Karma - (po) co to jest i jak się liczy :) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 12:31   #901
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Loviso

Mam nadzieje,że Zło się tym zajmie
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 12:43   #902
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Zgłosiłam, mam nadzieję, że link do profilu tej osoby wystaczy. W sumie ta karma odjęła mi niewiele punktów, ale nie wiem za co była, więc tak trochę nieswojo
ktoś musi cię naprawdę tak bardzo nielubieć, że "szkoda mu słów"
oj zadarłaś Loviso, zadrałaś
jako pokuta: złap się za włosy i trzy razy o ścianę - nawrócisz się

i wstydź się, wstydź


Cytat:
Napisane przez cattt
Loviso
długo wytrzymała, nie?

Edytowane przez KasiaKatarzynka
Czas edycji: 2006-04-03 o 13:37
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 13:29   #903
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
długo wytrzymała, nie?
zupełnie tak jak u mnie bywa z nie jedzeniem słodyczy
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 17:28   #904
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

te podzialy, roznice w wysokosci mocy dotkniecia sa rzxeczywiscie bardzo wysokie... piszecie o nowych wizazankach - najuczciwiej wg mnie w tym momencie byloby zmienienie sposobu naliczania mocy dotkiecia ( nie branie pod uwage stazu, ilosc wiadomosci bym pozostawila, albo jakis rodzaj aktywnosci wizazowej)
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 17:29   #905
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Dlatego powtórzę - pomysł ze zrównaniem karmy jest bezsensowny ale zmniejszenie dysproporcji jest absolutnie niezbędne.[/LEFT]
Podaj argumenty, które wg Ciebie potwierdzą bezsensowność zrównania wszystkim karmy, a po drugie zaproponuj tez logiczny i spójny system innego naliczania mocy- wtedy dyskusja będzie miała sens, a nie, że "to jest bez sensu" i tyle.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 17:44   #906
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Rzyrafka chcesz przyklad???

podam Ci moj. dziwi mnie i smieszy cos takiego jak moc zalezna od stazu. CO Z TEGO ze ktos sie zarejestrowal w 2003 czy 2004 roku owszem daje mu/jej duza moc dotkniecia tyle ze przykladowo taka osoba moze miec 100 postow ( widzialam takie "przypadki"... ja jestem od lutego a mam ponad 1000 czyli w jakis sposob sie tu udzielam.

czemu osoba ktora sie tu nie udzielaalbo przychodzi tylko i wylacznie po pomoc ma miec wieksza moc niz ja lub ktokolwiek inny , kto jest w podobnej sytuacji ( a jest duzo nowych osob, ktore sie rzeczywisice udzielaja)
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 18:16   #907
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Podaj argumenty, które wg Ciebie potwierdzą bezsensowność zrównania wszystkim karmy, a po drugie zaproponuj tez logiczny i spójny system innego naliczania mocy- wtedy dyskusja będzie miała sens, a nie, że "to jest bez sensu" i tyle.
Pisałam już o tym wczesniej ale najwyrazniej ograniczylaś sie do przeczytania tylko pointy.

Jest rzeczą oczywistą ,że należy premiować te wizażanki ,które biorą aktywny udział w życiu forum - czego najlepszym miernikiem jest ilość postów , które spłodziły ( podobnie jak demokracja nie jets to system doskonaly ale nikt jescze lepszego nie wymyslił) . NIe raz i nie dwa spotkałam się bowiem z użytkowniczką , która zalogowała się w 2004 roku a ma około 10 postów.

Trzeba docenić te osoby ,które udzielają się, pomagaja innym , sprawiają ,że to forum po prostu zyje. Dlatego nie mogą mieć one tej samej mocy co dopiero zarejestrowany użytkownik bo da to ogromne pole do popisu przeróznym internetowym trollom ( których na żadnym forum nie brakuje).
"Sprawdzona" i stała wizażanka jest wiarygodna , budzi zaufanie i sympatię - na które ktoś nowy musi zapracować. Z kolei stawianie "świeżynki" w pozycji duuużo mniej uprzywilejowanej - jak to sie dzieje w przypadku gdy on ma moc 1 a ktoś inny 100 - podcina skrzydła i zniechęca do aktywnosci i pełnego wyrażania samego siebie na forum.

Dlatego najlepiej byłoby po prostu ograniczyć rażace dysproporcje - wprowadzić skalę "mocy" od 1 do 20 i odpowiednio "szufladkować" wg ilosci postów i dotknięc jakie się otrzymało.
Bedzie to bardziej miarodajne bo "upasione " kolezanki nie będą już az w tak wielkim stopniu " paść" innych starych kolezanek... Nadal beda mogly sie dotykac i wyrazac wdziecznosc ale ten zielony kwadrat jaki widzimy pod ich avatarem bedzie symbolizował dotkniecie ok 10 osób a nie 2 przyjaciólek... Bo to trochę nie w porzadku ,że jedni ( rowniez sympatyczni, pomocni i zyczliwi) pracują jak mogą, pomagają innym kiedy tylko się da i w zamian zostają pogłaskani przez 20 dziewcząt o mocy ok 5 - a stara kolezanka zostanie dotknieta przez dwie psiapsiółki i już jej karma jest dużo wyższa.
A jesli nadal twierdzicie ,że nie zalezy Wam na kwadratach, że one nic nie znacza, liczy sie gest itp to czemu te 'zielone węze' są widoczne dla wszystkich?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 18:17   #908
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

źle mnie zrozumiałaś ja jestem właśnie ZA zniesieniem wszelkich podziałów i przyznaniu każdej z nas po 1 punkci emocy! Każda by mogła dodawać (i odejmować) tylko 1 punkt karmy bez względu na ilośc postów, czas zalogowania na forum itp.
Dlatego chcę usłyszeć od Pauli czemu jej ten pomysł nie odpowiada.
Sama natomiast uważam że zmniejszenie róznic nić nie da, bo za jakiś czas wizażanki o najwiekszej mocy i tak będą ją mieć taka dużą tylko trochę później
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 18:32   #909
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

ale zrownanie do 1 pkt...hmmm niekoniecznie...
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 19:10   #910
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Bedzie to bardziej miarodajne bo "upasione " kolezanki nie będą już az w tak wielkim stopniu " paść" innych starych kolezanek...
Nie podoba mi się to, że piszesz w taki arogancki sposób "upaśnione, paść koleżanki" Niby to jest w cudzysłowiu, ale ma wydźwięk negatywny, złośliwy-w moim odczuciu.
Znajdź i Ty sobie grono upasionych koleżanek i będziecie się razem pasły do woli.


Cytat:
A jesli nadal twierdzicie ,że nie zalezy Wam na kwadratach, że one nic nie znacza, liczy sie gest itp to czemu te 'zielone węze' są widoczne dla wszystkich?
Powinnaś to pytanie skierować do Złośliwca.
Użytkownicy nie mają wpływu na schowanie karmy, nie ma takiej opcji w panelu użytkownika.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 19:10   #911
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez malkol13
ale zrownanie do 1 pkt...hmmm niekoniecznie...
Dlaczego?
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 19:37   #912
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez vretka
Dlaczego?
No właśnie? Dlaczego czas przebywania na forum ma dawać jakies przywileje?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 21:02   #913
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Rzyrafka...ja pisze caly czas o tym ze czas rejestracji ( moment rejestracji) nie powinien byc brany pod uwage tylko aktywnosc a to jest DUZA ROZNICA...szczegolnie mocy dotkniecia...

Vretko pytasz sie czemu... zeby bylo sprawiedliwiej, mozna zrobic skale od 1 do np. 10 , 20

i za okreslona ilosc postow, aktywnosc czy cokolwiek zwiekszac( np. udzial w sondach), ale do pewnego pulapu... jak wiekszosc wizazanek bedzie sie zblizala do maxymalnej ilosci mocy macania to wtedy mozna byloby zwiekszyc o np 5-10 pkt.

a jedna ilosc dla wszystkich tez bylaby nie fair... czemu ktos kto sie udziela, jest iles czasu ma miec dokladnie taka sama moc jak uzytkowniczka z jednym postem??

trzeba te osoby jakos wyroznic, ale minimalnie- zeby nie stwarzac zadnych podzialow, niesnasek czy zazdrosci.
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 21:14   #914
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez malkol13

a jedna ilosc dla wszystkich tez bylaby nie fair... czemu ktos kto sie udziela, jest iles czasu ma miec dokladnie taka sama moc jak uzytkowniczka z jednym postem??

trzeba te osoby jakos wyroznic, ale minimalnie- zeby nie stwarzac zadnych podzialow, niesnasek czy zazdrosci.
Przecież chodzi o to, że użytkowiniczki, które się udzielają więcej, mają więcej KARMY - przeciez tu o karmę chodzi, tym się je wyróżnia a nie mocą dotknięcia - moc powinna być równa [ powiedzmy na półapie 5 punktow ] Przede wszytskim po to by różnice pomiędzy Wizażankami nie były tak duże. A dotknięte użytkowniczki [ chociażby mocą 5 punktów ] i tak będą wiedziały, że są pomocne i ktoś je lubi, a inni będą nadal widziec te zielone kwadraciki. Czyli sens zabawy zostaje zachowany
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 21:20   #915
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

To ja żeby sobie poprawić humor napiszę coś co mi się cisnęło na język
Paula ja tez mam "wężyka" ale mnie żadne "wypasione" koleżanki nie macały. Tzn. może nie żadne- ale większość z tych ludzi która mnie pacnęła nie ma wielkiej mocy (o zgrozo )
Dlatego jestem za tą karmą i podoba mi się to. Może to samolubne podejście (może mówiłabym inaczej gdybym miała 10 punktów karmy ) ale nie mam. I tym bardziej się cieszę ,że nie mam jej dzięki "wypasionej" mocy koleżanek
Dzękuję za uwagę
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 21:29   #916
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Przecież chodzi o to, że użytkowiniczki, które się udzielają więcej, mają więcej KARMY - przeciez tu o karmę chodzi, tym się je wyróżnia a nie mocą dotknięcia - moc powinna być równa [ powiedzmy na półapie 5 punktow ] Przede wszytskim po to by różnice pomiędzy Wizażankami nie były tak duże. A dotknięte użytkowniczki [ chociażby mocą 5 punktów ] i tak będą wiedziały, że są pomocne i ktoś je lubi, a inni będą nadal widziec te zielone kwadraciki. Czyli sens zabawy zostaje zachowany
przede wszystkim po to zeby twe roznice pomiezy wizazankami byly jak najmniej widoczne- masz racje jak najbardziej...

ale skad sie wziely te roznice? z mocy dotkniecia?? a jak rosnie moc dotkniecia??
(nie jestem pewna ale jakos tak)
punkt na 250 postow
wlasna karma(czyli macanka)
i staz
no coz... wiele osob jest na tym forum od dawna..te osoby sie rowniez znaja... ktos w tym watku pisal ze rowniez po spotkaniach wizazanek sa przyznawane macanka.. wiele osob nie ma na to szans, ale oc macanka a co za moca idzie iloc punktow karmy wyrownalaby sie gdyby staz nie byl brany pod uwage...

jak juz pisalam jest wiele osob posiadajacych np. 5-100 postow, a ktoree sa zarejestrowane na forum od 2-4 lat, a sa uzytkownicy ktorzy sa rok i maja np. 1000-2000 tys. postow. TAKIE OSOBY POWINNY BYC WYROZNIANE... wlasnie ta moca dotkniecia. dla calkowicie nowych nie piszacych 1 pkt, i rosnie z iloscia postow, nawet niech pozostanie zamiennik obecny 250postow- 1pkt. zly nie jest...
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 21:41   #917
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez malkol13
przede wszystkim po to zeby twe roznice pomiezy wizazankami byly jak najmniej widoczne- masz racje jak najbardziej...

ale skad sie wziely te roznice? z mocy dotkniecia?? a jak rosnie moc dotkniecia??
(nie jestem pewna ale jakos tak)
punkt na 250 postow
wlasna karma(czyli macanka)
i staz
no coz... wiele osob jest na tym forum od dawna..te osoby sie rowniez znaja... ktos w tym watku pisal ze rowniez po spotkaniach wizazanek sa przyznawane macanka.. wiele osob nie ma na to szans, ale oc macanka a co za moca idzie iloc punktow karmy wyrownalaby sie gdyby staz nie byl brany pod uwage...

jak juz pisalam jest wiele osob posiadajacych np. 5-100 postow, a ktoree sa zarejestrowane na forum od 2-4 lat, a sa uzytkownicy ktorzy sa rok i maja np. 1000-2000 tys. postow. TAKIE OSOBY POWINNY BYC WYROZNIANE... wlasnie ta moca dotkniecia. dla calkowicie nowych nie piszacych 1 pkt, i rosnie z iloscia postow, nawet niech pozostanie zamiennik obecny 250postow- 1pkt. zly nie jest...
Masz sporo racji...

Tak zdaje sie są wyróżniane - stażem właśnie i liczbą postów i karmą.

Nadal będę się upierać, ze nadanie stałej mocy byłoby najbardziej sprawiedliwe, wydaje mi sie to najmniej inwazyjna metoda
Jeśli napisałabym, żeby moc ustalać po liczbie postów i stażu niebezpieczenstwem byłoby "nabijanie" postów - to prawda.

Można byłoby ustalić moc na podstawie tylko stażu i postów - bez wzrostu mocy po otrzymaniu karmy [ byleby moc nie przekraczała - nie mogła przekroczyć 10 punktów ] chodzi cały czas o te dramatyczne różnice [ czasem wydaje mi się, że niektówym ta karma już nie wzrośnie bo się pasek skończy hihi żartowałam ] pomiędzy Wizażankami [ szczególnie tymi nowymi ]
Niestety, chyba nie da rady wszytskim dogodzić
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 21:50   #918
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez malkol13
przede wszystkim po to zeby twe roznice pomiezy wizazankami byly jak najmniej widoczne- masz racje jak najbardziej...

ale skad sie wziely te roznice? z mocy dotkniecia?? a jak rosnie moc dotkniecia??
(nie jestem pewna ale jakos tak)
punkt na 250 postow
wlasna karma(czyli macanka)
i staz
no coz... wiele osob jest na tym forum od dawna..te osoby sie rowniez znaja... ktos w tym watku pisal ze rowniez po spotkaniach wizazanek sa przyznawane macanka.. wiele osob nie ma na to szans, ale oc macanka a co za moca idzie iloc punktow karmy wyrownalaby sie gdyby staz nie byl brany pod uwage...

jak juz pisalam jest wiele osob posiadajacych np. 5-100 postow, a ktoree sa zarejestrowane na forum od 2-4 lat, a sa uzytkownicy ktorzy sa rok i maja np. 1000-2000 tys. postow. TAKIE OSOBY POWINNY BYC WYROZNIANE... wlasnie ta moca dotkniecia. dla calkowicie nowych nie piszacych 1 pkt, i rosnie z iloscia postow, nawet niech pozostanie zamiennik obecny 250postow- 1pkt. zly nie jest...
A ja napiszę tak: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Malkol13, jesteś na forum stosunkowo nową użytkowniczką. Jednak mimo to masz na swoim koncie imponującą ilość postów. Z jednej strony rozumiem Twój punkt widzenia, ponieważ sama pisałam, że staż nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w aktywności. Jednak ilość postów również. Czasami niewielka ich ilość może wynikać z tego, że Wizażanka zamiast po raz enty zadawać to samo pytanie na forum przeszuka archiwum, skorzysta z wyszukiwarki, KWC, nie weźmie udziału w kolejnej dyskusji o pięknej Paris itd. Czy to znaczy, że nie potrafi docenić czyjejś pomocy?

Poza tym dziewczyny, które jedynie czytują forum mogą stwierdzić, że mimo braku aktywnego udziału w jego życiu doskonale wiedzą co się na nim dzieje, znają pozostałe Wizażanki od bardzo dawna i może nie spodobać im się, że ktoś kto jest tu od niedawna zyskuje dużą moc dzięki ploteczkom. Nie twierdzę oczywiście, że tak jest w Twoim przypadku. Chodzi mi jedynie o to, że według mnie zarówno staż jak i ilość postów nie zawsze znajdują odzwierciedlenie w aktywności na forum. Dlatego jestem za zlikwidowaniem mocy dotknięcia i liczeniu karmy na podstawie ilości osób, które kogoś dotknęły
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 22:03   #919
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Dodam tylko na marginesie ,że trzeba mieć wyjątkowo dużo złej woli by doszukiwać się złosliwosci w okresleniu " upasione".
Kiedy inna wizazanka napisała o tych samych osobach per "stare" powiedziała- 'sorki za okreslenie'.
Kiedy ja napisałam "upasione" dałam nawias i dopisałam "wybaczcie ".

Ale jak widac interpretacja pozostaje dowolna..
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 22:21   #920
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Dodam tylko na marginesie ,że trzeba mieć wyjątkowo dużo złej woli by doszukiwać się złosliwosci w okresleniu " upasione".
Faktycznie...

Cytat:
Ale jak widac interpretacja pozostaje dowolna..
I ja sobie to zinterpretowałam na swój sposób.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 22:22   #921
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez jaszmurka
To ja żeby sobie poprawić humor napiszę coś co mi się cisnęło na język
Paula ja tez mam "wężyka" ale mnie żadne "wypasione" koleżanki nie macały. Tzn. może nie żadne- ale większość z tych ludzi która mnie pacnęła nie ma wielkiej mocy (o zgrozo )
Dlatego jestem za tą karmą i podoba mi się to. Może to samolubne podejście (może mówiłabym inaczej gdybym miała 10 punktów karmy ) ale nie mam. I tym bardziej się cieszę ,że nie mam jej dzięki "wypasionej" mocy koleżanek
Dzękuję za uwagę
Ten post i mnie poprawił humor
To jest coś co ja nazywam zdrowym egoizmem i generalnie lubię
Przeglądam karmę w profilu. I widzę, że zdecydowanie większość pochodzi od osób z małą mocą. Niesamowite

Tak naprawdę fajne są komentarze. Do tej pory pamiętam komentarz dziewczyny, której tak naprawdę nie znałam . Napisała mi, ze dziekuje za opisanie niemal wszystkich poadek nivei i wybicie jej zakupu z głowy

Kiedy dostaję od kogoś karmę, patrzę na komentarz, a nie sprawdzam ile mocy ma ta osoba.

Tak, macie racje. Pewnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja uważam, ze niepotrzebnie trwa zamiesznaie z karmą. Dla mnie moze zostać jak jest. Wiem, zaraz wszyscy pomyślą, że to przez to, ze mam dużo mocy/dużo karmy. Ok, myślcie tak. Po prostu nie widzę sensu w drobiazgowym rozważaniu czegoś, co jest dla mnie zabawą.

W sondzie pewnie zagłosuję za tym, żeby zostało jak jest. Jeśli większość zagłosuje inaczej, nie zmartwię się zbytnio
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 22:38   #922
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez Lexie
Kiedy dostaję od kogoś karmę, patrzę na komentarz, a nie sprawdzam ile mocy ma ta osoba.
Dokładnie tak samo ze mną jest I szczerze pisząc to nie mam pojęcia ile kto mi przyznał karmy/pkt... nie wiem i wcalę nie chcę wiedzieć. Ważne, że dostaję miły wpis-to jest dla mnie dowód uznania.

Cytat:
Napisane przez lexie
Wiem, zaraz wszyscy pomyślą, że to przez to, ze mam dużo mocy/dużo karmy.
No ja się nie zgadzam, na to abyś miała więcej o 14 pkt. w mocy dotknięcia ode mnie.


I tak jestem za ukryciem karmy
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 22:51   #923
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez Pomadka

No ja się nie zgadzam, na to abyś miała więcej o 14 pkt. w mocy dotknięcia ode mnie.
No po prostu wiedziałam, ze tak napiszesz Zazdrośnica
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 23:06   #924
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez lexie
No po prostu wiedziałam, ze tak napiszesz Zazdrośnica

Zazdrośnica, a jak i to jeszcze wredna.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 23:15   #925
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

To ta moja moc - zaledwie 22 - to przy Waszej pikuś (powiedziała wstrętna zołza uśmiechając się pod nosem )
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 23:25   #926
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez YenneferD
To ta moja moc - zaledwie 22 - to przy Waszej pikuś (powiedziała wstrętna zołza uśmiechając się pod nosem )
Yenn (nie) pocieszę Cię - padłas ofiarom systemu.


NO dobra, już się nie wygłupiam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 23:28   #927
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Yenn (nie) pocieszę Cię - padłas ofiarom systemu.


NO dobra, już się nie wygłupiam.
Matrix

Dobra, koniec żartów, trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty Albo spać
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 07:44   #928
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez lexie
Ten post i mnie poprawił humor
To jest coś co ja nazywam zdrowym egoizmem i generalnie lubię
Przeglądam karmę w profilu. I widzę, że zdecydowanie większość pochodzi od osób z małą mocą. Niesamowite


no niestety taka jest prawda z tym tyłkiem i siedzeniem dobrze powiedziane
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 12:13   #929
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Malkol, ja ciągle nie rozumiem dlaczego osoby aktywne, czy jak to tam sobie nazwiesz, mają być jakos dodatkowo wyróżniane mocą?? a czy, z drugiej strony, osoby mało aktywne nie sa warte większej mocy?? ni erozumiem, Po to jest widoczan ilość postów przy kazdym użytkowniku żeby było widać jak jest aktywny.
To tak jak Sephora, która przyznaje zniżki tylko tym klientom, którzy kupują tam prawie hurtem. Sprawiedliwe ?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 12:32   #930
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

no akurat moja mama i ja z tej znizki w sephorze korzystamy:P (korzystalysmy do tej pory)

czepiam sie tej aktywnosci bo jest bardzo duzo osob ktore zarejestrowaly sie dawno temu, maja na koncie od 50-250 postow a moc dotkniecia zawyzona jedynie przez staz- to jest sprawiedliwe?? wg mnie nie
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.