gadżet do biegania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-15, 08:59   #1
kama3009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4

gadżet do biegania


Mam pytanie czy jesteś w stanie wskazać jakiś (konkretny) gadżet który podczas biegu będzie mierzył odległość jaką przemierzyłam? Wiem ze takie różne aplikacje można ściągnąć na telefon jednak mój telefon nie jest przystosowany do korzystania z takich aplikacji dlatego myślę nad zakupem czegoś co będzie spełniało taką funkcję.
Koszt tak do około 250zł ale w razie czego można troszkę koszt naciągnąć
kama3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 17:54   #2
bronio56
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: gadżet do biegania

Za takie pieniądze to jednak proponuję zainwestować w telefon bo pulsometr etc. będzie raczej za słaby
bronio56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 20:10   #3
dismla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: gadżet do biegania

może po prostu poszukaj dobrej aplikacji na telefon, jak masz nowy model telefonu. nie siedze w tym temacie (nowinek technologicznych), ale moi znajomi uzywają do tego aplikacji w telefonie. pewnie wyjdzie dużo taniej
dismla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 20:20   #4
kosmaczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: gadżet do biegania

polecam kupno smart zegarka z androidem, mam i polecam

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-12 o 14:52 Powód: Link.
kosmaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 23:10   #5
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: gadżet do biegania

Tyle że smart zegarek łączy się ze smart telefonem . Ja mam Samsunga fit, dostałam za darmo podczas zakładania karty kredytowej ale w życiu bym nie dała za niego 250 zł w sklepie.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 07:46   #6
alina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 22
Dot.: gadżet do biegania

Ja także byłabym za zainwestowaniem w lepszy telefon niż kupowaniem kolejnego zbędnego sprzętu. Dzięki temu będziesz miała możliwość wypróbowania wielu aplikacji i mierzenia dystansu, jaki udaje Ci sie pokonać. Jest jeszcze możliwość, że będziesz biegała tylko proste trasy, a później w sieci sprawdzała ile km ma odległość od punktu, w którym zaczynasz bieg do punktu, w którym kończysz bieganie. Mam tylko pytanie, dlaczego tak ważna jest dla Ciebie dokładna wiedza na temat odległości, jaką przebiegłaś danego dnia? Nie może to być przybliżony dystans?
alina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 10:24   #7
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: gadżet do biegania

ja tez sugerowalabym zainwestowanie w telefon, a jesli koniecznie zalezy Ci na urzadzeniu do pomiarow to wowczas pulsometr, np. z Lidla z tygodnia biegowego. Cena na pewno nizsza niz podalas tylko nei wiem jak z dokladnoscia.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 13:03   #8
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: gadżet do biegania

Pulsometr z lidla nie ma gps. Mierzy tylko tętno i nawet nie zapamiętuje treningów, nie ma opcji zgrania ich do zewnętrznego serwisu.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 11:54   #9
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: gadżet do biegania

Jeśli wiesz, że bieganie nie znudzi Ci się szybko to polecałabym kupno zegarka z GPS. Jest o wiele wygodniejszy niż telefon, w każdej chwili możesz zerknąć na tempo itp. I jest niezastąpiony na zawodach tylko to jest koszt trochę większy niż 250 zł niestety. Ja swój kupiłam za 500 zł bez paska do pulsometru. I to jest raczej niższa półka
Ale jest rewelacyjny i nie wyobrażam sobie biegania bez niego

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 07:38   #10
amatorka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 11
Dot.: gadżet do biegania

Ja mam apke na tel, ale specjalny zegarek może spełniać tą funkcje. Ja lubie sprawdzać swoje czasu i jak mam życiówkę, to ciesze się jak dziecko. Ciekawe jak mi wyjdzie na Grand Prix Warszawy na Kabatach .
amatorka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 15:10   #11
Pinqua
Raczkowanie
 
Avatar Pinqua
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 48
Dot.: gadżet do biegania

a używa ktoś z Was pas do biegania? taka jakby kieszonka w pasku na klucz, kasę albo coś drobnego - wydaje się fajna bo w saszetce denerwująco wszystko lata podczas biegania.
Pinqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 19:28   #12
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomości: 378
Dot.: gadżet do biegania

Cytat:
Napisane przez Pinqua Pokaż wiadomość
a używa ktoś z Was pas do biegania? taka jakby kieszonka w pasku na klucz, kasę albo coś drobnego - wydaje się fajna bo w saszetce denerwująco wszystko lata podczas biegania.
Pas jest równie denerwujący. Dobra kurtka czy bluza do biegania ma małe kieszonki na takie drobiazgi. Ewentualnie można dostać opaskę na rękę z kieszonką na klucze. To znacznie praktyczniejsze. A jeśli szukasz metody chałupniczej, to ja przywiązuję klucz do sznurka od spodni przy pasie ; )
__________________
Natura twoja jest zła Z tym się pogódź
Woła przez ciebie głosem który cię przeraża
Słowami których zdawało ci się - nie miałeś w sobie
Wytryska z ciebie inna niźli o niej mniemasz
jak wrzące źródło o zapachu siarki
pod którym omdlewają zielone łąki pozoru

Szybkobiegacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 20:24   #13
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: gadżet do biegania

Cytat:
Napisane przez Pinqua Pokaż wiadomość
a używa ktoś z Was pas do biegania? taka jakby kieszonka w pasku na klucz, kasę albo coś drobnego - wydaje się fajna bo w saszetce denerwująco wszystko lata podczas biegania.
Właśnie też mam problem z drobiazgami. Pas mam i raczej nie używam bo mnie denerwuje, tak samo jak i etui na telefon. W zimie problemu nie ma bo mam 3 kieszenie w kurtce i tam wszystko wrzucam. Latem albo brałam klucz w rękę i leciałam, a na dłuższe wycieczki zabieralam plecak do biegania.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 14:39   #14
kajunia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: gadżet do biegania

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Właśnie też mam problem z drobiazgami. Pas mam i raczej nie używam bo mnie denerwuje, tak samo jak i etui na telefon. W zimie problemu nie ma bo mam 3 kieszenie w kurtce i tam wszystko wrzucam. Latem albo brałam klucz w rękę i leciałam, a na dłuższe wycieczki zabieralam plecak do biegania.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Klucz w ręku to nie za dobry pomysł. Plecak to świetny pomysł ale musi być malutki i wygodny jak ma być do biegania.
kajunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 19:48   #15
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 152
Dot.: gadżet do biegania

Cytat:
Napisane przez Pinqua Pokaż wiadomość
a używa ktoś z Was pas do biegania? taka jakby kieszonka w pasku na klucz, kasę albo coś drobnego - wydaje się fajna bo w saszetce denerwująco wszystko lata podczas biegania.
No właśnie pas a saszetka to duża różnica Pas tak saszetka nie, bo wszytko tak chlupocze
__________________
Zapuszczam włosy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 12:35   #16
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: gadżet do biegania

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
ja tez sugerowalabym zainwestowanie w telefon, a jesli koniecznie zalezy Ci na urzadzeniu do pomiarow to wowczas pulsometr, np. z Lidla z tygodnia biegowego. Cena na pewno nizsza niz podalas tylko nei wiem jak z dokladnoscia.
A nie wiesz kiedy taki tydzień się zaczyna?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 21:21   #17
goferro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: gadżet do biegania

Według mnie opcje są dwie:

- zegarek do biegania - tutaj przekrój jest ogromny, ale też ceny niemałe, ciężko będzie coś znaleźć fajnego do 250 zł; z popularnych firm jest Garmin, Suunto, Polar, Tomtom; warto sprawdzić czy zegarek mierzy puls z ręki czy potrzebujemy dodatkowego pasa (te rozwiązanie będzie dokładniejsze, ale mniej wygodne - w razie czego xxx poradnik jak wybrać pulsometr); z mierzeniem odległości nie ma problemu, bo to raczej podstawowa funkcja; niewygodne może być natomiast przerzucanie danych na komputer czy do serwisu internetowego

- aplikacja do biegania - wykorzysta ona gps'a z telefonu; aplikacji jest całkiem sporo, a wśród najpopularniejszych endomondo czy runkeeper; są też mniej popularne takie jak strava czy runtastic; generalnie większość ma podobne funkcjonalności i różni się głównie wyglądem; polecam wybierać takie, gdzie są już znajomi

Może warto zastanowić się nad wyborem lepszego telefonu, bo jakby nie patrzeć taki zegarek też trochę kosztuje, a jest dodatkowym czymś do noszenia podczas biegania. Poza tym lepszy telefon to lepsze możliwości.

Za niecałe 400 zł masz na przykład Huawei Y5 z androidem i gpsem. Spokojnie powinny na nim pójść wcześniej wspominane aplikacje, a może jeszcze jakoś inaczej wykorzystasz telefon?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-03-30 o 15:30 Powód: reklama
goferro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 08:52   #18
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: gadżet do biegania

Pas HR niekoniecznie musi być niewygodny Ja swojego pasa od Suunto w sumie nie czuję i nie przeszkadza mi on, koleżanka ma Polara M400 i też sobie pas chwali. Facetom może bardziej przeszkadza, bo oni nie przywykli do noszenia biustonoszy

Natomiast zegarki, które mierzą puls z nadgarstka to może i fajny gadżet, ale... W zimie zegarek z oddzielnym pasem można nałożyć nawet na rękaw kurtki i dalej będzie mierzył puls (o ile będziemy mieć założony pasek). Podobnie w czasie jazdy na rowerze- można go przypiąć do kierownicy (są specjalnej podkładki do tego). Natomiast zegarek z czujnikiem tętna w bransolecie musi być na nadgarstku, nie można inaczej założyć.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 13:59   #19
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: gadżet do biegania

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Pulsometr z lidla nie ma gps. Mierzy tylko tętno i nawet nie zapamiętuje treningów, nie ma opcji zgrania ich do zewnętrznego serwisu.
Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Pas HR niekoniecznie musi być niewygodny Ja swojego pasa od Suunto w sumie nie czuję i nie przeszkadza mi on, koleżanka ma Polara M400 i też sobie pas chwali. Facetom może bardziej przeszkadza, bo oni nie przywykli do noszenia biustonoszy

Natomiast zegarki, które mierzą puls z nadgarstka to może i fajny gadżet, ale... W zimie zegarek z oddzielnym pasem można nałożyć nawet na rękaw kurtki i dalej będzie mierzył puls (o ile będziemy mieć założony pasek). Podobnie w czasie jazdy na rowerze- można go przypiąć do kierownicy (są specjalnej podkładki do tego). Natomiast zegarek z czujnikiem tętna w bransolecie musi być na nadgarstku, nie można inaczej założyć.
Dziewczyny, pomóżcie. Chcę kupić sam pas i korzystać z endomondo, ale nie wiem jak znaleźć taki pas w miarę niskiej cenie. Chodzi mi o to, że np. tutaj: http://www.activemaniak.pl/35260/jak...8-lipiec-2015/
jest podane, że Garmin HRM3-S jest kompatybilny z darmowymi aplikacjami, a z kolei w jednym z opisów na allegro jest podane, że ten model działa z:
"Kompatybilny z modelami:

ANT+ Adapter for iPhone
Astro®
Colorado® 300
Dakota™ 20
Edge® 500 Edge® 510 Edge® 705 Edge® 800 Edge® 810
Edge® Touring Plus
eTrex® 30
fēnix™
Forerunner® 110 Forerunner® 210 Forerunner® 220 Forerunner® 305 Forerunner® 310XT Forerunner® 405 Forerunner® 405CX Forerunner® 410 Forerunner® 50 Forerunner® 610 Forerunner® 620 Forerunner® 910XT
Foretrex® 401
FR60
FR70
Garmin Fit™
GPSMAP® 62s GPSMAP® 62sc GPSMAP® 62st GPSMAP® 62stc
GPSMAP® 78s
Montana® 600 Montana® 650 Montana® 650t
Monterra™
Opaska fitness vivofit™
Oregon® 300 Oregon® 400t Oregon® 450 Oregon® 450t Oregon® 550 Oregon® 550t Oregon® 600 Oregon® 600t Oregon® 650 Oregon® 650t
quatix™
tactix™
VIRB™ Elite"

Skąd ja mam wiedzieć czy jakiś model będzie chodził z moim telefonem? w opisie aukcji nie ma nic na ten temat podane. Tak jest z większością modeli.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 15:49   #20
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: gadżet do biegania

Masz dwa rodzaje przesyłania danych z paska: bluetooth i ant+. Z telefonem będzie ci śmigać pas na bluetooth. Ten, który opisujesz, przesyła w technologii ant+, więc z telefonem go nie spikniesz. Natomiast to, co masz tam wymienione, to są modele zegarków i nawigacji, które ant+ obsługują.
Koleżanka miała pasek z decathlona i parowała go telefonem i endomondo.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 16:03   #21
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: gadżet do biegania

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Masz dwa rodzaje przesyłania danych z paska: bluetooth i ant+. Z telefonem będzie ci śmigać pas na bluetooth. Ten, który opisujesz, przesyła w technologii ant+, więc z telefonem go nie spikniesz. Natomiast to, co masz tam wymienione, to są modele zegarków i nawigacji, które ant+ obsługują.
Koleżanka miała pasek z decathlona i parowała go telefonem i endomondo.
Dziękuję za odpowiedź. Trochę to skomplikowane dla takiego laika jak ja. Właśnie widzę, że ceny tych pasów też mogą być całkiem wysokie
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 21:15   #22
Happy_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 31
Dot.: gadżet do biegania

Dla mnie ostatnio hitem jest opaska <reklama>. Kupiłam ją zupełnie przypadkiem - rzuciła mi się w oczy dzięki neonowemu kolorowi Jest wykonana z materiału, dzięki czemu nie obciera mnie podczas biegania i nie spada

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2016-03-22 o 10:47 Powód: Reklama
Happy_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 10:59   #23
topole100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: gadżet do biegania

Najlepiej kup smartfona z androidem i ściągnij aplikację runmeter. Aplikacja potrafi mierzyć przebyty dystans, wyznaczyć trasy i ustalać plan treningu.
topole100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:47   #24
Pinqua
Raczkowanie
 
Avatar Pinqua
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 48
Dot.: gadżet do biegania

Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz Pokaż wiadomość
Pas jest równie denerwujący. Dobra kurtka czy bluza do biegania ma małe kieszonki na takie drobiazgi. Ewentualnie można dostać opaskę na rękę z kieszonką na klucze. To znacznie praktyczniejsze. A jeśli szukasz metody chałupniczej, to ja przywiązuję klucz do sznurka od spodni przy pasie ; )
czyli pas wypróbwałaś/eś i nie polecasz?

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Właśnie też mam problem z drobiazgami. Pas mam i raczej nie używam bo mnie denerwuje, tak samo jak i etui na telefon. W zimie problemu nie ma bo mam 3 kieszenie w kurtce i tam wszystko wrzucam. Latem albo brałam klucz w rękę i leciałam, a na dłuższe wycieczki zabieralam plecak do biegania.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
nie no, klucz w rękę to słaby omysł, ty bardziej że jest jeszcze jakiś telefon, kasa

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Marmu Pokaż wiadomość
No właśnie pas a saszetka to duża różnica Pas tak saszetka nie, bo wszytko tak chlupocze
no saszetka to tragedia, a Ty testowałaś ten pas?
Pinqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:03   #25
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: gadżet do biegania

Jak już jest rozmowa o pasach, to ja mam neoprenowy Deutera (Deuter Neo Belt II).
Na upartego można tam bardzo dużo zmieścić, ale dzięki temu, że to neopren, to się ładnie dostosowuje do ciała.

Natomiast na dłuższe dystanse mam pas z ultraspire z uchwytem na bidon. Tylko tam nie mam gdzie telefonu wrzucić

Co do kwestii wygody czy nie- to zależy indywidualnie od osoby. Mi nie przeszkadza
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 09:53   #26
Agnesia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: gadżet do biegania

Możesz jeszcze kupić krokomierz, tanie rozwiązanie ale nie idealne, ma spory margines błędu ale pokazuje ile się przebiegło i jest mały bardzo. Fajna sprawa to zegarki z GPS ale to już większe koszta.
Agnesia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 20:09   #27
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 152
Dot.: gadżet do biegania

Cytat:
Napisane przez Pinqua Pokaż wiadomość
no saszetka to tragedia, a Ty testowałaś ten pas?
Tak pas jest fajny Mogę polecić.
__________________
Zapuszczam włosy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 19:21   #28
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: gadżet do biegania

polar m400 lub a360, ewentualnie fitbit hr
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 12:23   #29
jubilatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: gadżet do biegania

Biegam od kilku miesięcy, w moim przypadku sprawdza się bardzo dobrze taki gadżet jak pas na biodra z małą kieszonką, mieści się tam smartfon i kilka drobiazgów i w trakcie biegania nie ma żadnych problemów. Używam aplikacji Kręć kilometry.

Edytowane przez jubilatka
Czas edycji: 2016-09-08 o 20:41
jubilatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-05 13:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.