Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"czesc 3 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 09:40   #1681
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dzień dobry Mamusie

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny? Wczoraj byliśmy w szkole rodzenia i położna mówiła, że ochraniacz do łóżeczka to wcale nie jest taki świetny wynalazek . Że niepotrzebnie ogranicza dziecku dostęp powietrza . Niech się ktoś doświadczony wypowie, proszę .
Ja tez jestem za ochraniaczami...takimi na pół łózeczka...kiedyś chciałam też baldachim ale po przeczytaniu wielu opinii zrezygnowałam...

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Ja niby na L4, ale dzisaij w pracy - muszę skonczyć ksiegowanie
Odpoczywaj a nie pracuj za dużo

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziś piszę do Was z domu, nie z pracy Poprosiłam lekarza o 2 tyg wolnego. Potrzebuję trochę odpocząć, zwłaszcza że dopadło mnie przeziębienie i nie chciałabym biegać w ta pogodę I atmosfera w pracy ostatnio się psuje. Mam wrażenie,że moi współpracownicy są trochę źli o tę moją ciążę
Odpocznę dwa tygodnie, wyzdrowieję i wrócę pełna energii do obowiązków

Wczoraj widziałam dzidzię Prześlicznie ssała paluszka
Za każdym razem kiedy wracam od lekarza, jestem taaaaak uszczęśliwiona,że mam ochotę krzyczeć
Dostałam receptę na żelazo, witaminki, globulki w związku z moimi gorszymi wynikami badań. A za miesiąc nagramy dzidzię na płytce
Super że dzidzia taka śliczna...i te serduszka w oczkach


A ja właśnie się szykuję do wyjścia...jedną ręką suszę włosy drugą piszę

Bardzo proszę o Wasze podwójne niezastąpione kciuki...dzisiaj o 19.30 Jestem ciekawa jak się Mała zmieniła przez te 3 tygodnie... Pewnie dopiero wieczorem zdam relację, ale mam nadzieję, że bedzie tylko pozytywna
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 09:47   #1682
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziś piszę do Was z domu, nie z pracy Poprosiłam lekarza o 2 tyg wolnego. Potrzebuję trochę odpocząć, zwłaszcza że dopadło mnie przeziębienie i nie chciałabym biegać w ta pogodę I atmosfera w pracy ostatnio się psuje. Mam wrażenie,że moi współpracownicy są trochę źli o tę moją ciążę
Odpocznę dwa tygodnie, wyzdrowieję i wrócę pełna energii do obowiązków

Wczoraj widziałam dzidzię Prześlicznie ssała paluszka
Za każdym razem kiedy wracam od lekarza, jestem taaaaak uszczęśliwiona,że mam ochotę krzyczeć
Dostałam receptę na żelazo, witaminki, globulki w związku z moimi gorszymi wynikami badań. A za miesiąc nagramy dzidzię na płytce
no to teraz sobie odpoczniesz! A współpracownicy nauczą się jak sobie radzic bez Ciebie
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Odpoczywaj a nie pracuj za dużo

Bardzo proszę o Wasze podwójne niezastąpione kciuki...dzisiaj o 19.30 Jestem ciekawa jak się Mała zmieniła przez te 3 tygodnie... Pewnie dopiero wieczorem zdam relację, ale mam nadzieję, że bedzie tylko pozytywna
za duzo to ja nie pracuję, bo cały czas Was czytam i buszuje po Allegro ... teraz mam luzy - bo mogę przyjsć na która mi pasuje ...

oczywiście będziemy trzymamć!
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 09:55   #1683
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

dziendobry mamusie

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny? Wczoraj byliśmy w szkole rodzenia i położna mówiła, że ochraniacz do łóżeczka to wcale nie jest taki świetny wynalazek . Że niepotrzebnie ogranicza dziecku dostęp powietrza . Niech się ktoś doświadczony wypowie, proszę .
to jakas bzdura nie przecietna - jakim cudem moze ograniczac dostep powietrza skoro lozeczko z kazdej strony jest odkryte i nie zaslaniasz go - od gory lozeczko jest odkryte cale
ta pani chyba nie bardzo wie co mowi
albo pomylilo sie jej z baldahimem
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No właśnie trochę mi to zamieszało w głowie , ale na samym początku, kiedy dzidzia się jeszcze nie wierci (a właśnie - kiedy zaczyna to robić?), to jaką ten ochraniacz pełni funkcję? I jaki jest lepszy - na pół łóżeczka, czy na całe?
ja mialam taki w ksztalcie litery "U" od gory lozeczka i uwazam, ze taki jest super - uzywalam go od samego poczatku ale nie pamietam kiedy maly zaczal sie wiercic ale zanim sie spostrzeglam to on juz podciagal sie na brzuchu do przodu i glowka walil w ochraniacz, na szczescie nie w szczebelki

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o Wasze podwójne niezastąpione kciuki...dzisiaj o 19.30 Jestem ciekawa jak się Mała zmieniła przez te 3 tygodnie... Pewnie dopiero wieczorem zdam relację, ale mam nadzieję, że bedzie tylko pozytywna
bede trzymac


a ja dostalam od TZ przed chwila super wiadomosc - bo nie mowilam Wam ale moj TZ mial wczesniej przez 10lat swoj warsztat samochodowy i jest swietnym blacharzem i lakiernikiem i do dzis ludzie do niego dzwonia i prosza o pomoc

no i przed chwila mi napisal, ze jedzie dzis do znajomego na warsztat naprawic jakies auto i zarobi pare groszy i da mi na wozek
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:02   #1684
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
za duzo to ja nie pracuję, bo cały czas Was czytam i buszuje po Allegro ... teraz mam luzy - bo mogę przyjsć na która mi pasuje
No taka praca jest idealna..wizaż i allegro a w między czasie jakieś papierki

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a ja dostalam od TZ przed chwila super wiadomosc - bo nie mowilam Wam ale moj TZ mial wczesniej przez 10lat swoj warsztat samochodowy i jest swietnym blacharzem i lakiernikiem i do dzis ludzie do niego dzwonia i prosza o pomoc

no i przed chwila mi napisal, ze jedzie dzis do znajomego na warsztat naprawic jakies auto i zarobi pare groszy i da mi na wozek
Super To kiedy zakupy?
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:27   #1685
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o Wasze podwójne niezastąpione kciuki...dzisiaj o 19.30 Jestem ciekawa jak się Mała zmieniła przez te 3 tygodnie... Pewnie dopiero wieczorem zdam relację, ale mam nadzieję, że bedzie tylko pozytywna


Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
to jakas bzdura nie przecietna - jakim cudem moze ograniczac dostep powietrza skoro lozeczko z kazdej strony jest odkryte i nie zaslaniasz go - od gory lozeczko jest odkryte cale
ta pani chyba nie bardzo wie co mowi
albo pomylilo sie jej z baldahimem

ja mialam taki w ksztalcie litery "U" od gory lozeczka i uwazam, ze taki jest super - uzywalam go od samego poczatku ale nie pamietam kiedy maly zaczal sie wiercic ale zanim sie spostrzeglam to on juz podciagal sie na brzuchu do przodu i glowka walil w ochraniacz, na szczescie nie w szczebelki
Svinecka ograniczyć nie oznacza odciąć . Moim zdaniem cyrkulacja powietrza jest zmniejszona, gdy jest ochraniacz w porównaniu z gołymi szczebelkami.
A w ochraniacz się zaopatrzę . A tak przy okazji, przeciwko ochraniaczom jest też Paweł Zawitkowski, chociaż On chyba z innych powodów.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:32   #1686
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a ja dostalam od TZ przed chwila super wiadomosc - bo nie mowilam Wam ale moj TZ mial wczesniej przez 10lat swoj warsztat samochodowy i jest swietnym blacharzem i lakiernikiem i do dzis ludzie do niego dzwonia i prosza o pomoc

no i przed chwila mi napisal, ze jedzie dzis do znajomego na warsztat naprawic jakies auto i zarobi pare groszy i da mi na wozek
to super!
A Ty już się zdecydowałas który wózek chcesz?
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
No taka praca jest idealna..wizaż i allegro a w między czasie jakieś papierki
nooo

wiecie co, ta skleroza ciążowa chyba naprawdę istnieje ... właśnie się zastanawiałam kiedy to ja do dentysty idę ... wygrzebałam karteczke z torebki, a tam 23.03 ... godz 15,30 czyli wczoraj
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:35   #1687
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Miłego dnia dziewczyny My właśnie uciekamy

do wieczora...
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 10:37   #1688
mirika
Rozeznanie
 
Avatar mirika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Dziś mi zdecydowanie lepiej...sen jest rewelacyjny Wypociłam się, wczoraj Mąż kupił mi też syrop Prenalum dla kobiet w ciąży, i dziś mam tylko katar ale inne stadium niz wczoraj.
Nic mnie nie łamie, głowa nie boli...mam nauczkę...czlowiek taki stary a taki głupi...ale dobrze ze tylko tak sie to skonczyło.Jeszcze sie pocę, wiec zostane w łóżku nim na szybkie zakupy wyskocze, a potem chce robić chlebki pita, własnie Wojtusia...wyszly tobie wczoraj?
Dodam wam jeszcze ze tak źle mi bylo wcz, ze kapiel bralam w asyscie Męża bo miałam zawroty głowy i myślałam ze zemdleje pod prysznicem...
Pogoda fatalna...i jak tu nos za drzwi wysawiac
to kuruj się i uważaj na siebie
Kasiu z tego co pamiętam to robiłaś sobie badanie obciążenia 75g glukozy ...powiedz mi czy po wypiciu glukozy pobierałaś sobie krew 1godz i 2 godz po? ...czy jakoś inaczej.

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziś piszę do Was z domu, nie z pracy Poprosiłam lekarza o 2 tyg wolnego. Potrzebuję trochę odpocząć, zwłaszcza że dopadło mnie przeziębienie i nie chciałabym biegać w ta pogodę I atmosfera w pracy ostatnio się psuje. Mam wrażenie,że moi współpracownicy są trochę źli o tę moją ciążę
Odpocznę dwa tygodnie, wyzdrowieję i wrócę pełna energii do obowiązków
to miłego leniuchowania
__________________
Jaśminka jest z nami


mirika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:38   #1689
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamusie



Ja tez jestem za ochraniaczami...takimi na pół łózeczka...kiedyś chciałam też baldachim ale po przeczytaniu wielu opinii zrezygnowałam...



Odpoczywaj a nie pracuj za dużo



Super że dzidzia taka śliczna...i te serduszka w oczkach


A ja właśnie się szykuję do wyjścia...jedną ręką suszę włosy drugą piszę

Bardzo proszę o Wasze podwójne niezastąpione kciuki...dzisiaj o 19.30 Jestem ciekawa jak się Mała zmieniła przez te 3 tygodnie... Pewnie dopiero wieczorem zdam relację, ale mam nadzieję, że bedzie tylko pozytywna
Czekamy na relację z zaciśniętymi

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a ja dostalam od TZ przed chwila super wiadomosc - bo nie mowilam Wam ale moj TZ mial wczesniej przez 10lat swoj warsztat samochodowy i jest swietnym blacharzem i lakiernikiem i do dzis ludzie do niego dzwonia i prosza o pomoc

no i przed chwila mi napisal, ze jedzie dzis do znajomego na warsztat naprawic jakies auto i zarobi pare groszy i da mi na wozek
Super wiadomość Teraz każdy grosz się przyda. My na razie odkładamy kaskę, chociaż jak jesteśmy na zakupkach, to zawsze musimy malutkowi coś kupić

Dziewczyny czy też tak macie, że wyjmujecie i rozkładacie ciuszki dla dzidziolków, bo ja tak mam, tak żeby oko i serce nacieszyć Wtedy od razu uśmiech wraca, to taki dobry sposób na chandrę

Ania, ale numer z tym dentystą. Jednak w ciąży nie mamy super pamięci. Ja kiedyś poszłam do dentysty na drugi dzień po wizycie, bo myślałam, że to dzisiaj jest wizyta, ale wtedy nie byłam w ciąży. Dobry człowiek mnie przyjął.
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009

Edytowane przez magi77
Czas edycji: 2009-03-24 o 10:42
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:42   #1690
mirika
Rozeznanie
 
Avatar mirika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
wiecie co, ta skleroza ciążowa chyba naprawdę istnieje ... właśnie się zastanawiałam kiedy to ja do dentysty idę ... wygrzebałam karteczke z torebki, a tam 23.03 ... godz 15,30 czyli wczoraj
potwierdzam, istnieje ...mnie zawsze dopada w sklepiku osiedlowym z ladą ...zawsze zapominam co miałam kupić

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Miłego dnia dziewczyny My właśnie uciekamy

do wieczora...
czekamy na dobre wieści
__________________
Jaśminka jest z nami


mirika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:45   #1691
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Witam i życzę miłego dnia Mamusiom i Brzuszkom!

Dziękuję za wszystkie miłe słowa dotyczące mojego big brzucha

Wszystkim chorowitkom życzę dużo zdrowia!
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 10:52   #1692
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
wiecie co, ta skleroza ciążowa chyba naprawdę istnieje ... właśnie się zastanawiałam kiedy to ja do dentysty idę ... wygrzebałam karteczke z torebki, a tam 23.03 ... godz 15,30 czyli wczoraj
Hehe

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy też tak macie, że wyjmujecie i rozkładacie ciuszki dla dzidziolków, bo ja tak mam, tak żeby oko i serce nacieszyć Wtedy od razu uśmiech wraca, to taki dobry sposób na chandrę
Nie macie, bo jeszcze nie kupiłyście nic , ale na pewno będziecie miały .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:58   #1693
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy też tak macie, że wyjmujecie i rozkładacie ciuszki dla dzidziolków, bo ja tak mam, tak żeby oko i serce nacieszyć Wtedy od razu uśmiech wraca, to taki dobry sposób na chandrę

Ania, ale numer z tym dentystą. Jednak w ciąży nie mamy super pamięci. Ja kiedyś poszłam do dentysty na drugi dzień po wizycie, bo myślałam, że to dzisiaj jest wizyta, ale wtedy nie byłam w ciąży. Dobry człowiek mnie przyjął.
no ja też czasem wyciagam i smo mi się wtedy śmieje ... i nie mogę się nadziwić jaka ta dzidzia będzie malutka
Cytat:
Napisane przez mirika Pokaż wiadomość
potwierdzam, istnieje ...mnie zawsze dopada w sklepiku osiedlowym z ladą ...zawsze zapominam co miałam kupić
ufff ulżyło mi że nie jestem sama z tą sklerozą ...
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:00   #1694
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Bry
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
zamierzam obejrzeć "moją szokującą historię" na Discovery
Też to oglądałam
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
A teraz dla ludzi o mocnych nerwach - 109 cm na wysokości pępka :
E tam, dlaczego o mocnych! bardzo ładny brzuś
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a jutro po poludniu znow jedziemy skrecac meble - ostatnio jedna szafke 4 godziny skladalismy i jeszcze nie skonczylismy hehehe, moze tym razem pojdzie nam lepiej
Ooo nienawidze skręcania mebli zawsze nam schodził cały dzień na niewinnie wyglądające rzeczy.

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o Wasze podwójne niezastąpione kciuki...dzisiaj o 19.30 Jestem ciekawa jak się Mała zmieniła przez te 3 tygodnie... Pewnie dopiero wieczorem zdam relację, ale mam nadzieję, że bedzie tylko pozytywna
Kciuki załatwione!
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no i przed chwila mi napisal, ze jedzie dzis do znajomego na warsztat naprawic jakies auto i zarobi pare groszy i da mi na wozek
Ekstra a już się ostatecznie na jakiś zdecydowałaś?

Ja dziś po pracy jadę do kosmetyczki się dopieścić, juz się nie mogę doczekać
Widzę, że jakieś przeziębienia się przypętały do mamuś. Ja się tez czuję jakoś tak "niepewnie", ale mam nadzieję, że przejdzie bokiem i tak sie podziwiam - tyle wirusów, ile TZ przynosi z apteki, a ja narazie byłam tylko podziębiona trochę przez kilka dni w grudniu a przecież tam ciągle przychodzą smarkający i kaszlący pacjenci.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:11   #1695
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Kasia, a ile miesięcy/lat ma Twoja siostrzenica?
dziś ma 3mc i 4 dni

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
W sumie wyszły, tylko za długo je piekłam i jak wyjelam z piekarnika to byly troche kruche juz i ciezko bylo przekroic zeby sie nie polamaly, ale i tak smaczne były. Nastepnym razem krócej bede je piekła.
hmmm czyli jak przekrawałaś to nie zależało tobie na kieszonkach, tak? ja zaraz zabiore sie za ciasto, usmażone mam juz cycusie w gyrosie i dziś a'la kebab obiadek bedzie, tylko po surówkę koperkowa wyskocze

Cytat:
Napisane przez mirika Pokaż wiadomość
to kuruj się i uważaj na siebie
Kasiu z tego co pamiętam to robiłaś sobie badanie obciążenia 75g glukozy ...powiedz mi czy po wypiciu glukozy pobierałaś sobie krew 1godz i 2 godz po? ...czy jakoś inaczej.
wybieram się teraz w piątek, no i spędzę tam tak jak piszesz- 2 godziny.Muszę zaopatrzyć się w prasę bo nie pozwalają wychodzić miedzy pobraniami.
Jedynie gdzie to pietro wyżej do dermatologa pójdę przy okazji,po maść która kobiety w ciazy moga stosować na fatalna cere"aknemycin"-dla zainteresowanych.
Aniu a jak twoja cera? Ja wcz wygladalam zle, dzis prawie dobrze i jak na zlosc jak pojde do dermatologa to cera elegancka bedzie+make up, a na drugi dzien wysypie mnie maxymalnie...Zawsze tak mam, że jak mi zalezy to źle cera wyglada

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Witam i życzę miłego dnia Mamusiom i Brzuszkom!

Dziękuję za wszystkie miłe słowa dotyczące mojego big brzucha

Wszystkim chorowitkom życzę dużo zdrowia!
i ja dziekuje za wszystkie pozdrowienia, a Mariolce chciałam powiedzieć że brzuch to do ogromnych nie nalezy, my poprostu nie jestesmy przyzwyczajone do takich gabarytów, ale lokum bardzo przyjemne dla oka
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny



Edytowane przez katarzynka00
Czas edycji: 2009-03-24 o 11:13
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:15   #1696
mirika
Rozeznanie
 
Avatar mirika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja dziś po pracy jadę do kosmetyczki się dopieścić, juz się nie mogę doczekać
Widzę, że jakieś przeziębienia się przypętały do mamuś. Ja się tez czuję jakoś tak "niepewnie", ale mam nadzieję, że przejdzie bokiem i tak sie podziwiam - tyle wirusów, ile TZ przynosi z apteki, a ja narazie byłam tylko podziębiona trochę przez kilka dni w grudniu a przecież tam ciągle przychodzą smarkający i kaszlący pacjenci.
twój tz jest farmaceutą? ...bo ja mam zalecony klotrimazol w globulkach i jak przeczytałam ulotkę to wstrzymałam się i szukam potwierdzenia, że można to przyjmować , możesz go podpytać?
a może któraś z was już to brała ?

ja też muszę odwiedzić moją kosmetyczkę ...uwielbiam to
__________________
Jaśminka jest z nami


mirika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:18   #1697
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamusie



Ja tez jestem za ochraniaczami...takimi na pół łózeczka...kiedyś chciałam też baldachim ale po przeczytaniu wielu opinii zrezygnowałam...



Odpoczywaj a nie pracuj za dużo



Super że dzidzia taka śliczna...i te serduszka w oczkach


A ja właśnie się szykuję do wyjścia...jedną ręką suszę włosy drugą piszę

Bardzo proszę o Wasze podwójne niezastąpione kciuki...dzisiaj o 19.30 Jestem ciekawa jak się Mała zmieniła przez te 3 tygodnie... Pewnie dopiero wieczorem zdam relację, ale mam nadzieję, że bedzie tylko pozytywna
ja tez bede trzymac kciukasy

Pozdrawiam MAmusie..i brzusiusie od cioci MALGI
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:20   #1698
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
dziś ma 3mc i 4 dni
I już taka wędrowniczka , dzięki za odpowiedź, kupuję ochraniacz .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:27   #1699
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez mirika Pokaż wiadomość
twój tz jest farmaceutą? ...bo ja mam zalecony klotrimazol w globulkach i jak przeczytałam ulotkę to wstrzymałam się i szukam potwierdzenia, że można to przyjmować , możesz go podpytać?
a może któraś z was już to brała ?

ja też muszę odwiedzić moją kosmetyczkę ...uwielbiam to
To może już go nie będe pytać, bo sama mam przepisane co samo żeby było śmieszniej to nie na grzyba tylko jako profilaktyka, cos tam o skurczach macicy i zapobieganiu mi gin opowiadał. Moja kolezanka lekarka tez dużą część ciąży stosowała te globulki

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Dziewczyny jaka pogoda się u mnie zrobiła przed chwilą było słońce, a nagle zadymka z gradem i słyszę jak grzmi do tego
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 11:34   #1700
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

[quote=zioła;11597040]Dzień dobry

Dziś piszę do Was z domu, nie z pracy Poprosiłam lekarza o 2 tyg wolnego. Potrzebuję trochę odpocząć, zwłaszcza że dopadło mnie przeziębienie i nie chciałabym biegać w ta pogodę I atmosfera w pracy ostatnio się psuje. Mam wrażenie,że moi współpracownicy są trochę źli o tę moją ciążę
Odpocznę dwa tygodnie, wyzdrowieję i wrócę pełna energii do obowiązków

Mam ten sam problem. Pracuje ( niestety ) w rodzinnej firmie. Moj szwagier i szwagierka przestali sie do mnie odzywac jak dowiedzieli sie, ze jestem w ciazy. Ta beznadziejna sytuacja trwa juz od grudnia. Pisalam Wam, ze mialam badania prenetralne wod plodowych i po nich tydzien zwolnienia. Oczywiscie zero jakiegokolwiek zainteresowania czy dzicko ma sie dobrze. Niedawno 2 tygodnie zwolnienia na zapalenie pecherza moczowego. To zwolnienie ich dobilo. Oczywiscie znowu zero jakiegokolwiek zainteresowania. Przestali mi nawet odpowiadac na " dzien dobry " Prawde mowiac oni mnie moga wazne jest dziecko. Tylko, ze bardzo nieprzyjemnie sie pracuje. Pocieszam sie, ze jeszcze 3 miesiace i przynajmniej na rok ( jak sytuacja pozwoli ) ide na macierzynskie. Nie chcialabym wracac juz do tej pracy, ale sytuacja na rynku jest ciezka - nawet w Niemczech i nie wiem czy bede miala mozliwosc zmienic prace.
Brzuch nadal mnie boli. Czyba ich krew zaleje jak pojde na kolejne zwolnienie
Ja juz sama nie wiem co mam robic. Po antybiotykach nie przeszlo, skurcze nadal mam. Bylam podlaczona do CTG i nie sa to skurcze porodowe. Wczoraj wieczorem mialam taki tepy bol z prawej strony, dzisiaj juz " tylko " skurcze macicy? moze to wyrostek?

Edytowane przez evamoni
Czas edycji: 2009-03-24 o 11:36
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:48   #1701
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja dziś po pracy jadę do kosmetyczki się dopieścić, juz się nie mogę doczekać
Widzę, że jakieś przeziębienia się przypętały do mamuś. Ja się tez czuję jakoś tak "niepewnie", ale mam nadzieję, że przejdzie bokiem i tak sie podziwiam - tyle wirusów, ile TZ przynosi z apteki, a ja narazie byłam tylko podziębiona trochę przez kilka dni w grudniu a przecież tam ciągle przychodzą smarkający i kaszlący pacjenci.
no to już jestes tak uodporniona, że nic Cie nie ruszy
Ale Ci zazdroszczę kosmetyczki
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
wybieram się teraz w piątek, no i spędzę tam tak jak piszesz- 2 godziny.Muszę zaopatrzyć się w prasę bo nie pozwalają wychodzić miedzy pobraniami.
Jedynie gdzie to pietro wyżej do dermatologa pójdę przy okazji,po maść która kobiety w ciazy moga stosować na fatalna cere"aknemycin"-dla zainteresowanych.
Aniu a jak twoja cera? Ja wcz wygladalam zle, dzis prawie dobrze i jak na zlosc jak pojde do dermatologa to cera elegancka bedzie+make up, a na drugi dzien wysypie mnie maxymalnie...Zawsze tak mam, że jak mi zalezy to źle cera wyglada
Moja dalej beznadziejna ... stosuję tą maść na bazie cynku, ale niebardzo pomaga ... wydaje mi się, ze tylko zatyka mi pory i tworzą sie nowe pryszcze :/
dzieki za cynka z tą maścią
W przyszłym tygodniu znów sie wybieram do der,matologa to zapytam o nią ... no i tak jak Twoja twarz, moja też robi mi psikusy i jak idę do lekarza to jest lepiej, a na drugi dzień całą mnie wysypuje
Cytat:
Napisane przez mirika Pokaż wiadomość
twój tz jest farmaceutą? ...bo ja mam zalecony klotrimazol w globulkach i jak przeczytałam ulotkę to wstrzymałam się i szukam potwierdzenia, że można to przyjmować , możesz go podpytać?
a może któraś z was już to brała ?
ja brałam ... o i widze, ze Tru też

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Pracuje ( niestety ) w rodzinnej firmie. Moj szwagier i szwagierka przestali sie do mnie odzywac jak dowiedzieli sie, ze jestem w ciazy. Ta beznadziejna sytuacja trwa juz od grudnia. Pisalam Wam, ze mialam badania prenetralne wod plodowych i po nich tydzien zwolnienia. Oczywiscie zero jakiegokolwiek zainteresowania czy dzicko ma sie dobrze. Niedawno 2 tygodnie zwolnienia na zapalenie pecherza moczowego. To zwolnienie ich dobilo. Oczywiscie znowu zero jakiegokolwiek zainteresowania. Przestali mi nawet odpowiadac na " dzien dobry " Prawde mowiac oni mnie moga wazne jest dziecko. Tylko, ze bardzo nieprzyjemnie sie pracuje. Pocieszam sie, ze jeszcze 3 miesiace i przynajmniej na rok ( jak sytuacja pozwoli ) ide na macierzynskie. Nie chcialabym wracac juz do tej pracy, ale sytuacja na rynku jest ciezka - nawet w Niemczech i nie wiem czy bede miala mozliwosc zmienic prace.
Brzuch nadal mnie boli. Czyba ich krew zaleje jak pojde na kolejne zwolnienie
Ja juz sama nie wiem co mam robic. Po antybiotykach nie przeszlo, skurcze nadal mam. Bylam podlaczona do CTG i nie sa to skurcze porodowe. Wczoraj wieczorem mialam taki tepy bol z prawej strony, dzisiaj juz " tylko " skurcze macicy? moze to wyrostek?
no to faktycznie masz niecielawą sytuacje!!! ... jak to mówią: "z rodziną najlepiej na zdjęciu... " Nie przejmuj się nimi, najważniejsza jest dzidzia i Twoje zdrowie!!!
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:56   #1702
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
A w ochraniacz się zaopatrzę . A tak przy okazji, przeciwko ochraniaczom jest też Paweł Zawitkowski, chociaż On chyba z innych powodów.
A czemu jest przeciwny? Ja uwielbiam tego gościa, mam jego ksiażkę o rozwoju dzieci, ale jeszcze jej nie przeczytałam, dopiero zaczynam. Ale metody ma świetne, nawet na proste czynnosci takie jak zmiana pieluszki
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
hmmm czyli jak przekrawałaś to nie zależało tobie na kieszonkach, tak? ja zaraz zabiore sie za ciasto, usmażone mam juz cycusie w gyrosie i dziś a'la kebab obiadek bedzie, tylko po surówkę koperkowa wyskocze
Na kieszonkach w chlebkach pita zależało mi jak najbardziej, bo chciałam w nie wepchać sałatke gyros i czesciowo się udało, a tam gdzie nie wyszło, to po prostu na chlebek nakładałam sałatke i tak też ją zjadałam....

A dzisiaj nic chyba nie bede gotowała, jestem niestety na przymusowej diecie, bo alergia juz mnie dobijała i nie umiem zdiagnozować przez co, dlatego dzisiaj na sniadanie jadlam ziemniaki i nic, alergii nie było, teraz na obiad zjadłam kasze gryczaną i zobaczymy....

Edytowane przez Wojtusia
Czas edycji: 2009-03-24 o 11:57
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:06   #1703
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
A czemu jest przeciwny? Ja uwielbiam tego gościa, mam jego ksiażkę o rozwoju dzieci, ale jeszcze jej nie przeczytałam, dopiero zaczynam. Ale metody ma świetne, nawet na proste czynnosci takie jak zmiana pieluszki
Tutaj jego wypowiedź na gazecie:

"Witam,
Łóżeczko turystyczne nie jest rozwiązaniem na dłuższa metę. Troche trudno obserwuje się świat zza półprzezroczystej siatki. No i nie ma się za co chwycić i podciąnąć. Chociaż, jak słusznie zauważają niektóre mamy, dziecku czasem do podciągnięcia sie do góry wystarczy moc rycerzy jedi
Ochraniacz, jak słusznie niemniej zauiważył pewien tata, nie pozwala doglądać spiącego malucha z wysokości naszego łóżka, a i malec niewiele widzi. Jak z kolei zauważyła inna mama, niektóre malce za nic sobie mają ochraniacze. Ochraniacz nie jest tez najlepszym rozwiązaniem.
Trochę strach zaufać dziecku i jego mozliwościom wyciągaia słusznych wniosków ze swoich doświadczeń, a tak byłoby najlepiej. Niemowleta szybko uczą się radzić w takich sytuacjach, ale - to wiem również z własnego doświadczenia - czasem w zapale ekspresji bólu duszy wywołanym niesłusznym odłożeniem do łóżeczka przez mamę lub tatę -
niemowlę tak "zapulta" nóżkę w szczebelki, że z trudem udaje się ją odplątać.
Nie ma jednego sposobu. Najbardziej słuszny z punktu widzenia wychowania, natury rozwoju, możliwości doświadczania przez malce jest nieużywanie ochron i zabezpieczeń. Ale to teoria
Jeżeli intuicja nam podpowiada żeby takich zabezpieczeń użyć, proszę to zrobić, starając się jednocześnie próbować z nich zrezygnować za parę dni. Nic nie zastąpi naturalnego procesu doświadczania i wyciągania wniosków przez maluchy. Warto jednak ten proces kontrolować. Pozostawiłbym wybór tych zabezpieczeń Państwa
rozsądkowi i intuicji.
Pozdrawaim
Paweł Z."

Wojtusia piszesz o książce "Co nieco o rozwoju dziecka", z płytką? Bo chcemy ją sobie kupić.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:08   #1704
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Hej
Skończyłam sprzątanie. Idzie mi wolniej niż przed ciążą, ale przy fajnej muzyczce jakoś miło mi ten czas minął. Za to teraz mam tak jak lubię, czyściutko i pachnąco
Katar nie odpuszcza, więc muszę poleżeć sobie dwie godzinki Trudno mi się do tego zabrać, jakaś pełna energii jestem od wczoraj To chyba miłość do maleństwa daje mi powera
Nie macie pojęcia , jak bardzo się cieszę że pobędę troszkę sama z moim dzidziem

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość

Super że dzidzia taka śliczna...i te serduszka w oczkach


A ja właśnie się szykuję do wyjścia...jedną ręką suszę włosy drugą piszę

Bardzo proszę o Wasze podwójne niezastąpione kciuki...dzisiaj o 19.30 Jestem ciekawa jak się Mała zmieniła przez te 3 tygodnie... Pewnie dopiero wieczorem zdam relację, ale mam nadzieję, że bedzie tylko pozytywna
Trzymam mocno Zobaczysz, też zakochasz się na nowo

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
no to teraz sobie odpoczniesz! A współpracownicy nauczą się jak sobie radzic bez Ciebie


Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dziendobry mamusie
a ja dostalam od TZ przed chwila super wiadomosc - bo nie mowilam Wam ale moj TZ mial wczesniej przez 10lat swoj warsztat samochodowy i jest swietnym blacharzem i lakiernikiem i do dzis ludzie do niego dzwonia i prosza o pomoc

no i przed chwila mi napisal, ze jedzie dzis do znajomego na warsztat naprawic jakies auto i zarobi pare groszy i da mi na wozek
to fantastycznie! Ale Svineczko, ja już się pogubiłam. Myslałam,że wózek już dawno stoi u Ciebie
Pewnie dlatego,że dość często się na ich temat wypowiadasz

Cytat:
Napisane przez mirika Pokaż wiadomość
to miłego leniuchowania
dziękuję

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

Ja dziś po pracy jadę do kosmetyczki się dopieścić, juz się nie mogę doczekać
Widzę, że jakieś przeziębienia się przypętały do mamuś. Ja się tez czuję jakoś tak "niepewnie", ale mam nadzieję, że przejdzie bokiem i tak sie podziwiam - tyle wirusów, ile TZ przynosi z apteki, a ja narazie byłam tylko podziębiona trochę przez kilka dni w grudniu a przecież tam ciągle przychodzą smarkający i kaszlący pacjenci.
Trzeba uważać. Ja sama nie wiem kiedy się załatwiłam. To pewnie przez ten dziwny czas -pogoda u mnie zmienia się w ciągu kilkunastu, minut, albo zaraziłam się w pracy
Życzę miło spędzonego czasu u kosmetyczki

Oj, a chwaliłam się? Zmieniłam fryzurkę - z długości do ramion zrobiłam z siebie chłopczycę z brzuszkiemMąż jak zwykle, nie może się przyzwyczaić ... chociaż dziś rano przełamał się i powiedział mi,że ładnie wygladam
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:09   #1705
ulika
Raczkowanie
 
Avatar ulika
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Witam cieplutko wszystkie mamusie i brzusie
Zaległości na wizażu mam koszmarne, ale cóż zrobić skoro mam niezaspokojony apetyt na książki i ciężko mi się oderwać na chwilkę
Gorąco gratuluję kopniętym mamusiom i tym, które dowiedziały się o płci maluszków oraz cieszę się dobrymi wiadomościami z wizyt i badań Życzę zdrówka zaziębionym mamom
U mnie miłych niespodzianek część kolejna tzn. kuzynka mojego Tz podesłała mi reklamówkę z rzeczami ciążowymi - milusio z jej strony, a koleżanka z pracy - pudełko ciuszków, leżaczek, wanienkę, nosidełko, gazetki
No niestety ja to chyba niewdzięczny typ jestem. Miło że koleżanka pomyślała o mnie, ale nie rozmawiała ze mną, ani nie uprzedziła,że te rzeczy pożycza. Dowiedziałam się, że to wszystko do oddana, bo ona planuje drugie dziecko (to ja wolę nie używać na wszelki wypadek, bo będzie mi głupio jak o czymś zapomnę albo zniszczę w praniu czy coś). No i z Tz się pokłóciłam, bo przecież ustaliliśmy, że kupujemy dopiero pod koniec kwietnia, a tu pół pokoju zawalone nie ma się jak obrócić, a w perspektywie przeprowadzka. A że planujemy drugie dziecko wolałabym odkupić od innej koleżanki używaną wanienkę i już mieć, niż oddawać a potem znów kupować i kombinować. A może nie mam racji? Już sama nie wiem co myśleć...
Ściskam was mocno i pozdrawiam!
ulika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:21   #1706
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Edytuję:
Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Pracuje ( niestety ) w rodzinnej firmie. Moj szwagier i szwagierka przestali sie do mnie odzywac jak dowiedzieli sie, ze jestem w ciazy. Ta beznadziejna sytuacja trwa juz od grudnia. Pisalam Wam, ze mialam badania prenetralne wod plodowych i po nich tydzien zwolnienia. Oczywiscie zero jakiegokolwiek zainteresowania czy dzicko ma sie dobrze. Niedawno 2 tygodnie zwolnienia na zapalenie pecherza moczowego. To zwolnienie ich dobilo. Oczywiscie znowu zero jakiegokolwiek zainteresowania. Przestali mi nawet odpowiadac na " dzien dobry " Prawde mowiac oni mnie moga wazne jest dziecko. Tylko, ze bardzo nieprzyjemnie sie pracuje. Pocieszam sie, ze jeszcze 3 miesiace i przynajmniej na rok ( jak sytuacja pozwoli ) ide na macierzynskie. Nie chcialabym wracac juz do tej pracy, ale sytuacja na rynku jest ciezka - nawet w Niemczech i nie wiem czy bede miala mozliwosc zmienic prace.
Brzuch nadal mnie boli. Czyba ich krew zaleje jak pojde na kolejne zwolnienie
Evamoni, dopiero teraz przeczytałam Twojego posta Głupia sytuacja, ale Twój sposób myślenia jest dobry Też myślę,aby po wychowawczym zmienić pracę, dla zdrowia psychicznego chyba co kilka lat należy tak należy robić
Nie martw się tylko na zapas, ludzie są ludźmi i mają swoje humory, ale nie warto ulegać ich emocjom. Zobaczysz, rok to sporo czasu, sytuacja na rynku pracy może się zmienić
A co do tych bóli, może warto po prostu zgłosić się do szpitala? Zrobiliby Ci przynajmniej badania i dowiedziałabyś się o co chodzi?
Takie szukanie na własną rękę przyczyny bólu , po omacku i opierając się na domysłach ....no chyba może być niebezpieczne
Trzymam w każdym razie za Ciebie kciuki i wierzę,że będzie dobrze
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:23   #1707
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
Na kieszonkach w chlebkach pita zależało mi jak najbardziej, bo chciałam w nie wepchać sałatke gyros i czesciowo się udało, a tam gdzie nie wyszło, to po prostu na chlebek nakładałam sałatke i tak też ją zjadałam....
a mnie to ciasto cos niepokoji...wyszło bardzo klejące i jak w przepisie...elastyczne ale cos wyrosnac mi nie chce a jeszcze 20minut mu zostalo Jeszcze mi nie wyjdzie Tez tak mialas?

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Oj, a chwaliłam się? Zmieniłam fryzurkę - z długości do ramion zrobiłam z siebie chłopczycę z brzuszkiemMąż jak zwykle, nie może się przyzwyczaić ... chociaż dziś rano przełamał się i powiedział mi,że ładnie wygladam
a ja chłopczyca a wrecz chlopakiem była ładnych pare lat i na chwile obecna sie zapuszczam zobaczymy jak dlugo wytrwam w postanowieniu, mija niedlugo juz pol roku
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:23   #1708
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Doswiadczone mamuski, doradzcie.
czy warto kupowac spioszki i wszelkiego rodzaju body zapinane na plecach. Widzialam duzo wlasnie takich. Maja zatrzaski w kroku i dodatkowo na plecach. Nie gniecie to dziecka? jest wygodne w przebieraniu? Mysle, ze chyba nie, bo zeby zapiac zatrzasku musialabym dziecko przewrocic na brzuszek.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:25   #1709
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
no to już jestes tak uodporniona, że nic Cie nie ruszy
Ale Ci zazdroszczę kosmetyczki
Mama nadzieję, że nic mnie nie ruszy, bo jak wiadomo leczenie się w ciąży to ryzyko,a w ogóle to najlepiej naturalnie..

z kosmetyczki cieszę się strasznie, jeszcze mi mani i pedi trzasna i będę dopieszczona, że hej
Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
A dzisiaj nic chyba nie bede gotowała, jestem niestety na przymusowej diecie, bo alergia juz mnie dobijała i nie umiem zdiagnozować przez co, dlatego dzisiaj na sniadanie jadlam ziemniaki i nic, alergii nie było, teraz na obiad zjadłam kasze gryczaną i zobaczymy....
Współczuję wiem co to za ból z alergią, choć nie pokarmową
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Wojtusia piszesz o książce "Co nieco o rozwoju dziecka", z płytką? Bo chcemy ją sobie kupić.
Dostałam ja od mamy ale jeszcze nie zdażyłam przeczytać, bo pożyczyłam szwagierce, która jest "na wylocie" z porodem.
Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Hej
Skończyłam sprzątanie. Idzie mi wolniej niż przed ciążą, ale przy fajnej muzyczce jakoś miło mi ten czas minął. Za to teraz mam tak jak lubię, czyściutko i pachnąco
Katar nie odpuszcza, więc muszę poleżeć sobie dwie godzinki Trudno mi się do tego zabrać, jakaś pełna energii jestem od wczoraj To chyba miłość do maleństwa daje mi powera
Nie macie pojęcia , jak bardzo się cieszę że pobędę troszkę sama z moim dzidziem Trzeba uważać. Ja sama nie wiem kiedy się załatwiłam. To pewnie przez ten dziwny czas -pogoda u mnie zmienia się w ciągu kilkunastu, minut, albo zaraziłam się w pracy
Życzę miło spędzonego czasu u kosmetyczki

Oj, a chwaliłam się? Zmieniłam fryzurkę - z długości do ramion zrobiłam z siebie chłopczycę z brzuszkiemMąż jak zwykle, nie może się przyzwyczaić ... chociaż dziś rano przełamał się i powiedział mi,że ładnie wygladam
Też lubie pucować mieszkanko przy dobrej muzyczce
U nas tez pogoda oszalała - przed chwilą grad,a teraz znów słońce
Pokaż fryzurkę! ja zawsze chciałam się obciąc na chłopaka, ale nigdy nie miałam odwagi..
Cytat:
Napisane przez ulika Pokaż wiadomość
Witam cieplutko wszystkie mamusie i brzusie
Zaległości na wizażu mam koszmarne, ale cóż zrobić skoro mam niezaspokojony apetyt na książki i ciężko mi się oderwać na chwilkę
Gorąco gratuluję kopniętym mamusiom i tym, które dowiedziały się o płci maluszków oraz cieszę się dobrymi wiadomościami z wizyt i badań Życzę zdrówka zaziębionym mamom
U mnie miłych niespodzianek część kolejna tzn. kuzynka mojego Tz podesłała mi reklamówkę z rzeczami ciążowymi - milusio z jej strony, a koleżanka z pracy - pudełko ciuszków, leżaczek, wanienkę, nosidełko, gazetki
No niestety ja to chyba niewdzięczny typ jestem. Miło że koleżanka pomyślała o mnie, ale nie rozmawiała ze mną, ani nie uprzedziła,że te rzeczy pożycza. Dowiedziałam się, że to wszystko do oddana, bo ona planuje drugie dziecko (to ja wolę nie używać na wszelki wypadek, bo będzie mi głupio jak o czymś zapomnę albo zniszczę w praniu czy coś). No i z Tz się pokłóciłam, bo przecież ustaliliśmy, że kupujemy dopiero pod koniec kwietnia, a tu pół pokoju zawalone nie ma się jak obrócić, a w perspektywie przeprowadzka. A że planujemy drugie dziecko wolałabym odkupić od innej koleżanki używaną wanienkę i już mieć, niż oddawać a potem znów kupować i kombinować. A może nie mam racji? Już sama nie wiem co myśleć...
Ściskam was mocno i pozdrawiam!
No fakt, mogły najpierw się spytać czy coś chcesz pożyczyć, a nie od razu przysyłać pakunki, szczególnie, że macie się przeprowadzić
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:32   #1710
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Witajcie mamusie z zaśnieżonego Olsztyna

wizyta ok, miałam pobraną cytologię i posłuchałam serduszka małęj, wszystko ok tylko na usg jakoś w trakcie gdzieś wyskoczę bo ta pani doktor robi 3 razy w ciągu całej ciąży, wiec teraz nawet nie wiem ile mała waży i mierzy poza tym ok z szyjką i w ogóle wyniki.

sama nie wiem czy zadowolona jestem z wizyty - pani miła tylko tego usg szkoda...


a miałyście też do zrobienia jakieś badania w sanepidzie?
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.