Włosomaniaczki :D - część II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 23:55   #91
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No ja jeszcze jestem, na chwilkę wpadłam, zakończyć dzień na Wizażu ale mykam spać powoli, jeszcze tylko toaleta, a potem lulu... bo do pracy na 8 mam
W takim razie dobrej nocy Estelle Wyśpij się Kochana, a ja tu jeszcze trochę pobuszuję
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 00:17   #92
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

No to i ja sie dopiszę do szacownego grona, bo udzielam się na Fryzjerce, a tutaj zawędrowalam chyba raz czy dwa...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 06:22   #93
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No to i ja sie dopiszę do szacownego grona, bo udzielam się na Fryzjerce, a tutaj zawędrowalam chyba raz czy dwa...
Aggie, czyli Agnieszka?
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 06:41   #94
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Dzień dobry...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 06:51   #95
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

ojej, 4 strony...
Asiu, koronki... jakie boskie! jak sie takie cuda robi?? ja mam taka chrapke na koronkowe aplikacje na jeansy...
co do ycd spelnily sie moje czarne mysli. odpadla jedna z fajniejszych babek! ta zaneta to jakas porazka, nie tanczy ladnie [w porownaniu do reszty] a na dodatek ciagle ryczy i robi z siebie ckliwe widowisko. ona powinna odpasc! no i santi... a ja go tak lubilam! z tych zagrozonych nie lubilam tylko tego w zoltym, nie pamietam jak sie zwie [taki co ciagle podkresla, ze ze wsi jest], cala reszta super. a ten jak na zlosc musial zostac...
a swoja droga racja, bardzo kiepski odcinek
dzien dobry z rana! ide do chemii

edit: aaa, w ycd wczoraj pokazli mojego 'znajomego', rolanda
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 07:27   #96
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

To i ja witam oficjalnie w części II, wcale nie jestem zdziwiona, że już 4 strony z nowej części musiałam nadrabiać, nie mówiąc o 2 ostatnich z części I
Jeżeli o zdrobnienia chodzi ja lubię być nazywana Madzią. Magda brzmi dla mnie jakoś tak twardo.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Miałam -->
zaraz coś wyszperam ładnego... Może moje ulubione kryzy?
A trampki - pewnie, że można będą takie... gotycko-awangardowe, a z całą pewnością oryginalne.

PS. Wrzucam komplecik - kryza i mankieciki na początek
O dżizes jakie cudeńka! Asiu masz talent Ja też z checią pooglądam Twoje dzieła na allegro, a nóż widelec może coś kupię
Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
niniejszym nadrabiam zylam caly poranek w nieswiadomosci ze tu konkursy czy tez raczej wyscigi z moim udzialem sie toczą Marzenka i Madga pewnie aż wypieków na twarzy dostały a ja znam wyniki i klasyfikację i wyglada ona nastepująco:

1. Marzena - lat 30
2. Magda - lat 27 urodzona 22 lipca
3. Iza - lat 27 urodzona... 24 lipca

Tak więc dla mnie brąz, Magda jest ode mnie starsza o 2 dni Gratuluję "staruszko"
srebrny medal, yeeeeeaaaaahhhhhhhhhhh

Kasiu i Marzenko dzięki za informacje dot. olejów. Mówicie, że jojoba wpływa również na porost. No to wiadomo, co znajdzie się na miejscu pierwszym listy most wanted
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 08:25   #97
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Witam z rana
Osz wy paskudy jedne, nawalil mi komputer wieczorem i juz mialam do nadrobienia az 4 strony


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
PS. Wrzucam komplecik - kryza i mankieciki na początek
Sliczne A jaka ladna modelka

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
kto ogląda you can dance?
Ja ogladalam tylko 2 pierwsze odcinki w studio, bo poazniej wyladowalam w UK gdzie nie mam dostepu do polskiej tv Swoja droga niektorzy naprawde swietnie tancza


a tak w ogole to w ramach PSM mam ostatnio strasznego dola odnosnie wygladu Dochodze do wniosku ze natura nie obdarzyla mnie niczym ladnym... Kiedys kazdy zachwycal sie moimi nogami (lacznie ze mna) ale odkad przestalam zakladac spodniczki i krotkie spodenki, po tym jak pojawil mi sie cellulit to juz tego zachwytu nie ma Do tego mimo ze strasznie dbam o wlosy to jednak nigdy nie beda szczegolnie ladne bo po mamie odziedziczylam cienkie, delikatne, proste jak drut wlosy... Jedynym plusem tego jest fakt, ze nie musze uzywac prostownicy Zeby mialam lekko krzywe i mecze sie teraz z drutami na zebach, mam strasznie powazna wade wzroku i przez to nie moge uprawiac nadmiernie sportu, a jak schudnac nie uprawiajac sportu? Co prawda gruba nie jestem, ale mam wystajacy brzuch Dol na calego.... Tak wiem, za kilka dni mi przejdzie i bede sie z tego smiala...ale co poradzic przez te kilka dni przed miesiaczka
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 08:32   #98
madziqs90
Raczkowanie
 
Avatar madziqs90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 104
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Dzień dobry dziewczyny

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
a tak w ogole to w ramach PSM mam ostatnio strasznego dola odnosnie wygladu Dochodze do wniosku ze natura nie obdarzyla mnie niczym ladnym... Kiedys kazdy zachwycal sie moimi nogami (lacznie ze mna) ale odkad przestalam zakladac spodniczki i krotkie spodenki, po tym jak pojawil mi sie cellulit to juz tego zachwytu nie ma Do tego mimo ze strasznie dbam o wlosy to jednak nigdy nie beda szczegolnie ladne bo po mamie odziedziczylam cienkie, delikatne, proste jak drut wlosy... Jedynym plusem tego jest fakt, ze nie musze uzywac prostownicy Zeby mialam lekko krzywe i mecze sie teraz z drutami na zebach, mam strasznie powazna wade wzroku i przez to nie moge uprawiac nadmiernie sportu, a jak schudnac nie uprawiajac sportu? Co prawda gruba nie jestem, ale mam wystajacy brzuch Dol na calego.... Tak wiem, za kilka dni mi przejdzie i bede sie z tego smiala...ale co poradzic przez te kilka dni przed miesiaczka
oj na pewno przesadzasz chociaż chyba każda z nas tak ma.. taki mały kryzys egzystencjalny. A jeśli chodzi o Twoje włosy "cienkie, delikatne, proste jak drut" to chciałabym mieć takie a nie taka szopę
Buzia do góry
__________________
Love..
Like..
Hate..

<3

kuracja Wax rozpoczęta 11.01.2007
madziqs90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 08:52   #99
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

A ja nie znoszę "Madzi" wydaje mi sie lolitkowato rozowa, natomiast uwielbiam Magdalene Magde tez. Niestety Magdalena nikt w stosunku do mnie nie uzywa - aparat mowy sie meczy
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 08:59   #100
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
A ja nie znoszę "Madzi" wydaje mi sie lolitkowato rozowa, natomiast uwielbiam Magdalene Magde tez. Niestety Magdalena nikt w stosunku do mnie nie uzywa - aparat mowy sie meczy
Tulipanno, będę się do Ciebie zwracać Magdaleno, sama uwielbiam kiedy mówi sie do mnie pełnym imieniem. Ale nie odczuwam u siebie zapędów lolitkowatych, szczerze mówiąc zdziwiło mnie to porównanie. Poza tym, nie widzę również nic złego w lolicie, kiedy jej słodkość idzie w parze z intelektem.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 09:10   #101
madziqs90
Raczkowanie
 
Avatar madziqs90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 104
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

A ja przyjmuje wszystkie wersje od Magdaleny, Magdy, Madzi po jeszcze inne wymyślne formy chociaż Magdalena to zbyt poważnie brzmi...
po prostu PIĘKNE imię nie ważne w jakiej formie.
__________________
Love..
Like..
Hate..

<3

kuracja Wax rozpoczęta 11.01.2007
madziqs90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 09:11   #102
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

hej dziewczyny! wczoraj sie naprodukowalam a tu sie wiadomosc nie zapisala bo remonty na wizazu...

wiec teraz napisze tylko tyle ze odbilo mi totalnie, moze dlatego ze mialam wczoraj dzień waxa... kupilam te dwa matrixy o ktorych pisalam w 1 czesci... koszt calkowity 93,80.... tyle pieniedzy... naprawde mi odbiło... Teraz czekam na przesylkę, mam nadzieję, ze dotrze do mnie przed długim weekendem ale tyle kasy... ehhh...
milego dnia!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 09:20   #103
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez madziqs90 Pokaż wiadomość
A ja przyjmuje wszystkie wersje od Magdaleny, Magdy, Madzi po jeszcze inne wymyślne formy chociaż Magdalena to zbyt poważnie brzmi...
po prostu PIĘKNE imię nie ważne w jakiej formie.
Masz rację, pięknie się nazywamy

Trochę o MAGDALENIE:
Twoim celem jest życie na wysokich obrotach. Jesteś bardzo wrażliwa i subtelna, wyczulona na najdrobniejsze powiewy romantyczności i drgnienia serca, a zarazem pełna temperamentu i witalności, drapieżności i zmysłowego uroku. I nie masz najmniejszego zamiaru rezygnować z żadnej ze stron swej osobowości! Dyplomacja i umiłowanie spokoju nie wykluczają przecież życiowego sprytu i analitycznego spojrzenia na rzeczywistość. Zamiłowanie do rzeczy idealnych, np. poezji, muzyki czy filozofii, można pogodzić z zainteresowaniem sprawami codziennymi - rywalizacją, pieniędzmi i chłopcami (dla których sprostanie Ci jest nie lada wyzwaniem). Starasz się wykorzystać wszystkie swoje możliwości i żyć pełnią życia, nie szufladkując go. Nie znosisz stałych obowiązków i rygorów; buntujesz się przeciw ograniczaniu swobody; często reagujesz nerwowo i impulsywnie. Gdy jednak się uspokoisz, można z Tobą przedyskutować nawet najtrudniejsze i kłopotliwe sprawy: Jesteś dziewczyną niezwykle aktywną, żywo zainteresowaną wszystkim, co Cię otacza, poddającą się urokowi świata przyrody i literatury. Ponieważ wyróżniasz się bystrym i wnikliwym umysłem, wykazujesz czasem skłonność do przewodzenia innym i do narzucania im swojej woli. Robisz to jednak z dużym wyczuciem i wdziękiem, dzięki czemu nikogo do siebie nie zrażasz, a raczej zdobywasz przyjaciół. Lubisz wypełniać postawione przed Tobą zadania, pod warunkiem że sposób wykonania pozostawiono do Twego uznania. Bardzo dbasz o swój wygląd, troszczysz się o makijaż przy uroczystych okazjach, lubisz się modnie ubierać. Masz dużo zdrowego rozsądku, ale potrafisz iść za głosem serca, jesteś zdolna do poświęceń, do niesienia pomocy; do wielkiego oddania i do wielkich namiętności. Największą władzę ma nad Tobą potęga uczuć.

Jakby o mnie pisali A u Was Magdy, Magdaleny, Madzie i Magdusie też się zgadza?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 09:23   #104
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Witam Wchodzę do panelu użytkownika, na liste subskrypcji i................ nie ma nowych wiadomości we dypsomaniaczka!!!! Coś złego musiało się stać!!! No... ale trafiłam tutaj




Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Teraz imię: Sweet_Jelly i Atsenki.
I zaraz będzie większość aktywnych włosomaniaczek (aktywnych przez cały wątek)
Masz dobrą pamięć, ja strasznie szybko zapominam A te listy imion są naprawdę bardzo pomocne

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość



Jutro fajny film o rekinach
Haaa, też a niego czekam! Uwielbiam filmyo rekinach, uwielbiam się bać

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
kto ogląda you can dance?
Ja oglądałam :/ Boże, jak ta rusin źle wyglądała...


Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
ojej, 4 strony...

co do ycd spelnily sie moje czarne mysli. odpadla jedna z fajniejszych babek! ta zaneta to jakas porazka, nie tanczy ladnie [w porownaniu do reszty] a na dodatek ciagle ryczy i robi z siebie ckliwe widowisko. ona powinna odpasc! no i santi... a ja go tak lubilam! z tych zagrozonych nie lubilam tylko tego w zoltym, nie pamietam jak sie zwie [taki co ciagle podkresla, ze ze wsi jest], cala reszta super. a ten jak na zlosc musial zostac...
a swoja droga racja, bardzo kiepski odcinek
dzien dobry z rana! ide do chemii

edit: aaa, w ycd wczoraj pokazli mojego 'znajomego', rolanda
Roland to Twój znajomy?! Skąd Wy znacie te wszystkie wielkie gwiazdy? Agnieszka miała zaszczyt obcować z Jolantą R., a Ty z Rolandem

A edycja YCD słaba. Wczorajszy odcinek straszny, jedynie duet Milli i Kryspina jako
tak wyglądał. I ja lubię tego 'wieśniaka' w żółtym dresie Miły chłopaczek Kto krzyknął do roxy 'kocham cię'?

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość

a tak w ogole to w ramach PSM mam ostatnio strasznego dola odnosnie wygladu Dochodze do wniosku ze natura nie obdarzyla mnie niczym ladnym... Kiedys kazdy zachwycal sie moimi nogami (lacznie ze mna) ale odkad przestalam zakladac spodniczki i krotkie spodenki, po tym jak pojawil mi sie cellulit to juz tego zachwytu nie ma Do tego mimo ze strasznie dbam o wlosy to jednak nigdy nie beda szczegolnie ladne bo po mamie odziedziczylam cienkie, delikatne, proste jak drut wlosy... Jedynym plusem tego jest fakt, ze nie musze uzywac prostownicy Zeby mialam lekko krzywe i mecze sie teraz z drutami na zebach, mam strasznie powazna wade wzroku i przez to nie moge uprawiac nadmiernie sportu, a jak schudnac nie uprawiajac sportu? Co prawda gruba nie jestem, ale mam wystajacy brzuch Dol na calego.... Tak wiem, za kilka dni mi przejdzie i bede sie z tego smiala...ale co poradzic przez te kilka dni przed miesiaczka


Na taki humor... obowiązkowo lody i babskie pogaduchy! I kupić sobie jakiś drobiazg, głupotkę na pocieszenie A sport możesz uprawiać w domu, karimatka+ćwiczenia.


Zaraz idę zrobić wosk na włosy. Zamówiłam szampon i odżywkę z matrixa (szampon dodający objętości, odżywkę nawilżającą), jak dotrą, to napisze jak działają
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 09:45   #105
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez madziqs90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny



oj na pewno przesadzasz chociaż chyba każda z nas tak ma.. taki mały kryzys egzystencjalny. A jeśli chodzi o Twoje włosy "cienkie, delikatne, proste jak drut" to chciałabym mieć takie a nie taka szopę
Buzia do góry
No tak zawsze jest tak ze chcemy miec to czego nie mamy Dzieki za mile slowa

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Na taki humor... obowiązkowo lody i babskie pogaduchy! I kupić sobie jakiś drobiazg, głupotkę na pocieszenie A sport możesz uprawiać w domu, karimatka+ćwiczenia.

Zaraz idę zrobić wosk na włosy. Zamówiłam szampon i odżywkę z matrixa (szampon dodający objętości, odżywkę nawilżającą), jak dotrą, to napisze jak działają
Niestety pogaduchy odpadaja Jestem w UK gdzie mam tylko zapracowana siostre i jej meza Drobiazgu tez neistety nie kupie bo zwolnilam sie z pracy i jestem bez grosza... A sport? Hmm brak motywacji + slomiany zapal = brak sportu
Oczywiscie zdaj relacje po 1 myciu, jak sie sprawuje szampon i odzywka
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 09:47   #106
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Kasiu atsenko głowa do góry! Takie złe samopoczucie mija, PMS też się w końcu skończy. Porcja lodów czekoladowych zawsze pomaga W czasie okresu można, nie idzie w pupę
Trzymaj się
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 10:10   #107
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Witam

Już druga część??
Niezłe jesteście!

Ale jak ja teraz zacytuję zaległe posty...

Porcelainnn
No niestety Jola nie przyszła do nas z koniem
A ja tak strasznie chciałabym zobaczyć tego (rózowego) konia, który ma ROGA i dlatego to NOSOROŻEC
Padłam jak to kiedyś usłyszałam

tulipanna
Hmm... No cóż... Jam wprawdzie Agnieszka od urodzenia, czyli od ćwierć wieku już, ale na pewno nie Twoja siostra
O to możesz być spokojna

Estelle
Czy ja wiem, czy ta fryzurka taka fajna?
Jak wychodziłam od fryzjera to inaczej wyglądała niż po moim układaniu w domu - nie jestem tak dobra jak fryzjerka :nie

Nie zrobiłam sobie jeszcze żadnej fotki, może w weekend nad tym pomyslę
Po tej zmianie wygladam zupełnie inaczej, jak kompletnie inna osoba

Ale powiem Wam jedno – kiedy patrzę na siebie w lusterku, od razu zaczyna mi się w głowie nucić melodia „Lata dwudzieste, lata trzydzieste...“ Mój TŻ powiedział dokładnie to samo, kiedy mnie pierwszy raz zobaczył, ale jemu to akurat nie przeszkadza
Mój widok był dla niego szokiem, bo nie uprzedziłam go, że idę do fryzjera. Tzn w zeszłym tygodniu mu wspominałam, że w poniedziałek na pewno pójdę, ale jak to facet, oczywiście zapomniał
Ale stwierdził też, że on wprawdzie wolałby, żeby włoski były trochę dłuższe, ale jest lepiej niż myślał Linczu nie było, więc chyba jest dobrze

Kupiłam piankę Welli nadającą objętość. Co do objętości to niestety bym polemizowała , ale przynajmniej włosów mi nie skleiła. Mam też nadzieję, że nie wysuszy.

Dorotko
świetny pomysł z tą imienną ściągawką

A mnie ostatnio kopie zaszczyt za zaszczytem
Pierwszym była oczywiście wizyta Joli w drogerii
A kolejnym-moja Czarna Od kilku dni znowu ze mną spi Odkąd Reksio zaczął okupować moje łóżko Czarna omijała je szerokim łukiem, ale ostatnio zmieniła zdanie. Sądzę, że ma to „coś“ wspólnego z tym, że jak na razie po tamtej aferze z wazonem, ma zakaz wchodzenia do pokoju mamy, a po tym jak „wyprowadziła“ się ode mnie spała własnie z moją mamą, cwaniara Ja się oczywiście cieszę, że ona znowu ze mną śpi, tylko czy wiecie jakie to jest niewygodne? Spać z dwoma zwierzakami – z jednej strony Czarna, a z drugiej strony Reksio, Czarna na kołdrze, a Reksio pod kołdrą Przecież ja się normalnie ruszyć w nocy nie mogłam I cierpiałam niewygody tylko po to, żeby moim zwierzakom było wygodnie

Jak byłam z Czarną na szczepieniu weterynarz skasował mnie jeszcze na 20zł za witaminki – już jakiś czas temu zauważyłam, że przerzedziła się jej i to dośc mocno siersć w okolicach ogona i kawałek dalej wzdłuż grzbietu. No i codziennie Czarna dostaje tableteczkę, nawet jej to łykanie nieźle idzie – pod warunkiem oczywiście, że jej w tym pomożemy
I ostatnio kiedy wkładałam jej tabletkę do pyszczka zauwazyłam, że nie ma jednego przedniego ząbka u góry Jak ona to zrobiła??

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2008-04-24 o 11:05
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:04   #108
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Asiu, mogłabym również prosić o nick na PW?
Agnieszko, Finlorko Pytałam się dzisiaj wychowawcy w sprawie Twojej pracy- po prostu muszą być przerwy na odpoczynek(żeby coś zjeść, usiąść). Myślę, że tak co trzy godziny powinny być, ale dokładnie nie wiem(Sor nie był pewien).

Ufff, właśnie wróciłam do domu ze szkoły i zmykam zaparzyć pokrzywy i zrobić jakiś obiadek
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:11   #109
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Roland to Twój znajomy?! Skąd Wy znacie te wszystkie wielkie gwiazdy? Agnieszka miała zaszczyt obcować z Jolantą R., a Ty z Rolandem

A edycja YCD słaba. Wczorajszy odcinek straszny, jedynie duet Milli i Kryspina jako
tak wyglądał. I ja lubię tego 'wieśniaka' w żółtym dresie Miły chłopaczek Kto krzyknął do roxy 'kocham cię'?
a bo on mieszka niedaleko mojego [bylego juz] osiedla i moj przyjaciel go zna mam nawet do niego numer, chcesz? wszyscy do niego dzwonia, zeby powiedzial cos o kims na podstawie jego imienia i nazwiska zreszta, to juz kultowa postac na youtube
to jego videoblog:
http://pl.youtube.com/watch?v=eLeTe2VfIwc
http://pl.youtube.com/watch?v=RD-ES-...eature=related
i moje ulubione:
http://pl.youtube.com/watch?v=VufMOL...eature=related
a tak a propos gwiazd to u mnie we wsi to ich zatrzesienie. mieszkam jakies 150m od lindy, kilka ulic dalej mieszka kukulska, gdzies tam zamachowski, czasem go widuje w sklepie. jakimowicza kiedys spotkalam w lesie na spacerze nawet pazura mieszkal, ale potem sie przeprowadzil bo go paparazzi meczyli jakis czas temu na imprezie poznalam sergiusza, tego co w rodzinie zastepczej filipa gra. bardzo zarozumiale chlopaczysko! i tak to chyba tyle...

a do roxy krzyczal ten co w poprzednim odcinku kasi 'skradl buziaka' w niebieskiej koszulce taki, nie pamietam jak on sie zwie
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 13:12   #110
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Dzieńdobry
zmyłam się z wosu bo mam fatalny chumor;/
niby za ten cały graniastosłup dostałam 5 ale z maty postawiła mi 2
jejku jak mi sie rano nie chciałao wstac;/ az poszłam na 8 i nie poszłam na 1 lekcje;/
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 13:14   #111
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Witam wszystkie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 13:26   #112
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
a bo on mieszka niedaleko mojego [bylego juz] osiedla i moj przyjaciel go zna mam nawet do niego numer, chcesz? wszyscy do niego dzwonia, zeby powiedzial cos o kims na podstawie jego imienia i nazwiska zreszta, to juz kultowa postac na youtube
to jego videoblog:
http://pl.youtube.com/watch?v=eLeTe2VfIwc
http://pl.youtube.com/watch?v=RD-ES-...eature=related
i moje ulubione:
http://pl.youtube.com/watch?v=VufMOL...eature=related

Roland, tak, hehe.. Chodziliśmy kiedyś do jednej podstawówki.
Do dzisiaj mam przed oczami obraz jak opiera się o parapet na każdej przerwie, a kto przechodzi to mu dokucza...
Jego matka uczyła mnie w-fu
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 13:51   #113
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

co tu tak cicho?:p
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:01   #114
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Muszę się pochwalić... kupiłam sobie kolejne cudo do włosów Odżywkę do włosów i skóry głowy Jantar, z Farmony.
Skład ma ponoć świetny, dużo różnych składników aktywnych. Będę wcierać w skórę głowy na noc




CO do YCD... moja kumpela z klasy chodziła z Kamilem do jednej szkoły
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:03   #115
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Ha! a ja dzisiaj wcześniej niż zwyle... zwiałam z oficjałki, gdzie bylam wysłana w delegację

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
Asiu, koronki... jakie boskie! jak sie takie cuda robi?? ja mam taka chrapke na koronkowe aplikacje na jeansy...
Ślicznie dziękuję
To do dzieła z tego co pamiętam ciągnie Cię do projektowania i przerabiania, nie powinnaś mieć z tym problemu

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
O dżizes jakie cudeńka! Asiu masz talent Ja też z checią pooglądam Twoje dzieła na allegro, a nóż widelec może coś kupię

Hm... znaczy namiar na PW ?

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Witam z rana
Sliczne A jaka ladna modelka


Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
wiec teraz napisze tylko tyle ze odbilo mi totalnie, moze dlatego ze mialam wczoraj dzień waxa... kupilam te dwa matrixy o ktorych pisalam w 1 czesci... koszt calkowity 93,80.... tyle pieniedzy... naprawde mi odbiło... Teraz czekam na przesylkę, mam nadzieję, ze dotrze do mnie przed długim weekendem ale tyle kasy... ehhh...
milego dnia!
Ale pewnie kupiłaś te największe butle?? Nie masz co żałować, po przeliczeniu wyjdzie taniej niż jakiś firmowy szampon w drogerii typu Dove

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
[I]
Haaa, też a niego czekam! Uwielbiam filmyo rekinach, uwielbiam się bać
Co to za film o rekinach

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Witam

Estelle
Czy ja wiem, czy ta fryzurka taka fajna?
Jak wychodziłam od fryzjera to inaczej wyglądała niż po moim układaniu w domu - nie jestem tak dobra jak fryzjerka :nie
Nie zrobiłam sobie jeszcze żadnej fotki, może w weekend nad tym pomyslę
Po tej zmianie wygladam zupełnie inaczej, jak kompletnie inna osoba
Nie marudzić pokazać my srogo ocenić

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
[...] Ja się oczywiście cieszę, że ona znowu ze mną śpi, tylko czy wiecie jakie to jest niewygodne? Spać z dwoma zwierzakami – z jednej strony Czarna, a z drugiej strony Reksio, Czarna na kołdrze, a Reksio pod kołdrą [...]
Wiemy, ja mam to samo, całe szczęście nie całą noc, w trakcie spania zwierza schodzą z łóżka i robi się troszkę luźniej.

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
niby za ten cały graniastosłup dostałam 5 ale z maty postawiła mi 2
jejku jak mi sie rano nie chciałao wstac;/ az poszłam na 8 i nie poszłam na 1 lekcje;/
Nie przejmuj się
Ja też dzisiaj rano wstać nie mogłam... wyłączyłam budzik przy trzecim dzwonku [7:10] z myślą, że już za 5 minut wstanę i... dopiero mój TŻ mnie obudził... było grubo po w pół do ósmej... Oczywiście jak zwykle spóźnilam się do pracy, chociaż i tak otwierałam frmę [widać nie tylko nam włączył się ten tryb plaga jakaś albo coś... - czuj się usprawiedliwiona ]
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:04   #116
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić... kupiłam sobie kolejne cudo do włosów Odżywkę do włosów i skóry głowy Jantar, z Farmony.
Skład ma ponoć świetny, dużo różnych składników aktywnych. Będę wcierać w skórę głowy na noc




CO do YCD... moja kumpela z klasy chodziła z Kamilem do jednej szkoły
jejku gdzies ty znalazła ta odzywke? ja szukam i nigdzie nie ma
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:06   #117
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ha! a ja dzisiaj wcześniej niż zwyle... zwiałam z oficjałki, gdzie bylam wysłana w delegację


Ślicznie dziękuję
To do dzieła z tego co pamiętam ciągnie Cię do projektowania i przerabiania, nie powinnaś mieć z tym problemu



Hm... znaczy namiar na PW ?





Ale pewnie kupiłaś te największe butle?? Nie masz co żałować, po przeliczeniu wyjdzie taniej niż jakiś firmowy szampon w drogerii typu Dove


Co to za film o rekinach


Nie marudzić pokazać my srogo ocenić


Wiemy, ja mam to samo, całe szczęście nie całą noc, w trakcie spania zwierza schodzą z łóżka i robi się troszkę luźniej.



Nie przejmuj się
Ja też dzisiaj rano wstać nie mogłam... wyłączyłam budzik przy trzecim dzwonku [7:10] z myślą, że już za 5 minut wstanę i... dopiero mój TŻ mnie obudził... było grubo po w pół do ósmej... Oczywiście jak zwykle spóźnilam się do pracy, chociaż i tak otwierałam frmę [widać nie tylko nam włączył się ten tryb plaga jakaś albo coś... - czuj się usprawiedliwiona ]

no to ja tez czuje sie usprawiedliowiona
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:19   #118
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Tak, Asiu poproszę namiar, żałuję tylko, że musisz to robić w ten sposób, żeby nie zostać posądzoną o reklamę. Twoje cudeńka same w sobie nią są i trzeba tu nic dodawać. Naprawdę piękne, a do tego udało Ci się uniknąć kiczowatości i niechlujstwa, co widać w kilku przypadkach na allegro. Twoja kryza i mankiecik są urzekające.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:21   #119
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Roland, tak, hehe.. Chodziliśmy kiedyś do jednej podstawówki.
Do dzisiaj mam przed oczami obraz jak opiera się o parapet na każdej przerwie, a kto przechodzi to mu dokucza...
Jego matka uczyła mnie w-fu
a do ktorej podstawowki chodzilas?
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję
To do dzieła z tego co pamiętam ciągnie Cię do projektowania i przerabiania, nie powinnaś mieć z tym problemu
a nawet bardzo wiec mowisz, ze nie takie trudne? no to sie pobawie w chwili wolnej
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:26   #120
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Tak, Asiu poproszę namiar, żałuję tylko, że musisz to robić w ten sposób, żeby nie zostać posądzoną o reklamę. Twoje cudeńka same w sobie nią są i trzeba tu nic dodawać. Naprawdę piękne, a do tego udało Ci się uniknąć kiczowatości i niechlujstwa, co widać w kilku przypadkach na allegro. Twoja kryza i mankiecik są urzekające.
Raz jeszcze dziękuję
raz lepiej, raz gorzej, ale staram się jak mogę

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
a nawet bardzo wiec mowisz, ze nie takie trudne? no to sie pobawie w chwili wolnej
No pewnie a jak potem wchodzi w krew...
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.