hula hop - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-12, 19:08   #751
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: hula hop

Pallitqa no to kręcę z Wami
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 19:12   #752
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez Casiopeia
Pallitqa no to kręcę z Wami
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 20:04   #753
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: hula hop

Pierwszy dzien mam zaliczony!! Ale sie ciesze, że bede miała miesnie na brzuszku Ajjj juz sie doczekac nie moge
Tak w ogole to mam w talii tyle ile grudniowa szatynka Tzn. 68 cm A mam nawet taki ambitny plan, że poswiece sie i wstane jutro godzine wczesniej, żeby pojezdzic na rowerku i pokrecic hula Ale znajac mnie to nikłe szanse żebym skróciła swój sen o cale 60 min:P
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 20:24   #754
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez Agusia=]
Pierwszy dzien mam zaliczony!! Ale sie ciesze, że bede miała miesnie na brzuszku Ajjj juz sie doczekac nie moge
Tak w ogole to mam w talii tyle ile grudniowa szatynka Tzn. 68 cm A mam nawet taki ambitny plan, że poswiece sie i wstane jutro godzine wczesniej, żeby pojezdzic na rowerku i pokrecic hula Ale znajac mnie to nikłe szanse żebym skróciła swój sen o cale 60 min:P
Tez mam w talii 68 cm
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 20:31   #755
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: hula hop

ja mam w talii 70 cm marze o 65
uda sie.. musi sie udac... po dwoch miesiacach krecenia bede miec

zawsze jak krece to slucham jakiejs piosenki.. bardzo lubie krecic do Madonny i Kate Rayan.. a wy jakie polecacie piosenki?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 20:41   #756
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez Atram
ja mam w talii 70 cm marze o 65
uda sie.. musi sie udac... po dwoch miesiacach krecenia bede miec

zawsze jak krece to slucham jakiejs piosenki.. bardzo lubie krecic do Madonny i Kate Rayan.. a wy jakie polecacie piosenki?
Ja przy różnych szybkich techniawkach

Ps. Nie masz czasem takiego samego avatara jak Pusiak?
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 20:41   #757
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: hula hop

Ja dzisiaj kreciłam do "Pana Tadeusza" A konkretnie do fragmentu koncetru Wojskiego hehe No nic...szkolny obowiazek A tak to różnie Ale raczej rzadko takie odpowiednie do krecenia Tori Amos Hey I taka piosenke mam fajniutka... Tylko nie znam wykonawcy W "tancu z gwiazdami" była. Tytuł to "What the world need is love" zna ktos??
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-12, 20:53   #758
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: hula hop

Ja zazwyczaj wrzucam to co mam na dysku i jest tego parę setek od placebo, przez ajde jano [nie ma to jak folklor] aż do hey. Albo przed tv
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 20:57   #759
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez Agusia=]
Ja dzisiaj kreciłam do "Pana Tadeusza" A konkretnie do fragmentu koncetru Wojskiego hehe No nic...szkolny obowiazek A tak to różnie Ale raczej rzadko takie odpowiednie do krecenia Tori Amos Hey I taka piosenke mam fajniutka... Tylko nie znam wykonawcy W "tancu z gwiazdami" była. Tytuł to "What the world need is love" zna ktos??
wiem co to za piosenka
Oldies-What The World Needs Now Is Love fajniutka
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 20:59   #760
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa

Ps. Nie masz czasem takiego samego avatara jak Pusiak?
wlansie szukam jakiegos.. i dalam sobie taki i cos mi nie pasowalo.. mialam wrazenie ze gdzies juz widzialam i zmienilam
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 21:09   #761
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez Atram
wlansie szukam jakiegos.. i dalam sobie taki i cos mi nie pasowalo.. mialam wrazenie ze gdzies juz widzialam i zmienilam
hehe tak mi sie własnie kojarzyło no ale ok
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-12, 23:11   #762
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Ja zazwyczaj wrzucam to co mam na dysku i jest tego parę setek od placebo, przez ajde jano [nie ma to jak folklor] aż do hey. Albo przed tv
widze grudniowa ze sluchamy podobnej muzyki - suuuper ja krece z reguly do filmu, bo mi czas wtedy szybciej zlatywa ale sie ciesze ze sie tak ladnie zebralysmy...ja to mam po teh chorobie z 80cm!!! no...ok, nie jest tak zle, ale moim marzeniem jest tak z 65cm..ahhh te marzenia. buziaki kochane i zapraszam wszysktie do krecenia 12 to jest dead line i zobaczymy jakie bedziemy sliczniutkie i fajniutkie
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 23:21   #763
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Było 40 minut Dlaczego? Bo mi się znudziło, zrobiłam trening Suzany i koniec. Idę wypoczywać
tak a propos sie zastanawiam czy nie lepiej krecic sie po cwiczeniach na brzuch, czy to nie daje lepszych rezultatów. Jako ze aeroby ( a chyba mozna tak traktowac hula hop) lepiej robic po cwiczeniach bardziej silowych ze wzgledu na mnijesza ilosc glikogenu w miesniach, czyli potrzeba mniej wysilku zeby zaczac spalac tłuszczyk itp.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 10:12   #764
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez koKOro
tak a propos sie zastanawiam czy nie lepiej krecic sie po cwiczeniach na brzuch, czy to nie daje lepszych rezultatów. Jako ze aeroby ( a chyba mozna tak traktowac hula hop) lepiej robic po cwiczeniach bardziej silowych ze wzgledu na mnijesza ilosc glikogenu w miesniach, czyli potrzeba mniej wysilku zeby zaczac spalac tłuszczyk itp.
tzn. tak....wydaje mi sie ze z jednej strony to aeroby a z drugiej to jeszcze jedne cwiczenia na berzuch....ja raczej na okolobrzusznosilowe (ufff) cwiczenia proponuje aeroby takie jak skakanka, a hula to juz wieczorem albo rano...zeby nie dokladac brzusiowi ktory i tak musi sie zregenerowac kiedys...nie wiem w sumie...jak juz to ja raczej cwiczylabym najpierw hula potem brzuch potem skakanka....jako aeroby....
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 10:56   #765
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez koKOro
tak a propos sie zastanawiam czy nie lepiej krecic sie po cwiczeniach na brzuch, czy to nie daje lepszych rezultatów. Jako ze aeroby ( a chyba mozna tak traktowac hula hop) lepiej robic po cwiczeniach bardziej silowych ze wzgledu na mnijesza ilosc glikogenu w miesniach, czyli potrzeba mniej wysilku zeby zaczac spalac tłuszczyk itp.
Właśnie są różne opinie co do kolejności aeroby - siłowe czy siłowe - aeroby. Ja traktuję hula hop jako coś aeorobowo-siłowego, bo męczę się przy tym.. tak średnio. Więc kręcę, w ramach ćwiczeń i dodatkowo rozgrzewki a jak już mam rozgrzany brzuch to dopiero trening. A może źle robię?
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 14:43   #766
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: hula hop

jako bylo obiecane 20min zrobilam. jak bede miala checi i sily to jeszcze drugie tyle wieczoraxem przed snem zrobie..bo lubie hahah ale nie wiem czy TZ mnie nie zabije, bo teraz w pracy jest, a jakby widzial co ja wyprawiam tak po chorobie to pewnie by mnie za okno wystawil....jak on kaze mi jeszcze w domu przez tydzien siedziec!?!?!? nadwrazyliwy jest chlopak....no ale nic, zobacze - raczej pokrece bo mi sie to strasznie podoba
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 16:47   #767
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: hula hop

jeju musze sie pochwalis !! wczoraj kreciBam 20 minut, w tym 12 non stop bez spadniecia hula hop i pewnie krecilabym dluzej ale sie zapatrzylam na taniec rafala Mroczka i zapomnialam w ogole ze krece :P ;P ale sie ciesze, a jeszcze w srode sie zloscilam bo nawet 5 sekund nie krecilam ;P
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 17:35   #768
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: hula hop

Cytat:
jeju musze sie pochwalis !! wczoraj kreciBam 20 minut, w tym 12 non stop bez spadniecia hula hop i pewnie krecilabym dluzej ale sie zapatrzylam na taniec rafala Mroczka i zapomnialam w ogole ze krece :P ;P ale sie ciesze, a jeszcze w srode sie zloscilam bo nawet 5 sekund nie krecilam ;P
No to Gratulacje
A rZeczywiście ładnie tańczył ! Ja tam na niego, albo na Joasię Jabłczyńską głosuję
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 17:53   #769
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

jejku a ja wczoraj nie oglądałam tańca z gwiazdami, bo oglądałam 'Duże dzieci' na dwójce kto odpadł ?
Ulka-gratulacje

Ej dziewczyny ja juz mam pełno siniaków po bokach co robic zeby one sie nie robiły? bo ja musze krecic na gołe ciało bo inaczej to mi zaraz spada a juz mnie tak boli ze krecic nie moge
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 18:06   #770
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: hula hop

Paolo ze swoją partnerką
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:26   #771
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: hula hop

Ja też musze się pochwalić. Kręciłam dziś chyba z 20 minut bez spadnięcia

Ja nie mam siniaków, może dlatego że za mało kręce??? Niczym też nie obciążałam mojego kółeczka.

Tak myslałam, że odpadnie Paolo, a szkoda, może by trochę chudł jakby jeszcze troszke potańczył
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:29   #772
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
jejku a ja wczoraj nie oglądałam tańca z gwiazdami, bo oglądałam 'Duże dzieci' na dwójce kto odpadł ?
Ulka-gratulacje

Ej dziewczyny ja juz mam pełno siniaków po bokach co robic zeby one sie nie robiły? bo ja musze krecic na gołe ciało bo inaczej to mi zaraz spada a juz mnie tak boli ze krecic nie moge
heh biedactwo. ja pamietam ze po pierwszym dniu to wygladalam jakby mnie ktos pobil conajmniej....no...kurcze nie wiem czy cos pomoge bo nie mialam problemow zeby sie nauczyc krecic tym paskudnym hopem. ja mam takie zwykle zabawkowe duze i obciazone zwirkiem dla kota. wiec, zeby nie obijac sobie go o biodra postanowilam sie nauczyc trzymac hula dokladnie tam gdzie mam talie a nie tam gdzie mam wlasnie kosci biodrowe. w tym celu ubralam spodnie od dresu i wsadzilam (takie obcisle sa) w nie recznik, tzn owinelam sie nim a dokladnie biodra, i hula staralam sie trzymac nad recznikiem, dokladnie tak zeby mi sie nie obijalo o biodra i tak w dwie strony przez dzien sie nauczylam i juz mi sie nie obija...nie wiem czy to cos pomoze ale sposob na mnie podzialal wiec pisze....
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:37   #773
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez volunteer
heh biedactwo. ja pamietam ze po pierwszym dniu to wygladalam jakby mnie ktos pobil conajmniej....no...kurcze nie wiem czy cos pomoge bo nie mialam problemow zeby sie nauczyc krecic tym paskudnym hopem. ja mam takie zwykle zabawkowe duze i obciazone zwirkiem dla kota. wiec, zeby nie obijac sobie go o biodra postanowilam sie nauczyc trzymac hula dokladnie tam gdzie mam talie a nie tam gdzie mam wlasnie kosci biodrowe. w tym celu ubralam spodnie od dresu i wsadzilam (takie obcisle sa) w nie recznik, tzn owinelam sie nim a dokladnie biodra, i hula staralam sie trzymac nad recznikiem, dokladnie tak zeby mi sie nie obijalo o biodra i tak w dwie strony przez dzien sie nauczylam i juz mi sie nie obija...nie wiem czy to cos pomoze ale sposob na mnie podzialal wiec pisze....
Ale ja nie krece pierwszy raz... tylko juz ohoho i jeszcze troche... juz raz mialam siniaki to zaczelam krecic jak mi zeszly... ale teraz chodzbym była cała sina to bede kreciła codziennie I ja tez krece na talii ale jak mi spada juz kółko to wtedy sie o biodra obija i przez to mam siniaki.. Jak mam dresy tak wysoko... to kółko mi troche zejdzie i dotknie dresów to spada na dywan... a jak nie mam dresów to jak zejdzie an biodra to jeszcze jakos je podciągne na góre... dlatego mam problem moze mam zbyt odstające kosci biodrowe i dlatego Trudno dzieki za rade
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:59   #774
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Ale ja nie krece pierwszy raz... tylko juz ohoho i jeszcze troche... juz raz mialam siniaki to zaczelam krecic jak mi zeszly... ale teraz chodzbym była cała sina to bede kreciła codziennie I ja tez krece na talii ale jak mi spada juz kółko to wtedy sie o biodra obija i przez to mam siniaki.. Jak mam dresy tak wysoko... to kółko mi troche zejdzie i dotknie dresów to spada na dywan... a jak nie mam dresów to jak zejdzie an biodra to jeszcze jakos je podciągne na góre... dlatego mam problem moze mam zbyt odstające kosci biodrowe i dlatego Trudno dzieki za rade
hmm no dla urody ponoc trzeba cierpiec.... moze faktycznie masz wieksze kosci biodrowe niz ja i dlatego tak ci sie obija, bo ja to mam takie male i w ogole...pupe mam amla i wszystko mam male tylko brzuchol i cyce duze hahaha! mam nadzizeje ze nauczysz sie i nie bedziesz sie tak krzywdzic biedulko
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 19:04   #775
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez volunteer
hmm no dla urody ponoc trzeba cierpiec.... moze faktycznie masz wieksze kosci biodrowe niz ja i dlatego tak ci sie obija, bo ja to mam takie male i w ogole...pupe mam amla i wszystko mam male tylko brzuchol i cyce duze hahaha! mam nadzizeje ze nauczysz sie i nie bedziesz sie tak krzywdzic biedulko
Ja mam boczzzzzzki z którymi walcze... noi z brzuszkiem tez do biustu nic nie mam bo Ty masz 75 C a ja 70 C hehehe juz wyczytałam w innym wątku Pupe mam w sam raz nie narzekam zbytnio, ale i tak o nią dbam i ćwicze mięsnie
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 19:04   #776
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez katie-lee
No to Gratulacje
Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Ulka-gratulacje
dziekuje
Cytat:
Napisane przez Yoolia
Ja też musze się pochwalić. Kręciłam dziś chyba z 20 minut bez spadnięcia
hehe bijesz rekordy brawo i ja spróbuje dojsc dzis do dwudziestki :P

a co do siniaków to i ja mam jednego ale juz powoli znika. Zauwazylam ze gdy krece w miejsce siniaka to juz mnie nie boli jak wczesniej, nie wiem czemu tak. Lece na MJM... no to jedziem: ja i moje hula hop
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 20:27   #777
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: hula hop

HAHAHA dziewczyny , z Wami to nawet siniaki nie straszne nic tylko hulać, bo samozaparcie na pierwszym miejscu tutaj stoi Już jestem ciakawa jakie efekty będą, jeśli naturalnie upór nie zmaleje Ja już troszkę pohulałam, ale jak Was poczytałam to chyba wrócę jeszcze...u mnie na szczęście siniaków niet
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 20:35   #778
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

a ja to tak bez ory ale mam widoczne te siniaki i to jak
A bolą, nawet jak spodnie na nich są... Jak ja bede teraz krecic
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 22:48   #779
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: hula hop

wlasnie skonczylam krecic
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 23:14   #780
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: hula hop

Ja mam 78 cm w talii i jestem szczupla wiec jesli wy macie po 68 to musicie byc baaardzo szczuplutkie
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.