, że przyjmują podwójne zwroty (również te które miały trafić do Galerii).
aha...jak ktoś poluje na portfel z wyprzedaży to jest ostatnia sztuka w Galerii za 99 PLN (trzeba sie o niego zapytać bo Pani trzyma w szafce).
Dzięki za info
Co prawda dopiero w w sobotę tam będę ale może akurat coś ciekawego będzie

Idę Was nadrabiać
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:24   #2956
Cellly
Zadomowienie
 
Avatar Cellly
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez noonick Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny, ile się teraz uśmiałam ze swojego TŻeta. Pokazałam mu te męskie buty http://www.massimodutti.com/webapp/w...2BZ%2BSUWAKIEM i coś dziwnie zapadły mu w głowę, bo po chwili sam wszedł na stronę i zaczął ich szukać, ale nie znalazł i głowił się jak to możliwe że są jak ich nie ma wkońcu z piętnaście minut tłumaczyłam mu o "linkach widmo" to biedny sam zasiadł do komputera i tworzy zakładki z linkami do produktów z nowej kolekcji
fajny Tż
Cytat:
Napisane przez cocos1 Pokaż wiadomość
moja 36 też jutro ;poleci do jednej z dziewczyn
jestem taka szczęśliwa!:c mok:

Cytat:
Napisane przez ALISZKA76 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie massimomaniaczki.Podczytu je Was kochane kobietki tak już napewno dłużej niż rok.Co prawda dopiero w tej wyprzedaży tak namiętnie wszystkie strony i wpisy.Tez dopiero zakumałam o co chodzi z tymi linkami .mój TŻ to odkrył i w następnej wyprzedaży będę wiedziała co zrobić. Wiem że chcecie nie ujawniać na forum głównym dorzutek towarów.To fak istnieje duża szansa że dzięki Wam inni kupują .Mnie dzięki Wam udało się kupić właśnie granatową koszulę z LE ,dziś dostałam ( 38 rozmiar) .Jest śliczna . i spodnie jedwabne w kwiatki.( też są ok) .Co fakt inni korzystają ,ale je nie jestem jakąś handlarą tylko zwyczajną kobietą która nie ma szans wyjść gdziekolwiek z domu ,a co mówić o galeriach handlowych ,bo mam 5 miesięczne dziecko i karmię je piersią .Nie wykupię wszystkiego ( a bardzo bym chciała) bo są inne ważniejsze wydatki .Dlatego dojrzałam do tego że wolę mieć 3 super rzeczy niż kilka nijakich szmatek z sieciówek.NIe udzielam się na forum bo niewiele mam czasu dla siebie ,ale bardzo Was polubiłam ,nieraz uśmiałam do łez z Waszych wypowiedzi .Mam nadzieje że wyprzedaż letnia da mi szanse zasłużyć na wejście do Waszego klubu i razem cieszyć sie z udanych łupów.
Dlatego tez uważam, ze otwarte fora są fajne Wiadomo, ze ktos cos kupi, ale fajnie pogadać i poznac nowe osoby, które w koncu postanawiają się odezwać

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny chciałam wstawić linka w klubie, ale nie umiem. Widzę Wasze wiadomości z klubu czyli chyba jestem przyjęta, ale zaproszenia nie znalazłam i nie potwierdziłam nigdzie. Gdzie się spradza te zaproszenia?
Musisz potwierdzić, ze chcesz dołączyć do klubu - wjedź na samą górę strony i tam jest pytanie o Twoją chęć dołączenia do klubu
__________________
"Życie to pożądanie. Cała reszta to tylko szczegół."
Cellly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:26   #2957
MONIAS7
Rozeznanie
 
Avatar MONIAS7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 640
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez ALISZKA76 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie massimomaniaczki.Podczytu je Was kochane kobietki tak już napewno dłużej niż rok.Co prawda dopiero w tej wyprzedaży tak namiętnie wszystkie strony i wpisy.Tez dopiero zakumałam o co chodzi z tymi linkami .mój TŻ to odkrył i w następnej wyprzedaży będę wiedziała co zrobić. Wiem że chcecie nie ujawniać na forum głównym dorzutek towarów.To fak istnieje duża szansa że dzięki Wam inni kupują .Mnie dzięki Wam udało się kupić właśnie granatową koszulę z LE ,dziś dostałam ( 38 rozmiar) .Jest śliczna . i spodnie jedwabne w kwiatki.( też są ok) .Co fakt inni korzystają ,ale je nie jestem jakąś handlarą tylko zwyczajną kobietą która nie ma szans wyjść gdziekolwiek z domu ,a co mówić o galeriach handlowych ,bo mam 5 miesięczne dziecko i karmię je piersią .Nie wykupię wszystkiego ( a bardzo bym chciała) bo są inne ważniejsze wydatki .Dlatego dojrzałam do tego że wolę mieć 3 super rzeczy niż kilka nijakich szmatek z sieciówek.NIe udzielam się na forum bo niewiele mam czasu dla siebie ,ale bardzo Was polubiłam ,nieraz uśmiałam do łez z Waszych wypowiedzi .Mam nadzieje że wyprzedaż letnia da mi szanse zasłużyć na wejście do Waszego klubu i razem cieszyć sie z udanych łupów.
Witamy
MONIAS7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:26   #2958
fairyqueen
Rozeznanie
 
Avatar fairyqueen
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 935
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez eeddii Pokaż wiadomość
niestety mają, pracowałam tam kilka lat ale umowę miałam na czas określony i właśnie się skończyła (w trakcie macierzyńskiego).

kupiłam trochę rzeczy na tej wyprzedaży a teraz mam wyrzuty sumienia i zastanawiam się nad zwrotami ....a tyle rzeczy jeszcze bym chciała....życie....
fairyqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:31   #2959
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Klub trzeba zastrzec, OnaZakupoholik powinna zmienić ustawienia
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 21:32   #2960
JewkaT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 68
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez eeddii Pokaż wiadomość
Baaaaardzo dziękuję za pomoc. Napiszę Ci na priv bo nie chcę wątku moimi problemami zaśmiecać.
Doczytałam, że umowa uległa rozwiązaniu tzn że masz 14 dni na pozew o ustalenie stosunku pracy. Przepraszam za błąd
JewkaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:36   #2961
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

ale miałam dzisiaj dzień wyszłam o 9 na uczelnie a wróciłam przed 20. Nawet nie miałam czasu zjeść czegokolwiek Nadrobiłam i kładę się bo oczy to musiałabym na zapałkach trzymać aby jakoś widzieć.


Współczuje sytuacji z pracodawcą! Toż to śmiech przez łzy ... Ale teraz będzie tylko lepiej!
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:37   #2962
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Moje dzisiaj odebrane
klask i:

Tyle co Was nadrobiłam to spać już musze iść
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:37   #2963
fairyqueen
Rozeznanie
 
Avatar fairyqueen
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 935
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
Dziewczynki jakby ktoś oddawał jeszcze mundunrkową 36 to pamiętajcie o mnie

Ja mam do oddania kurteczkę pikowaną czarną XS - pamiętacie, tą o którą tak walczyłam zdecydowałam się zostawić granatową zamawianą online bo jest duża różnica w rozmiarze. Ta czarna wypada mniejsza, ciągnie się w ramionkach. Jakby ktoś był chętny( możliwość odbioru w Wawie i przymierzenia) to piszcie kupowałam na osobny paragon za 199zł
Mundurkowa 36 do mnie idzie i gdzieś ok 10 lutego będę wiedzieć, czy zostaje ze mną.
A ta pikowana czarna to ta "z ogonem"? Ja w sumie nie pogardziłabym, tylko nie wiem, czy nie będzie za mała. Będę w Wwie dopiero od 10 lutego i jeśli nikt mnie nie ubiegnie ("nie zaklepuję" na siłę), to chętnie przymierzę
fairyqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:40   #2964
noonick
Raczkowanie
 
Avatar noonick
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 354
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Dziewczyny! Znalazłam super torebkę, na bank nie pojawiała się w wysyłanych dotychczas linkach, wstawiać mam do klubu założonego wczoraj przez HRMczy tu?
noonick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:40   #2965
seledine
Zakorzenienie
 
Avatar seledine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 384
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Dziewuszki odebrałam dzisiaj paczkę z bransoletkami jako, że mam ich za dużo poszłam po rozum do głowy zdecydowałam się z jednej zrezygnować, także będę oddawać o tą:
http://www.massimodutti.com/webapp/w...A%2BZE%2BSKORY
kupioną online za 59 chce ktoś? )

Edytowane przez seledine
Czas edycji: 2014-01-30 o 21:49
seledine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:47   #2966
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez noonick Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Znalazłam super torebkę, na bank nie pojawiała się w wysyłanych dotychczas linkach, wstawiać mam do klubu założonego wczoraj przez HRMczy tu?
Ja nie mam klubu. Zakupoholiczka założyła pierwsza i ten funkcjonuje
Link możesz dawać gdzie uważasz za słuszne myśle
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:50   #2967
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez hrm Pokaż wiadomość
Ja nie mam klubu. Zakupoholiczka założyła pierwsza i ten funkcjonuje
Link możesz dawać gdzie uważasz za słuszne myśle
No jasne, dziewczyny nie bierzcie tak na serio, że nie można
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:55   #2968
noonick
Raczkowanie
 
Avatar noonick
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 354
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez hrm Pokaż wiadomość
Ja nie mam klubu. Zakupoholiczka założyła pierwsza i ten funkcjonuje
Link możesz dawać gdzie uważasz za słuszne myśle
Wolałam zapytać, macie tu większy staż to i Wasz głos jest ważny dla mnie
noonick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:58   #2969
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

ide już lulu papa
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:58   #2970
Olasi
Rozeznanie
 
Avatar Olasi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 721
Dot.: Miłośniczki Massimo Dutti - cz IV

Cytat:
Napisane przez fairyqueen Pokaż wiadomość
Mundurkowa 36 do mnie idzie i gdzieś ok 10 lutego będę wiedzieć, czy zostaje ze mną.
A ta pikowana czarna to ta "z ogonem"? Ja w sumie nie pogardziłabym, tylko nie wiem, czy nie będzie za mała. Będę w Wwie dopiero od 10 lutego i jeśli nikt mnie nie ubiegnie ("nie zaklepuję" na siłę), to chętnie przymierzę
tak to ta z ogonem granatowa niestety go nie ma,jak kiedyś już pisałam, ale przez rozmiar zmuszona jestem wybrać właśnie tą - lepszy rydz niż nic bo w sumie wizualnie bardziej mi się czarna podobała)
sprawdzę dokładnie kiedy kupowałam i do 30 dni od daty zakupu mogę ją potrzymać w domku to nie problem
A co do koszuli to jakby coś Ci nie pasowało to ja się z chęcią na nią piszę

Dziewczynki jak można dostać zaproszenie do klubu? W sumie nie udzielam się dużo, ale lubię Wam podsyłać jakieś linki albo pisać co gdzie widziałam w galeriach:P Mój Tż się śmieję, że wręcz 'studiuję galerie" szkoda tylko, że te handlowe
Olasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-07 23:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.