Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 12:31   #2851
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
oba fajne, ale te z niebieskimi czubkami fajniejsze

4 i na tym nie koniec
swietuje od rana - jajecznica na bekonie i grzankami z loscypkiem i zurawina, a co tam
Wow Gdzie Ty je wcisnelas?

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
I bądź tu mądry
Masz dylemat ktore? Zawsze w takich sytuacjach kupuje sie obie te rzeczy
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2014-02-27 o 12:32
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 12:57   #2852
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość


Masz dylemat ktore? Zawsze w takich sytuacjach kupuje sie obie te rzeczy
O nie, nie, nie, nie, staram się być rozsądna i zbieram na podróże

W kwestii perfum, podzielę się z Wami jedną małą uwagą. Tam nie chcę zaczynać dyskusji, bo wszyscy są bardzo rozemocjonowani. Oczywiście i mnie bulwersuje sprzedawanie podróbek. To paskudny proceder, ale trochę rozbawił mnie zarzut wobec blogerki (która wg mnie po prostu postąpiła tak z niewiedzy i ignorancji), że przecież ona stoi w roli eksperta, przewodzi rzeszom czytelniczek i powinna mieć zaawansowaną wiedzę na temat perfum.
Żeby było jasne, sama reklamowania dziadostwa i wpuszczania w kanał nie lubię, ale postrzeganie tych dziewczyn w kategoriach jakichkolwiek ekspertek uważam po prostu za śmieszne. Zresztą reklamując podróbki same wystawiają sobie świadectwo tej "eksperckości". Nie rozumiem za bardzo fenomenu blogowania, więc dla mnie to są zwykłe dziewczyny jakich wiele, czyli też takie kupujące podróbki właśnie. Dlatego też zarzut, że są kimś w rodzaju guru i nakładanie na nie odpowiedzialności za ewentualne wysypki skórne ich "oszukanych" czytelniczek, trochę mnie bawi. Też mogę sobie założyć bloga, w którym będę "ekspertę od fizyki jądrowej", ot urok internetów.
Co nie zmienia faktu, że owej "perfumerii" ktoś się do tyłka powinien dobrać.

Edytowane przez Rilla82
Czas edycji: 2014-02-27 o 13:20
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 14:05   #2853
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
O nie, nie, nie, nie, staram się być rozsądna i zbieram na podróże

W kwestii perfum, podzielę się z Wami jedną małą uwagą. Tam nie chcę zaczynać dyskusji, bo wszyscy są bardzo rozemocjonowani. Oczywiście i mnie bulwersuje sprzedawanie podróbek. To paskudny proceder, ale trochę rozbawił mnie zarzut wobec blogerki (która wg mnie po prostu postąpiła tak z niewiedzy i ignorancji), że przecież ona stoi w roli eksperta, przewodzi rzeszom czytelniczek i powinna mieć zaawansowaną wiedzę na temat perfum.
Żeby było jasne, sama reklamowania dziadostwa i wpuszczania w kanał nie lubię, ale postrzeganie tych dziewczyn w kategoriach jakichkolwiek ekspertek uważam po prostu za śmieszne. Zresztą reklamując podróbki same wystawiają sobie świadectwo tej "eksperckości". Nie rozumiem za bardzo fenomenu blogowania, więc dla mnie to są zwykłe dziewczyny jakich wiele, czyli też takie kupujące podróbki właśnie. Dlatego też zarzut, że są kimś w rodzaju guru i nakładanie na nie odpowiedzialności za ewentualne wysypki skórne ich "oszukanych" czytelniczek, trochę mnie bawi. Też mogę sobie założyć bloga, w którym będę "ekspertę od fizyki jądrowej", ot urok internetów.
Co nie zmienia faktu, że owej "perfumerii" ktoś się do tyłka powinien dobrać.
Na podobnej zasadzie dzialaja drogerie internetowe . Wysylaja vlogerkom/blogerkom kosmetyki do testow (czyt reklamy) czy organizowania rozdan dla widzow/czytelnikow. One tego zwykle nie sprawdzaja i leca z koksem. I w ten wlasnie sposob jedna dosyc znana drogeria ezebra sprzedaje moim zdaniem podrobki..czy wszystkie rzeczy nie sa oryginalne tego nie wiem , ale przy okazji zakupow tam dostalam dwa bardzooo podejrzane tusze do rzes , byly w korzystnych cenach..zakupy w kilkumiesiecznym odstepie czasu. Napisalam do nich o swoich watpliwosciach to mi odpisali,ze to nowe wersje,zmienili tylko opis produktu..jasne Znam te tusze i dla mnie to totalne buble marnej jakosci.

Wspomnialam o tym na watku youtubowym i nie bylam jedyna jak sie okazalo. Wiele dziewczyn tez sie ujawnilo i pisalo ze mialo watpliwosci co do oryginalnosci lakierow essie, a same vlogerki byly w szoku , bo wiekszosci z tych kosmetykow mialy pierwszy raz w reku wiec ciezko im bylo stwierdzic czy to oryginal czy nie.

A firma dalej sobie dziala...

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2014-02-27 o 14:08
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 14:15   #2854
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Wow Gdzie Ty je wcisnelas?
no jak to gdzie, w pracy, gnieciuchy, tak wiec musze poprawic w domu lepszymi

o co cho z ta afera?
one reklamuja podroby jako oryginaly, czy podroby jako podroby, bo jak to pierwsze to nalezy sie bicz, lincz i zwis za jaja
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 14:30   #2855
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
4 i na tym nie koniec
swietuje od rana - jajecznica na bekonie i grzankami z loscypkiem i zurawina, a co tam
A ja tylko 1 nędznego ale jeszcze 3 czekają na mnie. TŻ chyba nic nie wciśnie w domu bo już mi pisał, że po 4 pączkach jest
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 14:33   #2856
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
no jak to gdzie, w pracy, gnieciuchy, tak wiec musze poprawic w domu lepszymi

o co cho z ta afera?
one reklamuja podroby jako oryginaly, czy podroby jako podroby, bo jak to pierwsze to nalezy sie bicz, lincz i zwis za jaja
jestes the best

Z afera chodzi o to, ze reklamuja podroby jako oryginaly. Juz pal licho, mogly sie nie znac, jedna sie do tego przyznala, ale inna panienka zwyzywala od ku*w i zeby sie nie mieszac w jej bloga
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 15:39   #2857
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Ja tam lubie blogi, zreszta jak kazda rzecz pisana, z ktorej mozna sie czegos interesujacego dowiedziec. W tej dzialce jak wszedzie sa osoby, ktore nie maja pojecia i zwykli oszusci. Juz pal szesc jak ktos to robi ze zwylej niewiedzy, no ale wspoldzialanie z perfumeria, ktora sprzedaje podroby
W☠☠☠☠ rozumiem bo tam siedza dziewczyny, ktore same pisza, potrafia odroznic podrobe po byle zdjeciu, tropia oszustow np na all i w ogole dbaja o jakas czystosc w tym srodowisku. A tu nagle takie kwiatki Juz kilka takich zywotow internetowych ten watek ukrocil, wiec pewnie i tym razem bedzie podobnie...
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 17:36   #2858
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
no jak to gdzie, w pracy, gnieciuchy, tak wiec musze poprawic w domu lepszymi

zapomnialam o tlustym czwartku, jak pojechalam po paczka- nie bylo jutro nadrobie

ja nie rozumiem fenomenu blogow... probowalam czytywac ale to po prostu nuda
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 18:18   #2859
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;45362934]
ja nie rozumiem fenomenu blogow... probowalam czytywac ale to po prostu nuda [/QUOTE]

Mam podobne odczucia. Wolę siedzieć na duolingo.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 19:14   #2860
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Pijecie Pu-erh?
Dowiedzialam sie dzisiaj, ze to co do nas trafia to mieszanka bakterii, plesni i kurzu z chinskiej podlogi Co by wiele tlumaczylo.
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 19:44   #2861
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Ja tam lubie blogi, zreszta jak kazda rzecz pisana, z ktorej mozna sie czegos interesujacego dowiedziec. ..
Jasne, że można się czasami dowiedzieć czegoś ciekawego, czy też zainspirować, ale IMO nazywanie blogerek modowo-kosmetycznych "ekspertkami" to trochę przesada, więc ta część afery perfumeryjnej mnie nieco rozbawiła.

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Pijecie Pu-erh?
Dowiedzialam sie dzisiaj, ze to co do nas trafia to mieszanka bakterii, plesni i kurzu z chinskiej podlogi Co by wiele tlumaczylo.
Pijam tylko, gdy mój tata przywiezie z jakiejś wyprawy. Wychodzi na to, że słusznie
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 19:46   #2862
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Pijecie Pu-erh?
Dowiedzialam sie dzisiaj, ze to co do nas trafia to mieszanka bakterii, plesni i kurzu z chinskiej podlogi Co by wiele tlumaczylo.
Jeśli już, to tę ==> http://www.podarujzdrowie.pl/p/14/26...ie-detoks.html.
Ale z uwagi na to, że mam całe życie ciśnienie umarlaka - przyjaźnimy się sporadycznie.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 20:21   #2863
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Jasne, że można się czasami dowiedzieć czegoś ciekawego, czy też zainspirować, ale IMO nazywanie blogerek modowo-kosmetycznych "ekspertkami" to trochę przesada, więc ta część afery perfumeryjnej mnie nieco rozbawiła.
blog blogowi nie rowny, ja to traktuje jak sztuke - perfumy, glownie niszowe, takie zboczenie, wiec i podobnie podchodzace do tematu blogi czytam, dziewczyny pisza z duza znajomoscia tematu, ale rozumiem ze nie kazdy ma takie podejscie do psikadel
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 10:13   #2864
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Dzień dobry
Miałam dziś ciekawy sen... Śniło mi się, że miałam męskie zwłoki w worku na śmieci, z Rill i Pink szukałyśmy sposobu, żeby się ich pozbyć. Znalazłyśmy jakąś babkę, która miała je spalić w jakiś magiczny sposób. Poza tym miałyśmy po coś jechać do Gdańska [czyżby koncert Justina?!], Poznania i... Opola...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 10:35   #2865
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Miałam dziś ciekawy sen... Śniło mi się, że miałam męskie zwłoki w worku na śmieci, z Rill i Pink szukałyśmy sposobu, żeby się ich pozbyć. Znalazłyśmy jakąś babkę, która miała je spalić w jakiś magiczny sposób. Poza tym miałyśmy po coś jechać do Gdańska [czyżby koncert Justina?!], Poznania i... Opola...
Najs.Potwierdzam, że w razie zwłok i koncertów, możesz na mnie liczyć
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 12:17   #2866
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Najs.Potwierdzam, że w razie zwłok i koncertów, możesz na mnie liczyć
Dobrze wiedzieć Mnie się Rammstein marzy...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 13:02   #2867
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć Mnie się Rammstein marzy...
Zapisałam się do ich newslettera, mają pisać, jak zaplanują trasę
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 14:26   #2868
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Miałam dziś ciekawy sen... Śniło mi się, że miałam męskie zwłoki w worku na śmieci, z Rill i Pink szukałyśmy sposobu, żeby się ich pozbyć. Znalazłyśmy jakąś babkę, która miała je spalić w jakiś magiczny sposób. Poza tym miałyśmy po coś jechać do Gdańska [czyżby koncert Justina?!], Poznania i... Opola...
za malo alko, to i organizm w fobie popada

ja nic nie piję, wczoraj 3 ha na siłowni dziś nie mogę wstać
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 14:40   #2869
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Miałam dziś ciekawy sen... Śniło mi się, że miałam męskie zwłoki w worku na śmieci, z Rill i Pink szukałyśmy sposobu, żeby się ich pozbyć. Znalazłyśmy jakąś babkę, która miała je spalić w jakiś magiczny sposób. Poza tym miałyśmy po coś jechać do Gdańska [czyżby koncert Justina?!], Poznania i... Opola...
no problem

odkryłam dziś niesamowitą rzecz: społeczeństwo o godzinie 7.00. (!!!!) nad ranem w sobotę funkcjonuje sami, w własnej nieprzymuszonej woli! sklepy są otwarte, chleb świeży, ludzie mówią "dzień dobry" miast "dobranoc", zaczynam mocno powątpiewać czy my jako gatunek przetrwamy najbliższych sto lat.

edit. a do Opola możemy jechać do zoo, może świnki zjedzą owe męskie zwłoki

Edytowane przez 201609062117
Czas edycji: 2014-03-01 o 14:41
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 14:58   #2870
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość

odkryłam dziś niesamowitą rzecz: społeczeństwo o godzinie 7.00. (!!!!) nad ranem w sobotę funkcjonuje
Nic dziwnego, że Polacy są tacy sfrustrowani i wiecznie narzekają
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 15:36   #2871
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
no problem

odkryłam dziś niesamowitą rzecz: społeczeństwo o godzinie 7.00. (!!!!) nad ranem w sobotę funkcjonuje sami, w własnej nieprzymuszonej woli! sklepy są otwarte, chleb świeży, ludzie mówią "dzień dobry" miast "dobranoc", zaczynam mocno powątpiewać czy my jako gatunek przetrwamy najbliższych sto lat.

edit. a do Opola możemy jechać do zoo, może świnki zjedzą owe męskie zwłoki
ja na ten przykład o 7 byłam już w pracy i właśnie się czuję jakbym miała nie przetrwać
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 08:25   #2872
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Bry Dziewczynki

Odnośnie blogerek - dla mnie to tak pośrodku. Pisać bloga ma prawo każdy, czyta kto ma ochotę - a że takie pierdołowate blogi są nudne, zgadzam się (ja podczytuję perfumowe - szkoda Lou, że Twój jakoś zdechł).

Ale - skoro już panna jedna z drugą o czymś pisze, to oczekiwałabym minimum zaangażowania - jeśli dostaję taka "perfumę co pachnie jak oryginał" i zapala jej się czerwona lampka, bo cena 16pln jest co najmniej dziwna - powinna temat sprawdzić, co w dobie internetu nie wymaga wielogodzinnego śledztwa.

Kiedyś przypadkiem trafiłam na jakiegoś bloga kosmetycznego - pomyślałam, fajnie, poszukam jakiegoś peelingu, bo odkąd wycofali mój ukochany koralowy z bielendy, nie mam zastępstwa. Przeczytałam kilka "recenzji" - powtarzało się jedynie, że "pięknie pachnie", ma śliczne opakowanie i tyle. Brak informacji o tym, czy dobrze zdziera, czy zostawia jakiś film, czy wydajny, czy jest "wygodny" w obsłudze etc. No i przestałam na jej bloga wchodzić, bo informacji zero, tylko fotki laski niezmiennie z miną, jakby właśnie miała lewatywę...

Pochwalę się, że od dwóch tygodni mniej piję (tzn raz na kilka dni, i niedużo), nie obżeram się, chodzę na siłownię (z półtora miesiąca mnie trzymało z przerwami choróbsko, więc z tego powodu treningów nie było) - obwód w biodrach już niemal 2cm w dół

A mój małżonek się boi, że wojna będzie...ja nie wiem, co o tym myśleć - bo nie interesuje mnie w ogóle polityka, i jej nie rozumiem nawet jak się staram - ale niepokój jest
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 11:08   #2873
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

bry
Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, że Polacy są tacy sfrustrowani i wiecznie narzekają
to i ja ponarzekam - schorzalam wirus, angina w bonusie wiec pewnie zostane wykluczona z zycia 'korporacji' na caly tydzien, plus taki ze moze uda mi sie nadrobic zaleglosci ksiazkowo-filmowe, no ale bez kitu - jak nie urok to sraczka, albo odwrotnie...
Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Bry Dziewczynki
Odnośnie blogerek - dla mnie to tak pośrodku. Pisać bloga ma prawo każdy, czyta kto ma ochotę - a że takie pierdołowate blogi są nudne, zgadzam się (ja podczytuję perfumowe - szkoda Lou, że Twój jakoś zdechł).
kiedys go zreanimuje w sferze fantazji chodzi tez za mna stronka o kinie europejskim

w kwestii ukrainskiej mysle, ze analogicznie powinnismy zaczac okupowac czesc wysp brytyjskich, a pozniej cala reszte krajow, gdzie polski narod koczowniczy przebywa
a tak serio to mam nadzieje, ze ktos ruskich postraszy
tyle, ze nie ma kto tego zrobic, bo przeciez nie to afroamerykanskie bozyszcze tlumow
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 13:03   #2874
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Też mam nadzieję, że się Ruskie nie odważą. A props zamieszek, okazało się, że jedziemy do Stambułu dokładnie w dzień wyborów, o których mówi się, że rząd będzie próbował fałszować. Mamy mieszkać rzut beretem od Taksimu, także ten tego, wypatrujcie nas w telewizji...
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 13:07   #2875
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
ja na ten przykład o 7 byłam już w pracy i właśnie się czuję jakbym miała nie przetrwać
aaaaauuuuuć
Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Też mam nadzieję, że się Ruskie nie odważą. A props zamieszek, okazało się, że jedziemy do Stambułu dokładnie w dzień wyborów, o których mówi się, że rząd będzie próbował fałszować. Mamy mieszkać rzut beretem od Taksimu, także ten tego, wypatrujcie nas w telewizji...
jeszcze lepiej dzień później, nic nie stracimy a już się bałam, że wakacje w mieście mogą być nudnawe...
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 15:33   #2876
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Też mam nadzieję, że się Ruskie nie odważą. A props zamieszek, okazało się, że jedziemy do Stambułu dokładnie w dzień wyborów, o których mówi się, że rząd będzie próbował fałszować. Mamy mieszkać rzut beretem od Taksimu, także ten tego, wypatrujcie nas w telewizji...
na Taksimie sa cały czas siakieś demonstracje...czesto trudno się przebić przez dziki tłum z racami, wiec to norma
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 15:42   #2877
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
na Taksimie sa cały czas siakieś demonstracje...czesto trudno się przebić przez dziki tłum z racami, wiec to norma
Z tego, co się moja siostra dowiedziała od swoich Turków, tym razem może być grubsza sprawa, jeśli faktycznie coś będzie kombinowane z tymi wyborami...
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 15:45   #2878
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Z tego, co się moja siostra dowiedziała od swoich Turków, tym razem może być grubsza sprawa, jeśli faktycznie coś będzie kombinowane z tymi wyborami...
Żeby sie sytuacja z czerwca nie powtórzyła
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 15:47   #2879
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Żeby sie sytuacja z czerwca nie powtórzyła
Oby nie. Ale ludzie chyba faktycznie mają już naprawdę dosyć tego rządu.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 15:53   #2880
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Oby nie. Ale ludzie chyba faktycznie mają już naprawdę dosyć tego rządu.
Mają, mają...wystaczy z miejscowymi porozmawiać

Wróciłam z campa i nie chce mi sie tylka ruszać na te kregle
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-27 09:14:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.