Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 12:05   #3091
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Bry, pogoda majówkowa iście wybitna
Pogoda taka cudna, że nic tylko ukryć się pod kocem i nadrabiać seriale
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 12:41   #3092
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
Pogoda taka cudna, że nic tylko ukryć się pod kocem i nadrabiać seriale
O to to Właśnie nadrobiłam "Chirurgów".
Ale teraz już się muszę "wskrzesić", mój mężczyzna ma dziś urodziny, tak więc trzeba będzie trochę poświętować
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 13:56   #3093
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

sobotnie
u mnie ladnie, slonecznie i weekendowo, wczesno wiosenny dolek chyba mi minal...
tez musze sie jakos zebrac, choc sil brak -spaghetti is back in town, wiec poszalelismy....
zakupy zarciowe musze zrobic jakies wieksze, skoczyc do pracy na 2-3 godz yhhhhh.... wieczorem randevu, a jutro rano podobka na 65km wioslowania
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:48   #3094
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

bry
ja od zeszłego poniedziałku jestem w pracy po kilkanaście godzin codziennie, także jutro, także taka o moja majówka
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:39   #3095
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Znad kawy

Jak po majowce? Wypoczete?
Alvesta raczej nie

Reklamowalyscie cos kiedys w Zarze? Kupilam jeansy i przy szwie w kroku puscily, nie na samym szwie, tylko tuz obok, wyglada to jakby to byly skazy, mam lekkie przeswity jak sie przylozy dlon do materialu. Za malych spodni nie kupilam, wiec niemozliwe aby rozeszly mi sie przez wielka d....tym bardziej, ze to jest z przodu
I nie wiem czy reklamowac, (swoja droga nie mam paragonu bo wyrzucilam, a placilam karta) czy dac sobie spokoj i oddac jeansy do krawca,niech mi to zszyje, albo od spodu late przyszyje. Hmm.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:53   #3096
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Jak placilas karta to potwierdzenie z konta powinno wystarczyć. Reklamować zawsze możesz, najwyżej uznają za niezasadne...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:06   #3097
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Miałam kiedyś u nich bardzo podobny przypadek, rozpatrzyli pozytywnie, także warto próbować
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 12:09   #3098
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

O, super, dzieki dziewczyny Potwierdzenie juz sobie wydrukowalam.
Rillo, a w ramach reklamacji wyplacili ci kase za zwrot czy zszyli te skazy?
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 13:20   #3099
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
O, super, dzieki dziewczyny Potwierdzenie juz sobie wydrukowalam.
Rillo, a w ramach reklamacji wyplacili ci kase za zwrot czy zszyli te skazy?
a pewnie idz, to są firmy ok.
mi w H@M od razu kase oddali (w formie bonu do wykorzystania na ciuchy). Od razu.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 21:31   #3100
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Pomajówkowo jestem i ja .
A od jutra szykuję się na panieński .
Ogólnie do końca czerwca praktycznie co tydzień, jak nie panieński, to wesele lub urodziny .
Lipiec będzie u mnie chyba miesiącem trzeźwości .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 08:28   #3101
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

U mnie ruszyła coroczna fabryka suszenia i syropów. Dziś robię syrop z mlecza a jak się uda to może i zdążę z mięty. A na górze mam suszarnie pokrzywy.

Oglądacie Eurowizję? Troszkę przy wynikach wygwizdano Rosjanki, taki mały polityczny akcent. Ciekawe jak nasi wypadną w czwartek...
Nava spodobała mi się holenderska propozycja. Taka mało w klimacie eurowizyjnych piosenek, ale myślę, że w finale będzie wysoko.
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 09:32   #3102
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Bry znad kawy

No i po sloncu, no bo przeciez tak dawno nie padalo

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Pomajówkowo jestem i ja .
A od jutra szykuję się na panieński .
Ogólnie do końca czerwca praktycznie co tydzień, jak nie panieński, to wesele lub urodziny .
Lipiec będzie u mnie chyba miesiącem trzeźwości .


Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
U mnie ruszyła coroczna fabryka suszenia i syropów. Dziś robię syrop z mlecza a jak się uda to może i zdążę z mięty. A na górze mam suszarnie pokrzywy.

Oglądacie Eurowizję? Troszkę przy wynikach wygwizdano Rosjanki, taki mały polityczny akcent. Ciekawe jak nasi wypadną w czwartek...
Nava spodobała mi się holenderska propozycja. Taka mało w klimacie eurowizyjnych piosenek, ale myślę, że w finale będzie wysoko.
O rany, fajowo A jak smakuje syrop z mlecza?
Eurowizji nie ogladalam, nawet nie wiedzialam, ze leci w tv.

Oddalam jeansy do reklamacji. Za 2 tyg maja mi przyslac sms z decyzja. Ogolnie mialam wrazenie, ze robie im klopot menadzerka czy pieron wie kto, jakas taka niesympatyczna byla.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 09:59   #3103
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
bry

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Jak po majowce? Wypoczete?
nawet, nawet
chociaz tak mysle, ze jakby mi przyszlo mieszkac w tym molochu dluzej niz kilka dni, to juz bym taka wypoczeta nie byla

spodnie bym jak najbardziej reklamowala i to tak, zeby oddali kase, a nie np bon na ich towar, laski nie robia, w koncu to ich spodnie i ich kiepski jakosciowo, rozlatujacy sie jeans

ten kraj ma to do siebie, ze ludzie sa malo swiadomi swoich praw a w konsekwencji sprzedawcom wydaje sie ze wszystko wolno sama sie ucze jak sie nie dawac robic w bambuko... w pewnym momencie zaczelo mnie w☠☠☠☠iac, ze wydaje swoja ciezko zarobiona kase glownie na rzeczy "made in china, czy india", place kupe kasy tak naprawde za szmaty niewarte 1/10 swojej ceny, cos sie psuje i napotykam na mur
juz szczytem byla babka w Reserved, ktora na moje uwagi dotyczace wylazacych ze swetra nitek stwierdzila ze cyt "przeciez mozna wziac szydelko i to sobie naprawic" ze cos sie spierze tez usluszalam kiedys
nie wiem co ci ludzie robia na szkoleniach, spia? albo ich tak szkola "sluchajce moi drodzy, nowa filia w kraju idiotow, mozecie wszystko...no dopoki nie bedzie awantury"
w zlym miejscu sie urodzilam, zdecydowanie...
__________________

sure. fine. whatever.



Edytowane przez LouLou25
Czas edycji: 2014-05-07 o 10:08 Powód: ...
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 10:01   #3104
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Właśnie miałam Ci odpisać, że moje jeansy wzięli do "analizy", a potem oddali kasę

Eurowizji nie oglądam, ale muszę przyznać, że ta "słowiańska" piosenka jest bardzo czepliwa. Jeśli mnie gdzieś zaatakuje na mieście, to potem nucę to opus przez dłuższy czas
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 10:24   #3105
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ogolnie mialam wrazenie, ze robie im klopot menadzerka czy pieron wie kto, jakas taka niesympatyczna byla.
eh, chyba poszukam jakiejs stosownej pozycji ksiazkowej pt 'jak skutecznie obronic sie w sklepie'
baba brak slow, wlasnie o tym mowilam, zero profesjonalizmu...rozumie m ze nie kazdy nadaje sie do pracy z klientem, ale jak sie nie nadaje to albo sobie szuka innej pracy, albo sie uczy bycia milym i fachowym, nosz kufa ja sie nie pcham na sprzedawczynie...:brzydal :
bylo mnie zabrac ze soba
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 10:27   #3106
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Zaniu smak trudno określić. Słodki w każdym razie i z posmakiem cytryny, którą gotuje się z kwiatkami. Mi ten smak pasuje i jak czasem syrop pełni funkcję miodu
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 23:12   #3107
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Polecam prosty test MBTI po polsku. Jak zwykle jestem EN*TP, czyli motywator, inspirator, tak więc chciałabym zainspirować Was do zrobienia

http://www.arealme.com/16types/pl/


*wyjątkowo wysokie N mi tym razem wyszło, Jula, co to znaczy, Ty jesteś ekspert
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 23:28   #3108
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

ESFJ .
Bardzo wysokie S.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 23:31   #3109
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Rilla, masz wysoki poziom abstrakcji mnie tym razem wyszło ENTJ, z wyjątkowo wysokim Thinking...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 07:44   #3110
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Rilla, masz wysoki poziom abstrakcji ...
Tylko ciekawi mnie, co to konkretnie oznacza, np. w pracy.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 08:43   #3111
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Bry

Co za pogoda, normalnie afro mam na glowie

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
spodnie bym jak najbardziej reklamowala i to tak, zeby oddali kase, a nie np bon na ich towar, laski nie robia, w koncu to ich spodnie i ich kiepski jakosciowo, rozlatujacy sie jeans
.
Zapytala mnie czy interesuje mnie nowa para. Odp ze tak, wiec bonu mi nie wcisnie, zreszta zaznaczyla w formularzu, ze opcja nowy towar.
Gdyby spodnie mi sie nie podobaly to pewnie wzielabym kase, oczywiscie jak uwzglednia reklamacje

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Właśnie miałam Ci odpisać, że moje jeansy wzięli do "analizy", a potem oddali kasę
Moje tez. Dodatkowo maja sprawdzic czy aby na pewno u nich kupowalam, bo nie mialam paragonu, a sam wydruk z karty im nie wystarcza.

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
Zaniu smak trudno określić. Słodki w każdym razie i z posmakiem cytryny, którą gotuje się z kwiatkami. Mi ten smak pasuje i jak czasem syrop pełni funkcję miodu
Masz na mysli te zolte kwiaty? Nie sa gorzkie? I rozumiem, ze bez lodyzki, z ktorej leci mleczko albo i nie.

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Polecam prosty test MBTI po polsku. Jak zwykle jestem EN*TP, czyli motywator, inspirator, tak więc chciałabym zainspirować Was do zrobienia

http://www.arealme.com/16types/pl/


*wyjątkowo wysokie N mi tym razem wyszło, Jula, co to znaczy, Ty jesteś ekspert
Zainspirowalas

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
ESFJ .
Bardzo wysokie S.
Siostro Wyszlo mi to samo, ESFJ, opiekun. E na rowni z S, S minimalnie wyzej. Ledwo widac.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 08:55   #3112
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Masz na mysli te zolte kwiaty? Nie sa gorzkie? I rozumiem, ze bez lodyzki, z ktorej leci mleczko albo i nie.
Tak, zrywa się same kwiatki. Bez cukru to obrzydlistwo, ale po posłodzeniu jest pyszny.
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 10:28   #3113
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Co za pogoda, normalnie afro mam na glowie
tez mi sie ostatnio wlosy pusza, stercza, no chyba ze myle puszenie z czyms innym

z testu wyszlo mi to co zwykle - idealista romantyk, do zawodow kreatywnych albo hipisowskiej komuny, czyli wszystko sie zgadza
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 12:13   #3114
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

To ja jeszcze trochę poinspiruję, są całkiem tanie loty do Paryża z różnych miast, my z Julą i Moniczorek lecimy jesienią. Jeśli któraś chętna, niech daje znać.

http://www.fly4free.pl/tanie-loty-lo...to-od-108-pln/

A ja właśnie rezerwuję noclegi na nasz majowy wypad do Oslo. Wiem, że się powtórzę, ale ma-sa-kra, dwójka w hostelu kosztuje prawie 450 zł za dobę ( i to żaden Hilton, ot zwykły hostelik) Na szczęście jest to pokój z kuchenką, więc będziemy się żywić chińczykami i owocami miłości , bo inaczej bankrut murowany.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 12:25   #3115
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Bry

Ale jestescie zapracowane, zadna nie naskrobie w watku

Otrzymalam wczoraj informacje w sprawie mojej reklamacji w Zarze. Nie powiem, zebym byla w 100% zadowolona pomimo iz reklamacje uwzglednili. Wymiana towaru. No i luks, tylko, ze nie mieli moich jeansow Mialam sobie cos wybrac z asortymentu w ciagu 3 m-cy. Zapytalam czy musze koniecznie u nich, w sensie w ich pukncie, czy moze to byc Wawa lub Krakow. Moze byc gdziekolwiek chce, zamieni mi to w takim razie na bon podarunkowy. Ale dupa. Nie mialam paragonu przy skladaniu reklamacji, wiec bonu nie moge dostac. Pozostaje mi wybranie towaru w owym sklepie w ciagu 3 m-cy. Zapytalam sie jej, co jesli nic mi sie nie spodoba w ciagu tych 3 m-cy? To zostaje bez gaci i bez kasy? Wzruszyla ramionami. Boska polityka firmy. Tak czy siak kasa zostaje u nich, zmienia sie tylko towar. Rozumialam to w ten sposob, ze wymiana towaru to nowe jeansy, model ktory oddalam do reklamacji. A tu jest inaczej.
Na moje pytanie czy moze sciagnac mi spodnie z innego punktu, nie moze Za to ja moge sobie zamowic spodnie ze strony, kiedy przyjda do sklepu, zrezygnowac z nich, wtedy kasa zostanie przekazana na bon, wtedy bede miala rok na zakup gdziekolwiek w Pl. Nie chcialo mi sie bawic w takie zamiany. Cud nad cudami, ze znalazlam bardzo fajne granatowe spodnie w tej samej cenie to wymiana towaru doszla do skutku. A jeansy, ktore chcialam sama sobie zamowilam ze strony Zary. Smiechu warte to wszystko. Jakby oni sami nie mogli mi z magazynu dostarczyc tych spodni, bo w koncu byly, tyle ze nie w sklepie. Efekt, wydalam kolejne zl. Plus taki, ze nowe granatowe tez mi sie podobaja, ale jak na razie mam dosyc tego sklepu
Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam, ze sklep nie sciagnie mi rzeczy, ktorej szukam, a jest np w innych punktach. Ze 3 m-ce temu babka sciagala z Gdanska buty z Prima Moda bo tu nie bylo, wiec jak sie chce to jednak mozna.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2014-05-13 o 13:39 Powód: pomylilam slowo ;)
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 12:36   #3116
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Nie dziwię się, że masz dosyć, jak widać - obsługa klienta ciągle u nich kuleje.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 13:47   #3117
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Ano kuleje. Juz nie wspomne, ze odsylali mnie od kasy do kasy widocznie mieli wazniejsze sprawy niz obsluga klienta.
Glupia bylam, bo myslalam, ze wymiana to nowe, te same spodnie, a tu zonk. Bylo brac kase, tak jak Ty Rillo i uciekac
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 20:14   #3118
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

bry
coś zimny ten maj jakoś biegam nadal w botkach (nieocieplanych, ale zawsze) i marznę na sam widok dziewczyn w balerinach i trenczykach o 6 rano (a na termometrze dycha albo i mniej)

poza tym niestety nie mam energii na nic, zasypiam o 22 albo i wcześniej, ale to też dlatego że wstaję 5:15 a nie jestem do tego stworzona. Jakbym zaś chciała iść na wolne to dwa tygodnie wolnego mam z samych nadgodzin wypracowanych w ostatnim czasie
zaraz zresztą mam zamiar ściągnąć i obejrzeć ostatni odcinek gry o tron bo w poniedziałek padłam i zaraz po tym iść spać.
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 22:50   #3119
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Bry,
wyznaję, że jam też zarobiona. W sobotę prowadzę kolejne szkolenie. Tym razem to moje w 100% autorskie dziecko jeśli chodzi o program, tak więc czuję się bardzo zaangażowana w ulepszanie całości. Pochwalę się, że w weekend byłam na warsztatach dla trenerów i dostałam bardzo pozytywny feedback odnośnie stylu i metod pracy. Ale mimo wszystko trema i niepewność pozostają.
Fajnie, że idziemy później poświętować moje zgrzybiałe urodziny, zdecydowanie przyda mi się odskocznia.

Edytowane przez Rilla82
Czas edycji: 2014-05-15 o 22:51
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 20:01   #3120
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Fajnie, że idziemy później poświętować moje zgrzybiałe urodziny, zdecydowanie przyda mi się odskocznia.
jakbym zasypiała to mnie szturchajcie moje możliwości kończą się ostatnimi czasy na 21

nadal zimno i leje ;/
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-27 09:14:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.