Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 15:08   #1081
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: ściaganie rzes metoda rzesa do rzesy

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
witam.Mialam szkolenie z porzedluzania rzes i sama musialam byc tez modelka.Mam swoje naturalne dlugie ale bardzo bardzo zadkie rzesy i boje sie ze sie bardziej jescze oslabia przez te sztuczne (jest ich doklejonych po 10 na kazdym oku wiec dodatkowo wygladaja fatalnie). W jaki spsoob moge je sciagnac?Kiedy moge zaczac je sciagac?Czy dzien po zabiegu jest to mozliwe?POmozcie.
Skoro miałaś szkolenie to musiałaś kupić produkty a tam jest środek do usuwania rzęs nie ma znaczenia kiedy smaruje się rzęsy tym srodkiem i ściąga sztuczne napewno mowili to na szkoleniu
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 19:15   #1082
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: ściaganie rzes metoda rzesa do rzesy

koszt szkolenia obejmowal samo szkolenie bez produktow wiec nie mam tego kleju... nie da sie czyms innym?
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 20:05   #1083
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: ściaganie rzes metoda rzesa do rzesy

Cytat:
Napisane przez lorin30 Pokaż wiadomość
Skoro miałaś szkolenie to musiałaś kupić produkty a tam jest środek do usuwania rzęs nie ma znaczenia kiedy smaruje się rzęsy tym srodkiem i ściąga sztuczne napewno mowili to na szkoleniu
Nie przy każdym szkoleniu jest obowiązkowe kupienie zestawu/kuferka
domyślam się że to było szkolenie dla uczennic w szkołach... nam też "instruktorka" nie pokazywała jak zdejmować, a nikomu chyba nawet nie przyszło niestety do głowy żeby zapytać. Babka tylko powiedziała ale nie pokazała.
Może traktować je olejkiem rycynowym, takim jak nakłada się na rzęsy dla wzmocnienia..? Nie wiem czy to dobry pomysł, niech ktoś znający się na tym się wypowie
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 21:00   #1084
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

lorin30, trzeba było tak od razu. To że Twoje naturalne rzęsy są jaśniejsze to normalne. Na co dzień używając maskary dostarczałaś rzęsą barwników zawartych w maskarach, więc rzęsy były dużo ciemniejsze. Ten kolor to naturalny kolor Twoich rzęs, jak nałożysz na nie hennę rzęsy optycznie się wydłużą. Ja każdą swoją klientkę uprzedzam o tym. Poza tym ogólnodostępne maskary zawierają substancje oleiste co w pewien sposób odżywia i nabłyszcza naturalne rzęsy.
Co do klientek i ich szoku po zdjęciu, ja tłumaczę, że taki pozytywny szok jaki jest po pierwszym założeniu, muszą się szykować na tak po zdjęciu. Do dobrych rzeczy bardzo szybko się przyzwyczajamy, a ja nie znam cudowniejszego zabiegu.

Mantisa,
ja widzę kilka możliwości możliwości, tak jak pisałaś zbyt mała ilość kleju. Nie odtłuszczone naturalne rzęsy, lub klej który stracił swoją żywotność a razem z nią właściwości klejące.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 01:54   #1085
kasia87pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Do Lorin 30
wiem ze nie jest zabronione i to wlasnie napisalam cytuje:
''Dlugo szukalam odzywki ktora spelnilaby wszystkie moje wymagania plus ktora mozna stosowac na przedłuzonych rzeskach i oto taka znalazlam. to prawda ze mozna ja stosowac na eyelash extension: Jest to odzywka Revitalash. '' pozdrawiam i nie moge sie doczekac na efekt.
kasia87pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 09:31   #1086
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: ściaganie rzes metoda rzesa do rzesy

tez myslalam o olejku rycynowym ale czy napewno rozpusci wszystkie rzesy? Nie wytrzymam dluzej z tymi sztucznymi, sa zle zrobione, wygladaja okropnie a oczka mi ciagle lzawia
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:44   #1087
100_krotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Hej dziewczyny!
jestem własnie na etapie testowania odżywek i utrwalaczy do rzęs przedłużanych. W praktyce wygląda to tak, że na jedno oko nie nakładam nic, tylko je przeczesuję, a na drugim stosuje i odżywkę i utrwalacz.
Szczerze po 2 tygodniach stosowania widać znaczną różnicę.
Nie wiem czy to zasługa utrwalacza, czy odżywki - tym zajmę się po uzupełnieniu rzęsek, ale różnica w jakości i ilości jaka została po 2 tyg. jest widoczna.
Najpierw testowałam Panie od zakładania rzęs, robiłam oko u jednej i oko u innej. Wygrała Pani Agata, do której będę już wracać, ale testuję nadal inne Panie.
Nawiązując do wątku - odzywki i utrwalacze warto stosować, warto a nawet trzeba w nie zainwestować, nie oszukujmy się, nie jest to tania sprawa (swoją drogą u pani Agaty utrwalacz dostałam gratis, tylko odżywkę kupiłam, ale to na neciku) ale warta polecenia. Po ściągnięciu rzęsek jest szok, i to straszny, większy nawet niż po założeniu
pozdrawiam serdecznie
100_krotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 12:15   #1088
Nnatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, moja mama marzy o przedłużeniu rzęs i postanowiłam jej zrobić prezent na 26 maja i zafundować jej taki zabieg . Znalazłam tu dużo ofert i poleceń, ale ciężko się zdecydować. Mieszkamy w Warszawie, na Sadybie. Zależy mi na tym, aby salon był w miarę blisko naszego mieszkania, żeby mama nie musiała później jeździć przez pół miasta na uzupełnianie. Szukając salonów natknęłam się na taki blisko nas. Nie wiem czy mogę tu wkleić adres do strony internetowej, żeby to nie zostało uznane za spam. W każdym razie mieści się na ulicy Idzikowskiego 2. Widziałam, że on też prowadzi kursy i szkolenia więc może słyszałyście coś o nim. Dam link do allegro do nich, bo z tego co widziałam, takie linki można wklejać. http://www.allegro.pl/item1033439460..._warszawa.html

Jeżeli same macie kogoś do polecenia to bardzo proszę na priv. Zależy mi na tym, aby usługa była wykonywana albo z dojazdem do domu (dotyczy to też uzupełnień ) albo w miejscu niezbyt od nas oddalonym - mokotów dolny, sadyba, wilanów, stegny.

Pozdrawiam Was i liczę na odzew !!
Nnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:34   #1089
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Nie będę wypowiadać się na temat salonu bo za mało prac przedstawili w swojej ofercie, ale chcę powiedzieć parę słów odnośnie tego ubytku, który widać na pierwszym zdjęciu. Do tak krótkich rzęs jak na prawym oku- ubytek i do rzęs w zewnętrznym kąciku lewego oka nie wolno doklejać tak długich sztucznych. Efekt będzie ładny przez dzień, może dwa, choć na zdjęciu już widać, że sztuczne się krzyżują. W ten sposób zamiast zamaskować defekt zostanie on bardziej uwidoczniony, a naturalne rzęsy będą zbytnio obciążone.
Radzę dowiedzieć się czy cena 299zł jest ceną za pełne założenie, czy ceną za 1/3 oka tak jak na zdjęciu. W aukcji nie jest to jasno napisane.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:14   #1090
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Tu jeszcze wklejam informacje dla stylistek, ktore twierdza, ze kupuja prawdziwe mink lashes. Jak widac nie mozna ich moczyc, nie maja tez jednolitego podkrecenia (co wydaje sie, ze przy aplikacji 'balaganiloby' koncowy efekt) oraz latwo odpadaja/niszcza sie/odksztalcaja. Nie wspomnie rowiez, ze kosztuja kolo 600$.
Nie dajcie sie nabrac, ze kupujecie PRAWDZIWE rzesy z norki

Real mink lashes cannot be exposed to water, as this will ruin the lashes. They also do not have a consistent curl and can break easily. Real mink lashes can also cost up to $600 for a pair/set.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:40   #1091
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: ściaganie rzes metoda rzesa do rzesy

czy ktos mi cos doradzi? dzisiaj zmywalam oczy i mnistwo moich rzes mi wyapdlo ok 5.Jestem przerazona co bedzie dalej.Sztuczne ani rusz...Ratunku
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:57   #1092
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: ściaganie rzes metoda rzesa do rzesy

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
czy ktos mi cos doradzi? dzisiaj zmywalam oczy i mnistwo moich rzes mi wyapdlo ok 5.Jestem przerazona co bedzie dalej.Sztuczne ani rusz...Ratunku
a wasza instruktorka nie dała wizytówek wam? Może znajdź do niej numer w necie i zadzwoń i się zapytaj. Powinna Ci odpowiedzieć.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:00   #1093
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: ściaganie rzes metoda rzesa do rzesy

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
czy ktos mi cos doradzi? dzisiaj zmywalam oczy i mnistwo moich rzes mi wyapdlo ok 5.Jestem przerazona co bedzie dalej.Sztuczne ani rusz...Ratunku
5 rzes dziennie to naturalny i normalny objaw... tak jak wypadanie 100 wlosow dziennie. nie masz sie co martwic. dodatkowo radze aby wzmocnic rzesy lykanie omegi 3-6-9. bardzo zdrowa i dziala cuda rowniez na paznokcie i wlosy.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:38   #1094
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam Was

Od jakiegoś czasu czaję się z założeniem sobie rzęs
Chciałabym trafić w naprawdę dobre ręce

Czy możecie polecić mi kogoś z Kalisza lub okolic? w grę wchodzi też Ostrów Wlkp
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 22:16   #1095
teqila20
Przyczajenie
 
Avatar teqila20
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

czesc dziewczynki,

czy możecie polecić mi kogoś z Warszawy i z własną sporą galerią na www ? Przepraszam, nie mam siły czytać całego wątku... Z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość Pozdrawiam
teqila20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 00:05   #1096
Amathea
Raczkowanie
 
Avatar Amathea
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 165
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cześć, przeczytałam wątek i widzę, że parę osób naprawdę zna się na rzeczy, a ja tymczasem jestem kompletnie zielona. Dlatego proszę o radę, co sądzicie o tej ofercie?
http://allegro.pl/item1024870770_prz..._rabat_50.html
(na stronie podanej w aukcji jest więcej zdjęć)

Nie chciałabym się wkopać w coś nieprzyjemnego... Z góry dzięki za pomoc.
Amathea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 07:01   #1097
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Amathea Pokaż wiadomość
Cześć, przeczytałam wątek i widzę, że parę osób naprawdę zna się na rzeczy, a ja tymczasem jestem kompletnie zielona. Dlatego proszę o radę, co sądzicie o tej ofercie?
http://allegro.pl/item1024870770_prz..._rabat_50.html
(na stronie podanej w aukcji jest więcej zdjęć)

Nie chciałabym się wkopać w coś nieprzyjemnego... Z góry dzięki za pomoc.
Zobacz na zamkniętych oczach ile tam widać kleju na ich stronie internetowej na dobrze założonych rzęsach kleju nie widać bo to wstyd i porażka dla osoby noszącej i zakładającej jak ja chodziłam w rzęsach to nawet okulistka sie nie wyznała tylko zachwycała moimi rzęsamo
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:34   #1098
PAPRYCZKA178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

reklama

Edytowane przez witch_18
Czas edycji: 2010-05-13 o 16:05 Powód: reklama
PAPRYCZKA178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:49   #1099
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

PAPRYCZKA178 z tego co sie orientuje reklama na wizazu jest platna.
Dodatkowo - oprocz na jednym zdjeciu z Twojej kolekcji - bardzo slapo widac technike i wykonanie. Moge od siebie dodac, iz jednej swojej klientce zalozylas bardzo dlugie rzesy - za dlugie do jej naturalnych. Moze to skutkowac ich obciazeniem i przedwczesnym wypadnieciem.
Przeczesuj rzesy klientki do zdjecia aby nie wygladaly jak rozczapierzona szczotka... tak aby byly w jednej linii i pokazywaly ksztalt jaki nadajesz oku. Chyba, ze rzesy klientki sie krzyzuja, ale do takich zwykle sie nie wklejamy.

Aha i mam pytanie - bo piszesz na stronie, ze nalezy na jedno oko wklejac od 30 do 50 rzes - skad takie przekonanie??? To bardzo malo!
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2010-05-13 o 15:52
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:33   #1100
PAPRYCZKA178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

tak byly dlugie bo po pierwsze, byla napalona na takie, i dwa razy takimi robila uzupelniala co 2-3 tyg, pomimo uprzedzen chciala jak najdluzsze i najgrubsze, gra w zespole muzycznym i chciala by sie rzucaly z daleka, zdjecia jak zdjecia robione tel, a 30 -50 to faktyczniemalo napisalam na poczatku tak jak mowila instruktorka, a w praktyce faktycznie troche zchodzi,,

a ze kleint nasz pan a mam z klientkami juz,, 9 lat praktyk to wiem ze czasami nie mma co wpierac swojego zdania skoro klienta takie chciala za kazda cene,
PAPRYCZKA178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:50   #1101
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

9 lat pracy z klientem chyba powinno Cię nauczyć, że profesjonalista nie szkodzi klientowi nawet jak klient zaproponuje więcej pieniędzy za usługę.
Tak jak pisała Sarrita założone rzęsy są o wiele za długie i mogą poważnie zaszkodzić naturalnym. Jeżeli mi się trafia klientka, która chce np. kocie oko a zbyt krótkie rzęsy w kącikach zewnętrznych nie pozwalają na to, lub gdy chce zbyt grube a swoje ma cieniutkie i delikatne, to staram się ją przekonać do moich racji. Jeżeli mimo wszystko się upiera i mimo, że mogła by podpisać dokumenty, że robimy to na jej odpowiedzialność, ja nie podejmuję się wykonania takiej usługi.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:21   #1102
stokrootka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Question Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam,

3 czerwca wychodzę za mąż i zastanawiałam się nad przedłużeniem rzęs na tą okazję. Nurtują mnie dwie sprawy:
- noszę soczewki- czy oczy nie będą podrażnione?
- kiedy najlepiej założyć te rzęsy? 1, 2, 3 dni przed ślubem?

Jestem ze Szczecina, czy ktoś zna jakąś dobrą kosmetyczkę/ stylistę która dobrze wykonuje taką usługę?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!
stokrootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 12:49   #1103
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez stokrootka Pokaż wiadomość
Witam,

3 czerwca wychodzę za mąż i zastanawiałam się nad przedłużeniem rzęs na tą okazję. Nurtują mnie dwie sprawy:
- noszę soczewki- czy oczy nie będą podrażnione?
- kiedy najlepiej założyć te rzęsy? 1, 2, 3 dni przed ślubem?

Jestem ze Szczecina, czy ktoś zna jakąś dobrą kosmetyczkę/ stylistę która dobrze wykonuje taką usługę?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!
Soczewki nie stanowia problemu, nalezy je jedynie wyjac podczas aplikacji. A co do czasu zalozenia to powinnas umowic sie okolo 3 tygodni przed slubem tak aby isc jeszcze na jedno uzupelnienie. Wazne jest abys zobaczyla czy rzesy Ci nie przeszkadzaja, czy dobrze Ci sie je nosi i przede wszystkim czy nie jestes urazliwiona na klej lub inne produkty... teraz w czasie pylenia traw jest to istotna sprawa.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 13:20   #1104
stokrootka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziękuję za odpowiedź!

Niestety teraz już nie pójdę- bo zostały mi właśnie 3 tygodnie do ślubu, ale umówię się chyba na jeden dzień przed.
Fakt trochę się boję- ale nie mam na nic alergii i mam nadzieję, że będzie ok

Przeczytałam wcześniej wątek i zauważyłam rozbieżności w tym czy można malować rzęsy po przedłużaniu czy też nie- i jestem troszkę zmieszana- można czy nie?
Wiadomo ślub wielka chwila i zależy mi na wyraźnym makijażu oczu.

Ponadto chciałam tak tylko nadmienić- zauważyłam, ze ceny w Szczecinie są sporo niższe niż w reszcie Polski (jak chodzi oczywiście o przedłużanie), ale to w ramach takiej ciekawostki krajoznawczej

pozdrawiam!

a.
stokrootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:34   #1105
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez stokrootka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź!

Niestety teraz już nie pójdę- bo zostały mi właśnie 3 tygodnie do ślubu, ale umówię się chyba na jeden dzień przed.
Fakt trochę się boję- ale nie mam na nic alergii i mam nadzieję, że będzie ok

Przeczytałam wcześniej wątek i zauważyłam rozbieżności w tym czy można malować rzęsy po przedłużaniu czy też nie- i jestem troszkę zmieszana- można czy nie?
Wiadomo ślub wielka chwila i zależy mi na wyraźnym makijażu oczu.

Ponadto chciałam tak tylko nadmienić- zauważyłam, ze ceny w Szczecinie są sporo niższe niż w reszcie Polski (jak chodzi oczywiście o przedłużanie), ale to w ramach takiej ciekawostki krajoznawczej

pozdrawiam!

a.
dobra stylista dopiero grubosc, ksztalt i dlugosc rzes tak aby nie musiec ich malowac. to jest bez sensu a przy demakijazu ZAWSZE uszkadza sie rzesy mechanicznie (bardziej lub mniej, a jest to naprawde zbedne). jak odezwiesz sie do mnie na priv moge pokazac Ci rzesy zakladane na slub i sama przyznasz, ze nie ma sensu ich malowac bo wygladaja jak zdrowo potraktowane tuszem, ale nie pozlepiane i ladnie od siebie oddzielone.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:33   #1106
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Mam pytanie do dziewczyn, ktore zakladaja rzesy. Czy jak przychodza do Was klientki po 2, 3, 4 tygodniach nieobecnosci i rzesy trzymaja im sie super to czy bierzecie od nich stawke, ktora zawsze bierzecie po takim czasie nieobecnosci? Zaczynam po malu przyjmowac klientki i przyszla do mnie dziewczyna po 3 tygodniach od zalozenia i uzupelnialam ja moze ze 40 min - miala prawie full efekt i tylko uroslo jej troche rzes... nie wiem czy powinnam przyjac od niej 150zl czy policzyc ja taniej bo bylo mniej pracy???
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 18:30   #1107
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja znalazłam na to sposób - nie mam z góry ustalonej sztywnej ceny za korektę , nie mam żadnych progów cenowych tylko cenę za 1 rzęsę.
Klientki są bardzo zadowolone z takiego sposobu podliczania.

Edytowane przez Rosa
Czas edycji: 2010-05-20 o 18:31
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 20:20   #1108
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 100_krotka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
byłam ostatnio na przedłużaniu rzęsek we Wrocławiu u Pani Agaty.
Polecam!
Wcześniej byłam koło rymku w salonie, ale tam dobrał mi pani za dugie i wsadziła za mało, utrzymały się ok 2 tyg ładnie.
Teraz jestem zadowolona, coprawda Pani robi w domku, ale luksus nie ważny, ważny efekt!
Co do ściagania ich samej, nie polecam - prubowałam wczesniej i skończyło się na podcięciu.
Lepiej poświęcić troszkę czasu i umówić do specjalistki, bo masz pewność że nic się nie będzie potem działo.

pozdrawiam
PS
macie namiary na inne panie z Wrocka które robią rzęski? tylko takie nie z pierwszych stron www.
zrobię sobie ranking i wybiorę najlepsze
\

ile płaciłaś?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 10:30   #1109
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam

dziewczyny, wczoraj miałam mały 'wypadek przy pracy' - spaliłam rzęsy na jednym oku. Zastanawiam się czy taki zabieg zatuszuje to co mi się porobiło? Zostały mi takie kikuty długości 1-2 mm, nie wiem czy da się coś do nich dokleić?
Czy rzęsy przykleja się tylko do górnej powieki czy do obu?
Wyjeżdżam w najbliższy czwartek i nie wiem teraz czy szukać kogoś na wczoraj na przedłużenie rzęs czy przeczekac ze wstydem to co mi się porobił ;-)

A jak radzicie mi taki zabieg to kogo polecacie w Gliwicach lub okolicy? (zabrze, łabędy)
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:25   #1110
100_krotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

witam
płaciłam 300 zł za całość, za uzupełnienie 50 zł. Nie jest droga stosunkowo, ale naprawdę fajnie robi. Na priv posyłam adres stronki.

Pozdrawiam
100_krotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.