Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-10, 11:40   #2041
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie pieluchy kupujecie? Ja zamierzam na poczatku używać tylko tetrowych, no i mąż "moj znawca" mowi, że lepsze są prostokątne bo łatwiej maleństwo owinąć-ja nigdy o tym wcześniej nie myślałam. I napiszcie ile kupujecie na początek.
Ebenko powiem Ci szczerze ,ze sie nie zastanawialam na ksztaltem , bo tak naprawde to chyba nie ma znaczenia- ja tez chce tetre na dzien. Pampersy tylko na noc i na spacer- uwazam, ze optymalna liczba tetry to minimum 30 sztuk
Cytat:
Napisane przez Katarzynka77 Pokaż wiadomość
A ja z samego rana mam zepsuty humor, bo złamał mi się ząb. Kurka!
Miałam niedawno przegląd i wszystko było ok, a tu nagle dziś przy jedzeniu płatków kukurydzianych z mlekiem czuję... trzask! Tak, tak... jak się okazuje, złamanie zęba nawet na płatku kukurydzianym to nie sztuka. Na szczęście już jestem umówiona do dentysty.
Sama jakis czas temu pisalam,ze mialam identyczny przypadek
Juz myslalam,ze tylko moje zeby sa takie
3maj sie my jutro tez mamy dentyste
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 13:09   #2042
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

umowilam sie dzisiaj na 4d
chyba oszalalam ...
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 13:57   #2043
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
umowilam sie dzisiaj na 4d
chyba oszalalam ...
Dlaczego oszalałaś?
Ja tam na swoją niunię mogłabym codziennie patrzeć.

Ja już wybrałam wózek Graco Vivo, w książeczce z produktami Graco napisane jest, że od Tour Deluxe różni się tylko rozmiarem. I kolor też już sobie upatrzyłam: Grace. Może trochę za jasny, ale nic mnie to nie obchodzi, podoba mi się i już.

Myycha powiedz lekarzowi o swojej decyzji i już. Nikt nie ma prawa Ciebie przekonywać, że coś tam. To Twoja decyzja i każdy powinien ją uszanować.

Zapomniałam, czy komuś wiadomo, co się dzieje z Demonikiem...??? Zaczynam się martwić.

Edytowane przez poissonivy
Czas edycji: 2007-07-10 o 14:00 Powód: jak zwykle skleroza...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 15:20   #2044
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

tez sie dzis zastanawialam,ze cos dlugo sie nie odzywa........
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 16:31   #2045
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

poisson ...
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 18:25   #2046
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

joasiah 4d to super przeżycie i świetna pamiątka. Ja bym chętnie poszła jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Ja już wybrałam wózek Graco Vivo, w książeczce z produktami Graco napisane jest, że od Tour Deluxe różni się tylko rozmiarem. I kolor też już sobie upatrzyłam: Grace. Może trochę za jasny, ale nic mnie to nie obchodzi, podoba mi się i już.
Ivuś gratuluję wyboru!!! Z uwagi na to że GracoVivo jest bardzo podobny do Graco Deluxe, który ja wybrałam moje zdanie znasz , przybijam piątkę Co do koloru widziałm go na żywo w sklepie " świat dziecka" jest bajkowy .
Niewiem czy ty też tak masz, ale ja z mężem jak już dokonaliśmy wyboru ( po tych szperaniach internetowych, objazdach sklepowych, słuchania porad innych mam co najlepsze i najważniejsze dla dziecka i co praktyczne dla rodziców) ulżyło nam- kamień spadł mi z serca jak dokonliśmy wyboru i zakupu.

A właśnie co z naszym Demonikiem ???
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 18:41   #2047
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Ivuś gratuluję wyboru!!! Z uwagi na to że GracoVivo jest bardzo podobny do Graco Deluxe, który ja wybrałam moje zdanie znasz , przybijam piątkę Co do koloru widziałm go na żywo w sklepie " świat dziecka" jest bajkowy .
Niewiem czy ty też tak masz, ale ja z mężem jak już dokonaliśmy wyboru ( po tych szperaniach internetowych, objazdach sklepowych, słuchania porad innych mam co najlepsze i najważniejsze dla dziecka i co praktyczne dla rodziców) ulżyło nam- kamień spadł mi z serca jak dokonliśmy wyboru i zakupu.

A właśnie co z naszym Demonikiem ???
Dzięki Pysiu. Tak naprawdę, to ja już chyba dawno temu podjęłam decyzję o wózku, a teraz jeszcze pojadę do sklepu (w tym tygodniu) bo chcemy go pooglądać na żywo.
A ja mam już dosyć tego szperania po necie, bo i tak zawsze u mnie kończy się tak, że wracam do pierwszej myśli, a u mnie pierwsza myśl była właśnie o Graco. A z moim mężem, to raczej ciężko... on zawsze pozostawia mi w takich rzeczach ostatnie zdanie, chyba bardziej interesuje go mieszkaniec mojego brzusia niż ta cała oprawa ubrankowo - wózkarska. Niestety ktoś z nas musi o tym myśleć...
A z kolorkiem, to mnie pocieszyłaś, zaraz wszyscy będą mi gadać, że niepraktyczny, ale trudno, dla mnie wygląda bosko, tak wesoło .

Ja poważnie zaczynam się martwić o Demonika...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 19:09   #2048
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

napisalam do AgiZ moze ona cos wie?
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 21:00   #2049
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

sylwia-zuzaskorzystałam z twoich wskazówek mam nadzieję że zła o to nie będziesz i też sobie suwaczek zrobiłam ale ponieważ za bystra z komputera nie jestem to mogło nie wyjść.
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 21:13   #2050
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

jestem juz po usg
wrazenie niesamowite !!!!
no i będziemy miec córeczke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
polecam takie badanie jest rewelacyjne i mam duzo zdjęc takich czarno bialych i mam zdjątka dwa w kolorku buziunki mojej córci i na plytce nagrane
super jestem zadowolona
zdjątka beda jutro moze
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 21:20   #2051
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

o udało mi się! bardzo mnie to cieszy bo oporowo mi idą takie manewry. dziś wybrałam już chyba pościel dla dzidzi do łóźeczka na necie ale jutro skonsultuję tę decyzję z mężusiem. Koleżanka mówiła mi że takie decyzję to powinnam bez konsultacje podejmować ale ja nie umiem tak, choć znając mojego męża to powie mi że przepiękna i cudna bo on zawsze tak robi jak tylko mi się coś podoba. o dosyć już mu przycukrowałam choć naprade jest boski jako mąż to jak by wiedział że mam takie dobre zdanie na jego temat to woda by mu do głowy uderzyła
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 22:33   #2052
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007


moja corcia
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 06:18   #2053
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Joasiah super zdjęcie
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 07:49   #2054
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Śliczna dziewczynka))) Chyba warto było, co? Kurcze, ja najchetniej to codziennie bym chodzila na usg podgladac swoja córeczke
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 07:57   #2055
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Śliczna dziewczynka))) Chyba warto było, co? Kurcze, ja najchetniej to codziennie bym chodzila na usg podgladac swoja córeczke
po raz kolejny czuje sie jakas wyrodna matka ... fakt, lubie ogladac dzidzie na usg raz w miesiacu... ale jakos tak nie ciagnie mnie zeby sobie ja podgladac codziennie na roznego rodziaju urzadzeniach typu 3d, 4d... i u roznych lekarzy moze jestem jakas inna, ale w tej chwili bardziej to jak wyglada liczy sie dla mnie zeby lekarz po prostu kazdego miesiaca mowil mi "jest zdrowe"
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 08:17   #2056
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

dla mnie warto bylo jak nic!!
nie zaluje ani zlotowki na te badanie
zawsze wyobrazalam sobie jak moja dzidzia wyglada i teraz zobaczylam
a ze jeszcze lekarz zobaczyl i pomierzyl wszystkie narzady to juz wogole
dla mnie on ma nawet te 2d dokladniejsze od mojego doktorka ze te zdjecia buzki w czarnym kolorze tez bardzo dobrze wyglądaja
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 08:19   #2057
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

myycha - oczywiscie ze na pierwsyzm miejscu, bezapelacyjnie jest to czy dzidzia jest zdrowa. To jest najwazniejsze. Ale dla mnie oprocz tego bardzo duzym przezyciem jest zobaczenie coreczki na obrazie usg - obserwowanie tego co robi, jak wyglada, jak rosnie - jest to dla mnei przezycie bardzo wzruszajace i zawsze z wielka niecierpliwoscia czekam na usg.
Kazda z nas inaczej pzrezywa swoja ciaze - to wcale nie znaczy ze jestes wyrodna matka - moze poprostu do szczescia ci to nie jest potrzebne.
Samo usg ma pelnic przede wszystkim funkcje medycza - i tak nalezy je traktowac.Bieganie po roznych lekarzach, i wykonywanie badania czesciej niz jest to wskazane to juz jest zwykla proznosc i niepotzrebne ryzyko:/
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 08:38   #2058
annula
Raczkowanie
 
Avatar annula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 182
GG do annula
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

joasiah - gratuluje córeczki - jest śliczna!
zaczynam zalowac ze sie nie zdecydowalam na 4d... no ale wole ta kase przeznaczyc na lozeczko, ech takie zycie...
zobacze Macka za 3 miesiace i to mi musi wystarczyc...

pozdrowienia mamusie w ten mglisty nieprzyjemny poranek
annula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 09:19   #2059
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Joasiah, śliczna córeczka , aż się sama wzruszyłam na jej widok. Od razu pomyslalam o mojej. Chyba zaczynam powoli robić się taka mamuśkowata .
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 09:33   #2060
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

wiecie co teraz koniecznie muszę kupic coś różowego
pysiu powiedz mi ile chcesz za ten kocyk hihi

teraz nie moge się doczekać jej az sie pojawi na swiecie i wiecie co nie dam jej tak latwo komus
zazdrosna bedę
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 09:33   #2061
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

joasiah córeczka cudna Strasznie wzruszające jest takie "podglądanie" naszych maluszków w brzuszkach.
A my z mężem byliśmy wczoraj na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Było całkiem fajnie. Podobno "świetnie" oddycham przeponą - to według położnej .
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 09:53   #2062
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

no wlasnie niektore z was juz do szkoly rodzenia
a ja na swoja muszę poczekac ta pani co prowadzi poszla na urlop wiec 2 tyg czekania
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 10:03   #2063
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Joasia -gratuluję Coś mi się wydaje,że dziewczynki u Nas górą Ja na ostatnim 3d to nie wytrzymałam i się popłakałam najzwyczajniej w świecie jak widziałam dzidzię

Dziewczyny chcę kupić sobie jakichś poradnik,książkę dotyczącą- jakby to powiedzieć- "zajmowaniem" się niemowlęciem Może coś doradzicie? Największy wybór jest w księgarniach internetowych i znalazłam coś takiego:
http://www.empik.com/showobject.jsp?...tegory=1241700

__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 10:09   #2064
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Miałam kupic jakis poradnik, ale poza jezykiem niemowlat na nic sie nie zdecydowalam. Głownie z racji tego ze bardzo duzo daje mi szkola rodzenia - mnostwo informacji, notatek i cwiczen praktycznych.Chyba na tym poprzestane -reszty poprostu bede musiala sie nauczyc

Co do samej szkoly rodzenia - jutro mamy zajecia o porodzie aktywnym, bedziemy tez "zwiedzac" porodowke zeby sie oswoic i wiedziec gdzie co i jak bardzo uspokoila mnie informacja ze w szpitalu w ktorym bede rodzic - nigdy nie uzywa sie narzedzi typu kleszcze czy proznociag-w przypadku jakiegokolwiek ryzyka dla dziecka wykonuje sie cesarskie ciecie.
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 10:28   #2065
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Lightbulb Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]

Dziewczyny chcę kupić sobie jakichś poradnik,książkę dotyczącą- jakby to powiedzieć- "zajmowaniem" się niemowlęciem Może coś doradzicie? Największy wybór jest w księgarniach internetowych i znalazłam coś takiego:
http://www.empik.com/showobject.jsp?...tegory=1241700

Ja mam poradnik pt " Dziecko. Od Pierwszych dni życia do wieku przedszkolnego" Wydawnictwo PASCAL. Uważam że jest świetny!!!
Dużo zdjęć i ciekawych porad. Mogę go polecić.
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 10:40   #2066
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
po raz kolejny czuje sie jakas wyrodna matka ... fakt, lubie ogladac dzidzie na usg raz w miesiacu... ale jakos tak nie ciagnie mnie zeby sobie ja podgladac codziennie na roznego rodziaju urzadzeniach typu 3d, 4d... i u roznych lekarzy moze jestem jakas inna, ale w tej chwili bardziej to jak wyglada liczy sie dla mnie zeby lekarz po prostu kazdego miesiaca mowil mi "jest zdrowe"
Kochana, każda z nas jest inna i inaczej przeżywa różne sytuacje życiowe, inne pragnienia, inne potrzeby. Inna nie znaczy, że gorsza. Więc przestań Myycha tak mówić.


Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
dla mnie warto bylo jak nic!!
nie zaluje ani zlotowki na te badanie
zawsze wyobrazalam sobie jak moja dzidzia wyglada i teraz zobaczylam
a ze jeszcze lekarz zobaczyl i pomierzyl wszystkie narzady to juz wogole
dla mnie on ma nawet te 2d dokladniejsze od mojego doktorka ze te zdjecia buzki w czarnym kolorze tez bardzo dobrze wyglądaja
A tak się wahałaś... A serduszko widziałaś w powiększeniu?

Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
A my z mężem byliśmy wczoraj na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Było całkiem fajnie. Podobno "świetnie" oddycham przeponą - to według położnej .
A ja właśnie wróciłam z gimnastyki w szkole rodzenia, było suuuper. Zajęcia z mężem zaczynamy pod koniec lipca. Fajne jest to ćwiczenie przeponą, jestem zrelaksowana i wyciszona. W piątek chyba znów pójdę .
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 10:47   #2067
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość


A ja właśnie wróciłam z gimnastyki w szkole rodzenia, było suuuper. Zajęcia z mężem zaczynamy pod koniec lipca. Fajne jest to ćwiczenie przeponą, jestem zrelaksowana i wyciszona. W piątek chyba znów pójdę .
Ja się wczoraj do tego stopnia wyciszyłam na tych ćwiczeniach przy muzyce relaksacyjnej że o mały włos bym zasnęła Położna dwa razy powtarzała : "Otwieramy oczy" a tu nic

Zresztą wszystkie tam ziewałyśmy jak najęte
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 10:54   #2068
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
Ja się wczoraj do tego stopnia wyciszyłam na tych ćwiczeniach przy muzyce relaksacyjnej że o mały włos bym zasnęła Położna dwa razy powtarzała : "Otwieramy oczy" a tu nic

Zresztą wszystkie tam ziewałyśmy jak najęte
U nas podobnie. Skleiła się taka grupa, że każda z nas przychodzi na zajęcia z partnerem. To dopiero są śpiochy, mój M. po pierwszych zajęciach na materacach (zasnął) i spytał, czy można przychodzić częściej "poćwiczyć"
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 11:15   #2069
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Kochana, każda z nas jest inna i inaczej przeżywa różne sytuacje życiowe, inne pragnienia, inne potrzeby. Inna nie znaczy, że gorsza. Więc przestań Myycha tak mówić.

Nie nie skarbie, ja sie nie czuje gorsza... ... ja mam tylko troche mniej emocjonalne podejscie do ciazy niz niektore z Was
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 11:22   #2070
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Miałam kupic jakis poradnik, ale poza jezykiem niemowlat na nic sie nie zdecydowalam. Głownie z racji tego ze bardzo duzo daje mi szkola rodzenia - mnostwo informacji, notatek i cwiczen praktycznych.Chyba na tym poprzestane -reszty poprostu bede musiala sie nauczyc

Co do samej szkoly rodzenia - jutro mamy zajecia o porodzie aktywnym, bedziemy tez "zwiedzac" porodowke zeby sie oswoic i wiedziec gdzie co i jak bardzo uspokoila mnie informacja ze w szpitalu w ktorym bede rodzic - nigdy nie uzywa sie narzedzi typu kleszcze czy proznociag-w przypadku jakiegokolwiek ryzyka dla dziecka wykonuje sie cesarskie ciecie.
Bianka czy to ta książka:
http://www.empik.com/showobject.jsp?...FSg-ZwodT10E2A
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.