Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę. IV - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-16, 19:39   #4411
Yuza
Raczkowanie
 
Avatar Yuza
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 408
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez wisienka1000 Pokaż wiadomość
a kiedy to było i co było źle? może mi to przechyli szalę na Kamieńskiego... bo póki co jedyny minus w Borowskiej to dla mnie studenci.. no i może dojazd ale to pikuś
Przede wszystkim nie wyczaili ze wokol szyi jest owinieta pępowina i rodzila sn, przez co dziecko niemal sie nie udusilo. Polozne na poporodowce straszne... Niczym sie nie interesowaly. Ona tak bardzo nie narzekala, bo rodzila juz swoje drugie dziecko, ale tak jak ja jestem zielona to chcialabym zeby na poczatku ktos troche mi pomogl i pokazal. Nie rozpisze się więcej bo pisze na tablecie i mnie szlag trafia, wybacz a i bylo to 2 lata temu
__________________
Olinek 14.07.2014r.

Edytowane przez Yuza
Czas edycji: 2014-04-16 o 19:42
Yuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:41   #4412
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

malwiska, z tymi kopniakami to pewnie przez to przodujące łożysko Najważniejsze, że Ty czujesz kopniaki (nawet jeśli nie wszystkie) i że Oliwka na USG w ogóle szaleje

Ale powiem Wam, że ja też nie wyłapuję wszystkich kopniaków Czasem TŻ czuje pod ręką delikatne kopnięcia a ja praktycznie ich nie czuję

Nie mogę się doczekać mojej wizyty

malwiska, przeczytałam teraz o tym glukometrze. Cholera, obyś szybko dostała się do diabetologa i żeby szybko się to wyjaśniło, bo serio, na moje oko to jest błąd ze strony laboratorium

Edytowane przez mamaya
Czas edycji: 2014-04-16 o 19:43
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:43   #4413
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez Yuza Pokaż wiadomość
Dzięki ale z tego co czytam na stronie to trzeba sie pozniej zdeklarowac do poloznej w tej przychodni, a ja mialabym za daleko... Juz sama nie wiem co robic
Do położnej tak ale tylko i wyłącznie do niej, do lekarza już nie, ale to położna przychodzi do Ciebie a nie ty do położnej przecież na patronażach. Poza tym można położną po szkole rodzenia zmienić, to tak jak ze wszystkimi innymi deklaracjami.

Wisienka, ja chodzę do EMC, nie zastanawiałam się nad wyborem bo moja teściowa jest położną i tam pracuje. Na pierwszych zajęciach mówiła o tej możliwości zmiany położnej wiec na pewno tak jest. Z tym, że jak pozna się babeczki które prowadzą to nie spotkałam się, żeby jakaś znajoma zmieniała bo są bardzo fajne.

Edytowane przez ecencia
Czas edycji: 2014-04-16 o 19:48
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:43   #4414
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez wisienka1000 Pokaż wiadomość
hmm dziwnie z tymi kopniakami, a w to samo miejsce kopała?

foto, foto!!
nie, tylko że ja mam łożysko na ścianie przedniej i widocznie musiała trafiać w to łozysko,
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:48   #4415
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
simka, wiadomo, przy cc też się traci krew, ale jednak to trochę inaczej wygląda A ja anemię mam ogólnie niewielką.
I niska temperatura ciała również nie wynika z anemii, bo kontroluję co dwa - trzy dni temperaturę i jak jestem zdrowa to w ciąży mam cały czas 36,8 stopni

Mam Prenalen gardło tabletki do ssania i szałwię
a kobieta ciężarna powinna mieć podwyższona temp do 37,8stopni.......
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:48   #4416
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
malwiska, z tymi kopniakami to pewnie przez to przodujące łożysko Najważniejsze, że Ty czujesz kopniaki (nawet jeśli nie wszystkie) i że Oliwka na USG w ogóle szaleje

Ale powiem Wam, że ja też nie wyłapuję wszystkich kopniaków Czasem TŻ czuje pod ręką delikatne kopnięcia a ja praktycznie ich nie czuję

Nie mogę się doczekać mojej wizyty

malwiska, przeczytałam teraz o tym glukometrze. Cholera, obyś szybko dostała się do diabetologa i żeby szybko się to wyjaśniło, bo serio, na moje oko to jest błąd ze strony laboratorium
mój tż też czuję a ja nie :P on rękę trzyma i czuje. Fakt faktem że jak położę rękę to też czuję pod ręką a tak bez ręki to nie zawsze
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:49   #4417
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Malwiska to super, że wszystko ok teraz tylko diabetolog i po sprawie a mierzyła małą czy tylko podejrzała czy wszystko ok?

Wisienka specjalnie dla Ciebie fotki tylko muszę w osobnym poście z fonu wrzucić
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 19:50   #4418
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

ImageUploadedByWizaz Forum1397674331.320674.jpgImageUploadedByWizaz Forum1397674347.108184.jpgImageUploadedByWizaz Forum1397674357.046663.jpgImageUploadedByWizaz Forum1397674365.926295.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:53   #4419
Yuza
Raczkowanie
 
Avatar Yuza
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 408
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Do położnej tak ale tylko i wyłącznie do niej, do lekarza już nie, ale to położna przychodzi do Ciebie a nie ty do położnej przecież na patronażach. Poza tym można położną po szkole rodzenia zmienić, to tak jak ze wszystkimi innymi deklaracjami.

Wisienka, ja chodzę do EMC, nie zastanawiałam się nad wyborem bo moja teściowa jest położną i tam pracuje. Na pierwszych zajęciach mówiła o tej możliwości zmiany położnej wiec na pewno tak jest. Z tym, że jak pozna się babeczki które prowadzą to nie spotkałam się, żeby jakaś znajoma zmieniała bo są bardzo fajne.
Aha no chyba ze tak...w takim razie moze jutro tam przedzwonie i sprobuje sie dopisać
Ciekawe czy pozniej polozna przyjedzie do mnie taki kawał drogi
__________________
Olinek 14.07.2014r.
Yuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:54   #4420
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Wisienka specjalnie dla Ciebie fotki tylko muszę w osobnym poście z fonu wrzucić
ale Ty masz figurę kobieto świetne te rzeczy mają, brałaś S? Ta biała tunika ahhh... ja mam tam upatrzone kilka sztu ale zawsze mam "pilniejsze" wydatki
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:56   #4421
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Jaka lasencja a brzuch gdzie?????????
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 19:56   #4422
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez Yuza Pokaż wiadomość
Aha no chyba ze tak...w takim razie moze jutro tam przedzwonie i sprobuje sie dopisać
Ciekawe czy pozniej polozna przyjedzie do mnie taki kawał drogi
A w jakim rejonie mieszkasz? Może masz bliżej do tej na Legnickiej? Ja biorę tą koło domu bo mi się nie chce jeździć a dziewczyny z fitness chwaliły. Jutro dzwonię i się zapisuję.
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:57   #4423
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez Yuza Pokaż wiadomość
Aha no chyba ze tak...w takim razie moze jutro tam przedzwonie i sprobuje sie dopisać
Ciekawe czy pozniej polozna przyjedzie do mnie taki kawał drogi
Przyjedzie, moja teściowa jeździ po całym Wrocławiu i bliskich okolicach

Ja jeszcze słyszałam pozytywne opinie o szkole "Mama Gaja" ale nie wiem gdzie dokładnie jest.

Edytowane przez ecencia
Czas edycji: 2014-04-16 o 20:01
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:58   #4424
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez dusia_tcv Pokaż wiadomość
a kobieta ciężarna powinna mieć podwyższona temp do 37,8stopni.......
Ok, ale moja temperatura (36,8 stopni) nie jest powiązana z anemią, bo dopiero na ostatniej morfologii wyszedł spadek, do tej pory wyniki miałam idealnie w normie, a temperatura od początku ciąży wynosi 36,8 Przed ciążą zazwyczaj miałam 36,2, bardzo rzadko standardowe 36,6

sunrife, tunika wymiata Ja muszę się w końcu zebrać i pojechać do Happymum, tylko muszę przez prawie całą Warszawę przejechać
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:59   #4425
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Malwiska to super, że wszystko ok teraz tylko diabetolog i po sprawie a mierzyła małą czy tylko podejrzała czy wszystko ok?

Wisienka specjalnie dla Ciebie fotki tylko muszę w osobnym poście z fonu wrzucić
tylko podejrzała, mierzyć pewnie będzie w 30tc,

a to ostatnie zdjęcie, biała tunika prześliczna
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:03   #4426
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Malwiska najwazniejsze ze dzidzia sie rusza moze jak Oliwcia bedzie wieksza to wiecej bedziesz czula

Powiem Wam ze moja córa kopie coraz mocniej az sie sama dziwie dzisiaj siedząc w kuchni na krzesle az cała podskoczyłam takiego mi kopniaka zapodała i ogolnie duzo razy w ciągu dnia mnie kopie.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:03   #4427
framboise87
Raczkowanie
 
Avatar framboise87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 382
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość

Aha jeszcze jedna rzecz któą obiecałam wrzucić. Otóż wczoraj w H&M na wieszakach wyprzedażowych znalazłam dwie fajne rzeczy dla synia, niestety (lub stety) w rozm. 50 i popatrzcie na zdjęcia...

Czy widzicie delikatne dysproporcje jeśli chodzi o rozmiar? Zaznaczam że i rampersy (z dwupaku) i bodziak są w tym samym rozmiarze 50.... także tego. Piszę o tym dlatego, że czasem nie warto sugerować się rozmiarem, taka złota myśl
Debesciara mam to samo body (tzn Mikuś ma ) z I love mum & dad jest słodkie tylko ja brałam od razu rozmiar 62

Cytat:
Napisane przez dusia_tcv Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie u diabetologa mam insulinę a po za tym przekonałam się do cesarki więc synek będzie na świecie 14lipca Po za tym kolejny ograniczenia w jadłospisie ale to końcówka więc dam jakoś radę
Dusia współczuję insuliny, ale dasz radę! ile razy dziennie trzeba się kłuć?
doczytałam później, że nie możesz kefiru więc tym bardziej współczuję, bo odkąd jestem na diecie to codziennie jeden kefir albo jogurt naturalny musi być- na samym chlebie bym oszalała :/


Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Sunfire piękne kreacje!!! zakochałam się w spódnicy i chyba się skuszę na coś podobnego, zaraz wejdę na ich stronę i zobaczę, co mają! i sukienka szara jest super!

a ja dziś sama na chacie, tż ma dyżur i wróci chyba koło północy... może obejrzę jakiś film
__________________
Oh, in this love I found strength I never knew I had
framboise87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:04   #4428
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Przyjedzie, moja teściowa jeździ po całym Wrocławiu i bliskich okolicach

Ja jeszcze słyszałam pozytywne opinie o szkole "Mama Gaja" ale nie wiem gdzie dokładnie jest.
nad tą mama Gaja też myślałam ale krótkie wydają mi się te ich kursy... a na maj zostały chyba tylko weekendowe, ja chcę iść tutaj:
https://www.facebook.com/SzkolaRodze...szkaCzajkowska
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:09   #4429
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Sunfire,

mega ta sukienka Ale jaką Ty masz figurę... Wow...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 20:09   #4430
framboise87
Raczkowanie
 
Avatar framboise87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 382
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

próbowałam załączyć w końcu zdjęcia, ale już któryś raz pojawia mi się taki komunikat i nie wiem, dlaczego :/ "Operacja nie może być wykonana, ponieważ wygasła Twoja sesja - minęło zbyt wiele czasu od ostatniego logowania.
Kliknij wstecz w przeglądarce i odśwież stronę aby odświeżyć dane sesji."
i wylogowałam się i zalogowałam od nowa, wszystko zrobiłam tak jak napisane jest i za każdym razem to samo...
może wiecie o co chodzi?
__________________
Oh, in this love I found strength I never knew I had
framboise87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:14   #4431
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Wisienka, tylko dowiedz się też jaka jest długość zajęć bo może być dużo spotkań ale po pól godziny np. w EMC spotkań jest 17 i trwają do godziny, różnie w zależności od tematu. Spokojnie można ten sam materiał przerobić w ciągu jednego weekendu według mnie.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:21   #4432
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez framboise87 Pokaż wiadomość


Dusia współczuję insuliny, ale dasz radę! ile razy dziennie trzeba się kłuć?
doczytałam później, że nie możesz kefiru więc tym bardziej współczuję, bo odkąd jestem na diecie to codziennie jeden kefir albo jogurt naturalny musi być- na samym chlebie bym oszalała :/


Mam 3 4 razy zależy od poziomu cukru jutro idę do przychodni ona mi wyjaśni co i jak po mojemu bo niby wiem a tak naprawdę nic nie wiem

Edytowane przez dusia_tcv
Czas edycji: 2014-04-16 o 20:28
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:23   #4433
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez wisienka1000 Pokaż wiadomość
ale Ty masz figurę kobieto świetne te rzeczy mają, brałaś S? Ta biała tunika ahhh... ja mam tam upatrzone kilka sztu ale zawsze mam "pilniejsze" wydatki
Tak, wszystko mam S
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:25   #4434
framboise87
Raczkowanie
 
Avatar framboise87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 382
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Tak, wszystko mam S
sunfire a ta czarna spódnica ma na tyle elastyczny pas, że styknie do końca ciąży? Ty masz malutki brzusio więc dla Ciebie pewnie tak, ale na troszkę większy? Ja kupowałam spodnie w happymum i mam S, ale zastanawiam się jaki rozmiar takiej spódnicy...
__________________
Oh, in this love I found strength I never knew I had
framboise87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:26   #4435
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Tak, wszystko mam S
No kurde po prostu seksi mama tylko zazdrościć i podziwiać
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:27   #4436
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Sunfire boże S, spódniczka sliczna
Wogóle lasencja..
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:29   #4437
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez framboise87 Pokaż wiadomość
sunfire a ta czarna spódnica ma na tyle elastyczny pas, że styknie do końca ciąży? Ty masz malutki brzusio więc dla Ciebie pewnie tak, ale na troszkę większy? Ja kupowałam spodnie w happymum i mam S, ale zastanawiam się jaki rozmiar takiej spódnicy...
Szczerze mówiąc, to na 100% nie starczy do końca ciąży, jest dość wąska a pas mocno się nie rozciąga. Gdybym wzięła M to tak, ale S nie.
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:30   #4438
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

sunfire, chyba z tego lenistwa też zamówię w końcu w sklepie online Happymum te moje sukienki Jak mówisz, że przed ciążą nosiłaś XS a teraz zamówiłaś Ski to też wezmę Ski

Zmierzyłam się w talii (to znaczy, ekhm, w pasie na wysokości pępka), jest 90 cm 30 cm więcej niż przed ciążą Do końca ciąży planuję mieć maksymalnie 100 cm

Edytowane przez mamaya
Czas edycji: 2014-04-16 o 20:34
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:34   #4439
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Super ciuszki. Powiedz mi a jaki masz obwód w biuście? Bo ja się ciągle zastanawiam czy będzie na mnie pasowała S czy M. A po koniec maja mam wesele i będę musiała kupić jakąś wyjściową sukienkę.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:37   #4440
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Sunfire śliczne ciuchy , widziałam w gazecie tą z zamkiem na bok i musi być mega wygodna nawet do karmienia , francuza możesz podrzucić może wystraszy ślimaki
Malwiska cieszę się , że wszystko ok na wizycie Oliwka jest Oliwką , mam wrażenie z tego co piszesz, że nie masz cukrzycy może lekko podwyższony ale po wizycie pewnie się wyjaśni

Mamaya zdrowiej szybko bo już niedługo będzie ciepło, słoneczko i szkoda mi Ciebie, że jesteś sama w domu

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Joasia my mieliśmy plagę ślimaków i nie można było sobie poradzić i mrówki wszędzie! I jak tata kupił kilka kurek to problem przestał istnieć.. wyczyściły wszystko
Myśleliśmy o kurach ale dla jajeczek i na ślimaki też by się przydały
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-24 11:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.