Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-07, 11:18   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245

Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???


no tak sie zasnatawiam nad serum turnaround i mysle czy warto?nigdy nie kupilam jeszcze kremu z ataka cene bo nie mialam zbytnio takiej potrzeby bo wiele rzeczy mnie podraznia...szukam specyfiku bo ktorym buzka bedzie jasniala,bedzie promienna,miekka i nawilozna i taka jedrna

no i tka sobie mysle bo..wiem,ze efekt takowy jest mozliwy...bo tka mialam po kremiku So Delicate firmy germaine de cappucini,ale niestety nie moge go kupic bo ejst on dostepny dla salonow kosmetycznych :| ale wiem,ze cena podobna jak turnaround...

znacie moze jeszcze jakies kremy o takim dzialaniu?

heh bardzo bym chciala,zeby emilia mzoe cos powiedziala o tmy skladzie so delicate dlaczgeo buzka bo nim byla taka piekna i w ogole czy moglaby mi cos w tym doradzic...a moze jakas wizazanka tez uzywala tego specyfiku?

z gory dziekuje za odp

aha mam jeszcze tego olaya radiance czy jakos tak :P ale to so delicate bije go na glowe z efektem :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:59   #2
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
no tak sie zasnatawiam nad serum turnaround i mysle czy warto?nigdy nie kupilam jeszcze kremu z ataka cene bo nie mialam zbytnio takiej potrzeby bo wiele rzeczy mnie podraznia...szukam specyfiku bo ktorym buzka bedzie jasniala,bedzie promienna,miekka i nawilozna i taka jedrna

no i tka sobie mysle bo..wiem,ze efekt takowy jest mozliwy...bo tka mialam po kremiku So Delicate firmy germaine de cappucini,ale niestety nie moge go kupic bo ejst on dostepny dla salonow kosmetycznych :| ale wiem,ze cena podobna jak turnaround...

znacie moze jeszcze jakies kremy o takim dzialaniu?

heh bardzo bym chciala,zeby emilia mzoe cos powiedziala o tmy skladzie so delicate dlaczgeo buzka bo nim byla taka piekna i w ogole czy moglaby mi cos w tym doradzic...a moze jakas wizazanka tez uzywala tego specyfiku?

z gory dziekuje za odp

aha mam jeszcze tego olaya radiance czy jakos tak :P ale to so delicate bije go na glowe z efektem :P

a skąd jesteś? w warszawie można kupić ten krem w salonie, w innych miastach czasami też (jeśli mają zabiegi tej firmy to czasem też prowadzą sprzedaż detaliczną.
W składzie jest m.in. ryż, (łagodzi podrażnienia, nawilża, to pewnie jego zasługa), squalane i melisa i syntetyczny rumianek. Jeśli masz więcej pytań napisz do mnie na pw, postaram Ci się odpowiedzieć.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 15:58   #3
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

oje ojej a ile kosztuje??a czy lepsze bedzie serum czy kremik?a mozna kupc jeszcze probke?bo tak..ja bylam super zachywcona efektem ale czasme mialam wrazenie ze moja buzia jest z amocno az napieta i czulam taki dyskomfort :/ ale za to jak nalozylam na to kremik bambino to juz tej pieknej promiennej cery nie bylo

ja jestem z Chełmna,cere mam sucha choc czolo sie swieci ale od kremow albo sie buntuje?bo i tka sa suche skorki :/,wrazliwa,alergiczna :/ i ostatnio dosyc mocno sie pory zapychaja


oooo ryz? a sa jeszcze jakeis z ryzem?bo tka sie dzwilam etz czemu mam taka ladna i mila skore po balsamie i zelu pod prysznic nivea ryz i lotos tez taka ladna i promienna byla :P nie pomyslalam o tym w ogole hehe

Edytowane przez Mary_Q
Czas edycji: 2007-01-07 o 16:01 Powód: musze cos dopisac :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:49   #4
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

Najlepiej serum pod krem. Co do ceny - zależy jak dla kogo, dla mnie stanowczo za drogi!!! Próbki nie są na sprzedaż, ale mają 2 ml. On jest do alergicznych, nawet problematycznych z trądzikiem różowatym. Popatrz sobie na składy innych kremów jak jest oryza,gamma oryzanol, rice to jest ryż
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:26   #5
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

a skad moge wziasc taka probke??

a turnaround tez da taki efekt??a czy mi nie podrazni buzki?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 19:38   #6
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

z tego co wiem, to z salony kosm. który pracuje na kosmetykach tej firmy (może Ci być trudno.. )
Tego drugiego kremu w ogóle nie znam, więc nic nie doradzę, ale napewno jest łatwiej dostępny (i sądzę,że zdecydowanie tańszy).
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 11:27   #7
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

tanszy to raczej nie bo z tego co pamietam to kosztowal niecale 100 tylko jest u jednej kosmetyczki ktorej nie znosze :/ u niej dostalam probke ale oni pracuja na kosmeykach thalgo ,ale mieli rozne probki...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 11:41   #8
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

ja polecam turnaround concentrate - za 30ml chyba jakieś 180zł, ale moim zdaniem najlepsze efekty przynosi w połączeniu z maseczką 15-minute facial mask też tej samej serii. Cena ok 125zł ale maska jest naprawde wydajna. Efekt rozjaśnienia, likwiduje drobne przebarwienia, reguluje wydzielanie sebum. Ja sobie chwale
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 11:47   #9
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

a nie podrazni mnie?co do maseczki to wlasnie chcialam wzisac to z radiance enrgy ale z oriflame bo ta 15min ma drobinki...w sumie juz sie nakrecilam na ten koncentrat ale boje sie ze wydam kase a mnie podrazni :| no i jeszcze jedno..uzywasz sam koncentrat czy na niego nakldasz jakis krem?bo ja sie wlasnie tego boje ze jak mnie np z amalo nawilzy ale buzka ebdzie ladna i na to posmaruje jakis innym kremikiem to ten efekt pieknej buzki zniknie tak jak w przypadku so delicate...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 12:15   #10
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

hmm...15min Clinique nie ma żadnych wyczuwalnych drobinek. Nie powoduje uczucia ścierania itp... Nakładasz maseczke i czujesz tylko lekkie szczypanie, ale naprawde lekkie. I naprawde maseczka działa- aż sie zdziwiłam jak bardzo Na koncentrat nakładam na noc - repairwear night lotion -nieco drogi więc automatycznie podwyższa koszty o jakieś dwie stówki (30ml), a na dzień też rzucam na koncentrat tez repairwear z tym, że na dzień i z filtrem (i znowu kasa). Powiem szczerze, że kombinowałam troche z tym serum i bywało, że już nic nie nakładałam tylko bezpośrednio podkład i efekt był taki sam jak nałożyłam na serum lekki krem nawilżający. tak więc moim zdaniem nie ma obaw. Ahha - kiedys uzywałam samego turnaround concentrate i zużyłam dwie buteleczki zanim kupiłam maske 15minut. I to był błąd bo naprawde uzycie obu - serum i maski potęguje ich działanie. Jest bez porównania!!!!
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 14:17   #11
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

ale jak szczypie to ja bede meic buraczka bo mnie wsyztsko podraznia no :/

nie chodiz o koszty tlyko wlasnie o to zeby nie meic buraka :P hehe
a jaka masz cere?bo ja scuha,wazliwa i alergiczna

a co do drobinek to chodzi o ich widocznosc hehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 14:59   #12
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

hmm....z mojej strony daje Ci 99% gwaranta, że nie będziesz miała żadnego "buraka". Zmywasz maske i jakby jej w ogóle nie było. Jest całkowicie bezinwazyjna.
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 15:45   #13
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
tanszy to raczej nie bo z tego co pamietam to kosztowal niecale 100 tylko jest u jednej kosmetyczki ktorej nie znosze :/ u niej dostalam probke ale oni pracuja na kosmeykach thalgo ,ale mieli rozne probki...
Germaine? niemożliwe
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 18:12   #14
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

tak,chyba ze nie doslyszlama i uslyszalam same 80 a nie 180 np hehehe no nic moze zapytam sie jakiejs kosmetyczki albo zapytam naszej wizazanki Emili
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 17:03   #15
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

a masz moze sklady tyvch preparatów?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 23:04   #16
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Turnaround vs So Delicate vs?warto czy nie warto???

ja niestety nie,ale moze Ptysio5 ma?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.