Taniec towarzyski-lek na nadwage - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-01, 12:54   #1
carusiamysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 13

Taniec towarzyski-lek na nadwage


Cze. Od kad pamietam byłam małym pasztecikiem ktorego przezywano w szkole az do wrzesnia 2005 roku kiedy to wzielam sie za taniec towarzyski który automatycznie stał sie moja jedyną pasją! Schudlam po nim 10 kg! w ciagu paru 2/ 3 miesiecy przy lekkiej diecie no moze nie lekkiej moje nogi wygladaja teraz wspaniale a ja pne sie pomalu na szczyty "kariery" o ile tak to mozna nazwac tancerki!! Jest to wspanialy sport zachecam bo spala kalorie , kg, i zapobiega deprechom (testowany w praktyce)
carusiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 15:10   #2
Ektoria
Raczkowanie
 
Avatar Ektoria
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 213
GG do Ektoria
Dot.: Taniec towarzyski-lek na nadwage

Hej!!
Może "lek" to za dużo powiedziane ale pigułka wspomagająca na pewno!!!
Ja tańczę od dwóch lat tylko amatorsko a w międzyczasie rzuciłam palenie i nie przytyłam ani grama. Jak co roku nie chcę żeby przyszły wakacje bo wtedy mamy przerwę.
Taniec jest piękną formą wyrażania uczuc. A przy okazji może byc również dobrym wspomagaczem do wszystkiego.
Przeciaż poznajesz innych ludzi, twoja sylwetka nabiera innych kształtów, a ruchy stają się sprężyste i pełne gracji.
Polecam wszystkim. Miłej zabawy na parkiecie i poza nim.
__________________
ŻYCIE - CODZIENNIE OBUDŹ MNIE O ŚWICIE!!!
Ektoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 15:19   #3
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: Taniec towarzyski-lek na nadwage

Święta prawda Ja od dziecka uwielbiam taniec, od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zapisania na jakieś zajęcia, ale zawsze mi brak czasu. Muszę się w końcu zmobilizować. To, że sylwetka na tym skorzysta to pewne. Może ktoś poleci coś fajnego w Częstochowie?
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:09   #4
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Taniec towarzyski-lek na nadwage

Cytat:
Napisane przez Ektoria
Hej!!
a ruchy stają się sprężyste i pełne gracji.
Czy to mozliwe nawet w przypadku mojego sztywnego i "koslawego" w tancu faceta?
Ogolnie to normalny chlopak. Wystarczy, ze chce sie go wyciagnac do tanca i robi sie strasznie sztywny, nie umie ruszac biodrami, ani jakos tak zgrabnie cialem.
Poki co chodzimy na taniec towarzyski od niedawna raz w tyg po 1,5 h
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:21   #5
carusiamysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 13
Dot.: Taniec towarzyski-lek na nadwage

Hymm ciezka sprawa , moze pocwicz znim to w domu itd. ..wiesz nie wiem jak blisko jestescie ze soba wiec przyjme ze jestescie dorosli lol Wiec chyba jest to najlepszy pomysła na poza tym to mmoze on ma jakies skryte kompleksy wiec nie masz sie co dziwic, najlepiej to powinnas je odkryc ! to trudne. Sama wiem po sobie bo nie ejstem tez zbyt hymmm.... przebojowa... Ale przeciez jak ktos kocha taniec to gdy zacznie tanczyc to idzie na całość pozdrowienia i powodzenia w odkrywa niu partnera
carusiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:30   #6
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Taniec towarzyski-lek na nadwage

to nie chodzi, ze on sie na zajaciach wstydzi czy cos, ze musimy w domu. Oczywiscie przydaloby sie, bo czym wiecej cwiczen, tym lepiej. Tylko czy jak ktos jest taki sztywniak i w tancu jest jak slon w skladzie porcelany, to czy w ogole da sie kogos takiego wycwiczyc kiedys czy juz tak mu zostanie?
kompleksy to ma: takie, ze wlasnie jest nieporadny w tancu. a ja sie z kolei wkurzam, bo chodzilam kiedys kilka lat, jezdzilam na turnieje, wiec juz inny poziom zaawansowania. wiem, ze nie powinnam go strofowac, bo to przeciez nie jego wina, ze nie chodzil kiedys, tak jak ja, ale to czasem ode mnie silniejsze. Tym bardziej, ze jestem impulsywna i szybko sie wkurzam
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 19:32   #7
carusiamysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 13
Dot.: Taniec towarzyski-lek na nadwage

hym witaj w klubie impulsywnych..no ciezko tu cos poradzic. jednak ja sie upieram by sprobowac w domu..hymm a moze on sie spina gdyz wieze ty jestes lepsza bo juz wczesniej tanczylas.. ???
carusiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 19:39   #8
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Taniec towarzyski-lek na nadwage

to bardzo mozliwe, ale co mam na to poradzic? ruszac sie gorzej? nie potrafię
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 09:00   #9
Emotka
Raczkowanie
 
Avatar Emotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Taniec towarzyski-lek na nadwage

Cytat:
Napisane przez Casiopeia
Święta prawda Ja od dziecka uwielbiam taniec, od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zapisania na jakieś zajęcia, ale zawsze mi brak czasu. Muszę się w końcu zmobilizować. To, że sylwetka na tym skorzysta to pewne. Może ktoś poleci coś fajnego w Częstochowie?
no ja własnie tez chcailam się zapisac i nawet znalazłam fajna stronke i też jestem z czestochowy. Najbardziej interesowła mnie by salas solo
stronka: http://www.salsafever.pl/
Emotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 09:08   #10
carusiamysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 13
Dot.: Taniec towarzyski-lek na nadwage

No salsie sie nie znam wiem jak zrobic sos !! heh no ta ty laksa masz problem:/ Ciezko jest powiedziec co i jak.. Jesli kochasz taniec itd. ..to zmien partnera... lol drastyczne....
carusiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 10:09   #11
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: Taniec towarzyski-lek na nadwage

Cytat:
Napisane przez Emotka
no ja własnie tez chcailam się zapisac i nawet znalazłam fajna stronke i też jestem z czestochowy. Najbardziej interesowła mnie by salas solo
stronka: http://www.salsafever.pl/
hahaha ...no to myślimy o tym samym może wybierzmy się na "salsa we dwie"
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.